Coronavirus آخرین: ما در خانه می گذرد ویروس کمک بیل

مجلس نمایندگان آمریکا را تایید کرده است یک بسته کمک فراهم می کند که پزشکی رایگان تست و پرداخت را برای مردم مبارزه با کروناویروس. این لایحه در حال حاضر حرکت به مجلس سنا. دنبال DW برای آخرین.

  • ما وزارت دفاع اتحاد متوقف تمام مسافرت داخلی برای اعضای نظامی با توجه به شیوع رمان coronavirus یا COVID-19
  • اسپانیا و اتحادیه اروپا کشور با دوم بیشترین تعداد از موارد پس از ایتالیا را دنبال کت و شلوار امروز
  • گواتمالا ورود ممنوع برای ورود از آمریکا و کانادا
  • عفونت گسترش یافته به کشورهای در آفریقا و آمریکای لاتین که تا به حال تا به حال دست نخورده باقی مانده است

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

04:41 Coronavirus کمک قانون را تصویب کرده است در مجلس نمایندگان آمریکا.

این لایحه را فراهم می کند رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی استعلاجی برای افرادی که قرارداد ویروس قوی تر بیمه بیکاری و بیشتر کمک های غذایی به خانواده های که به آن نیاز دارند.

پس از تصویب با حمایت قاطع در خانه این لایحه در حال حاضر حرکت به سنا برای رای گیری برنامه ریزی شده برای اوایل هفته آینده.

04:31 کاخ سفید پزشک تایید کرده است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آخر هفته گذشته مواجه شد دومین فردی که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

رئیس جمهور نیازی به قرنطینه یا تست برای ویروس Dr. Sean P. کانلی در بیانیه ای گفت.

“رئيس جمهور در مواجهه با اولین فردی بود بسیار محدود (عکس دست دادن) و اگر او صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک به مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع,” او گفت:.

04:25 کلمبیا است محرومیت ورود به همه بازدید کنندگان که در آسیا و یا اروپا در دو هفته گذشته.

04:20 آغاز و تا روز دوشنبه به فدراسیون جهانی بدمینتون را به حالت تعلیق در تمام مسابقات.

04:15 شروع و در نیمه شب روز یکشنبه هر کس وارد نیوزیلند باید خود قرنطینه برای 14 روز نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفته است.

“این تصمیم به این معنی نیوزیلند را باید وسیع ترین اعم و سخت ترین مرز محدودیت از هر کشور در جهان” protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مردم از کوچک در جنوب اقیانوس آرام جزیره کشورهایی که هنوز برای گزارش موارد coronavirus معاف خواهد بود.

04:11 کلمبیا است که بسته شدن مرز خود را با ونزوئلا به سرعت گسترش COVID-19.

04:10 هندوراس ثبت کرده است سوم آن مورد cornavirus.

04:05 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 30 روز ممنوعیت ورود مسافران خارجی از اروپا در حال حاضر به اجرا نرفته است.

04:00 وزارت دفاع ایالات متحده است که توقف تمام مسافرت داخلی برای اعضای نظامی از 16 مارس تا مه 11 در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus در طول نیروهای مسلح.

این حرکت شامل تمام خدمات اعضای وزارت دفاع غیر نظامیان و خانواده های آنها یک بیانیه از پنتاگون گفت.

“این محدودیت را متوقف نخواهد کرد همه مسافرت داخلی از جمله تغییر دائمی از ایستگاه موقت وظیفه” آن را گفت.

03:55 اروگوئه محرومیت ورود به مسافران از آلمان و 8 دیگر “خطر کشور است.” این خدمات عبارتند از چین, کره جنوبی, ژاپن, سنگاپور, ایران, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است.

این کشور آمریکای لاتین تایید آن چهار مورد از coronavirus در روز جمعه.

03:50 پورتوریکو اعلام کرد که اولین مورد از coronavirus. سه موارد تایید شده اند در قلمرو ایالات متحده فرماندار واندا Vazquez گفت.

