Coronavirus آخرین: اسپانیا برای رفتن به جزئی مستند بیش از coronavirus

اسپانیا با اعلام وضعیت اضطراری و بخشی از مستند بیش از کروناویروس گفت: نخست وزیر پدرو سانچز. مردم اجازه داده نمی شود به ترک خانه های خود بدون دلیل معتبر. دنبال DW برای آخرین.

  • اسپانیا ثبت بیش از 1500 COVID-19 نفر در یک روز
  • اپل بسته تمام فروشگاه ها در سراسر جهان خارج از چین
  • چندین بیشتر کشور گام تا مرز تعطیلی و تحمیل محدودیت های پرواز
  • مجلس نمایندگان آمریکا تصویب لایحه کمک به کارگران تحت تاثیر اقدامات coronavirus

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:30: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus پزشک خود شان کانلی در بیانیه ای گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن از عهده آزمون پس از چند مردم او را ملاقات کرده بود در چند هفته گذشته تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

23:02 همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز Begona گومز, دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر نخست وزیر افزود که هر دو انجام شد خوب است.

22:40 در حالی که زندگی در ایتالیا و اسپانیا آورده شده است به یک وقفه مردم در آلمان نیز محدود کردن فعالیت های خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. جزئیات در مورد آنچه در آلمان انجام شده است در جزئیات در اینجا.

22:26 انتخاباتی در آمریکا, وزارت امور خارجه گرجستان اعلام کرده اند که به تعویق انداختن انتخابات مقدماتی برای برنامه ریزی مارس 24 تا مارس, AP, به گزارش, به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. گرجستان دوم دولت برای انجام زیر لوئیزیانا در روز جمعه.

22:03 کلمبیا اخراج یک فرانسوی و یک زن و شوهر اسپانیایی که نقض coronavirus قرنطینه قوانین. اتباع خارجی در زمان های جداگانه سفرهای توریستی به جای ماندن جدا شده در اتاق خود را برای 14 روز.

20:59 با وجود زمان coronavirus بحران در آلمان برخی از 10 میلیون رای دهندگان در بایرن هنوز هم قادر به رای دادن در انتخابات محلی روز یکشنبه.

20:41 بازیکن NBA رودی Gobert یک ملی فرانسه اهدا $500,000 (€447,000) برای حمایت از خدمات بهداشت و درمان در آمریکا و فرانسه و همچنین کارکنان خود یوتا جاز تیم بسکتبال شده اند که نهفته coronavirus. ورزشکار اولین بازیکن NBA برای کامپیوتر با کروناویروس و تشخیص او وادار لیگ برتر به حالت تعلیق در فصل به طور منظم این هفته است.

20:36 ساکنان اسپانیا هنوز هم اجازه بیرون رفتن برای خرید مواد غذایی و پزشکی و یا دیگر نیازهای اساسی. این مستند نیز اعمال نمی شود به مردم از رفتن به مراکز درمانی و بانک ها و یا در نظر گرفتن سفرهای مربوط به مراقبت برای جوانان و افراد مسن.

20:34 دولت مرکزی در مادرید را بر عهده خواهد کنترل تمام منطقه ای و محلی نیروهای پلیس در اسپانیا در میان coronavirus بحران نخست وزیر گفت.

20:27 همه مدارس و دانشگاه ها بسته باقی خواهد ماند در اسپانیا برای 15 روز آینده با توجه به دولت که گفت: shutdown می تواند تمدید شود.

20:24 اسرائیل دستور داده است تا آن رستوران ها و اماکن تفریحی و بسته می شود با این کشور نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ترغیب مردم برای رفتن به محل کار مگر اینکه مطلقا لازم است.

20:18 تمام مغازه ها به جز کسانی که در فروش مواد غذایی و دارو و دیگر نیازهای اساسی خواهد بود بسته در اسپانیا می گوید نخست وزیر این کشور را.

20:16 دولت اسپانیا را ممنوع کرده است به بیرون رفتن به جز برای افرادی که در سفر به کار خرید مواد غذایی و یا کسانی که نیاز فوری به دلیل ترک خانه های خود.

20:03 اسپانیا به شدت آن انزوا اقدامات در روز شنبه شب اعلام کرد که کل کشور را به جزئی مستند.

Coronavirus بحران نیاز به “فوق العاده تصمیم گیری” نخست وزیر پدرو سانچز گفت.

