Coronavirus آخرین: ووهان مستند برداشته لوفت هانزا کرکره انتخابات

در شهر ووهان که در آن همه آغاز شد, محدودیت های مسافرتی در حال حاضر برداشته شده است. آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا است قطع تمام پروازهای خود بودجه آلمان تابعه معمای. دنبال DW برای آخرین.

  • نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه
  • لوفت هانزا به قطع تمام انتخابات پروازهای انتظار مداوم اختلال در سفر هوایی
  • مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده در حال حاضر با نزدیک شدن 11,000
  • چین آسانسور محدودیت های مسافرتی در شهر ووهان که در آن ویروس است که فکر سرچشمه گرفته

روکش: جانسون در بخش مراقبت های ویژه و تمام روز دوشنبه اصلی تحولات

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

22:38 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول روزانه خود را coronavirus جلسه که او را “نگه” در بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در قبل و بعد از پس گرد و ادعا کردند: “من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد.” این آمریکا است که بزرگترین کمک کننده.

رئیس جمهور ایالات متحده را متهم کرد سازمان ملل متحد از شکست در آن بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ و احتمالا خودداری اطلاعات در طول مراحل اولیه وقوع.

“آنها آن را به نام اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که سازمان “احتمالا” می دانستم که بیش از آن نشان داد در ابتدا. او همچنین متهم است که از بودن “چین محور.”

در همین حال وزارت امور خارجه از نیویورک گزارش داد 731 جدید COVID-19 مرگ و میر. این بزرگترین افزایش مرگ و میر پس از شروع شیوع. داده های جدید ضعیف خوشبینی محتاطانه نیویورک مقامات ابراز کرده روز قبل.

“که 731 افرادی که ما از دست داده است. در پشت هر یک از این اعداد یک فرد است. وجود یک خانواده وجود دارد یک مادر و یک پدر وجود دارد یک خواهر و یک برادر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورک” اندرو کومو فرماندار به خبرنگاران گفت:.

هر چند مرگ باید رسید, جدید, بستری شدن در بیمارستان را کاهش یافته است به طور متوسط بیش از چند روز. کومو گفت: نیویورک می تواند رسیدن به یک “فلات” در بستری شدن در بیمارستان اما او هشدار داد که هر گونه سود وابسته به مردم پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

21:39 اعلام این سال جایزه پولیتزر و برندگان به تعویق افتاده است با توجه به کروناویروس همه گیر جوایز هیئت مدیره گفت.

جوایز در روزنامه نگاری, کتاب, درام و موسیقی در حال حاضر خواهد شد اعلام کرد در مارس 4 از طریق live stream دو هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده است.

“پولیتزر هیئت مدیره شامل بسیاری در سطح بالا و روزنامه نگاران هستند که در خط مقدم اطلاع رسانی عمومی در به سرعت در حال تحول coronavirus همه گیر” جایزه پولیتزر مدیر دانا Canedy در بیانیه ای گفت.

“به عنوان تمرکز آنها در این ماموریت حیاتی این تعویق افتادن ارائه خواهد شد زمان اضافی به طور کامل بررسی 2020 پولیتزر فینالیست کردند.”

واقعی فرد در مراسم اهدای جوایز است که به طور سنتی برگزار شد و در نیویورک دانشگاه کلمبیا در ماه مه نیز به تعویق افتاد و می تواند جایگزین پذیرش در پاییز دهندگان گفته اند.

19:40 اتحادیه اروپا می خواهد به ارائه آفریقا و دیگر مناطق جهان با €15 میلیارد دلار (حدود 16.3 میلیارد دلار) برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بودجه را شامل کمک های مالی که منحرف شده است. کمک های مالی کمک خواهد کرد سرپا نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان و حمایت از اقتصاد است.

“ما تنها به پیروزی در این نبرد با هماهنگ جهانی پاسخ و بنابراین ما نیاز به حمایت شرکای ما” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را. “آفریقا می تواند تجربه همان مشکلاتی که ما رو در اروپا در چند هفته. آنها به کمک ما نیاز به کم کردن سرعت گسترش ویروس که ما نیاز به کمک در این بحران است. آن را در منافع ما را به اطمینان حاصل شود که مبارزه موفق است در سراسر جهان.”

آفریقا گزارش نشده است تقریبا به عنوان بسیاری از coronavirus موارد به عنوان در سایر نقاط جهان اما نگرانی باقی می ماند در اثر شیوع گسترده را در این قاره.

19:20 کانادا فرمول یک جایزه بزرگ به جای برنامه ریزی شده در 14 ژوئن در مونترال به تعویق افتاده است سازمان را تایید کرد.

کانادا مروج در بیانیه ای گفت که آنها غمگین شد برای به تعویق انداختن مسابقه. آنها “خواهد مفتخر شده اند به میزبان اولین مسابقه در سال 2020 فرمول 1 قهرمانی جهان, تقویم” بیانیه ای گفت:.

یک تاریخ جدید برای مسابقه شده است تنظیم شده است. F1 در بیانیه ای گفت که تمام بلیط باقی خواهد ماند معتبر برای موکول رویداد.

کانادا GP هشتمین مسابقه F1 تقویم به تعویق افتاد این سال است. موناکو GP سری پر زرق و برق ترین و طولانی-مسابقه در حال اجرا است که این رویداد تنها به لغو و به طور کامل. موناکو پرنس آلبرت اولین رئیس دولت برای گرفتن coronavirus; مسابقه در اطراف اصالت شهر همچنین شامل بستن جاده های اصلی ساخت تغییر زمان این رویداد غیر منتظره ای دشوار است.

