Coronavirus آخرین: بیش از 90 کشور درخواست بودجه اضطراری

صندوق بین المللی پول گفته است که درخواست های دریافت شده برای تامین مالی اضطراری از بیش از 90 کشور در تلاش برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی مرگ و میر بیش از 58,000 به عنوان تعدادی از عفونت های نزدیک به 1.1 میلیون
  • صدراعظم آلمان می گوید آن است که هنوز هم بیش از حد به زودی به بالابر اجتماعی محدودیت فاصله
  • مرگ و میر در اسپانیا افزایش یافته است بیش از 900 دوم راست, بعد
  • حزب کمونیست در چین در ووهان می گوید خطر ابتلا به ویروس تجدید حیات در این شهر هنوز هم بالا

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

23:30 در اینجا برخی از takeaways کلیدی از روز جمعه:

تعداد COVID-19 نفر در ایتالیا افزایش یافته و در همان نرخ به مدت پنج روز در یک ردیف به مقامات محتاط امید است که این کشور در حال رسیدن به اوج این بیماری همه گیر. روز جمعه بیش از 4500 موارد جدید در ایتالیا گزارش شده است, از جمله بیش از 760 مرگ و میر تقریبا به همان تعداد به عنوان روز قبل از. بیشتر مردم درگذشت COVID-19 در ایتالیا بیش از هر جای دیگری در جهان کنونی مرگ و میر در 14,681.

مقامات در برلین روز جمعه متهم کرد آمریکا از متوقف کردن حمل و نقل 200,000 محافظ ماسک صورت مسیر از یک تولید کننده چینی به آلمان است.

برلین وزیر کشور Andreas Geisel روز جمعه گفت که ماسک شده بود دستور داد برای پلیس و تشنج بود مربوط به صادرات ممنوعیت ماسک توسط دولت آمریکا به عنوان سازنده مستقر در ایالات متحده است.

آمریکا متعهد “یک عمل مدرن دزدی دریایی” Geisel گفت.

22:13 جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه است که مردم می پوشند غير “اساسی پارچه یا پارچه ماسک که هم می تواند خریداری آنلاین و یا به سادگی در خانه ساخته شده است.”

ما مقامات بهداشت تا به حال در اصل توصیه می شود که افراد سالم نیاز به پوشیدن ماسک.

ما جراح عمومی جروم Adams روز جمعه گفت که CDC جدید توصیه در ماسک بر اساس “مطالعات اخیر” نشان دادن “بخش قابل توجهی” از افراد با کروناویروس که فاقد علائم و ندانسته می تواند انتقال این بیماری است.

“پارچه پوشش صورت توصیه نمی فولاد ماسک یا N95 ماسک” آدامز گفت. “کسانی که بحرانی منابع و باید همچنان محفوظ است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به احتمال زیاد نمی پوشیدن ماسک. “این است که داوطلبانه من نمی فکر می کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

21:36 حمل و نقل وزرای آلمان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا خواسته اتحادیه اروپا را به “سرعت اجرای اقدامات قوی” برای حمایت از اروپا در بخش حمل و نقل در طول coronavirus بحران است.

در نامه ارسالی جمعه به کمیسر اتحادیه اروپا برای حمل و نقل Adina-Ioana Valean وزرای گفت: حمل و نقل کالا به داخل و درون اتحادیه اروپا باید امن برای اطمینان از تحویل مواد غذایی و پزشکی است.

20:58 شش به شدت بیمار ایتالیایی COVID-19 بيمار مبتلا به پرواز به آلمان از برگامو در شمال ایتالیا و آلمان نیروی هوایی گفت: شب جمعه است.

بیماران منتقل شدند به غرب ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع برای درمان. آلمان به تازگی شروع به در نظر گرفتن بيماران از شمال ایتالیا به عنوان گسترده شیوع کروناویروس در این منطقه غرق بیمارستان.

ادامه مطلب: ما را متهم به تصرف ماسک صورت محموله های محدود برای اروپا و کانادا

19:45 در اتریش صاحبخانه دیگر نمی تواند اخراج مستاجر یا پایان قرارداد اجاره با توجه به اقدامات موقت تصویب در مجلس شورای اسلامی در روز جمعه.

این لایحه با هدف مهار اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر به تعویق انداختن پرونده های حقوقی علیه مستاجران قادر به پرداخت اجاره تا شروع 2021.

آخرین آمار اقتصادی در کشور از 8.8 میلیون نفر را نشان می دهد برخی از 563,000 مردم در حال حاضر بیکار بیش از هر زمان پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

19:30 پس از نیروی دریایی آمریکا اخراج برت Crozier کاپیتان ناو هواپیمابر “تئودور روزولت” گروهی از سناتور آمریکا به طور رسمی خواستار رسیدگی به حرکت می کند.

Crozier اخراج شد و پس از ارسال به شدت دقت کنید, نامه درخواست هزاران نفر از ملوانان به تخلیه و قوی تر انزوا اقدامات برای تحمیل شود در ایران-طراحی کشتی پس از برخی از ملوانان خود را آزمایش مثبت به کروناویروس جدید.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن” او نوشت: به ناظران خود را در روز دوشنبه در نامه ای که به زودی به بیرون درز به رسانه ها.

نیروی دریایی ایالات متحده در پاسخ تسکین Crozier فرماندهی با اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت Crozier “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت” را با کپی کردن بیش از حد بسیاری از مردم در این یادداشت افزايش خطر آن را در پیدا کردن راه خود را به رسانه ها. این اخراج باعث واکنش شدید و ویدئوها از ملوانان خود را تشویق کاپیتان سابق به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی.

19:10 رئیس کلیسای کاتولیک پاپ فرانسیس با صدور پیام ویژه ای ابراز “خود را در نزدیکی و محبت به هر کس” به عنوان چهره جهان coronavirus بیماری همه گیر.

“این سخت است لحظه برای همه ما,” او گفت: در یک آدرس ویدیو در روز جمعه. “برای بسیاری از افراد بسیار سخت است. پاپ آن را می داند.”

83 ساله رهبر معنوی مردم خواست به سخاوتمندانه و رسیدن به کسانی که تنها هستند یا با تلفن و یا از طریق رسانه های اجتماعی. “حتی اگر ما جدا فکر و روح می تواند دور با خلاقیت از عشق,” او گفت:.

با مسیحی از تعطیلات عید پاک در هفته آینده پاپ است که با توجه به منجر مراسم با جماعت حاضر. پاپ گفت: اعتقاد به رستاخیز عیسی مسیح باید ارائه “امیدوارم.”

“امید برای بار بهتر است که در آن ما می تواند بهتر از خودمان در نهایت رهایی از شر و از این بیماری همه گیر” فرانسیس گفت.

18:55 شرکت والت دیزنی اعلام کرده است آن را به تأخیر انداختن بعدی فیلم ایندیانا جونز در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئیه سال 2021 با یک سال دیگر.

در عمده coronavirus باعث تجدید سازمان شرکت گفت که انتشار live-action بازسازی آن متحرک ضربه “مولان” در ماه جولای و قهرمان فیلم “بیوه سیاه” بخشی از مارول سینمایی جهان در ماه نوامبر این سال است.