به عنوان یک نتیجه, پورتوریکو عمومی سیستم مدرسه را برای 14 روز به سرعت گسترش عفونت است.

03:45 ویروس سبب ايجاد اختلال در زندگی روزانه در سراسر جهان که شامل ورزش است. اتمام آخرین coronavirus تحولات در ورزش جهان در اینجا.

03:38 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn تصریح کرد در توییتر که مردم از بازگشت به آلمان و ایتالیا و اتریش و سوئیس باید خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

“اگر شما شده اند در, ایتالیا, سوئیس یا اتریش در 14 روز گذشته: جلوگیری از تماس های غیر ضروری و ماندن در خانه برای دو هفته” وزیر در توییتر نوشت. این امر در مورد “آیا شما علائم یا نه.”

03:32 مکزیک است و با توجه به اعمال محدودیت های مسافرتی در آن مرز شمالی با آمریکا برای جلوگیری از coronavirus از جنوب به آمریکای لاتین و کشور است.

“اگر آن را از لحاظ فنی لازم برای در نظر گرفتن مکانیسم محدودیت و نظارت قوی تر ما را به حساب نمی که مکزیک را ویروس به ایالات متحده نه که ایالات متحده می تواند آن را در اینجا” معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مکزیک در حال حاضر دارای 26 تایید موارد coronavirus.

03:21 کامبوج است مسدود کردن ورودی برای مسافران خارجی از آلمان, ایتالیا, اسپانیا, فرانسه و آمریکا برای 30 روز شروع روز سه شنبه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

جنوب شرقی آسیا کشور به گزارش هفت مورد از coronavirus شش تن از آنها خارجی است.

03:11 با شروع از پنج شنبه عربستان سعودی را به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته.

02:55 آلمانی انجمن پزشکان عمومی تا به قوانین مربوط به مرخصی استعلاجی به آرامش در نور از شیوع کروناویروس.

این فرایند ساده به دست آوردن هفت روز پزشکی مرخصی باید تمدید شود به 14 روز ارتباط رئیس اولریش Weigelt گفت: Rheinische Post. متخصصان پزشکی باید گفت که سرایت دوره برای COVID-19 14 روز است.

ادامه مطلب: سپسيس — یک علت شایع مرگ ناشی از کوروناویروس

02:50 ایالات متحده حمل و نقل وزارت صادر کرده اضطراری اعلام می کند که waives ساعت سرویس مورد نیاز برای تجاری رانندگان حمل و نقل اضطراری coronavirus امداد.

“این اعلامیه کمک خواهد کرد که امریکا تجاری رانندگان این کالاهای حیاتی به نهفته مناطق سریع تر و کارآمد گفت:” گروه اقدام مدیر جیم مولن در بیانیه ای.

اعلامیه را پوشش می دهد وسایل نقلیه حامل تجهیزات پزشکی و تست لوازم و مواد غذایی به restock فروشگاه ها و لوازم از قبیل دستکش و ماسک ضد عفونی کننده و صابون است.

منظور نیاز است که رانندگان دریافت زمان پس از تحویل کامل است. این اولین بار چنین دستوری صادر شده است در سطح ملی.

02:43 دولت چک می گوید آن را تمام رستوران ها و مغازه ها به غیر از مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه های مواد مخدر برای 10 روز آینده.

02:24 چین کشور بیشتر تحت تاثیر COVID-19 شیوع گزارش 11 مورد جدید از coronavirus در جمعه آوردن ملی در مجموع به 80,824. بیش از 65,500 موارد در حال حاضر به بهبود و 3,189 نفر کشته شده اند.

02:15 آمریکا در گزارش خود 50th coronavirus مربوط به مرگ است.

02:11 فیلیپین گزارش شده است یکی دیگر از coronavirus مرگ آوردن ملی تلفات به 6.

