Coronavirus: بلند کردن مستندات با کشورهای اروپایی به راه خود را

در سوئد مردم در حال استراحت در کافه تراس. در همین حال در اسپانیا شهروندان به سختی می تواند به ترک خانه های خود. به عنوان دولت های اروپایی سعی کنید برای جلوگیری COVID-19 آنها در حال گرفتن رویکردهای متفاوت به محدودیت های بلند.

ایتالیا: کونته به تشریح مرحله به مرحله طرح

نخست وزیر جوزپه کونته تصمیم گرفته است که بازگشایی جامعه خواهد آمد به تدریج در ایتالیا نیز ضربه سخت با این بیماری همه گیر. یک سری از محدودیت ها برداشته خواهد شد, در مارس 4, اجازه می دهد جمعیت کشور 60 میلیون برای یک بار دیگر قادر به ورزش در خارج از منزل و حرکت در اطراف مناطق خود را. بیشتر محدودیت ها برداشته خواهد شد در 18 مه و ژوئن 1 در تلاش برای به تدریج اقتصاد دوباره در حال اجرا. اعلام این خبر که کافه ها و رستوران ها تنها مجاز به بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن باعث ناامیدی در این بخش با لابی گروه FIPE که نشان دهنده 300,000 کسب و کارهای کوچک گفت: “به اندازه کافی به اندازه کافی است!” کلیسای کاتولیک نیز ابراز ترس که هیچ اشاره ای ساخته شده بود از کاهش محدودیت در خدمات مذهبی. مدارس بسته باقی خواهد ماند تا پس از تعطیلات تابستانی و بازگشایی در ماه سپتامبر.

ادامه مطلب: Coronavirus: پزشکان در ایتالیا گریه ناپاک بیش حفاظت

اسپانیا: کودکان در حال حاضر مجاز اما نه برای مدت طولانی

برای اولین بار در شش هفته کامل مستند کودکان بودند یک بار دیگر شنیده خنده در خیابان های اسپانیا در روز یکشنبه. اما قوانین سختگیرانه هنوز هم در محل برای شهروندان در یکی از اروپا به کشور بدترین ضربه. آنها فقط می تواند به ترک خانه برای حداکثر یک ساعت بین ساعت 9 صبح و 9 p. m. و باید باقی می ماند در عرض 1 کیلومتر (حدود نیم مایل) شعاع خانه. حداکثر سه فرزند در هر خانواده مجاز در یک زمان و تنها با یکی از والدین. دولت اعلام کرده که اگر تعداد COVID-19 موارد پایدار باقی می ماند (از 2 شهروندان قادر خواهد بود به بیرون رفتن با دیگران از همان خانواده است. دویدن نیز مجاز است.

پرتغال: دولت وعده های بیشتر ماسک

دولت پرتغال تمدید آن مستند به اقدامات مارس 2 در اواسط ماه آوریل امیدوار به ارائه بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی. آن گفت که فروشگاه ها و کسب و کار را به تدریج قادر به بازگشایی اگر وجود رکود در گسترش ویروس.

فرانسه: برنامه شش نقطه برای کاهش تدریجی

روز سه شنبه دولت فرانسه خواهد شد در حال حاضر یک طرح برای سهولت مستند به مجلس که در آن از آن خواهد شد مورد بحث قبل از آن است که قرار دادن یک رای. نخست وزیر ادوارد فیلیپ در توییتر اعلام کرد که این طرح شامل شش امتیاز: “بهداشت و درمان (ماسک, آزمون انزوا), مدرسه کار و کسب و کار و حمل و نقل عمومی و تجمعات.” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در حال حاضر در اوایل این ماه اعلام کرد که دولت شروع به سهولت مستند اقدامات در جای خود از مارس 17, on May 11. مدارس و کودکستان ها را در مجموعه ای برای راه اندازی مجدد به تدریج. رستوران ها بسته باقی خواهد ماند حداقل تا پایان مارس و اجتماعات بزرگ ممنوع شده است حداقل تا اواسط ماه جولای.