قسط پنجم در افسانه ایندیانا جونز حق رای دادن است به دیدن بازگشت هریسون فورد در حال حاضر 77 به عنوان eponymous باستان شناس ماجراجو. جدید ترین قسط “ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال” در سال 2008 منتشر شد و شده اما همچنان بحث برانگیز در میان طرفداران حق رای دادن.

18:35 مقامات فرانسوی گفت: 588 نفر از coronavirus در بيمارستان در پنجشنبه آوردن مجموع به 5,091. تعداد موارد تایید شده در کشور بیمارستان ها در حال حاضر رسیده 64,338 نسبت به 59,105 در روز چهارشنبه.

فرانسه هنوز دقیق تلفات برای coronavirus بیمارانی که مرگ در خارج از تجهیزات پزشکی مانند خانه های سالمندان. دولت تخمین می زند که همراه مرگ و میر — از جمله کسانی که فوت کرده اند, در داخل و خارج از بيمارستان — در حال حاضر رسیده 6,507.

18:15 ترکیه مرگ و میر از coronavirus افزایش 69 به 425 روز جمعه در حالی که تعداد تایید عفونت افزایش 2,786 به 20,921 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان صادر اجباری حبس سفارش برای همه سن 20 سال و زیر شروع از نیمه شب به وقت محلی. اردوغان همچنین گفت: وسایل نقلیه دیگر قادر به ترک یا وارد 31 شهرها و شهرستانها از جمله استانبول و آنکارا برای 15 روز است.

افراد با سن 65 سال و بیش در حال حاضر منوط به اجباری حبس.

17:50 بیش از 90 کشور خواسته اند صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) برای تامین مالی اضطراری گفت: صندوق بین المللی پول سر Kristalina Georgieva.

او به نام در سازمان ملل به اولویت بندی بودجه خود را هزینه های بهداشت و درمان و مطمئن شوید که پزشکی کارگران پرداخت می شود.

“هرگز در تاریخ صندوق بین المللی پول ما شاهد اقتصاد جهانی می آیند به یک وقفه” Georgieva گفت: در روز جمعه. “ما در حال حاضر در رکود است. این راه بدتر از بحران مالی جهانی” او افزود: با اشاره به بحران مالی باعث 2008 سقوط بازار.

17:30 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نام سازمان ملل متحد به بازی در یک نقش بزرگتر در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس کاخ سفید دفتر مطبوعاتی گفت:.

این جفت ارز مورد بحث تلاش برای گام به گام تا جهانی همکاری و صحبت از “برگزاری P5 رهبران به زودی به سازمان ملل متحد افزایش همکاری در شکست دادن همه گیر و حصول اطمینان از صلح و امنیت بین المللی” به کاخ سفید گزارش شده است.

5 یا پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد هستند انگلیس چین فرانسه روسیه و ایالات متحده است.

کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور تهمت منتقل که ما در کنار مردم فرانسه و ابراز همدردی برای کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را در فرانسه است.”

17:20 وزیر دارایی اولاف شولز گفت: اتحادیه اروپا باید با فعال کردن مکانیسم ثبات اروپا (ESM) صندوق نجات “با هیچ بی معنی شرایط” برای حمایت از کشورهای عضو که اقتصادهای در حال بدترین نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت نه هر بی معنی شرایط به عنوان وجود دارد گاهی اوقات در گذشته است. بدون هر دسته سه تایی را به این کشور آمده که به, دولت چگونه به انجام سیاست است. این است که در مورد حمایت در بحران” Scholz گفت: رسانه های آلمان, گروه Funke با اشاره به اصطلاح هر دسته سه تایی از سازمان های بین المللی که تا حد زیادی دیکته شرایط به قبرس و ایرلند و پرتغال و به خصوص یونان در آن کشور سهیم خواهد بود.

به جای “پیشنهاد من این است به استفاده از ابزار موجود به سرعت و به طور موثر” با سه جانبه طرح بر اساس ESM بانک سرمایه گذاری اروپا و بیکاری بیمه اتکایی در سطح اتحادیه اروپا Scholz اضافه شده است.

آلمان امیدوار است این حرکت را سهولت ایتالیا نگرانی که ESM وام خواهد بار آن را با الزامات از جمله برش هزینه های عمومی و اصلاح آن اقتصاد است.

17:10 ایتالیا گزارش 766 جدید COVID-19 تلفات آوردن این کشور همه گیر مرگ و میر نزدیک به 15,000.

این اعداد و ارقام یک گریم یادآوری است که حتی اگر گسترش سرایت آهسته در روزهای اخیر اوضاع در این کشور همچنان جدی است.

ایتالیا مرگ و میر در حال حاضر جهان بالاترین در حال حاضر می ایستد در 14,681. تعداد کل عفونت از جمله بهبود و مرگ و میر رسیده 119,827 تا 4 درصد از پنج شنبه.

تعداد کسانی که تا به حال بهبود از ویروس رز به 19,758 و تنها وجود یک حداقل افزایش در تعداد بیماران تحت درمان در بخش مراقبت های 0.4% به 4,068.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.
آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

16:35 پلیس فرانسه را آغاز کرده اند تخلیه برخی از صدها نفر از مهاجران معترضان در شهر کاله و حرکت آنها را به اقامت موقت به عنوان بخشی از سراسر کشور اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مقامات گفت: نقل و انتقال داوطلبانه و بشردوستانه کارگران تعیین اینکه آیا از مهاجران در حال نشان دادن COVID-19 علائم که در این صورت آنها خواهد شد و سپس به قرنطینه.

“در مجموع از 400 تخت ساخته شده اند در دسترس به عنوان در حال حاضر و ما در ادامه تلاش ها برای پیدا کردن دیگران” دولت منطقه ای قدرت گفت.

فرانسه تخمین می زند که حدود 650 مهاجران در حال زندگی در اردوگاه های موقت در اطراف شمال شهر ساحلی در نزدیکی ورود به تونل کانال مانش به انگلستان. کمک گروه ادعا می کنند که رقم واقعی به حدود 1000.

مهاجر اردوگاه که در آن مردم زندگی می کنند نزدیک به هم در محله های نزدیک با دسترسی به آب تمیز و بهداشت و تجهیزات پزشکی به خصوص در معرض خطر ابتلا به ویروس.

16:10 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: “یک بیت از امید” در کشور ضد بیماری همه گیر, تلاش, اما حاضر به تعیین تاریخ برای بلند کردن اجسام در سراسر کشور محدودیت.

“رشد تایید عفونت در حال حاضر کمی آهسته تر از آن بود که فقط چند روز پیش” او گفت: در یک پیام ویدئویی از صدارت در شب جمعه است.

در همان زمان صدراعظم آن “راه خیلی زود به تشخیص یک روند مشخص” بر اساس این داده ها و شل مستند اقدامات است.

پیش از آن در روز موسسه کخ رابرت آلمان کنترل بیماری و پیشگیری سازمان همچنین هشدار داد در برابر لغو محدودیت محدود کردن زندگی عمومی در آلمان است.

65 ساله و رهبر که تنها بازگشت به کار در صدارت در روز جمعه پس از گذراندن دو هفته قرنطینه در خانه اش گفت: از آن خواهد بود “کاملا غیر مسئولانه” برای رفع یک تاریخ و پس از آن دیدار با انتظارات مردم.

در این سناریو “ما را از ماهی تابه به آتش, پزشکی, اقتصادی, اجتماعی,” مرکل گفت.