02:00 آلمان سوسیال دموکرات (SPD) به نام برای تغییرات قانونی که آن را آسان تر برای کار والدین برای مراقبت از کودکان در منزل نگهداری می شوند در شرایطی مانند شیوع کروناویروس که باعث شده است که بسیاری از مدارس و مهد کودک در سراسر کشور به بسته خود را درب.

“یک احتمال می تواند به گسترش تنظیم است که اجازه می دهد تا من به دنبال پس از من کودک ده روز اگر او مریض است. که می توان به دولت دستور تعطیلی مدرسه و ممکن است مدت تمدید شود,” SPD معاون-معاون آنکه Rehlinger گفت: Rheinische Post.

01:45 ما کشتی المپیک محاکمه شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به coronavirus نگرانی.

01:40 شیلی را ممنوع کرده است رویدادهای عمومی با بیش از 500 نفر است.

01:35 جامائیکا را نخست وزیر اعلام کرده است این جزیره یک منطقه فاجعه با توجه به خطر شیوع کروناویروس.

نخست وزیر اندرو Holness گفت: این کشور به دنبال 100 کوبا پرستاران برای کمک به مدیریت گسترش عفونت است. محدودیت های مسافرتی نیز در حال تحمیل شده بر مردم ورود از بریتانیا.

تا کنون جامائیکا هشت مورد تأیید از coronavirus.

01:25 برخی از کلیساها در رم شده اند بازگشایی در پاسخ به انتقاد از پاپ فرانسیس. با وجود شدید شیوع کروناویروس در ایتالیا قائم مقام کاردینال آنجلو د Donatis گفت که او تا به حال تصمیم به بازگشایی برخی از کلیساها پس از دیدار با پاپ.

پاپ قبلا گفت که “اقدامات شدید همیشه خوب است.” تمام کلیساها باقی می ماند به روی گردشگران بسته است.

ایتالیا است دوم تنها به چین در تعداد تایید coronavirus موارد است.

01:20 وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داده است که چین سفیر آمریکا پس از یک سخنگوی وزارت امور خارجه پیشنهاد کرد که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد COVID-19 به ووهان چین شهر که در آن شیوع آغاز شد.

“گسترش تئوری های توطئه خطرناک و مسخره” از مقامات وزارت امور خارجه و گفتگو کرد. “ما می خواستیم برای قرار دادن دولت در اطلاع ما نمی خواهد تحمل آن برای مردم چین و جهان است.”

01:16 کره جنوبی یکی از کشورهای بدترین آسیب دیده توسط ویروس شیوع گزارش شده 107 موارد جدیدی از کروناویروس در روز جمعه. این به ارمغان می آورد ملی در مجموع به 8,086.

01:15 مکزیک وزیر بهداشت می گوید این کشور به 26 مورد تأیید از coronavirus.

01:11 در شهر نیویورک افتتاح شد اولین درایو-از طریق coronavirus تست ایستگاه. مردم نگران آن است که آنها ممکن است آلوده شده با این ویروس می تواند همچنان در ماشین خود را به عنوان یک حرفه ای پزشکی جمع آوری لازم در نمونه های بیولوژیکی. این پس از آن به یک آزمایشگاه که بازده مثبت یا منفی تشخیص در عرض 24 ساعت.

Medical personnel swab a driver's nose at a drive-through coronavirus testing site in Seattle, Washington

پرسنل پزشکی سواب یک راننده بینی در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در سیاتل, واشنگتن,

01:00 بولیوی به گزارش هفت محلی منتقل موارد COVID-19 آوردن ملی در مجموع به 10 از جمله سه مورد مربوط به سفر.

00:55 آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به طور کامل پشتیبانی “H. R. 6201: خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” لایحه ای که مجلس نمایندگان آمریکا رای خواهد داد در مدت کوتاهی.

00:51 گواتمالا رئیس جمهور مبنی بر ممنوعیت ورود به کشور از مردم که از ایالات متحده و کانادا است.

00:46 آرژانتین باشگاه فوتبال ریور پلیت در حال حاضر به بازی در یک مسابقه در برابر اتلتیکو Tucuman با توجه به “شديد خطرات به سلامت حرفه ای تیم ملی” باشگاه گفته است.

