Coronavirus آخرین: آمریکا نتواند برای رسیدن به توافق بر محرک اقتصادی

سنای آمریکا نیاز روز دیگر به تصویب آمریکا توافق coronavirus اقتصادی و لایحه. گوگل راه اندازی کرده است با ما-وب سایت متمرکز به عنوان منابع اطلاعاتی در مورد ویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • چین گزارش کرده است هیچ مورد جدید از محلی های مقاربتی برای سومین روز متوالی
  • جهانی گزارش موارد پیش افتادن 275,000
  • آلمان و اسپانیا و ایتالیا باید بیشتر مورد تأیید همراه از چین
  • سنگاپور توانسته دو مرگ و میر ناشی از این ویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

ادامه مطلب: ایالات آلمان حرکت و نزدیک به نزدیک به کل مستند

06:59 آمریکایی با تکنولوژی شرکت گوگل روز شنبه گفت که تا به حال راه اندازی یک ما متمرکز اطلاعاتی سایت با منابع coronavirus راهنمایی و تست به عنوان کشور تلاش کند به گسترش بسیار مسری SARS-CoV-2 ویروس.

گوگل که متعلق به حروف الفبا, Inc., گفت: در بیانیه ای در سایت “متمرکز بر آموزش و پیشگیری از منابع محلی. مردم می توانند دولت-بر اساس اطلاعات ایمنی و پیشگیری از راهنمایی روند جستجو مربوط به COVID-19 و منابع بیشتر برای افراد مربیان و کسب و کار.”

05:50 اردن منفجر sirens اوایل صبح روز شنبه به سیگنال شروع در سراسر کشور حکومت نظامی تنها با چند استثنا برای شرایط اضطراری و خدمات ضروری است. این کشور خاورمیانه محدود تحرک از آن 10 میلیون نفر از شهروندان به طور نامحدود به مبارزه با کروناویروس. افراد نقض مقررات منع رفت و آمد خواهد بود موضوع را به حبس از یک سال است.

این کشور بسته شده است آن زمین و دریا گذرگاه های مرزی با همسایه سوریه, عراق, مصر و اسرائیل است. آن را نیز به حالت تعلیق در تمام پرواز های ورودی و خروجی از شنبه.

05:40 به فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش شده اضافی مرگ ناشی از کروناویروس در شنبه, آوردن تلفات در archipelagic کشور به 19. آن را تایید عفونت کل بود تا 262 نفر از 230 روز جمعه.

04:58 تایلند گزارش 89 جدید تایید موارد coronavirus در روز شنبه تنها-بزرگترین افزایش روزانه که تعداد کل COVID-19 عفونت در کشور به 411.

به گفته یک سخنگوی وزارت صحت عامه جدید موارد مرتبط با موی تای, بازی, سرگرمی, محل برگزاری و همچنین به عنوان یک جمع آوری مذهبی در مالزی.

04:14 تعداد کل داخل کشور منتقل coronavirus موارد در ژاپن افزایش یافت و به 1,016 در روز شنبه. تعداد را افزایش می دهد به 1,728 اگر عفونت از یک کشتی لنگر انداخت نزدیک به توکیو اضافه شده به چوب خط حساب کردن.

در حالی که کشور با آن روبروست عدم قطعیت در طول بازی های المپیک برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه این سال ژاپن است و مجموعه ای به بازگشایی مدارس از سال آینده تحصیلی در ماه آوریل است.

04:02 سنگاپور گزارش مرگ دو بيمار مبتلا به کروناویروس در شنبه اولین COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کشور است. اول مرگ و میر بود 75 ساله زن و دوم 64-سال-مرد اندونزیایی ملی.

“افکار ما هستند که با خانواده های خود در طول این زمان دشوار” سنگاپور وزیر بهداشت گن کیم یونگ در بیانیه ای گفت. “ما خواهد شد ارائه تمام کمک های لازم به خانواده خود را.

“من درک می کنم که سنگاپور را تحت تاثیر قرار توسط این, اخبار,” او اضافه شده است. “اما ما باید شجاعت و همچنان به بازی بخشی از ما را برای مبارزه با این ویروس است.”

