Coronavirus آخرین: عفونت افزایش نرخ در آلمان

کارشناسان هشدار می دهند نرخ اقامت در زیر سطح جدید از 1.0 به کاهش شیوع. در ضمن اتریش و اسپانیا و فرانسه هستند و همه با توجه به اعلام کاهش مستند اقدامات است. دنبال DW برای آخرین.

– نرخ انتقال در آلمان رفته اند تا از 0.9 1.0

– سازمان از توکیو بازی های المپیک می گوید: این رویداد لغو خواهد شد اگر همه گیر نیست و تحت کنترل در سال آینده

– تا 50000 کسب و کار در آلمان می تواند تبدیل به ورشکسته با توجه به COVID-19

استرالیا و نیوزیلند را آغاز کرده اند به سهولت برخی از coronavirus مستند محدودیت

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

12:15 وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفت: دولت آلمان می خواهد آگاهانه تر از هر خارجی خرید سهام در مهم اروپایی شرکت بهداشت و درمان. “این در مورد واکسن ها و داروهای پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای مثال” Altmaier در بیانیه ای گفت.

“این است که چگونه ما می تواند جلوگیری می کند و ظرفیت تولید است که کلید برای جمعیت بهداشت و درمان از رفتن به خارج از کشور. Coronavirus بحران ما در حال حاضر تجربه نشان می دهد که این یک ضرورت است,” او اضافه شده است.

دولت آلمان امیدوار است برای بررسی بیشتر از نزدیک هر سهام از 10% یا بیشتر توسط سرمایه گذاران خارج از اتحادیه اروپا.

11:38 یک دقیقه سکوت برگزار شده است در انگلستان به پرداخت ادای احترام به کارگران مشاغل کلیدی که فوت کرده اند در حالی که در ادامه به انجام کار خود را در طول شیوع در کشور است.

انگلیسی ها نخست وزیر بوریس جانسون عضویت مردم از سراسر کشور در سکوت ادای احترام کردند امروز در ساعت 11 صبح به وقت محلی (ساعت 10 صبح به وقت تهران).

این ایده از بهداشت و درمان کارگران گروه – صدا کالج سلطنتی پرستاری و کالج سلطنتی ماماها – به عنوان راهی برای بزرگداشت کسانی که بهداشت و درمان و کلید کارگران که از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که تلاش برای کمک به مراقبت از مردم با COVID-19 و همچنین انگلیسی عمومی در مقیاس بزرگ است.

NHS staff applaud after pausing for a minute's silence to honour UK key workers, including NHS staff, health and social care workers, who have died during the coronavirus outbreak

بیمه خدمات درمانی کارکنان تحسین پس از توقف برای یک دقیقه سکوت به افتخار انگلستان کلید کارگران که فوت کرده اند در طول شیوع کروناویروس

11:30 یک رکورد 50.9 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر آواره به دلیل آب و بلایای طبیعی یا جنگ. بسیاری از آنها را در اردوگاه به سر می برند که در آن coronavirus همه گیر باعث می شود آنها را آسیب پذیر تر از همیشه.

11:16 کره جنوبی boyband BTS را به حالت تعلیق در تور جهانی خود را مجموعه ای برای شروع در ماه آوریل با توجه به COVID-19 گروه مدیریت اعلام کرده است.

هفت عضو باند در حال حاضر به تعویق افتاد آمریکای شمالی پا از تور بود که شروع به برنامه ریزی شده در آوریل 25, و لغو یک کنسرت سئول به دلیل جهانی و همه گیر. اما در حال حاضر این گروه نیز گفت: آنها نمی خواهند انجام برنامه ریزی کنسرت در ژاپن و سراسر اروپا است.

“با توجه به ماهیت BTS کنسرت مربوط به سفر هزاران بین المللی طرفداران مهم نیست که در آن اجراهای برگزار می شود آن را بسیار دشوار است برای از سرگیری تور با زمان دقیق محدودیت های مرزی جنبش هنوز در محل” Big Hit Entertainment در بیانیه ای گفت.

