Coronavirus آخرین: بیش از 3000 COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان

Coronavirus در حال گسترش در سرعت کندتر در چین اما عفونت های سر به فلک کشیده در سطح جهان است. منطقه کارائیب ثبت

توسط PATRIS-FUN در 12 اسفند 1398

Coronavirus در حال گسترش در سرعت کندتر در چین اما عفونت های سر به فلک کشیده در سطح جهان است. منطقه کارائیب ثبت نام خود را برای اولین بار COVID-19 عفونت در جمهوری دومینیکن و جزایر گوادلوپ.

  • وجود دارد بیش از 88,000 موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 3000 مرگ و میر
  • Coronavirus موارد در آلمان افزایش به 129
  • ایتالیا شده است قادر به مهار این ویروس گسترش, ثبت نام 50% افزایش در 24 ساعت

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT).

ادامه مطلب:آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

03:30 قزاقستان گفت: این امر بار اتباع ایرانی از ورود, در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آسیای مرکزی کشور را نیز کاهش آن ترافیک هوایی با جمهوری آذربایجان و به طور موقت توقف صدور اجازه کار برای شهروندان از کشورهای زده توسط ویروس.

03:00 مقامات در ایالت واشنگتن تایید کرد دوم ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. قربانی یک مرد بود در 70s که اقامت در مرکز پرستاری در نزدیکی سیاتل که در آن ده ها تن از افراد بیمار بودند و تا به حال تست شده برای ویروس.

02:15 کره جنوبی ثبت شده تقریبا 500 جدید کروناویروس موارد رانندگی در کل به 4,212. آن است که بیشترین تعداد COVID-19 موارد خارج از چین است.

این ارقام در حال انتظار می رود که مقامات هنوز غربالگری بیش از 260,000 افراد مرتبط با Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

02:00 آمازون است.com, Inc گفت: دو نفر از کارکنان در میلان ایتالیا قرارداد coronavirus و در حال حاضر تحت قرنطینه.

01:20 مقامات در جمهوری دومینیکن و فرانسه گزارش اولین موارد تایید شده از coronavirus در کارائیب. دومینیکن عمومی وزیر بهداشت رافائل سانچز Cardenas گفت: 62 ساله, ایتالیایی, مرد در حال وارد این کشور در فوریه 22, بدون نشان دادن علائم شد اما در حال حاضر در انزوا.

فرانسه تایید کرد سه مورد در جزایر کارائیب از جزیره گوادلوپ.

01:00 اسرائیل وزارت بهداشت اصرار شهروندان نمی شود ترس و خارج از نوبت به رای گیری در روز دوشنبه انتخابات پارلمانی است. مقامات در حال مبارزه در برابر گسترش "خبر جعلی" مورد مشکوک coronavirus موارد است.

برخی از 5,630 قرنطینه اسرائیلی ها را دریافت دستورالعمل از وزارت بهداشت در مورد نحوه رای گیری در 16 ایستگاه های رای گیری.

00:00 سرزمین اصلی چین تایید 202 موارد جدید عفونت کروناویروس که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی تا کنون به 80,026. با توجه به آخرین آمار و ارقام این ویروس در حال گسترش در سرعت کندتر در چین است.

مقامات چینی همچنین گفت: مرگ و میر رسیده بود 2,912 از مارس 1, افزایش 42 مرگ و میر از روز قبل. همه قربانیان در مرکز استان هوبئی کانون شیوع.

23:30 یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل در ایالت واشنگتن آمریکا قفل شده است و پس از یک اقامت و کارگر داشت و به کوروناویروس. دو دیگر موارد در این منطقه تایید شد در روز یکشنبه.

23:00 عنوان خوانده شده چگونه همه چیز آشکار در روز شنبه را در اینجا: Coronavirus آخرین: آلمان COVID-19 موارد تقریبا دو

jcg/rc (Reuters, AP, AFP, dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن