Coronavirus آخرین: نیویورک می بیند بدترین 24 ساعت هنوز

این شهر را از شهردار خواسته است هر موجود پزشکی کارگر را به پیوستن به مبارزه برای نجات زندگی بعد از 630 جدید مرگ و میر. با وجود کاهش مرگ و میر آلمان دارای 4000 نفر در بخش مراقبت های ویژه. دنبال DW برای آخرین.

  • ایالت نیویورک گزارش یک رکورد در روز برای مرگ و میر در 630
  • چین برگزار شد 3 دقیقه سکوت برای آن 3,330 کروناویروس “شهدا”
  • اسپانیا یافته در سراسر کشور مستند تا آوریل 26
  • 63 سال است, اولین گزارش پلیس به قتل نه اطاعت مستند اقدامات در فیلیپین
  • با وجود آلمان نسبتا کم نرخ مرگ و تقریبا 4000 شهروندان در بخش مراقبت های ویژه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

18:05 تعداد افرادی که کشته شدند از رمان coronavirus در فرانسه بیش از 24 ساعت گذشته کاهش پیدا کرده است و به 441 از بالا 588 روز قبل. وزارت بهداشت مدیر جروم Salomon یک کنفرانس خبری گفت مرگ و میر در بیمارستان ها و خانه های پرستاری پس از آغاز شیوع این بیماری در حال حاضر در ایستاده بود 7,560.

17:10 دلار هنگ کنگ تصمیم گرفته بود به قرنطینه 130 پلیس ضد شورش پس از دو از آنها تست مثبت برای COVID-19 یک منبع پلیس گفت: AFP news agency. یکی از افسران مستقر شد در یک جمعیت کنترل عملیات روز سه شنبه در حالی که یکی دیگر از بازدید یک نوار اعتقاد به عفونت کانون. پس از بررسی مقامات تصمیم به منزوی کردن 130 از همکاران خود را برای بعد از 14 روز.

17:00 برلین گزارش شده بیشتر نقض coronavirus محدودیت به عنوان ساکنان جرأت را به لذت بردن از آب و هوای بهار. در طول یک دوره 24 ساعته پلیس صادر 30 اتهامات جنایی و 79 هشدار به مردم و نقض قوانین. تحت برلین اجتماعی-فاصله اقدامات دو نفر از خانواده ها تنها مجاز به پاسخگویی در فاصله 1.5 متر (5 فوت).

16:35 ایتالیا می گوید: 681 نفر کشته شده اند در حالیکه در 24 ساعت مارک اولین بار در بیش از یک هفته است که روزانه مرگ و میر رفته زیر 700. این کشور همچنین در گزارش خود اولین قطره در coronavirus بیماران نیاز به مراقبت های ویژه. شماره در حال حاضر در 3,994 یا 74 کمتر از روز قبل.

“این بسیار مهم است اخبار به دلیل آن اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس” عمران سازمان حفاظت رئیس آنجلو Borrelli گفت: در روز شنبه. ایتالیا هنوز هم بالاتر مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری در جهان است. حداقل 15,362 که مردم از COVID-19 پس از وقوع آغاز شد.

18:30 در اینجا یک دور کردن از آخرین در این بیماری همه گیر از سراسر جهان:

چین: رئیس جمهور چین و دیگر مقامات بالا باید led سه دقیقه سکوت برای هزاران نفر از قربانیان که از دست داده و زندگی خود را در شیوع کروناویروس. این مراسم در ترکیب Zhongnanhai در پکن شهرستان ایمپریال. شنبه معمولا علائم سالانه Qingming جشنواره که میلیون ها نفر از خانواده پرداخت و احترام به اجداد خود. ووهان است به حالت تعلیق در تمام آرامگاه-جارو مراسم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروسی انتقال است. چین نیز به حالت تعلیق در تمام انواع سرگرمی برای مناسبت.

اسپانیا: نخست وزیر پدرو سانچز می گوید این کشور سخت مستند اقدامات را در محل اقامت تا مارس 25 سه هفته پس از محدودیت معرفی شدند. سانچز اضافه شده است که او را به سهولت برخی از محدودیت های اقتصادی تحت وضعیت اضطراری پس از تعطیلات عید پاک. با مرگ و میر 11,774 اسپانیا در رتبه سوم پشت ما و ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. میزان عفونت های جدید را آغاز کرده است به رها کردن در روز های اخیر.

فیلیپین: پلیس به ضرب گلوله کشته و 63 ساله انسان در استان, Agusan del Norte پس از او نقض coronavirus قوانین با پوشیدن یک ماسک صورت و تهدید کردند. “مشکوک شد و هشدار داد توسط یک دهکده سلامت کارگر … برای پوشیدن یک ماسک صورت … اما شک کردم قهر گفتن تحریک کلمات و در نهایت با حمله به پرسنل با استفاده از داس” یک گزارش پلیس اعلام کرد. این اولین گزارش, پلیس, قتل برای اطاعت مستند اقدامات است.

روسیه: مسکو به نام برای همه ایرانیان در تمام کشورها در سراسر جهان به برداشته شود به جلوگیری از شیوع کروناویروس. کرملین به نام سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای فشار علیه “اقدامات تبعیض آمیز” که مانع ملل’ پاسخ. آخرین درخواست تجدید نظر می آید روز پس از روسیه و چین و سوریه و ایران و کره شمالی و ونزوئلا و نیکاراگوئه و کوبا با ارسال نامه ای به اشاره به این حادثه تلخ و خواستار آن است که تحریم های آنها برداشته شود.

آلمان: برخی از 200,000 شهروندان آلمانی که رشته در خارج از کشور با توجه به همه گیر شد, پرواز, پشت, وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت در توییتر. با توجه به کشور و آژانس بهداشت عمومی رابرت کخ موسسه 85,778 مردم در آلمان هستند مبتلا به این ویروس افزایش 6082 در روز قبل را رقم بزند. با وجود این کشور نسبتا پایین مرگ و میر (1158 ثبت شده مرگ و میر تا کنون) تقریبا 4,000 شهروندان همچنان در بخش مراقبت های ویژه.

استرالیا: دولت به نام خود را بیش از دو میلیون بازدید کننده در ویزای موقت از جمله کارگران ماهر و دانش آموزان و برخی از 203,000 گردشگران به بازگشت به خانه اگر آنها قادر به حمایت از خود در میان رکود اقتصادی و بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر.

مصر: حداقل 15 پزشکی کارگران در کشور اصلی بیمارستان سرطان شده اند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus, دولت, مقامات گفت. قاهره موسسه ملی سرطان گفت: سه پزشکان و 12 پرستاران به ترتيب آلوده.

برزیل: قانونگذاران در کنگره تصویب “بودجه جنگ” برای مبارزه با شیوع کروناویروس با این لایحه ایجاد یک ویژه پولی و مالی رژیم برای هزینه های مرتبط با ادامه وضعیت اضطراری. این پیشنهاد را به سهولت مالی و بودجه بار برای گام برداشتن در برابر شیوع و همچنین اعطای ملت بانک مرکزی اورژانس قدرت.

16:15 نیویورک دولت دریافت خواهد کرد 1,000 هواکش به عنوان یک هدیه تسهیل توسط دولت چین و راهنمایی بنیانگذاران Jack Ma و جوزپ Tsai و گفت: فرماندار اندرو کومو. یکی دیگر از 140 از ماشین آلات به زودی می رسند و از شمال غربی آمریکا در ایالت اورگان. “این رفتن به یک تفاوت مهم برای ما” کومو گفت:

16:10 در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio به خواست هر موجود پزشکی حرفه ای برای پیوستن به ضد همه گیر تلاش کنند. “هر کسی که در حال حاضر در این مبارزه ما نیاز شما” د Blasio گفت: در یک پیام ویدئویی. صدایی زنگ جلوتر از انتظار سنبله در عفونت هفته آینده او خواست کمک از “هر گونه مراقبت های بهداشتی حرفه ای: دکتر, پرستار, تنفسی درمانگر شما نام آن را.”

قبلا De Blasio خواست در سراسر کشور نام نویسی برنامه برای پزشکان و پرستاران که اجازه می دهد غیر نظامی و پزشکی کارگران به منظور اعزام به مناطق ما بدترین آسیب دیده توسط ویروس.

15:45 ایالت نیویورک ثبت 630 و مرگ و میر در شنبه, آوردن مجموع تلفات به 3,565. این بزرگترین روز به روز پرش از شیوع آغاز شد. شمال شرقی آمریکا با جمعیت آن از 19.5 میلیون دلار در حال حاضر 113,704 تایید عفونت. ایتالیا با جمعیت آن 60.5 میلیون حدود 120,000.

15:35 اولین انگلستان ساخته هواکش خواهد رسید در بیمارستان های این هفته بریتانیا دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove یک کنفرانس خبری گفت. ماشین آلات که ارائه تنفس هوا به بیماران بدحال در حال تولید توسط یک کنسرسیوم از هوافضا مهندسی و فرمول یک تیم است.

گوو گفت: صدها نفر از هواکش نیز وارد شده از خارج از کشور. “ما شده ایم با خرید تهاجمی هواکش از همکاران در خارج از کشور از جمله آلمان و سوئیس و امروز 300 جدید فن از چین وارد شده.”

گوو نیز اشاره شده است انتقاد بیش از پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر. وزیر اضافه شده است که کار در حال حاضر تسریع در احداث اورژانس بیمارستان ها در نقاط مختلف کشور است. اولین NHS بلبل ساخته شده بود فقط 9 روز و باز در لندن در روز جمعه.

سیاستمدار همچنین از مردم خواست تا به چوب با اجتماعی فاصله اقدامات حتی اگر آنها “وسوسه در یک آخر هفته آفتابی” به ترک خانه های خود.

ادامه مطلب: Coronavirus مستند اثرات کسب و کار کوچک در بریتانیا

15:12 نخست وزیر بلغارستان Boyko Borisov می گوید او شخصا مخالف بلغارها در نظر گرفتن شغل های فصلی در غرب اروپا در طول coronavirus بیماری همه گیر. اگر چه او اذعان کرد که آزادی حرکت مندرج در قوانین اتحادیه اروپا بوریسوف گفت که “عادلانه نیست” برای بلغارها برای رفتن به محل کار به اتریش و دیگر غنی کشورهای عضو اتحادیه اروپا و پس از آن “بیا اینجا حمل عفونت” با دیگر بلغارها پرداخت قیمت.