20:02 لیتوانی را نزدیک مرزهای خود را به بسیاری از اتباع خارجی با استثنا ساخته شده برای افرادی که دارای پروانه اشتغال به کار در کشور با توجه به اینترفاکس اعلام کرد. لیتوانیایی شهروندان نیز ممنوع از خروج, به جز برای سفر کسب و کار.

19:16 فرانسه را نگه دارید مواد غذایی فروشگاه ها و مغازه توتون و تنباکو باز در میان گسترده shutdown گفت: نخست وزیر فرانسه فیلیپ ادوارد در حالی که همچنین اصرار کسب و کار برای تبدیل به “مقیاس teleworking.” در سراسر کشور انتخابات شهرداری برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه نیز به مجموعه بروید.

19:10 , فرانسوی, کافه و رستوران و باشگاه و تمام غیر ضروری کسب و کار بسته خواهد شد از نیمه شب به وقت محلی (2300 UTC) گفت: نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ.

18:58 آلمان وزارت بهداشت هشدار داده است در برابر “خبر جعلی” پس از اطلاعات نادرست شروع به گردش آنلاین در مورد اقدامات آماده شده توسط دولت است.

“ادعا می کند در حال ساخته شده و به سرعت در حال گسترش است که وزارت بهداشت / دولت به زودی گسترده تحمیل محدودیت در زندگی عمومی است. این درست نیست!” وزارت توییتی.

18:45 برلین و در شمال شهر کلن به همه کافه سینما, تئاتر و سالن های کنسرت در یک پیشنهاد برای مبارزه با گسترش coronavirus. برلین مقامات گفتند که همچنین موزه ها و فاحشه خانه ها و استخرهای شنا و ورزشگاه. هر دو شهرستانها گفت: رستوران ها و بارها که در خدمت مواد غذایی باز خواهد ماند.

18:36 شیلی تحمیل قرنطینه اقدامات در دو کشتی کروز با مجموع بیش از 1300 سرنشین پس از سالمند مسافر آزمایش مثبت برای coronavirus.

18:34 فرانسه گزارش حدود 4,500 تایید موارد coronavirus از 3,661 در روز جمعه. کل مرگ و میر در حال حاضر 91 در مقایسه با 79 روز قبل از.

18:21 قبلا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال تست شده برای COVID-19 بود و منتظر نتایج. کاخ سفید دکتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قرار گرفتن در معرض محدود به افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد هیچ نشانه ای وجود دارد “هیچ نشانه ای برای خانه قرنطینه در این زمان” با توجه به, دکتر, Sean P. Conley. این پزشک همچنین گفت: رئیس جمهور نمی نیاز به آزمایش می شود در تناقض برگ برنده کسی است که زودتر گفت که “به احتمال زیاد” تحت آزمایش است.

18:05 ایتالیا ثبت کرده است تقریبا 3,500 جدید COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل موارد به 21,157 در انتخابات گفت: در روز شنبه. آخرین شمارش علائم تقریبا 20% افزایش نسبت به روز قبل و بزرگترین روزانه پرش از شیوع آغاز شده است.

17:53 مرگ و میر در کشور اسپانیا می رسد 193 از 120 روز جمعه. این کشور در حال حاضر بیش از 6,250 موارد با توجه به پخش عمومی TVE.

17:41 دویچه وله خبرنگار الکساندرا فون Nahmen recaps coronavirus اخبار از ما.

“POTUS تست شده برای coronavirus کاخ سفید مطب پزشک می دهد temp چک به خبرنگاران در جلسه اتاق مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون نیز به انگلستان و ایرلند است. اوه پسر!” او هنوز توییتی.

17:33 مقامات امنیتی فرانسه مشغول به کار بودند به تخلیه ده ها تن از اتباع مراکش پس از این کشور آفریقایی را به حالت تعلیق در هوا و دریا و زمین لینک با اروپا است.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواسته درهم مقامات به منظور تسریع در روند.

“به هموطنان ما رشته در مراکش: پروازهای جدید در حال سازماندهی شده اجازه می دهد تا شما را به بازگشت به فرانسه” او هنوز توییتی.

17:15 نروژ نخست وزیر Erna Solberg می گوید این کشور را در فرودگاه دوشنبه صبح. نروژی شهروندان اجازه خواهد داشت به خانه او اضافه شده است.

17:07 معاون رئیس جمهور مایک پنس تماس در خانه های سالمندان به محدود کردن بازدید کننده و غیر ضروری پرسنل برای محافظت از سالمندان است.

