Coronavirus آخرین: اسپانیا غرق 4,000

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس همچنان به صعود به عنوان حدود یک سوم از جمعیت جهان در مستند است. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 466,000 موارد تایید شده در سطح جهانی با بیش از 21000 مرگ و میر
  • ما موارد نزدیک به 70,000 بیش از 1000 مرده
  • سنای آمریکا به اتفاق آرا تصویب بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ هنوز هم باید با تصویب مجلس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

11:40 رئیس فدرال رزرو آمریکا جروم پاول گفت: ما از بانک مرکزی ادامه خواهد داد به “شدت” پمپ نقدینگی به اقتصاد آمریکا و تاثیر اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر. او اذعان کرد که اقتصاد را ببینید رکود اقتصادی اما تغذیه با هدف اطمینان از بازیابی با ارائه اعتبار و “ما را که به شدت.”

11:05 اسپانیایی وزارت بهداشت گزارش داد که مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 4,089 پس از 655 نفر در 24 ساعت گذشته. اسپانیا در روز چهارشنبه پیشی گرفتن چین به عنوان teh کشور با دوم بالاترین تعداد مرگ و میر در پشت ایتالیا.

11:03 coronavirus همه گیر را فشار منطقه یورو و بریتانیا به رکود اقتصادی در این سال با اقتصاد خود را انتظار می رود قرارداد به میزان 2 درصد اعتبار بین المللی آژانس S&P هشدار داد.

S&P است و پیش بینی اقتصادی انقباض 2.6% در ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه گیر و 2.1 درصد در اسپانیا. آژانس انتظار دارد که آلمان و انگلستان اقتصاد به قرارداد 1.9% و اقتصاد فرانسه 1.7%.

10:50 رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر درخواست کرد برای کشورها برای همکاری با یکدیگر در مبارزه با COVID-19. رنج ساخته شده توسط این ویروس را متوقف کند در مرز, او گفت:.

10:47 آلمان نسبتا کم نرخ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تا کنون تا حد زیادی با توجه به بالا بودن تعداد آزمایشات انجام شده در کشور برلین-بر اساس virologist مسیحی Drosten گفت.

این به این معنی است که مقامات آگاه هستند بیشتر موارد از جمله آنهایی که خفیف تر او اشاره کرد. در سخنرانی خود در راه اندازی یک دولت مورد حمایت اتحاد برای ترویج پژوهش به ویروس Drosten گفت: آلمان انجام شد “بسیار بالا اعداد” از آزمون ها به طور متوسط حدود 500,000 تا یک هفته.

آخرین آلمان ارقام: 39,355 عفونت 222 مرگ و میر 3,547 بهبود

10:27 اقتصاد آلمان می تواند کوچک به اندازه 10 درصد در این سال به دلیل بحران بهداشت عمومی به راه انداخته جدید coronavirus آلمانی اقتصادی موسسه (IW) پیش بینی شده در روز پنج شنبه. کاهش گسترده خواهد رخ می دهد در بدترین سناریو موجب آن مستند همچنان تا پایان ماه ژوئن IW گفت.

“بخش صنعت خواهد بود ضربه سخت تر با 18 درصد کاهش است. در این مورد بحران می تواند همچنان تا پایان سال” IW تاکید کرد.

10:11 شرقی چینی در شهر شانگهای تحمیل 14 روز در قرنطینه و نظارت بر تمام تماس های ورودی مسافران از پنج شنبه به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus انتقال دولت محلی گفت. شانگهای قبلا مورد نیاز مسافران برای رفتن به قرنطینه تنها اگر آنها تا به حال بازدید 24 به شدت ضربه کشورها در دو هفته قبل از ورود خود را در شهرستان.

09:57 ایران گزارش 157 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه افزایش رسمی تعداد تلفات به بیش از 2200 در یکی از کشور بدترین ضربه.

