Coronavirus آخرین: بیش از 100 ، 000 موارد در آلمان

آلمان در حال حاضر بیش از 100,000 coronavirus عفونت. انگلستان PM بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است, 10 روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. دنبال DW برای اطلاعات بیشتر.

– موارد COVID-19 در آلمان پیشی گرفته اند 100,000 با بیش از 1500 مرگ و میر

– جانسون می گوید این ساعت در بیمارستان بستری شد برای “آزمون” در مشاوره از دکتر خود

– رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما ویروس مرگ و میر را در رسیدن به یک “وحشتناک نقطه”

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

02:18 کره جنوبی گزارش شده کمتر از 50 مورد جدید از COVID-19 برای اولین بار پس از عفونت به اوج خود رسید و در فوریه 29.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: وجود 47 موارد جدیدی از کروناویروس در کشور با تعداد کل موارد رسیدن به 10,284.

مرگ و میر در کره جنوبی افزایش سه در نظر گرفتن تعداد به 186.

01:33 شینزو آبه قصد دارد تا با اعلام وضعیت اضطراری در ژاپنخبرگزاری Kyodo گزارش به نقل از یک مقام دولتی. این حرکت گفته می شود در پاسخ به افزایش تعداد coronavirus عفونت در کشور است.

فقط این آخر هفته 143 موارد جدید ثبت شد. ژاپن در مجموع از 3,654 COVID-19 عفونت 1,000 که در توکیو. هشتاد و پنج نفر فوت کرده اند از ویروس.

اضطراری اعلام خواهد شد فعال کردن مقامات برای بستن مدارس و مسئله اقامت در خانه سفارشات به خصوص در شهرهای بزرگ مانند توکیو و اوزاکا.

هر چند ژاپن شده است بشدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر از کارشناسان نگران هستند که یک افزایش ناگهانی در مواردی می تواند فشار سیستم پزشکی در یک کشور با جمعیت سالمندان.

بیشتر بخوانید: میلیون ها نفر در سراسر هند نور لامپ در همبستگی میان coronavirus مستند

01:11 تعداد کل coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است توسط 39 به 81,708 از یکشنبه. همه به جز یکی وارد شد موارد است.

در مجموع 3,331 مرگ و میر گزارش شده در این کشور از زمان آغاز شیوع این بیماری با یک مرگ در روز یکشنبه در هوبئی استان که در آن COVID-19 همه گیر آغاز شد. هیچ مورد جدید از عفونت گزارش شده در هوبئی ،

هفتاد و هشت جدید بدون علامت موارد نیز گزارش شده توسط ملی کمیسیون بهداشت.

ادامه مطلب: چگونه در برزیل پروتستان های انجیلی در حال چرخش COVID-19

00:00 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او امیدوار است که ایالات متحده می تواند از دیدن یک “درست کردن” از coronavirus بحران در برخی از این کشور به نقاط داغ برای شیوع ویروسی.

“ما دیدن نور در انتهای تونل. همه چیز اتفاق می افتد” رئیس جمهور گفت: در طول روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مورد این موضوع. اما او هشدار داد که هنوز ما را در رسیدن به “وحشتناک نقطه” از نظر مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن added که برخی از 1.67 میلیون یکmericans شده بود tested تا کنون و او دوباره تحت فشار قرار دادند و این تصور که هیدروکسی کلروکین موثر خواهد بود در برابر ویروس.

با وجود این واقعیت است که هیچ شواهد قطعی وجود دارد برای حمایت از این ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که وجود دارد “بنابراینمن بسیار قوی نشانه” است که مواد مخدر کمک کرد و اعلام کرد که دولت خریداری کرده بود “مقدار زیادی” از آن است.

گرفتن در روز گذشته coronavirus خبر: UK PM بوریس جانسون بستری با COVID-19 علائم

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jcg/dr (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>