17:02 لتونی گفت: این امر نزدیک مرزهای خود را به خارجی ها شروع روز سه شنبه برای مبارزه با شیوع.

16:51 آمریکا ممنوعیت سفر به و از انگلستان و ایرلند در حال حاضر پس از اعمال ممنوعیت مشابه در 26 کشور اروپایی است. آخرین محدودیت را به زور در نیمه شب روز دوشنبه با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

16:42 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال تست شده برای کوروناویروس “شب گذشته در حالی که پرداختن به خبرنگاران در کاخ سفید در روز شنبه. تهمت نیز گفت: آن را به یک یا دو روز برای دریافت نتایج.

16:28 فلسطینی به حالت تعلیق در نماز در مساجد و کلیساها در بانک غرب برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

16:25 ده ها تن از فعالان هندو در هند میزبانی یک گاو ادرار نوشیدن رویداد در روز شنبه در دهلی نو امیدوار است که تمرین حامل خاموش coronavirus. دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

16:18 ایتالیایی فوتبالیست’ Association گفت: آنها “غمگین و خشمگین” توسط باشگاه بودند که به درخواست بازیکنان خود را برای حضور در جلسات آموزشی در میان شیوع فعلی. به گفته این سازمان “برخی از باشگاه ها” در حال آوردن بازیکنان در آموزش گروه های کوچک و یا برای بررسی درجه حرارت خود را. آنها را مجبور به ترک خانه های خود است “کشید غیر مسئولانه عمل می کنند” این انجمن گفت.

16:01 کاخ سفید در حال انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس. پزشکی رسمی بررسی متوسط از خبرنگاران در کاخ سفید اتاق جلسه قبل از کنفرانس خبری بود که انتظار می رود شامل پنس. یک روزنامه نگار بود و نه مجاز به شرکت در.

15:47 سوریه را به تاخیر می اندازد آن انتخابات پارلمانی از مارس 13 تا 20 اردیبهشت با توجه به coronavirus با توجه به بیانیه ای از رئیس جمهور اسد ،

15:46 خودروساز ایتالیایی فراری است که بستن دو کارخانه برای دو هفته آینده و تعلیق عملیات برای آن فرمول یک تیم است.

15:44 فرانسوی با نیروهای امنیتی درگیر شدند و یک گروه در حدود 400 زرد “جلیقه” معترضان که به مبارزه طلبیده coronavirus ممنوعیت تجمعات عمومی در روز شنبه. دولت فرانسه قبلا ممنوع تمام تجمعات از بیش از 100 نفر به منظور جلوگیری از گسترش عفونت است.

Grafitti in Berlin (picture-alliance/AP Photo/M. Schreiber)

جدید نقاشی دیواری در برلین Prenzlauer Berg نشان می دهد ترس از COVID-19

15:17 روسیه تنظیم شده است برای بستن مرزهای زمینی خود با لهستان و نروژ به خارجی ها در نیمه شب (2300 به وقت تهران). شهروندان بلاروس خواهد بود معاف و هیئت های رسمی هنوز هم قادر خواهد بود به سفر آزادانه با توجه به بیانیه ای. روسیه قبلا تا حدی خود را بسته 4,209 کیلومتر (2,615 مایل) مرز با چین است.

15:12 نفر بودند را خدمت زندان بیش جریمه پرداخت نشده در برلین در حال حاضر به حال جملات خود را با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر. یک سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد چهار ماه determent در روز شنبه گفت: این حرکت با هدف کاهش خطر عفونت در زندان است.

15:10 شرکت هواپیمایی Alitalia ایتالیایی می گوید: مسافران آن خواهد بود خواست به پوشیدن ماسک صورت در مشغول پرواز است. کسانی که بدون ماسک می تواند رد شبانه روزی.

اندازه گیری موثر است بلافاصله و به درخواست “اگر تعداد زیادی از مسافران در هیئت مدیره اجازه نمی دهد که به احترام 1 متر بین فردی ایمنی راه دور” یک شرکت بیانیه می گوید. این شرکت هواپیمایی همچنین مسافران توصیه به پوشیدن ماسک “در فرودگاه و در طول شبانه روزی و توشه از هواپیما.”

