Coronavirus آخرین: مرکل می آید از قرنطینه به آلمان تلفات عبور می کند 1,000 علامت

اسپانیا در حال حاضر عفونت بیشتر از ایتالیا و بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند COVID-19 با میلیاردها محدود به خانه های خود به دلیل بحران بهداشت عمومی. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی مرگ و میر بیش از 52,500 به عنوان تعدادی از عفونت ها می گذرد 1 میلیون
  • آلمان در حال حاضر ثبت 1,107 coronavirus مرگ و میر
  • مرگ و میر در اسپانیا افزایش یافته است بیش از 900 دوم راست, بعد
  • حزب کمونیست در چین در ووهان می گوید خطر ابتلا به این ویروس تجدید حیات در این شهر هنوز هم بالا

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

10:35 گوگل می گوید آن را منتشر کاربران اطلاعات محل سکونت اجازه می دهد تا دولت ها در سراسر جهان برای ارزیابی اثربخشی اجتماعی فاصله گرفته است. از روز جمعه گزارش کاربران حرکات در 131 کشور در دسترس خواهد بود بر روی یک وب سایت خاص است.

با توجه به یک پست در یکی از فن آوری های غول پیکر وبلاگ به گوگل نمایش داده خواهد شد “یک درصد افزایش یا کاهش در بازديد” به نقاط مانند پارک ها و مغازه ها و خانه ها و محل های کار و نه “مطلق تعداد بازدیدکننده داشته است.”

با وجود نگرانی های حریم خصوصی چند دولت دستور داده اند نظارت الکترونیکی از شهروندان خود را در حرکات برای محدود کردن گسترش ویروس.

ادامه مطلب: آلمانی ها را تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

10:30 روسیه می گوید این ارسال 11 نظامی هواپیما به صربستان حمل تجهیزات پزشکی برای کمک در مبارزه با COVID-19. وزارت دفاع روسیه گفت: کمک های تعهد به کشور بالکان شامل تیم پزشکی نظامی و متخصصان است. ماه گذشته روسیه نیز فرستاده coronavirus مربوط به کمک به ایتالیا و ایالات متحده است.

صربستان که اعلام وضعیت اضطراری برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در اواسط ماه مارس در حال حاضر 1,171 مورد تأیید و 31 مرگ و میر.

10:15 دولت منطقه ای در ایالت بایرن اعلام کرده است که آلمان بزرگترین مطالعه در coronavirus خواهد شد نورد در جنوب دولت شروع یکشنبه. محققان به طور تصادفی انتخاب حدود 3000 خانوار برای انجام coronavirus آزمون. این مطالعه در تلاش برای ایجاد یک تصویر بازنمودی از چه گسترده این ویروس در حال حاضر گسترش یافته است.

کارشناسان در سراسر جهان هشدار داده اند که زمان تایید عفونت شماره ها به شدت پایین تر از واقعیت به عنوان تست محدود است و متفاوت از جایی به جای معنی بسیاری از COVID-19 موارد غیر قابل تشخیص. مطالعه ارائه خواهد شد نتایج اولیه در چند روز دولت برتر مارکوس Söder گفت:, و اضافه کرد که این پروژه یکی از آخرین سال است.

09:55 تعداد کل coronavirus عفونت در اسپانیا و ایتالیا پیشی گرفته است. از صبح روز جمعه 117,710 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در اسپانیا وزارت بهداشت گفت. ایتالیا در حال حاضر 115,242 موارد گزارش شده.

مرگ و میر در کشور اسپانیا با افزایش بیش از 900 برای دومین روز متوالی با 932 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. در مجموع 10,935 افراد در اسپانیا درگذشت از این بیماری است. در مجموع 6,416 بیماران باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه در حالی که بیش از 30000 غلبه بر عفونت است.

مادرید باقی مانده است این منطقه بیشتر تحت تاثیر شیوع بیماری با بیش از 34000 موارد است. اسپانیا دارای بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در جهان پس از ایتالیا. این کشور شده است تحت مداوم در سراسر کشور مستند به مدت سه هفته.