شک و تردید مطرح شده اما — از جمله از سری’ صاحبان — در مورد F1 شانس واقعا برگزاری 21 همه نژادها هنوز به لحاظ نظری برنامه ریزی شده برای برخی از نقطه در این فصل است.

18:21 چین در شهر ووهان که در آن COVID-19 سرچشمه به طور کامل برداشته محدودیت های مسافرتی پس از نیمه شب به وقت محلی در روز شنبه (1700 UTC) به طور موثر به پایان 77 روز مستند.

پس از این ممنوعیت برداشته شد وجود دارد به گزارش هزاران نفر از مردم ساری یک شبه قطار به خارج از شهر در شهر هانوفر. برآورد 55,000 مردم انتظار می رود به ترک شهر توسط قطار در روز چهارشنبه با توجه به آمار دولتی گزارش شده توسط AFP news agency.

مردم ترک شهر هنوز هم نیاز به یک برنامه گوشی های هوشمند مجهز به داده های ردیابی و نظارت نرم افزار است که می تواند تایید یک فرد سالم است و شده است در تماس با هر کسی تایید به ویروس. ووهان و استان هوبی در مرکز این ویروس دچار اکثر COVID-19 موارد و مرگ و میر با توجه به چین رسمی شمارش.

17:25 بانک مرکزی اروپا اعلام کرد این امر سهولت وثیقه مورد نیاز بخشی از یک سری از اقدامات پرده برداری پس از یک حاکم جلسه شورای مبارزه با اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

ساده وثیقه مورد نیاز آن را آسان تر برای بانک ها به قرض گرفتن در نرخ پایین. بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا را نیز قبول دولت تضمین وام به عنوان وثیقه حتی با کاهش کیفیت اعتباری. بانک ها همچنین قادر خواهد بود برای تعهد بیشتر بدهی نا امن به عنوان وثیقه.

“اقدامات جمعی پشتیبانی ارائه وام بانکی به ویژه با تسهیل شرایط اعتباری که ادعا پذیرفته شده به عنوان وثیقه” بانک مرکزی اروپا در بیانیه ای گفت. “این (بانک مرکزی اروپا) در حال افزایش است آن را تحمل خطر برای حمایت از تامین اعتبار از طریق آن عملیات refinancing به خصوص با کاهش وثیقه ارزیابی کوتاهی مو برای تمام دارایی های به طور مداوم.”

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اضافه شده است که آن را نگه دارید و اندازه گیری در محل در طول زمان گیر خواهد بود و بررسی دوباره آن را قبل از پایان سال است. بسیاری از کشورها در 19 کشور عضو منطقه یورو در حال رفتن به یک رکود اقتصادی افزایش نگرانی که بانک ها متوقف خواهد شد اعطای وام و زور در غیر این صورت دوام شرکت به عجز از پرداخت دیون.

16:35 برخی از 66 نفر تست مثبت برای COVID-19 در یک بیمارستان در سواحل آفریقای جنوبی در شهر دوربان.

حدود 48 از افرادی که آزمایش مثبت در سنت آگوستین بیمارستان در دوربان در حال, کارکنان, وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت در توییتر.

او گفت که مقامات به دنبال بسته شدن بخش هایی از مرکز.

در بیش از 1700 آفریقای جنوبی دارای بیشترین تایید coronavirus موارد در آفریقا به گفته جان هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب. Mkhize گفت: کمتر از 100 نفر در سراسر کشور شد و در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19.

16:20 با توجه به محدودیت در محل قرار داده برای مبارزه با کروناویروس در پاریس به شدت آتش آسیب دیده کلیسای جامع نوتردام را نگه تلویزیونی مدیتیشن مراسم روز جمعه پاریس اسقف اعظم میشل Aupetit گفت.

هفت نفر در مراسم حضور در پایتخت فرانسه روز جمعه است که در این روز مسیحیان مناسبت مرگ عیسی مسیح است.

“تنها چند کشیش را به حضور توده های مردم است که ما را جشن می گیرند در طول هفته دفاع مقدس و مردم قادر خواهد بود به دنبال خدمات در رادیو یا تلویزیون” Aupetit گفت: یک ویدیو کنفرانس خبری.

این سرویس که دو روز پس از سالگرد فروغ است که مصرف زیادی از کلیسای جامع شامل تاج از خار پس از نجات از آتش. تاج گفت: به عنوان یکی از سربازان رومی قرار داده شده در مسیح را قبل از مصلوب شدن او.

هیچ عید پاک دوشنبه کروبی برگزار خواهد شد در این سال به دلیل coronavirus مستند در پایتخت فرانسه. در عید پاک یکشنبه هنگامی که مسیحیان جشن مسیح, قیامت Aupetit برگزار خواهد شد توده در Saint-Germain l’Auxerrois کلیسا در نزدیکی پاریس’ معروف موزه لوور. حدود 20 نفر حضور خواهند داشت که جرم است.

در مقیاس بزرگ اجتماعات برای عبادت باید بازی هیچ بخش کوچکی در کمک به این ویروس گسترش معروف ترین در یک کلیسا در دائگو کره جنوبی.

15:38 لوفت هانزا خاموش کردن عملیات خود مبارزه, آلمانی, بودجه وابسته به انتخابات تا حدودی در پاسخ به کوروناویروس.

آلمانی هواپیمایی نیز گفت: آن انهدام 18 هواپیما در ناوگان خود را و خواهد برداشت 11 ایرباس A320 خبر کوتاه-مسافت عملیات.

“هیئت اجرایی دویچه لوفت هانزا AG انتظار ندارد که صنعت حمل و نقل هوایی برای بازگشت به قبل از coronavirus بحران سطح بسیار سریع” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “با توجه به ارزیابی خود آن را ماه تا جهانی محدودیت های مسافرتی به طور کامل برداشته و سال تا در سراسر جهان تقاضا برای سفر هوایی, بازگشت به سطح قبل از بحران.”

هر چند لوفت هانزا قطع معمای نام تجاری و جایگزین آن با Eurowings در سال 2015 انتخابات تا به حال ادامه داد: به عنوان یک مرطوب-اجاره اپراتور برای Eurowings خود را تحت پرواز شماره.

اتحادیه های کارگری هشدار داده بود و از آن احتمال بسته شدن حتی قبل از لوفت هانزا ریشه در این منطقه از 95 ٪ از تمام پروازهای منظم در پاسخ به کوروناویروس.

15:03 پلیس در شمال آلمان شهر براونشوایگ در روز دوشنبه ره 101 ساله ای که مخفیانه از او در خانه سالمندان به آرزوی دخترش تولدت مبارک.

زن سعی در خارج از خانه از طریق خروج اضطراری در روز دوشنبه بعد از ظهر به پلیس گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. سالمندان بانوی دختر پلیس گفت که او و مادرش تنها زندگی در این خانه برای مدت دو هفته و از دست رفته بود او را از صمیم قلب.

پلیس اجازه داد که به طور خلاصه به دیدن دخترش از تیم ملی ماشین قبل از رانندگی او را به خانه سالمندان.

14:50 ایتالیایی و کاتالان MotoGP مسابقات شده اند به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایتالیایی جایزه بزرگ برنامه ریزی شده بود برای مه 31 در Mugello مدار. این مسابقه در مدار د کاتالونیا در بارسلونا را به محل زیر در تعطیلات آخر هفته.

2020 MotoGP هنوز برای شروع با توجه به همه گیر. هشت مسابقه در موتور سیکلت سری در حال حاضر شده است به نام خاموش و یا به تعویق افتاد.

اولین بالقوه و تاریخ شروع فصل است و در حال حاضر 21 ژوئن جاری در تاریخ برنامه ریزی شده برای جایزه بزرگ در Sachsenring مدار در شرق دور این کشور در نزدیکی Chemnitz.

14:46 اندونزی است که مجموعه ای به شماره 435 تریلیون واحد پول اندونزی ($27 میلیارد €24.8 میلیارد دلار) در “همه گیر اوراق قرضه.”

دولت در حال حاضر کاهش رشد سالانه پیش بینی و اتحاد در میان یک انقباض اقتصادی به عنوان بدترین سناریو.

در ضمن واحد پول اندونزی کاهش یافته و به نزدیکی رکورد کم است. آن باقی مانده است یکی از آسیا بدترین ضربه ارز در طول بیماری همه گیر.

14:40 دولت تایلند را تایید کرده است 1.9 تریلیون بات (€53 میلیارد و 58 میلیارد دلار) طرح برای کمک به بخش بهداشت و درمان و احیای اقتصاد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر دارایی Uttama Savanayana گفت: دولت تا به حال مورد تایید وزارت دارایی به قرض گرفتن 1 تریلیون بات. وزارت قرض عمدتا از منابع داخلی و استفاده از تایلندی ارز Uttama گفت: اما آن را رد نکرده گرفتن وام در ارزهای خارجی است.

این طرح نیز وادار تایلند بانک مرکزی برای استفاده از 900 میلیارد بات بودجه به موضوع وام های نرم و حفظ ثبات در بخش مالی کشور.

تایلند شده است تحت یک وضعیت اضطراری از تاریخ 26 مارس خواهد شد که حداقل تا پایان ماه آوریل است.

13:31 رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان بهداشت عمومی سازمان توسعه داده است یک برنامه به نام تاج-Datenspende (به معنای واقعی کلمه: تاج داده Donation) به دنبال به دست آوردن بینش جدید به گسترش coronavirus.

نرم افزار راه اندازی در همکاری با داده های سلامت پلت فرم Thryve طراحی شده است برای تناسب اندام بازوبند و smartwatches. آن را ثبت ضربان نبض در حال استراحت و خواب اطلاعات کاربران خود را در میان چیزهای دیگر.

“در موارد حاد تنفسی و بیماری این علائم حیاتی تغییر قابل توجهی در بسیاری از موارد” RKI گفت.

این نرم افزار همچنین جمع آوری داده ها از اپل سلامت و Google Fit نرم افزار و همچنین از FitBit, Garmin قطبی و Witherings دستگاه. برنامه کاربران نیز به خواسته خود سن و قد و وزن. آن را در خدمت به ردیابی افراد از تماس در coronavirus موارد است.

این موسسه تاکید کرد که استفاده از این برنامه داوطلبانه است. کاربران تنها خواسته خود را برای ارائه کد پستی یا کد پستی و یک بار آن را پیگیری نمی کند داده های مکان فعلی. یکی از شرکت کنندگان ندارد به ارائه خود را و یا نام و یا آدرس.

RKI امیدوار است که 10 درصد از برآورد 10 میلیون استفاده کنندگان از smartwatches و باند تناسب اندام در آلمان با استفاده از برنامه. حتی اگر فقط 10 ، 000 نفر شرکت داده خواهد قادر به ارائه آماری نقطه مرجع برای موسسه RKI متخصص خنجر Brockmann گفت. آلمان و دیگر کشورهای اروپایی در حال کار بر روی توسعه یک برنامه دیگری است که با استفاده از سیگنال های بلوتوث و GPS ردیابی اطلاعات برای ردیابی coronavirus نقاط داغ و پیگیری نقاط تماس.

12:58 سابق Chadian دیکتاتور Hissene Habre صادر شده است 60 روز از خانه بازداشت توسط سنگال با وزارت دادگستری به دلیل تهدید به COVID-19 در زندان است.

Habre, 78, است, خدمت, یک جمله زندگی است. او در خصوص در معرض خطر به دلیل سن و سال او و با توجه به تعداد زیادی از مردم در کلاه بزرگ مانوئل زندان های وزارت دادگستری گفت.

“Habre شده است منتشر شد,” وزیر دادگستری Malick Sall گفت: در یک اطلاعیه اواخر روز دوشنبه. او تاکید کرد که این حق تلقی نمی کرد. Habre محکوم شد و نقض حقوق بشر در دستور کشتن بیش از 40 ، 000 مردم است.

سنگال تا 226 تایید موارد coronavirus; دو نفر کشته شده اند.

12:29 پارلمان اروپا در استراسبورگ مقر فرانسه خواهد بود تبدیل به یک coronavirus مرکز آزمون.

“ما می خواهیم به ما میزبان شهر و شهروندان آن در این زمان دشوار” مجلس رئیس جمهور, دیوید Sassoli نوشت در توییتر.

مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد تنها بسیار محدود جلسات در بروکسل و آنلاین تا سپتامبر است.

استراسبورگ نهفته در مرز بین فرانسه و آلمان در منطقه ای که شده است به خصوص به شدت ضربه با کروناویروس موارد است.

فرانسه نزدیک به 100,000 تایید موارد دیده است و بیش از 8 ، 000 مرگ و میر در حالی که آلمان ثبت کرده است 103,000 موارد تایید شده و بیش از 1800 مرگ و میر.

12:15 فنلاند شروع خواهد شد با استفاده از تصادفی تست آنتی بادی برای پیگیری از شیوع کروناویروس در آن جمعیت آن وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

تحت این برنامه جدید بیمارستان ها را از طریق ایمیل دعوت نامه به صورت تصادفی انتخاب شده شهروندان برای آزمایش آنتی بادی است که بیماران مبتلا به COVID-19 توسعه از جمله کسانی که قرارداد این ویروس هستند اما بدون علامت.

هدف از این مطالعه این است که برای پیدا کردن چه مقدار از جمعیت است و توسعه آنتی بادی است که نشان می دهد قرار گرفتن در معرض قبلی به ویروس. مقامات را نیز اندازه گیری مقدار آنتی بادی و نظارت بر آنها چه مدت گذشته است.

برای اولین بار تست مجموعه ای را در پایتخت هلسینکی. اثر آنتی بادی آزمایش است که در حال حاضر تحت بررسی پس از دانشگاه آکسفورد محققان دریافتند که هیچ یک از آزمون ارائه نتایج دقیق عنوان نشده است.

فنلاند در حال حاضر 2,308 موارد گزارش شده از coronavirus و تلفات از 27 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

11:27 نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته است که انتظار می رود به مشورت دانشمندان روز سه شنبه در مورد راه هایی برای با خیال راحت در پایان هفته بیست و مستند بیش از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 16000 نفر در جنوب کشور اروپایی.

او در کنفرانس های مجازی با دولت کمیته علمی می آید فقط یک هفته قبل از ایتالیا با بسته شدن بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها بود که در ابتدا مجموعه ای برداشته شود. اما قریب الوقوع لغو محدودیت بعید است که مقامات بهداشتی هشدار می دهند که کاهش اخیر در تعدادی از موارد گزارش شده تنها رخ داده است به دلیل مستند اقدامات است.

ایتالیا بیش از 130,000 موارد گزارش شده از coronavirus با مرگ و میر 16,523.

11:08 دستفروشان ضد سامی تئوری های توطئه به دنبال استفاده از coronavirus به گسترش اطلاعات نادرست با توجه به آلمانی یهودی ستیزی کمیسر فلیکس کلاین.

“تئوری های توطئه هستند پررونق در زمان بحران گفت:” کلاین در یک سخنرانی یک دولت برنامه های تحقیقاتی در ستیزی.

پروژه جدید است که دریافت کمک های مالی از €12 میلیون (13 میلیون دلار) شد راه اندازی به “مقابله با یهودی ستیزی با علم” آموزش و پژوهش وزیر آنیا Karliczek گفت. کلاین معتقد است که زمان گسترش یهودی ستیزی به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران تأکید ارتباط از پروژه.

“بیشتر مردم قطعیت بیشتر احتمال دارد که آنها به نوبه خود به چنین قربانی نظریه او گفت:” با استناد به غلط ادعا می کند که این بیماری همه گیر است که در نتیجه شکست خورده سلاح های بیولوژیکی آزمون های ساخته شده توسط سرویس مخفی اسرائیل.

“در هفته های اخیر جناح راست رادیکال را به طور فزاینده ای سعی در instrumentalize coronavirus بحران به پایان می رسد خود را,” او اضافه شده است.

برای مشاهده شخصی از زندگی در برلین به عنوان یک زن یهودی تماشای این گزارش DW:

10:34 انجمن گواهی آزمایشگاه (ALM) می گوید 332,414 coronavirus آزمايشات انجام شده در آلمان بین 30 مارس و آوریل 5 تا از 313,957 هفته قبل از. ALM تخمین می زند که در آن آزمون داده ها شامل 85-90 ٪ از تمام آزمایشات انجام شده در آلمان است.
 
هفته گذشته محققان در موسسه کخ رابرت گفت که اگر چه تست در آلمان بالا است در مقایسه با کشورهای دیگر در این کشور هنوز هم نیاز به افزایش نرخ آن از تست به منظور مدیریت این ویروس.

10:06 آلمانی اخلاق شورا نامیده می شود برای بحث در مورد شل شدن محدودیت اجرا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“خیلی زود است که برای باز کردن [محدودیت] در حال حاضر, اما آن را هرگز خیلی زود به صورت یک بحث عمومی در مورد معیارهای لازم گفت:” پیتر Dabrock این شورا رئیس. “همه چیز می تواند به عنوان بالا به پایین و یا استبدادی,” او اضافه شده است.