15:06 شورشیان یمن گفتند که توقف پروازهای مسافری و از صنعا به مدت دو هفته برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

15:02 انگلیسی, خطوط هوایی کم هزینه Jet2 تبدیل آن اسپانیا-محدود هواپیما در اطراف هوا در روز شنبه در حالی که اعلام این توقف سفر به جنوب کشور است ، داده ها از Flightradar24 سایت که آهنگ هواپیماهای تجاری نشان داد حداقل هفت Jet2 هواپیماهای مسافربری البته تغییر و بازگشت به بریتانیا قبل از رسیدن به اسپانیا در روز شنبه.

14:41 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در “جلسات” در COVID-19 شیوع در کاخ سفید و به نام “اجتماعی فاصله” در توییتر.

14:30 coronavirus شیوع ادعا کرده است 10 بیشتر زندگی در انگلستان آوردن تلفات به 21.

“من متاسفم برای تایید 10 بیشتر بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در انگلستان “بوده و” کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی انگلستان در بیانیه ای گفت. “همه 10 نفر در گروه در معرض خطر.”

14:28 خلاف نسخه های قبلی این مقاله سراسر کشور مستند در اسپانیا هنوز به طور رسمی تایید کرد. آخرین گزارش ها نشان می دهد که اندازه گیری خواهد بود اعلام کرد بعد از امروز. ما عذر خواهی برای خطا.

14:14 علاقه مند به داده های زنده در coronavirus همه گیر? ما بر اساس دانشگاه جانز هاپکینز ارائه نقشه های تعاملی.

اگر شما قادر به مشاهده نقشه شما همچنین می توانید دسترسی به آن در دانشگاه جانز هاپکینز سایت.

13:52 مقامات هلندی تایید 155 موارد جدید در هلند روز شنبه در آوردن تعدادی از بیماران به 959.

13:29 مادرید اعلام کرده است در سراسر کشور وضعیت اضطراری. دولت همچنین تهیه یک ملت-شبکه مستند که منظور همه ساکنان به ماندن در خانه. استثنا خواهد بود ساخته شده برای خرید مواد غذایی و دارو و رفتن به محل کار رفتن به بیمارستان و یا دیگر شرایط اضطراری با توجه به پیش نویس یک فرمان دیده می شود توسط آژانس خبری رویترز.

13:12 فرانسه را تکذیب کرد گزارش شد که در آن با توجه به تزریق پول به Air France-KLM. گل سرسبد شرکت هواپیمایی همراه با دیگر حامل در سراسر جهان در حال مبارزه با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر دارایی Bruno Le Maire و Air France-KLM اجرایی بنجامین اسمیت گفته بود روز جمعه وزارت مالیه رسمی تایید کرد.

“تا به امروز هیچ کمکهای” این مقام گفت. “این موضوع امروز به صورت هوایی فرانسه است که چگونه به دریافت بیش از این لحظه دشوار است برای مقابله با افت شدید در گردش.”

12:45 دولت فرانسه است و با توجه به نجات Air France-KLM, روزانه, روزنامه Les Echos گزارش شده است. با استناد به یک منبع آشنا با این موضوع دولت را گزارش ارائه یک تزریق سرمایه برای کمک به شرکت هواپیمایی حفظ خود را در بحبوحه کاهش درآمد به دلیل تاثیر coronavirus در آن کسب و کار است.

12:21 اسپانیا تایید کرده است بیش از 1500 مورد جدید از coronavirus بین جمعه و شنبه. پیاده روی را مطرح کرده است این کشور در مجموع تعداد عفونت به 5,753 دوم-کمترین تعداد در اروپا پس از ایتالیا.

11:10 ایران دیده می شود یکی دیگر از افزایش شدید در تعداد COVID-19 عفونت موجی از 1,365 به 12,729. جدید ترین موارد ثبت شده در تهران.

مرگ و میر نیز افزایش یافت و از 514 به 611 به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت.

11:00 فدرال آلمان در ایالت مکلنبورگ-فورپومن در آخرین به مدارس و daycares در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تقریبا همه در آلمان فدرال متحده را لغو کلاس به غیر از هسه که دولت ساخته شده است آن را اختیاری برای دانش آموزان برای حضور در.

10:30 ترکیه ورود ممنوع به مسافران از اتریش, بلژیک, دانمارک, فرانسه, آلمان, نروژ, هلند, اسپانیا و سوئد. شهروندان از این نه کشور هستند اما اجازه خروج از ترکیه است.

