Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق کردن که بیش از دست زدن به آن COVID-19

رئیس جمهور ایالات متحده را متهم کرد که سازمان بهداشت جهانی از آثار متوجه این بیماری همه گیر و پاسخ که “چین-محور.” شرکت هواپیمایی لوفت هانزا است قطع تمام پروازها توسط شرکت های فرعی انتخابات. دنبال DW برای آخرین.

– تهمت و تهدید کرده است که برای قرار دادن یک “را” در سازمان تجارت جهانی کمک های مالی

– لوفت هانزا به قطع تمام انتخابات پروازهای انتظار مداوم اختلال در سفر هوایی

– چین آسانسور محدودیت های مسافرتی در شهر ووهان

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:48 ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 62 جدید تایید موارد coronavirus در سرزمین اصلی از 32 روز پیش از آن. این ارقام نشان دهنده افزایش موارد که از خارج از کشور.

سرزمین اصلی چین وارد موارد بود در 1,042 که از سه شنبه تا 59 از روز قبل از آن با توجه به آمار و ارقام رسمی

افزایش COVID-19 موارد می آید به عنوان مرکزی چین در شهر ووهان بازگشایی شد و پس از آن مهر و موم شده در ژانویه 23 و باقی مانده تحت سخت lockdown برای 76 روز. ووهان شد کانون شیوع این بیماری در چین و اعتقاد بر این است که در آن ویروس نشات گرفته است.

00:05 اتحادیه اروپا علوم رئیس مائورو فراری استعفا داد در ارتفاع coronavirus بحران یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت. فراری آغاز شده بود تصدی خود به عنوان رئیس شورای تحقیقات اروپا در تاریخ 1 ژانویه.

“من می توانم تایید می کنند که استاد فراری استعفا داد” سخنگوی کمیسیون اروپا یوهانس Bahrke گفت.

بیانیه ای توسط فراری به دست آمده توسط بریتانیا فایننشال تایمز , روزنامه اظهار داشت: او تا به حال “شده است بسیار نا امید شده توسط اروپا پاسخ” به این بیماری همه گیر. فراری ادعا و شکایت در مورد در حال اجرا را به نهادی سیاسی و موانع که او به دنبال به سرعت راه اندازی یک برنامه علمی برای مبارزه با ویروس.

“من به اندازه کافی از هر دو حکومت از علم و سیاسی عملیات در اتحادیه اروپا,” او نوشت: در این بیانیه است. “من ایمان از دست داده در سیستم های خود را.”

بیشتر بخوانید: روز جهانی بهداشت: چه کسی انجام دهد ؟

00:00 گرفتن همه از روز سه شنبه coronavirus تحولات در اینجا: ووهان مستند برداشته

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jcg/dr (“رویترز” dpa, AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>