ثروتمند اتحادیه اروپا هستند و نیاز مبرم به کارگران فصلی به گیاه دانه و انتخاب محصولات با وجود مرز خاموش شدن ناگهانی در سراسر این قاره است. به طور مشابه, بیمارستان ها و خانه های سالمندان در غرب اروپا به شدت تکیه بر پرستاران و کارکنان مراقبت از کشورهای فقیر. در اوایل این هفته اتحادیه اروپا منتشر مشاوره لیست “بحرانی کارگران” — از جمله پزشکی کارکنان و رانندگان کامیون و میدان دست که باید اجازه آزادی حرکت. دو روز پیش Germanyeased مرز قوانین به کارگران کشاورزی.

15:00 زندانیان در ایتالیا هستند قرار داده می شود به کار تولید ماسک صورت در زندان در میلان و رم و Salerno, ایتالیایی وزارت دادگستری گفت: در روز شنبه. شروع در اواسط ماه آوریل زندانیان را به کار گیرند و در مجموع هشت دستگاه با خروجی روزانه از 400,000 ماسک. اقلام خواهد شد در ابتدا توزیع شده در میان دیگر زندانیان و نگهبانان زندان. مقامات انتظار “قابل توجه مازاد” را به آن هدایت می شود به کارکنان پزشکی در بیمارستان در سراسر کشور است.

14:32 آلمان پرواز برگشت 200,000 شهروندان که رشته در خارج از کشور با توجه به وخیم تر شدن بیماری همه گیر. “این همیشه آسان نیست و وجود چند برجستگی در جاده ها گفت:” آلمان وزیر خارجه Heiko Maas در توییتر. “اما هر کس که می تواند افتخار از این تلاش است.”

Maas تشکر خود را از کارکنان و مسافران و متعهد به نگه دارید تا عظیم مهاجرین تلاش است. “ما همچنان به کار بر روی راه حل برای مسافران است که تا کنون قادر به بازگشت.”

یکی دیگر از 40,000 اتباع آلمان هنوز در انتظار برای بازگشت به خانه و با توجه به آژانس خبری DPA.

14:16 پلیس کشته 63 ساله در فیلیپین پس از او مسخره coronavirus قوانین و تهدید کردند. “مشکوک شد و هشدار داد توسط یک دهکده سلامت کارگر … برای پوشیدن یک ماسک صورت” پلیس گفت: در یک گزارش در این حادثه در جنوب استان, Agusan del Norte. “اما گمان می کردم عصبانی گفتن تحریک کلمات و در نهایت با حمله ماموران با استفاده از داس.”

در اوایل این هفته رئیس رودریگو Duterte گفت که منظور نیروهای امنیتی به شلیک مشکل است. مقامات فیلیپینی می گویند که این کشور تا کنون ثبت نام 3,094 عفونت و 144 و میر ناشی از کوروناویروس.

14:10 بیش از 10 ، 000 نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در پرتغال. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 10,524 عفونت و 266 مرگ و میر با مقامات پیش بینی وقوع خواهد رسیدن به اوج خود در اواخر ماه مه. وزیر بهداشت مارتا Temido هشدار داد هنوز هم وجود دارد “هیچ نوری در انتهای تونل.”

“این مبارزه است نه 100 متر مسابقه آن است که یک ماراتن طولانی,” او گفت:. “این زمان به تعادل ترس و شجاعت را به ماندن در خانه به ادامه کمک به دیگران برای درخواست کمک کند که ما به آن نیاز دارند.”

14:02 اسپانیا را حفظ خواهد کرد آن مستند اقدامات در محل تا مارس 25 می گوید نخست وزیر پدرو سانچز. صحبت سه هفته پس از محدودیت های اعمال شده برای اولین بار معرفی شد سانچز گفت: دولت خواهد درخواست “مجوز از مجلس” برای حرکت در هفته آینده. اسپانیا را به سهولت برخی از محدودیت های اقتصادی تحت وضعیت اضطراری پس از تعطیلات عید پاک او اضافه شده است.

اسپانیا در حال حاضر 124,736 coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان به جز ما. با مرگ و میر 11,774 آن است که رتبه سوم را پشت آمریکا و ایتالیا با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. میزان عفونت های جدید را آغاز کرده است به رها کردن در روزهای اخیر منجر به این امید که شیوع این بیماری در حال رسیدن به اوج خود.

13:49 برای اولین بار در اتریش, بیشتر مردم بهبود از COVID-19 از آلوده شدند در یک دوره 24 ساعته مقامات گفت: در روز شنبه. کشور وزارت بهداشت تایید 354 موارد جدید اما گفت: 485 نفر رسما بهبود بیش از روز قبل. اتریش دیده است یک افت در میزان عفونت در روزهای اخیر با روز به روز پرش انداختن زیر 5 درصد به آلمان DPA news agency. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 11,525 تایید عفونت.

وزیر بهداشت رودولف Anschober هشدار داد که خیلی زود به جشن می گیرند. “ما باید کاملا رسیده است اهداف ما,” او گفت:. “اما ما می بینیم که ما می تواند رسیدن به آنها را — اگر ما تمام چوب با هم همکاری کردن و نگه داشتن در آن است.”

13:35 به آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) را رد کرده است یک گزارش که فصل فوتبال را راه اندازی مجدد در اوایل ممکن است. مجله ورزشی کیکر گزارش داد که 36 باشگاه توافق کرده اجازه دهید تیم رقابت در پشت درهای بسته در ماه آینده و آنها را به بازی کردن در این رقابت تا پایان ماه ژوئن است.

