Coronavirus ‘نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده’ می گویند آمریکا و سازمان های اطلاعاتی

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی گفت: آنها بر این باورند جدید کروناویروس بود “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی” اما آنها هنوز در حال بررسی این که آیا ریشه های همه گیر ردیابی تماس با حیوانات آلوده و یا یک حادثه در یک آزمایشگاه.

در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) های تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان این باورند در مورد این فرضیه که یک بیماری عفونی آزمایشگاه در ووهان در مرکز چین, شیوع, شد منبع جهانی و همه گیر است که از کشته شدن بیش از 220000 نفر در سراسر جهان.

در روزهای اخیر به خصوص در دولت تیز خود را در قبال چین متهم ژئوپولیتیک و حیاتی شریک تجاری از عدم به عمل به سرعت به اندازه کافی برای صدای زنگ به جهان در مورد وقوع و یا برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

جدید ODNI بیانیه می گوید: “جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

“IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب نظریه در اوایل این ماه گفت: “بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان است.”

“این واقعیت که ما پاسخ را نمی دانید — که چین مشترک نشده است پاسخ — من فکر می کنم بسیار گفتن” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: به تازگی.

Pompeo به ارمغان می آورد تا نزدیکی به بازار

Pompeo همچنین فشرده چین اجازه دهید به خارج از کارشناسان به آزمایشگاه “به طوری که ما می تواند به تعیین دقیقا همان جایی که این ویروس آغاز شد.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo ساخته شده اند اظهارات گمانه زنی در مورد آزمایشگاه یک مقام اطلاعاتی آمریکا مورد مناقشه این تصور که وجود دارد هر گونه فشار بر سازمان ها برای تقویت یک نظریه خاص است. هوش رسمی بود و نه مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و تنها شرط ناشناس ماندن.

آژانس است و نه تا به حال مجلس سنا-تایید مدیر از دن کت پایین پا در سال گذشته با یوسف مگوایر و در حال حاضر ریچارد Grenell پر کردن به طور موقت.

Rep. جان Ratcliffe تگزاس یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ترین مدافعان در طول روند استیضاح شده است نامزد برای موفقیت کت با سنا تایید شنوایی آزمایشی برنامه ریزی شده برای هفته آینده که مجلس سنا reconvenes.

دانشمندان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها. حتی پس از Pompeo و دیگران را با اشاره انگشت در یک موسسه است که اجرا شده توسط آکادمی علوم چین. آن را تا انجام تحقیقات پیشگامانه ردیابی به احتمال زیاد ریشه از سارس, ویروس جدید پیدا کردن خفاش ویروس ها و کشف چگونه آنها می تواند پرش به مردم است.

“ما می دانیم که وجود دارد ووهان موسسه ویروس شناسی فقط یک تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از جایی که خیس, بازار بود,” Pompeo گفت: دو هفته پیش. این موسسه دارای یک آدرس 13 کیلومتر از این بازار در نظر گرفته است که ممکن است منبع.

ویروس ‘باید مورد مطالعه توسط دانشمندان’: پکن

مقامات ایالات متحده می گویند که سفارت آمریکا در پکن پرچم نگرانی در مورد پتانسیل مسائل ایمنی در آزمایشگاه در ووهان در سال 2018 اما آنها هنوز برای پیدا کردن هر گونه شواهد ویروس سرچشمه وجود دارد نزدیک به دو سال بعد.

دولت چین روز پنجشنبه گفت که هر گونه ادعا می کند که coronavirus منتشر شد از یک آزمایشگاه در حال “بی اساس و صرفا ساخته و از هیچ چیز.”

سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang ذکر شده در موسسه مدیر یوان Zhiming عنوان کرد و گفت آزمایشگاه شدت پیاده سازی زیستی-روش های امنیتی که جلوگیری از انتشار هر گونه پاتوژن.

“من می خواهم به اشاره است که منشاء این ویروس پیچیده و علمی مسئله و باید آن را مورد مطالعه توسط دانشمندان و متخصصان” Geng گفت.

Geng همچنین با انتقاد سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که پیشنهاد چین باید پاسخگو جهانی همه گیر گفت: آنها باید وقت خود را صرف در “کنترل بهتر وضعیت اپیدمی در خانه.”

اما یک سخنگوی دولت چین ژائو Lijian نشان داد که چین نمی شد بالاتر از کاشت سردرگمی در مواجهه با این بیماری همه گیر. او توییتی در مارس باطل که این ویروس ممکن است آمده اند از ارتش ایالات متحده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>