Coronavirus آخرین: ما توصیه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک

دولت آمریکا به توصیه آمریکایی ها پوشیدن غير ماسک برای مبارزه با گسترش coronavirus. گروه بانک جهانی رئیس جمهور معتقد است که همه گیر می شود “عمده رکود جهانی.” دنبال DW برای آخرین.

– رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رونمایی از دستورالعمل جدید نشان می دهد آمریکایی ها پوشیدن غير ماسک صورت در حالی که در

– صندوق بین المللی پول می گوید آن دریافت درخواست برای تامین مالی اضطراری از بیش از 90 کشور در تلاش برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس

01:30 یک گروه حدود 300 نفر مونتاژ در خارج از یک مسجد در برلین روز جمعه حتی به عنوان یک محدودیت در مجامع عمومی در محل در پایتخت آلمان در میان COVID-19 شیوع.

مردم بنا به گزارش ها در پاسخ به یک تماس به نماز در تاریکی-به عنوان-سلام مسجد در جنوب شرقی منطقه Neukölln.

گزارش گفت که نماز جمعه پیچیده شد و تا اوایل با همکاری امام. مسجد مقامات پلیس گفت که آنها خواهد رسیدن به مردم دوباره در رسانه های اجتماعی درخواست از آنها برای جلوگیری از پاسخ به تماس نماز در فرد است. آنها همچنین گفت که دعوت به نماز معلق خواهد شد بی درنگ اگر جمعیت شروع به نظر می رسد دوباره.

00:40 بازارهای سهام ایالات متحده در بسته بیرون انداختن 1.5 درصد در روز جمعه به وزارت کار داده ها نشان می دهد که این کشور از دست 701,000 شغل در نیمه اول ماه مارس. Coronavirus همه گیر سرزنش است برای پایان دادن به یک رکورد 113-ماه رگه هایی از رشد کار در ایالات متحده است.

00:07 این وزیر خارجه آلمان تخمین می زند که حدود 40,000 شهروندان آلمانی هنوز در خارج از کشور با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه در Rheinischen پست روزنامه. اکثر آنها تصور می شود در آفریقای جنوبی, نیوزیلند, و پرو وزارت امور خارجه گفت: در این گزارش. آلمان شده است و پرواز برگشت آن شهروندان رشته در خارج از کشور در طول همه گیر با حدود 194,000 داشتن بازگردانده شده است تا کنون.

00:05 گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass می گوید او انتظار دارد که “عمده رکود اقتصادی جهانی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در LinkedIn ارسال در جمعه Malpass گفت که بانک جهانی با هدف پاسخ به “زور و اجبار و انبوه” از طریق حمایت از برنامه به خصوص هدف قرار دادن فقیر و آسیب پذیر سازمان ملل است که می تواند ضربه سخت ترین رکود اقتصادی.

او همچنین افزود که بانک جهانی به زودی مذاکره با اتیوپی و کنیا و دیگر کشورها است.

00:00 در اینجا برخی از takeaways کلیدی از روز جمعه:

تعداد COVID-19 نفر در ایتالیا افزایش یافته و در همان نرخ به مدت پنج روز در یک ردیف به مقامات محتاط امید است که این کشور در حال رسیدن به اوج این بیماری همه گیر. روز جمعه بیش از 4500 موارد جدید در ایتالیا گزارش شده است, از جمله بیش از 760 مرگ و میر تقریبا به همان تعداد به عنوان روز قبل از. بیشتر مردم درگذشت COVID-19 در ایتالیا بیش از هر جای دیگری در جهان کنونی مرگ و میر در 14,681.

مقامات در برلین روز جمعه متهم کرد آمریکا از متوقف کردن حمل و نقل 200,000 محافظ ماسک صورت مسیر از یک تولید کننده چینی به آلمان است.

برلین وزیر کشور Andreas Geisel روز جمعه گفت که ماسک شده بود دستور داد برای پلیس و تشنج بود مربوط به صادرات ممنوعیت ماسک توسط دولت آمریکا به عنوان سازنده مستقر در ایالات متحده است.

آمریکا متعهد “یک عمل مدرن دزدی دریایی” Geisel گفت.

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه است که مردم می پوشند غير “اساسی پارچه یا پارچه ماسک که هم می تواند خریداری آنلاین و یا به سادگی در خانه ساخته شده است.”

ما مقامات بهداشت تا به حال در اصل توصیه می شود که افراد سالم نیاز به پوشیدن ماسک.

ما جراح عمومی جروم آدامز گفت که CDC جدید توصیه در ماسک بر اساس “مطالعات اخیر” نشان دادن “بخش قابل توجهی” از افراد با کروناویروس که فاقد علائم و ندانسته می تواند انتقال این بیماری است.

wmr/dr (“رویترز” dpa, AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>