فوتبال بدن که عمل بوندسلیگا و بخش دوم گفت که این گزارش “گمراه کننده” و وجود “هیچ برنامه بازی آماده برای بقیه فصل جاری.” بدن گفت: آن را به حال شده است با توجه به “دو سناریوی احتمالی” که نیاز به تایید دولت است.

ادامه مطلب: زنان بوندسلیگا مواجه نیست موج ورشکستگی — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است

13:25 روسییک نام برای تحریم در تمام کشورهای جهان به برداشته شود به منظور کمک به جهان در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. نگه داشتن محدودیت در محل “به ارمغان می آورد مردم در آسیب پذیر ترین کشور در آستانه” وزارت امور خارجه گفت:. مسکو خواست سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای فشار علیه “اقدامات تبعیض آمیز” که مانع آن ملت’ پاسخ. آخرین درخواست تجدید نظر می آید روز پس از روسیه و چین و سوریه و ایران و کره شمالی و ونزوئلا و نیکاراگوئه و کوبا با ارسال نامه ای به اشاره به این حادثه تلخ و خواستار آن است که تحریم های آنها برداشته شود.

روسیه مواجه شده است و تحریم ها از آمریکا و اکثر کشورهای اروپای غربی پس سال 2014 در الحاق کریمه.

بیشتر بخوانید: روسیه ‘کرونا-تعطیلات’ ترک کسب و کارهای کوچک در سقوط آزاد

13:20 بریتانیا گزارش شده یک چهارم پی در پی روزانه بالا در مرگ و میر از COVID19 با 708 بیشتر مرگ و میر ناشی از مصرف کلی شمارش به 4,313. این رقم نشانگر افزایش 20 ٪ در روز قبل.

پس از تلاش برای تست همه اما جدی ترین موارد از coronavirus تا به حال در بریتانیا رهبران قول داد به گام تا روش.

روز جمعه 4000 تخت بیمارستان صحرایی ساخته شده فقط در 9 روز باز شد در لندن با شاهزاده چارلز. مراقبت های ویژه مرکز قادر خواهد بود برای کمک به این کشور در مقابله با موجی از بیماران به طور جدی بیمار.

13:10 یک ایتالیایی پلیس که حفاظت نخست وزیر Guiseppe کونته درگذشت COVID-19. 52 ساله افسر آزمایش مثبت در 21 مارس شده است و در تماس با نخست وزیر برای حداقل دو هفته دولت ایتالیا گفت. ایتالیا در حال حاضر حدود 120,000 عفونت با مرگ و میر در 14,681 با توجه به داده های ارائه شده توسط ما بر اساس جانز هاپکینز موسسه.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

13:04 مجارستان در حال آماده سازی یک بسته نجات برای اقتصاد خواهد شد که همچنین شامل یک صندوق ویژه ای که شرکت های چند ملیتی و احزاب سیاسی و بانک ها و مقامات شهری مورد نیاز خواهد بود به پرداخت به و “به اشتراک گذاری بار” اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

دولت را انتقال حدود €3.7 میلیارد دلار (4 میلیارد دلار) به صندوق بلکه تحمیل ویژه مالیات بر شرکت های چند ملیتی و بانک ها را یکی دیگر از €250 میلیون, گفت: ویکتور اوربان را رئیس ستاد Gergely Gulyas در روز شنبه.

12:55 قانونگذاران در برزیل کنگره تصویب “بودجه جنگ” برای مبارزه با شیوع کروناویروس در روز شنبه با این لایحه ایجاد یک ویژه پولی و مالی رژیم برای هزینه های مرتبط با ادامه وضعیت اضطراری. این پیشنهاد را به سهولت مالی و بودجه red-نوار برای گام برداشتن در برابر این بیماری همه گیر و همچنین اعطای ملت بانک مرکزی اورژانس قدرت. این لایحه هنوز هم نیاز به تایید حداقل 60 درصد از نمایندگان در این کشور سنا.

12:48 مقامات در سوئیس گزارش کرده اند 56 مرگ و میر بیشتر در قبلی 24 ساعت آوردن مجموع مرگ و میر در کشور از 8.6 میلیون و 484. تعداد ثبت نام عفونت شروع به پریدن کرد با نزدیک به 1000 موارد از دیروز است و در حال حاضر در 20,278.

12:09 اسپانیا را گسترش دهد آن سخت مستند اقدامات تا آوریل 26, روزنامه ال پایس گزارش کرده است. آن گفت: نخست وزیر پدرو سانچز است به درخواست از کنگره برای گسترش. این کشور شاهد یک سیما در آن تعداد موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر. آرامش خود را مستند اقدامات است و انتظار نمی رود تا زمانی که آن را می بیند یک کاهش قابل توجه در تعداد آن موارد است.

11:44 پرستاران در خط مقدم از coronavirus پاسخ در آلمانوجود دارد هیچ پایانی در چشم و بدترین هنوز به آمده است. با وجود این کشور نسبتا کم نرخ مرگ و تقریبا 4000 شهروندان همچنان در بخش مراقبت های ویژه.

11:25 مستند اقدامات در آلمان می تواند بی درنگ یک افزایش در خشونت خانگیبه خصوص در مناطق شهری, آلمانی, خانوادگی, وزیر Franziska Giffey اعلام کرده است. “ما در حال گرفتن انتقادات و پیشنهادات مختلف از فدرال متحده است. وجود دارد بدیهی است که یک شهر-کشور تقسیم,” او گفت: آژانس خبری DPA. بالقوه برای درگیری بسیار بالا در مناطق روستایی با توجه به Giffey. “ما شنیده اضافی مورد اعداد وجود دارد در عین حال” خانواده وزیر نشان داد.