آخرین ايران ارقام: 29,406 آلوده 2,234 مرگ و میر

09:38 سنگاپور روز دوشنبه پرده برداری از اقدامات جدید به ارزش میلیاردها دلار برای کمک به کسب و کار و خانواده ها مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که تهدید به فشار شهرستان-اقتصاد دولتی به یک رکود عمیق است.

این اقدامات جدید شامل دستمزد حمایت از طرح وام و معافیت های مالیاتی به لحن S 48 میلیارد دلار ($33 میلیارد €30.26 میلیارد دلار). بسته را به دولت ضربه بزنید ذخایر ملی برای اولین بار پس از 2007-08 بحران مالی جهانی.

09:20 ویتنام است ممنوعیت تجمع بیش از 20 نفر در یک زمان برای دو هفته آینده برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در روز پنج شنبه. Phuc نیز نامیده می شود در مراکز شهری در ویتنام به طور موقت تعطیل کردن خدمات غیر ضروری.

09:10 اندونزی را تایید کرد 103 جدید COVID-19 موارد وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: در روز پنج شنبه. تعداد مرگ و میر به دلیل جدید کروناویروس افزایش 20 گرفتن تعداد به 78, او گفت:.

آخرین اندونزی ارقام: 893 عفونت 78 مرگ 35 بازیافت

08:50 آلمان نظامی به اندازه کافی ذخیره در حالت آماده به کار به گام و کمک به این کشور در مقابله با کرونا بحران گفت: این کشور وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer. وجود دارد تمایل زیادی میان ذخیره برای کمک به او گفت: پخش عمومی ZDF.

08:40 دولت انگلستان گزارش شده است که خانههای گلی خالی بیش از یک طرح برای کمک به حدود 2 میلیون نفر از این کشور به 5 میلیون و خود اشتغالی کارگران از طریق شیوع کروناویروس با پرداخت پول به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را. ماهانه پرداخت می شود انتظار می رود دربسته در محیط و وسیله آزمایش به نفع کسانی که درآمد پایین این روزنامه تایمز گزارش داد.

08:30 یونانی مقامات قرنطینه یک خوشه از مسلمان شهرهای زانتی در استان کشور, شمال شرقی پس از چند coronavirus موارد و مرگ. نه نفر در منطقه به طور کلی باید آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از گذشته شش روز حفاظت مدنی معاون وزیر نیکوس Hardalias گفت.

08:20 مسکو تمام مغازه ها به جز داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از انتقال coronavirus در پایتخت روسیه است. اندازه گیری که شامل بسته شدن رستوران ها, کافه ها و میله های گذشته از 28 مارس تا 5 آوریل شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت. روسیه نیز تصمیم به توقف تمام پروازهای بین المللی از نیمه شب روز جمعه است.

08:10 از رهبران گروه 20 اقتصادهای بزرگ صحبت می کنند از طریق لینک ویدئو بعد پنج شنبه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر اقتصادی آن بر جمعیت جهان است.

آخرین آمار و ارقام: 472,109 عفونت در سراسر جهان 21,308 مرگ و میر 114,870 بهبود

07:50 رسانههای ترکیه گزارش داد که فوتبال آلمان استار مکس کروس, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. سابق anderlecht و Borussia Mönchengladbach مهاجم در حال حاضر در حال پخش برای استانبول غول فنرباغچه.

07:45 استرالیا درخواست کرده است که یک کشتی کروز لنگر کردن پرت ترک آن آب “فورا”. هفت نفر در هیئت مدیره Artania باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

07:30 مالزی را به پادشاه و ملکه هستند تحت قرنطینه پس از هفت کاخ اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19. کاخ گفت که هفت کارکنان بیمارستان بستری شد سه شنبه و مقامات بهداشت در تلاش بودند برای شناسایی منبع انتقال است.

شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه و همسرش Tunku Azizah آمنه Maimunah Iskandariah شد آزمایش ویروس اما هر دو منفی بودند, مقامات گفت. سلطنتی زن و شوهر تصمیم به رعایت 14-روز خود قرنطینه از روز شنبه با پاکسازی عمیق انجام شود در کاخ.