11:07 یک تماس-ردیابی نرم افزار تلفن همراه می تواند در دسترس ساخته شده در انگلستان در عرض سه هفته, یک مقام ارشد اعلام کرد که این کشور به نظر می رسد به تکنولوژی به عنوان راهی برای مبارزه با گسترش COVID-19.

این برنامه طراحی شده است به مردم اجازه می دانم که اگر آنها شده اند در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای جدید کروناویروس. متیو گولد اجرایی خدمات بهداشت ملی فناوری گروه NHSX گفت: یک کمیته پارلمانی: “ما امیدواریم در چند هفته آینده ما در یک موقعیت به رول آن را در یک منطقه کوچک. من انتظار می رود آن را از لحاظ فنی آماده برای گسترده تر استقرار در دو تا سه هفته است.”

10:40 محققان ژاپنی تا به حال موفقیت با ناچیز روبات ها هستند که به اندازه کافی کوچک به داخل و خنثی کردن یک سلول سرطانی — و آنها می خواهید خلاقیت خود را به آماده شدن برای مقابله با آینده شیوع مرگبار ویروس ها.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

10:34 یک نظامی ترکیه هواپیما حامل تجهیزات پزشکی و دنده محافظ است در مسیر به ایالات متحده به ارائه کمک های اولیه به آن متحد ناتو به عنوان آن را همچنان به مبارزه خود در برابر شیوع کروناویروس.

ما در سخت ترین-آمار کشور در جهان و قدردانی از “کمک مالی سخاوتمندانه” از 500,000 فولاد, ماسک, 4,000 لباس و ضد عفونی کننده عینک و سپر چهره. “به عنوان تحویل این نشان می دهد که آمریکا و ترکیه ارتباط قوی است و یکی از مهم ترین اتحاد” سفیر آمریکا در ترکیه David Satterfield گفت.

ترکیه ارتباطات اداره گفت: “ما با افتخار اعلام کرد که ترکیه را تحویل تجهیزات پزشکی به ایالات متحده بر ما متحد ناتو درخواست برای حمایت از آمریکا در مبارزه با کروناویروس.”

10:22 برخی از کودکان در بریتانیا با هیچ زمینه مسائل بهداشتی باید از درگذشت نادر بیماری التهابی منجر برخی از کارشناسان پزشکی به حدس و گمان از مرگ و میر ممکن است مربوط به رمان coronavirus انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

ایتالیایی و انگلیسی محققان در حال بررسی امکان ارتباط بین COVID-19 و خوشه های التهابی شدید بیماری در میان کودکان هستند که علائم درجه حرارت بالا و تورم عروق.

پزشکان در شمال ایتالیا گزارش داده اند غیر منتظره تعداد زیادی از کسانی که در سن نه و زیر پس از رسیدن به بیمارستان با موارد شدید از آنچه به نظر می رسد کاوازاکی بیماری است که به طور شایع تر در بخش هایی از آسیا است.

“برخی از کودکانی که فوت کرده اند که نمی باید زمینه ای شرایط بهداشتی” هنکاک گفت LBC رادیو. “این یک بیماری جدید است که ما فکر می کنیم ممکن است ناشی از کروناویروس و COVID-19 ویروس ما 100 ٪ اطمینان حاصل کنید چرا که برخی از افرادی که آن را تا به حال آزمایش مثبت, بنابراین ما در حال انجام بسیاری از تحقیقات در حال حاضر, اما آن چیزی است که ما نگران هستیم.”

09:26 رابرت کخ موسسه (RKI) رئیس جمهور Lothar Wieler مقامات آلمانی به ماندن در خانه که در آن ممکن است و همچنان به دنبال اجتماعی, فاصله, قوانین, با وجود این کشور نسبت “موفقیت” در برخورد با شیوع.

آلمان به رسمیت شناخته شده به صورت گسترده آن را تست به عنوان به خوبی به عنوان آن پایین مرگ و میر از این رمان coronavirus اما بهداشت عمومی از سازمان است که با احتیاط از خوشنودی به عنوان شهروندان شروع به سهولت به عقب به سمت نرمال و البته با اجرا پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

Wieler گفت: در جلسه مطبوعاتی در برلین که RKI “می خواهد برای دفاع از این موفقیت” که در آلمان به دست آمده است که تا کنون با حفظ فاصله گرفتن قوانین در محل در حالی که یادآوری شهروندان هوشیار باشند.

هفته گذشته صدها نفر از مردم در تظاهرات در برلین و اشتوتگارت در برابر اقدامات دولت معرفی شده برای حفاظت از کشور از coronavirus اما RKI هشدار داده کامل و بازگشت به زندگی عادی است یک راه طولانی کردن به خصوص به عنوان نرخ انتقال بالا رفته به 1.0. به عنوان ذکر شده در 04:30 به روز رسانی این رقم افزایش یافته است کمی در 24 ساعت گذشته از 0.9 بالا بردن نگرانی های که در آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند در عین حال تبدیل به سبب شیوع.

بیشتر بخوانید: آلمان conspiracists اعتراض coronavirus مستند

Wieler همچنین گفت که به اصطلاح “گله ایمنی” رویکرد اجازه می دهد برای این ویروس به عبور از شهروندان آنها را قادر می سازد به توسعه آنتی بادی می شود به تصویب رسید و در آلمان آن را به عنوان هر دو خطرناک و ساده و بی تکلف. “برای ما آن است که غیر قابل تصور… کنترل گله ایمنی است.”

این رویکرد به معنی داشتن به رسمیت شناختن “چگونه بسیاری از زندگی شما خواهد بود مایل به قربانی کردن برای آن.”

08:53 چین را متهم سیاستمداران ایالات متحده از “گفتن اماتور نهفته است” بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها تنها یک هدف دارند: شرک خود مسئولیت خود را فقیر بیماری پیشگیری و اقدامات کنترل و منحرف کردن توجه عمومی” گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang در یک کنفرانس مطبوعاتی. انتقاد از چین می آید در پی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به دنبال خسارت از پکن بیش از شیوع این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در نوبه خود از سال است.

08:36 روسیه اعلام کرده است یک رکورد روزانه افزایش تعداد مرگ و میر ثبت شده و ثبت نام آن موارد در این کشور coronavirus بحران مرکز پاسخ گفت.

با توجه به آمار رسمی تعداد موارد جدید در روسیه صعود به 6,411 آوردن آن شمارش به 93,558.

تعداد مرگ و میر افزایش 72 گرفتن این کشور تلفات به 867.

08:11 نیسان است که انتظار می رود به پست و از دست دادن خالص از 85 میلیارد دلار به 95 میلیارد ین ($793 میلیون دلار 886 میلیون دلار) برای آخرین سال مالی تا حد زیادی به دلیل اقتصادی پیامدهای COVID-19 موتور ژاپنی شرکت اعلام کرده است.

در بهمن ماه نیسان است که 43.4 درصد متعلق به فرانسه خودرو شرکت رنو به حال پیش بینی سود خالص از 65 میلیارد ین در سال پایان مارس 31.

این خودرو تولید کننده “عملکرد به کاهش خود ادامه داد, در درجه اول تحت تاثیر
این COVID-19 همه گیر” نیسان بیانیه ای گفت:.

07:41 آلمانی اقتصادی موسسه Ifo پیش بینی کرده است اقتصاد این کشور خواهد قرارداد با 6.6% به طور کلی در سال 2020 با توجه به شیوع جهانی از COVID-19.

مونیخ-بر اساس اتاق فکر گفت: بزرگترین اقتصاد اروپا کاهش یافته بود با 1.9 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است و انتظار یک 12.2% انقباض در سه ماه است که به دنبال.

بازگشت به سطح قبل از دیده می شود این بیماری همه گیر آمار آلمان است و انتظار نمی رود تا قبل از پایان سال 2021 این موسسه اضافه شده است.

07:20 به اسپانیایی , دولت برای آزادی طرح خود را به صورت تدریجی “د-تشدید” از آن coronavirus مستند یکی از اروپا و دقیقترین. اسپانیایی ها شده اند خانه برای شش هفته پس از این کشور coronavirus موارد و مرگ و میر شات نمایی در ماه مارس است.

مستند کاستن از روز دوشنبه شروع به برای اولین بار کودکان زیر 14 اجازه داده شد برای رفتن به خارج برای یک ساعت با یکی از والدین البته تحت سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دولت شده است در حال توسعه تدریجی مستند, کاهش, طرح بیش از چند هفته گذشته و برنامه ای برای ارائه آن به هیئت دولت امروز.

وزیر بهداشت سالوادور Illa روز دوشنبه گفت که اسپانیا تا به حال موفق به کنترل این بیماری همه گیر. او افزود که این کشور در نظام سلامت نیز قادر به دست زدن به امکان “موج دوم.”

“هدف این است که برای ادامه به برگزاری پایدار و افزایش در درمان موارد و که روزانه عفونت باقی می ماند در 1% محدوده” Illa گفت.

تدریجی و د تشدید می شود انتظار می رود یکسان برای تمام مناطق با چند استثنا که بستگی به شدت منطقه را تحت تاثیر قرار است.

شروع در مارس 2, اسپانیایی اجازه خواهد داشت برای رفتن برای پیاده روی با اعضای خانواده خود و شرکت در ورزش.

07:12 چین گفت: هند انتقاد و تصمیم به قرار دادن یک توقف به استفاده از تست کیت آن را فرستاده بود “ناعادلانه و غیر مسئولانه است.”

از شورای تحقیقات پزشکی هند آژانس در برخورد با COVID-19 در هند روز دوشنبه گفت: این امر بازگشت کیت برای تست آنتی بادی تهیه شده از شرکت های چینی به دلیل عدم دقت است.

با این حال سفارت چین گفت که عمیقا نگران این شورا اعلام و که مقامات چینی تا به حال اعتبار کیت های ساخته شده توسط این دو شرکت گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livzon تشخیص است.

“این است که ناعادلانه و غیر مسئولانه برخی افراد به برچسب محصولات چینی به عنوان “معیوب” و نگاه به مسائل با پیشگیرانه تعصب” سخنگوی سفارت جی Rong در بیانیه ای گفت.

این شرکت های چینی در سوال تا به حال ارسال تجهیزات به کشورهای متعدد در اروپا و آسیا و آمریکای لاتین و بدون هر گونه مسائل Ji رنگ اضافه شده است.

06:58 کلی مستند اقدامات در اتریش منقضی خواهد شد در پایان ماه آوریل وزیر بهداشت رودولف Anschober تایید کرد.

او گفت: مجالس به 10 نفر خواهد شد و سپس اجازه داده می شود اما با اجتماعی فاصله قوانین باقی مانده در محل مانند شهروندان که یک متر از هم جدا تحت چنین شرایطی است.

تظاهرات نیز مجاز تحت شرایط خاصی. این آرام تر اقدامات لازم اعمال خواهد شد تا پایان ماه ژوئن هنگامی که آنها بررسی می شود یک بار دیگر.

ادامه مطلب: Coronavirus: بلند کردن مستندات با کشورهای اروپایی به راه خود را

06:39 لوفت هانزا و دولت آلمان هنوز به توافق نظر در یک بسته نجات برای کشور گل سرسبد شرکت هواپیمایی.

بر خلاف گزارش های قبلی نشان می دهد یک معامله زده شده بود شرکت و دولت منابع گفته خبرگزاری رویترز که هنوز هم وجود دارد هیچ توافق بین دو طرف است.

برخی رسانه ها پیشتر فاش کرد که دولت فدرال موافقت کرده بود برای کمک به لوفت هانزا با یک بسته به ارزش حدود €9 میلیارد دلار ($9.74 میلیارد دلار) در بازگشت برای مسدود کردن اقلیت و یک یا دو هیئت نظارت مقرر.

06:12 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn (CDU) گفت: این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به عقب بر گردیم به نوعی از نرمال با کاهش تعداد واحد مراقبت های ویژه در دسترس برای COVID-19 بيمار.

