Coronavirus آخرین: ما مرگ و میر افزایش گذشته 50,000

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت سنگین, انتقاد شعار مشکوک داروهای مرگبار پاتوژن. در سراسر اروپا و کشورهای در حال ترسیم برنامه ای برای بازگشت به زندگی عمومی است. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 50 ، 000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده ساخت این مرگبارترین شیوع
  • کشورهای اروپایی مشخص شده اند چگونه آنها برنامه ریزی برای سهولت مستند محدودیت
  • مقامات آلمانی خواسته اند که احتیاط بیش از کاهش بیشتر شیوع اقدامات

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:12 ایسلندی صید نهنگ شرکت Hvalur گفت: آن را نمی خواهد به شکار نهنگ در تابستان امسال با توجه به همه گیر محدودیت.

Hvalur اجرایی Kristjan Loftsson رسانه های محلی گفت که اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های ساخته شده از آن “تقریبا غیر ممکن” به ادامه عملیات. او گفت: کارکنان نیاز به کار “بسیار نزدیک به هم” به منظور پردازش گوشت نهنگ.

ایسلند اجازه می دهد تا 200 باله نهنگ و 200 سمور یا راسو نهنگ ها به صورت قانونی طی فصل شکار. بیش از 1700 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایسلند. مقامات گزارش 10 مرگ و میر.

01:09 در بلژیک دولت اعلام کرد قصد دارد برای استراحت اقدامات با هدف مهار رمان coronavirus بیماری همه گیر.

شروع مارس 4, مقامات اجازه خواهد داد به بیمارستان برای انجام کارهای غیر ضروری. یک هفته بعد بسیاری از فعالیت های تجاری خواهد شد مجاز به باز کردن. مه 18, سفر به ساحل و یا مناطق پوشیده شده از درخت در نظر گرفته نخست تعطیلات نقاط مجاز خواهد بود.

در ژوئن 8, رستوران ها و میله های زندان خواهد بود و مجاز به باز کردن به طور کلی ، اما افرادی که مایل به استفاده از حمل و نقل عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک محافظ.

00:28 در کانادا دولت گفت: یک میلیون ماسک به معنای خط مقدم کارگران نمی تواند توزیع شده پس از آنها تلقی می شود “غیر سازگار با مشخصات برای تنظیمات بهداشت و درمان.”

“این موارد نمی شد توزیع به استان ها و مناطق برای خط مقدم بهداشت و درمان پاسخ و هستند که پس از ارزیابی برای ما غیر تنظیمات بهداشت و درمان” یک سخنگوی دولت گفت: Agence France-Presse.

اگر چه کانادا سهام خود در مرز جنوبی با آن موفق به حفظ این ویروس از دخالت نکند. کانادا گزارش شده بیش از 44,000 مورد تأیید و 2,300 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

00:10 به ایتالیایی, دولت خواست مجلس برای تصویب بودجه تجدید نظر شده است که افزایش میزان بدهی برای این سال مالی به رقم 55 میلیارد (60 میلیارد دلار).

ایتالیا به عنوان یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است و تلاش برای مهار این ویروس با وجود اینکه اولین کشور اروپایی به تصویب در سراسر کشور مستند.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: بدهی های جدید را نسبت به تقویت این کشور در سیستم بهداشت و درمان و beefing تا اجرای قانون برای اطمینان از نظم عمومی است.

00:01 بیش از 50000 نفر فوت کرده اند در آمریکا از عوارض ناشی از رمان coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام. حدود 900,000 مردم باید آزمایش مثبت ساخت آمریکا سخت ترین آمار کشور در جهان است.

با وجود سرسام آور مرگ و میر تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله گرجستان آلاسکا و اوکلاهما — مجاز برخی از خرده فروشان برای باز کردن از جمله تو سرو و تناسب اندام ورزشگاه.

منتقدان را متهم به رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تضعیف تلاش ها برای جلوگیری از شیوع با شعار غیر مسئولانه اقدامات از جمله امکان تزریق بیماران با مواد ضد عفونی کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها ادعا کرد که او در حال تبادل نظر.

12:00 خوش آمدید به روز زندگی می کنند به روز رسانی مقاله در coronavirus بیماری همه گیر. دفعات بازدید دیروز به روز رسانی در اینجا: Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مواد ضد عفونی کننده ، سفید کننده و اشعه ماوراء بنفش نور نظرات ‘طعنه آمیز’

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ls/aw (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>