Coronavirus آخرین: ما شیوع موج به بیش از 100 ، 000 موارد

آمریکا شاهد افزایش COVID-19 موارد تبدیل شدن به اولین کشور در جهان برای ورود بیش از 100,000 عفونت. مرگ و میر را نیز در اسپانیا و ایتالیا در حالی که چین به آرامی بازگشایی. دنبال DW برای آخرین.

  • ایالات متحده در حال حاضر بیش از 101,000 تایید COVID-19 موارد بر اساس یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • شهر نیویورک و نیواورلئان در حال برنامه ریزی موقت بیمارستان ها به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با موجی از موارد
  • چین در شهر ووهان که در آن ویروس پدید آمده است و در حال حاضر به آرامی بازگشایی پس از ماه از مستند

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:15 ایالت آمریکا را آغاز کرده اند که اعمال قرنطینه سفارشات بر مردم پس از رسیدن از نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا. در ایالت رود آیلند در حدود 250 کیلومتر (160 کیلومتر) از نیویورک شهرستان, دولت, افسران پلیس, جمعه شروع به کشیدن بیش از وسایل نقلیه با ایالت نیویورک پلاک به جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری 14 روز در قرنطینه آسوشیتد پرس گزارش داد.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد هر کسی که از نیویورک و کشورهای همسایه از نیوجرسی و کانکتیکات به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

Times Square in New York City during the coronavirus outbreak (Imago Images/Xinhua/W. Ying)

شهر نیویورک حساب برای نزدیک به یک چهارم از تمام COVID-19 نفر در ایالات متحده

00:05 اینجا آخرین وضعیت بهداشت و درمان در ایالات متحده:

Coronavirus همه گیر است و تهدید به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی در مکان های مختلف در ایالات متحده به عنوان تعدادی از عفونت همچنان به صعود نمایی. یک هفته پیش در 21 مارس تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده در حدود 25,000. در روز جمعه وجود دارد بیش از 100,000 تایید موارد با توجه به اعداد منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مراقبت های بهداشتی مقامات در مکان هایی مانند شهر نیویورک و نیواورلئان گفت: آنها نیاز به بیشتر, طب, دنده محافظ و تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

در شهر نیویورک که بیش از 25,000 موارد بیمارستان ها هشدار می دهند وجود دارد نه به اندازه کافی تخت برای درمان تمام بیماران با علائم شدید. روز جمعه Javits مرکز کنوانسیون در منهتن تبدیل شد به طور موقت بیمارستان با 1000 تخت. مطلب موقت بیمارستان ها برنامه ریزی شده است.

نیواورلئان است که بیش از 1100 موارد با عجله برای تکمیل موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون جمعه. مقامات بهداشتی می گویند مردی Gras جشن در اواخر ماه گذشته باعث COVID-19 شیوع در شهر.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا:ایتالیا ثبت نزدیک به 1000 جدید مرگ و میر در یک روز

wmr/rs (AP, AFP رویترز)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>