“مردم نیاز به تصاویر از امید زمانی که آنها در موقعیت های فاجعه بار مانند این یکی. که انگیزه مردم برای نگهداری,” او اضافه شده است.

اقدامات لازم برای کاهش تعداد موارد جدی را به وزن برابر, اجتماعی, اجتماعی و پیامدهای روانی این مستند با توجه به این شورا.

علاوه بر این شرایط است که در آن حیاتی کمک های پزشکی متوقف شد به منظور کمک به افراد جوان تر “می تواند و باید قانونی را محکوم کرد” گفت: عضو Steffen آوگسبورگ.

آلمانی اخلاق شورا ارائه نظرات و توصیه های سیاست در “پرسش های بزرگ زندگی” و متشکل از 26 دانشمندان و کارشناسان.

09:27 پیام برنامه WhatsApp منتقل شده است به منظور محدود کردن گسترش روز افزون اطلاعات غلط از طریق پلت فرم آن است. این است که شناسایی یک “infodemic” کاذب توصیه های پزشکی و تئوری های توطئه در اطراف COVID-19 آنلاین. اطلاعات بیشتر در اینجا.

09:10 حداقل 49 زندانیان در یک زندان پاکستان قرارداد coronavirus مقامات گفت: با بیش از 150 اضافی زندانیان نیز مشکوک به این بیماری است.

شیوع بیماری در زندان ها در شهر شرقی لاهور اعتقاد بر این است که ریشه از یک زندانی که در حال بازگشت از ایتالیا در ماه گذشته. زندانی که به تازگی دستگیر شده برای قاچاق مواد مخدر مورد آزمایش قرار گرفت در مارس 23.

با توجه به یک 2019 گزارش دولت بیش از 70 ، 000 نفر در حال حاضر برگزار شد در 114 امکانات مختلف در سراسر پاکستان که بسیاری از آنها گرفتار ازدحام بیش از حد فقیر و شرایط بهداشتی. پاکستان در حال حاضر 3,864 تایید موارد coronavirus با مرگ و میر از 54 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

09:01 ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در هفت منطقه از جمله توکیو در روز سه شنبه.

“من تصمیم گرفتم که یک وضعیت ترس به شدت تحت تاثیر قرار زندگی مردم و اقتصاد رخ داده است… من اعلام وضعیت اضطراری” گفت: نخست وزیر شینزو آبه.

این اقدامات جدید در حالت اضطراری به اثر را از نیمه شب و به مدت حداقل یک ماه اجازه می دهد فرمانداران محلی به اصرار مردم به ماندن در داخل و به تماس برای کسب و کار نزدیک است.

این مقررات در حال سبک تر از آن اجرا در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده با هیچ مجازات برای کسانی که موفق به پیروی اجتماعی فاصله گرفته است.

08:11 تعداد افراد آلوده شدن با کروناویروس در آلمان در حال افزایش است و مرگ و میر انتظار می رود که گفت: Lothar Wieler سر از آلمان رابرت کخ موسسه.

علاوه بر این با وجود کاهش در افزایش عفونت های جدید این محدودیت نمی تواند در عین حال آرامش Wieler گفت. “ما باید منتظر چند روز آینده برای دیدن اگر وجود دارد یک روند در این گزارش,” او گفت:, و اضافه کرد که این تعداد بیش از 30 ، 000 افرادی که بهبود از ویروس “خوش چهره.”

او همچنین گفت: تولید مثل شکل یعنی چگونه بسیاری از مردم هر فرد آلوده می گذرد این ویروس به, کاهش یافته است به زیر 1 بود و در حال حاضر در بین 1.2 و 1.5 — بالاتر از چند روز پیش.

07:48 فنلاند توسعه یافته کنترل مرز تا May 13 در حال رشد در میان ترس است که مرزی مسافران از سوئد می تواند به سرعت گسترش coronavirus. فنلاندی مقامات ابراز نگرانی کرده اند بیش سوئد لیبرال استراتژی در مورد این بیماری همه گیر به عنوان کشور دارای یک, پیری جمعیت و محدود مراقبت های ویژه منابع است.

“دولت با هدف کاهش بیشتر جنبش در همان منطقه رفت و آمد در سراسر مرز با سوئد و نروژ” دولت در بیانیه ای گفت.

هلسینکی در حال حاضر اجرا محدودیت در سفر در سراسر مرزهای شمالی آن, اما در حال حاضر تنها ضروری ترین کارگران را مجاز به عبور.

“فنلاندی ها که رفت و آمد به سوئد و نروژ در سراسر فنلاند مرزهای باقی می ماند باید در قرنطینه شرایط مانند زمانی که آنها در فنلاند” در بیانیه ای گفت:.

07:35 نخست وزیر بوریس جانسون داده شده اکسیژن است اما نه در یک ونتیلاتور ارشد وزیر کابینه مایکل گوو گفت LBC رادیو.

“نخست وزیر دریافت کرده است برخی از اکسیژن حمایت و او نگه داشته, البته, نزدیک, نظارت” گوو گفت.

جانسون “از مزه با اشتها برای زندگی,” او اضافه شده است.

انگلیسی برتر در بیمارستان بستری شد و در روز یکشنبه شب به دلیل “مداوم” coronavirus علائم و منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از خود بیماری بدتر شده است.