09:45 آلمانی سخنگوی دولت Steffen Seibert تایید کرده است که آنگلا مرکل در حال کار در Chancellrey. مرکل بوده است تحت دو هفته قرنطینه در خانه پس از دیدار با آلوده ،

“خوشبختانه صدراعظم آزمایش منفی برای coronavirus چندین بار” Seibert گفت.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد اگر آنگلا مرکل نمی تواند کار کند ؟

09:40 در مبارزه با کروناویروس های نروژی دولت دستور داده است تا خاموش کردن اضطراری مدارس و کودکستان ها و بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی راه اندازی صدها اخراج و کوتاه قدی اقتصاد است. نفت-تولید اسکاندیناوی کشور نیز دچار کاهش قیمت نفت خام است.

09:20 یک نیجریه مرد شده کشته به اتهام نقض اقامت در خانه سفارش با هدف مهار coronavirus گسترش نیجریه گفته اند. به گفته مقامات از ساکنان شهر ورری در جنوب دلتا دولت کشته شد, یک سرباز وظیفه با اجرای citywide مستند. این حادثه نیز درگیر جوانان معترض و روشنایی آتش سوزی در خیابان, پلیس گفت:.

نمایندگان مجلس خواستار رسیدگی به کشتار و مجازات مجرم است. نیجریه دیده است 184 عفونت و دو مرگ و میر.

09:05 دولتی باواریا برتر مارکوس Söder از سوی آلمانی ها به “برگزاری قوی” در مبارزه با کروناویروس به عنوان عفونت همچنان به صعود هر چند در نرخ آهسته تر.

“روند مثبت منحنی مسطح است که اقدامات محدود کننده هستند که برای نشان دادن نتایج” این سیاستمدار محافظه کار گفت: در مونیخ, در حالی که هشدار می داد که خیلی زود به معکوس اقدامات محدود کننده. “تعداد همچنان به رشد,” او گفت:, و اضافه کرد: “برگزاری قوی خواهد پرداخت.”

بایرن اتحاد برقرار برخی از قوی ترین محدودیت در آلمان به بنیادی برای گسترش این ویروس فراتر رفتن از سراسر کشور اجتماعی فاصله اقدامات شامل یک مجموعه مستند به گذشته از طریق عید پاک.

با 20,237 عفونت بایرن بیشترین تعداد تایید COVID-19 نفر از میان آلمان 16 متحده است.

08:55 عنوان ترس coronavirus عفونت و مستندات حرکت در سراسر جهان ما خواسته برخی از دویچه وله شبکه ای از خبرنگاران به ما یک بینش چگونه زندگی روزمره در حال تغییر است. در اینجا چیزی است که آنها پیدا کردن:

08:45 یک بیمارستان در غرب آلمان در شهر بن که در آن coronavirus بيماران تحت درمان بود به تخلیه در روز پنج شنبه پس از جنگ جهانی دوم بمب کشف شد و در این زمینه تسهیلات. بمب خنثی شد در روز پنج شنبه بعد از ظهر. 11 بیماران تحت درمان COVID-19 منتقل شدند به بخش های دیگر بیمارستان های پیچیده و یا منتقل شده به بیمارستان های دیگر.

08:30 سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong را اعلام جدید اقدامات محدود کننده در 4 p. m. به وقت محلی با هدف جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله تعطیلی مدارس.

یک سند به بیرون درز در برنامه ریزی باعث تعطیلی یک رسانه های اجتماعی سراسیمگی. وزارت آموزش و پرورش به نام مردم را به صبر در اطلاعیه های رسمی و نه واکنش نشان می دهند به “هر گونه ادعا پیام یا اطلاعیه های آنها شانس بر به خصوص از منابع مشکوک.”

سنگاپور به حال عفونت اولیه در این بیماری همه گیر اما موفق به حفظ اعداد پایین. تعداد موارد اخیرا رشد و رسیده 1,049.