مالزی ثبت بالاترین تعداد COVID-19 عفونت در جنوب شرقی آسیا. برای جلوگیری از گسترش این ویروس در این کشور به تمدید آن مستند توسط دو هفته دیگر به تاریخ 14 آوریل.

آخرین آمار و ارقام: 1,796 عفونت, 20, مرگ و میر, 199 بهبود

06:45 بازارهای آسیایی مخلوط شد پس از آمریکا گذشت بی سابقه ای بسته محرک اقتصادی به ارزش 2.2 تریلیون دلار (€2 تریلیون دلار) برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از تاثیر coronavirus. توکیو معیار ریختن 4.5 درصد و شانگهای و هنگ کنگ نیز کاهش یافته است. استرالیا و جنوب شرق آسیا بازار به دست آورد با جاکارتا افزایش تقریبا 10 درصد و مانیل بیش از 7 درصد.

در حالی که ما بسته فراهم می کند بسیار مورد نیاز پشتیبانی از اکثر تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد جهانی را به شیرجه رفتن به رکود اقتصادی که کشور را به مستند خاموش کردن فعالیت های اقتصادی.

06:30 ایران آغاز شده است یک شهری ممنوعیت سفر یک مقام ایرانی گفت: در یک کنفرانس خبری, کنفرانس, ترس از موج دوم coronavirus عفونت در خاورمیانه بدترین آمار کشور است.

آخرین آمار و ارقام: 27,017 عفونت 2,077 فتح کند گرفته شد, مرگ و میر, 9,625 بهبود

06:20 حمل و نقل هوایی اروپا غول پیکر ایرباس است که کاهش تولید از بال هواپیما به مدت سه هفته آن را به عنوان کاهش می یابد و عملیات برای قرار دادن در محل فوق العاده بهداشت و درمان و اقدامات ایمنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این حرکت تاثیر می گذارد این شرکت بال گیاهان در انگلستان و آلمان است.

06:00 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین در آسیا:

کره جنوبی: کره جنوبی گزارش کرده است 104 موارد جدیدی از کروناویروس و پنج مرگ و میر بیشتر. این کشور در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 30 از موارد جدید در ارتباط بودند به مهاجران اخیر است.

مقامات بهداشتی شده اند تقلا برای جلوگیری از ویروس از دوباره وارد کردن به تعداد فزاینده ای از کره جنوبی بازگشت از اروپا و ایالات متحده در میان گسترش شیوع و معلق است.

از روز جمعه این کشور را اجرای 14 روز قرنطينه در کره جنوبی اتباع و خارجی با اقامت طولانی مدت ویزای ورود از ایالات متحده است. اقدامات مشابه در حال حاضر اعمال شده است به مسافران ورود از اروپا است.

کره جنوبی بانک مرکزی همچنین گفت: آن را به طور موقت ارائه “نامحدود” مقدار پول به واجد شرایط بانک ها و دیگر موسسات مالی به مدت سه ماه از طریق توافق نامه خرید مجدد آن را به عنوان تلاش برای آرام کردن بازارهای مالی لرزاند, توسط بهداشت جهانی بحران.

آخرین آمار و ارقام: 9,241 عفونت 131 مرگ و میر 4,144 بازیافت.

ژاپن: ژاپن شینزو آبه است راه اندازی ویژه نیروی کار به بحث در مورد کوروناویروس اقدامات اورژانس و پاسخ به عنوان دولت در حال حاضر معتقد گسترش COVID-19 ویروس شایع در کشور است.

کشور ژاپن تا به حال 93 موارد جدید در روز چهارشنبه از جمله 41 در توکیو به تنهایی. این تعداد دو برابر شده است از چند هفته گذشته به دلیل افزایش untraceable عفونت در توکیو اوزاکا و شهرهای دیگر در حالی که تعداد فزاینده ای از موارد آورده بودند از خارج از کشور وزیر بهداشت گفت.

آخرین آمار و ارقام: 1,313 عفونت, 45, مرگ و میر, 310 بازیافت.