دیگر اتباع خارجی که در این کشورها بیش از گذشته 14 روز خواهد بود منع ورود وزارت کشور گفت. در همین حال شهروندان ترکیه هستند “به طور موقت” به حالت تعلیق از سفر به نه کشورهای اروپایی این وزارتخانه اضافه شده است.

09:45 رواندا است ثبت نام خود را برای اولین بار مورد کوروناویروس. فرد آلوده است که یک شهروند که پرواز به شرق کشور آفریقایی از بمبئی در مارس 8, نمایش بدون علائم در زمان وزارت بهداشت گفت.

رواندا است که در 19 کشور آفریقایی به گزارش COVID-19 عفونت.

09:19 نروژ خواسته است تا شهروندان خود را به خارج از کشور سفر برای ماه بعد و خواست کسانی که در خارج از کشور به نظر بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اسلو اصلی فرودگاه بسته دروازه های خود را به مسافران خارجی روز جمعه به عنوان دولت نقل مکان کرد و نزدیک به طیف وسیعی از مراکز دولتی و خصوصی و مدارس و رستوران ها در حالی که ترغیب شهروندان به کار از خانه در هر زمان ممکن است.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز ندارد coronavirus آزمون با وجود قرار گرفتن در معرض: دکتر

08:20 آلمان رابرت کخ موسسه گسترش لیست خود را از coronavirus مناطق با خطر بالا به پایتخت اسپانیا مادرید و منطقه تیرول اتریش است که مرزهای شمال ایتالیا.

08:00 اپل می گوید آن را در تمام فروشگاه های خود را در سراسر جهان به مدت دو هفته به جز کسانی که در چین که بازگشایی در روز جمعه.

“در تمام دفاتر ما, ما در حال حرکت به انعطاف پذیر مقدمات کار در سراسر جهان خارج از چین” تیم کوک مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “این بدان معناست که اعضای تیم باید کار از راه دور اگر کار خود را اجازه می دهد.”

07:30 شهرداران از 16 شهرستانها فیلیپین که شامل شهر مانیل اعلام کرده اند شب حکومت و خواست مراکز خرید نزدیک به یک ماه. مقامات در حال مسابقه شامل گسترش COVID-19 در منطقه است که به 12 میلیون نفر است.

“برای محدود کردن گسترش ویروس ما نیاز به محدود کردن جنبش مردم است. ما در حال کند کردن حرکت مردم در مترو مانیل” گفت: خوزه آرتورو گارسیا مدیر کل شهری سازمان توسعه مانیل.

07:00 آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn به نام برای تمام مسافران که در حال بازگشت از ایتالیا و اتریش و سوئیس به خود قرنطینه برای 14 روز آیا آنها باید علائم یا نه.

06:24 عربستان سعودی است که تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته در پاسخ به COVID-19 شیوع.

“پادشاهی و دولت تصمیم به تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته (شروع از 15th مارس) به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش #CoronaVirus” وزارت امور خارجه است.

06:17 نیوزیلند اعلام کرده است که جهان ونرخ کنترل مرز نیاز به تمام تماس های ورودی مسافران از جمله شهروندان خود به خود جدا برای دو هفته. محدودیت آغاز خواهد شد در روز یکشنبه.

“در کنار اسرائیل و تعدادی از جزایر اقیانوس آرام که به طور موثر خود را بسته مرز این تصمیم به این معنی نیوزیلند را باید وسیع ترین-اعم و سخت ترین مرز محدودیت از هر کشور در جهان” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت.

04:41 Coronavirus کمک قانون را تصویب کرده است در مجلس نمایندگان آمریکا. این لایحه را فراهم می کند رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی استعلاجی برای افرادی که قرارداد ویروس قوی تر بیمه بیکاری و بیشتر کمک های غذایی به خانواده های که به آن نیاز دارند.

پس از تصویب با حمایت قاطع در خانه این لایحه در حال حاضر حرکت به سنا برای رای گیری برنامه ریزی شده برای اوایل هفته آینده.

Nancy Pelosi

مجلس نانسی پلوسی مذاکره شرایط بسته کمک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

04:31 کاخ سفید پزشک تایید کرده است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آخر هفته گذشته مواجه شد دومین فردی که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

رئیس جمهور نیازی به قرنطینه یا تست برای ویروس Dr. Sean P. کانلی در بیانیه ای گفت.

“رئيس جمهور در مواجهه با اولین فردی بود بسیار محدود (عکس دست دادن) و اگر او صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک به مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع,” او گفت:.

