Coronavirus آخرین: کره جنوبی رکورد جدید داخلی موارد

کره جنوبی ثبت کرده است هیچ جدید داخلی موارد COVID-19 برای اولین بار پس از اوج خود در ماه فوریه ، در ضمن اشتغال جدید و ارقام نشان می دهد که چگونه این ویروس به آمار آلمان در بازار کار. دنبال DW برای آخرین.

– کره جنوبی گزارش کرده هیچ افزایش روزانه در محلی عفونت برای اولین بار پس از فوریه 15.

– آلمان در انتظار اعلام ثبت تعداد زیادی از مردم در کوتاه زمان کار دستمزد یارانه طرح در میان coronavirus بیماری همه گیر.

– فدرال رزرو آمریکا می گوید coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر باعث “فوق العاده ای” مشکلات اقتصادی و بدترین هنوز به آمده است.

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

04:09 آلمان ثبت کرده است 1,478 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد به 159,119 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). RKI همچنین گزارش داد در مجموع 173 جدید مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 6,288.

03:38 کره جنوبی روز پنجشنبه در گزارش جدید داخلی موارد coronavirus برای اولین بار از ماه فوریه آن اوج.

مقامات بهداشتی نیز گفت: هیچ محلی انتقال صورت گرفت در طول یک محلی انتخابات پارلمانی صورت گرفت که در اوایل این ماه با افزایش اقدامات ایمنی از جمله نیاز به رای دهندگان به پوشیدن دستکش و ماسک.

چهار وارداتی موارد ثبت شده با در نظر گرفتن مجموع شمارش از عفونت به 10,765. همچنین این اولین بار در مدت دو ماه است که کره جنوبی را روزانه عفونت تعداد باقی مانده زیر پنج سال ،

مرگ و میر افزایش یک تا 247.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت که 9,059 مردم را بهبود و منتشر شده است از قرنطینه.

02:36 آلمان است نیروبخش خود را برای انتشار آمار و ارقام جدید که نشان خواهد داد که چقدر coronavirus همه گیر نهفته است مردم اشتغال است. آژانس کار فدرال (Bundesagenteur für Arbeit) است که با توجه به اعلام مارس آمار در روز پنج شنبه (0800 UTC). این انتظار می رود آنها را به فاش کردن یک رکورد تعداد برنامه های کاربردی برای “short-زمان کار” دستمزد یارانه طرح شناخته شده به عنوان Kurzarbeit.

ادامه مطلب: کوتاه از زمان کار: یک ابزار حیاتی در آلمان اقتصادی زراد خانه برابر coronavirus

رکورد قبلی که در سال 2009 زمانی که 1.44 میلیون آلمانی دیده این طرح در خرید اینترنتی از بحران مالی جهانی. کارشناسان پیش بینی کرده اند روز پنج شنبه در این شماره به مراتب بیش از این است و برای اکثر برنامه های کاربردی از کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها و هتل ها و کلینیک های خصوصی. وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier در روز چهارشنبه صحبت از افزایش در یک مقیاس بی سابقه است. بیکاری اعداد نیز انتظار می رود با وجود این یارانه دستمزد طرح. در ماه مارس در آلمان نرخ بیکاری بود 5.1%.

00:50 کشور تحت coronvirus مستند در اروپا دیدم 11,000 کمتر مرگ و میر زودرس به دلیل بهبود کیفیت هوا گفت: یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه.

به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم در خانه ماند و کارخانه ها بسته باقی ماند در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس منطقه شاهد کاهش آلودگی هوا و سوخت های فسیلی آلودگی است.

با توجه به مطالعه سطح دی اکسید نیتروژن (NO2) و ذرات آلودگی شناخته شده به عنوان PM2.5 کاهش یافت و 37% و 10% بود.

نتايج نشان داد که منافع در آلمان ، انگلیس و ایتالیا بیش از معادل بیش از 1500 مرگ و میر زودرس در هر کشور است.

“تجزیه و تحلیل ما بر مزایای فوق العاده ای برای سلامت عمومی و کیفیت زندگی که می توان با سرعت در حال کاهش سوخت های فسیلی در پایدار و پایدار” گفت: Lauri Myllyvirta نویسنده سرب از مطالعه انجام شده توسط هلسینکی-بر اساس مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک.

Myllyvirta گفت: اثرات “مشابه و یا بزرگتر در بسیاری از دیگر نقاط جهان است.”

این مطالعه گزارش شده است که چین را دیدم 25% و 40% کاهش در NO2 و PM2.5 سطح در طول دقیقترین مدت از مستند. هوبئی استان که در آن همه گیر شروع شد دیدم حتی واضح تر کاهش است.

“بنابراین ما به دنبال در یک تعداد بیشتری از اجتناب مرگ” Myllyvirta گفت.

بیشتر بخوانید: Coronavirus زباله های پلاستیکی آلاینده محیط زیست

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: که در دفاع از خود COVID-19 پاسخ

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

se/dr (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>