Coronavirus آخرین: جهانی مرگ و میر بیش از 30 ، 000

اسپانیا را تعیین کرده است یکی دیگر از ترسناک رکورد روزانه برای تعداد زیادی از مردم متوسل به COVID-19 جهانی به مرگ و میر بالای 30,000. همه گیر نیز همچنان به سرعت در حال گسترش در آمریکا است. دنبال DW برای آخرین.

  • COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده گذشته 2,000 با موارد شکوه 120,000
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده “قوی سفر مشورتی” برای ضربه نیویورک و کشورهای اطراف
  • اسپانیا گزارش کرده است 838 جدید مرگ و میر — ثبت بیش از 24 ساعت — مصرف کلی مرگ و میر به 6,528
  • مکزیک خواسته است هر کس در این کشور را به ماندن در خانه به مدت یک ماه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

12:00 میر جهانی پیشی گرفته اند 30,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ظهر روز یکشنبه در آنها گزارش به شرح زیر است:

  • 678,720 جهانی مورد تأیید
  • 31,700 میر جهانی
  • 145,609 جهانی بهبود
  • ایتالیا بیشترین تعداد مرگ و میر در 10,023
  • آمریکا دارای بیشترین تعداد موارد در 124,686
  • آلمان 58,257 مورد تأیید و 455 مرگ و میر با 8,481 بهبود

11:29 با توجه به شهردار مسکو سرگئی سوبیانین تعداد تایید عفونت کروناویروس در پایتخت روسیه به بیش از 1000. شهردار همچنین اندرز Moscovites برای اینکه در خارج با وجود این دولت شهر خاموش کردن همه کسب و کار و موسسات اجتماعی در روز شنبه. “هیچ کس امن است,” او نوشت: بر روی صفحه اصلی خود را.

روسیه در حال حاضر ثبت 1,534 موارد عفونت در سراسر کشور با 8 مرگ و میر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نامیده می شود برای همه کارگران به ماندن در خانه و دریافت دو هفته از پرداخت تعطیلات شروع دوشنبه.

ادامه مطلب: آلمانی ها را تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

11:20 نروژ می گوید که می خواهد شروع به انجام تصادفی coronavirus آزمون پس از یک آزمایش مشابه در ایسلند.

نروژی پخش عمومی NRK گفت: آزمون خواهد جواب دو سوال کلیدی: چگونه بسیاری از کسانی که به نظر می رسد آلوده در واقع باید این ویروس و نحوه گسترده ای از گسترش این ویروس است.

نروژ یک کشور از 5.4 میلیون دلار است که تا کنون گزارش شده 4,054 موارد با 25 مرگ و میر.

11:05 نخست وزیر هند, Narendra Modi, علنا عذرخواهی کرد روز یکشنبه برای سه هفته ملت مستند با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus اما گفت که او تا به حال هیچ انتخاب است.”

“من عذر خواهی برای گرفتن این مراحل سخت که باعث مشکلات در زندگی خود به خصوص مردم فقیر” مودی گفت: در ماهانه رادیو پخش. “من می دانم که برخی از شما با من عصبانی است. اما این تدابیر مورد نیاز برای پیروزی در این نبرد است.”

این مستند که در محل بوده است, پس از روز شنبه را ممنوع کرده سرخپوستان از رفتن به جز برای انجام ضروری سفر مانند خرید مواد غذایی یا دارو. اقدامات در حال فشار بر این کشور 1.3 میلیارد نفر جمعیت و قرار دادن میلیون ها نفر روزانه کارگران از کار با هیچ پس انداز برای خرید مواد غذایی.

شده اند وجود دارد 987 تایید ویروس موارد در هند تا کنون. مقامات بهداشت ترس که انبوه جمعیت و عدم وجود شرایط بهداشتی به ناچار منجر به انتقال است که می تواند به نوبه خود پایمال تیره و تار در حال حاضر سیستم مراقبت های بهداشتی.

