Coronavirus آخرین: بیش از 750,000 موارد در سراسر جهان

ایتالیا دومین کشور پس از آمریکا به رکورد بیش از 100 ، 000 موارد است. در سطح جهان بیش از 35 ، 000 نفر کشته شده اند. دنبال DW برای آخرین.دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 750,000 COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر جهان با بیش از 35 ، 000 مرگ و میر
  • انسان آزمایش بر روی یک coronavirus واکسن آغاز خواهد شد در ماه سپتامبر
  • مجارستان افزایش یافته است نخست وزیر ویکتور اوربان اورژانس قدرت برای یک دوره نامحدود از زمان
  • سارقان به سرقت رفته است یک ون گوگ نقاشی از یک موزه است که بسته شد با توجه به شیوع

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

17:31 بهداشت عمومی رسمی در فرانسه گزارش کرده است این کشور بالاترین روزانه مرگ و میر به تاریخ با اضافی 418 مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 3,024 از ویروس. این کشور ثبت کرده است بیش از 40 ، 000 coronavirus موارد و هنوز هم بیش از 5000 نفر در بخش مراقبت های ویژه به عنوان سیستم بهداشت و درمان در برخی از نقاط کشور غرق شده با این بحران است.

17:28 ایتالیا, معاون وزیر بهداشت Pierpaolo Sileri گفت: آخرین اطلاعات نشان داد که این کشور در دوره شروع به دیدن “یک کاهش در تعداد افراد آلوده در ظرف هفت تا 10 روز است.”

با این حال ایتالیا و جهان-شکوه مرگ و میر افزایش یافته 812 در 24 ساعت گذشته به 11,591.

تعدادی از عفونت های ثبت شده از زمان آغاز این بحران در ماه گذشته پیشی گرفته 100,000 معنی تنها در ایالات متحده بیش coronavirus موارد از این کشور مدیترانه ای.

17:27 کوچک, آلمانی, ایالت زارلاند اتحاد پیوست باواریا در تمدید مهلت برای مستند. در ایالت زارلند در کشور اقدامات خود ادامه خواهد داد تا مارس 20; در بایرن تا مارس 19. آلمان 14 کشورهای دیگر را ندارند شدید مستندات در محل. به جای تحمیل دقیق اجتماعی فاصله اقدامات است که به جلوگیری از بیش از دو نفر از جلسه. ایالت براندنبورگ و زاکسن رسما تمدید این اقدامات تا مارس 19 و 20 آوریل بود.

سر آنگلا مرکل صدارت, Helge براون گفت: آلمان به عنوان یک کل باید در انتظار در سراسر کشور محدودیت برداشته شود تا حداقل مارس 20 دیگر دولت هنوز رسما اعلام کرد چنین طولانی پسوند.

17:09 ویلنیوس, لیتوانی را با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای بررسی اینکه آیا مردم محلی به دنبال مستند اقدامات است. دولت شهرستان گفت: هواپیماهای بدون سرنشین مجهز خواهد شد با بلندگو به منظور انتقال خدمات عمومی اطلاعیه ها و هشدارها و آنها را هشدار پلیس در صورت لزوم. این کشور مستند اقدامات در محل هستند تا مارس 13 و بسته شدن غیر ضروری مغازه ها و همچنین افراد فقط مجاز به همگرا در گروه بیش از دو.

16:36 هیچ مدرکی وجود دارد که با پوشیدن پزشکی ماسک صورت در باز کمک می کند تا عموم مردم در حفاظت از خود را از coronavirus عفونت سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است. بر خلاف وجود دارد بیشتر در معرض خطر است که مردم را حذف ماسک نادرست و آلوده خود را که مدیر برنامه های اضطراری Michael Ryan گفته است.

“توصیه ما: ما توصیه نمی با پوشیدن ماسک محافظ اگر شما بیمار” رایان گفت.

نظر به دنبال اجرای جدید کروناویروس اقدامات پیشگیری در بلغارستان و اتریش که در آن شروع جمعه مردم ملزم به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در عمومی.

16:32 انگلستان اعلام کرده است یک برنامه برای کمک به استرالیایی رشته در خارج از کشور برای بازگشت به خانه. وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: دولت بریتانیا با همکاری با شرکت های هواپیمایی به ترتیب پروازها به بازگرداندن شهروندان بریتانیا.

او را تشویق استرالیایی ها زندگی در خارج از کشور که هنوز هم دسترسی به پروازهای تجاری به سفر خانه “بدون تاخیر.” طرح برای کار با خطوط هوایی به هواپیماهای چارتر به پیروی از دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان است.

Raab ایستاده بود و در را برای نخست وزیر بوریس جانسون در coronavirus جلسه توجیهی روزانه که در حال حاضر در قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

انگلستان دارای بیش از 22,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 1400 کشته شده اند.

15:54 رهبران بومی در آمریکای جنوبی را صادر کرد که درخواست برای کمک و هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس شمار یک “تهدید وجودی” به جوامع خود.

با میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان تحت مستند با توجه به این ویروس در قبایل آمازون و Chaco مناطق شده اند خواستار دولت برای اطمینان از قلمرو خود محافظت در برابر بیگانگان احتمالا حمل COVID-19.

“مردم بومی زندگی در جداسازی داوطلبانه به ویژه آسیب پذیر هستند به بیماری های عفونی به عنوان آنها لازم نیست که هر گونه ایمنی در برابر بسیاری از بیماریها گفت: Claudette Labonte از کنگره سازمان های بومی از حوضه آمازون (COICA).

“ما از دولت به تشدید نظارت و حفاظت از بومی سرزمین” Labonte عضو Kamuyeneh جامعه در گویان فرانسه گفت: آژانس خبری AFP.

15:17 هند مورد انتقاد قرار گرفته برای دست زدن به آن از همه گیر با توجه به دویچه وله دهلی خبرنگار Manira Chaudhary.

او گفت: “وجود دارد که منتقدان می گویند که این اقدامات باید شده اند بسیار زودتر در اواسط ماه فوریه و که آن را خوب است که در این مستند اعلام شد با فقط چهار ساعت’ توجه کنید.”

