Coronavirus آخرین: نیویورک می بیند رکورد افزایش مرگ و میر

ایالت نیویورک ثبت 630 جدید کروناویروس, مرگ و میر, بزرگترین آن روز به روز پرش از شیوع آغاز شد. کمیسیون اتحادیه اروپا رئیس می خواهد یک “طرح مارشال به اروپا است.” دنبال DW برای آخرین.

– ایالت نیویورک ثبت یک رکورد در روز برای مرگ و میر در 630

– انگلستان مرگ و میر افزایش یافته است 708 در 24 ساعت بالاترین روزانه افزایش تا کنون

– با وجود آلمان نسبتا کم نرخ مرگ و تقریبا 4000 شهروندان در بخش مراقبت های ویژه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:52 اروپایی تولید کننده هواپیما ایرباس است منتقل می شود 4 میلیون محافظ ماسک صورت از چین به آلمان به عنوان بخشی از آن به اصطلاح پل هوایی ماموریت این شرکت اعلام کرد که صبح روز یکشنبه.

یک A350 هواپیما فرود در هامبورگ لود شده با ماسک که توزیع خواهد شد و به بیمارستان های آلمان و فرانسه و اسپانیا و انگلیس.

01:16 ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 30 COVID-19 مورد در روز یکشنبه که 25 بودند افرادی که به تازگی وارد شده از خارج از کشور است.

برای جلوگیری از موارد جدید ورود از خارج از کشور چین بوده است و خفقان را در مسافرت های بین المللی ممنوعیت ورود به بسیاری از خارجی ها و محدود کردن خطوط هوایی خارجی به یک پرواز در هر هفته است.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: در آلمان, دانشجویان پزشکی گام برای مبارزه با COVID-19

00:03 کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen خواهان همبستگی اروپایی از طریق افزایش سرمایه گذاری در بودجه اتحادیه اروپا گفت: “ما نیاز به یک طرح مارشال برای اروپا” برای اطمینان از ثبات اقتصادی در طول coronavirus بحران است.

در سرمقاله منتشر شده توسط آلمان Welt am Sonntag روزنامه رئیس اتحادیه اروپا نوشته است که “بسیاری از میلیاردها دلار است که نیاز به سرمایه گذاری به منظور جلوگیری از یک فاجعه بزرگ خواهد شد و با اتصال نسل است.”

00:00 گرفتن در روز شنبه خبر اینجا: نیویورک می بیند بدترین 24 ساعت هنوز

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.
آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

wmr/dr (ایسنا AFP dpa AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>