Coronavirus: عفونت های جدید پاییز برای سومین روز در حدود 70 ، 000 نفر آلوده

تعداد مرگ و میر و تایید موارد هر چند همچنان رو به افزایش است افزایش در نرخ آهسته تر برای سومین روز در یک ردیف. بانک مرکزی چین در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری توسط مواد ضد عفونی کننده پول است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش تعداد کمتری جدید کروناویروس موارد برای سومین روز متوالی در روز یکشنبه با 2,009 عفونت های جدید در گزارش آوردن مجموع به 68,500 تایید موارد پس از وقوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

مرگ و میر در سرزمین اصلی چین از COVID-19 یک بیماری ناشی از شکل جدیدی از کروناویروس در حال حاضر می ایستد در 1,665, مقامات گفت.

ادامه مطلب: آفریقا در امان است تا کنون از coronavirus. چرا ؟

این تلفات شامل نمی شود اولین مرگ گزارش شده در اروپا است. فرانسه گزارش داد مرگ یک چینی توریستی از هوبئی استان, کانون شیوع.

در همین حال بانک مرکزی چین گفت: در طول تعطیلات آخر هفته که به کنترل شیوع گسترش استفاده از اسکناس شد که ضد عفونی شده و ذخیره شده تا 14 روز قبل از آنها دوباره به راه افتادند و به گردش خون.

jsi/اس ام اس (AP ساعت و dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>