07:22 در مارس 12, سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد COVID-19 شیوع یک “بیماری همه گیر.” یکی از افرادی که هدف این است که برای هماهنگ کردن واکنش بین المللی در طول یک اورژانس بهداشت جهانی. تاسیس شد و در این روز در سال 1948. روز جهانی بهداشت: چه کسی انجام دهد ؟

07:11 وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier گفت که او نمی خواهد تحت فشار برای استراحت coronavirus مربوط به اقدامات پس از عید پاک است. “ما نباید تضعیف اکنون پس از نزدیک به پایان” Altmaier گفت ZDF پخش در روز سه شنبه.

او همچنین خطاب کمبود در, شخصی, لباس های حفاظتی برای کارگران بهداشت اضافه کرد که لازم بود به اطمینان حاصل شود که شرکت در آلمان شروع به تولید بیشتر لباس های محافظ “نیست و در برخی از نقطه در زمان است اما بسیار زود است.”

06:47 فرانسه هنوز نرسیده اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته وزیر بهداشت Olivier Veran.

“ما هنوز هم در بدتر شدن فاز از این بیماری همه گیر” Veran گفت: پخش BFM TV. فرانسه در حال حاضر تقریبا 99,000 موارد ثبت شده از coronavirus و مرگ و میر 8,926 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

06:10 نیوزیلند وزیر بهداشت شد تنزل مقام روز سه شنبه پس از نقض در سراسر کشور مستند اقدامات با رفتن به ساحل با خانواده اش.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: او سلب وزیر بهداشت دیوید کلارک از نقش خود به عنوان معاون وزیر دارایی و تنزل رتبه او را به پایین کابینه رتبه بندی پس از نقض. او همچنین گفت که او سوار به یک پارک در نزدیکی خانه خود را برای رفتن به دوچرخه سواری در کوهستان.

“من یک ادم سفیه و احمق و من درک می کنم که چرا مردم خواهد بود عصبانی با من” کلارک در بیانیه ای گفت.

نیوزیلند است که در نیمه راه از طریق چهار هفته برنامه ریزی شده و مستند. در جریان اقدامات شهروندان تنها مجاز به ترک خانه های خود برای “ضروری شخصی, جنبش,” در حالی که ورزش در فضای باز باید تنها در مکان هایی است که می تواند “به راحتی قابل دسترسی از صفحه اصلی” با توجه به رسمی اطلاع می دهد.

05:43 , آلمانی, وزیر توسعه Gerd Müller به نام در اتحادیه اروپا به سرعت عمل برای محافظت از پناهندگان از گسترش coronavirus در مصاحبه با نشریه دی نویه Osnabrücker Zeitung.

که عمل شامل جدا کردن اردوگاه پناهندگان در یونان جزیره لزبوس به واحدهای کوچکتر و آوردن اردوگاه تا به استاندارد رسمی از آژانس پناهندگان سازمان ملل, او گفت:, و اضافه کرد که او بازدید کرده بود لزبوس خود و به حال دیده می شود که چگونه از 20 ، 000 نفر در یک منطقه به معنای میزبان 3000 نفر.

“تا کنون همه تجدید نظر [برای بهبود استانداردهای در لزبوس کمپ] بوده است بیهوده. امیدوارم بروکسل نیست صبر کنید تا این تبدیل به یک فاجعه” گفت: مولر.

05:22 فیلیپین روز سه شنبه تمدید مستند تحمیل شده بر این کشور پرجمعیت ترین جزیره تا پایان ماه.

این مستند در Luzon است که میزبان پایتخت, مانیل و بیش از نیمی از این جزیره در کشور جمعیت بود در ابتدا مجموعه ای به گذشته تا مارس 14 اما تمدید شده است تا آوریل 30.

رئیس جمهور رودریگو Duterte به تازگی عناوین ساخته شده برای او سنگین و دست رویکرد به اجرای اقدامات زمانی که او را تهدید به “دفن” کسانی که نقض شده است. این کشور در حال حاضر 3,660 تایید موارد coronavirus و مرگ و میر 163.

04:54 رئیس جمهور السالوادور روز دوشنبه هشدار داد که نیروهای امنیتی را محدود آن هجوم قرنطینه سفارشات در “مهار مراکز” برای 30 روز و مصادره اتومبیل های خود را.

“محدودیت هستند اما ما در حال رفتن به بسیار سخت تر در اجرای آنها” رئیس جمهور نایب Bukele گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، او افزود که اقدامات قرنطینه خواهد بود تمدید 15 روز و که دولت ramping تا تلاش برای پیگیری کردن حامل ویروس. ال سالوادور در حال حاضر دارای 69 گزارش موارد با مرگ و میر از چهار.

04:45 ژاپن است و انتظار برای اعلام وضعیت اضطراری در هفت منطقه از جمله توکیو در روز سه شنبه. نخست وزیر شینزو آبه برای اولین بار اعلام کرد که این طرح روز دوشنبه با استناد به “سریع افزایش می دهد و از عفونت های جدید به خصوص در مناطق شهری مانند توکیو و اوزاکا.”

این اقدامات را به اثر از نیمه شب و به مدت حداقل یک ماه. این مقررات در حال سبک تر از آن اجرا در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده با هیچ مجازات برای کسانی که موفق به پیروی اجتماعی فاصله گرفته است.

03:45 به شورای امنیت سازمان ملل متحد را گزارش برگزاری اولین جلسه در coronavirus همه گیر این پنج دیپلمات گفت. جلسه تنظیم شده است بسته می شود-درب و برگزار تلفنی.

هیچ اطلاعات ارائه شده در چه اعضا بحث خواهد شد اما بخش بیش از همه گیر وجود دارد و باید فلج شورای امنیت.

هفته گذشته مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه با اجماع و خواستار “همکاری بین المللی” و “multilateralism” در مبارزه با COVID-19.