ادامه مطلب: COVID-19: بهبود بیماران را تا حدی کاهش می یابد و عملکرد ریه

03:33 کلمبیا تنظیم شده است را وارد کنید 19-روز قرنطینه شروع سه شنبه شب رئیس جمهور ایوان دوقو گفت: در روز جمعه. با 158 مورد تأیید از coronavirus کشور آمریکای جنوبی است که پله تا اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در حالی که در پایتخت کلمبیا از بوگوتا آغاز شده طی 4 روز قرنطینه در جمعه بقیه کشور ملحق خواهد شد در روز سه شنبه.

03:25 سیدنی Bondi ساحل بسته شده بود روز شنبه پس از بازدید کنندگان نادیده گرفته دولت استرالیا اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“ما در حال انجام این کار از آنجا که ما سرگرم کننده police اما اگر ما یک جامعه است که مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز پس از آن ما به مرحله” جدید پلیس ولز جنوبی وزیر دیوید الیوت گفت.

03:08 هواپیمایی متحده روز جمعه اعلام کرد که کاهش آن برنامه های بین المللی برای مارس 95% در نور از محدودیت های مسافرتی شده اند که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تمام پروازها به مقصد کانادا خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق در حالی که عملیات دیگر کشیده خواهد شد به طور قابل توجهی پایین.

این می آید به زودی پس از شرکت و اتحادیه های کارگری گفت که بزرگ اخراج شد بر روی کارت در صورتی که دولت ایالات متحده قادر به کمک به بیمار صنعت هواپیمایی تا پایان این ماه است.

ادامه مطلب: شکننده هواپیمایی بخش در تلاش برای ضرب و شتم coronavirus

02:55 سناتور آمریکایی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف شد مذاکرات گسترده $1 تریلیون coronavirus اقتصادی و لایحه در پایان روز جمعه. حتی اگر نیمه شب مهلت در روز جمعه خواهد بود از دست رفته ایران را در مجموعه ای به سر در روز شنبه.

02:53 پارک ملی یوسیمیتی بسته شده به بازدید کنندگان “تا اطلاع ثانوی” به دلیل افزایش نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

کالیفرنیا پارک را از بسته شدن در می آید در درخواست از بخش بهداشت محلی یک روز پس از دولت فرماندار خواسته ساکنان کالیفرنیا به ماندن در خانه به طور نامحدود.

02:28 کانادا در 70s بود که شما با COVID-19 در حالی که او در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, درگذشت, ژاپن وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

در مجموع 712 نفر آلوده شدند در حالی که آنها از پردازنده کشتی کروز. مرگ کانادایی هشتمین تایید مرگ از میان کسانی که آلوده بر روی کشتی.

02:10 ملل متحد دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم و جنایت به تعویق انداخته است جرم کنگره بود که به جای برنامه ریزی شده در کیوتو ژاپن در ماه آینده.

02:02 دایملر و بی ام و اعلام کرد که آنها را خاموش برخی از قطعات خود را به ما به طور موقت عملیات بیش از coronavirus نگرانی.

اولی را توقف تولید در کارولینای جنوبی گیاه به مدت دو هفته شروع آوریل 3, در حالی که دایملر توقف تولید در تاسکالوسا،, آلاباما, گیاهی برای دو هفته. این خودروساز آلمانی را فرعی وانت نیز نزدیک کردن تولید به طور موقت در چارلستون کارولینای جنوبی است.

01:47 سوریه مرزهای خود را بسته به خارجی ها از بسیاری از کشورها به عنوان کشور جنگ زده تلاش می کند برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت اما نه مستند گونه موارد است.

“اگر ما را از این حالات در چین و یا حتی در ایران ما در حال انتظار ما ممکن است تعداد زیادی از موارد و ما در حال آماده سازی بر این اساس که در سوریه نماینده نیما سعید عابد به رویترز گفت.

01:16 کره جنوبی گزارش داد 147 جدید تایید COVID-19 موارد در شنبه, آوردن تعداد کل coronavirus موارد در کشور به 8,799.

این کشور دستور داده است که همه مسافران پس از رسیدن به اروپا باید قرنطینه برای 14 روز بدون در نظر گرفتن علائم شروع یکشنبه.