16:05 میلیون ها نفر از زنان و دختران در سراسر جهان در معرض خطر ابتلا به حاملگی ناخواسته و الان سقط جنین در طول بیماری همه گیر. مستندات محدود کردن دسترسی به خدمات تنظيم خانواده از جمله پیشگیری از بارداری و ختم با توجه به بریتانیا بر اساس خیریه ماری Stopes بین المللی است.

زنان تحت مستند نیز رو به افزایش سطح خشونت خانگی است که می تواند شامل مجبور بارداری.

خیریه هشدار داد که از دست دادن چنین خدمات به تنهایی تاثیر خواهد تا به 9.5 میلیون و زنان می تواند منجر اضافی 2.7 میلیون ناامن ختم در سراسر جهان است.

“زنان و دختران خواهد پرداخت قیمت اگر دولت عمل نمی کند در حال حاضر گفت:” رئیس اجرایی سیمون کوک. “سقط جنین ضروری و حساس به زمان دادرسی و تاخیر ناشی از اجتماعی فاصله, بهداشت و درمان, خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی را تاثیر عمیقی.”

15:45 ایالت نیویورک دیده است بیش از 10 ، 000 بیشتر COVID-19 نفر در یک روز, آوردن تعداد افراد آلوده در دولت به 102,863 فرماندار اندرو کومو گفت: در روز جمعه.

یکی دیگر از 562 نفر کشته شدند در حالیکه در 24 ساعت مارک بزرگترین روز به روز افزایش پس از وقوع آغاز شد. کل مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 2,935.

کومو هشدار داد که بیماران مبتلا به “در حال رفتن برای مردن در کوتاه مدت” با توجه به کمبود تخت و دستگاه تهویه مصنوعی و به نام منابع مستقر می شود از دیگر نقاط آمریکا شد.

“نیویورک در بحران, کمک, New York,” او گفت:.

15:35 در کانادا ثبت کرده است تقریبا 12000 coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور شروع به پریدن کرد و نزدیک به 20 درصد از روز شنبه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این کشور در آژانس بهداشت عمومی در روز جمعه.

آژانس گفت که موارد افزایش یافته و به 11,747 از 10,132 یک روز پیش و مرگ و میر صعود به 152 از 127 روز پنج شنبه.

14:55 برلین مقامات متهم به ایالات متحده متوقف کردن حمل و نقل 200,000 محافظ ماسک صورتدر حال حاضر برای پرداخت می شود توسط مقامات در پایتخت آلمان است که همچنین یکی از 16 ایالت آلمان. آمریکا متعهد “یک عمل مدرن دزدی دریایی” برلین وزیر کشور Andreas Geisel گفت: در روز جمعه.

دولت آلمان دستور داده است FFP2-کلاس ماسک های که ارائه یک درجه حفاظت از ویروس برای برلین افسران پلیس. در حالی که تولید شرکت مستقر در ایالات متحده, واقعی, ماسک های تولید شده در چین, با توجه به رسانه های آلمان.

حمل و نقل کشف و ضبط شد در بانکوک Geisel گفت: در روز جمعه. این حرکت ظاهرا مربوط به “صادرات ممنوعیت ماسک توسط دولت ایالات متحده.”

“حتی در زمان بحران ما باید حاکمیت غرب وحشی روش” وزیر کشور اضافه شده است. “من درخواست دولت آلمان به تقاضای ما پیروی از نظم بین المللی.”

آخرین حادثه می آید تنها یک روز پس از مقامات متهم به ما خریداران از توقف حمل و نقل از چین به شدت ضربه فرانسوی در منطقه ظاهر می شود بر روی آسفالته در کنار یک لود هواپیما و ارائه یک قیمت بسیار بالاتر برای محموله خود را.

14:30 دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز جمعه خود را تمدید فراخوان جهانی برای آتش بس در تمام درگیری های مداوم. او خواست همه احزاب سلاح بر زمین بگذارند و اجازه جنگ زده کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بدترین و در عین حال آمده است” اشاره به این حادثه تلخ گفت: با اشاره به کشورهایی که درگیری ها ادامه دارد, از جمله سوریه و لیبی و یمن. “این COVID-19 طوفان در حال حاضر به آینده به همه این تئاتر از جنگ است.”

14:15 برلین و پاریس توافق کرده اند که در اقدامات مالی برای کاهش, اقتصادی, خرید اینترنتی مداوم همه گیربه آژانس خبری dpa. این طرح بنا به گزارش شامل سه مرحله کلیدی: بانک سرمایه گذاری اروپا راه اندازی یک صندوق به پول وام به کوچک و متوسط کسب و کار مکانیسم ثبات اروپا گسترش یک خط اعتباری تا 2 درصد از یک کشور تولید ناخالص داخلی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا حمایت بلوک €100 میلیارد دلار ($108 میلیارد دلار) وام طرح برای کمک به شرکت های پرداخت برای کارگران به جای شلیک به آنها. موضوع احیای اقتصاد اروپا پس از شیوع بیماری در حال حاضر باعث باز ردیف بین مقامات بالا. کشورهای عضو اتحادیه اروپا’ وزیران دارایی این موضوع را مورد بحث در روز سه شنبه.

14:00 پلیس آلمان مانع “کرونا-rave” در جنوب غربی شهر کارلسروهه و در حال حاضر درخواست 29 ساله سازمان برای پرداخت ماموران اعزام, مقامات گفت. می تواند میزبان با استفاده از یک برنامه پیام رسانی به مردم را دعوت به یک مهمانی در یک پارک اسکیت با 20 نفر نشان می دهد آنها حضور در این رویداد. پلیس تبدیل شده تا در صحنه و جلوگیری از این رویداد. مقامات در حال حاضر به دنبال بازپرداخت از چند صد یورو از سازمان. تجمعات عمومی در حال حاضر ممنوع شده توسط آلمان و اجتماعی فاصله محدودیت.

13:42 وجود دارد گزارش های رسانه ای در روسیه که این کشور را توقف تمام پروازهای بازگشت در نیمه شب به وقت مسکو (2100 به وقت تهران) به عنوان کشور آماده یک پتو ممنوعیت تمام پروازهای بین المللی. مقامات روسی ساخته شده که با وجود تصمیم قبلی برنامه ریزی برای ادامه بازگرداندن اتباع روسی تا روز یکشنبه.

“بیش از 30 ، 000 شهروندان روسیه که در حال حاضر در خواست کمک در بازگشت به سرزمین مادری خود را اقامت در خارج از کشور” یک مقام رسمی گفت کومرسانت روزنامه. به منظور جلوگیری از بازگشت تلاش گفته آمد از عمران ترافیک هوایی watchdog Rosaviatsiya یک منبع عمده شرکت هواپیمایی گفت: خبرگزاری روسی اینترفاکس.

13:30 آلمان باید تلو تلو خوردن آن استراتژی خروج برای آن در سراسر کشور coronavirus مستندیک تیم از دانشمندان توصیه می شود. چهارده دانشگاهیان گفت: در یک مقاله پژوهشی است که بخش های کسب و کار با کم خطر عفونت مانند بسیار خودکار کارخانه می تواند راه اندازی مجدد تولید به عنوان به زودی به عنوان شیوع موجود است. مدارس و دانشگاه ها نیز می تواند بازگشایی زودتر از بسیاری از بالاتر خطر بخش های کسب و کار.

