هوبئی استان گزارش شده 65 بیشتر مرگ و میر بزرگترین واحد-روز شمارش از مرگ و میر پدید آمده تقریبا یک ماه پیش. ژاپن گزارش ده مورد از مردم پردازنده یک کشتی قرنطینه در بندر یوکوهاما.

– تعداد تایید مرگ در چین در حال حاضر در 490 پس از مقامات گزارش 65 جدید مرگ و میر در استان هوبئی.

– نزدیک به یک دوجین از مسافران در یک قایق لنگر انداخت در ژاپن تست مثبت برای کوروناویروس.

– تایلند دارای بالاترین تعداد عفونت های خارج از چین.

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

00:31 US ورزشی تولید کننده نایک در حال آماده سازی خود برای سهامداران ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر. نایک گفت: اثرات قابل توجهی بود به انتظار. “در کوتاه مدت انتظار داریم که وضعیت به تاثیر مواد بر عملیات ما در چین” آن را گفت.

نایک در حال حاضر متوقف عملیات در حدود نیمی از فروشگاه های خاص خود را در چین.

00:26 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است به 490 پس از هوبئی استان تایید 65 بیشتر افراد مرده بود از ویروس. این بزرگترین واحد-روز پرش از اولین تلفات گزارش شده در ماه گذشته.

تعداد تایید عفونت در سراسر کشور رسیده است 24,324 با 3,887 تازه موارد گزارش ملی کمیسیون بهداشت گفت.

00:01 حداقل ده نفر از مسافران در کشتی کروز که احتمالا در روز سه شنبه باید مثبت آزمایش جدید coronavirus, ژاپنی, وزیر بهداشت گفت. این کشتی حامل حدود 3,700 نفر از جمله خدمه که در وارد بندر یوکوهاما. فرآیند غربالگری مسافران آغاز شد و پس از یک کسی که تا به حال متحرك کشتی در هنگ کنگ بود و بعد از آن مبتلا به این ویروس است.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: آزمايش انجام شده بر روی بیش از 200 مسافر. “از حدود 7:30 صبح [2230 به وقت تهران سهشنبه] ما آنها [10 که تست مثبت] دریافت کردن کشتی و با همکاری با coastguard ما در حال ارسال آنها به سازمان های پزشکی,” او گفت:.

Cruise Ship Diamond Princess in Yokohama Port (Reuters/Kim Kyung-Hoon)

کشتی کروز الماس شاهزاده خانم است که برگزار می شود در بندر یوکوهاما در جنوب توکیو

00:00 سلام وجود دارد, این است که جان ابریشم نگه داشتن شما تا تاریخ را هر کجا که شما هستند همه از آخرین تحولات در مورد کوروناویروس.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر