Coronavirus آخرین: سوئیس نگاه به کاهش مستند

سوئیس امیدوار است شروع به بلند کردن coronavirus محدودیت قبل از پایان ماه به عنوان دولت ترس شدید رکود است. رومانی قرار داده یکی دیگر از بیمارستان نظامی تحت کنترل است. دنبال DW برای آخرین.

  • سازمان ملل متحد می گوید: “در حال حاضر زمان” برای بازی سرزنش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به توقف که بودجه
  • اقتصاد آلمان می تواند رکود 10 درصد در سه ماهه اول سال 2020 گزارش هشدار می دهد
  • سوئیس چشم, کاهش, آن, اجتماعی, فاصله اقدامات تا پایان ماه
  • رومانی را طول می کشد بیش از یک دوم بیمارستان پس از شناسایی موارد متعدد وجود دارد

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

18:08 مقامات اردن اعلام کرد 48 ساعت در سراسر کشور حکومت نظامی شروع خواهد در نیمه شب پنج شنبه به عنوان دولت افزایش آن ضد تلاش های همه گیر. آخرین اعلام می آید دو هفته پس از آنکه مقامات آرام قبلی منع رفت و آمد و اجازه داد مردم به بیرون رفتن در پا در طول روز.

17:50 در واکنش به انتقاد از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت این بود که لحظه به سوال سازمان ملل متحد.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سازمان بهداشت جهانی (WHO) “واقعا آن را منفجر” شد و “چین محور.” رئیس جمهور ایالات متحده همچنین ادعا را رد کرد که مشاوره در مورد امکان سفر از چین است.

در روز چهارشنبه اشاره به این حادثه تلخ گفت: سازمان ملل متحد سازمان بهداشت حمایت مورد نیاز در حالی که در همان زمان اشاره است که اقدامات خود را ممکن است مورد بررسی در تاریخ بعد.

“هنگامی که ما در نهایت تبدیل صفحه در این بیماری وجود دارد باید در یک زمان به نگاه به طور کامل درک چگونه مانند یک بیماری پدید آمده و گسترش خرابی آن به سرعت در سراسر جهان, و چگونه تمام کسانی که درگیر در واکنش به بحران” اشاره به این حادثه تلخ در بیانیه ای گفت. “اما در حال حاضر این است که زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن مواجه است انتقاد خود را برای کم اهمیت جلوه دادن ویروس تهدید با انتخابات ریاست جمهوری بلندی.

17:06 با 779 نفر در حال مرگ در 24 ساعت, مقامات در ایالت نیویورک گزارش داد بزرگترین واحد-روز افزایش دهد و در عین حال در روز چهارشنبه. اما فرماندار اندرو کومو گفت: منحنی بود “مسطح” و بستری شدن نرخ پایین رفتن.

“تعداد مرگ و میر به عنوان یک ماده در واقع افزایش خواهد یافت به عنوان کسانی که بستری برای یک دوره طولانی تر از زمان تصویب دور” کومو گفت.

شرقی آمریکا ایالتی است که تا کنون متحمل فشار از شیوع تقریبا 6,300 مردم از دست دادن زندگی خود را.

16:56 در انگلستان گزارش شده 938 جدید کروناویروس مرگ و میرتا کنون بزرگترین روز به روز پرش از شیوع برتر کشور است. تقریبا 7,100 زندگی از دست داده اند به این بیماری در بریتانیا, وزارت بهداشت در توییتی در روز چهارشنبه اضافه کرد که 60,733 مردم که تا کنون آزمایش مثبت است.

نخست وزیر بوریس جانسون نیز رنج می برند از COVID-19; او در بیمارستان بستری شد اواخر روز یکشنبه و انتقال به بخش مراقبت های اواخر روز دوشنبه. در چهارشنبه صدراعظم از خزانه (وزیر دارایی) Rishi Sunak گفت که این ساعت هنوز در بخش مراقبت های ویژه اضافه شده اما شرایط او در “بهبود است.”

“من همچنین می توانید به شما بگویم که او نشسته است تا در بستر و تعامل مثبت با بالينی تیم” Sunak گفت.

16:51 روز چهارشنبه ایتالیا گزارش یک بار دیگر مردم کمتر در بخش مراقبت های ویژه — 3,693 نسبت به 3,792 در روز قبل — تغذیه امیدوار است که ملت را از نظام سلامت است که با ابتلا به این بحران است. مقامات گزارش داد کاهش روزانه مرگ و میر نسبت به روز قبل از اما همچنین اشاره کرد بزرگتر پرش در عفونت اعداد. آخرین آمار و ارقام نشان داد 542 نفر در حال مرگ در گذشته دوره 24 ساعته در مقایسه با 604 گزارش روز چهارشنبه. در همان زمان کشور به ثبت رسیده 3,836 موارد جدید افزایش تقریبا 800 در مقایسه با روز سه شنبه اعداد.

16:25 سوئیس “باید قادر” برای شروع کاهش تا انزوای اجتماعی اقدامات تا پایان مارس از دولت گفت: در روز چهارشنبه.

در مواجهه با این بیماری همه گیر در این کشور اروپایی تحمیل مرز کنترل توقیف مدارس و ممنوع کرد. محدودیت های اعمال شده را در محل اقامت حداقل تا 26 آوریل.

اما “اولین تسهیلات باید قادر به رخ می دهد قبل از پایان مارس” رئیس جمهور Simonetta Sommaruga گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برن.

