Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن از ما انتظار دارد که نرخ مرگ به قله ‘در دو هفته

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30, رها کردن قبلی خود عید مهلت. او همچنین پیش بینی کرد تا 200,000 مرگ و میر خواهد رخ می دهد در ایالات متحده است. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 700 ، 000 COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر جهان تقریبا با 35,000 مرگ و میر
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30, رها کردن قبلی خود عید مهلت
  • مسکو دستور داده است تا تمام ساکنان آن را به ماندن در خانه شروع روز دوشنبه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس
  • اسپانیا مرگ و میر به یک اوج جدید آن را به عنوان ثبت بالاترین تا کنون روزانه به رقم شمارش 838 جدید مرگ و میر در عرض 24 ساعته-دوره

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:55 سرزمین اصلی چین گزارش کرده است 31 جدید کروناویروس موارد از جمله یکی از محلی-انتقال عفونت ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت. به تازگی گزارش شده شکل قطره در روز قبل زمانی که 45 مورد ثبت شد. این کمیسیون در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که چهار مرگ و میر ناشی از این ویروس تا به حال رخ داده است قرار دادن تجمعی مرگ و میر در 3,304. پس از وقوع فوران در ماه دسامبر این کشور وارد شده 81,470 عفونت.

00:45 مرگ و میر در ایالت نیویورک پیشی گرفته 1,000 کمتر از یک ماه پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دولت است. اولین و شناخته شده عفونت کشف شد و در تاریخ 1 مارس در مراقبت های بهداشتی کارگران که به تازگی از ایران. در حال حاضر با 776 مرگ و میر آمدن از شهر نیویورک به تنهایی امور خارجه ایالات متحده حساب برای تقریبا 40 درصد از تمام مرگ و میر ثبت شده در کشور است.

00:30 در اینجا آخرین است, در مورد وضعیت شیوع بیماری در سراسر اروپا:

آلمان: نزدیک به 60 ، 000 موارد گزارش شده در آلمان در حالی که میزان مرگ و میر کمتر از 1% باقی مانده است یکی از کمترین ها در جهان است. در ضمن اولین هواپیمای حامل اتباع آلمان — قبلا گیر در کشتی کروز خارج از استرالیا — آغاز سفر خود به فرانکفورت. ده ها تن از coronavirus موارد تایید شده در این Artania کروز که حامل بیش از 800 مسافر. سه هواپیما برای تخلیه مسافران شد و انتظار می رود را در عرض چند ساعت.

انگلستان: این مستند در انگلستان می تواند برای ادامه تا شش ماه یک کلید دولت پزشکی مشاور نشان داده است با وجود اولیه سلول اقدامات مجموعه به پایان در دو هفته. معاون افسر ارشد پزشکی انگلستان جنی Harries گفت که حتی اگر انگلستان موفق به پهن کردن منحنی در دو هفته او هشدار داد که بازگشت کامل به زندگی عادی “خواهد بود بسیار خطرناک است.” انگلستان گزارش شده تقریبا 20,000 موارد با بیش از 1200 مرگ و میر.

فرانسه: فرانسه انجام شده است و بزرگترین آن تخلیه COVID-19 بيمار به امروز از بیمارستان در سخت ضربه شرق پله تا تلاش ها برای آزاد کردن بخش های مراقبت ويژه. دو ویژه مجهز قطار با سرعت بالا انجام 36 مورد از مولوز و نانسی به سمت بیمارستان همراه فرانسه به ساحل غربی که در آن آغاز شده است و حداقل تا به حال. حرکات آمد به آلمان فرستاده می شود یک هواپیمای نظامی برای اولین بار به استراسبورگ به حرکت دو coronavirus بیماران به بیمارستان در شهر اولم. در مجموع حدود 80 فرانسوی در بیماران بستری شده در آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ.

ایتالیا: دولت ایتالیا گفت: کشور در یک “بسیار طولانی” مستند که تنها به تدریج برداشته شود. در حالی که ميزان مرگ و مير کاهش زیر یک رکورد 919 مرگ و میر در جمعه دولت پزشکی مشاور لوکا Richeldi گفت: نشانه ای از این بیماری همه گیر در حال کاهش بود “یک دلیل برای ما بود حتی سخت تر.” ایتالیا رتبه دوم در جهان را از نظر عفونت با تقریبا 100,000 موارد ثبت شده تا کنون.

اسپانیا: اسپانیا نزدیک 80,000 موارد و تقریبا قطعا پیشی چین برای تبدیل شدن به جهان سوم رتبه کشور در عرض چند ساعت. اسپانیا گزارش 838 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت گذشته بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

روسیه: مسکو اعلام کرده است یک شهر گسترده مستند ابتدا در دوشنبه محدود ساکنان این شهر به خانه های خود. برخی از 12 میلیون نفر از شهروندان تنها مجاز به ترک خانه های خود به دنبال مراقبت های پزشکی برای سفر به کار در صورتی که ارائه خدمات ضروری برای رفتن به نزدیکترین فروشگاه و یا شیمی و یا به راه رفتن حیوانات خانگی اما بیش از 100 متر از مکان خود را.

سوئیس: مرگ و میر در سوئیس از coronavirus صعود به 235 در حالی که تعداد کل موارد می ایستد در 13,213. آلپ کشور دارای بالاترین تعداد موارد سرانه در جهان و استقرار ارتش واحد پزشکی در بیمارستان ها به کمک در مناطق مانند Ticino که مرزهای سخت-آمار ایتالیا برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

هلند: تعداد موارد گزارش شده در هلند گذرانده 10,000 علامت گذاری به عنوان کشور با تمرکز بر ساخت تا گله ایمنی به جای یک مستند. تعداد 771 نفر تا کنون کشته شدند از COVID-19 اپیدمی در کشور و 10,866 باید آزمایش مثبت این کشور در موسسه بهداشت عمومی و محیط زیست (RIVM) گفت.

00:15 پاناما به گزارش هفت جدید مرگ و میر به دلیل رمان coronavirus در حالی که تعداد کل تایید عفونت افزایش یافته است به 989 دولت در بیانیه ای گفت.

00:05 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه یافته کشور ملی “اجتماعی فاصله” راهنمای مارس 30 به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش در کشور است. ایران گفت که او انتظار دارد که این کشور “خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1 — رها کردن خود را زودتر به هدف آرامش بخش اقدامات عید پاک.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اطلاعات نشان می دهد که ما مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد اوج در دو هفته. او همچنین اظهار داشت که محدود کردن تعداد مرگ و میر به 100,000 یا 200,000 تشکیل می دهند “کار خوب” است و دولت او تا به کاهش تعداد بالقوه مرگ و میر ناشی از تخمین های اولیه بیش از 2 میلیون نفر است.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: ما انتظار تا 200,000 coronavirus مرگ و میر

jsi/rs (AP, AFP, dpa, Reuters)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>