چودری همچنین گسترش مالی و تاثیر آن بر جهان دوم پرجمعیت ترین کشور. “اقتصاد هند شامل یک بخش از اقتصاد غیررسمی و هزاران نفر از کارگران مهاجر که عبور از مرزهای متحده هر روز به شهرهای بزرگتر برای امرار معاش خود آنها به طور ناگهانی در بر داشت خود را از امرار معاش یک شبه. آنها گفته اند که آنها نمی خواهند به از گرسنگی می میرند. آنها را به خانواده ها به دنبال پس از. و آنها در حال رفتن به روستاها و شهرهای خود را و واقعا غیر بهداشتی و شرایط به سر می برند.”

“در مناطق روستایی در هند سیستم مراقبت های بهداشتی است که خوب نیست. تعدادی از بیمارستان ها کم است تعداد پزشکان حتی پایین تر است. و ما حتی ممکن است دیدن یک بزرگتر شیوع اگر این مهاجرت همچنان ادامه دارد.”

چودری استدلال می کند که با وجود شباهت بین هند و چین از نظر جمعیت وجود دارد برخی از تفاوت های کلیدی. او گفت: “این مهم را نیز به یاد داشته باشید که تراکم جمعیت در هند است که دو بار به عنوان بالا به عنوان که از چین است. بنابراین خطر بسیار بزرگتر است. و بهداشت و درمان روستایی و ساختار است که به خوبی توسعه یافته است. و COVID-19 نیروی کار در حال حاضر پذیرفته شده است که هند در حال رفتن به فاز 3 از جامعه انتقال است. و وقتی که می آید به تست کیت و هواکش ما هنوز در حال سقوط به پشت در که تعداد.”

14:26 کمیسیون اروپا در حال کار بر روی اتحادیه اروپا بعد از بودجه که در آن می گوید: باید یک نقش کلیدی در کمک به بهبود اقتصادی. کار در حال حاضر آغاز شده در پیش نویس جدید برای هفت سال پیشنهاد آغاز 2021 سخنگوی اریک Mamer نشان داد.

“چند-مالی سالانه چارچوب یک ابزار عالی به منظور اطمینان حاصل شود این به این دلیل بدیهی است که آن را اجازه می دهد تا ما برای استقرار سرمایه گذاری مستقیم در سراسر اروپا” Mamer گفت.

اتحادیه اروپا در نشست سران در ماه فوریه در هزینه های طرح برجسته اختلافات بین کشورهای مختلف با لحاظ مالی محافظه کار کشورهای مدعی کمیسیون پیشنهاد 1.14% سهم از درآمد ناخالص ملی خود را بیش از حد بلند پروازانه.

اتحادیه نیروبخش است خود را برای یک رکود اقتصادی شدید در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و رهبران در مواجهه بیش از چگونه به ساحل تا بلوک اقتصاد است. ایتالیا و اسپانیا می خواهید یورو اوراق قرضه و بدهی mutualization ابزار است که می تواند کمک به پایین آوردن آنها هزینه های استقراض و سهولت دسترسی به منابع مالی. آنها با حمایت فرانسه اما آلمان و هلند و اتریش مخالف حرکت می کند.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: بیش از آخر هفته در مصاحبه ای با آژانس خبری DPA که او برگزار شد نگرانی در مورد مسئولیت برای اوراق قرضه در آشکار از او حمایت بومی آلمان ایستاده است. اما Mamer نبود حکم هر چیزی. “همه گزینه ها روی میز” او اصرار داشت. “هر کس چشم انداز خود را برای بهترین راه برای خارج شدن از بحران است.”

14:04 اتحادیه اروپا منتشر کرده است یک لیست از “بحرانی کارگران” آن معتقد است باید اجازه داده شود ادامه داد: آزادی از جنبش با وجود اقدامات اضطراری معنی محکم کردن مرزهای میان کشورهای عضو است. “بسیاری از آنها دارای شغل هستند که برای ما مهم است همه را از طریق بحران” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

کمیسیون نیست و باید قدرت را به نادیده گرفتن کشورهای عضو خواسته تا در این فهرست تنها مشورتی اما von der Leyen گفت: “این بسیار مهم است که کسانی که مشغول به کار در بخش های حیاتی هستند که برای مبارزه با کروناویروس می تواند رسیدن به محل کار خود را به سرعت. این افراد مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان در مراقبت از کودکان, مراقبت از سالمندان, آتش نشانان و افسران پلیس کارگران حمل و نقل.”

توصیه دیگر مشاغل از اهمیت در این ضمیمه شامل فهرست مواد غذایی بخش کارگران فصلی, برداشت, بهداشت, محققان, شبکه ارتباطات تکنسین ها و افراد مشغول به کار در زیرساخت اساسی و کسانی که حمل و نقل پزشکی دنده محافظ.

14:03 اعضای یک کلمبیا چپ گروه های شورشی را به طور یک جانبه تحمیل آتش بس با توجه به همه گیر در راستای اخیر سازمان ملل متحد درخواست صلح تسهیل نروژ نشان داده است. نروژ درگیر شده است برای چندین سال به عنوان یک واسطه برای دولت کلمبیا و ارتش آزادی بخش ملی (ELN). آتش بس خواهد بود در محل thoughout مارس نروژی وزارت امور خارجه گفت:.

14:00 هنر دزد گرفته اند استفاده از coronavirus تعطیلی در هلند به شکستن را به یک موزه و سرقت یک ون گوگ نقاشی.

ادامه مطلب: ون گوگ نقاشی به سرقت رفته از موزه در طول coronavirus مستند

13:43 دارویی و تجهیزات پزشکی شرکت Johnson & Johnson نشان داده است که بشر تست از آن واکسن آزمایشی برای COVID-19 آغاز خواهد شد و سپتامبر است که می تواند آن را در دسترس برای استفاده در اوایل 2021. J&J نیز اظهار داشت: آن متعهد شده بود بیش از 1 میلیارد دلار (€900 میلیون) هم با ما سازمان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان همکاری صندوق واکسن پژوهش است. یک مسابقه در جریان است در سراسر جهان به منظور توسعه یک واکسن اما کارشناسان هشدار داده اند آن را می تواند بیش از یک سال برای یک تا آماده شود. یک بیمار داده شد Moderna وارز واکسن در یک دادگاه در اوایل این ماه آن را پیشتاز را به یک گزینه قابل دوام در دسترس است.

