Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد چینی آزمایشگاه پشت شیوع

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه. در ضمن آلمان اعلام کرده است آن را به سهولت برخی از مستند محدودیت. دنبال DW برای آخرین.

– دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که او دیده است شواهد ارتباط COVD-19 به دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی است اما به هر گونه اطلاعات بیشتر.

– جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در عین حال می گوید که به این نتیجه رسیدند رمان coronavirus بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده, اما آن را هنوز هم بررسی که در آن دقیقا شیوع نشات گرفته است.

– در آلمان رکورد تعداد از مردم گرفته اند تا این کشور را در کوتاه زمان کار دستمزد یارانه طرح در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

– آلمان به عنوان علائم روز کارگر در روز جمعه حزب سوسیال دموکرات co-رهبر نوربرت والتر-Borjans خواستار پرداخت بهتر و شرایط را برای کارگران ضروری

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:06 همکاری رهبر آلمان حزب سوسیال دموکرات نوربرت والتر-Borjans به نام برای پرداخت بهتر برای افرادی که برای مراقبت از بیمار سوار اتوبوس یا نگه داشته و سوپر مارکت ها در حال اجرا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان علامت کشور روز کارگر در روز جمعه.

“آنها به دست آورده اند نه تنها شناخت ما اما همچنین به طور قابل توجهی بهبود یافته پرداخت منصفانه و تعرفه اتصال امن و مشاغل,” او گفت: ضروری کارگران در نظرات به Funke رسانه های گروهی از روزنامه ها.

بیشتر بخوانید: آلمان: رکورد تعداد کارگران در ساعت کاهش می یابد

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار در اینجا: آلمان برطرف COVID-19 محدودیت در زمین بازی کلیساها

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

se/dr (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>