08:25 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas است تصریح کرد باید برای اتحادیه اروپا سازمان ملل به کار با هم در coronavirus بحران گفت: مبارزه نمی تواند با غلبه بر فرد و سازمان ملل.

“این ویروس می داند هیچ مرزهای” Maas گفت: عمومی آلمان ARD پخش. او گفت اتحادیه اروپا باید به سازماندهی خود را پس از آن توزیع ماسک و پزشکی “به طوری که هر کس منافع است.”

“ما کمک خواهد کرد که ما باید به کمک هم در خود ما علاقه” Maas گفت: با اشاره به کمک مالی برای کشورهای عضو سازمان ملل و آلمان را وضعیت صادرات به عنوان یک ملت است. با توجه به “coronabonds” مورد نظر توسط مدیترانه کشورهای اروپایی Maas گفت: وجود دارد بسیاری از امکانات به صورت مشترک کمک مالی است. “نباید این بحث بیش از حد ایدئولوژیک” او اضافه شده است.

آلمان شده است یکی از اصلی سازمان ملل به صحبت کردن در برابر coronabonds که می بینید اتحادیه اروپا را در بدهی در سطح فراملی به کمک سخت-آمار سازمان ملل مانند ایتالیا و اسپانیا. وزرای اتحادیه اروپا خواهد بود ویدئو کنفرانس امروز برای بحث در مورد این موضوع. آنها تا به حال موفق به رسیدن به یک شامل قبلا در این هفته است.

08:10 سر از آلمان رابرت کخ موسسه, Lothar Wieler ارائه آخرین اطلاعات در رشد coronavirus در آلمان در یک صبح جلسه. این کشور دیده می شود تعدادی از عفونت های پرش با 6,174 از دیروز و مرگ و میر افزایش 145, او گفت:. از مرگ و میر بود و در حال حاضر 1.2% معکوس انتظار می رود افزایش در مرگ و میر بیش از زمان: “ما در آغاز این اپیدمی” Wieler هشدار داد.

در اطراف 23,800 افراد بهبود یافته اند از عفونت او اضافه شده است. Wieler خطاب به بحث های جاری در مورد پوشیدن ماسک صورت در آلمان است. او تاکید کرد که در حالی که غیر پزشکی ماسک صورت می تواند نگه داشتن افراد آلوده از گسترش این بیماری از طریق ویروس حاوی قطرات در هوا آنها نمی تواند فرد جلوگیری از آلوده شدن. حفظ فاصله اجتماعی باقی می ماند مهم ترین و اندازه گیری Wieler گفت.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا در آلمان: مرگ و میر را در رسیدن به چین نرخ 4 درصد.

07:45 در پاکستانپلیس خواهد بود اجرای دقیق مستند برای جلوگیری از مردم را از رفتن به مساجد برای نماز جمعه پس از گردهمایی های زیادی صورت گرفت و در مقدس ترین روز هفته در اسلام. این “مقررات منع رفت و آمد مانند” مستند آغاز خواهد شد در این کشور جنوب استان سند که در آن بزرگترین شهر کراچی واقع شده است و شروع یک ظهر به وقت محلی, مقامات گفت.

پاکستان در حال حاضر 2,421 تایید موارد coronavirus با تعداد زیادی از موارد ترسیم شده برای یک مسلمان سنی گروه جماعت در شهر لاهور در ماه گذشته. مقامات از ترس گسترش می تواند به راحتی پایمال کردن خدمات بهداشت و درمان. دیگر جنوب آسیا کشورهایی مانند بنگلادش و هند نیز در تلاش برای متقاعد کردن گروه های مذهبی برای حفظ فاصله اجتماعی.

ادامه مطلب: Coronavirus: تمرین از اسلام در میان همه گیر

07:30 چین هشدار داده است دیپلمات های خارجی برای جلوگیری از آمدن به پکن. این کشور که در آن coronavirus شد اولین گزارش در ماه دسامبر به طور موقت ممنوع بازدید کنندگان خارجی از ورود به جلوگیری از ظهور مجدد این بیماری است.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: روزانه رسانه های مطبوعاتی که این وزارتخانه دانست و از تایید موارد coronavirus میان دیپلماتیک جامعه در چین است.