10:35 حدود یک ساعت پیش اسپانیا اعلام کرد روزانه بالا برای مرگ و میر ناشی از COVID-19. وزارت بهداشت و درمان گفت: 838 نفر فوت کرده در حالیکه در 24 ساعت مصرف کلی مرگ و میر به 6,528. یک رفت و برگشت از رسانه های محلی نشان داده است کمی بیشتر در مورد بهداشت و درمان اضطراری شمعی کشور است.

به عنوان آخرین آمار در دسترس جمعه برخی از 9,444 سلامت کارگران به قرارداد coronavirus به نمایندگی از 14 درصد از کل موارد اسپانیایی روزانه El Pais گزارش شده است. این دو مقدار در ایتالیا. کارگران باید در مورد شکایت فاقد لازم دنده محافظ مانند ماسک. بسیاری از ترس از آلوده کردن خانواده خود و کسانی که آنها زندگی می کنند.

داروخانه ها که هنوز باز و توزیع دارو نیز شکایت در مورد کمبود مواد. “وجود دارد هیچ ماسک, بدون دستکش بدون مواد ضد عفونی کننده بدون الکل بدون دماسنج” ویسنت J. Baixauli معاون رئيس جمهور از ملی داروسازی آژانس گفت: El País.

اسپانیایی وزیر دارایی ماریا عیسی مونترو گفت: دولت با آن مواجه است همان کمبود مواد به عنوان هر کشور دیگر به دلیل تقاضا به سادگی پیشی تولید La Vanguardia گزارش شده است.

مادرید مقامات دولتی در حال آماده سازی موقت morgues به کاهش در حال حاضر اشباع شده خانه های مراسم تشییع جنازه, گزارش La Vanguardia. بیش از 3,082 — یا 47 درصد — اسپانیا 6,528 مرگ و میر بوده است در پایتخت.

بیشتر بخوانید: آلمان کلیساها غلبه بر coronavirus انزوا

10:25 ارتش آلمان خواهد برداشت برخی از سربازان خود را از عراق به عنوان COVID-19 همه گیر در کشورهای خاورمیانه.

سربازان که ضروری نیست برای ادامه ماموریت در زمین خواهد شد بازگشت به آلمان بوندس فرماندهان را تایید کرد در روز یکشنبه. برخی از سربازان در حال حاضر در آلمان فرود آمد در صبح روز یکشنبه با توجه به آلمان DPA news agency.

سربازان آلمانی در حال حاضر در عراق به عنوان بخشی از رهبری آمریکا در ائتلاف بین المللی برای مبارزه با به اصطلاح دولت اسلامی.

عراق 506 تایید موارد COVID-19 با 42 مرگ و میر.

10:10 ایران تعداد مرگ افزایش یافته است به 2,640 روز یکشنبه با تعداد موارد تایید شده فراتر 38,000.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 123 مرگ و میر و 2,901 مردم آلوده شده اند آوردن تعداد کل افراد آلوده به 38,309 علیرضا Vahabzadeh یک مشاور ایران به وزیر بهداشت نوشت: در توییتر.

او همچنین تایید کرد که بیش از 12000 نفر در ایران باید بهبود از COVID-19.

ایران سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی است که “برخی از 3,467 از کسانی که آلوده هستند در وضعیت بحرانی است.”

10:00 در اینجا خلاصه ای از تحولات اصلی بیش از 12 ساعت گذشته:

اروپا: فرانسه سیاستمدار پاتریک Devedjian تبدیل شده است اولین اروپایی سیاستمدار به مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در ضمن به طور کلی مرگ و میر در اروپا همچنان به افزایش است. ایتالیا گزارش شده بود بیش از 10,023 مرگ و میر ناشی از صبح روز یکشنبه در حالی که در اسپانیا کل بود در 6,528. دو کشور — سخت-آمار در اروپا — نهاد خشن مستند اقدامات است. اسپانیایی مقامات گفت: تعداد موارد عفونت به حال شروع به پریدن کرد به 78,797 روز یکشنبه از 72,248 روز قبل.

آلمان: عفونت در آلمان در حال حاضر دو برابر شدن به میزان سه تا پنج روز با سراسر کشور در مجموع 57,695. شده اند وجود دارد 433 مرگ و میر ناشی از COVID-19. در ضمن یک جانشین بالقوه برای آنگلا مرکل دولت برتر آرمین Laschet گفت: این کشور باید شروع به فکر کردن در مورد یک “استراتژی خروج” در اقدامات محدود کننده چیزی مرکل گفته است این کشور را انجام خواهد داد تا اواسط آوریل در اولین.

آسیا: کره جنوبی گفته است که همه در خارج از کشور ورود مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک دو هفته ای قرنطینه شروع آوریل 1. این کشور مورد ستایش قرار داد به صورت “مسطح منحنی” از طریق هوشیار تست و اجتماعی فاصله اما ترس جدید واردات از بیماری ها از بازگشت مسافران است. روز یکشنبه این کشور اعلام کرد 105 جدید کروناویروس موارد آوردن این کشور در مجموع به 9,583.

ژاپنی رسانه ها گزارش دادند که بازی های المپیک در اصل برنامه ریزی شده از این تابستان در توکیو به احتمال زیاد در حال حاضر محل در ماه جولای سال آینده.

چین گزارش شده 45 مورد جدید از این ویروس در آن سرزمین اصلی در روز یکشنبه همه به جز یکی از آنها درگیر مسافران وارد کردن از خارج کشور است.

اوشنا: نیوزیلند توانسته تا مرگ از COVID-19 یک 75 ساله ، این کشور که دارای 514 تایید موارد عفونت تا کنون در چهار هفته مستند.

استرالیا نیز اعلام کرد که این امر کاهش تعداد افراد مجاز به جمع آوری علنا از 10 به دو.

آمریکا: líder ژوئن Guaido است که به چالش کشیدن رئیس جمهور نیکولاس مادورو به نام برای کشور به موسسه یک دولت ملی اضطراری برای مبارزه با بحران بهداشتی ناشی از شیوع کروناویروس اما گفت مادورو نمی تواند بخشی از آن است. تا کنون وجود داشته اند و 119 مورد از coronavirus با دو مرگ اما این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی است نابود شده است بی ثباتی سیاسی و اقتصادی.

ایالات متحده آمریکا: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی از دیروز بحث برانگیز بیانیه ای خواستار قرنطینه منطقه متروپولیتن نیویورک و به جای آن صادر کرد “قوی مشاوره سفر.” شهردار نیویورک اندرو کومو نیز اعلام دموکراتیک اولیه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل خواهد بود تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن است. شهر نیویورک ثبت کرده است و در مجموع 30,765 عفونت موارد با 672 مرگ و میر. ما در سراسر کشور عفونت مجموع می ایستد در 124,686 با 2,191 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر.

09:40 اسپانیا coronavirus مرگ و میر افزایش 838 یک شبه به 6,528 وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه مارک بالاترین روزانه افزایش مرگ و میر.

تعداد کل کسانی که آلوده رز به 78,797 از 72,248 در روز شنبه.

همراه با ایتالیا و اسپانیا یکی از کشورهای با بیشترین تعداد عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

09:00 بیش از 100 ، 000 شغل می تواند از دست رفته از آلمان به بخش خودرو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرو در صنعت متخصص هشدار داده است.

فردیناند Dudenhöffer که ریاست مرکز تحقیقات خودرو در
دانشگاه دویسبورگ-اسن می بیند تقاضا برای وسایل نقلیه فازها و کاهش 15 ٪ در این سال است.

نوشتن در یک مقاله دیده می شود توسط آژانس خبری DPA, Dudenhöffer فکر می کند, آلمانی, کارخانه ها را یک ظرفیت 1.3 تا 1.7 میلیون وسایل نقلیه.

آلمان در حال حاضر شاهد تولید داخلی رها از 5.1 به 4.7 میلیون دستگاه خودرو در سال گذشته است.

08:45 دولت آلمان را کنار گذاشته سخت تهیه روش برای سرعت بخشیدن به فرایند دسترسی به ماسک و حفاظت از سایش مورد نیاز در مبارزه با کروناویروس همه گیر روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag گزارش کرده است.

شرکت ها معمولا به صورت طولانی و روند بوروکراتیک به پیشنهاد برای قراردادهای دولتی اما تحت اصطلاح “باز خانه” قوانین روند ساده خواهد شد و باز برای شرکت های بیشتری شرکت کنند.

08:18 سیاستمدار فرانسوی پاتریک Devedjian مرده است از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus رسانه های فرانسوی گزارش روز یکشنبه صبح.

Devedjian نزدیک شد مشاور رئیس جمهور سابق فرانسه نیکولا سارکوزی و فرانسه موفق به بازیابی از بحران مالی 2008.

08:21 عربستان سعودی تعطیل ورود و خروج به جده استان آورده و رو به جلو شروع حکومت نظامی به 3 p. m. به وقت محلی (1200 UTC).

دولت اعمال می شود همان اقدامات را به ریاض مکه و مدینه در هفته گذشته.

ادامه مطلب: Coronavirus: تمرین از اسلام در میان همه گیر

08:00 یکی از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را جانشینان احتمالی به چالش کشیده شده است و موقعیت خود را بر روی اقدامات محدود کننده نهاد برای جلوگیری از ویروسی پخش شده است.

“این اشتباه است که می گویند که آن را خیلی زود به فکر کردن در مورد یک استراتژی خروج” آرمین Laschet دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور نوشت: در ستون مهمان برای روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag. “ما در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن زمانی که سفت و سخت از اقدامات در حال نشان دادن نتایج اولیه.”

مرکل گفته بود شنبه که شد خیلی زود به فکر می کنم در مورد شل شدن محدودیت در تجارت و زندگی عمومی با این استدلال که آلمان تنها قادر به بگویید که در چند هفته که آیا اقدامات مشغول به کار بودند در کاهش انتقال است. او به گفته آنها باقی خواهد ماند و در اثر از طریق حداقل مارس 20.

Coronavirus عفونت در حال حاضر دو برابر در آلمان به میزان سه تا پنج روز. مرکل دولت گفته است که می خواهم برای دیدن نرخ کاهش به 10 تا 12 روز است.

هر دو مرکل و Laschet از اعضای محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU). Laschet دیده می شود به عنوان یک مدعی امکان پذیر است برای موفقیت مرکل به عنوان حزب صدراعظم نامزد در انتخابات فدرال.

07:40 ویتنام دارای قفل شده است و یکی از بزرگترین بیمارستان های پس از این کشور بزرگترین
خوشه ای از موارد مرتبط با این مرکز.

دولت می گوید هانوی را مای باخ که در بيمارستان شده است درمان اصلی مرکز Covid-19 شده است رسما جدا شده است.

از صبح روز یکشنبه 16 ویروس موارد مرتبط شده اند به این تاسیسات با بیماران و کارکنان در میان کسانی که آلوده به, با توجه به بیانیه دولت.

ادامه مطلب: تاج محرک برنامه چشم پوشی ‘تاریخی’ فرصتی برای بحران آب و هوا

07:35 صدها نفر از مسافران کشتی کروز با توجه به هیئت مدیره پرواز آلمان روز یکشنبه شب پس از گذراندن روز سرگردان در جنوب غرب استرالیا ساحل.

صاحبان Artania قفل شده در یک غرفه با مقامات استرالیا که در ابتدا حاضر به کشتی اجازه دسترسی به بارانداز با توجه به چند COVID-19 مورد پردازنده.

این ممنوعیت تاکنون معکوس و سه مسافر گرفته شد خشکی به بخش مراقبت های ویژه.

برخی از 800 نفر خواهد مدیره هواپیما در پرت محدود برای فرانکفورت سخنگوی آلمان شاهرخ هواپیمایی به خبرگزاری فرانسه گفت.