A pregnant women and her daughter seen walking in Paris

در فرانسه, هوای آزاد, جنبش شده اند به شدت محدود برای هفته

بریتانیا: Johnson پشت در محل کار

بازگشت به خیابان داونینگ در روز دوشنبه برای اولین بار پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 نخست وزیر بوریس جانسون تشکر شهروندان بریتانیا برای از دست دادن آنها آزادی های اساسی در طول مستند تحمیل شده بر کشور در پایان ماه مارس. او گفت: کشور شروع شد به “به نوبه خود جزر و مد” در شیوع ساخته شده اما هیچ اشاره ای زمانی که محدودیت ها را برداشته بود. با اقتصاد کشور در مواجهه با یک رکود اقتصادی و بدهی تاریخی نسبت به نخست وزیر نامیده می شود در کسب و کار “شامل [خود را] بی حوصلگی.” جانسون دولت متهم شده است از واکنش بیش از حد به آرامی به همه گیر با معرفی تست های بیشتر و ارائه به اندازه کافی دنده محافظ برای کارکنان پزشکی. این تماس برای کاهش محدودیت ها در حال تبدیل شدن به بلندتر

بلژیک: دفتر خانه برای تبدیل شدن به هنجار

در بلژیک نخست وزیر سوفی Wilmes ارائه شده است یک طرح مترقی مستند است که شبیه به ایتالیا استراتژی است. در مرحله اول (شروع ممکن است 4) افزایش تعداد خودروهای حمل و نقل عمومی خواهد شد در حال استفاده است. با پوشیدن یک ماسک صورت, با این حال, خواهد بود و اجباری در اتوبوس و قطار برای مسافران در سن 12 سال و بالاتر Wilmes گفت. هر شهروند را دریافت خواهد کرد یک ماسک ساخته شده از پارچه رایگان. مغازه ها بسته خواهد شد در ابتدا به جز کسانی که از کسب و کار به کسب و کار طبیعت (بدین معنی که لازم نیست خصوصی افراد به عنوان مشتریان). ارائه آنها حفظ فاصله لازم بلژیکی اجازه خواهد داشت از مه 4 به شرکت در فعالیت های ورزشی با دو نفر دیگر که متعلق به همان خانواده است. کار از خانه باید به هنجار و مردم هنوز هم باید ترک خانه های خود را تنها در یک استثنایی اساس به عنوان مثال برای اهداف از خرید رفتن به محل کار و یا دیدن یک دکتر Wilmes گفت. در مرحله بعدی شروع مارس 11, همه مغازه ها اجازه خواهد داشت به بازگشایی در حالی که پیوستن به دستورالعمل های دقیق. آرایشگری به دنبال خواهد داشت در 18 مه که تاریخ از آن مدرسه آموزش و پرورش را به تدریج به حالت عادی بازگشت.

ادامه مطلب: چگونه بلژیک کارخانه های لبنی در حال تطبیق مستند

هلند: مدرسه شروع می شود در هفته آینده

در هلند مراکز مهد کودک و مدارس ابتدایی را دوباره باز on May 11. هلند’ موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست (RIVM) معتقد است آرامش است که به عنوان توجیه مخاطرات بهداشتی برای کودکان بسیار محدود است و آنها لازم نیست که برای حفظ فاصله 1.5 متر بین هر یک از دیگر و حفظ این فاصله از یک فرد بزرگسال تنها در صورتی این امکان وجود دارد. مدارس متوسطه هستند به دنبال در تاریخ 1 ژوئن. در ابتدا کودکان و بايد به درس در گروه های کوچک تنها. کودکان و نوجوانان هستند دوباره مجاز به شرکت در فعالیت های ورزشی در باشگاه است. همه دیگر ممنوع شد تمدید حداقل سه هفته. رویدادهای مهم مانند جشنواره ها و مسابقات ورزشی از جمله فوتبال حرفه ای – ادامه خواهد داد به ممنوع شود تا سپتامبر 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>