07:15 نخست وزیر هلند, Mark Rutte, تا اعتراض به آلمان و بلژیک گردشگران به سفر به این کشور بیش از آخر هفته عید پاک. اگر مرزی سفر کرده است در حال حاضر آهسته به شدت به لطف تعطیلی ملی در سراسر کشورهای اروپایی Rutte گفت هلندی وزارت خارجه را نگه دارید دور پیام بیش از رسانه های اجتماعی.

عید به طور معمول می بیند آلمانی و بلژیکی گردشگران گله به هلندی campsites و اجاره برای تعطیلات. بسیاری از این در حال حاضر بسته شده است با توجه به کروناویروس هر چند دولت هلند است اجتناب کامل مستند تا به حال.

07:00 اسرائیل اعلام کرده است این شهرستان از بنی Brakیک coronavirus کانون از حد و ارسال بیش از 1000 افسر پلیس برای جلوگیری از ورود نقاط به داخل و خارج از شهر است. این شهر واقع در شرق تل آویو یکی از اسرائیل فقیر و پرجمعیت ترین. بسیاری از ساکنان آن Haredi یهودیان اولترا ارتدوکس فرقه. اسرائیل رسانه ها گفته است تا 40 درصد از بنی Brak تقریبا 200,000 ساکنان می تواند مبتلا به کروناویروس و آن را بالاترین نرخ سرانه در یک شهر در سراسر همه از اسرائیل است.

06:45 به بانک توسعه آسیا پیش بینی کرده است coronavirus همه گیر خواهد شد و هزینه اقتصاد جهانی تا $4.1 تریلیون (€3.78 تریلیون) در دست فعالیت های اقتصادی و یا نزدیک به 5 درصد از کل اقتصاد جهانی خروجی.

06:35 صندوق بین المللی پول (IMF) اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که رواندا را دریافت خواهد کرد $109.4 میلیون دلار بودجه اضطراری برای کاهش اثرات ناشی از کوروناویروس. این اولین کشور آفریقایی برای دریافت COVID-19 بودجه اضطراری از چند جانبه مالی سازمان است.

رواندا ثبت شده 84 مورد از این ویروس و مرگ به عنوان رتبهدهی نشده است. این کشور دست و پنجه نرم با بالا قیمت مواد غذایی در میان کشور مستند که دولت تمدید شده در روز پنج شنبه به مدت 15 روز بیشتر. این کشور که به شدت متکی بر گردشگری مرزهای خود را بسته ماه گذشته برای جلوگیری از این بیماری را گسترش.

06:30 استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی گفت که به عنوان بسیاری از 10 میلیون نفر در حال حاضر ممکن است آلوده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان است. در حالی که در مجموع در حال حاضر نشان می دهد 1 میلیون و تایید موارد عفونت کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود تعداد واقعی بسیار بالاتر است با توجه به تست محدودیت ها و موارد بدون علامت.

06:05 رومانیایی نخست وزیر لودویک اوربن تاکید دولت است به احتمال زیاد برای به تعویق انداختن انتخابات محلی در ماه ژوئن با توجه به کوروناویروس. “تقریبا قطعی است که یک انتخابات محلی دیگر نمی تواند برگزار شد در ژوئن 28. پس از مشورت با دیگر احزاب ما تصمیم خواهد گرفت که یک تاریخ که در آن انتخابات می تواند سازمان تحت بهترین شرایط بر اساس شیوع توسعه” اوربان گفت.

رومانی اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16 و برقرار یک مستند در هفته گذشته. این 2,738 موارد عفونت با 115 مرگ و میر.

06:00 لهستان ائتلاف دولت تقسیم شده است بیش از اینکه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10.

