Coronavirus برگ ورزشکاران المپیک با هیچ راهی برای پیش بینی اینکه آیا بازی را در

این ساعت شمارش معکوس برای سال 2020 Summer Games رسما نشسته در 143 روز و کانادا بالای ورزشکاران در حال ساخت فشا

توسط PATRIS-FUN در 13 اسفند 1398

این ساعت شمارش معکوس برای سال 2020 Summer Games رسما نشسته در 143 روز و کانادا بالای ورزشکاران در حال ساخت فشار نهایی در جهت تحقق رویاهای شخصی خود از المپیک ،

در حال حاضر تحت فشار بسیار زیاد — بازی های المپیک تنها هر چهار سال و برای بسیاری از آنها یک بار در طول عمر فرصت — این مردان جوان و زنان یکی دیگر از چهره های گسترده مانع در جاده سنگی به توکیو.

Coronavirus در حال حاضر مجبور کانادا ورزشکاران در ورزش هایی مانند دو و میدانی واترپولو و تنیس روی میز به عقب نشینی در اردوگاه های آموزشی و کمان از مسابقات مهم.

در تصویر بزرگتر ورزشکاران هیچ ایده اگر توکیو بازی های خود را ممکن است به تعویق افتاده و یا لغو در دسترس نباشد. مراسم افتتاحیه این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

"حمایت تیم — مربیان و خانواده — کمک می کند با هدایت آنها را به تمرکز بر اینجا و اکنون" می گوید: دکتر Tricia Orzeck مجوز روانشناس با تخصص در ورزش است.

"یک روز در یک زمان. آنها نمی توانند کنترل آنچه که تصمیم گیری ساخته شده است با توکیو پس در واقع آنها فقط نیاز به نگه داشتن تمرکز بر روی آنچه که آنها در حال حاضر انجام می شود."

افزایش تهدید

یکی از کانادا درخشان ترین ستاره های Andre De Grasse برای عکسبرداری طلا در 100 و 200 و 4x100 متر رله. او موفق به کسب نقره و برنز در تابستان 2016 بازی در ریو دو ژانیرو و او به شدت می خواهد برای ارتقاء.

تلفن خود را به طور مداوم با بمباران اخبار در مورد کوروناویروس.

یکی از سریع ترین در این سیاره De Grasse نمی تواند پیشی جستن ثابت بحث در مورد تهدید رو به افزایش.

"این ترسناک است اما من فقط سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن" De Grasse گفت: Radio-Canada ورزشی.

"من به نوعی باید برای ادامه به نگه داشتن تمرکز بر روی ورزش و امیدوار است که در زمان بازی های المپیک آمده در اطراف همه چیز پاک است همه چیز آماده است و هر کس در حال رفتن به یک زمان بزرگ در بازی های المپیک است.

"بنابراین ما را ببینید."

آماده شدن برای بالقوه فاجعه است که هیچ چیز جدید برای کمیته بین المللی المپیک. ترس از همه گیر H1N1 آویزان بیش از 2010 بازی های زمستانی در ونکوور. تهدید Zika ویروس ایجاد می شود برخی از ورزشکاران به تعظیم از تابستان 2016 بازی در ریو.

دو سال بعد در Pyeongchang کره جنوبی, موضوع اصلی این بود نورو ویروس.

"کانادا کمیته ملی المپیک و کمیته بین المللی المپیک — و در واقع همه کشورها — همیشه آماده برای این نوع از احتمال" دکتر باب مک کورمک کانادا کمیته المپیک افسر ارشد پزشکی از سال 2004 گفت: CBC News Network.

"مانند هر بازی شما برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین. و همان چیزی که واقعا در مورد این زمان."

سازمان دیده بان | COC افسر ارشد پزشکی در تاثیر COVID-19 ممکن است در کانادا ورزشکاران:

دکتر باب مک کورمک صحبت می کند به CBC در نگرانی این ویروس ممکن است در کانادا ورزشکاران و توکیو بازی های المپیک است. 7:32

مرگ و میر حدود 3000 نشسته

جهانی مرگ و میر از COVID-19 نشسته حدود 3000 با تقریبا از 2900 از کسانی که مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است. این ویروس به بیش از 60 کشور جهان با بیش از 100 مرگ و میر. روز یکشنبه مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد جدید در انتاریو آوردن تعداد موارد تایید شده در کانادا به 24.

سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور دیک پوند از مونترال هفته گذشته هشدار داد که ماه ژوئن به احتمال قطع به تصمیم بگیرد که آیا این بازی لغو خواهد شد.

بازی های المپیک در سال 1916 1940 و 1944 لغو شد با توجه به جنگ.

"این جنگ جدید و شما باید به صورت آن" پوند آسوشیتدپرس گفت. "در و در اطراف وجود دارد, مردمی در حال رفتن به می گویند:" آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس از رفتن به توکیو یا نه؟'"

توکیو برگزار سرعت عمل برای اطمینان از افرادی که لغو است و نه بر روی میز است. اما گسترش coronavirus افزایش است و وضعیت سیال است.

"در این مرحله برنامه ریزی است, برنامه ریزی است که این بازی خواهد شد در" مک کورمک گفت. "این یک ویروس های مختلف. و قطعا آن را یک نگرانی است. بزرگترین نگرانی این است که ما فقط نمی دانم جزئیات. ما نمی دانیم که مسیر آن را برای رفتن به. ما نمی دانیم که اگر آن را به آمده و تحت کنترل است یا نه."

COC صدور بیانیه ای در اواخر هفته گذشته که گفت: "همانطور که در حال حاضر و بر اساس همه اطلاعات علمی در دسترس برنامه های ما بدون تغییر باقی می ماند در حالی که همه در حال آماده باش است که ما باید همیشه در نظر ضروری و مهم بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی را به عنوان آنها بوجود می آیند ... COVID-19 به سرعت در حال تحول وضعیت در سطح جهان و ما را به روز رسانی و یا تجدید نظر در بازی های ما برنامه ریزی به عنوان لازم است."

کانادا نقض والیبال ستاره Brandie Wilkerson تصویر رقابت ها در سال 2019 FIVB توکیو باز آماده نیست به فشار دکمه وحشت فقط رتبهدهی نشده است. (Toshifumi Kitamura/خبرگزاری گتی ایماژ)

کانادا ورزشکاران چپ به قطار

در ضمن ورزشکاران در سمت چپ به عنوان اگر بازی اتفاق می افتد با هیچ راهی برای پیش بینی اینکه آیا آنها در واقع خواهد شد.

Orzeck توصیه می شود کانادا المپیک به تمرکز بر روی وظایف در مقابل آنها.

"تمرکز بر روی انجام بهترین است که شما می توانید در آموزش های خود را در جام جهانی و اردوگاه های آموزشی است که در آینده می گوید:" Orzeck سابق از صندلی های روانشناسی ورزشی بخش از کانادا, انجمن روانشناسی.

"همه چیز اتفاق می افتد به سرعت برای این ورزشکاران است که رقابت در تابستان پس از آن واقعا آماده سازی خود برای اکثر ورزشکاران من کار با.

"هر روز سعی کنید برای انجام بهترین بهترین است که شما می توانید توان بالای خود را در ورزش بلکه فقط برای خودتان است."

کانادا والیبال ساحلی ستاره Brandie Wilkerson در تلاش است به پایبندی به آن حکمت است.

"همیشه وجود دارد مقدار زیادی از اخبار بسیاری از ایده های مختلف و چیزهایی که نشان می دهد تا قبل از بازی های المپیک است که باعث توجه بسیاری," او گفت: CBC Sports.

"بنابراین در حالی که من همیشه می خواهید مطمئن شوید که ما همه در امن و سالم من فکر می کنم من فقط به دنبال فقط نوع صبر کنید و ببینید و اعتماد در روند شامل این چیزها و تنظیم آن — و سپس نوع قضاوت از وجود دارد و نمی شود به طوری [عجولانه] به وحشت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب