Coronavirus آخرین: گواتمالا ممنوعیت ما به عنوان مطالب مورد سنبله در آمریکای لاتین

گواتمالا مسدود کردن ورود از آمریکا و کانادا پس از کشور خود را تایید اولین مورد از coronavirus. تا به حال در آمریکای لاتین و آفریقا شده بود تا حد زیادی دست نخورده توسط ویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • آمریکا با اعلام وضعیت اضطراری به دلیل شیوع رمان coronavirus یا COVID-19
  • اسپانیا و اتحادیه اروپا کشور با دوم بیشترین تعداد از موارد پس از ایتالیا را دنبال کت و شلوار امروز
  • گواتمالا ورود ممنوع برای ورود از آمریکا و کانادا
  • عفونت گسترش یافته به کشورهای در آفریقا و آمریکای لاتین که تا به حال تا به حال دست نخورده باقی مانده است

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:25 برخی از کلیساها در رم شده اند بازگشایی در پاسخ به انتقاد از پاپ فرانسیس. با وجود شدید شیوع کروناویروس در ایتالیا قائم مقام کاردینال آنجلو د Donatis گفت که او تا به حال تصمیم به بازگشایی برخی از کلیساها پس از دیدار با پاپ.

پاپ قبلا گفت که “اقدامات شدید همیشه خوب است.” تمام کلیساها باقی می ماند به روی گردشگران بسته است.

ایتالیا است دوم تنها به چین در تعداد تایید coronavirus موارد است.

01:20 وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داده است که چین سفیر آمریکا پس از یک سخنگوی وزارت امور خارجه پیشنهاد کرد که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد COVID-19 به ووهان چین شهر که در آن شیوع آغاز شد.

“گسترش تئوری های توطئه خطرناک و مسخره” از مقامات وزارت امور خارجه و گفتگو کرد. “ما می خواستیم برای قرار دادن دولت در اطلاع ما نمی خواهد تحمل آن برای مردم چین و جهان است.”

01:16 کره جنوبی یکی از کشورهای بدترین آسیب دیده توسط ویروس شیوع گزارش شده 107 موارد جدیدی از کروناویروس در روز جمعه. این به ارمغان می آورد ملی در مجموع به 8,086.

01:15 مکزیک وزیر بهداشت می گوید این کشور به 26 مورد تأیید از coronavirus.

01:11 در شهر نیویورک افتتاح شد اولین درایو-از طریق coronavirus تست ایستگاه. مردم نگران آن است که آنها ممکن است آلوده شده با این ویروس می تواند همچنان در ماشین خود را به عنوان یک حرفه ای پزشکی جمع آوری لازم در نمونه های بیولوژیکی. این پس از آن به یک آزمایشگاه که بازده مثبت یا منفی تشخیص در عرض 24 ساعت.

01:00 بولیوی به گزارش هفت محلی منتقل موارد COVID-19 آوردن ملی در مجموع به 10 از جمله سه مورد مربوط به سفر.

00:55 آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به طور کامل پشتیبانی “H. R. 6201: خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” لایحه ای که مجلس نمایندگان آمریکا رای خواهد داد در مدت کوتاهی.

00:51 گواتمالا رئیس جمهور مبنی بر ممنوعیت ورود به کشور از مردم که از ایالات متحده و کانادا است.

00:46 آرژانتین باشگاه فوتبال ریور پلیت در حال حاضر به بازی در یک مسابقه در برابر اتلتیکو Tucuman با توجه به “شديد خطرات به سلامت حرفه ای تیم ملی” باشگاه گفته است.

یک بازیکن نشان داده است علائم سازگار با کوروناویروس. این باشگاه گفت: آنها را تعطیل تا اطلاع ثانوی و در حال حاضر به بازی در هر بازی.

یک روز قبل از, دولت آرژانتین تا به حال لغو تمام رویدادهای ورزشی بین المللی در این کشور تا پایان ماه.

00:41 کشورهای آفریقایی کنیا و اتیوپی و سودان گینه نو و نائورو را همه تایید اولین مورد از این کروناویروس جدید.

00:39 با توجه به coronavirus نگرانی نیوزیلند است لغو مراسم یادبود تجلیل به زندگی از 51 نفر کشته شدند و در, Christchurch, قتل عام سال گذشته است.

در 15 مارس 2019 یک فرد مسلح با حمله به دو مسجد در Christchurch, New Zealand.

هزاران نفر از مردم شده است انتظار می رود برای حضور در ياد خدمات. نیوزیلند در حال حاضر دارای پنج تایید موارد COVID-19.

00:30 که کاخ سفید گفته است که آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک کنفرانس ویدئویی با همه گروه 7 (G7) رهبران اوایل هفته آینده به بحث در مورد توسعه از شیوع کروناویروس.

00:20 اتحادیه های کارگری و گروه های دانشجویی در کلمبیا می گویند که آنها قصد رفتن به جلو با یک حمله برنامه ریزی شده برای 25 مارس در اعتراض به سیاست های اجتماعی و اقتصادی از رئیس جمهور ایوان دوقو با وجود شیوع کروناویروس. عمومی, راهپیمایی کرده اند اما لغو شده.

“اعتصاب در تاریخ 25 مارس در حال رفتن به آینده. اما ما می خواهیم کلمبیایی به ترک خانه های خود را به عنوان وجود خواهد داشت هیچ حمل و نقل گفت:” دیوگنس Orjuela رئیس اتحادیه مرکزی کارگران است. “ما افراشتن کلمبیا پرچم تزئین شده با نوار سیاه به محکوم کردن قتل و خشونت است. این اعتصاب 24 ساعت گذشته و ما در حال رفتن به شکستن پروتکل به دلیل ایمنی میباشد” Orjuela گفت.

کلمبیا دولت اعلام کرده است که به بهداشت و درمان اضطراری به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

00:15 2,450 مسافران یک کشتی کروز باید متحرك در کالیفرنیا و در حال حاضر در حال انتقال به قرنطینه سایت.

00:10 رئیس آلمان مسیحی محافظه کار اتحادیه اجتماعی حزب (CSU), باواریا, خواهر, پارتی به آنگلا مرکل صدر اعظم مسیحی-دموکرات ها صورت گرفته با نیروهای مسلح آلمان یا بوندس برای مشارکت بیشتر در مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما باید در نظر بگیرید که شامل بوندس بیشتر گفت:” CSU رئیس و باواریا جمهور Markus Söder. “خود پرسنل پرستاری و پزشکان آزمایشگاه امکانات و ظرفیت های آزاد در بیمارستان…با در نظر گرفتن این بحران ضروری است.”

یک بوندس سخنگوی گفت: Rheinische Post که این سازمان در حال حاضر کمک در اداری سطح به عنوان مثال با ارائه آزمایشگاه ظرفیت پزشکی و تجهیزات حفاظتی.

00:03 در اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

  • 145,341 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • 5,416 میر جهانی
  • 70,931 بهبود

00:01 رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی اضافه شده در پایتخت اسپانیا مادرید و دولت اتریش از جنوب تیرول به لیست خود را از مناطق پر خطر ابتال به این رمان coronavirus.

این لیست در حال حاضر گنجانده شده است, ایتالیا, ایران, استان هوبئی در چین — که در آن شیوع سرچشمه — استان North Gyeongsang, کره جنوبی و منطقه Grand Est در فرانسه.

kp/dr (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>