دانشمندان از جمله کلمنس Fuest رئیس مونیخ-بر اساس موسسه تحقیقات اقتصادی و مارتین Lohse رئیس جمهور از جامعه آلمانی, طبیعی, دانشمندان و پزشکان (GDNÄ) گفت: استراتژی خروج می تواند متفاوت باشد منطقه بسته به اینکه چگونه موفقیت هر دولتی است که در کاهش تعداد عفونت.

آزمایش در مقیاس بزرگ از این جمعیت باید در اولویت قرار گیرد اما محققان استدلال می کنند که در نهایت تنها افراد سیستم ایمنی بدن می تواند از آنها محافظت کند. بنابراین به طور کلی خاموش کردن است نه یک راه حل دراز مدت.

The empty Straße des 17. Juni in Berlin leading to the Brandenburg Gate (DW/A. Stach)

کلی خاموش نخواهد ارائه یک راه حل دراز مدت به coronavirus بحران محققان استدلال

13:18 در انگلستان, 684 نفر کشته شده اند از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, مقامات گفت. به 23 درصد روز به روز پرش است که بزرگترین در بریتانیا پس از وقوع شروع به ارمغان می آورد کل مرگ و میر به 3,605 در سراسر انگلستان است. این کشور تا کنون ثبت نام 38,168 عفونت.

13:05 به همه گیر می تواند تهدیدی برای عرضه مواد غذایی از صدها میلیون نفر از مردمبا بسیاری از قربانیان بالقوه در آفریقا برنامه جهانی غذا (WFP) گفت: در روز جمعه.

“به طور کلی ما استفاده می شود برای برخورد با عرضه شوک مانند خشکسالی یا یک سمت تقاضا شوک مانند رکود اقتصادی — اما در اینجا آن است که هر دو … و در سطح جهانی” هشدار داد WFP اقتصاددان ارشد عارف حسین.

“این باعث می شود آن را واقعا واقعا بی سابقه,” او گفت: در طول یک مجازی جلسه.

در گزارش جدید سازمان ملل کمک های غذایی سازمان گفت: “برای بسیاری از کشورهای فقیر عواقب اقتصادی خواهد بود ویرانگر تر از این بیماری است.”

12:55 هلند اعلام کرده است بیشتر 148 مرگ و میر مرتبط با coronavirus آوردن این کشور در مجموع به 1,487.

یک گزارش روزانه از موسسه ملی بهداشت نیز تایید کرد که وجود دارد 1,026 جدید COVID-19 موارد مصرف کلی شمارش از عفونت به 15,723.

12:50 بیش از 700 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا شغل خود را از دست در ماه مارس به علت شیوع کروناویروس یک سخنگوی وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت. ایالات متحده نرخ بیکاری در حال حاضر آمار 4.4 درصد نسبت به 3.5% قبل از همه گیر. در جمعه, گزارش, مقامات ایالات متحده گفتند که “نمی توان دقیقا تعیین کمیت اثرات این بیماری همه گیر در بازار کار در ماه مارس است.” آخرین آمار و ارقام تکیه بر نظرسنجی انجام شده قبل از بحران آغاز شد افزایش بیش از دو هفته گذشته.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که به مراتب بیشتر مشاغل از دست داده اند در این میان احتمالا قرار دادن نرخ بیکاری نزدیک به 10 درصد است.

12:40 به کمیسیون اروپا تایید کرده است درخواست از کشورهای عضو و انگلیس به طور موقت چشم پوشیدن از عوارض گمرکی و مالیات بر واردات دستگاه های پزشکی و تجهیزات حفاظتی.

معاف موارد شامل ماسک صورت تست کیت و هواکش. معافیت اعمال خواهد شد برای یک دوره شش ماه با امکان گسترش بیشتر. سیاست طول می کشد تا اثر عطف به ماسبق از تاریخ 30 ژانویه.

“توسط waiving گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده و عوارض بر واردات این محصولات از خارج از اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا کمک خواهد کرد که آن دسته از محصولات در دسترس تر” Paolo Gentiloni کمیسر اتحادیه اروپا برای اقتصاد در بیانیه ای گفت.

12:35 بعد از تلفنی و ملاقات با همتایان اروپایی, آلمانی, وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: این بلوک را انجام دهد بیشتر به مبارزه با دروغ در مورد کوروناویروس.

Maas نیز گفت: وزیران مورد توافق را به انجام بیشتر برای مقابله با گسترش ویروس در کشورهای بالکان.

12:20 مشارکت در ثبت نام آنلاین در دسترس برای تخت های مراقبت ويژه در آلمان است ساخته شود واجب برای بیمارستان است. ثبت شده بود داوطلبانه است.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: اندازه گیری اجازه می دهد برای سراسر کشور نظارت که بیمارستان ها باید ظرفیت یدکی. حدود یک سوم از آلمان تجهیزات پزشکی در حال حاضر ثبت شده است.

12:00 نخست وزیر بوریس جانسون گفت: برای حفظ انزوا به عنوان او هنوز هم متوسط. انگلیسی رهبر آزمایش مثبت برای COV-19 روز 27 مارس ، او صرف هفت روز گذشته در انزوا نگه داشتن با سلامت توصیه.

11:50 به بانک خلق چین, ملت, بانک مرکزی است گفت: این امر بریده بریده نرخ ذخیره قانونی برای بانک های کوچکتر انتشار حدود 400 میلیارد یوان ($56.3 میلیارد دلار; €52.2 میلیارد دلار) نقدینگی. آزاد کردن پول است و با هدف کمک به کاهش تاثیر coronavirus در اقتصاد آن است. این بانک همچنین گفت: آن را قطع علاقه آن را می پردازد در بیش از حد ذخایر برای اولین بار در 12 سال, بنابراین به عنوان برای تشویق موسسات به صرف و نه از فروشگاه بودجه با PBC.

چین در مقام دوم جهان اقتصاد است که انتظار می رود برای دیدن آن در رشد اقتصادی به یک t30-سال کم سابقه از 2.3 درصد در سال جاری پس از 6.1 درصد رشد در 2019, بانک انکشاف آسیایی گفت در روز جمعه.

11:40 تعداد COVID-19 موارد در سوئیس افزایش یافته است به 19,303 این کشور از بهداشت عمومی گزارش شده است افزایش بیش از 1000 از روز قبل. تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش یافته است به 484.

مقامات سوئیس نیز لغو Tour de Suisse مسابقه دوچرخه سواری مجموعه در ماه ژوئن به مناسبت این رویداد برای اولین بار لغو پس از جنگ جهانی دوم است.

11:20 پلیس هند باید قرنطینه بخشی از Dharavi محله یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشیندر بمبئی پس از دو coronavirus مرگ و میر در این منطقه است. مقامات راه اندازی هشت “مهار مناطق” در منطقه است که در خانه تا 8 میلیون نفر است. هیچ کس مجاز به خروج یا ورود.

“ما خانه-قرنطینه مردم از این ساختمان ها و محاصره این منطقه تا مردم نمی تواند وارد کنید. ما نیز اجرا اجتماعی فاصله,” ویجی Khabale-Patil سخنگوی بمبئی شهر اقتدار گفت. “ما اسپری اسید هیدروکلریک برای ضد عفونی کردن این ساختمان ها و مناطق نزدیک به عنوان به خوبی.”