13:34 مجارستان مجلس با تصویب لایحه جنجالی است که تا حد زیادی افزایش قدرت این کشور راست نخست وزیر ویکتور اوربان. برتر بود گفت: این حرکت لازم است برای مبارزه با گسترش coronavirus. اوربان خواسته است برای گسترش یک دولت ملی اضطراری را که به دولت خود این حق را پاس ویژه احکام در پاسخ به شیوع کروناویروس. اوربان به تدریج گسترش قدرت خود را در طول 10 سال ،

ادامه مطلب: مجارستان عبور از قانون اجازه می دهد ویکتور اوربان به قانون توسط فرمان

13:26 از بالا, آلمانی, تنیس رسمی است گفت که او انتظار دارد ویمبلدون, برنامه ریزی برای 29 ژوئن-جولای 12, برای لغو می شود در روز چهارشنبه. خنجر Hordorff معاون رئيس جمهور از فدراسیون تنیس گفت: روزنامه فرانسوی روزانه l’equipe: “این یک شایعه آنها اعلام خواهد کرد که آنها لغو ویمبلدون,” او گفت:. علاوه بر این Hordoff گفت: به تعویق انداختن آن تا پاییز بود و نه یک گزینه با توجه به شرایط معنی چمن خواهد بود بیش از حد مرطوب است.

13:25 آلمان وزارت کشور و چند تن از اعضای دولت در سطح همتایان تایید کرده اند به پخش عمومی NDR که آلمان به طور نامحدود متوقف تبعید رد پناهندگی پناهجویان به افغانستان با توجه به همه گیر و همراه محدودیت های مسافرتی. دولت آلمان شروع اجاره پروازها در سال 2016 به اخراج اتباع این کشور جنگ زده شده بود که رد پناهندگی در آلمان است. 16 آلمانی متحده تا به حال قدرت به صورت جداگانه تصمیم گیری در چنین مواردی و همکاری به اخراج رد پناهندگی پناهجویان. تبعید شده اند flashpoint در سیاست های افراطی جناح راست سیاستمداران با استفاده از این موضوع به هم بزنید تا نفرت و بیزاری علیه پناهندگان و مهاجران خواستار تر و سخت گیرانه استفاده از قوانین در سراسر هیئت مدیره.

ادامه مطلب: Coronavirus به احتمال زیاد برای توقف اخراج ها به جنگ زده افغانستان

افغانستان گزارش 120 مورد تأیید از SARS-CoV-2 coronavirus چهار که کشنده است. اما چند دهه جنگ را فلج کشور, نظام سلامت است که تا به حال فقط شروع به بازسازی در سال های اخیر است. این کشور در صفوف به عنوان نزدیک گذشته در چندین شاخص توسعه انسانی. دانشمند اجتماعی Friederike Stahlmann که فقط به آلمان بازگشت از پایتخت افغانستان کابل گفت: NDR که عدم وجود آزمون و سلامت زیرساخت برای کمک به جلوگیری از این ویروس وجود دارد. “یک کنترل نشده و گسترش coronavirus در افغانستان به نظر می رسد اجتناب ناپذیر همچنین به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت ندارد امکان را به حفاظت از خود اقدامات,” او گفت:.

12:45 در اینجا آخرین است, از سراسر اروپا

آلمان: آلمان coronavirus مرگ و میر افزایش حدود 15 درصد است. شورای مشاوران اقتصادی گفت: رکود اقتصادی در آلمان در نیمه اول این سال است “اجتناب ناپذیر است.” بیش از یک در 10 شرکت های متوسط هستند با خطر ورشکستگی با توجه به همه گیر به اتاق بازرگانی و صنایع و بیش از یک چهارم از شرکت های آلمانی در حال انتظار برای اجرای کاهش ساعت کاری بیش از سه ماه آینده. آخرین آمار و ارقام: 62,435 عفونت 541 مرگ و میر, 9, 211 بازیافت.

اتریش: ماسک صورت در حال حاضر اجباری برای مردم در هنگام خرید و در تمام تنظیمات دیگر که در آن مردم می توانند به تماس نزدیک. آخرین آمار و ارقام: 9,200 عفونت 108 مرگ و میر 636 بازیافت.

فرانسه: شرکت های بزرگ فرانسه خواسته اند به جای 2.2 میلیون نفر از کارگران موقت ترک و بیکاری نسبی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شود. وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire به نام در شرکت های با استفاده از کمک های دولت به نگه داشتن شناور به پرداخت سود سهام به سهامداران این سال است. آخرین آمار و ارقام: 40, 174 عفونت 2,606 مرگ و میر 7,202 بازیافت.

ایتالیا: ایتالیا باید بریس برای یک “بسیار طولانی” مستند دولت گفت: با وجود این میزان عفونت کروناویروس داشتن آهسته به زیر 6 درصد برای اولین بار. هشدار از وزرا و مقامات بهداشتی آمد ایتالیا تلفات افزایش 756 روز یکشنبه – به خوبی زیر در روز جمعه رکورد 969. آخرین آمار و ارقام: 97,689 عفونت 10,779 مرگ و میر 73,880 بازیافت.

اسپانیا: وزارت بهداشت ثبت نام 812 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته به مناسبت اولین کاهش در تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته از آخرین پنج شنبه. اسپانیا در حال حاضر دوم بیشترین شیوع بیماری مرگبار پس از ایتالیا. اسپانیا تنها کشور با تعداد قابل توجهی از موارد است که تجربه یک روند نزولی از سه روز یا بیشتر باعث وزیر امور خارجه می گویند که این موارد به نظر می رسد مسطح کردن. آخرین آمار و ارقام: 85,195 عفونت 7,340 مرگ و میر 16,780 بازیافت.

اسلوونی: ایتالیا همسایه ساخته شده است که در صورت ماسک و دستکش اجباری در بسیاری از فضاهای عمومی. دولت نیز ممنوع شهروندان از سفر در سراسر کشور. Slovenians دیگر خواهد بود مجاز به ترک خود را اقامت. آخرین آمار و ارقام: 756 عفونت و مرگ و میر 11, 10 بازیافت.

انگلستان: برای دیدار با آن کمبود در پزشکی کارگران انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) خواسته است airline cabin crew گذاشته و در طول coronavirus بحران به ویژه کسانی که با کمک های اولیه آموزش به کار موقت جدید بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار در شهرستانها از جمله لندن و بیرمنگام و منچستر. در همین حال شاهزاده چارلز بود که آزمایش مثبت برای COVID-19 است از خود و انزوا پس از هفت روز است و در سلامت خوب سخنگوی خود را نشان داد. آخرین آمار و ارقام: 19,522 عفونت 1,228 مرگ و میر 135 بازیافت.