آلمانی ها هستند که خواست به ماندن در خانه با جلسات مجاز با یک نفر دیگر در خارج از منزل در زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, اگر چه برخی از مقامات محلی باید اجرا سخت تر مستند محدودیت. مدارس و مهد کودک بسته شده اند و در بسیاری از کشورهای فدرال به مدت سه هفته در حال حاضر.

هفته گذشته Giffey گفت: گزارش پلیس از خشونت خانگی در برلین رفته بود تا 10 درصد است.

11:05 تایید تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در هلند افزایش یافته است 164 به 1,651 مقامات می گویند که.

موسسه ملی بهداشت (RIVM) گفت: تعداد COVID-19 عفونت افزایش یافته بود 6 درصد به 16,627 بیش از 24 ساعت گذشته.

تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت بالاتر از رقم رسمی با توجه به کمبود گسترده آزمایش RIVM گفته است.

10:10 اسپانیا ثبت دومین برد متوالی روزانه سقوط در coronavirus-مرگ و میر مرتبط با 809 مرگ و میر با توجه به آمار رسمی. تعداد مرگ و میر وجود دارد به اوج خود رسید و در روز پنج شنبه در 950.

وزارت بهداشت اعلام کرد که ثبت نام 124,736 موارد در مجموع پس از اضافی 7,026 عفونت تایید شد بیش از 24 ساعت گذشته. آن است که با اندکی کاهش در گذشته روزانه ،

اسپانیا در حال حاضر رتبه جلوتر از ایتالیا به عنوان کشور دوم اکثر عفونت های پشت, ایالات متحده است. ایتالیا هنوز هم نیاز به انتشار به روز رسانی آمار و ارقام که آن را انتظار می رود بعد از آن در روز شنبه.

اسپانیا در حال تکمیل آن در هفته سوم از یک وضعیت اضطراری که دولت مورد استفاده قرار گیرد به درخواست اقامت در خانه قوانین و خاموش شدن غیر ضروری صنایع. این مستند با توجه به پایان در مارس 12 اما چند انتظار آن را نمی توان به عنوان کشور چنگ زدن با شیوع است که دیده می شود بیش از 11,000 زیان های زندگی است.

10:00 یک شرکت سوئیسی است که ارائه لوکس بالا پایان isolations در سبک شخصی مواد غذایی خریدار, بازدید از یک دکتر و یک در اتاق تست برای COVID-19.

الکساندر Hubner از بنیانگذاران و مدیر اجرایی لو جواهر گفت: آژانس خبری AFP: “ما متوجه ما تا به حال به آمده تا با یک سرویس جدید و وفق دهند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ما با قرنطینه آپارتمان.”

Hubner گفت: لوکس شرکت تا به حال خود را کاهش داد, قیمت به 2000 فرانک سوئیس ($2,050, €1,900) یک شب. “در حال حاضر من می گویند بزرگتر یا متوسط واحد خواهد بود حدود 500 فرانک روز” لو جواهر رئیس گفت.

برای اضافی 800 فرانک در هر روز مهمان می تواند با دریافت یک دکتر را به خانه تماس بگیرید و یا دو بار در روز چک کنید تا از یک پرستار است. این مقره همچنین می توانید درخواست round-the-clock پزشکی برای نظارت بر صرف 4,800 فرانک در روز است. اگر مهمان می خواهید یک coronavirus آزمون یکی می تواند انجام شده در اتاق برای 500 فرانک.

Hubner گفت: این شرکت بود و نه سود ساخت هر چند که آن را نیز ارائه کارکنان پزشکی محل اقامت رایگان. “ما در اتاق چشمه های معدنی که می تواند بسیار مناسب برای یک پزشک به استراحت در,” او گفت:.

09:40 زن و شوهر در هند چتیسگر را به نام خود نوزاد دوقلو تاج و Covid.

“تحویل اتفاق پس از مواجهه با مشکلات متعددی و بنابراین من می خواستم به روز به یاد ماندنی” Preeti Verma 27-مادر از پسر و دختر گفت: خبرگزاری پرس تراست هند.

پدر و مادر گفت: نام آنها را به یاد در مورد مشکلات آنها مواجه شده بودم در سراسر کشور مستند آغاز شد که در مارس 24.

09:00 این موسسه کخ رابرت (RKI) در برلین قرار گرفته و به تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus در آلمان در 85,778 افزایش 6082 در روز قبل را رقم بزند. دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) مستقر در آمریکا در شهر بالتیمور گزارش کرده است در مجموع 91,159 موارد است. RKI که تنها طول می کشد را به حساب الکترونیکی منتقل می شود آمار و ارقام از کشورهای فدرال و به روز رسانی لیست خود را یک بار در روز به ثبت رسیده 1158 مرگ و میر تا کنون در حالی که JHU گزارش 1275 مرگ و میر.