چین: چین گزارش 67 موارد جدید عفونت کروناویروس و شش جدید مرگ و میر در روز گذشته است. هیچ مورد جدید ثبت شد در اصلی کانون شیوع این بیماری در استان هوبئی ملی در کمیسیون بهداشت خبر داد.

هوبئی روز چهارشنبه برداشته سخت مستند اقدامات است که باید مانع از ساکنان از ترک استان برای بیش از دو ماه است.

آخرین آمار و ارقام: 81,285 عفونت 3,287 مرگ و میر 74,051 بازیافت.

تایلند: تایلند گزارش 111 جدید کروناویروس عفونت دولت گفت در توییتر. وضعیت اضطراری در زمان اثر در جنوب شرقی آسیا کشور است که تا کنون دیده چهار میر به علت COVID-19 بیماری است.

مقامات راه اندازی پست های بازرسی در جاده های اصلی ارتباط استان ها, بنابراین به عنوان برای افزایش غربالگری در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

آخرین آمار و ارقام: 1,045 عفونت, 4, مرگ و میر, 70 بازیافت.

05:30 یک مطالعه نشان داده است که در حالی که اکثر کودکان تمایل به توسعه علائم خفیف تعداد کمی — از جمله کودکان — می تواند تبدیل به طور جدی بیمار است. اتمام این پدر در شانگهای است که مصمم به نگه داشتن نوزاد خود را امن است….

05:20 روسیه به زمین تمام پروازهای بین المللی شروع جمعه, مارس 27 دولت گفت: در وب سایت خود را. روسی شرکت های هواپیمایی هنوز هم قادر خواهد بود به بهانه شهروندان روسی رشته در خارج از کشور و بازگشت به خانه.

05:00 آخرین چهره های آلمانی از موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی هستند. افزایش 4,995 گرفته تعداد کل موارد به 36,508 با 198 مرگ و میر.

04:38 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین در آمریکای لاتین:

برزیل: فرمانداران و رهبران سیاسی که به درگیری با رئیس جمهور Jair Bolsonaro بیش قوی خود در اعتراض به مستند اقدامات است. رهبر راست می گوید آن را “کمی آنفولانزا” است که ناشی از یک “پر از شکوفه” واکنش.

“اگر ما از ترس دولا شدن و انتخاب کردن برای آسان گفتمان همه باقی می ماند خانه آن را به هرج و مرج باشد. هیچ کس نمی خواهد هر چیزی را تولید کند وجود خواهد داشت بیکاری یخچال و فریزر خواهد شد خالی هیچ کس قادر خواهد بود به پرداخت صورتحساب” Bolsonaro هشدار داد.

اما دولت فرمانداران بسیاری از آنها در مجموعه قوانین سختگیرانه و محدود کردن تجمعات و جنبش حاضر به پیروی از رئیس جمهور را عزل دستورالعمل حذف برای رفع محدودیت ها و حد انزوا تنها به افراد مسن و کسانی که با دیرینه مشکلات سلامتی.

دادگاه عالی رد یک چالش منطقه ای و قوانین Bolsonaro در حالی که سران هر دو کنگره خانه با انتقاد از رئیس جمهور را به تن.

در نامه ای سرگشاده, هشت, کشور, پزشکی, انجمن های حرفه ای به نام Bolsonaro یک “دشمن از سلامت مردم” که در واکنش به بحران “نامنسجم و جنایی.”

آخرین آمار و ارقام: 2,554 عفونت, 59, مرگ و میر, 2 بازیافت.

بولیوی: رئیس جمهور جانین Anez اعلام وضعیت “بهداشت و درمان اضطراری” بستن مرزها و سفارش اکید مستند تا 15 آوریل شروع و در نیمه شب چهارشنبه. این اقدامات به معنای تقویت سراسر کشور مستند که اعلام شد سه روز قبل از اما شده بود تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. اضطراری اعلام خواهد کرد استقرار پلیس بیشتر و سربازان برای اجرای. آخرین آمار و ارقام: 38 عفونت, 0, مرگ و میر, 0 بازیافت.