11:58 آلمان پیش بینی نیست یک پایان دادن به و یا شل شدن زمان coronavirus محدودیت به گفته سخنگوی دولت Steffen Seibert. “ما باید همه اقدامات در جای خود بی نقص,” Seibert گفت: در روز دوشنبه در برلین.

“سرعت ویروس’ گسترش است که هنوز هم بیش از حد بالا اجازه می دهد تا محدودیت به آرامش,” او گفت:, و اضافه کرد که آنگلا مرکل صدر اعظم بود “متقاعد شده است که این امر می تواند غیر مسئولانه به منظور بالا بردن امیدوار است که نمیتواند برآورده شود پس از آن… سپس ما را از ماهی تابه به آتش.”

مرکل خواهد بود که برای اولین بار اعلام کاستن از اقدامات “بر اساس حقایق” Seibert گفت. “او خواهد بود خوشحال به انجام این کار است چرا که او می داند که این محدودیت تقاضا بسیاری از بسیاری از مردم در زمان,” او اضافه شده است. مرکل نیز مجموعه ای به منظور بررسی اثر بخشی اقدامات در روز چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی با دولت premiers.

“ما قادر خواهد بود برای دیدن [چگونه موثر این اقدامات هستند] در اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده. تمام تصمیمات در چه مدت این اقدامات باید برای نگهداری خواهد شد بر اساس این” او گفت:.

“این همیشه در مورد یک سوال: آیا تعداد افراد آلوده و در نتیجه تعداد زیادی از مردم به شدت تحت تاثیر قرار توسعه در چنین راهی است که ما سیستم مراقبت های بهداشتی هنوز هم می تواند حفاظت از بودن سبب شیوع?” Seibert گفت. “این خواهد شد.”

11:46 اقتصاددانان تخمین می زنند که حدود 25 درصد از شرکت های آلمانی را مجبور به توسل به کوتاه زمان کار به آب و اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر. اما دقیقا چیست و چگونه کار می کند ؟ DW توضیح می دهد: کوتاه از زمان کار: یک ابزار حیاتی در آلمان زراد خانه برابر coronavirus

11:32 برلین تنظیم شده است برای باز کردن یک کلینیک جدید برای تا 1000 coronavirus بیماران توسط آوریل یا مه با توجه به شهر سلامت سناتور, Dilek Kalayci. آماده سازی برای بیمارستان می رویم “کاملا خوب” Kalayci گفت: رادیو برلین-براندنبورگ (RBB) و اضافه کرد که این وضعیت در پایتخت آلمان شهرستان است “هنوز هم قابل کنترل” با امکانات فعلی در محل.

همانطور که از صبح روز دوشنبه 2,462 مردم در برلین تایید شد به عنوان ویروس با سراسر شهر بود مرگ و میر 11.

11:25 ژاپنی, سازمان و کمیته بین المللی المپیک (IOC) تصمیم گرفت روز دوشنبه که 2020 توکیو بازی های المپیک شروع می شود در جولای 23, 2021 و اجرا تا 8 اوت Kyodo news گزارش شده است.

سه شنبه گذشته پس از چند هفته از قطعیت بین المللی المپیک و دولت ژاپن تسلیم به فشار از ورزشکاران و ورزشی بدن در سراسر جهان و توافق برای عقب راندن این بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اوایل روز دوشنبه Toshiro Muto مدیر اجرایی این بازی ها کرده بود گفت: این کمیته در حال حرکت بود “در جهت” تجلیل بلیط خریداری شده برای سال 2020 بازی در rescheduled رویداد و یا ارائه بازپرداخت در مورد برنامه ریزی تغییرات.

این اولین زمان صلح و تاخیر در 124 سال تاریخ بازی های المپیک مدرن و نشان دهنده یک ضربه بزرگ برای ژاپن که سرمایه گذاری 13 میلیارد دلار (€11.8 میلیارد دلار) در واکنش به این رویداد مطرح شده و 3 میلیارد دلار از داخلی و حامیان مالی. Muto گفت که خیلی زود به برآورد هزینه های اضافی از تاخیر خواهد بود.

ادامه مطلب: توکیو 2020 به تعویق افتادن شمار بسیار نیرومند مالی چالش

11:17 دولت برتر از جنوب آلمان در ایالت بایرن Markus Söder گفت: coronavirus “منحنی مسطح است کمی” اما آن است که بیش از حد به زودی برای تعیین زمانی که محدودیت خواهد بود برداشته به جای گسترش آنها تا مارس 19.

10:47 کلمبیا تحمیل کرده است در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش coronavirus. از هواپیماهای بدون سرنشین در آسمان به serenades در خیابان پلیس باید خلاق در تلاش خود را برای تشویق شهروندان به رعایت محدودیت در حرکات خود را. سازمان دیده بان DW آخرین گزارش در اینجا:

10:30 بریتانیا خدمات بهداشت ملی (NHS) است که به درخواست شرکت هواپیمایی کابین خدمه که گذاشته شده در طول coronavirus همه گیر برای رفتن به محل کار موقت جدید بیمارستان های ساخته شده برای درمان COVID-19 بيمار.

بیمه خدمات درمانی گفت: شرکت های هواپیمایی از جمله easyJet و ویرجین آتلانتیک در حال نوشتن به هزاران نفر از کارکنان به خصوص کسانی که با آموزش کمک های اولیه — درخواست از آنها برای کار در بیمارستان های ساخته شده در داخل مراکز کنوانسیون در لندن و بیرمنگام و منچستر.

کابین خدمه که ثبت نام برای خدمت را انجام خواهد داد تا در حمایت از ظرفیت تحت نظارت پزشکان و پرستاران. “همه ما نیاز به بیمه خدمات درمانی در برخی از نقطه در زندگی ما و ما مفتخریم که خدمه ما در حال حاضر می تواند کمک به حمایت از بیمه خدمات درمانی در این زمان بسیار مهم” گفت: تینا میلتون مدیر خدمات کابین برای easyJet.

همانطور که ما در 07:14 به روز رسانی easyJet دارای ریشه تمام پروازهای تجاری در سراسر اروپا بدون راه اندازی مجدد تاریخ در چشم. ویرجین آتلانتیک را متوقف کرده است و اکثر پروازها و خواست دولت برای کمک به شرکت های هواپیمایی ماندن در کسب و کار در میان جهانی زمین پرواز.

