Coronavirus آخرین: بیش از 1 میلیون بازیافت

بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان بهبود یافته اند از COVID-19. در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه. دنبال DW برای آخرین.

– دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که او دیده است شواهد ارتباط COVD-19 به دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی است اما به هر گونه اطلاعات بیشتر.

– جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در عین حال می گوید که به این نتیجه رسیدند رمان coronavirus بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده, اما آن را هنوز هم بررسی که در آن دقیقا شیوع نشات گرفته است.

– در آلمان رکورد تعداد از مردم گرفته اند تا این کشور را در کوتاه زمان کار دستمزد یارانه طرح در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

– آلمان به عنوان علائم روز کارگر در روز جمعه حزب سوسیال دموکرات co-رهبر نوربرت والتر-Borjans خواستار پرداخت بهتر و شرایط را برای کارگران ضروری

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

03:47 برای اولین بار پس از سال 1949 آلمان کنفدراسیون اتحادیه های کارگری (DGB) نمی توان مصرف به خیابان ها به مناسبت روز اول ماه مهبه دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای آن از حد معمول بزرگ حقوق کارگران اعتراضاتی DGB سازمان یافته از سه ساعت پخش زنده آنلاین و در شبکه های اجتماعی. این برنامه با شروع از 0900 UTC درگیر خواهد شد شناخته شده آلمانی نوازندگان و چهره های عمومی است.

“من فورا هشدار می دهند کسب و کار در حال حاضر در برابر سوء استفاده از بحران های اضافی برای کاهش کار” DGB سر Reiner هافمن گفت, آلمانی, آژانس خبری dpa. “زمانی که همه چیز انتخاب کنید تا دوباره آنها را از دست رفته آن کارگران ماهر.”

03:38 بیش از 1 میلیون نفر بهبود یافته اند از COVID-19 در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

ما شاهد بیشترین بهبود با 153,947 پس از آلمان با 123,500.

بیش از 3 میلیون نفر آلوده شده اند با کوروناویروس. جهانی مرگ و میر می ایستد در حدود 230,000.

03:05 اعضای سمت چپ صحنه در برلین در حال برنامه ریزی برای “سیل در خیابان های” برای روز کارگر (مارس 1) تظاهرات با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنلاین سازمان در Kreuzberg محله نشان داده اند آنها را منتشر محل به صورت خود به خودی شب تظاهرات. “ما می خواهیم به سیل خیابان های ضد نژادپرستانه و ضد مردسالار و ضد سرمایه داری پیام” گفتند.

برلین, پلیس می گویند برنامه های کاربردی برای بیش از 20 مجالس حداکثر 20 شرکت کنندگان در هر تایید شده اند و حدود 5000 افسران پلیس مستقر خواهد شد. برلین مقامات هشدار داده اند آنها را تحمل نخواهد کرد اجتماعات بزرگ از مردم است. جناح چپ هواداران را نیز نامیده می شود برای تظاهرات خیابانی در شهرهای هامبورگ فرانکفورت مونیخ و اشتوتگارت. در هامبورگ مقامات تایید کرده اند که 38 برنامه های کاربردی برای تظاهرات و کاهش پنج. چپ تظاهرات در آلمان در گذشته خشونت تبدیل شد.

بیشتر بخوانید: میلیون ها نفر را در بلاروس مدنی روز کارگر در میان coronavirus

02:30 در اینجا آخرین coronavirus اخبار از آمریکا:

صدها نفر از تظاهرکنندگان در ایالت میشیگانبرخی از آنها حمل اسلحه وارد ساختمان کاپیتول به تقاضای فرماندار دموکرات گرچن Whitmer بالابر سخت coronavirus مستند سفارشات.

در برزیل, وزارت بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد 7,218 تأييد جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت. این کشور در مجموع تعداد عفونت در حال حاضر 85,380. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب برزیل تلفات رسیده است 6,006.

پارک های ملی شیلی خواهد شروع بازگشایی در هفته آینده, کشور, کشاورزی, وزیر آنتونیو واکر گفت: روز پنج شنبه برای مردم را به “خوب بودن جایگزین” پس از هفته ها از مستندات.