وزیر بهداشت آلن Berset تایید کرد که یک آرامش بود “در چشم” و این که “ما در حال شروع به دیدن یک بیت از نور در انتهای تونل.”

دولت ترس شدید رکود اقتصادی با وقوع احتمال زیاد به کوچک اقتصادی این کشور خروجی بیش از 10%. دیگر کشورهای اروپایی مانند اتریش و دانمارک نیز نشانه های آنها سعی خواهد کرد به شل اجتماعی محدودیت قبل از پایان ماه.

15:55 رومانی قرار داده است یکی دیگر از بیمارستان نظامی تحت مدیریتپس از تعداد زیادی از کارکنان قراردادی رمان coronavirus.

این کشور بهداشت وزیر Nelu Tataru گفت که پزشکان نظامی را کنترل امکانات در مرکز شهر Deva با اثر فوری.

“من نمی توانم بگویم که هر کسی که [در اینجا] انجام داده است شغل خود را در غیر این صورت من نمی خواهد در اینجا,” او گفت: روزنامه نگاران در صحنه است.

هفته گذشته ارتش همچنین توانستند کنترل یک بیمارستان در شمال شرقی شهرستان سوچاوا پس از آن بود که بزرگترین منبع عفونت در کشور است.

15:43 ناسا را نمی خواهد علنا علامت سالگرد 50 از آپولو 13معروف ماموریت به ماه بود که سقط بعد از یک انفجار مخزن اکسیژن قرار داده و زندگی خود سه نفر از اعضای خدمه در معرض خطر است. هر سه نفر از فضانوردان جان سالم به در برد و دو نفر از آنها زنده باقی می ماند به این روز است.

با توجه به شیوع کروناویروس, اما, این سازمان تصمیم گرفته است در برابر هر نوع گردهمایی به مناسبت. در عوض ناسا منتشر کرده است عکس های جدید فیلم ها و مکالمات بین خدمه و کنترل ماموریت در هوستون از جمله خط “هوستون ما تا به حال یک مشکل در اینجا” ادا شده توسط فضانورد جک Swiger.

یک غلط نقل از خط (“هوستون ما یک مشکل”) معروف ساخته شده بود در سال 1995 دانلود فیلم Apollo 13. ناسا نیز منتشر شد, چند رسانه ای, پروژه اجازه می دهد برای پیگیری ماموریت در “زمان واقعی” پیش از سالگرد 50 از برخاستن در آوریل 11.

15:18 غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است 15 کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت:.

همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیوست سوئیس و نروژ و سوئیس و ایسلند توافق برای توقف دریافتی سفر برای یک دوره 30 روزه در مارس 17.

این کشورها به صورت جداگانه می توانید تصمیم بگیرید که در طولانی تر شدن اقدامات, اما کمیسیون معاون رئیس جمهور Margaritis Schinas خواست کاربران برای نگه داشتن محدودیت در محل.

“در حالی که ما می توانید ببینید تشویق برای اولین بار نتایج طولانی سفر محدودیت لازم است برای ادامه کاهش خطرات ناشی از این بیماری گسترش بیشتر” او در بیانیه ای گفت.

14:53 انگلستان با هدف ارائه حداقل 100,000 coronavirus آزمون در هر روز تا پایان این ماه مقامات بریتانیا روز چهارشنبه اعلام کرد و گفت که همکاری با شرکت های خصوصی کمک خواهد کرد که آنها را در رسیدن به این هدف است.

یک آزمایشگاه جدید تنظیم توسط دانشگاه کمبریج و شرکت های دارویی AstraZeneca و گلاکسو خواهد هدف به انجام 30,000 آزمون در روز در ماه مه.

عدم تست ظرفیت باعث شده بود قابل توجه داخلی انتقاد از دولت در طول چند هفته گذشته.

14:48 هواپیمابر فرانسوی شارل دوگل به سقط ماموریت خود در اقیانوس اطلس است و رفتن به شهرستان بندر تولون با توجه به امکان شیوع کروناویروس.

برخی از 40 ملوانان نشان دادن علائم سازگار با COVID-19 فرانسه وزارت دفاع روز چهارشنبه گفت:.

“آنها قرار داده شده اند و در سلول جدا شده از احتیاط گفت:” دولت فرانسه سخنگوی Sibeth Ndiaye.

بیش از 1700 خدمه خدمت سرنشین نظامی رگ.

14:40 ‘مقدم’ سلامت کارگران در روسیه را دریافت خواهد کرد پولی پاداش رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز چهارشنبه گفت:.

پزشکان که درمان coronavirus بیماران دریافت اضافی از 80 ، 000 روبل ($1,059, €973) در هر ماه. پرستاران آمبولانس پزشکان و رانندگان را بین از 25000 و 50000 روبل.

پوتین همچنین از مردم خواست تا چوب به محدودیت و گفت که نبرد علیه این ویروس را “بستگی دارد ما نظم و انضباط و مسئولیت است.”

سخنان خود را پس از این کشور اعلام کرد 1,175 موارد جدید در روز چهارشنبه آوردن مجموع به بیش از 8.600 بسیاری از آنها در مسکو. شیوع بیماری تا کنون به کشته شدن 63 نفر.

14:11 دبی به حالت تعلیق در مراسم عروسی و طلاق “تا اطلاع ثانوی” برای جلوگیری از تجمعات عمومی است که ممکن است افزایش coronavirus گسترش یافته است. علاوه بر این زوج که در حال حاضر رسمی ازدواج خود را مجاز به مجالس عروسی “حتی در میان خود را فوری محافل” گفت: عدالت Khaled al-Hawsni از دادگاه خانواده است.