در مصاحبه ای با رسانه های آلمان خروجی RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND) Spahn گفت: هدف این بود که به تدریج به حالت عادی بازگشت عملیات شروع ممکن است.

با این وجود وزیر بهداشت به رسمیت می شناسد و آن را یک “مشکل تعادل” به اعتصاب میان منظم اورژانس مانند عملیات های مهم و داشتن ظرفیت لازم برای coronavirus بیماران.

از اواسط ماه مارس بیمارستان در سراسر آلمان به تعویق افتاد همه غیر فوری پذیرش و عملیات اما در Spahn مصاحبه با RND او گفت که هر واحد مراقبت های ویژه اختصاص داده شده برای COVID-19 بيمار مورد استفاده قرار گرفت از این رو بازگشت تدریجی به نرمال بودن نامیده می شود.

05:50 به توکیو 2020 المپیکدر حال حاضر به تعویق افتاد تا سال 2020 لغو خواهد شد اگر همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد با 23 ژوئیه سال آینده, بازی, تاریخ شروع کمیته سازماندهی رئیس جمهور گفت:.

در مصاحبه با ژاپن Nikkan Sports daily, توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت که این رویداد ورزشی نمی تواند به تاخیر افتاد فراتر از 2021 اگر جهان باقی مانده در چنگال از شیوع کروناویروس. “در آن صورت آن را لغو شد,” او گفت:.

04:56 اردن را آغاز کرده است کاهش محدودیت حرکت برای شهروندان خود و همچنین به عنوان اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی, برای کمک به تحریک این کشور بسته های پول در اقتصاد است. همانطور که از چهارشنبه امان ساکنان خواهد بود قادر به رانندگی خود را خصوصی وسایل نقلیه بین ساعت 8 صبح و 6 بعد از ظهر

آرامش از اقدامات می آید تقریبا 40 روز پس از یک کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شد, سفارش, این کشور از 10 میلیون نفر به ماندن در خانه. حمل و نقل عمومی و تاکسی خدمات نیز در حال حاضر رزومه با مسافران گفت که آنها باید با پوشیدن ماسک و دستکش, سخنگوی دولت امجد Adailah گفت.

04:30 تعداد موارد تایید شده در کشور آلمان بیش از 24 ساعت گذشته افزایش یافته 1,144 به 156,337 با توجه به آخرین داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI). مرگ و میر افزایش 163 به 5,913.

در ضمن نرخ انتقال در میان آلمانی ها کمی افزایش یافته است, برای 1.0 پس از سازگار 0.9 ثبت شده بود در چند روز اخیر. این به این معنی که هر فرد آلوده به طور متوسط می گذرد این ویروس بالقوه مرگبار به یک نفر دیگر.

RKI بارها تاکید کرد که برای این بیماری همه گیر به فروکش این رقم باید به کمتر از 1. آنگلا مرکل در سخنرانی اخیرا نیز با تاکید بر اهمیت کاهش این تعداد.

“منحنی (عفونت) کردم تملق اما هنوز به یک شکل نیست که در بحبوحه ما سیستم بهداشت” مرکل گفت: دوشنبه گذشته. “حتی اگر ما فرض کنیم که یک فرد آلوده 1.1 دیگران ما را در رسیدن به محدودیت های ما چه سیستم بهداشت و تخت های مراقبت ويژه می توانید مدیریت در ماه اکتبر” مرکل هشدار داد. “اگر ما فرض کنیم نرخ 1.2… ما را در رسیدن به سلامت سیستم محدود در ماه جولای. و با نرخ 1.3 ما وجود دارد می توانید در ماه ژوئن,” او اضافه شده است.

در آغاز ماه مارس کلید رقم 3.0. آوریل 8, آن را به 1.3 قبل از اقامت در 0.9 در روزهای اخیر قبل از رفتن به 1.0 روز سه شنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus و آلمان: چرا جهان این است که به دنبال به آنگلا مرکل

03:44 رئیس ژاپن در انجمن پزشکی می گوید: پیش رفتن با بازی های المپیک در توکیو در سال آینده خواهد بود یک چالش بدون موثر coronavirus واکسن.