10:27 تمام اتریشی را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در حالی که خرید دولت اعلام کرد در روز دوشنبه. تحت اقدامات جدید و سوپر مارکت ها را به دست و توزیع دنده محافظ به خریداران به عنوان آنها می رسند.

مردم نیز موظف به پوشیدن ماسک در شرایطی است که در آن مردم می آیند به تماس نزدیک با یک دیگر گفت: صدراعظم Sebastian Kurz. “این بخشی از فرهنگ ما و از آن خواهد شد یک تنظیم برای ما, اما لازم است که ما این مرحله را برای کاهش بیشتر انتقال,” او گفت:.

این کشور در حال حاضر تقریبا 9,000 تایید موارد و مرگ و میر 86 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

10:20 مدیر اسپانیایی وزارت بهداشت مرکز هماهنگی بهداشت هشدار و اضطراری فرناندو سیمون دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

10:07 اسپانیا اعلام کرده است 812 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن کشور از مجموع تلفات به 7,340 با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام. این نخستین بار کاهش تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته از آخرین پنج شنبه. اسپانیا در حال حاضر دومین کشنده ترین شیوع کروناویروس پس از ایتالیا.

این کشور همچنین گزارش داد در مجموع 85,000 تایید موارد این ویروس در حال تبدیل شدن به سومین کشور به پیش افتادن از چین در عفونت پس از آمریکا و ایتالیا.

09:31 رکود اقتصادی در آلمان در نیمه اول این سال است “اجتناب ناپذیر” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به کشور و شورای مشاوران اقتصادی. خروجی می تواند کوچک به 5.4 درصد در سال جاری در حالی که در بهترین سناریو محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رها شده می تواند به عنوان کمی به عنوان 2.8%. که بهترین سناریو خواهد بود وابسته به زمان کوتاه برای coronavirus مربوط به محدودیت در کسب و کار و سریع بهبود اقتصادی شورای گفت.

09:23 اسلوونی ممنوع شهروندان از سفر در سراسر کشور ساخته شده و ماسک استفاده اجباری از دوشنبه ، تحت اقدامات جدید مردم قادر نخواهد بود به ترک خود را اقامت و را مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش در بسیاری از فضاهای عمومی.

وزیر کشور اله Hojs هشدار داد که این جریمه برای نقض محدودیت های جدید خواهد بود €400 ($444) و گفت که دولت “ممکن است تحمیل کند حتی سخت تر محدودیت اگر این بیماری همچنان به گسترش است.”

“سخت ترین مرحله مبارزه با کروناویروس است که جلوتر از ما” گفت: نخست وزیر Janez Jansa در روز یکشنبه. اسلوونی در حال حاضر 730 تایید coronavirus موارد و 11 ثبت شده مرگ و میر.

09:08 پزشکان در آلمان به نام “عظیم گسترش” تولید وسایل حفاظتی شخصی در روز دوشنبه. “سیاستمداران و کسب و کار در حال حاضر باید آدرس عدم وجود تجهیزات حفاظتی توسط همه به معنی در دسترس” خواندن یک بیانیه صادر شده توسط Marburger Bund, بزرگترین پزشکان انجمن در اروپا است.

“کمبود تجهیزات حفاظتی باید قرار نیست سلامت مردم که می خواهند برای کمک به دیگر مردم با همه آنها ممکن است در معرض خطر,” دکتر گفت: سوزانا Johna صندلی از این گروه است که نشان دهنده حدود 70 درصد از پزشکان بیمارستان در آلمان است.

Johna اضافه شده است که این تجهیزات تحویل ساخته شده تا کنون بوده است “دور از کافی” و این که بسیاری از شرکت ها هنوز هم ظرفیت تولید بیشتر منابع از جمله ماسک محافظ, عینکی, کت و مناسب. “ما نیاز عملی و راه حل های غیر متعارف برای مقابله با بحران” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

08:46 بیش از یک در 10 شرکت های متوسط هستند با تهدید به ورشکستگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اریک شوایتزر, رئیس, آلمانی, اتاق های بازرگانی و صنعت (DIHK).

“آنچه نگران کننده است که نه تنها تعداد مطلق از ترس ورشکستگی بلکه به سرعت در حال افزایش بتن نگرانی از ورشکستگی در سه هفته گذشته گفت:” شوایتزر ارجاع یک نظرسنجی منتشر نشده مربوط به مجموع 15,000 شرکت. علاوه بر این 40 درصد از شرکت های متوسط در سفر و صنعت مهمان نوازی هستند و در حاد خطر از اعلام ورشکستگی کرد.

08:32 تعداد coronavirus عفونت در آلمان افزایش یافت 4,751 به 57,298 با توجه به رابرت کخ موسسه آلمان در بهداشت عمومی و کنترل بیماری قدرت. تعداد مرگ و میر نیز افزایش 66 به 455.

08:24 زندانیان همچنین در تسهیلات مسکن خشونت مجرم در جنوب ایران, شکستن دوربین های دیجیتال و باعث آسیب های دیگر, رسانه های دولتی گزارش شده است. دولتی ایرنا به نقل از خبرگزاری فارس استان با فرماندار Enayatollah رحیمی عنوان کرد و گفت ناآرامی شکست در زندان عادل آباد بزرگترین شهر شيراز. هیچ کس مجروح شد و هیچ کس موفق به فرار.

روز جمعه 70 زندانیان موفق به فرار از یک زندان در غرب استان کردستان پس از گزارش ضرب و شتم نگهبانان. چند تن از زندانیان بعد از بازگشت به زندان است.

08:16 مسکو وارد آن برای اولین بار بعد از کامل مستند زیر ناگهانی اعلام قوانین جدید توسط شهردار این شهرستان از اواخر روز یکشنبه. سرگئی سوبیانین اعلام کرد مقررات پس از ساکنان نادیده رسمی مشاوره به خود قرنطینه بیش از آخر هفته.

Muscovites را مجاز به سفر به و از شغل قضاوت ضروری سفر و فوريت های پزشکی برای خرید مواد غذایی یا داروها. آنها همچنین اجازه به رفتن به خارج را از زباله و راه رفتن سگ خود را در عرض 100 متر (330-پا) شعاع از خانه های خود.

جداسازی قوانین خواهد بود ای اداره توسط یک سیستم تشخیص چهره دوربین های قرار داده شده در سراسر مسکو. این مستند همچنین همزمان با شروع از “عدم همکاری” هفته اعلام کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هفته گذشته است.