01:15 مکزیک گزارش شده 203 تایید coronavirus موارد از 164 روز قبل است.

01:11 فولکس واگن را به طور موقت نزدیک آن کارخانه ها در ایالات مکزیک پوئبلا و Guanajuato به عنوان نگرانی بیش از coronavirus همه گیر در سراسر منطقه است.

01:07 استارباکس اعلام کرده است بسته شدن موقت از آن شرکت عمل فروشگاه در آمریکا و کانادا برای یک دوره دو هفته. فقط درایو-از طریق و ارائه خدمات ادامه خواهد داد این شرکت در بیانیه ای گفت.

استثنا برای این قانون خواهد بود برخی از مکان های نزدیک بیمارستان به منظور “خط مقدم خدمت پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی” شرکت گفت.

تمام فروشگاه “همکاران” (کارکنان) پرداخت خواهد شد برای 30 روز آینده بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها می آیند به کار را انتخاب کنید و یا به ماندن در خانه استارباکس اضافه شده است.

00:55 سرزمین اصلی چین تجربه یک افزایش در تعداد coronavirus عفونت های مربوط به ورود مسافران از خارج از کشور حتی به صفر محلی منتقل موارد گزارش شده برای سومین روز در یک ردیف.

با 41 مورد جدید وارداتی از خارج از کشور تعداد موارد نشات گرفته از خارج از کشور افزایش یافته است به 269. به طور کلی وجود دارد 81,008 تایید موارد COVID-19 در سرزمین اصلی چین است.

“ووهان فراهم می کند و امیدوارم که برای بقیه جهان است که حتی در شدید ترین وضعیت می تواند تبدیل به اطراف” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

00:27 نیروی هوایی ایالات متحده است که پرواز برگشت 89 شهروندان آمریکایی رشته در هندوراس در میان شیوع کروناویروس. این دومین پرواز از نوع خود پس از یک نیروی هوایی حمل و نقل هواپیما آورده اعضای یک تیم فوتبال از هندوراس به ایالات متحده است.

ادامه مطلب: دکتر رد تهمت ادعا می کنند در اثر مالاریا دارو برای درمان coronavirus

00:17 نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio خواسته شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر در روز شنبه. او همچنین خواست شهروندان مسن را امتحان کنید و ماندن در خانه در میان شیوع کروناویروس.

Protocol wine studio, اما نگهداری می شود که مدارس باز باقی خواهد ماند در این کشور که تاکنون بیش از 50 تایید COVID-19 موارد است.

“فرستادن کودکان خانه در این مرحله هر چند لزوما کاهش انتقال در جامعه,” او گفت: “اما من می توانم به شما اطمینان دهم که ما به طور مداوم نظارت بر این تنظیمات به ایمن نگه داشتن کودکان.”

“به عنوان یک مادر, من می توانم به شما اطمینان دهم که من کلید در نظر گرفتن” protocol wine studio اضافه شده است.

00:06 پاناما گزارش 200 تایید موارد coronavirus روز جمعه افزایش شدید از 137 روز پیش از آن. این کشور Copa Airlines خواهد بود تعلیق پرواز همه از مارس 22 تا پایان ماه آوریل است.

بیشتر بخوانید: آلمان, آمریکا شرکت های ثبت معامله برای توسعه واکسن

00:04 سنای آمریکا ممکن است قادر به رسیدن به یک آینده توافق ممکن است $1 تریلیون coronavirus اقتصادی و لایحه با جمعه پایان مهلت اولیه سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: در روز جمعه. با استناد به برخی از عمده اختلافات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها گفت که اجماع ممکن رسیده در روز شنبه.

00:02 ارتش ایالات متحده اعلام کرد که تمام استخدام مراکز در کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از تشدید. با این ارتش تبدیل شده است اولین نظامی خدمات در سراسر جهان شناخته شده اند که خود را تعطیل استخدام امکانات.

نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی خواهد شد نگه داشتن خود را, استخدام, ایستگاه, باز, اما در خط با دولت دستورالعمل.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus تحولات here: صفحه رسمی می گوید: “هیچ کمبود’ در آلمان

ببینید js/kl (AP, Reuters, dpa, AFP)

>> DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>