Coronavirus آخرین: تهمت ادعای خود را “اقتدار است و مجموع’ به عنوان جهانی موارد روش 2 میلیون

رئیس جمهور ایالات متحده بوده است در دفاع از خود رکورد در میان انتقاد او واکنش نشان می دهند به سرعت به اندازه کافی به شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قدرت مطلق با وجود محدودیت های قانونی. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

  • تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان نزدیک به دو میلیون علامت تقریبا با 120,000 گزارش مرگ و میر
  • فرانسه گسترش آن coronavirus مستند اقدامات تا مارس 11, گفت مرحله جدیدی را آغاز کرده است
  • آلمان در نظر گرفته کاهش مستند محدودیت های به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده
  • رئیس جمهور نسبت ناروا داده و چابک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او در دفاع از خود رکورد

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

03:29 در اینجا آخرین است, از سراسر آمریکای لاتین

برزیل: یک مطالعه جدید نشان داده است که برزیل ممکن است 12 بار بیشتر از موارد هستند که رسما گزارش شده است. اختلاف نسبت داده شده به پایین تست و منتظر نتایج. آخرین آمار و ارقام: 23,723 آلوده 1,355 مرگ 173 بازیافت.

مکزیک: مکزیک ثبت 353 مورد جدید از این ویروس به ارمغان آورد که این کشور در مجموع به 5,014 عفونت. این کشور معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفته است که تعدادی از عفونت ممکن است بسیار بالاتر حتی تا 26,500 موارد است. آخرین آمار و ارقام: 5,014 آلوده 332 مرگ و میر 1,964 بازیافت.

اکوادور: دولت اکوادور حذف 771 بدن از شهر گوایاکیول کانون کشور شیوع کروناویروس. این شهرستان شده است در برخورد با یک افزایش در مرگ و عوارض که سیستم بیمار مجهز برای مقابله با, منجر به چندین اجساد که در سمت چپ خیابان. مقامات پیش بینی به 3,500 COVID-19 مرگ و میر در ماه های آینده. آخرین آمار و ارقام: 7,529 آلوده, 355, مرگ و میر, 597 بازیافت.

کلمبیا: این کشور گزارش شده 76 عفونت های جدید و سه مرگ و میر آوردن تعداد کل موارد به 2,852. با توجه به وزارت بهداشت و درمان تنها 1,256 آزمايشات انجام شده در دوشنبه پایین تر از هر دو شنبه (3,193) و یکشنبه (1,364). آخرین آمار و ارقام: 2,852 آلوده, 112, مرگ و میر, 319 بازیافت.

پرو: در پنج هفته پس از پرو برای اولین بار coronavirus عفونت گزارش شده این کشور دیده می شود نزدیک به 10 ، 000 مورد و بیش از 200 مرگ و میر. پیشرفت و میر در حال کاهش یافته است از 29 درصد به 14 درصد افزایش تصاعدی در تست بیش از دو هفته گذشته. آخرین آمار و ارقام: 9,784 آلوده 216 مرگ و میر 2,642 بازیافت.

شیلی: وزیر بهداشت Jaime Manalich به ارمغان آورد تا مسائل مربوط به سلامت روانی و خشونت را به عنوان او در مورد نیاز به “احتیاط و عقل” در حالی که بحث قرنطینه اقدامات است. او همچنین گفت که یک پتو استفاده از قرنطينه می تواند منجر به مردم سرپيچي از دستورات در انبوهی. آخرین آمار و ارقام: 7,525 آلوده, 82, مرگ و میر, 2,367 بازیافت.

02:35 سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داده است که کار به خوبی در حال انجام برای پیدا کردن یک واکسن. سازمان توییتی اعلام از جمله یک لیست از کارشناسان و گفت: “تحت چه کسی هماهنگی یک گروه از کارشناسان از سراسر جهان در حال کار به سمت توسعه واکسن در برابر COVID-19.”

02:13 نیوزیلند گزارش شده است چهار coronavirus-مرگ و میر ناشی از آن کمترین روزانه مرگ و میر تا کنون. با 17 مورد جدید تعداد کل عفونت افزایش یافته است به 1,366.

“این یک یادآوری جدی از آنچه در خطر است اینجا” در این کشور مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: به عنوان تلفات گل رز به نه. شش نفر از تعداد کل مرگ و میر بودند از یک سالخورده-مرکز مراقبت در Christchurch.

نیوزیلند وزیر مالیه گفت که این کشور می تواند نگه داشتن آن نرخ بیکاری به زیر 10%, حتی به وزارت خزانه داری اعلام کرد که این نرخ می تواند به 26 درصد اگر سختی مستند اقدامات تمدید شد.

01:54 دادگاه عالی هند اعلام کرده است که خصوصی آزمایشگاه تست در کشور خواهد شد که به ارائه رایگان coronavirus ارزیابی به کسانی که از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش اصلاح یک تصمیم قبلی که دستور خصوصی آزمایشگاه برای تست همه رایگان از هزینه.

دادگاه ثابت 4,500 تومان (60 دلار) درپوش تست برای افرادی که استطاعت آن را. بيمارستان های دولتی ارائه تست رایگان از هزینه.

ادامه مطلب: COVID-19: کارگران جنسی رنج می برند در طول اجتماعی فاصله در هند

نخست وزیر نارندرا تنظیم شده است برای رسیدگی به این کشور در ساعت 10 صبح به وقت محلی (4:30 صبح به وقت تهران). تصمیم گیری در گسترش هند در سه هفته مستند به پایان می رسد که در روز سه شنبه انتظار می رود در این آدرس. بسیاری از ایالات در حال حاضر اعلام کرد یک فرمت از مستند تا مارس 30.