“من نمی گویم که ژاپن باید یا نباید میزبان بازی های المپیک, اما آن خواهد بود دشوار است برای انجام این کار” بدن جمهور Yoshitake Yokokura گفت یک کنفرانس مطبوعاتی. “من امیدوارم که واکسن و داروهای توسعه یافته خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک, توافق ماه گذشته به حرکت توکیو بازی های ماه جولای سال 2021 با توجه به همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

افزایش coronavirus موارد سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی در ژاپن که در حال حاضر تحت یک monthlong وضعیت اضطراری. Yokokura نام دولت به گام تا ویروس, تست و گفت: این بازی تنها می تواند امکان پذیر است اگر نرخ ابتلا به عفونت شد و تحت کنترل است.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن برای COVID-19 و کارشناسان می گویند این می تواند سال قبل یکی است آماده شده و در دسترس عموم است.

بیشتر بخوانید: آلمان برای شروع اول coronavirus آزمایش واکسن

03:24 بیش از دو سوم از آلمانی ها در هیئت مدیره جدید ماسک صورت و مقررات معرفی به سرعت گسترش coronavirus با توجه به یک نظرسنجی.

پوشیدن بینی و دهان خود را پوشانده اند در مغازه ها و حمل و نقل عمومی در حال حاضر اجباری در تقریبا تمام ایالات آلمان. اما نه هر کس از اندازه گیری.

این بررسی نشان داد که در حالی که 67 درصد از پاسخ دهندگان به طور کامل متعهد به رعایت قوانین 15 درصد گفت: آنها تنها بخشی متعهد است. حدود 4 درصد گفت: آنها می خواستند به تحریم های اندازه گیری در دسترس نباشد و 7 درصد گفت: آن را ممکن است برای آنها را به چوب به قوانین به دلیل آنها نمی خواهند به خرید یک ماسک و یا نمی تواند یکی باشد.

نظر سنجی YouGov 2,045 مردم بین آوریل 24 و 27.

بیشتر بخوانید: آلمان جدید ماسک صورت و مقررات توضیح داده شده

02:33 کارمندان دولت در هنگ کنگ را به تدریج شروع به بازگشت به کار از آوریل 4, مدیر اجرایی, کری لام اعلام کرد در روز سه شنبه.

دولت است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا یا نه سفر و اجتماعی فاصله محدودیت — مجموعه به پایان می رسد در هفته آینده خواهد بود آرام است.

هیچ مورد جدید از COVID-19 گزارش شده در هنگ کنگ روز دوشنبه برای دومین روز متوالی.

این شهر دیده می شود 1,038 موارد عفونت کروناویروس و چهار مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد.

بیشتر بخوانید: لام بال-Kee: هنگ کنگ کتاب مبارزه در برابر چین با تایوان فروشگاه

02:18 زلاند نو به آرامی در حال ظهور از یک سخت چهار هفته مستند پس از این کشور سطح هشدار روشن از سطح 4 سطح 3 به مدت یک شب.

حدود 400000 نفر مجاز به بازگشت به کار در صبح روز سه شنبه به عنوان برخی از سخت محدودیت در حرکت و کسب و کار کاسته شد.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: این اقدامات شد دلیل نیوزیلند تا به حال یکی از بالاترین coronavirus عوارض مرگ در جهان است. این کشور دارای 1,124 تایید موارد COVID-19 با 19 مرگ و میر.

“ما می توانیم با اعتماد به نفس است که ما لازم نیست که جامعه انتقال در نیوزیلند. این ترفند در حال حاضر است برای حفظ آن” protocol wine studio گفت: رادیو نیوزیلند.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در جای خود و آرایشگری بارها مراکز و دیگر مناطق خرید در حال انتظار برای بسته باقی می ماند را برای حداقل دو هفته.

01:01 بین المللی کار (ILO) است که اصرار دولت و کارفرمایان را به مطمئن شوید که محل دیدار با استانداردهای ایمنی سخت برای جلوگیری از موج دیگری از رمان coronavirus.