04:25 کلمبیا است محرومیت ورود به همه بازدید کنندگان که در آسیا و یا اروپا در دو هفته گذشته.

04:20 آغاز و تا روز دوشنبه به فدراسیون جهانی بدمینتون را به حالت تعلیق در تمام مسابقات.

04:11 کلمبیا است که بسته شدن مرز خود را با ونزوئلا به سرعت گسترش COVID-19.

04:10 هندوراس ثبت کرده است سوم آن مورد کوروناویروس.

04:05 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 30 روز ممنوعیت ورود مسافران خارجی از اروپا در حال حاضر به اجرا نرفته است.

04:00 وزارت دفاع ایالات متحده است که توقف تمام مسافرت داخلی برای اعضای نظامی از 16 مارس تا مه 11 در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus در طول نیروهای مسلح.

این حرکت شامل تمام خدمات اعضای وزارت دفاع غیر نظامیان و خانواده های آنها یک بیانیه از پنتاگون گفت.

“این محدودیت را متوقف نخواهد کرد همه مسافرت داخلی از جمله تغییر دائمی از ایستگاه موقت وظیفه” آن را گفت.

03:55 اروگوئه محرومیت ورود به مسافران از آلمان و 8 دیگر “خطر کشور است.” این خدمات عبارتند از چین, کره جنوبی, ژاپن, سنگاپور, ایران, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است.

این کشور آمریکای لاتین تایید آن چهار مورد از coronavirus در روز جمعه.

03:50 پورتوریکو اعلام کرد که اولین مورد از coronavirus. سه موارد تایید شده اند در قلمرو ایالات متحده فرماندار واندا Vazquez گفت.

به عنوان یک نتیجه, پورتوریکو عمومی سیستم مدرسه را برای 14 روز به سرعت گسترش عفونت است.

03:45 ویروس سبب ايجاد اختلال در زندگی روزانه در سراسر جهان که شامل ورزش است. اتمام آخرین coronavirus تحولات در ورزش جهان در اینجا.

03:38 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn تصریح کرد در توییتر که مردم از بازگشت به آلمان و ایتالیا و اتریش و سوئیس باید خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

“اگر شما شده اند در, ایتالیا, سوئیس یا اتریش در 14 روز گذشته: جلوگیری از تماس های غیر ضروری و ماندن در خانه برای دو هفته” وزیر در توییتر نوشت. این امر در مورد “آیا شما علائم یا نه.”

03:32 مکزیک است و با توجه به اعمال محدودیت های مسافرتی در آن مرز شمالی با آمریکا برای جلوگیری از coronavirus از جنوب به آمریکای لاتین و کشور است.

“اگر آن را از لحاظ فنی لازم برای در نظر گرفتن مکانیسم محدودیت و نظارت قوی تر ما را به حساب نمی که مکزیک را برای حذف ایالات متحده به جای ایالات متحده می تواند آن را در اینجا” معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مکزیک در حال حاضر دارای 26 تایید موارد coronavirus.

03:21 کامبوج است مسدود کردن ورودی برای مسافران خارجی از آلمان, ایتالیا, اسپانیا, فرانسه و آمریکا برای 30 روز شروع روز سه شنبه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

جنوب شرقی آسیا کشور به گزارش هفت مورد از coronavirus شش تن از آنها خارجی است.

03:11 با شروع از پنج شنبه عربستان سعودی را به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته.

02:55 آلمانی انجمن پزشکان عمومی تا به قوانین مربوط به مرخصی استعلاجی به آرامش در نور از شیوع کروناویروس.

این فرایند ساده به دست آوردن هفت روز پزشکی مرخصی باید تمدید شود به 14 روز ارتباط رئیس اولریش Weigelt گفت: Rheinische Post. متخصصان پزشکی باید گفت که سرایت دوره برای COVID-19 14 روز است.

ادامه مطلب: سپسيس — یک علت شایع مرگ ناشی از کوروناویروس

02:50 ایالات متحده حمل و نقل وزارت صادر کرده اضطراری اعلام می کند که waives ساعت سرویس مورد نیاز برای تجاری رانندگان حمل و نقل اضطراری coronavirus امداد.

“این اعلامیه کمک خواهد کرد که امریکا تجاری رانندگان این کالاهای حیاتی به نهفته مناطق سریع تر و کارآمد گفت:” گروه اقدام مدیر جیم مولن در بیانیه ای.