کلمبیا: مقامات در کلمبیا شروع به استفاده از سه هفته کل مستند. “ماندن در خانه جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند گفت:” رئیس جمهور ایوان دوقو. پایتخت بوگوتا در حال حاضر دیده می شود اقدامات محدود کننده در محل پس از آخرین یکشنبه. مرزهای این کشور بسته شده و پروازها از خارج از کشور منع شده اند. آخرین آمار و ارقام: 470 عفونت, 4, مرگ و میر, 8 بهبود نیافته است.

شیلی: سانتیاگو خانه را به برخی از 1.3 میلیون نفر را وارد یک مستند در پنجشنبه مجموعه به گذشته حداقل یک هفته. مدارس بسته شده اند پس مارس 16 و باقی خواهد ماند لغو شود تا زمانی که ممکن است. مقامات تعیین شده مستند مناطق به عنوان مکان هایی که “تمرکز بیشترین تعداد موارد” و که در آن “جنبش مردم می تواند تولید بیشتر contagions,” وزیر بهداشت Jaime Manalich گفت. آخرین آمار و ارقام: از 1142 عفونت, 3, مرگ و میر, 22 بازیافت.

هندوراس: یک مستند در پایتخت تگوسیگالپا بسیج کشور از نیروهای مسلح برای کمک به مردم در مقابله با خاموش کردن. سربازان در حال توزیع مواد غذایی به قفل-کردن ساکنان فقیرترین محله های پایتخت تگوسیگالپا. رئیس جمهور, خوان اورلاندو هرناندز گفت: 800,000 خانواده های فقیر در مجموع 3.2 میلیون نفر بودند در نیاز و دریافت مواد غذایی از دولت به منظور اطمینان از آنها باقی می ماند در داخل خانه. آخرین آمار و ارقام: 52 عفونت, 0, مرگ و میر, 0 بازیافت.

مکزیک: مکزیک را به دولت فدرال اعلام کرد که تعلیق همه غیر ضروری فعالیت های آغاز در روز پنج شنبه. پرجمعیت ایالت مکزیک است که هم مرز با پایتخت سه طرف در حال حاضر به تحمیل اقدامات محدود کننده پیش از آن در هفته. اما مکزیکی ها همچنان به شنیدن اطلاعات متناقض از رهبران سیاسی. پوئبلا دولت فرماندار میگوئل Barbosa کاهش خطرات ناشی از کروناویروس گفت: ساکنان خود را تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به بیماری چرا که آنها فقیر بودند. “اکثریت مردم ثروتمند. اگر شما در حال غنی شما در معرض خطر هستند. اگر شما فقیر هستند نه” باربوسا گفت.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador کشیده شده انتقاد برای گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی تشویق مردم به رفتن به رستوران با وجود اقدامات سختگیرانه تر توصیه می شود توسط خود دولت است. آخرین آمار و ارقام: 475 عفونت, 5, مرگ و میر, 4 بازیافت.

03:43 سرزمین اصلی چین گزارش دومین روز متوالی با, بدون, جدید, تایید محلی coronavirus عفونت. این گزارش 67 جدید Covid-19 موارد آن گفت: همه وارد شده بود. در مجموع از شش مرگ و میر ثبت شد روز قبل. هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی استان که کانون شیوع بیماری در چین است.

روز شنبه, Hubei تا به حال برداشته بیش از دو ماه بلند مستند که متوقف ساکنان از خروج از منطقه است. حمل و نقل عمومی در حال حاضر شروع به پیمودن. افرادی که اقامت خارج از ووهان در استان هم اکنون می توانید سفر در سراسر کشور اگر آنها سالم هستند.

ووهان ادامه خواهد داد به باقی می ماند قفل شده است و تا 8 مارس.

