Coronavirus: زندگی در سراسر ایتالیا را قرنطینه ‘red منطقه’

مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند قرار می گیرد برخی از 50000 نفر در این کشور تحت عملا قرنطینه به دلیل افزایش عفونت کروناویروس. روستاییان در حال تنظیم به این واقعیت جدید برند Riegert گزارش ها از ایتالیا.

“ما متوقف دست دادن و بوسیدن یکدیگر بر روی گونه می گوید:” مارکو. این است و نه بی ادب اروپایی استانداردهای مرد جوان می افزاید: نیمه شوخی. مارکو زندگی می کند که در Vittadone یک روستای کوچک در این کشور شمال منطقه لمباردی شده است با پوشیدن یک ماسک صورت از روز یکشنبه. او شکایت می کند که در داروخانه ها اتهام او را ده یورو برای آن — “خشم” او می گوید.

اما ماسک صورت و دست های ضد عفونی کننده سخت به آمده در منطقه این روزها که درایوهای تا قیمت. مارکو یکی از معدود روستاییان به پوشیدن ماسک صورت; دیگران می گویند آنها برای پیدا کردن آن غیر ضروری احتیاط ایمنی حتی اگر خود ایجاد کرد همسایگان ایتالیا به “منطقه قرمز” — یک خوشه از ده جوامع در زیر قرار داده شده عملا قرنطینه به دلیل تایید عفونت کروناویروس.

Residents of Vittadone, Italy (DW/B. Riegert)

“آنها نمی تواند فقط همه چیز را می گوید:” ساکنان محلی انزو (سمت چپ)

قرنطینه نه به شدت اجرا

مقامات مقرر است که هیچ کس را وارد کنید و یا ترک “منطقه قرمز.” اجرای قرنطینه دو لباس Carabinieri — ملی ایتالیا پلیس گرفته تا موقعیت در جاده ایجاد کرد. اما با وجود محاصره آنها اجازه کشاورزان در تراکتور, دوچرخه سواران و مردم محلی محدود برای سوپرمارکت یا داروخانه در مجاور “منطقه قرمز” عبور و بازگشت. انزو یکی دیگر از Vittadone محلی می گوید: افسران خواهد اجازه دهید هر کسی عبور است که می تواند یک دلیل خوب. او شده است در “منطقه قرمز” برای انجام خرید خود را قبل از, و فکر می کند این حق را به نگه داشتن مردم محلی روی زمین افتاده بود. در نظر او اقدامات انجام شده توسط مقامات محلی و ملی ایتالیا دولت هستند بیش از حد شدید. او درک نمی کند که چرا مقامات می خواهید برای جلوگیری از عبور از مرز به فرانسه و اتریش که “کروناویروس در حال حاضر است.”

و نه او را در درک که چرا میلان کلیسای جامع و مشهور خانه اپرای لا اسکالا بسته شده اند. بیشتر از 200 تایید coronavirus عفونت بعد از همه گزارش شده در مناطق روستایی لومباردی و همسایه ونتو. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که شگفت زده شده است با پرش سریع در عفونت ویروس, بنا به گزارش ها می خواهد به قانون از فراوانی از احتیاط. “اما تماس کارناوال جشن و مسابقات فوتبال در ایتالیا است که واقعا بد می گوید:” انزو.

A body temperature control checkpoint at Milan Malpensa airport (DW/B. Riegert)

درجه حرارت بدن, کنترل, بازرسی برای مسافران در میلان Malpensa فرودگاه

هیچ مراسم تشییع جنازه خدمات برای قربانی

Vittadone مدرسه شده است و تعطیل. به عنوان روستای مغازه همراه با رنزو این شهر تنها نوار. مردم محلی در حال اقامت در خانه, در حال انتظار برای دیدن چگونه این وضعیت خواهد شد. جوزپه محلی بازنشسته می گوید: او نمی ترسم از این ویروس اما آن را به طور جدی. او شوکه شده بود این بود که هیچ عزاداری در روز یکشنبه گذشته برای یکی از افرادی که در اثر ویروس. او می گوید عزاداران مجبور شدند به حمل تابوت به طور مستقیم به گورستان است که “افتضاح بود.” پس از قرنطینه تحمیل شد در جوامع همسایه, زندگی در Vittadone تبدیل شده است و حتی بیشتر آرام و “هیچ کس نمی داند چه مدت از آن خواهد ماند مثل این” او می گوید.

ردیابی کردن ‘بیمار صفر’

دولت ایتالیا نمی توانم بگویم که آن را بلند آن اقدامات پیشگیرانه. این کشور در سازمان بهداشت و درمان, در ضمن نسبتا خاص آنها را دنبال اولین حامل این ویروس در ایتالیا — کشور “بیمار صفر” — به یک شهر کوچک در نزدیکی Vittadone. 38-سال-پیرمرد قرارداد این ویروس و در بیمارستان بستری شد در کدگنو جایی که او بنا به گزارش گسترش آن به بسیاری از دیگران است. با توجه به گزارش های رسانه ها عملا تمام عفونت می توان گفت فردی است.

دولت ایتالیا است بنابراین تلاش برای پیگیری کردن هر کسی که مسیرهای عبور و یا تعامل با انسان به منظور برای جلوگیری از شیوع ویروس. ناشناس فردی که مشغول به کار در کدگنو بیمارستان قبل از آن تعطیل گفت: ANSA اخبار آژانس از طریق تلفن است که “وجود دارد یک حس وحشت از آنجا که هیچ کس می داند آنچه در آینده خواهد آمد و چگونه ما قرار است به مراقبت های پزشکی در شرایط اضطراری است.”

ادامه مطلب: اتریش به طور خلاصه توقف قطار از ایتالیا بیش ویروس نگرانی

Bar Renzo, the only bar in Vittadone, Italy (DW/B. Riegert)

نوار Renzo — تنها نوار در Vittadone — باقی می ماند بسته شده و با آن زندگی اجتماعی منطقه

به تاریخ آن هنوز مشخص نیست که در آن “بیمار صفر” قرارداد ویروس. آن شناخته شده است که در حالی که او خود را تا به حال نه به چین سفر کرده و او را از ارتباط برقرار کردن با یک دوست که تا به حال فقط از وجود دارد — که این آزمایش منفی برای Covid-19.

مردم محلی بداهه نوازی

Vittadone محلی انزو می خواهم سر به رستوران های مورد علاقه خود را — اما آن واقع شده است در قرنطینه “منطقه قرمز.” بنابراین به جای او را به یک رستوران متفاوت شمال بیشتر امتحان کنید. این خبرنگار در ادامه گفتگو به روستاییان یک گروه از نوجوانان گروه می پیوندد. یکی از آنها با پوشیدن ماسک غواصی. او توضیح می دهد که او پول کافی برای منظم ماسک صورت و غواصی ماسک به نظر می رسد کاملا “خنک” به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>