اعلامیه را پوشش می دهد وسایل نقلیه حامل تجهیزات پزشکی و تست لوازم و مواد غذایی به restock فروشگاه ها و لوازم از قبیل دستکش و ماسک ضد عفونی کننده و صابون است.

منظور نیاز است که رانندگان دریافت زمان پس از تحویل کامل است. این اولین بار چنین دستوری صادر شده است در سطح ملی.

02:43 دولت چک می گوید آن را به تمام رستوران ها و مغازه ها به غیر از مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه های مواد مخدر برای 10 روز آینده.

02:24 چین کشور بیشتر تحت تاثیر COVID-19 شیوع گزارش 11 مورد جدید از coronavirus در جمعه آوردن ملی در مجموع به 80,824. بیش از 65,500 موارد در حال حاضر به بهبود و 3,189 نفر کشته شده اند.

02:15 آمریکا در گزارش خود 50th coronavirus مربوط به مرگ است.

02:11 فیلیپین گزارش شده است یکی دیگر از coronavirus مرگ آوردن ملی تلفات به 6.

02:00 آلمان سوسیال دموکرات (SPD) به نام برای تغییرات قانونی که آن را آسان تر برای کار والدین برای مراقبت از کودکان در منزل نگهداری می شوند در شرایطی مانند شیوع کروناویروس که باعث شده است که بسیاری از مدارس و مهد کودک در سراسر کشور به بسته خود را درب.

“یک احتمال می تواند به گسترش تنظیم است که اجازه می دهد تا من به دنبال پس از من کودک ده روز اگر او مریض است. که می توان به دولت دستور تعطیلی مدرسه و ممکن است مدت تمدید شود,” SPD معاون-معاون آنکه Rehlinger گفت: Rheinische Post.

01:45 ما کشتی المپیک محاکمه شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به coronavirus نگرانی.

01:40 شیلی را ممنوع کرده است رویدادهای عمومی با بیش از 500 نفر است.

01:35 جامائیکا را نخست وزیر اعلام کرده است این جزیره یک منطقه فاجعه با توجه به خطر شیوع کروناویروس.

نخست وزیر اندرو Holness گفت: این کشور به دنبال 100 کوبا پرستاران برای کمک به مدیریت گسترش عفونت است. محدودیت های مسافرتی نیز در حال تحمیل شده بر مردم ورود از بریتانیا.

تا کنون جامائیکا هشت مورد تأیید از coronavirus.

01:25 برخی از کلیساها در رم شده اند بازگشایی در پاسخ به انتقاد از پاپ فرانسیس. با وجود شدید شیوع کروناویروس در ایتالیا قائم مقام کاردینال آنجلو د Donatis گفت که او تا به حال تصمیم به بازگشایی برخی از کلیساها پس از دیدار با پاپ.

پاپ قبلا گفت که “اقدامات شدید همیشه خوب است.” تمام کلیساها باقی می ماند به روی گردشگران بسته است.

ایتالیا است دوم تنها به چین در تعداد تایید coronavirus موارد است.

01:20 وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داده است که چین سفیر آمریکا پس از یک سخنگوی وزارت امور خارجه پیشنهاد کرد که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد COVID-19 به ووهان چین شهر که در آن شیوع آغاز شد.

“گسترش تئوری های توطئه خطرناک و مسخره” از مقامات وزارت امور خارجه و گفتگو کرد. “ما می خواستیم برای قرار دادن دولت در اطلاع ما نمی خواهد تحمل آن برای مردم چین و جهان است.”

01:16 کره جنوبی یکی از کشورهای بدترین آسیب دیده توسط ویروس شیوع گزارش شده 107 موارد جدیدی از کروناویروس در روز جمعه. این به ارمغان می آورد ملی در مجموع به 8,086.

01:15 مکزیک وزیر بهداشت می گوید این کشور به 26 مورد تأیید از coronavirus.

01:11 در شهر نیویورک افتتاح شد اولین درایو-از طریق coronavirus تست ایستگاه. مردم نگران آن است که آنها ممکن است آلوده شده با این ویروس می تواند همچنان در ماشین خود را به عنوان یک حرفه ای پزشکی جمع آوری لازم در نمونه های بیولوژیکی. این پس از آن به یک آزمایشگاه که بازده مثبت یا منفی تشخیص در عرض 24 ساعت.