امارات در حال حاضر تحت سخت مستند با همه اما ضروری کارگران نیاز به یک مجوز به ترک خانه های خود.

14:01 ما مقامات بهداشت با توجه به دستورالعمل جدید که اجازه می دهد برخی از در حال حاضر جدا شده گروه برای بازگشت به کار. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ممکن است اعلام تغییرات به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

افرادی که در معرض کسی که آلوده است می تواند به بازگشت به شغل خود را اگر آنها نمی, نمایش, علائم, تست متوسط دو بار در روز و پوشیدن یک ماسک صورت با توجه به یک منبع ذکر شده توسط AP news agency. قبلا CDC صادر مشابه راهنمایی برای خط مقدم پزشکی کارگران که در معرض ویروس.

13:53 پلیس آلمان در حال استفاده از یک بالون به نظارت عمومی را رعایت مداوم مستند اقداماتمقامات گفت. بالون مستقر خواهد شد بالاتر از دریاچه کنستانس در این کشور در جنوب مرز با سوئیس. ماموران در هیئت مدیره خواهد نظارت بر فعالیت های در اطراف توریستی محبوب مکان به عنوان بسیاری از کنستانس ساکنان انتظار می رود به وسوسه می شود آب و هوای آفتابی در طول آخر هفته عید پاک. محلی شرکت زپلین NT ارائه هواپیما.

“ما خوشحال می شود قادر به کمک به مهار بیماری همه گیر با حمایت از این مهم کار پلیس” رئیس شرکت Eckhard Breuer گفت.

13:30 آلمان در کابینه تصویب پیش نویس قانون است که آن را آسان تر برای مقامات برای جلوگیری از خارجی تصاحب استراتژیک شرکت.

مقررات جدید که نیاز به تایید از مجلس فدرال آلمان در پارلمان اروپا خواهد پایین تر از آستانه مورد نیاز برای مقامات به بررسی و بلوک بالقوه تصاحب. این امر همچنین قرار بر برگزاری هر تصاحب موضوع به تصویب قانونی.

این پیشنهاد قبل از تاریخ coronavirus همه گیر اما دولت آلمان قول داده است به “ما ایستاده شرکت” در این صورت از سرمایه گذاران خارجی که ممکن است به دنبال استفاده از بحران برای به دست آوردن شرکت های ارزان تر.

اندازه گیری می تواند قوانین در آلمان در خط با مقررات اتحادیه اروپا در سرمایه گذاری خارجی مصوب سال گذشته است.
وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفت: در حال حاضر قانون آلمان شد “بسیار لیبرال.” او گفت: پیشنهاد قوانین نیز روشن است که “هیچ اطلاعات مربوط به امنیت داده می شود در حین معاینه.”

آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا در حال حاضر سخت تر قوانین خارجی تصاحب در سال 2018 است. تغییر حکومت تا حدودی منعکس نگرانی بیش از سرمایه گذاری چین در صنایع هسته.

12:59 بخشی از پارلمان اروپا پیچیده در بروکسل در حال تبدیل به یک پناهگاه بی خانمانبدن جمهور, دیوید Sassoli گفت: در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را.

تا 100 نفر قادر خواهد بود به ماندن در Helmut Kohl ساختمان یک ضمیمه به نام بعد از اواخر صدراعظم آلمان.

Sassoli همچنین گفت: پارلمان اروپا آشپزخانه را 1,000 وعده های غذایی در هر روز خواهد بود که توزیع به سلامت کارگران و نیازمندان است.

او هفته گذشته گفت که او را در دسترس مجلس گروه پزشکی در بروکسل و یک صد وسایل نقلیه از ناوگان خود را. او اضافه کرد که سایت در لوکزامبورگ و استراسبورگ شد و آماده برای انجام همان.

Sassoli همچنین اعلام کرد که روز سه شنبه مجلس ستاد در استراسبورگ خواهد خانه coronavirus مرکز آزمون.

پارلمان اروپا به طور رسمی مستقر در استراسبورگ در حالی که لوکزامبورگ به بدن دبیرخانه. اما هر دو سایت نگه دارید و تنها جلسات عمومی با پارلمان اروپا کار در خارج از کشور ،

11:47 آلمانی-انگلیسی گردشگری غول توی تنظیم شده است به یک €1.8 میلیارد دلار ($1.96 میلیارد دلار) وام از دولت آلمان برای کمک به آن شناور ماندن در میان بحران اقتصادی در صنعت مسافرت. وام است که به معنای به پل “بی سابقه جهانی در وضعیت” TUI اجرایی فریتز Joussen گفت.

وام صادر خواهد شد که توسط وام دهنده KfW علائم یکی از بزرگترین نمونه از یک شرکت آلمانی با استفاده از مزایای ارائه شده توسط €750 میلیارد بسته نجات که با هدف جلوگیری از تاثیر COVID-19 همه گیر در اقتصاد آلمان.

Joussen گفت توی شروع سال 2020 با “با بسیار قوی رزرو” قبل از همه گیر. اما جهانی مستندات و محدودیت در مسافرت های بین المللی باید کوبیده صنعت گردشگری در سراسر هیئت مدیره.

“ما در حال حاضر آماده به شدت برای زمانی که ما عملیات می توانید رزومه پس از coronavirus بحران و بصورتی پایدار و محکم بر این باورند مردم ادامه خواهد داد به می خواهید به سفر و کشف دیگر کشورها و فرهنگ ها در آینده گفت:” Joussen.