هند با جمعیت 1.3 میلیارد دلار است که در حال حاضر در سراسر کشور مستند. این اقدامات را ترک کرده اند و ده ها میلیون نفر بیکاری و تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی روزانه.

هند ثبت کرده است 2,567 موارد اما مقامات از ترس این ویروس می تواند منفجر شود در پر بسته بندی شده شهرستانها که در آن بهداشت ضعیف است و آب می تواند بترساند.

10:55 پرنس چارلز باز کرده 4,000 تخت بیمارستان صحرایی در لندن ساخته شده است برای درمان coronavirus بیماران. با 80 بخش بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل است در حال حاضر بزرگترین بخش مراقبت های ويژه. این مرکز موقت ساخته شده بود در یک مرکز همایش در پایتخت بریتانیا در فقط نه روز.

انگلیسی وزیران می گویند این واحد نیاز 16,000 کارکنان اگر آن را به ظرفیت کامل می رسد. چارلز ساخته شده یک سخنرانی کوتاه توسط لینک ویدئو از خود در اسکاتلند صفحه اصلی تماس با مرکز جدید “دیدنی و تقریبا باور نکردنی feat کار می کنند.” وارث تاج و تخت بریتانیا شده بود در خود به انزوا هفته گذشته پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

شبیه بیمارستان در حال راه اندازی در سایر شهرستانها بریتانیا از جمله کاردیف بلفاست و گلاسکو به مقابله با یک انتظار افزایش بیماران به طور جدی بیمار.

10:40 , آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer می خواهد به زمین سفت کنترل مرز با لهستان و جمهوری چک و بلژیک و هلند. آلمانی مجله خبری اشپیگل گزارش داد که دولت این است که با توجه به بحث در مورد طرح جدید در روز دوشنبه که اجازه می دهد تنها کسانی که با دلایل خوبی مانند مرزی کارگران را وارد کنید. محدودیت های مشابه در حال حاضر در محل برای ورود از اتریش, فرانسه, سوییس و لوکزامبورگ و دانمارک. بر اساس این گزارش قوانین جدید ملزم مسافران هوایی از ورود به آلمان برای رفتن به قرنطینه.

ادامه مطلب: Coronavirus: مرزهای داخلی اتحادیه اروپا باقی بماند می تواند بسته

10:35 گوگل می گوید آن را منتشر کاربران اطلاعات محل سکونت اجازه می دهد تا دولت ها در سراسر جهان برای ارزیابی اثربخشی اجتماعی فاصله گرفته است. از روز جمعه گزارش کاربران حرکات در 131 کشور در دسترس خواهد بود بر روی یک وب سایت خاص است.

با توجه به یک پست در یکی از فن آوری های غول پیکر وبلاگ به گوگل نمایش داده خواهد شد “یک درصد افزایش یا کاهش در بازديد” به نقاط مانند پارک ها و مغازه ها و خانه ها و محل های کار و نه “مطلق تعداد بازدیدکننده داشته است.”

با وجود نگرانی های حریم خصوصی چند دولت دستور داده اند نظارت الکترونیکی از شهروندان خود را در حرکات برای محدود کردن گسترش ویروس.

ادامه مطلب: آلمانی ها را تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

10:30 روسیه می گوید این ارسال 11 نظامی هواپیما به صربستان حمل تجهیزات پزشکی برای کمک در مبارزه با COVID-19. وزارت دفاع روسیه گفت: کمک های تعهد به کشور بالکان شامل تیم پزشکی نظامی و متخصصان است. ماه گذشته روسیه نیز فرستاده coronavirus مربوط به کمک به ایتالیا و ایالات متحده است.

صربستان که اعلام وضعیت اضطراری برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در اواسط ماه مارس در حال حاضر 1,171 مورد تأیید و 31 مرگ و میر.

10:15 دولت منطقه ای در ایالت بایرن اعلام کرده است که آلمان بزرگترین مطالعه در coronavirus خواهد شد نورد در جنوب دولت شروع یکشنبه. محققان به طور تصادفی انتخاب حدود 3000 خانوار برای انجام coronavirus آزمون. این مطالعه در تلاش برای ایجاد یک تصویر بازنمودی از چه گسترده این ویروس در حال حاضر گسترش یافته است.

کارشناسان در سراسر جهان هشدار داده اند که زمان تایید عفونت شماره ها به شدت پایین تر از واقعیت به عنوان تست محدود است و متفاوت از جایی به جای معنی بسیاری از COVID-19 موارد غیر قابل تشخیص. مطالعه ارائه خواهد شد نتایج اولیه در چند روز دولت برتر مارکوس Söder گفت:, و اضافه کرد که این پروژه یکی از آخرین سال است.

09:55 تعداد کل coronavirus عفونت در اسپانیا و ایتالیا پیشی گرفته است. از صبح روز جمعه 117,710 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در اسپانیا وزارت بهداشت گفت. ایتالیا در حال حاضر 115,242 موارد گزارش شده.

مرگ و میر در کشور اسپانیا با افزایش بیش از 900 برای دومین روز متوالی با 932 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. در مجموع 10,935 افراد در اسپانیا درگذشت از این بیماری است. در مجموع 6,416 بیماران باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه در حالی که بیش از 30000 غلبه بر عفونت است.

مادرید باقی مانده است این منطقه بیشتر تحت تاثیر شیوع بیماری با بیش از 34000 موارد است. اسپانیا دارای بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در جهان پس از ایتالیا. این کشور شده است تحت مداوم در سراسر کشور مستند به مدت سه هفته.

09:45 آلمانی سخنگوی دولت Steffen Seibert تایید کرده است که آنگلا مرکل در حال کار در معاونت. مرکل بوده است تحت دو هفته قرنطینه در خانه پس از دیدار با آلوده ،

“خوشبختانه صدراعظم آزمایش منفی برای coronavirus چندین بار” Seibert گفت.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد اگر آنگلا مرکل نمی تواند کار کند ؟

09:40 در مبارزه با کروناویروس های نروژی دولت دستور داده است تا خاموش کردن اضطراری مدارس و کودکستان ها و بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی راه اندازی صدها اخراج و کوتاه قدی اقتصاد است. نفت-تولید اسکاندیناوی کشور نیز دچار کاهش قیمت نفت خام است.

09:20 یک نیجریه مرد شده کشته به اتهام نقض اقامت در خانه سفارش با هدف مهار coronavirus گسترش نیجریه گفته اند. به گفته مقامات از ساکنان شهر ورری در جنوب دلتا دولت کشته شد, یک سرباز وظیفه با اجرای citywide مستند. این حادثه نیز درگیر جوانان معترض و روشنایی آتش سوزی در خیابان, پلیس گفت:.

نمایندگان مجلس خواستار رسیدگی به کشتار و مجازات مجرم است. نیجریه دیده است 184 عفونت و دو مرگ و میر.

09:05 دولتی باواریا برتر مارکوس Söder از سوی آلمانی ها به “برگزاری قوی” در مبارزه با کروناویروس به عنوان عفونت همچنان به صعود هر چند در نرخ آهسته تر.

“روند مثبت منحنی مسطح است که اقدامات محدود کننده هستند که برای نشان دادن نتایج” این سیاستمدار محافظه کار گفت: در مونیخ, در حالی که هشدار می داد که خیلی زود به معکوس اقدامات محدود کننده. “تعداد همچنان به رشد,” او گفت:, و اضافه کرد: “برگزاری قوی خواهد پرداخت.”

بایرن اتحاد برقرار برخی از قوی ترین محدودیت در آلمان به بنیادی برای گسترش این ویروس فراتر رفتن از سراسر کشور اجتماعی فاصله اقدامات شامل یک مجموعه مستند به گذشته از طریق عید پاک.

با 20,237 عفونت بایرن بیشترین تعداد تایید COVID-19 نفر از میان آلمان 16 متحده است.

08:55 عنوان ترس coronavirus عفونت و مستندات حرکت در سراسر جهان ما خواسته برخی از دویچه وله شبکه ای از خبرنگاران به ما یک بینش چگونه زندگی روزمره در حال تغییر است. در اینجا چیزی است که آنها پیدا کردن:

08:45 یک بیمارستان در غرب آلمان در شهر بن که در آن coronavirus بيماران تحت درمان بود به تخلیه در روز پنج شنبه پس از جنگ جهانی دوم بمب کشف شد و در این زمینه تسهیلات. بمب خنثی شد در روز پنج شنبه بعد از ظهر. 11 بیماران تحت درمان COVID-19 منتقل شدند به بخش های دیگر بیمارستان های پیچیده و یا منتقل شده به بیمارستان های دیگر.

08:30 سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong را اعلام جدید اقدامات محدود کننده در 4 p. m. به وقت محلی با هدف جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله تعطیلی مدارس.

یک سند به بیرون درز در برنامه ریزی باعث تعطیلی یک رسانه های اجتماعی سراسیمگی. وزارت آموزش و پرورش به نام مردم را به صبر در اطلاعیه های رسمی و نه واکنش نشان می دهند به “هر گونه ادعا پیام یا اطلاعیه های آنها شانس بر به خصوص از منابع مشکوک.”

سنگاپور به حال عفونت اولیه در این بیماری همه گیر اما موفق به حفظ اعداد پایین. تعداد موارد اخیرا رشد و رسیده 1,049.

08:25 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas است تصریح کرد باید برای اتحادیه اروپا سازمان ملل به کار با هم در coronavirus بحران گفت: مبارزه نمی تواند با غلبه بر فرد و سازمان ملل.

“این ویروس می داند هیچ مرزهای” Maas گفت: عمومی آلمان ARD پخش. او گفت اتحادیه اروپا باید به سازماندهی خود را پس از آن توزیع ماسک و پزشکی “به طوری که هر کس منافع است.”

“ما کمک خواهد کرد که ما باید به کمک هم در خود ما علاقه” Maas گفت: با اشاره به کمک مالی برای کشورهای عضو سازمان ملل و آلمان را وضعیت صادرات به عنوان یک ملت است. با توجه به “coronabonds” مورد نظر توسط مدیترانه کشورهای اروپایی Maas گفت: وجود دارد بسیاری از امکانات به صورت مشترک کمک مالی است. “نباید این بحث بیش از حد ایدئولوژیک” او اضافه شده است.

آلمان شده است یکی از اصلی سازمان ملل به صحبت کردن در برابر coronabonds که می بینید اتحادیه اروپا را در بدهی در سطح فراملی به کمک سخت-آمار سازمان ملل مانند ایتالیا و اسپانیا. وزرای اتحادیه اروپا خواهد بود ویدئو کنفرانس امروز برای بحث در مورد این موضوع. آنها تا به حال موفق به رسیدن به یک شامل قبلا در این هفته است.

08:10 سر از آلمان رابرت کخ موسسه, Lothar Wieler ارائه آخرین اطلاعات در رشد coronavirus در آلمان در یک صبح جلسه. این کشور دیده می شود تعدادی از عفونت های پرش با 6,174 از دیروز و مرگ و میر افزایش 145, او گفت:. از مرگ و میر بود و در حال حاضر 1.2% معکوس انتظار می رود افزایش در مرگ و میر بیش از زمان: “ما در آغاز این اپیدمی” Wieler هشدار داد.

در اطراف 23,800 افراد بهبود یافته اند از عفونت او اضافه شده است. Wieler خطاب به بحث های جاری در مورد پوشیدن ماسک صورت در آلمان است. او تاکید کرد که در حالی که غیر پزشکی ماسک صورت می تواند نگه داشتن افراد آلوده از گسترش این بیماری از طریق ویروس حاوی قطرات در هوا آنها نمی تواند فرد جلوگیری از آلوده شدن. حفظ فاصله اجتماعی باقی می ماند مهم ترین و اندازه گیری Wieler گفت.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا در آلمان: مرگ و میر را در رسیدن به چین نرخ 4 درصد.

07:45 در پاکستانپلیس خواهد بود اجرای دقیق مستند برای جلوگیری از مردم را از رفتن به مساجد برای نماز جمعه پس از گردهمایی های زیادی صورت گرفت و در مقدس ترین روز هفته در اسلام. این “مقررات منع رفت و آمد مانند” مستند آغاز خواهد شد در این کشور جنوب استان سند که در آن بزرگترین شهر کراچی واقع شده است و شروع یک ظهر به وقت محلی, مقامات گفت.

پاکستان در حال حاضر 2,421 تایید موارد coronavirus با تعداد زیادی از موارد ترسیم شده برای یک مسلمان سنی گروه جماعت در شهر لاهور در ماه گذشته. مقامات از ترس گسترش می تواند به راحتی پایمال کردن خدمات بهداشت و درمان. دیگر جنوب آسیا کشورهایی مانند بنگلادش و هند نیز در تلاش برای متقاعد کردن گروه های مذهبی برای حفظ فاصله اجتماعی.

ادامه مطلب: Coronavirus: تمرین از اسلام در میان همه گیر

07:30 چین هشدار داده است دیپلمات های خارجی برای جلوگیری از آمدن به پکن. این کشور که در آن coronavirus شد اولین گزارش در ماه دسامبر به طور موقت ممنوع بازدید کنندگان خارجی از ورود به جلوگیری از ظهور مجدد این بیماری است.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: روزانه رسانه های مطبوعاتی که این وزارتخانه دانست و از تایید موارد coronavirus میان دیپلماتیک جامعه در چین است.

07:15 نخست وزیر هلند, Mark Rutte, تا اعتراض به آلمان و بلژیک گردشگران به سفر به این کشور بیش از آخر هفته عید پاک. اگر مرزی سفر کرده است در حال حاضر آهسته به شدت به لطف تعطیلی ملی در سراسر کشورهای اروپایی Rutte گفت هلندی وزارت خارجه را نگه دارید دور پیام بیش از رسانه های اجتماعی.

عید به طور معمول می بیند آلمانی و بلژیکی گردشگران گله به هلندی campsites و اجاره برای تعطیلات. بسیاری از این در حال حاضر بسته شده است با توجه به کروناویروس هر چند دولت هلند است اجتناب کامل مستند تا به حال.