جرسلو Kaczynski سر حاکم ملی قانون و عدالت حزب (PiS) گفت: رهبر ائتلافی شریک Porozumienie به او گفت که “او است که در برابر انتخابات در حال حاضر. توجیه او این کار را با دلایل پزشکی.” Kaczynski و PiS می خواهم برای دیدن و رای دادن را به عنوان برنامه ریزی شده.

لهستان مجلس انتظار می رود که برای رای جمعه در یک برنامه برای انجام مارس انتخابات از راه دور. رای مجلس برگزار خواهد شد از طریق پست.

05:50 مکزیکی Modelo آبجوسازی گروه اعلام کرد که توقف تولید آبجو تاج برای آینده قابل پیش بینی. این حرکت در می آید و پس از دولت دستور توقف غیر ضروری کسب و کار. کشاورزی و تولید مواد غذایی محروم هستند اما دم نمی شد شامل این دسته بندی ها. تولید تاج و شرکت دیگر آبجو در حال حاضر در حال کوچک شده و متوقف خواهد کرد به طور کامل توسط یکشنبه, Modelo گفت.

05:32 یک مسافر از یک کشتی کروز آلمانی سرگردان در سواحل غربی استرالیا درگذشت coronavirus آلمان آژانس خبری DPA در گزارش با استناد به استرالیا مقامات بهداشتی. مرد درگذشت, در بیمارستانی در شهر پرت مقامات اضافه شده است.

کشتی Artania شده است لنگر کردن پرت پس از ده ها تن از آن خدمه و مسافران آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. بیش از 800 سالم مسافران و خدمه اجازه داده شد به پرواز بازگشت به آلمان در حالی که 39 نفر دیگر در حال درمان در بیمارستان استرالیا.

کشتی های کروز را به عهده داشته اند 20 درصد از استرالیا تقریبا 5,300 coronavirus عفونت. آنها نیز نقاط شناور در جای دیگر با موارد مستند در آستر لنگر کردن ژاپن و ایالات متحده است.

05:25 استرالیا مقامات بسته اند مرزهای داخلی این کشور را هفت متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس. این اولین بار است که پس از آنفولانزای اسپانیایی 1918 که محدود مانند سفر اقدامات شده اند در محل قرار داده. نخست وزیر اسکات موریسون نیز خواست استرالیایی به خانه ماندن و حفظ اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما باید همچنان به انجام این کار. مهم نیست چه درجه حرارت است” موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اگر آن را یک روز گرم رفتن نیست یکهو به ساحل. یک دستور ساده که همه استرالیایی ها انتظار دیگر استرالیایی به رعایت.”

استرالیا حدود تایید coronavirus عفونت و 28 و میر, سلامت, مقامات گفت.

05:15 نیوزیلند آغاز شده است اجازه می دهد برخی از 100,000 گردشگران سرگردان در کشور به پرواز خانه از جمله حدود 12,000 آلمانی ها بیشترین تعداد آلمانی ها باقی مانده خارج از کشور. گردشگران تبدیل شده بود به دام افتاده و پس از این کشور جزیره برقرار داخلی پرواز ممنوع که مانع از مسافران از ابتلا به پروازهای بین المللی. نیوزیلند تاکید کرد و گفت: که پروازهای داخلی خواهد یک بار دیگر اجازه داده شود به عنوان طولانی به عنوان آنها به منظور خروج از کشور.

05:10 بیش از 27000 نفر تحت self-قرنطینه در کره جنوبیپس از اجرای اقدامات سخت هدف قرار دادن تماس های ورودی مسافران است. کره جنوبی اعلام کرد که 19,567 از قرنطینه افراد اخیرا در بازگشت از خارج از کشور.

این کشور یکی از اولین در خارج از چین به گزارش موارد COVID-19 عفونت اما گسترده تست و اوایل انزوا اقدامات کمک به جلوگیری از گسترش ویروس به طور گسترده. مقامات در حال حاضر برای مبارزه با موج دوم ناشی از افراد از بازگشت از اروپا و ایالات متحده که در آن ویروس ها شدید.