11:23 هامبورگ گزارش شده است تعداد بیشتری از coronavirus بهبود از عفونت برای اولین بار از زمان همه گیر آمار آلمان است. در حالی که در مجموع 3,217 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری در شهرستان 1,790 بهبود یافته اند. که برگ 1,427 که هنوز coronavirus یا تفاوت از 300 نفر است.

هامبورگ ساکنان نیز در ملاقات با چند دیگر امیدوار آمار: تولید مثل پایه شماره است که انتظار می رود تعداد موارد ناشی از یک مورد کاهش یافته است, هامبورگ شهردار پیتر Tschentscher گفت: وزارت امور خارجه کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در ضمن دو برابر زمان یا دوره و پس از آن تعدادی از افراد آلوده به دو برابر افزایش یافته است به 14 روز — نشانه آن است که این بیماری همه گیر در حال گسترش است کمتر به شدت به Hamburger Morgenpost گزارش شده است.

آلمان در حال حاضر تقریبا 108,000 تایید موارد coronavirus و بیش از 2000 مربوط به مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

11:02 سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر منطقه ای برای اروپا توصیف شیوع کروناویروس در سراسر این قاره به عنوان “بسیار مورد.”

“افزایش چشمگیر در موارد در سراسر اقیانوس اطلس کج آنچه باقی می ماند بسیار مورد تصویر در اروپاگفت:” دکتر هانس Kluge طی مجازی که در کنفرانس مطبوعاتی. “ما هنوز راه طولانی برای رفتن در ماراتن” گفت: Kluge.

دکتر بروس Aylward ارشد مشاور است که مدیر کل نیز صحبت در کنفرانس های مجازی. او گفت: جهان در حال حاضر زندگی در یک “COVID-واقعیت است.” “این نه بلند مستندات و بازگشت به حالت عادی” او نظر داد.

Aylward ستایش پاسخ اسپانیا مقامات بهداشتی و حل و فصل از رهبران این کشور. او به تازگی از یک که سفر به این کشور برای نظارت بر پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. Aylward گفت که خیلی زود به صحبت می کنند از خوش بینی اما شیوع این بیماری در اسپانیا بود “قطعا کاهش.”

10:30 اسپانیا می تواند به تدریج شروع به شروع به شل شدن محدودیت تا پایان مارس به گفته وزیر دارایی و سخنگوی دولت ماریا عیسی مونترو.

شهروندان می تواند شروع به آرامی “دوباره زندگی عادی خود” پس از آوریل 26, زمانی که محدودیت های سفت و سخت در حال حاضر در محل در حال انتظار به پایان می رسد مونترو گفت: Antena 3 کانال تلویزیونی. حتی هنگامی که برخی از این اقدامات برداشته شد اما هنوز هم وجود دارد مهم دستورالعمل در جلسات در فضاهای عمومی ،

حکومت نظامی بوده و در نیروی خود از مارس 15 و اسپانیایی ها تنها مجاز به ترک خانه های خود به خرید بروید و یا انجام دیگر فعالیت های ضروری.

در ضمن این کشور گزارش داد 757 ویروس جدید مرگ و میر در چهارشنبه آوردن آن مجموع تلفات به 14,555 و مارک دوم پی در پی روزانه افزایش ویروس های مربوط به مرگ و میر.

علاوه بر این تعدادی از عفونت های جدید رز به 146,690 از 140,510 روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت. اسپانیا دوم-بیشترین تعداد ثبت شده مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پس از ایتالیا.

09:19 اتحادیه اروپا “نگران” گفت: تصمیم به انجام مارس انتخابات ریاست جمهوری توسط پست.

“من به دنبال این روند بسیار نزدیک است. من نگران انتخابات آزاد و عادلانه و با کیفیت از رای گیری از قانونی و اساسی از یک رای” ارزش های اتحادیه اروپا و شفافیت کمیسر ورا Jourova گفت: روزنامه لهستانی Rzeczpospolita.

لهستانی مجلس تحت فشار قرار دادند از طریق اقدامات ویژه روز دوشنبه برای انتخابات انجام می شود و به طور کامل توسط پستی رای گیری در تلاش برای محدود کردن coronavirus انتقال است. حاکم لهستانی ملی حزب قانون و عدالت حزب (PiS) حمایت از تغییرات. اما منتقدان و مخالفان که از ترس تغییر می ناعادلانه افزایش مجدد شانس رئیس جمهور آندره Duda — این PiS-حمایت نامزد است که جلوتر در نظر سنجی. تحت Duda, لهستان انجام داده است بحث تغییرات از جمله اصلاحات در سیستم قضایی و رسانه ها. تاریخ انتخابات برای مجموعه مارس 10, خروج بیش از یک ماه برای پستی رای گیری برای سازماندهی شود.

“اگر من یک شهروند لهستانی, من می خواهم به می دانم که دقیقا چگونه رای گیری برگزار خواهد شد چرا که از آن خواهد شد در نظر گرفتن محل به زودی. رای گیری توسط مکاتبات قابل توجهی است و تغییر این روش استفاده خواهد شد برای اولین بار مردم استفاده می شود به آن” اضافه شده Jourova.

او با اشاره به توصیه های شورای اروپا برای کشور به انجام “تغییرات اساسی” به قوانین انتخاباتی در سال منتهی به انتخابات است.