03:29 سنای آمریکا با تصویب 2 تریلیون دلار (€1.8 تریلیون دلار) بسته محرک اقتصادی به کمک بکشید ما را از یک سقوط اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. این لایحه هنوز هم نیاز به تصویب مجلس نمایندگان که ممکن است 24 ساعت و پس از آن به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به 880-صفحه لایحه اقتصادی امداد لایحه را در تاریخ آمریکا. این شامل پرداخت های نقدی به مالیات دهندگان و صدها میلیاردها دلار کمک مالی و وام به کسب و کارهای کوچک و هسته ای صنایع. این شهر همچنین دارای یک افزایش عمده در هزینه های بیمارستان و گسترش مزایای بیکاری.

01:28 نیویورک, کانون ما coronavirus شیوع نیروبخش است برای بیشتر افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر به عنوان دولت سلامت زیرساخت به سختی برگزار شد.

ما در حال حاضر 60,000 عفونت و 900 نفر فوت کرده اند این ویروس. برخی از 30000 از این موارد در ایالت نیویورک با 20000 مورد در شهر نیویورک (نیویورک) به تنهایی. تقریبا همه از دولت, مرگ و میر, 280 300 شد در شهر نیویورک بسیار متراکم منطقه از 8.6 میلیون نفر است.

مقامات فدرال گفت که انتظار می رود همه از نیویورک بیش از 1800 تخت های مراقبت ويژه شود و با جمعه با توجه به نیویورک تایمز. این مقاله به نقل از مقامات شهرستان که حداقل دو بیمارستان های شهرستان در حال حاضر پر خود را morgues در حالی که بقیه به احتمال زیاد رسیدن به ظرفیت تا پایان هفته.

برای مقابله با ساخت و ساز از چند موقت بيمارستان است برنامه ریزی شده در منطقه نیویورک و یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی ایالات متحده است که مستقر شده اند. یک بیمارستان در منهتن در حال حاضر راه اندازی یک سردخانه موقت.

فرماندار اندرو کومو گفت: ساکنان که با وجود بحران های اجتماعی فاصله اقدامات “ممکن است کار.” وی با اشاره به میزان بستری شدن داده ها که قبلا بود دو برابر در هر دو روز و در حال حاضر به نظر می رسد دو برابر هر 4.7 روز.

کومو و شهردار نیویورک, بیل د Blasio نگرانی در انتظار دولت فدرال کمک کند اما انتقاد کنگره آمریکا امداد لایحه آن را ارائه نمی دهد به اندازه کافی بودجه برای دولت و شهرستان به مدیریت بحران است.

00:46 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تیم انجام یک کار خوب دست زدن به coronavirus اپیدمی و اصرار داشت که برخی از قطعات از ما می تواند ‘بازگشایی’ زودتر از دیگران.

در یک مبادله گرم با یک خبرنگار که پرسید اگر تصمیم خود را برای پایان دادن به مستندات در سراسر ایالات متحده بود که با انگیزه های سیاسی گفت: رسانه های جریان اصلی به طور فعال اصرار مستندات به ادامه به طوری که او نمی خواهد رای. او این ادعا را قبلا در توییتر.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به باز پس سرعت من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به انجام نظر مالی ضعیف چرا که آنها فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب است تا آنجا که شکست من در انتخابات,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که بدون در کاخ سفید رهبری در موضوع “شما حتی نمی باید یک کشور باقی مانده است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست آمریکایی ها به دنبال دولت های محلی و مستند, بخشنامه ها, به عنوان افزایش تعداد جوامع تحمیل مستند اقدامات به سرعت ویروس. کارشناس برجسته, Dr. Anthony S. Fauci هشدار داد آمریکایی ها که این ویروس می تواند در حفظ و بازگشت به عنوان “فصلی چرخهای چیز” بین ماه های اکتبر و دسامبر.

در همین حال کنگره آمریکا کردم و نزدیک به تصویب یک 2 تریلیون دلار (€1.8 تریلیون) امداد لایحه برای کارگران و کسب و کار با یک رای انتظار می رود در این لایحه اواخر چهارشنبه شب.