این درخواست از سازمان ملل نشانه روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار و می آید به عنوان کشورهای مختلف شروع به کاهش مستندات و به تدریج اجازه می دهد مردم را به بازگشت به شغل خود.

“ایمنی و سلامت ما کل نیروی کار میباشد” ILO رئیس گای رایدر در بیانیه ای گفت. “در مواجهه با یک بیماری عفونی شیوع چگونه ما برای محافظت از کارگران در حال حاضر به وضوح دیکته چگونه امن جوامع ما هستند و چگونه انعطاف پذیر کسب و کار ما خواهد بود که این بیماری همه گیر تکامل می یابد.”

سازمان بین المللی کار تاکید کرد که محل مورد نیاز برای پیاده سازی کنترل دقیق اقدامات مانند محدود کردن تعامل فیزیکی بهبود تهویه و حصول اطمینان از تمیز کردن به طور منظم قبل از کارکنان اجازه داده شد به بازگشت.

00:34 خرده فروشی در آلمان فدراسیون (HDE) می گوید که انتظار دارد تا 50000 کسب و کار برای تبدیل شدن به ورشکسته به دلیل coronavirus بحران است.

آلمان چهار هفته مستند که همه فروشگاه های غیر ضروری به نزدیک منجر به ضرر و زیان حدود €30 میلیارد دلار ($32.5 میلیارد دلار) در فروش است که نمی توان جبران, HDE رئیس Stefan Genth گفت: Funke گروه رسانه ای.

که تقریبا 1 میلیارد €در روز است. و حتی اگر بسیاری از مغازه ها را دوباره باز پس محدودیت بودند کاسته دوشنبه گذشته مشتری ترافیک آهسته بوده است به بازگشت. Genth گفت: بخش خرده فروشی بود و هنوز هم از دست دادن “بالا سه رقمی میلیون یورو مقدار” هر روز که HDE انتظار داشتم تا 50000 insolvencies به عنوان یک نتیجه.

“ما بسیار می ترسم که مراکز شهرستان پس از بحران نمی خواهد نگاه همان را به عنوان قبل از بحران — و که بسیاری از مغازه ها خواهد شد از دست رفته” Genth گفت.

بیشتر بخوانید: Wolfgang Schäuble: Coronavirus به علت ‘سازه’ اقتصادی تغییر

00:04 استرالیا آغاز شده است آرامش بخش برخی از آن coronavirus محدودیت از جمله بازگشایی سیدنی Manly Beach, پس از کاهش مداوم در عفونت های جدید.

ایالت نیو ساوت ولز (NSW) که تقریبا نیمی از کشور را coronavirus موارد متمرکز شده گفت: این امر سهولت ممنوعیت آن در غیرضروری جنبش از روز جمعه اجازه می دهد تا به دو بزرگسالان به دیدار یکی دیگر از خانه فرد است.

در ضمن باندی و دو نفر دیگر در سواحل سیدنی ایست که بسته شده بود برای محدود کردن جمعیت بودند بازگشایی به ساکنان محلی در روز سه شنبه.

“برای بسیاری از مردم آنها بوده است cooped در خانه های خود را برای چند هفته و به غیر از ورزش و نیازهای پزشکی و یا خرید آنچه آنها نیاز دارند و یا رفتن به محل کار بسیاری از مردم جدا شده اند که در خانه های خود” NSW برتر Gladys Berejiklian به خبرنگاران گفت:.

استرالیا تا کنون گزارش 6,723 COVID-19 موارد با 84 مرگ و میر. میزان عفونت های جدید به طور چشمگیری کند شده پس از اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شدند. مقامات همچنین ramped تا تست و تشویق مردم به انجام آزمایشات حتی اگر آنها نمی, نشان دادن هر گونه علائم.

بیشتر بخوانید: Coronavirus وادار کردن کشورها به ارزیابی امنیت پارادایم

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: جهانی coronavirus عفونت های بالای 3 میلیون

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus Resource مرکز در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi, nm/rt (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>