08:55 به اقتصاد آلمان است که رهبری برای یک رکود عمیق, با توجه به این کشور پنج برجسته اقتصادی موسسه. فکر می کنم مخازن از جمله Ifo و DIW یا موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی توصیف اقتصاد آلمان به عنوان ورود به دولت از “شوک” با تولید ناخالص داخلی است که به کوچک شدن بیش از 4 ٪ در این سال و 10 ٪ در سه ماهه دوم.

“تاج همه گیر خواهد ماشه جدی رکود اقتصادی در آلمان” در این گزارش است.

کاهش خواهد بود که بیشترین ثبت شده در اروپا پیشرو اقتصادی نیروی از فصلنامه حسابهای ملی موجود شد در سال 1970.

ادامه مطلب: اقتصادی, محققان آلمان سر به سمت رکود اقتصادی عمیق

08:11 هزار نفر از ووهان ساکنان رفتند به فرودگاه ها و ایستگاه های اتوبوس پس از چینی کانون coronavirus به پایان رسید آن 76 روز مستند. بیش از 55 ، 000 نفر از مردم انتظار می رود به ترک شهر توسط راه آهن با بیش از 10 ، 000 مجموعه به ترک توسط هوا.

مردم جشن خود را تمدید آزادی با تکان دادن پرچم و تماشای نشان می دهد نور پیش بینی شده بر روی آسمان خراش ها.

با وجود بلند کردن اجسام از سفر از محدودیت های این مدارس بسته باقی می ماند و ساکنان مورد نیاز برای نگه داشتن یک نرم افزار ردیابی بر روی گوشی های هوشمند خود.

ادامه مطلب: اولین قطار را ترک ووهان پس از دو ماه مستند برداشته

07:23 نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده است در یک وضعیت با ثبات پس از گذراندن یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه. او بستری شده در یک بیمارستان در لندن یکشنبه مبتلا به COVID-19.

“من درک می کنم نخست وزیر است که در یک شرایط با ثبات او راحت و در ارواح خوب است. او در گذشته تا به حال برخی از اکسیژن اما او نه در تهویه” تاریخ و وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت اخبار آسمان.

دفتر نخست وزیر منتشر شد بیانیه ای در مورد جانسون سلامت در روز سه شنبه. آن را می گوید جانسون “همچنان در بخش مراقبت های ویژه برای نظارت نزدیک.”

جانسون که 55 سال در نظر گرفته شد به سنت توماس ” بیمارستان لندن در روز یکشنبه شب از مداوم رنج می برند علائم کروناویروس. شرایط او بدتر شد و او بستری در مراقبت های ویژه در روز دوشنبه. وزیر امور خارجه Dominic Raab است deputizing برای جانسون در غیاب او.

آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که انگلستان بیش از 55000 تایید موارد coronavirus با 6,159 مرگ و میر.

06:35 وزیران دارایی اتحادیه اروپا نتوانسته اند به توافق بر سر یک طرح مالی برای کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده اند که ضربه این بیماری همه گیر. “پس از 16 ساعت از بحث ما نزدیک به یک معامله اما ما هنوز وجود دارد. من به حالت تعلیق در اروپا و (ما) ادامه فردا پنج شنبه گفت:” رئیس Eurogroup ماریو Centeno.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا نتواند به توافق در coronavirus بازیابی مقابله

06:33 سیاستمداران آلمانی و رسمی هشدار داده اند که راست افراطی در این کشور در حال تلاش برای همکاری انتخاب کردن coronavirus بحران برای خود به دست آورید.

“راست افراطی در حال تلاش برای سرمایه گذاری در بحران” استفان Kramer رئیس تورینگن را اداره حفاظت از قانون اساسی گفت: آلمان, اخبار, خروجی RND. “آنها انتقاد از دولت و اتحادیه اروپا برای آشکار شکست و یا ادعا می کنند که پناهندگان را گسترش ویروس. دیگران ادعا هستند که coronavirus به عنوان وسیله ای برای راه اندازی یک پلیس دولت است.”

کرامر همچنین هشدار داد که برخی از جناح راست گرایان با توجه به انجام حملات به بحران را تشدید کند. دیگران در تلاش بودند مخالف ارائه کمک و انجام کار جامعه است. گئورگ مایر, تورینگن را وزیر کشور و دولت محلی, توافق, گفتن RND که برخی از جناح راست گرایان در تلاش بودند تا با استفاده از بحران به عنوان یک تئوری توطئه. “ما در حال تحمل هستند که در ذهن گفت:” مایر.

بایرن وزیر کشور یواخیم هرمان همچنین هشدار داد که اعضای جناح راست افراطی حزب Der Dritte Weg (راه سوم) شده اند به خصوص فعال است. عضو شده اند ارائه کمک در زندگی روزمره و یا رفتن برای خرید مردم در طول بحران به منظور پیروزی حامیان جدید. آنها با استفاده از بحران به خود به عنوان یک سازمان اجتماعی “که طول می کشد مراقبت از این مشکلات از ‘کمی’ مردم” گفت: هرمان. او در پاسخ به یک سوال مطرح شده توسط باواریا مجلس عضو کمل Bozoglu.

05:21 لوکزامبورگ وزیر خارجه ژان Asselborn به خواست دولت آلمان برای بلند کردن کنترل مرز در مرزهای خود با لوکزامبورگ و فرانسه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با توجه به یک گزارش از تحریریه شبکه (RND).