یک بازیکن نشان داده است علائم سازگار با کوروناویروس. این باشگاه گفت: آنها را تعطیل تا اطلاع ثانوی و در حال حاضر به بازی در هر بازی.

یک روز قبل از, دولت آرژانتین تا به حال لغو تمام رویدادهای ورزشی بین المللی در این کشور تا پایان ماه.

00:41 کشورهای آفریقایی کنیا و اتیوپی و سودان گینه نو و نائورو را همه تایید اولین مورد از این کروناویروس جدید.

00:39 با توجه به coronavirus نگرانی نیوزیلند است لغو مراسم یادبود تجلیل به زندگی از 51 نفر کشته شدند و در, Christchurch, قتل عام سال گذشته است.

در 15 مارس 2019 یک فرد مسلح با حمله به دو مسجد در Christchurch, New Zealand.

هزاران نفر از مردم شده است انتظار می رود برای حضور در ياد خدمات. نیوزیلند در حال حاضر دارای پنج تایید موارد COVID-19.

00:30 که کاخ سفید گفته است که آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک کنفرانس ویدئویی با همه گروه 7 (G7) رهبران اوایل هفته آینده به بحث در مورد توسعه از شیوع کروناویروس.

00:20 اتحادیه های کارگری و گروه های دانشجویی در کلمبیا می گویند که آنها قصد رفتن به جلو با یک حمله برنامه ریزی شده برای 25 مارس در اعتراض به سیاست های اجتماعی و اقتصادی از رئیس جمهور ایوان دوقو با وجود شیوع کروناویروس. عمومی, راهپیمایی کرده اند اما لغو شده.

“اعتصاب در تاریخ 25 مارس در حال رفتن به آینده. اما ما می خواهیم کلمبیایی به ترک خانه های خود را به عنوان وجود خواهد داشت هیچ حمل و نقل گفت:” دیوگنس Orjuela رئیس اتحادیه مرکزی کارگران است. “ما افراشتن کلمبیا پرچم تزئین شده با نوار سیاه به محکوم کردن قتل و خشونت است. این اعتصاب 24 ساعت گذشته و ما در حال رفتن به شکستن پروتکل به دلیل ایمنی میباشد” Orjuela گفت.

کلمبیا دولت اعلام کرده است که به بهداشت و درمان اضطراری به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

00:15 2,450 مسافران یک کشتی کروز باید متحرك در کالیفرنیا و در حال حاضر در حال انتقال به قرنطینه سایت.

00:10 رئیس آلمان مسیحی محافظه کار اتحادیه اجتماعی حزب (CSU), باواریا, خواهر, پارتی به آنگلا مرکل صدر اعظم مسیحی-دموکرات ها صورت گرفته با نیروهای مسلح آلمان یا بوندس برای مشارکت بیشتر در مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما باید در نظر بگیرید که شامل بوندس بیشتر گفت:” CSU رئیس و باواریا جمهور Markus Söder. “خود پرسنل پرستاری و پزشکان آزمایشگاه امکانات و ظرفیت های آزاد در بیمارستان…با در نظر گرفتن این بحران ضروری است.”

یک بوندس سخنگوی گفت: Rheinische Post که این سازمان در حال حاضر کمک در اداری سطح به عنوان مثال با ارائه آزمایشگاه ظرفیت پزشکی و تجهیزات حفاظتی.

00:03 در اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

  • 145,341 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • 5,416 میر جهانی
  • 70,931 بهبود

00:01 رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی اضافه شده در پایتخت اسپانیا مادرید و دولت اتریش از جنوب تیرول به لیست خود را از مناطق پر خطر ابتال به این رمان coronavirus.

این لیست در حال حاضر گنجانده شده است, ایتالیا, ایران, استان هوبئی در چین — که در آن شیوع سرچشمه — استان North Gyeongsang, کره جنوبی و منطقه Grand Est در فرانسه.

kp/dr (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>