شده اند وجود دارد 10,062 تایید موارد عفونت با توجه به کشور مرکز بیماری کنترل و پیشگیری است.

05:05 قرقیزستان توانسته تا مرگ از COVID-19 دولت اعلام کرد. 61 ساله قربانی متحمل شده بود از دیگر زمینه مسائل مربوط به سلامت. آسیای مرکزی ملت 116 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

05:00 در سراسر کشور تصویب اعتبار برای آنگلا مرکل دولت رفته اند تا در طول coronavirus بحران یک نظرسنجی جدید نشان داده است. او محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی حزب و آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اجتماعی اتحادیه دیدم حمایت خود را از افزایش 7 درصد به مجموع 34 درصد در مقایسه با اوایل ماه مارس. تاریخ و شریک ائتلافی در دولت آلمان سوسیال دموکرات ها دیدم حمایت خود را flatline در 16 درصد ،

اکثریت قریب به اتفاق آلمانی ها بر این باورند که دولت این است که دست زدن به بحران هست. در سراسر طیف سیاسی, 93 درصد از آلمانی ها از تصویب اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است که شامل اجرا اجتماعی فاصله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و تعلیق مجامع عمومی شامل بیش از دو نفر در میان چیزهای دیگر.

04:50 , آلمانی, روزانه, Süddeutsche Zeitung گزارش کرده است که بیش از 2,300 پزشکان و پرستاران شاغل در درمانگاه ها و بیمارستان ها در سراسر آلمان آلوده شده اند با کروناویروس با استناد به اطلاعات از موسسه کخ رابرت (RKI) آلمان آژانس بهداشت عمومی. اما RKI هشدار داد این تعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر: “ما باید فرض کنیم این یک underrepresentation” این موسسه گفت.

آلمانی پزشکی شخصی شکایت کرده در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی به عنوان ملت درهم به امن از جمله منابع در میان عظیم جهانی تقاضا برآورده نشده توسط تولید.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران: Underpaid, نامعقول کارکنان پرستاری تقاضا بیشتر از تشویق

04:30 به مرگ و میر در آلمان از coronavirus برداشت تا سرعت عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده مرگ و میر می ایستد در 1,107 با 84,794 موارد عفونت در سراسر کشور.

در حالی که نرخ مرگ و میر باقی مانده بسیار کم روزانه مرگ و میر کمی افزایش یافت. رابرت کخ موسسه روز جمعه گزارش داد که شمار کشته شدگان صعود به حال توسط 145 در مقایسه با روز قبل ،

ادامه مطلب: مقايسه coronavirus نرخ مرگ و بیهوده ؟

04:10 DW فرانک Sieren زندگی در پکن برای بیش از 20 سال گزارش شده به طور گسترده در شیوع کروناویروس در آخرین ستون او به نظر می رسد در چگونه چین است که با استفاده از دیجیتال نظارت برای جلوگیری از دوم COVID-19 شیوع. آلمان در حال حاضر با توجه های مختلف داوطلبانه برنامه های. جزئیات Sieren چین اینجا.

اما در حالی که ما هوشیار باقی می ماند 100 گروه های جامعه مدنی هشدار داده اند در برابر “راه رفتن در خواب” به دائمی نظارت در coronavirus همه گیر است پس. نظارت دیجیتال نورد برای جلوگیری از این ویروس باید در زمان محدود و دامنه آنها می گویند. خواندن گزارش کامل در اینجا.

04:00 Coronavirus همچنان به گسترش و بنابراین جعلی و اخبار در مورد آن. هیچ سیر کمک نمی کند. نه الکل. ما روزانه COVID-19 special, نگاهی به اطلاعات غلط ساخت دور … و به همین دلیل شما نباید باور یک کلمه از آن را.

03:00 عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز ایرانبا کشورهای اروپایی در حال ارائه کمک های اولیه. اما به عنوان DW گزارش تهران همچنان به غنی سازی سوخت هسته ای این ادعا آن است که با استفاده از اشعه گاما به عنوان ضد عفونی کننده.