01:47 صندوق بین المللی پول (IMF) نشان داده است آن هیئت اجرایی با توجه به چراغ سبز برای 1 میلیارد دلار (€915 میلیون دلار) در بودجه اضطراری برای غنا و $442 میلیون (€404 میلیون دلار) برای سنگال برای فعال کردن هر دو کشور برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

01:30 معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کشور تست شده است بیش از 100 ، 000 نفر در هر روز به تعداد کل موارد در ایالات متحده به 581,679.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هم قرار دادن دستورالعمل های جدید برای همه کشورها و سرزمین و همچنین به عنوان راهنمایی برای جوامع رنگ شده اند که تحت تاثیر این ویروس به طور نامتناسبی.

معاون رئیس جمهور افزود که این کشور باید یک تست برای آنتی بادی ویروس “خیلی زود” با حداقل چهار بالینی جریان برای مطالعه و استفاده از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus درمان است.

Donald Trump and Mike Pence (Reuters/L. Millis)

معاون رئیس جمهور مایک پنس حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان یک واکنش در برابر رئیس جمهور و مدیریت بحران

01:22 ایالات متحده گزارش کرده است 1,509 فتح کرد گرفته شد coronavirus مربوط به مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته یک سقوط از 1,514 یک روز پیش از آن. تعداد کل مرگ و میر در کشور افزایش یافته است به 23,529.

01:18 جو بایدن ستایش است محلی برای بیرون آمدن در هفته گذشته به رای دادن در ویسکانسین اولیه او به پایان رسید تا برنده. ریاست جمهوری امیدوار همچنین ابراز تشکر از کسانی که کمک اداره انتخابات به خصوص در شرایط اما گفت: “هرگز آن را باید به آن می آیند. هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و دموکراسی است. در عوض ما شاهد جمهوریخواهان حاضر به زندگی مردم در معرض خطر برای خود اهداف سیاسی خود.”

00:59 ده ها تن از پزشکان و پرستاران به طور خلاصه مسدود شده یک خیابان در شهر مکزیک به تقاضا بیشتر دنده محافظ. سلامت کارگران از اکتبر 1 بیمارستان ها نمایش داده می شود دست نوشته علائم در حالی که شعار آنها نیاز به کمک بیشتر.

00:44 چین هوبئیقبلا جهانی کانون coronavirus شیوع گزارش شده بدون ویروس جدید مربوط به مرگ و میر در آن به روز رسانی روزانه. چین تا کنون گزارش شده و در مجموع 3,341 مرگ و میر در سرزمین اصلی است.

این کشور گزارش کرده است 86 جدید وارداتی موارد آوردن تعداد کل coronavirus موارد در سرزمین اصلی به 82,249.

00:34 یک خانه سالمندان در ایالت ویرجینیا تبدیل به یکی از بدترین خوشه در ایالات متحدهثبت نام 42 مرگ و میر ناشی از جهانی همه گیر. از 163 ساکنان Canterbury توانبخشی & بهداشت و درمان مرکز در نزدیکی ریچموند 127 آزمایش مثبت است.

00:28 فرانسه در جشنواره تئاتر آوینیون لغو شده است. به عنوان یکی از بزرگترین هنرهای, جشنواره, این تنها دومین بار است که این جشنواره لغو شده است پس از آن تاسیس شد و در سال 1947.

“شرایط برای 74 نسخه از جولای 3 برای 23, 2020 دیگر ملاقات امروز” سازمان در بیانیه ای گفت. “ما همه امیدواریم که به عنوان طولانی به عنوان آن اجازه داده شد اما وضعیت نیروهای ما را به استفاده از یک سناریو های مختلف.”

00:21 تعداد کل تایید coronavirus موارد در جهان است که به سرعت نزدیک شدن 2 میلیون, با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

00:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که دولت او شد به قرار دادن با هم یک برنامه برای بازگشایی اقتصاد کشوربه عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده شروع به فلات. در همان زمان بسیاری از فرمانداران دولت در حال برداشتن گام برای بازگشایی اقتصاد خود را بدون ورودی از رئیس جمهور. در طول coronavirus نشست خبری گفت که او را با ایالات اما تماس نهایی در بازگشایی اقتصاد خواهد بود گرفته شده توسط رئیس جمهور.

“آنها نمی توانند هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس,” او گفت: قبل از اینکه گفت: “اقتدار کل است. فرمانداران را می دانند.”

پس از برخی از اصطکاک با دولت بالا متخصص بهداشت Dr. Anthony Fauci, که گفت که بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده اند اگر ما تا به حال عمل کرده و بیشتر به سرعت برگ برنده استفاده می شود در این نشست خبری به نشان می دهد که همه چیز خوب بود. Fauci گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود توجه به توصیه های داده شده توسط برترین کارشناسان پزشکی و اعلام کرد کاهش, تلاش ها برای کنترل شیوع این بیماری با وجود مقاومت مواجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که این کشور به اندازه کافی هواکش برای مقابله با این بیماری همه گیر به رغم خواسته برای اطلاعات بیشتر. “آنها تمام هواکش آنها نیاز دارید” رئیس جمهور گفت:. “ما آنها را از بسیاری از هواکش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از رکورد خود در برخورد با شیوع با پخش تصویری برای نشان دادن اثربخشی دولت او پاسخ قبل از سوال از خبرنگاران.

00:05 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در تمام روز دوشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ببینید/jsi (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>