اما روسیه تلاش کرده است به مخالفت با متن و آمریکا از مدتها اصرار داشت که هر جلسه و یا متن باید مشخص کنید که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین عصبی پکن.

03:20 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام آن به توافق رسیده اند با تولید کننده 3M اجازه می دهد تا شرکت برای از سرگیری صادرات آن N95 ماسک محافظ به کانادا و آمریکای لاتین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده کرده بودند 1950 دفاع تولید عمل به سفارش این شرکت به توقف صادرات ماسک که حیاتی در حفاظت از بهداشت و درمان کارگران در یک حرکت است که خشم بسیاری از مقامات در کانادا.

“3M و دولت با هم کار کرده تا اطمینان حاصل شود که این طرح نیست و بیشتر ایجاد پیامدهای بشردوستانه برای کشور در حال حاضر مبارزه با COVID-19 شیوع” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“ما به یک توافق دوستانه با 3M برای تحویل اضافی رقم 55.5 میلیون با کیفیت بالا facemasks هر ماه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد معامله.

“ما در حال رفتن به گرفتن بیش از چند ماه آینده 166.5 میلیون ماسک برای ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران تا 3M حماسه به پایان می رسد بسیار خوشحالی,” او اضافه شده است.

03:00 تعداد مرگ و میر جهانی از COVID-19 در حال حاضر در 74,169. تعدادی از عفونت است 1,337,749 با توجه به آخرین (زمان واقعی) اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا تا کنون بیشترین تعداد موارد در 362,759. ایتالیا دارای بیشترین مرگ و میر با تلفن در حال حاضر در 16,523.

02:50 توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص افتتاح بیش از 3 درصد بالاتر سوار بر دیوار خیابان تجمع روز قبل از, در پاسخ به کاهش مرگ و میر روند در ایتالیا و اسپانیا و نیویورک — نقاط مهم از coronavirus بیماری همه گیر. بازارهای سهام آسیا به دنبال کت و شلوار البته با بیشتر از متوسط سود.

بازارهای سهام ژاپن نیز در پاسخ به بی سابقه ای بسته محرک اقتصادی به ارزش حدود 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) یا 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است.

نخست وزیر شینزو آبه است که انتظار می رود به طور رسمی تایید وضعیت اضطراری در هفت کلید مناطق کشور که ارائه مقامات محلی قدرت به درخواست مردم در خانه بماند.

02:40 برلین یکی از آلمان و پرجمعیت ترین شهرها آمده است. این هم جایی که تصمیم گیری های انجام شده به اجرای سختگیرانه تر و سختگیرانه تر از قوانین و مقررات. ساکنان آن احساس اثرات اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. یک تیم از خبرنگاران شده است به شرح زیر چندین برلن برای چند هفته گذشته. این چیزی است که آنها را در بر داشت:

02:20 سازمان بهداشت جهانی (WHO) گرفته شده در یک نقش محوری در مبارزه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. وقتی که می آید به بیماری های عفونی مانند ایدز مالاریا و یا در حال حاضر COVID-19 که مختصات بین المللی پاسخ. با زمان گیر است که به معنی سازماندهی تحقیقات همکاری و توسعه, آزمون, پزشکی, درمان و واکسن.

روز جهانی بهداشت روز, DW طول می کشد یک نگاه همه چیز را که می کند.

02:00 در اینجا آخرین از آمریکا:

کلمبیا رئیس جمهور ایوان دوقو اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور قرنطینه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. در اصل مجموعه ای به گذشته 19 روز به پایان فقط قبل از نیمه شب در مارس 13, کلمبیا باقی خواهد ماند در مستند تا مارس 27.

“این انزوا – که به دنبال بهترین از همه ما – دقیقا بنابراین ما می توانیم نگه داشتن صرفه جویی در زندگی, شکستن نمایی رشد این بیماری همه گیر” دوقو گفت: در صورت زنده از تلویزیون پخش.

کلمبیا بسته مرز توقیف مدارس و تعطیل بین المللی پروازهای مسافری در ماه گذشته به عنوان عفونت افزایش یافت و زمانی که مسافران بازگشت از اروپا و آمریکا به ارمغان آورد این بیماری در خانه.

قرنطینه قوانین دولت است که تنها یک نفر در هر خانواده مجاز به فروشگاه برای موارد ضروری و یا انجام معاملات مالی و ماسک مورد نیاز در فروشگاه ها, بانک ها و حمل و نقل عمومی و رستوران ها می تواند در را-تنها.

آخرین آمار و ارقام: 1,579 دفاع کرد گرفته شد آلوده, 46, مرگ و میر, 88 بازیافت

پاناما دولت پاناما دستور داده است تا بسته شدن موقت از Minera پاناما یکی از امریکا بزرگترین تولید مس. این شرکت اکثریت متعلق به تورنتو-بر اساس اولین کوانتومی مواد معدنی است.

بسته شدن بود که با توجه به شیوع کروناویروس در میان معدن شرکت کارگران, وزیر بهداشت روساریو ترنر گفت.

پاناما تحمیل کرده است سخت مستند بستن مدارس و بسته شدن مرزها و به شدت محدود کردن جنبش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

آخرین آمار و ارقام: 1,988 آلوده, 54, مرگ و میر, 13 بازیافت

ونزوئلا صدها نفر از ونزوئلا پناهندگان در کلمبیا شروع به بازگشت به خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس که griping کشور میزبان.

کلمبیا مهاجرت به مقامات گفت: 600 نفر از جمله 35 کودک و 167 زنان در حال عبور از مرز اصلی نقطه در سیمون بولیوار بین المللی پل در شمال شرقی شهر Cucuta به ونزوئلا هفته گذشته.