07:48 یک سرگیری مسابقات فوتبال پشت درهای بسته می تواند کمک به رفاه مردم با توجه به سابق بالا, آلمانی, فوتبال, رسمی, Andreas Rettig.

Rettig سابق مدیر عامل آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) پیشنهاد در یک ستون در کیکر مجله که سیاستمداران باید به این ورزش یک وضعیت خاص به عنوان بازی می تواند چیزی است که مردم “نگاه به جلو به و مورد بحث است.”

“از آنجا که هیچ زمان قابل پیش بینی که در آن زندگی عادی دوباره آغاز خواهد شد اگر محدودیت کاهش می یابد, بازی, آنچه آلمانی ها تماس بگیرید “شبح بازی ها” می تواند به انحراف و در نتیجه به رفاه مردم,” او نوشت. فوتبال آلمان به حالت تعلیق در همه سطوح حداقل تا مارس 30 در حالی که مسابقات نمی رود از سر تا ماه ژوئن.

07:45 در آلمان, مارچوبه را ممکن است تبدیل به یک نادر ظرافت این سال است. این برداشت متکی بر تجربه اروپای شرقی تیم از مزرعه کارگران. اما مرز مستندات و ممنوعیت سفر باید گرسنگی آلمانی مزارع کار فقط به عنوان برداشت است. سازمان دیده بان DW آخرین گزارش در اینجا:

07:14 بودجه خطوط هوایی easyJet اعلام کرد که این زمین از آن همه پروازها به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در این مرحله وجود دارد می تواند بدون اطمینان از تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای تجاری. ما به طور مداوم ارزیابی وضعیت بر اساس مقررات و تقاضا و به روز رسانی خواهد شد بازار زمانی که ما یک نظر کردند.”

07:09 هند قصد ندارد به گسترش آن 21-day مستند دولت روز دوشنبه گفت:. این مستند را ترک کرده است که میلیون ها نفر از آن 1.3 میلیارد جمعیت با هیچ منبع درآمد است به آخرین تا 15 آوریل است.

این اطلاعیه به شرح زیر در تلاش برای حفظ جریان از لوازم ضروری و برای جلوگیری از ده ها هزار نفر از مردم در حال فرار از شهرستانها بزرگ مانند دهلی نو و بمبئی برای روستا. هند در حال حاضر دارای 1,071 تایید موارد coronavirus و 29 ثبت مرگ و میر.

07:02 تویوتا اعلام کرده است آن را به متوقف کردن تولید در اروپا حداقل تا مارس 20. اروپا در آن گیاهان در فرانسه, انگلستان, جمهوری چک و لهستان و ترکیه و پرتغال. خودروساز نیز متوقف شد, تولید در روسیه ، آن گیاهان در چین از سر گرفته تولید طبیعی در روز دوشنبه به گفته سخنگوی Kayo Doi.

07:00 انتقاد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دارای آزمایش مثبت برای coronavirus قرار دادن سلامت 70 ساله رهبر در سوال. رسانه های اسرائیل گفت: مشاور در حال حاضر در شرایط خوبی است.

06:57 بیش از یک چهارم از شرکت های آلمانی در حال انتظار برای اجرای کوتاه از زمان کار موقت کاهش ساعت کار در طول سه ماه آینده با توجه به Ifo موسسه تحقیقات اقتصادی.

کوتاه از زمان کار نرخ 25.6% را 10 درصد افزایش از سه ماه پیش و به بالاترین سطح خود در آلمان از سال 2010 کاهش می یابد هنگامی که کار برنامه های معرفی شده بودند در یک مقیاس گسترده ای را برای جلوگیری از تاثیر بحران مالی جهانی.

خودرو, مهندسی مکانیک و صنایع الکترونیک تنظیم شده بود که بیشتر تحت تاثیر قرار با مربوطه نرخ 41 درصد 33 درصد و 32 درصد است. در ضمن مواد شیمیایی و صنایع غذایی در حال انتظار نمی رود که به شدت نهفته است.

اما اثر کامل از coronavirus همه گیر ممکن است منعکس نمی شود در این مطالعه تعداد به عنوان صنعت پاسخ دریافت شد در اواسط ماه مارس با توجه به کلاوس Wohlrabe سر از کسب و کار Ifo بررسی.

06:25 توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص کاهش یافت 1.57% یا 304 امتیاز در روز دوشنبه. که قطره شرح زیر است نزدیک به 4 درصد افزایش در روز جمعه و توکیو اعلام سفت و سخت تر ممنوعیت سفر. گسترده تر Topix شاخص کاهش 1.64%.

05:45 در بلاروس رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است که نادیده گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس — این حزب جدا شده و حتی تشویق مردم به ادامه کسب و کار به طور معمول به دروغ ادعا می کنند که کار با تراکتور و در این زمینه دارای قدرت شفا برای کارگران بخش کشاورزی. سازمان دیده بان DW آخرین گزارش در اینجا:

05:44 در ضمن در سوئد دولت مدعی است که شهروندان می تواند به اعتماد به عمل مسئولانه برای خوب بیشتر خواهد شد و ماندن در خانه اگر آنها تجربه هر COVID-19 علائم. سازمان دیده بان DW آخرین گزارش در اینجا:

05:41 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز دوشنبه اعلام کرد یک میلیارد و 130 میلیارد (€72 میلیارد دلار) ($79.86 میلیارد دلار) بسته به صرفه جویی در شغل و کمک به اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این بسته شامل یک دلار 1500 “کار حافظ” پرداخت می شود ساخته شده به کارفرمایان هر دو هفته برای هر کارگر. “هدف ما این است که برای محافظت از زندگی و معیشت” گفت: Morrison.

“ما پرداخت خواهد شد کارفرمایان به پرداخت کارکنان خود را و مطمئن شوید که آنها را به نگه داشتن آنها را در کسب و کار است که آنها را استخدام و به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید آماده هم به گزاف گویی در طرف دیگر.”

05:17 ژاپن است و مجموعه ای به ممنوعیت ورود اتباع خارجی از سفر به ایالات متحده آمریکا کره جنوبی و بسیاری از اروپا Asahi Shimbun روزنامه گزارش روز دوشنبه.

این کشور ممکن است همچنین ممنوعیت سفر به برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا و آفریقا و در آن گفت: با استناد به منابع دولت. ژاپن در حال حاضر تنها ممنوعیت ورود مردم از برخی از قطعات از کره جنوبی و چین و برخی از کشورهای اروپایی.