RKI همچنین به شکستن در موارد و مرگ و میر برای هر فرد آلمانی وزارت امور خارجه:

بادن-وورتمبرگ: 17,014 موارد مرگ و میر 316
بایرن: 21,908 موارد مرگ و میر 349
برلین: 3,471 موارد مرگ و میر 22
براندنبورگ: 1,211 موارد مرگ و میر 12
برمن: 354 موارد مرگ و میر 6
هامبورگ: 2,697 موارد مرگ و میر 16
هسه: 4,279 موارد مرگ و میر 42
مکلنبورگ-فورپومن: 501 موارد مرگ و میر 5
نیدرزاکسن: 5571 موارد مرگ و میر 85
راین شمالی-وستفالیا: 17,885 موارد مرگ و میر 200
Rhineland-Palatinate: 3,504 موارد مرگ و میر 29
Saarland: 1,265 موارد مرگ و میر 14
زاکسن: 2,591 موارد مرگ و میر 24
زاکسن-آنهالت: 896 موارد مرگ و میر 11
Schleswig-Holstein: 1,559 موارد 17 مرگ و میر
تورینگن: 1,072, 10 مرگ و میر

مجموع: 85,778 موارد مرگ و میر 1158

08:55 حداقل 15 پزشکی کارگران در مصر اصلی بیمارستان سرطان شده اند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus, دولت, مقامات گفت.

اخبار مطرح شده ترس که همه گیر می تواند طعمه امکانات بهداشتی در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور در بحرانی ترین زمان.

قاهره موسسه ملی سرطان گفت: سه پزشکان و 12 پرستاران به ترتيب آلوده. دیگر پزشکان در بیمارستان که دریافت صدها نفر از بیماران در هر روز خواهد بود تست شده است.

مصر ثبت شده حدود 1000 مورد از این ویروس و 66 مرگ و میر. به دولت تحمیل یک شب مقررات منع رفت و آمد و تعطیل مساجد و مدارس ممنوع تجمعات عمومی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

08:45 در اینجا یک دور تا از آخرین به روز رسانی از آسیا.

ژاپن: توکیو دارای 118 موارد جدید COVID-19 با توجه به NHK پخش عمومی به نقل شهری مقامات دولتی. این اولین بار است که عفونت را بیش از 100 در یک روز آوردن تعداد موارد تایید شده در پایتخت ژاپن به 891, NHK گفت.

توکیو شهری دولت به خواست مردم به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته در میان نصب حدس و گمان است که ژاپن ممکن است یک وضعیت اضطراری اعلام کرد و منجر به سراسر کشور مستند.

این کشور به عنوان یک کل است گزارش 2,935 عفونت و در نتیجه 69 مرگ و میر.

چین: این کشور شده است عزاداری هزاران نفر از “شهدا” کسانی که فوت کرده اند در جدید شیوع کروناویروس و به حالت تعلیق در تمام اشکال سرگرمی.

بعد از عزاداری شامل سه دقیقه از انعکاس رهبری رئیس جمهور چین در پکن با دیگر مقامات بالا لباس پوشیدن و در کت و شلوار سیاه با سفید carnations به آنها متمایل قبل از پرچم نیمه افراشته در رهبری مرکب از Zhongnanhai.

شنبه سالانه Qingming جشنواره که میلیون ها نفر از خانواده پرداخت و احترام به اجداد خود. اما ووهان است و قرار دادن یک توقف به تمام آرامگاه-جارو فعالیت در آن گورستان حداقل تا مارس 30 محدود کردن یکی از مهم ترین تاریخ در تقویم چینی است که معمولا می بیند میلیون ها نفر از خانواده ها سفر به تمایل به آبا و اجدادی خود را گورهای ارائه گل و سوزاندن بخور دادن.

اندونزی گزارش شده اضافی 106 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 2,092. وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto همچنین گفت که 10 نفر مردهاند گرفتن این کشور تلفات به 191.

اندونزی مقابله با شیوع رمان coronavirus با معرفی اجتماعی فاصله سیاستهای اما رئیس جمهور Joko Widodo مخالف سخت مستند اقدامات توسط بسیاری از اندونزی همسایه است.

هند: در میان مداوم مستند برای جلوگیری از گسترش COVID-19 هزاران نفر از کارگران مهاجر در شهرهای بزرگ از جمله پایتخت کشور دهلی نو نمی دانستند که وعده غذایی بعدی خود را آمده است.

پاکستان: نخست وزیر Imran Khan شده است صحبت کردن در مورد چگونه پاکستان در برخورد با این بحران است. “ما در مواجهه با استارک انتخاب نیاز به تعادل بین مستند های لازم برای کاهش/جلوگیری از گسترش COVID19 & اطمینان مردم نیست از گرسنگی می میرند & اقتصاد ما نمی سقوط. بنابراین ما در حال راه رفتن tightrope.”

تایلند: تایلند قرار توقیف موقت تمام پروازهای مسافری از فرود در این کشور برای جلوگیری از گسترش این رمان ویروس.

تعدادی از عفونت ها در تایلند افزایش یافته است 89 معنی وجود دارد در حال حاضر 2067 موارد در سراسر کشور, مقامات اعلام کرد. نیز وجود دارد یکی دیگر از مرگ آوردن تلفات به 20.

کره جنوبی: دقیق اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که تعداد روزانه موارد می شود 50 و یا کمتر به طور منظم کره جنوبی را به وزارت بهداشت اعلام کرده است. این کشور در حال حاضر تجربه در حدود 100 مورد در هر روز است.

فیلیپین: وزارت بهداشت در گزارش 76 مورد جدید و هشت نفر کشته شده اند آوردن تلفات به 144. در مجموع 3,094 عفونت گزارش شده است.