اگر چه مرز رسمی بسته کلمبیا تاسیس یک “کریدور بشردوستانه” اجازه می دهد تا ونزوئلا به بازگشت به خانه.

پلیس کلمبیا در زمان متوسط از خروج پناهندگان به اطمینان حاصل شود آنها از عفونت و اسپری کسانی که با پوشیدن ماسک های صورت با ضد عفونی کننده.

آخرین آمار و ارقام: 159 آلوده, 7, مرگ و میر, 52 بازیافت

برزیل یک گزارش توسط ارتش استراتژیک مطالعات مرکز تناقض جمهور Jair Bolsonaro موضع در coronavirus. گزارش خواست به صورت گسترده در انزوا به مبارزه با این بیماری همه گیر سوخت رسانی در حال حاضر گرم بحث های عمومی در Bolsonaro دولت.

این مطالعه خواستار تقویت اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت ویروس’ گسترش هجوم رئیس جمهور گفته است که به دنبال به حداقل رساندن خطرات ناشی از این بیماری و خواستار متحده برای پایان دادن به مستندات.

این گزارش تایید گسترده و یا “افقی” اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از قله های تیز در عفونت. “اگر بیش از حد به زودی برای نهایی ارزیابی اولیه تصویب افقی انزوا استراتژی دیده می شود منجر به نتایج موثر در مسطح منحنی” در این گزارش است.

این مطالعه همچنین گفت: دولت باید به نقش عمده ای در بازسازی برزیل اقتصاد هنگامی که این بیماری همه گیر است.

در ضمن سائو پائولو, دولت, کانون شیوع کروناویروس در آمریکای لاتین گفت: این انتظار 111,000 مرگ و میر در شش ماه آینده و تمدید اقامت خود را در خانه و اقدامات برای دو هفته دیگر.

آخرین آمار و ارقام: 12,056 آلوده, 553, مرگ و میر, 127 بهبود

آرژانتین آرژانتین اعلام کرده است آن را تسلیم آن پرداخت تا $9.8 میلیارد دلار در محلی بدهی عمومی در پاسخ به کروناویروس بحران است. دولت حکم به تعویق افتاد پرداخت فقط به عنوان دولت از رئیس جمهور آلبرتو فرناندز بود که مذاکره با طلبکاران به بازسازی $68.8 میلیارد دلار در خصوصی بدهی خارجی.

دولت گفت که جهانی بهداشت از بحران به راه انداخته توسط COVID-19 همه گیر بود “تغییر مهلت پیش بینی شده” در دولت جدول زمانی برای برقراری ثبات در آن وضعیت بدهی.

قبل از coronavirus همه گیر آرژانتین شده بود مبارزه با یک بحران عمیق اقتصادی پس از سال 2018 با بیش از 35 درصد از Argentinians در فقر زندگی می کنند.

آخرین آمار و ارقام: 1,554 فتح آلوده, 48, مرگ و میر, 325 بهبود

01:15 برای اولین بار پس از آن شروع به انتشار آمار و ارقام در ماه ژانویه چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. 32 مورد جدید ثبت نام در آمد از افرادی که تا به حال بازگشت از خارج از کشور.

00:45 یک مطالعه اخیر نشان داده است که موش خرماها و گربه می تواند با آلوده COVID-19 و همچنین می تواند ویروس تصویب به اعضای گونه خود — تحت شرایط آزمایشگاهی. خطر کمتری وجود دارد با دیگر حیوانات اهلی.

00:25 از سال 1971 کمک گروه پزشکان بدون مرز (MSF) کار کرده است در سراسر جهان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری و قحطی و بلایای طبیعی است. DW بررسی چرا تعهد خود را و تجربه در حال حاضر مورد نیاز در صفحه اصلی در اروپا است.

00:15 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در طول روزانه خود را coronavirus جلسه بیش از یک وزارت بهداشت گزارش می دهند که ما در بر داشت بیمارستان ها هنوز هم نگرانی در مورد کمبود تست لوازم.

“این فقط اشتباه است. این فقط اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواستار به می دانم که نوشته بود این گزارش.

بازرس کل (watchdog) گزارش بر اساس مصاحبه با بیش از 300 بیمارستان ها در سراسر کشور. این گزارش همچنین مشخص شده کمبود دنده محافظ کمبود هواکش برای بیماران به طور جدی بیمار و سوخته کارکنان بیمارستان اضطراب برای ایمنی خود را.

“ما تا به حال تست بیشتر و تا به حال نتایج بیشتر از هر کشور در هر نقطه در جهان است. آنها در حال انجام یک کار باور نکردنی” رئیس جمهور ادامه داد.

“پس به نام من از بازرس کل. می تواند سیاست وارد شود؟”

00:01 به ما در حال حاضر بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان کشور وارد چه جراح عمومی Jerome M. Adams هشدار داد خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند.”

آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز قرار داده مرگ و میر در 10,524 با حداقل 362,759 موارد عفونت — بیشترین تعداد در جهان است.

نیویورک همچنان به کانون شیوع بیماری های, با نزدیک به 4 ، 000 مرگ و میر. اما فرماندار اندرو کومو گفت: دولت می تواند تجربه یک “مسطح منحنی” به عنوان برخی از 599 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه در تاریخ همتراز با روز یکشنبه تعداد مرگ از 594 و پایین از 630 در روز شنبه.

00:00 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان کسانی که خود را فرستاده اند بهترین آرزوهای خود را به نخست وزیر بوریس جانسون که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه در لندن مبتلا به کوروناویروس.

گرفتن در این داستان و تمام روز دوشنبه coronavirus تحولات در اینجا: Coronavirus آخرین: بوریس جانسون حرکت به مراقبت های ویژه

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jcg/rt (رویترز, dpa, AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>