05:12 دولت کره جنوبی ماه Jae-در اعلام کرد که یک “اورژانس امداد رسانی پرداخت” تا 1 میلیون برنده (€737, $816) خواهد بود ساخته شده برای همه خانواده به جز بالا 30% درآمد.

“شهروندان دچار coronavirus و همه آنها شایسته به پاداش برای خود درد و مشارکت در تلاش های پیشگیرانه” ماه گفت:. کره جنوبی آسیا چهارمین اقتصاد بزرگ است و تا حد زیادی موفق به جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور با کمتر از 100 مورد جدید گزارش شده روزانه بیش از سه هفته گذشته.

04:38 ویتنام نخست وزیر روز دوشنبه پرسید شهرستانها عمده برای آماده شدن برای یک ممکن است مستند به عنوان تعداد موارد تایید شده در کشور به حدود 200.

“هانوی و هوشی مین شهر باید به بررسی و به روز رسانی برنامه ای برای مبارزه با ویروس و به پایه آماده برای city lockdown حالات” نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc در بیانیه ای گفت. “شهرهای بزرگ که به سرعت بالا و امکان استفاده از هر ساعت و دقیقه را به انجام اقدامات تعریف شده.”

ویتنام در زمان اقدامات شدید در اوایل این بیماری همه گیر از جمله اجرای تهاجمی تماس با ما-ردیابی برنامه و اقدامات قرنطینه. این کشور با هدف نگه داشتن تعدادی از عفونت های زیر 1000 در.

04:00 آلمان گرفته شده در حدود 50 ایتالیایی coronavirus بیماران. ایتالیا شده است یکی از سخت ترین-آمار سازمان ملل و آلمان دریافت کرده است این بیماران بعد از بسیاری از آنها airlifted برای بیمارستان ها در خصوص مجهز به نیروی هوایی هواپیما.

03:25 به تازگی راه اندازی وب سایت پلیس در نیوزیلند به گزارش حوادث مستند تجاوزات سقوط کرده است با توجه به میزان ترافیک آن را دریافت کرده است. پس از رفتن زندگی می کنند بیش از آخر هفته به وب سایت خراب شده است حداقل یک بار با توجه به تقاضای بالا و ثبت نام بیش از 4000 حوادث بد رفتار. موارد مانند زلاند جدید بازی راگبی یا فریزبی و برگزاری بداهتا “تاج احزاب” باید همه باعث شکایت.

این کمیسر پلیس مایک بوش به خبرنگاران گفت: “اکثریت” از مردم مطابق با lockdown اما بسیاری از آنها “پرشور و مصمم” به دیگران پا خط به عنوان به خوبی.

03:00 مسافران یک ویروس زده کشتی کروز وارد کانال پاناما پس از آنها گفت: شرکت کروز هنوز هم به دنبال یک پورت است که اجازه خواهد داد که آنها را به کشتی.

کانال پاناما اقتدار گفت: زاندم بوش کروز تا به حال وارد کانال که متصل به اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام از طریق این کشور آمریکای مرکزی در بعد از ظهر یکشنبه پس از انتقال مسافران سالم به یک کشتی دیگر و تهیه لوازم.

Holland America Line جمهور اورلاندو, Ashford, اعتراف آنها هنوز هم به دنبال جایی برای بارانداز پس از شهردار فورت Lauderdale, کشتی, مقصد اصلی, گفت, فلوریدا, شهرستان می تواند خطر ابتلا به پذیرش مسافران است.

02:45 حدود 4000 پرستاران مجموعه به اعتصاب در پاپوآ گینه نو در این هفته بیش از نگرانی که وجود ملت فاقد تجهیزات پزشکی و کمک های مالی برای مقابله با شیوع. پتانسیل اعتصاب می آید در پی تحصن در حدود 600 پرستاران در پایتخت پورت مورسبی پنجشنبه گذشته بیش از یک عدم دنده محافظ.

02:30 آرژانتین است گسترش اجباری در سراسر کشور دوره قرنطینه تا اواسط ماه آوریل است. “ما در حال رفتن به گسترش قرنطینه تا پایان عید پاک. چه هدف ما برای رسیدن به? برای حفظ و انتقال این ویروس را تحت کنترل” رئیس جمهور آلبرتو فرناندز گفت. کشور وارد شده 820 COVID-تعداد 19 و 20, مرگ و میر, اگر چه افزایش در موارد کاهش پیدا کرده است و در روزهای اخیر.

02:15 دو توییتهایی توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro — که در آن او را مورد سوال قرنطینه اقدامات با هدف مبارزه با کروناویروس — گرفته شده توسط شبکه اجتماعی توییتر نقض قوانین. Bolsonaro تا به حال نوشته شده ویدئوها که در آن او contravened دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل با مخلوط کردن با هواداران در خیابان های پایتخت برازیلیا و ترغیب آنها به حفظ اقتصاد رفتن.

02:00 مکزیک وزارت بهداشت تایید کرده 145 جدید کروناویروس موارد و چهار مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل عفونت به 993 در حالی که این کشور کشته می ایستد در 20.

01:45 خواننده برنده جایزه گرمی و ترانه سرا جان Prine در بیمارستان بستری شده است برای coronavirus است و در “بحرانی” وضعیت خانواده اش گفت: در توییتر. “پس از یک شروع ناگهانی Covid-19 علائم جان در بیمارستان بستری شد در روز پنج شنبه. او انتوبه شنبه شب و در ادامه به دریافت مراقبت اما وضعیت او بحرانی است.”

01:30 رئیس جمهور چین نشان داده است دولت را تنظیم سیاست های حمایت برای کوچک و متوسط کسب و کار به عنوان وضعیت توسعه برای محافظت از آنها را از اثرات منفی شیوع, چینی تلویزیون دولتی گزارش شده است. به عنوان او در بازدید از یک کارخانه در شهر نینگبو یازدهم گفت که شرکت های چینی باید رزومه عملیات تولید و حتی به عنوان اقدامات برای جلوگیری از این ویروس همچنان ادامه دارد.

01:15 سازمان بهداشت جهانی (WHO) رد پیشنهادات است که مصرف الکل می تواند به دفع کردن coronavirus. “نوشیدن الکل نمی محافظت از شما در برابر #COVID19 و می تواند خطرناک” سازمان ملل متحد در سلامت بدن است. حدود 300 نفر کشته شده اند در ایران پس از نوشیدن الکل صنعتی است که به دروغ تبلیغ به عنوان یک درمان برای ویروس را در رسانه های اجتماعی.