در مجموع 21 پارک های ملی و مناطق بیابانی برنامه ریزی شده بود به بازگشایی در روز دوشنبه با بقیه باز کرد تا پایان ماه. مرزهای این کشور و نقاط توریستی بسته باقی می ماند. این کشور به آرامی کاهش قرنطینه اقدامات و بازگشایی آن اقتصاد است. شیلی جمعیت 19 میلیون دلار گزارش کرده است 16,023 تایید coronavirus موارد و 227 مرگ و میر.

در مکزیک, مقامات بهداشتی در روز پنج شنبه گزارش داد 1,425 جدید کروناویروس موارد و 127 جدید مرگ و میر در کشور, آوردن مجموع به 19,224 موارد 1,859 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر.

در ضمن یک مکزیک معروف ترین اعتراض خوانندگان اسکار چاوزدرگذشت در سن 85 ظاهرا پس از آلوده شدن با COVID-19. این کشور وزیر فرهنگ تایید چاوز, مرگ, اما نمی خواهد اظهار نظر در مورد گزارش رسانه های محلی گفت: آن بود که با توجه به کوروناویروس. چاوز خود در حساب توییتر شخصی روز چهارشنبه گفت که او در بیمارستان بستری شده بود با COVID-19 علائم. چاوز شد-بهترین و شناخته شده برای خود عامیانه سبک آهنگ هایی که در زمان هدف در مکزیک نخبگان سیاسی و فساد است.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: مکزیک کارخانه خطر کارگران زندگی

02:21 شروع جمعه, مردم در اتریش خواهد شد و دیگر نیاز به یک دلیل خاص به ترک خانه های خود. تغییر بخشی از طرح دولت برای سهولت مستند اقدامات در محل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مردم هنوز هم خواسته خواهد ماند و حداقل یک متر از هم جدا از یک دیگر در فضاهای عمومی و تجمع بیش از 10 نفر ممنوع باقی می ماند.

اتریش مقامات خواست عمومی به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور کاهش احتمال دیگری شیوع و سفت از محدودیت های آن را ضروری.

مدارس مجموعه ای برای باز کردن در روز دوشنبه. اولین رستوران ها شروع به باز کردن در اواسط ماه مه در حالی که هتل ها و استخرهای شنا و دیگر امکانات تفریحی برای باز کردن مه 29.

اتریش یکی از اولین کشور در اروپا برای پاسخ به COVID-19 همه گیر توسط بسته شدن زندگی عمومی است. این کشور در حال حاضر حدود 15,000 عفونت با 580 مرگ و میر.

02:08 مقامات بهداشتی در چین گزارش 12 مورد جدید از coronavirus روز جمعه از چهار عفونت های قبلی در روز است.

این شش وارد شد موارد است.

پنج جدید داخلی انتقال موارد در هیلونگجیانگ و یکی در مغولستان داخلی.

چین تا به حال ثبت نشده هر گونه موارد داخلی انتقال یک روز پیش از آن.

جدید مرگ و میر گزارش شده است نگه داشتن تلفات در 4,633.

تعداد موارد تایید شده از زمان آغاز شیوع این بیماری در حال حاضر 82,874.

00:06 همکاری رهبر آلمان حزب سوسیال دموکرات نوربرت والتر-Borjans به نام برای پرداخت بهتر برای افرادی که برای مراقبت از بیمار سوار اتوبوس یا نگه داشته و سوپر مارکت ها در حال اجرا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان علامت کشور روز کارگر در روز جمعه.

“آنها به دست آورده اند نه تنها شناخت ما اما همچنین به طور قابل توجهی بهبود یافته پرداخت منصفانه و تعرفه اتصال امن و مشاغل,” او گفت: ضروری کارگران در نظرات به Funke رسانه های گروهی از روزنامه ها.

بیشتر بخوانید: آلمان: رکورد تعداد کارگران در ساعت کاهش می یابد

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار در اینجا: آلمان برطرف COVID-19 محدودیت در زمین بازی کلیساها

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

se/dr (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>