Coronavirus آخرین: بیش از 100,000 مرده در اروپا

COVID-19 مرگ و میر را در صدر 100,000 در اروپا سخت ترین ضربه منطقه در جهان است. اسپانیا گزارش کرده است بیش از 20 ، 000 مرده است. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده توسط مرگبار COVID-19 نتیجه در بیش از 160000
  • با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر گزارش شده در اروپا است و در منطقه سخت ترین ضربه توسط ویروس.
  • برخی از 4.5 میلیارد نفر هنوز هم محدود به خانه های خود را به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش بیماری های تنفسی.
  • آمریکا اعلام کرده است قصد دارد به منظور کاهش مستند اقدامات در برخی از کشورهای خاص شروع دوشنبه.

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:00 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چین هشدار داد که در این صورت می تواند عواقب اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای شیوع کروناویروس.

“اگر آن را یک اشتباه, اشتباه, اشتباه است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “اما اگر آنها آگاهانه مسئول آره, پس باید عواقب,” او گفت:.

پرسید که آیا این ویروس یک “اشتباه کردم که خارج از کنترل و یا آن را به عمد انجام شده” تهمت گفت: چین شد “خجالت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت آن است که حاکم از احتمال این که این رمان coronavirus پخش شد به طور تصادفی در حالی که آزمایشگاه بودند خفاش ها در ووهان.

“آنها گفتند که در حال انجام یک تحقیق” رئیس جمهور گفت:. “بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد با تحقیقات خود را. اما ما در حال انجام تحقیقات نیز.”

ادامه مطلب: آیا coronavirus واقعا سرچشمه در یک آزمایشگاه?

00:05 coronavirus مرگ و میر در اروپا رسید گذشته 100,000 در روز شنبه. حسابداری برای 100,510 مرگ و میر — نزدیک به دو سوم از 157,163 جهانی مرگ و میر با توجه به شمارش توسط AFP news agency. اروپا رنج می برد بیشتر تلفات از هر قاره دیگری.

نزدیک به یک چهارم از مرگ و میر در سراسر جهان گزارش شده در ایالات متحده, که در آن برخی از 38 ، 000 نفر فوت کرده اند با توجه به جان هاپکینز موسسه.

بیش از 4.5 میلیارد نفر — بیش از نیمی از بشریت — در خانه باقی می ماند به عنوان بخشی از داوطلبانه و یا اجباری تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از طریق اجتماعی فاصله. ژاپن, مکزیک, اسپانیا, فرانسه و بریتانیا از جمله کشورهایی است که گسترش چنین اقداماتی یا تمدید ظهر ملی مستندات.

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که مستند اقدامات خواهد بود تا حدی کاسته در ایالت های تگزاس و ورمونت با شروع در روز دوشنبه. جدا تظاهرات در برابر مستند اقدامات صورت گرفته در اطراف ما.

گرفتن در روز شنبه coronavirus اخبار در اینجا: برخی از ایالات آمریکا برای بازگشایی به زودی

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

kp/اس ام اس (AP, Reuters AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>