“من بسیار نگران هستم در مورد کنترل مرز. ما به طور جدی باید مراقب باشید” گفت: Asselborn. “هنگامی که به منطقه شنگن می افتد شهروندان اروپا سقوط خواهد کرد. منطقه شنگن اتحادیه اروپا بزرگترین دستاورد است.”

Asselborn همچنین با اشاره به وابستگی کشور به کارکنان مراقبت های بهداشتی که رفت و آمد در سراسر لوکزامبورگ را از مرزهای آلمان و فرانسه است.

“این تنها به ارمغان می آورد مشکل,” او گفت:. “هر روز مردم از Saarland و راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع نوشتن به من شکایت در مورد کنترل مرز.”

موقت مرز کنترل شده در محل در مرز سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک پس مارس 16.

05:13 این تعداد COVID-19 نفر در آلمان در حال حاضر بیش از 100 ، 000 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). در تایید این آمار و ارقام گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در روز دوشنبه. RKI در حال حاضر گزارش 103,228 تایید موارد افزایش بیش از 3000 مورد از شنبه. آلمان مرگ و میر است 1,861 تا بیش از 250 از روز قبل.

RKI جمهور Lothar Wieler گفت که او مطمئن است که محدودیت های فعلی در محل با داشتن اثر مثبت بر مهار گسترش coronavirus اما معتقد است که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

“ما هنوز در آغاز این بیماری همه گیر” Wieler گفت: در مصاحبه با Deutschlandfunk رادیو. “ما واقعا باید بسیار مراقب باشید. اما منحنی مسطح کردن کمی است که قطعا یک نتیجه خوب.”

در مورد خروج طرح Wieler همچنین رد این ایده از یک کل لغو محدودیت و گفت که آنها نمی توانند همه برداشته شود در یک بار.

“خروج ممکن است نشان می دهد که یکی به سادگی رها همه اقدامات و پس از آن زندگی به عنوان قبل از این بیماری همه گیر. من شخصا نمی توانم تصور کنم که در حال حاضر,” او گفت:. “من می توانید تصور کنید که گام به گام وجود خواهد داشت برخی از تغییرات.”

دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) که ترکیبی از داده ها از سازمان بهداشت جهانی و همچنین منابع محلی و ملی تعداد مرگ و میر در آلمان بیش از 2000 روز چهارشنبه در حالی که این کشور دارای 107,663 موارد تایید شده.

RKI ارقام به طور معمول کمتر از JHU ارقام به عنوان موسسه تنها آمار و ارقام منتشر شده اند که در گزارش رسمی مقامات بهداشت و درمان است که می تواند به یک کسب و کار روز به خود را گزارش داده است.

03:23 توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت که او مرتکب $1 میلیارد دلار در سهام برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس. او گفت که انتقال سهام خود در میدان Inc مالی خود را پرداخت, راه اندازی خود را به صندوق خیریه شروع به کوچک, LLC.

در یک سری از توییت او گفت: همه کمک های مالی به و از این صندوق در حال حاضر خواهد شد در دسترس عموم از طریق Google Doc صفحه گسترده.

“چرا حالا ؟ این نیاز به طور فزاینده ای فوری و من می خواهم برای دیدن تاثیر در طول عمر من,” او گفت:.

این مقدار نشان دهنده 28 درصد از دورسی خالص ارزش است که تخمین زده می شود $3.3 میلیارد دلار با توجه به فوربس. او گفت: او حمایت سهام خود را در میدان به جای توییتر زیرا او صاحب سهم بیشتری از پردازنده پرداخت.

03:15 کشور ما-خواننده عامیانه جان Prine مرده است از عوارض ناشی از COVID-19. او 73 سال است ،

آقای Prine تا به حال دو بار تحت درمان سرطان است. در سال 1998 او عمل جراحی برای برداشتن یک تومور در گردن او بود که تارهای صوتی اش آسیب دیده و در سال 2013 او بخشی از یکی از ریه خارج می شود برای درمان سرطان ریه است.

در اصل از میوود ایلینوی طبقه کارگر در حومه شیکاگو Prine شروع هنری خود را حرفه ای در 1970s. او آلبوم “سالهای از دست رفته” شامل بروس اسپرینگستین, Tom Petty و دیگر هنرمندان برنده یک جایزه گرمی برای بهترین معاصر عامیانه ضبط در سال 1992.

سال گذشته او القاء شد به ترانه سرایان سالن از شهرت و انتخاب شد برای دریافت 2020 گرمی برای یک عمر دستاورد.

03:06 در اینجا آخرین است, از آمریکا

کانادا: نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا ادامه خواهد داد برای متقاعد کردن ما برای جلوگیری از صادرات تجهیزات پزشکی به مبارزه با کروناویروس. “ما در حال رفتن به ادامه برجسته به دولت آمریکا نقطه که مراقبت های بهداشتی تجهیزات و خدمات را به عقب و جلو که در سراسر مرز” ترودو گفت. تیاو نخست وزیر کانادا بود و انتظار ورود 500,000 N95 ماسک های جراحی در چهار شنبه از شرکت 3M که بخشی از یک دسته ای از 4 میلیون بود که به دستور استان انتاریو است. “ما تا به حال سازنده و مولد مکالمات است که باید مطمئن باشید که این خاص حمل و نقل می آید از طریق, اما ما تشخیص وجود دارد که هنوز کار بیشتری برای انجام” ترودو گفت. در همین حالنخست وزیر آلبرتاجیسون کنی هشدار داد که تیوی شیوع کروناویروس به نظر می رسد مجموعه ای برای فلج استان , اقتصاد, که در حال حاضر مبتلا به کم روغن قیمت قبل از مستند وجود دارد آغاز شد. کنی گفت که بیکاری می تواند افزایش به 25 ٪ از زمان 7.2%. آخرین آمار و ارقام: 17,897 آلوده 375 مرگ و میر 3,791 بازیافت.