07:00 اسرائیل اعلام کرده است این شهرستان از بنی Brakیک coronavirus کانون از حد و ارسال بیش از 1000 افسر پلیس برای جلوگیری از ورود نقاط به داخل و خارج از شهر است. این شهر واقع در شرق تل آویو یکی از اسرائیل فقیر و پرجمعیت ترین. بسیاری از ساکنان آن Haredi یهودیان اولترا ارتدوکس فرقه. اسرائیل رسانه ها گفته است تا 40 درصد از بنی Brak تقریبا 200,000 ساکنان می تواند مبتلا به کروناویروس و آن را بالاترین نرخ سرانه در یک شهر در سراسر همه از اسرائیل است.

06:45 به بانک توسعه آسیا پیش بینی کرده است coronavirus همه گیر خواهد شد و هزینه اقتصاد جهانی تا $4.1 تریلیون (€3.78 تریلیون) در دست فعالیت های اقتصادی و یا نزدیک به 5 درصد از کل اقتصاد جهانی خروجی.

06:35 صندوق بین المللی پول (IMF) اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که رواندا را دریافت خواهد کرد $109.4 میلیون دلار بودجه اضطراری برای کاهش اثرات ناشی از کوروناویروس. این اولین کشور آفریقایی برای دریافت COVID-19 بودجه اضطراری از چند جانبه مالی سازمان است.

رواندا ثبت شده 84 مورد از این ویروس و مرگ به عنوان رتبهدهی نشده است. این کشور دست و پنجه نرم با بالا قیمت مواد غذایی در میان کشور مستند که دولت تمدید شده در روز پنج شنبه به مدت 15 روز بیشتر. این کشور که به شدت متکی بر گردشگری مرزهای خود را بسته ماه گذشته برای جلوگیری از این بیماری را گسترش.

06:30 استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی گفت که به عنوان بسیاری از 10 میلیون نفر در حال حاضر ممکن است آلوده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان است. در حالی که در مجموع در حال حاضر نشان می دهد 1 میلیون و تایید موارد عفونت کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود تعداد واقعی بسیار بالاتر است با توجه به تست محدودیت ها و موارد بدون علامت.

06:05 رومانیایی نخست وزیر لودویک اوربن تاکید دولت است به احتمال زیاد برای به تعویق انداختن انتخابات محلی در ماه ژوئن با توجه به کوروناویروس. “تقریبا قطعی است که یک انتخابات محلی دیگر نمی تواند برگزار شد در ژوئن 28. پس از مشورت با دیگر احزاب ما تصمیم خواهد گرفت که یک تاریخ که در آن انتخابات می تواند سازمان تحت بهترین شرایط بر اساس شیوع توسعه” اوربان گفت.

رومانی اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16 و برقرار یک مستند در هفته گذشته. این 2,738 موارد عفونت با 115 مرگ و میر.

06:00 لهستان ائتلاف دولت تقسیم شده است بیش از اینکه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10.

جرسلو Kaczynski سر حاکم ملی قانون و عدالت حزب (PiS) گفت: رهبر ائتلافی شریک Porozumienie به او گفت که “او است که در برابر انتخابات در حال حاضر. توجیه او این کار را با دلایل پزشکی.” Kaczynski و PiS می خواهم برای دیدن و رای دادن را به عنوان برنامه ریزی شده.

لهستان مجلس انتظار می رود که برای رای جمعه در یک برنامه برای انجام مارس انتخابات از راه دور. رای مجلس برگزار خواهد شد از طریق پست.

05:50 مکزیکی Modelo آبجوسازی گروه اعلام کرد که توقف تولید آبجو تاج برای آینده قابل پیش بینی. این حرکت در می آید و پس از دولت دستور توقف غیر ضروری کسب و کار. کشاورزی و تولید مواد غذایی محروم هستند اما دم نمی شد شامل این دسته بندی ها. تولید تاج و شرکت دیگر آبجو در حال حاضر در حال کوچک شده و متوقف خواهد کرد به طور کامل توسط یکشنبه, Modelo گفت.

05:32 یک مسافر از یک کشتی کروز آلمانی سرگردان در سواحل غربی استرالیا درگذشت coronavirus آلمان آژانس خبری DPA در گزارش با استناد به استرالیا مقامات بهداشتی. مرد درگذشت, در بیمارستانی در شهر پرت مقامات اضافه شده است.

کشتی Artania شده است لنگر کردن پرت پس از ده ها تن از آن خدمه و مسافران آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. بیش از 800 سالم مسافران و خدمه اجازه داده شد به پرواز بازگشت به آلمان در حالی که 39 نفر دیگر در حال درمان در بیمارستان استرالیا.

کشتی های کروز را به عهده داشته اند 20 درصد از استرالیا تقریبا 5,300 coronavirus عفونت. آنها نیز نقاط شناور در جای دیگر با موارد مستند در آستر لنگر کردن ژاپن و ایالات متحده است.

05:25 استرالیا مقامات بسته اند مرزهای داخلی این کشور را هفت متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس. این اولین بار است که پس از آنفولانزای اسپانیایی 1918 که محدود مانند سفر اقدامات شده اند در محل قرار داده. نخست وزیر اسکات موریسون نیز خواست استرالیایی به خانه ماندن و حفظ اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما باید همچنان به انجام این کار. مهم نیست چه درجه حرارت است” موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اگر آن را یک روز گرم رفتن نیست یکهو به ساحل. یک دستور ساده که همه استرالیایی ها انتظار دیگر استرالیایی به رعایت.”

استرالیا حدود تایید coronavirus عفونت و 28 و میر, سلامت, مقامات گفت.

05:15 نیوزیلند آغاز شده است اجازه می دهد برخی از 100,000 گردشگران سرگردان در کشور به پرواز خانه از جمله حدود 12,000 آلمانی ها بیشترین تعداد آلمانی ها باقی مانده خارج از کشور. گردشگران تبدیل شده بود به دام افتاده و پس از این کشور جزیره برقرار داخلی پرواز ممنوع که مانع از مسافران از ابتلا به پروازهای بین المللی. نیوزیلند تاکید کرد و گفت: که پروازهای داخلی خواهد یک بار دیگر اجازه داده شود به عنوان طولانی به عنوان آنها به منظور خروج از کشور.

05:10 بیش از 27000 نفر تحت self-قرنطینه در کره جنوبیپس از اجرای اقدامات سخت هدف قرار دادن تماس های ورودی مسافران است. کره جنوبی اعلام کرد که 19,567 از قرنطینه افراد اخیرا در بازگشت از خارج از کشور.

این کشور یکی از اولین در خارج از چین به گزارش موارد COVID-19 عفونت اما گسترده تست و اوایل انزوا اقدامات کمک به جلوگیری از گسترش ویروس به طور گسترده. مقامات در حال حاضر برای مبارزه با موج دوم ناشی از افراد از بازگشت از اروپا و ایالات متحده که در آن ویروس ها شدید.

شده اند وجود دارد 10,062 تایید موارد عفونت با توجه به کشور مرکز بیماری کنترل و پیشگیری است.

05:05 قرقیزستان توانسته تا مرگ از COVID-19 دولت اعلام کرد. 61 ساله قربانی متحمل شده بود از دیگر زمینه مسائل مربوط به سلامت. آسیای مرکزی ملت 116 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

05:00 در سراسر کشور تصویب اعتبار برای آنگلا مرکل دولت رفته اند تا در طول coronavirus بحران یک نظرسنجی جدید نشان داده است. او محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی حزب و آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اجتماعی اتحادیه دیدم حمایت خود را از افزایش 7 درصد به مجموع 34 درصد در مقایسه با اوایل ماه مارس. تاریخ و شریک ائتلافی در دولت آلمان سوسیال دموکرات ها دیدم حمایت خود را flatline در 16 درصد ،

اکثریت قریب به اتفاق آلمانی ها بر این باورند که دولت این است که دست زدن به بحران هست. در سراسر طیف سیاسی, 93 درصد از آلمانی ها از تصویب اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است که شامل اجرا اجتماعی فاصله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و تعلیق مجامع عمومی شامل بیش از دو نفر در میان چیزهای دیگر.