00:55 سرزمین اصلی چین گزارش کرده است 31 جدید کروناویروس موارد از جمله یکی از محلی-انتقال عفونت ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت. به تازگی گزارش شده شکل قطره در روز قبل زمانی که 45 مورد ثبت شد. این کمیسیون در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که چهار مرگ و میر ناشی از این ویروس تا به حال رخ داده است قرار دادن تجمعی مرگ و میر در 3,304. پس از وقوع فوران در ماه دسامبر این کشور وارد شده 81,470 عفونت.

00:45 مرگ و میر در ایالت نیویورک پیشی گرفته 1,000 کمتر از یک ماه پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دولت است. اولین و شناخته شده عفونت کشف شد و در تاریخ 1 مارس در مراقبت های بهداشتی کارگران که به تازگی از ایران. در حال حاضر با 776 مرگ و میر آمدن از شهر نیویورک به تنهایی امور خارجه ایالات متحده حساب برای تقریبا 40 درصد از تمام مرگ و میر ثبت شده در کشور است.

00:30 در اینجا آخرین است, در مورد وضعیت شیوع بیماری در سراسر اروپا:

آلمان: نزدیک به 60 ، 000 موارد گزارش شده در آلمان در حالی که میزان مرگ و میر کمتر از 1% باقی مانده است یکی از کمترین ها در جهان است. در ضمن اولین هواپیمای حامل اتباع آلمان — قبلا گیر در کشتی کروز خارج از استرالیا — آغاز سفر خود به فرانکفورت. ده ها تن از coronavirus موارد تایید شده در این Artania کروز که حامل بیش از 800 مسافر. سه هواپیما برای تخلیه مسافران شد و انتظار می رود را در عرض چند ساعت.

انگلستان: این مستند در انگلستان می تواند برای ادامه تا شش ماه یک کلید دولت پزشکی مشاور نشان داده است با وجود اولیه سلول اقدامات مجموعه به پایان در دو هفته. معاون افسر ارشد پزشکی انگلستان جنی Harries گفت که حتی اگر انگلستان موفق به پهن کردن منحنی در دو هفته او هشدار داد که بازگشت کامل به زندگی عادی “خواهد بود بسیار خطرناک است.” انگلستان گزارش شده تقریبا 20,000 موارد با بیش از 1200 مرگ و میر.

فرانسه: فرانسه انجام شده است و بزرگترین آن تخلیه COVID-19 بيمار به امروز از بیمارستان در سخت ضربه شرق پله تا تلاش ها برای آزاد کردن بخش های مراقبت ويژه. دو ویژه مجهز قطار با سرعت بالا انجام 36 مورد از مولوز و نانسی به سمت بیمارستان همراه فرانسه به ساحل غربی که در آن آغاز شده است و حداقل تا به حال. حرکات آمد به آلمان فرستاده می شود یک هواپیمای نظامی برای اولین بار به استراسبورگ به حرکت دو coronavirus بیماران به بیمارستان در شهر اولم. در مجموع حدود 80 فرانسوی در بیماران بستری شده در آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ.

ایتالیا: دولت ایتالیا گفت: کشور در یک “بسیار طولانی” مستند که تنها به تدریج برداشته شود. در حالی که ميزان مرگ و مير کاهش زیر یک رکورد 919 مرگ و میر در جمعه دولت پزشکی مشاور لوکا Richeldi گفت: نشانه ای از این بیماری همه گیر در حال کاهش بود “یک دلیل برای ما بود حتی سخت تر.” ایتالیا رتبه دوم در جهان را از نظر عفونت با تقریبا 100,000 موارد ثبت شده تا کنون.

اسپانیا: اسپانیا نزدیک 80,000 موارد و تقریبا قطعا پیشی چین برای تبدیل شدن به جهان سوم رتبه کشور در عرض چند ساعت. اسپانیا گزارش 838 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت روز یکشنبه بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

روسیه: مسکو اعلام کرده است یک شهر گسترده مستند ابتدا در دوشنبه محدود ساکنان این شهر به خانه های خود. برخی از 12 میلیون نفر از شهروندان تنها مجاز به ترک خانه های خود به دنبال مراقبت های پزشکی برای سفر به کار در صورتی که ارائه خدمات ضروری برای رفتن به نزدیکترین فروشگاه و یا شیمی و یا به راه رفتن حیوانات خانگی اما بیش از 100 متر از مکان خود را.

سوئیس: مرگ و میر در سوئیس از coronavirus صعود به 235 در حالی که تعداد کل موارد می ایستد در 13,213. آلپ کشور دارای بالاترین تعداد موارد سرانه در جهان و استقرار ارتش واحد پزشکی در بیمارستان ها به کمک در مناطق مانند Ticino که مرزهای سخت-آمار ایتالیا برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

هلند: تعداد موارد گزارش شده در هلند گذرانده 10,000 علامت گذاری به عنوان کشور با تمرکز بر ساخت تا گله ایمنی به جای یک مستند. تعداد 771 نفر تا کنون کشته شدند از COVID-19 اپیدمی در کشور و 10,866 باید آزمایش مثبت این کشور در موسسه بهداشت عمومی و محیط زیست (RIVM) گفت.

00:15 پاناما به گزارش هفت جدید مرگ و میر به دلیل رمان coronavirus در حالی که تعداد کل تایید عفونت افزایش یافته است به 989 دولت در بیانیه ای گفت.

00:05 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه یافته کشور ملی “اجتماعی فاصله” راهنمای مارس 30 به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش در کشور است. ایران گفت که او انتظار دارد که این کشور “خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1 — رها کردن خود را زودتر به هدف آرامش بخش اقدامات عید پاک.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اطلاعات نشان می دهد که ما مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد اوج در دو هفته. او همچنین اظهار داشت که محدود کردن تعداد مرگ و میر به 100,000 یا 200,000 تشکیل می دهند “کار خوب” است و دولت او تا به کاهش تعداد بالقوه مرگ و میر ناشی از تخمین های اولیه بیش از 2 میلیون نفر است.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: ما انتظار تا 200,000 coronavirus مرگ و میر

jsi,kl,lc,ed,kp/aw (AP, AFP, dpa, Reuters)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>