08:10 به ما ستاره پاپ صورتی نشان داده است او بهبود پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. این درست مثل یک قرص خواننده نیز جداگانه $500,000 (€460,000) کمک های مالی به دانشگاه بیمارستان صندوق در فیلادلفیا و COVID-19 بحران صندوق در لس آنجلس.

07:30 کوبا در آینده شده است تا با برخی از راه های غیر متعارف از ساخت ماسک محافظ برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. برخی از مردم شده اند ساخت ماسک از بند با باندهای الاستیک با توجه به کمبود محافظ دنده.

06:40 از دولت استرالیا خواسته است بیش از 2 میلیون نفر در ویزای موقت برای رفتن به صفحه اصلی اگر آنها قادر به حمایت از خود در میان رکود اقتصادی و بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها شامل کارگران ماهر و دانش آموزان است.

در میان کسانی که خواسته به رفتن شد برخی از 203,000 گردشگران در حال حاضر در کشور بسیاری از آنها در سه ماه ویزا که گفته شد آنها نیاز به “بازگشت به کشور خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” اگر آنها احساس آنها می تواند برای خود تحت شرایط حاکم.

برخی از 118,000 برگشت و بازدید کنندگان دیگر در کار تعطیلات ویزا نیز گفت: اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge که اگر آنها نه “اعتماد به نفس برای حفظ خود در طول شش ماه آینده آنها باید کشور را ترک کنند.”

استرالیا است که به خصوص محبوب با برگشت از آنها 19,000 در حال حاضر در کشور است. برخی از برگشت اما می توانید ویزای خود را تمدید اگر آنها شاغل در بخش ضروری.

06:20 مقامات در بنگلادش در حال کار اضافه کاری برای جلوگیری از COVID-19 شیوع در Rohingya اردوگاه های پناهندگان. هنوز هیچ مورد گزارش شده است, اما شیوع می تواند به اثبات ویرانگر با توجه به این شرایط به سر می برند. سازمان دیده بان DW تصویری را در اینجا.

05:50 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف مقامات بهداشتی’ راهنمایی کرد و گفت که او نمی خواهد با پوشیدن یک ماسک صورت خود را.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 275,000 موارد تقریبا با 7,500 مرگ و میر و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر توصیه افراد پوشیدن پارچه پوشش صورت, او گفت که او شخصا نمی خواهد که غذای مشاوره.

“با ماسک آن را واقعا داوطلبانه چیز. شما می توانید آن را انجام دهید, شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب نمی به آن را انجام دهد” او گفت:.

در همین حال در شهر نیویورک است که تا کنون ثبت نام 1,867 مرگ و میر به دلیل ویروس, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان در یک “مسابقه فوق العاده ای در برابر زمان” تجدید تماس خود را برای دولت فدرال به بسیج نظامی است.

“ما در حال برخورد با یک دشمن است که در کشتار هزاران نفر از آمریکایی ها و بسیاری از مردم در حال مرگ هستند که نیازی به مرگ,” او گفت:. “شما نمی توانید می گویند هر دولت برای خود در هر شهر برای خود. که به امریکا نیست.”

در همین حال دفتر شهردار توییتی مشاوره از جمله چگونه به بداهه نوازی یک ماسک.

05:15 کره جنوبی اعلام کرده است به گسترش اجتماعی آن فاصله کمپین برنامه ریزی شده به پایان روز دوشنبه دو هفته به عنوان کشور آسیایی را تلاش برای کاهش تعداد عفونت به کمتر از 50 روز است.

کره جنوبی شده است به طور متوسط حدود 100 مورد جدید در هر روز و در هفته های اخیر اما وزیر بهداشت پارک داد neung-هو گفت: “خیلی زود به شود” برجسته اخیر سنبله وارداتی موارد و همچنین به عنوان یک خوشه کوچک از عفونت که همچنین باعث شد تا دولت به انصراف از برنامه ای برای بازگشایی مدارس در هفته آینده.

پارک ادامه داد: “هدف ما این است که قادر به کنترل عفونت در راه است که ما سلامت و سیستم پزشکی از جمله پرسنل و sickbeds می توانید مسئولیت رسیدگی به آنها را در سطح معمول.”

“اگر تعداد به 50 یا کمتر پایدار درمان بیماران از جمله بدحال ممکن خواهد بود بدون فشار زیادی بر روی سیستم.”

05:00 58 ساله آلمانی, دکتر, درگذشت در آپارتمان خود نادیده گرفتن سفارشات به خود منزوی پس از نشان دادن علائم کروناویروس. لندن-بر اساس طبیب مرده پیدا شد در تخت خود را در نزدیکی برلین ایجاد نگرانی او می تواند آلوده به افراد دیگر در یک پرواز های از انگلستان به آلمان, در ماه گذشته, انگلیسی روزانه گاردین گزارش کرده است.

این شهروند آلمانی که قابل درک است که در لندن کار می کرد به عنوان یک locum دکتر گفته بود کارفرمای خود را برای قرار دادن خود به خود انزوا در 19 مارس پس از توسعه علائم.

در مارس 25 مرد را نادیده گرفته و مشاوره برای سفر به برلین که در آن او به یکی از بستگان نزدیک و صاحب یک آپارتمان در Babelsberg منطقه پوتسدام در حومه پایتخت آلمان.