00:15 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین در اروپا:

استونی: این کشور برای اولین بار خبر از مرگ او تایید شد در روز چهارشنبه زمانی که 83 سال از درگذشت در پایتخت تالین. آخرین آمار و ارقام: 404 عفونت 1 مرگ 8 بهبود نیافته است.

دانمارک: کمیسیون اروپا تایید کرده است دانمارک €1.3 میلیارد دلار ($1.41 میلیارد دلار) طرح برای کاهش بحران اقتصادی مقابله با کارگران خود اشتغال در کشور است. مورد تایید اتحادیه اروپا تحت قوانین کمک های دولتی آن را جبران خواهد کرد تا 75 درصد از ضرر و زیان در معاملات خود به کار کارگران به مدت سه ماه تا 3 ، 000 €را در هر ماه برای هر نفر. آخرین آمار و ارقام: 1,862 عفونت, 34, مرگ و میر, 41 بازیافت.

فنلاند: نخست وزیر اعلام کرده است محدودیت های جدید منع سفر بین Uusimaa منطقه که شامل هلسینکی پایتخت و سایر نقاط کشور. این اقدامات را به اثر در روز جمعه و آخرین سه هفته هر چند استثنا خواهد بود ساخته شده برای سفر ضروری است. حدود دو سوم از فنلاند coronavirus موارد در Uusimaa. آخرین آمار و ارقام: 880 عفونت, 3, مرگ و میر, 10 بازیافت.

فرانسه: پاریس’ فرودگاه اورلی را در تاریخ 31 مارس تا اطلاع ثانوی در حالی که مترو و خدمات راه آهن در پایتخت فرانسه و حومه اطراف آن خواهد بود به کاهش حداقل ظرفیت به عنوان مستند در سراسر کشور همچنان ادامه دارد. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که نیروهای مستقر خواهد شد به سرزمین های خارج از کشور برای مقابله با COVID-19. تمام نیروهای فرانسوی در عراق نیز خارج شود و فرستاده شده به مبارزه با کروناویروس در خانه. آخرین آمار و ارقام: 25,600 عفونت 1,333 مرگ و میر 3,907 بهبود

ایتالیا: عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است و برای چهارمین روز متوالی به عنوان کشور دشوار مستند اقدامات در اثر باقی می ماند. ایتالیا مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگر. نخست وزیر جوزپه کونته متعهد حداقل €25 میلیارد دلار ($27.17 میلیارد دلار) نسبت یک دوم بسته محرک. آخرین آمار و ارقام: 74,386 عفونت 7,503 مرگ و میر 9,362 بهبود

روسیه: اول مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تایید شده است توسط مقامات که گفت: مرگ و میر شد تا افرادی که شرایط بهداشتی اساسی. ولادیمیر پوتین به تعویق افتاد 22 مارس در سراسر کشور همه پرسی در قانون اساسی اصلاحات که هموار کردن راه برای رهبر روسیه برای باقی ماندن در قدرت تا 2036. آخرین آمار و ارقام: 658 عفونت, 3, مرگ و میر, 29 بازیافت

اسلواکی: مجلس با تصویب قانون بحث برانگیز است که اجازه می دهد تا دولت به دسترسی به تلفن همراه داده های مکان از ساکنان که شما با COVID-19 و حرکات خود را در حالی که تحت قرنطینه. اسلواکی دولت گفت: این اطلاعات تنها در دسترس خواهد بود به دولت اقتدار بهداشت و اقدامات گذشته تا 31 دسامبر. آخرین آمار و ارقام: 216 عفونت 0 مرگ, 7 بازیافت.

اسپانیا: مرگ و میر در کشور پیشی گرفته است چین با توجه به آمار منتشر شده توسط مقامات. اسپانیا دوم به ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین مرگ و میر نسبت به رمان coronavirus. آخرین آمار و ارقام: 49,515 عفونت 3,647 مرگ و میر 5,367 بهبود

انگلستان: وارث تاج و تخت بریتانیا Charles, Prince of Wales, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. کاخ گفت: او نشان “علائم خفیف.” آخرین آمار و ارقام: 9,640 عفونت 466 مرگ و میر 140 بهبود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>