01:54 بخش خدمات در چین تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود را در ماه مارس پس از یک ماه بی سابقه فروشگاه تعطیلی و مستندات در میان شیوع کروناویروس خصوصی بررسی نشان داد در روز جمعه.

شرکت های خدمات برش شغل در سریع ترین سرعت در ثبت به عنوان سفارشات فرو برد و برای دومین ماه متوالی و کسب و کار درهم به کاهش هزینه های عملیاتی خود را. سفارشات صادرات نیز کاهش یافت که در بیشتر کشورها اعمال خود را دشوار ویروس مهار اقدامات است.

در حالی که Caixin/Markit services شاخص مدیران خرید (PMI) بازگشت به 43 در ماه مارس از یک رکورد کم از 26.5 در ماه فوریه آن هنوز هم باقی مانده است در انقباض خاک و دوم ضعیف ترین مطالعه پس از بررسی آغاز شد و در اواخر سال 2005. 50 نقطه علامت جدا رشد از انقباض به صورت ماهانه.

01:25 ملل متحد به قطعنامه ای خواستار “همکاری بین المللی” و “multilateralism” در هنگام مواجه با بیماری همه گیر کوروناویروس. در آن قطعنامه از همه گیری آغاز شد, مجمع عمومی سازمان ملل متحد تاکید کرد: “نیاز به کامل انسانی و احترام به حقوق بشر است.”

“وجود دارد هیچ جایی برای هر شکل از تبعیض و نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در پاسخ به این بیماری همه گیر.” این قطعنامه ارائه شده توسط سوئیس, اندونزی, سنگاپور, نروژ, لیختن اشتاین و غنا. آن به تصویب رسید 188 از 193 متحده را تشکیل می دهند که بدن.

روسیه اقدام به مخالفت با این قطعنامه با آن متن خود را — یکی از حمایت جمهوری آفریقای مرکزی کوبا و نیکاراگوئه و ونزوئلا — بود اما در نهایت ناموفق بود.

01:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد 3M Co در یک صدای جیر جیر پس زودتر اعلام او با استناد به دفاع تولید عمل به این شرکت به تولید ماسک صورت. “ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. ‘P عمل’ تمام راه را. شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند — باید یک قیمت به پرداخت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

00:51 ایالات متحده ثبت 1,169 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مورد ردیاب. این بالاترین یک روزه مرگ و میر ثبت شده در هر کشور از این بیماری همه گیر آغاز شد. ما در حال حاضر 5,936 coronavirus مرگ و میر ثبت شده.

00:30 ساکنان ووهان, کانون coronavirus بیماری همه گیر در چین باید با تقویت خود اقدامات حفاظتی و جلوگیری از بیرون رفتن مگر اینکه لازم است در این شهر حزب کمونیست رئیس گفت.

وانگ Zhonglin بیان شد که در بیانیه منتشر شده توسط شهر ووهان دولت است که خطر ابتلا به دوباره بجای اول برگشتن در شهر coronavirus اپیدمی بالا باقی مانده است با توجه به هر دو داخلی و خطرات خارجی و که آن را باید همچنان حفظ کنترل و پیشگیری از اقدامات.

00:25 والت دیزنی Co. قصد کردند غیر ضروری ما کارکنان در سراسر شرکت از آوریل 19 به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به اخلال در رسانه ها و پارک کسب و کار. دیزنی متعهد به پرداخت کامل و مزایای کلیه کارکنان از طریق مارس 18 با وجود پارک تعطیلی توقف از فیلم و تلویزیون تولید و بسته شدن سینما.

همه نهفته کارگران باقی خواهد ماند دیزنی کارکنان از طریق کردند دوره و دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان. شرکت نمی گویند که چگونه بسیاری از کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد.

00:15 در اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

1,013,157 موارد تایید شده

52,983 مرگ و میر.

210,263 بازیافت در سراسر جهان

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: Coronavirus آخرین: جهانی coronavirus عفونت های بالای 1 میلیون

djv/روپیه (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>