بدن او کشف شد و یک postmortem نشان داد تا به حال دچار Covid-19.

02:40 چین در صبح روز شنبه گرامی افرادی که درگذشت در شیوع کروناویروس در سه دقیقه ای در سراسر کشور لحظه ای از بازتاب.

حمله هوایی آژیر شنیده شد و پرچم بودند پرواز نیمه افراشته در بسیاری از شهرستانها عمده از جمله ووهان شد که کانون این بیماری همه گیر به افتخار مرده به خصوص “شهدا” — چه چین خواستار مراقبت های بهداشتی کارگران که درگذشت مبارزه با شیوع.

این Xinhua News Agency, به نام بزرگداشت یک “ناله در غم و اندوه” را به عنوان شاخ وسایل نقلیه قطار و کشتی های پیوست در.

02:22 دادستان کل آمریکا ویلیام Barr روز جمعه گفت که “شرایط اضطراری” با توجه به COVID-19 موثر بر عملکرد فدرال زندانها و گفت: “آسیب پذیر زندانیان در آسیب دیده ترین امکانات” منتشر خواهد شد به “خانه حبس.”

01:30 یک گروه حدود 300 نفر مونتاژ در خارج از یک مسجد در برلین روز جمعه حتی به عنوان یک محدودیت در مجامع عمومی در محل در پایتخت آلمان در میان COVID-19 شیوع.

مردم بنا به گزارش ها در پاسخ به یک تماس به نماز در تاریکی-به عنوان-سلام مسجد در جنوب شرقی منطقه Neukölln.

گزارش گفت که نماز جمعه پیچیده شد و تا اوایل با همکاری امام. مسجد مقامات پلیس گفت که آنها خواهد رسیدن به مردم دوباره در رسانه های اجتماعی درخواست از آنها برای جلوگیری از پاسخ به تماس نماز در فرد است. آنها همچنین گفت که دعوت به نماز معلق خواهد شد بی درنگ اگر جمعیت شروع به نظر می رسد دوباره.

بیشتر بخوانید: روسیه ‘کرونا-تعطیلات’ ترک کسب و کارهای کوچک در سقوط آزاد

00:40 بازارهای سهام ایالات متحده در بسته بیرون انداختن 1.5 درصد در روز جمعه به وزارت کار داده ها نشان می دهد که این کشور از دست 701,000 شغل در نیمه اول ماه مارس. Coronavirus همه گیر سرزنش است برای پایان دادن به یک رکورد 113-ماه رگه هایی از رشد کار در ایالات متحده است.

00:07 این وزیر خارجه آلمان تخمین می زند که حدود 40,000 شهروندان آلمانی هنوز در خارج از کشور با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه در Rheinischen پست روزنامه. اکثر آنها تصور می شود در آفریقای جنوبی, نیوزیلند, و پرو وزارت امور خارجه گفت: در این گزارش. آلمان شده است و پرواز برگشت آن شهروندان رشته در خارج از کشور در طول همه گیر با حدود 194,000 داشتن بازگردانده شده است تا کنون.

00:05 گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass می گوید او انتظار دارد که “عمده رکود اقتصادی جهانی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در LinkedIn ارسال در جمعه Malpass گفت که بانک جهانی با هدف پاسخ به “زور و اجبار و انبوه” از طریق حمایت از برنامه به خصوص هدف قرار دادن فقیر و آسیب پذیر سازمان ملل است که می تواند ضربه سخت ترین رکود اقتصادی.

او همچنین افزود که بانک جهانی به زودی مذاکره با اتیوپی و کنیا و دیگر کشورها است.

00:00 در اینجا برخی از takeaways کلیدی از روز جمعه:

تعداد COVID-19 نفر در ایتالیا افزایش یافته و در همان نرخ به مدت پنج روز در یک ردیف به مقامات محتاط امید است که این کشور در حال رسیدن به اوج این بیماری همه گیر. روز جمعه بیش از 4500 موارد جدید در ایتالیا گزارش شده است, از جمله بیش از 760 مرگ و میر تقریبا به همان تعداد به عنوان روز قبل از. بیشتر مردم درگذشت COVID-19 در ایتالیا بیش از هر جای دیگری در جهان کنونی مرگ و میر در 14,681.

مقامات در برلین روز جمعه متهم کرد آمریکا از متوقف کردن حمل و نقل 200,000 محافظ ماسک صورت مسیر از یک تولید کننده چینی به آلمان است.

برلین وزیر کشور Andreas Geisel روز جمعه گفت که ماسک شده بود دستور داد برای پلیس و تشنج بود مربوط به صادرات ممنوعیت ماسک توسط دولت آمریکا به عنوان سازنده مستقر در ایالات متحده است.

آمریکا متعهد “یک عمل مدرن دزدی دریایی” Geisel گفت.

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه است که مردم می پوشند غير “اساسی پارچه یا پارچه ماسک که هم می تواند خریداری آنلاین و یا به سادگی در خانه ساخته شده است.”

ما مقامات بهداشت تا به حال در اصل توصیه می شود که افراد سالم نیاز به پوشیدن ماسک.

ما جراح عمومی جروم آدامز گفت که CDC جدید توصیه در ماسک بر اساس “مطالعات اخیر” نشان دادن “بخش قابل توجهی” از افراد با کروناویروس که فاقد علائم و ندانسته می تواند انتقال این بیماری است.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.
آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi wr / rc (رویترز, dpa, AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>