برزیل: وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta گفت: این کشور مواجه شد یک “مشکل جدی” به اندازه کافی هواکش برای مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر. Mandetta اضافه شده است که برزیل تا به حال رسیده به چین برای اطمینان از آن خواهد بود قادر به پر کردن سفارش ماسک صورت به عنوان coronavirus مرگ و میر شتاب. “ما نیاز به 40 میلیون ماسک از چین,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما با داشتن مشکلات در بازار چین برای تضمین این خرید.” اعلام می آید برزیلی مقامات سعی کنید برای سهولت زودتر دیپلماتیک امیرکبیر با چین بعد از کشور وزیر آموزش و پرورش و رئیس جمهور Jair Bolsonaro را پسر نماینده مجلس با انتقاد پکن خود را برای دست زدن به بحران است. امریکا بزرگترین کشور فقط ثبت نام افزایش بیش از 100 COVID-19 مرگ و میر در یک روز. آخرین آمار و ارقام: 13,717 آلوده 686 مرگ و میر 127 بازیافت.

بیشتر بخوانید: چگونه پروتستان های انجیلی در برزیل در حال چرخش COVID-19

اکوادور: اورژانس دفن زمین اهدا شده توسط یک گورستان خصوصی از شهر گوایاکیول است که ساخته شده برای مقابله with افزایش تعداد مرگ و میر در کشور اکوادور است. Andean کشور شده و بشدت تحت تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. در هفته گذشته دولت در حال حاضر آغاز ذخیره سازی بدن از coronavirus قربانیان غول ظروف یخچال تا گور آماده شد. اما آن را در حال حاضر برای ایجاد فضای بیشتر برای دفن آنها. این COVID-19 شیوع دارای ضعف بیمارستان ها و اورژانس خدمات با برخی از خانواده های نگه داشتن جسد در خانه های خود را برای روز. این نیز منجر به کمبود چوبی تابوت و برخی از Ecuadorans مجبور به دفن بستگان خود را در جعبه های مقوایی اهدا شده توسط گورستان. رئیس جمهور لنین مورنو بستری شده در این هفته است که تعدادی از coronavirus عفونت آن منجر به مرگ شد و به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از برآوردهای رسمی. آخرین آمار و ارقام: 3,747 آلوده 191 مرگ و میر 100 بازیافت.

کلمبیا: Businesses در کلمبیا را به نام دولت به گسترش اقدامات برای کمک به شرکت های ویران شده توسط عواقب ناشی از کوروناویروس مستند, که رئیس جمهور ایوان دوقو تمدید مارس 27. The بالا کسب و کار بخش های تحت تاثیر این مستند ها,رستوران ها, فروشگاه های گردشگری هواپیمایی و کارخانه هایی که انجام نمی دهند مواد غذایی یا بهداشتی-آیتم های مرتبط. دوقو است دولت در حال حاضر وعده داده شده حداقل تضمین های اعتباری تا 12 تریلیون پزو (حدود 3 میلیارد دلار) برای کوچک و متوسط شرکت. اما کسب و کار نگران bankrupcies و گسترده اخراج کرد و گفت بیشتر مورد نیاز است. این دولت در همین حال است ادامه داد: برای استفاده از تمام ابزارهای در آن اختیار به را شهروندان مطابق با این مستند اقدامات, از جمله به کارگیری از کلمبیا نظامی. Police باید هشدارهای صادر شده و جریمه مردم برای نقض قوانین قرنطینه. آخرین آمار و ارقام: 1,579 دفاع کرد گرفته شد آلوده 46 مرگ و میر 88 بازیافت.

مکزیک: مقامات در مکزیک در حال صحبت کردن علنی در برابر افزایش آزار و اذیت و حملات بر سلامت کارگران در کشور است. “شده اند وجود دارد موارد شما می توانید می گویند جدا شده اما همه ظالمانه” مکزیک وزارتخانه بهداشت و درمان هوگو لوپز-Gatell, گفت:. “آن را حتی بیشتر ظالمانه که آن را مربوط به بهداشت حرفه ای است که همه ما بستگی دارد در این لحظه چرا که آنها در خط مقدم مواجهه با این بیماری همه گیر,” او اضافه شده است. یک بیمارستان در گوادالاخارا, مکزیک دومین شهرستان, گفت, آن, سلامت کارگران به پوشیدن لباس غیر نظامی و از کارجای خود را مالش و یا لباس, به دلیل برخی از اتوبوس های عمومی حاضر اجازه می دهد تا آنها را به هیئت مدیره. Tخود را هفته ای یک فرد انداخت مایعات قابل اشتعال بر روی درب یک بیمارستان جدید در حال ساخت در مرز شمالی ایالت نوئوو لئون. ادیت Mujica چاوز, رئیس جمهور, Jalisco دولت Interinstitutional کمیسیون پرستاران نیز تقبیح حملات رنج می برد توسط کارکنان بهداشتی که از جملهاد فیزیکی پرخاشگری کلامی آزار و اذیت و حتی سفید کننده راه حل های پرتاب در پرستاران. آخرین آمار و ارقام: 2,439 آلوده 125 , مرگ و میر, 633 بازیافت.