Medical personnel swab a driver's nose at a drive-through coronavirus testing site in Seattle, Washington

پرسنل پزشکی سواب یک راننده بینی در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در سیاتل, واشنگتن,

01:00 بولیوی به گزارش هفت محلی منتقل موارد COVID-19 آوردن ملی در مجموع به 10 از جمله سه مورد مربوط به سفر.

00:55 آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به طور کامل پشتیبانی “H. R. 6201: خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” لایحه ای که مجلس نمایندگان آمریکا رای خواهد داد در مدت کوتاهی.

00:51 گواتمالا رئیس جمهور مبنی بر ممنوعیت ورود به کشور از مردم که از ایالات متحده و کانادا است.

00:46 آرژانتین باشگاه فوتبال ریور پلیت در حال حاضر به بازی در یک مسابقه در برابر اتلتیکو Tucuman با توجه به “شديد خطرات به سلامت حرفه ای تیم ملی” باشگاه گفته است.

یک بازیکن نشان داده است علائم سازگار با کوروناویروس. این باشگاه گفت: آنها را تعطیل تا اطلاع ثانوی و در حال حاضر به بازی در هر بازی.

یک روز قبل از, دولت آرژانتین تا به حال لغو تمام رویدادهای ورزشی بین المللی در این کشور تا پایان ماه.

00:41 کشورهای آفریقایی کنیا و اتیوپی و سودان گینه نو و نائورو را همه تایید اولین مورد از این کروناویروس جدید.

00:39 با توجه به coronavirus نگرانی نیوزیلند لغو مراسم یادبود تجلیل به زندگی از 51 نفر کشته شدند و در, Christchurch, قتل عام سال گذشته است.

در 15 مارس 2019 یک فرد مسلح با حمله به دو مسجد در Christchurch, New Zealand.

هزاران نفر از مردم شده است انتظار می رود برای حضور در ياد خدمات. نیوزیلند در حال حاضر دارای پنج تایید موارد COVID-19.

00:30 که کاخ سفید گفته است که آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک کنفرانس ویدئویی با همه گروه 7 (G7) رهبران اوایل هفته آینده به بحث در مورد توسعه از شیوع کروناویروس.

00:20 اتحادیه های کارگری و گروه های دانشجویی در کلمبیا می گویند که آنها قصد رفتن به جلو با یک حمله برنامه ریزی شده برای 25 مارس در اعتراض به سیاست های اجتماعی و اقتصادی از رئیس جمهور ایوان دوقو با وجود شیوع کروناویروس. عمومی, راهپیمایی کرده اند اما لغو شده است.

“اعتصاب در تاریخ 25 مارس در حال رفتن به آینده. اما ما می خواهیم کلمبیایی به ترک خانه های خود را به عنوان وجود خواهد داشت هیچ حمل و نقل گفت:” دیوگنس Orjuela رئیس اتحادیه مرکزی کارگران است. “ما افراشتن کلمبیا پرچم تزئین شده با نوار سیاه به محکوم کردن قتل و خشونت است. این اعتصاب 24 ساعت گذشته و ما در حال رفتن به شکستن پروتکل به دلیل ایمنی میباشد” Orjuela گفت.

کلمبیا دولت اعلام کرده است که به بهداشت و درمان اضطراری به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

00:15 2,450 مسافران یک کشتی کروز باید متحرك در کالیفرنیا و در حال حاضر در حال انتقال به قرنطینه سایت.

00:10 رئیس آلمان مسیحی محافظه کار اتحادیه اجتماعی حزب (CSU), باواریا, خواهر, پارتی به آنگلا مرکل صدر اعظم مسیحی-دموکرات ها صورت گرفته با نیروهای مسلح آلمان یا بوندس برای مشارکت بیشتر در مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما باید در نظر بگیرید که شامل بوندس بیشتر گفت:” CSU رئیس و باواریا جمهور Markus Söder. “خود پرسنل پرستاری و پزشکان آزمایشگاه امکانات و ظرفیت های آزاد در بیمارستان…با در نظر گرفتن این بحران ضروری است.”

یک بوندس سخنگوی گفت: Rheinische Post که این سازمان در حال حاضر کمک در اداری سطح به عنوان مثال با ارائه آزمایشگاه ظرفیت پزشکی و تجهیزات حفاظتی.

00:03 در اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

  • 145,341 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • 5,416 میر جهانی
  • 70,931 بهبود

00:01 دنبال دیروز تحولات در اینجا: Coronavirus آخرین: ایتالیا تلفات فراتر از 1000

kp jcg/dr (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>