04:50 , آلمانی, روزانه, Süddeutsche Zeitung گزارش کرده است که بیش از 2,300 پزشکان و پرستاران شاغل در درمانگاه ها و بیمارستان ها در سراسر آلمان آلوده شده اند با کروناویروس با استناد به اطلاعات از موسسه کخ رابرت (RKI) آلمان آژانس بهداشت عمومی. اما RKI هشدار داد این تعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر: “ما باید فرض کنیم این یک underrepresentation” این موسسه گفت.

آلمانی پزشکی شخصی شکایت کرده در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی به عنوان ملت درهم به امن از جمله منابع در میان عظیم جهانی تقاضا برآورده نشده توسط تولید.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران: Underpaid, نامعقول کارکنان پرستاری تقاضا بیشتر از تشویق

04:30 به مرگ و میر در آلمان از coronavirus برداشت تا سرعت عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده مرگ و میر می ایستد در 1,107 با 84,794 موارد عفونت در سراسر کشور.

در حالی که نرخ مرگ و میر باقی مانده بسیار کم روزانه مرگ و میر کمی افزایش یافت. رابرت کخ موسسه روز جمعه گزارش داد که شمار کشته شدگان صعود به حال توسط 145 در مقایسه با روز قبل ،

ادامه مطلب: مقايسه coronavirus نرخ مرگ و بیهوده ؟

04:10 DW فرانک Sieren زندگی در پکن برای بیش از 20 سال گزارش شده به طور گسترده در شیوع کروناویروس در آخرین ستون او به نظر می رسد در چگونه چین است که با استفاده از دیجیتال نظارت برای جلوگیری از دوم COVID-19 شیوع. آلمان در حال حاضر با توجه های مختلف داوطلبانه برنامه های. جزئیات Sieren چین اینجا.

اما در حالی که ما هوشیار باقی می ماند 100 گروه های جامعه مدنی هشدار داده اند در برابر “راه رفتن در خواب” به دائمی نظارت در coronavirus همه گیر است پس. نظارت دیجیتال نورد برای جلوگیری از این ویروس باید در زمان محدود و دامنه آنها می گویند. خواندن گزارش کامل در اینجا.

04:00 Coronavirus همچنان به گسترش و بنابراین جعلی و اخبار در مورد آن. هیچ سیر کمک نمی کند. نه الکل. ما روزانه COVID-19 special, نگاهی به اطلاعات غلط ساخت دور … و به همین دلیل شما نباید باور یک کلمه از آن را.

03:00 عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز ایرانبا کشورهای اروپایی در حال ارائه کمک های اولیه. اما به عنوان DW گزارش تهران همچنان به غنی سازی سوخت هسته ای این ادعا آن است که با استفاده از اشعه گاما به عنوان ضد عفونی کننده.

01:54 بخش خدمات در چین تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود را در ماه مارس پس از یک ماه بی سابقه فروشگاه تعطیلی و مستندات در میان شیوع کروناویروس خصوصی بررسی نشان داد در روز جمعه.

شرکت های خدمات برش شغل در سریع ترین سرعت در ثبت به عنوان سفارشات فرو برد و برای دومین ماه متوالی و کسب و کار درهم به کاهش هزینه های عملیاتی خود را. سفارشات صادرات نیز کاهش یافت که در بیشتر کشورها اعمال خود را دشوار ویروس مهار اقدامات است.

در حالی که Caixin/Markit services شاخص مدیران خرید (PMI) بازگشت به 43 در ماه مارس از یک رکورد کم از 26.5 در ماه فوریه آن هنوز هم باقی مانده است در انقباض خاک و دوم ضعیف ترین مطالعه پس از بررسی آغاز شد و در اواخر سال 2005. 50 نقطه علامت جدا رشد از انقباض به صورت ماهانه.

01:25 ملل متحد به قطعنامه ای خواستار “همکاری بین المللی” و “multilateralism” در هنگام مواجه با بیماری همه گیر کوروناویروس. در آن قطعنامه از همه گیری آغاز شد, مجمع عمومی سازمان ملل متحد تاکید کرد: “نیاز به کامل انسانی و احترام به حقوق بشر است.”

“وجود دارد هیچ جایی برای هر شکل از تبعیض و نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در پاسخ به این بیماری همه گیر.” این قطعنامه ارائه شده توسط سوئیس, اندونزی, سنگاپور, نروژ, لیختن اشتاین و غنا. آن به تصویب رسید 188 از 193 متحده را تشکیل می دهند که بدن.

روسیه اقدام به مخالفت با این قطعنامه با آن متن خود را — یکی از حمایت جمهوری آفریقای مرکزی کوبا و نیکاراگوئه و ونزوئلا — بود اما در نهایت ناموفق بود.

01:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد 3M Co در یک صدای جیر جیر پس زودتر اعلام او با استناد به دفاع تولید عمل به این شرکت به تولید ماسک صورت. “ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. ‘P عمل’ تمام راه را. شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند — باید یک قیمت به پرداخت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

00:51 ایالات متحده ثبت 1,169 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مورد ردیاب. این بالاترین یک روزه مرگ و میر ثبت شده در هر کشور از این بیماری همه گیر آغاز شد. ما در حال حاضر 5,936 coronavirus مرگ و میر ثبت شده.

00:30 ساکنان ووهان, کانون coronavirus بیماری همه گیر در چین باید با تقویت خود اقدامات حفاظتی و جلوگیری از بیرون رفتن مگر اینکه لازم است در این شهر حزب کمونیست رئیس گفت.

وانگ Zhonglin بیان شد که در بیانیه منتشر شده توسط شهر ووهان دولت است که خطر ابتلا به دوباره بجای اول برگشتن در شهر coronavirus اپیدمی بالا باقی مانده است با توجه به هر دو داخلی و خطرات خارجی و که آن را باید همچنان حفظ کنترل و پیشگیری از اقدامات.

00:25 والت دیزنی Co. قصد کردند غیر ضروری ما کارکنان در سراسر شرکت از آوریل 19 به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به اخلال در رسانه ها و پارک کسب و کار. دیزنی متعهد به پرداخت کامل و مزایای کلیه کارکنان از طریق مارس 18 با وجود پارک تعطیلی توقف از فیلم و تلویزیون تولید و بسته شدن سینما.

همه نهفته کارگران باقی خواهد ماند دیزنی کارکنان از طریق کردند دوره و دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان. شرکت نمی گویند که چگونه بسیاری از کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد.

00:15 در اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

1,013,157 موارد تایید شده

52,983 مرگ و میر.

210,263 بازیافت در سراسر جهان

یادداشت سردبیر: در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است. آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.:

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: Coronavirus آخرین: جهانی coronavirus عفونت های بالای 1 میلیون

djv, cmb/اس ام اس (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>