بیشتر بخوانید: چگونه coronavirus مستند ضربه مکزیک کارتل های مواد مخدر

ونزوئلا: دولت قرنطینه thousands از مهاجر عودت کننده گان در پناهگاه های موقت در امتداد مرز مقامات و فعالان حقوق گفت. ونزوئلا که در حال فرار اقتصادی کشور سقوط را آغاز کرده اند که بازگشت به خانه به عنوان همسایه کلمبیا محدود فعالیت های اقتصادی با توجه به کروناویروس اپیدمی ترک بسیاری از پناهندگانs بدون پول برای خرید مواد غذایی و یا پرداخت اجاره. بیش از 2100 مهاجران بازگشت از کلمبیا به ونزوئلا دستور داده شد به باقی می ماند در مدارس و استفاده نشده به ساختمان های دولتی در نزدیکی مرز که فاقد شرایط بهداشتی مخالفت قانونگذاران گفت. برخی از 625 ونزوئلا نیز عبور به کشور از برزیل, به گفته مقامات در مرز شرقی ایالت بولیوار جایی که آنها نگه داشته شده است در پناهگاه های موقت در محلی هتل ها و ساختمان های دولتی. این هجوم در حال حاضر ارائه یک تهدید به ونزوئلا پزشکی سیستم است که به شدت پوسیده در شش سال گذشته. Medical کارشناسان هشدار می دهند که در حال فرو ریختن نظام سلامت می تواند به سرعت تحت الشعاع اگر COVID-19 گسترش می یابد. آخرین آمار و ارقام: 165 آلوده, 7 , مرگ و میر, 65 بازیافت.

پرو: رئیس جمهور مارتین Vizcarra گفت: در هماهنگی با دیگر آمریکای جنوبی کشور به درخواست یک خط اعتباری از Inter-American Development Bank (IADB). Vizcarra گفت: درخواست برای حداقل 15 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس. او در یک ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور و یا وزرای خارجه کلمبیا شیلی و اکوادور و بولیوی و پاراگوئه برای هماهنگ کردن تلاش. برزیل و آرژانتین نیز دعوت شود اما نه شرکت Vizcarrیک گفت. “این کار نیاز به مقدار زیادی از پول را از تمام کشورها برای پاسخگویی به نیازهای” پرو جمهور مجازی کنفرانس خبری انجام شده در تلویزیون. Vizcarra گفت: رهبران توافق کردند به تلاش برای خرید کمیاب لوازم پزشکی با هم به صورت فله. هر چند او هشدار داد که تامین ملزومات نمی خواهد بود آسان, به عنوان رقابت تشدید. آخرین آمار و ارقام: 2,954 آلوده 107 مرگ و میر 1,301 بازیافت.

02:40 هنگ کنگ تمدید اجتماعی فاصله محدودیت تا مارس 23 به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در این جزیره افزایش می یابد بیش از دو برابر شده است.

این محدودیت شامل ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر و بسته شدن بارها ورزشگاه, سینما, فال سرو کارائوکه سالن ها و کاباره ها.

دو هفته از بسته شدن آن فرودگاه خارجی برای ورود نیز تمدید شده است به طور نامحدود.

با گسترش محدودیت های هنگ کنگ را متوقف کرده است و فقط از یک کامل مستند بر خلاف دیگر مراکز مالی مانند لندن و نیویورک.

00:48 چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش 62 جدید تایید موارد coronavirus در سرزمین اصلی از 32 روز پیش از آن. این ارقام نشان دهنده افزایش موارد که از خارج از کشور.

سرزمین اصلی چین وارد موارد بود در 1,042 که از سه شنبه تا 59 از روز قبل از آن با توجه به آمار و ارقام رسمی

افزایش COVID-19 موارد می آید به عنوان مرکزی چین در شهر ووهان بازگشایی شد و پس از آن مهر و موم شده در ژانویه 23 و باقی مانده تحت سخت lockdown برای 76 روز. ووهان شد کانون شیوع این بیماری در چین و اعتقاد بر این است که در آن ویروس نشات گرفته است.

00:05 اتحادیه اروپا علوم رئیس مائورو فراری استعفا داد در ارتفاع coronavirus بحران یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت. فراری آغاز شده بود تصدی خود به عنوان رئیس شورای تحقیقات اروپا در تاریخ 1 ژانویه.

“من می توانم تایید می کنند که استاد فراری استعفا داد” سخنگوی کمیسیون اروپا یوهانس Bahrke گفت.

بیانیه ای توسط فراری به دست آمده توسط بریتانیا فایننشال تایمز , روزنامه اظهار داشت: او تا به حال “شده است بسیار نا امید شده توسط اروپا پاسخ” به این بیماری همه گیر. فراری ادعا و شکایت در مورد در حال اجرا را به نهادی سیاسی و موانع که او به دنبال به سرعت راه اندازی یک برنامه علمی برای مبارزه با ویروس.

“من به اندازه کافی از هر دو حکومت از علم و سیاسی عملیات در اتحادیه اروپا,” او نوشت: در این بیانیه است. “من ایمان از دست داده در سیستم های خود را.”

بیشتر بخوانید: روز جهانی بهداشت: چه کسی انجام دهد ؟

00:00 گرفتن همه از روز سه شنبه coronavirus تحولات در اینجا: ووهان مستند برداشته

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ls kmm,lc,jcg/aw (رویترز, dpa, AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>