07:15 کره جنوبی می گوید همه در خارج از کشور ورود مورد نیاز خواهد بود برای تحت دو هفته قرنطینه. اندازه گیری آغاز خواهد شد در تاریخ 1 آوریل.

روز یکشنبه این کشور اعلام کرد 105 جدید کروناویروس موارد آوردن این کشور در مجموع به 9,583. از موارد جدید, 41 شدند ورود مسافران از خارج از کشور از جمله 40 شهروندان کره جنوبی و یکی خارجی, مقامات گفت.

06:45 , آلمانی, پست توزیع کننده دویچه پست گذاشته یک “طرح اضطراری” در مورد بسیاری از کارگران آن سقوط بیمار از رمان coronavirus.

روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag گزارش می دهد که در بدترین سناریو تنها به برخی افراد و سازمان ها خواهد لذت بردن از به اصطلاح پستی امتیازات از جمله سازمان های دولتی قوه قضائیه ارتش و امکانات بهداشتی است.

اگر COVID-19 pandemic بدان معنی است که بیشتر در محدودیت قرار داده بودند در محل بزرگترین شرکت پیک خواهد تنها ارائه به قرنطینه “مناطق بسته” در شرایط استثنایی.

06:40 پاکستان می گوید: موارد تایید شده از کروناویروس که با افزایش 87 گرفتن این کشور در شمارش به 1,495. مرگ یک مرد در مرکز تجاری کراچی, افزایش شمار کشته شدگان به 12.

استان پنجاب ترین عفونت در 557 و به دنبال آن جنوب استان سند با 469.

پاکستان کنترل کشمیر دارای دو موارد تایید شده.

در ضمن همسایه هند توصیه کرده است دولت برای محدود کردن یک جنبش عظیمی از کارگران مهاجر پس از سفارش 21-day مستند.

06:17 نیوزیلند توانسته تا مرگ از COVID-19. 75 سال در بیمارستان بستری مشکوک به آنفلوانزا آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از مرگ. این به این معنی 21 سلامت کارگران در حال حاضر خواهد بود به عنوان قرنطینه آنها تماس نزدیک با او.

نیوزیلند دارای 514 تایید موارد COVID-19 افزایش 63 روز یکشنبه.

06:23 بازی های المپیک در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد در ماه جولای 2021 ژاپنی رسانه ها گزارش کرده اند. این بازی به تعویق افتاد و به عنوان COVID-19 همه گیر در سراسر جهان با مقامات و گفت که آنها را در برخی از نقطه در طول سال بعد.

به احتمال زیاد تاریخ شروع خواهد شد در حال حاضر 23 ژوئیه سال 2021 با توجه به ژاپنی NHK پخش با استناد به منابع در داخل سازماندهی پنل. یک تصمیم نهایی است و انتظار می رود در عرض یک هفته.

05:59 ونزوئلا مخالف خوان Guaido به نام برای مواقع اضطراری دولت تشکیل می شود به منظور مبارزه با بحران بهداشت و درمان مطرح شده توسط coronavirus در بی ثبات سیاسی کشور است.

“با توجه به وضعیت در ونزوئلا که در حال رفتن به بدتر با این بیماری همه گیر امروز من در حال حاضر به کشور نیاز به شکل اضطراری ملی دولت” Guaido گفت شنبه.

از ژانویه 2019, Guaido شده است که منجر به یک کمپین علیه رئیس جمهور نیکولا Maduro. Guaido حفظ طولانی-حکم رئیس جمهور برگزار کرده است بر روی قدرت از طریق جعلی و ضد قانون اساسی به این معنی است. Guaido گفت مادورو نمی تواند بخشی از ملی اضطراری دولت است.

ونزوئلا در حال حاضر فرو رفته در اقتصادی و بحران انسانی با کمبود دارو و عدم وجود مراقبت های بهداشتی. تا کنون وجود داشته اند و 119 مورد از coronavirus و دو مرگ, اما این کشور در یک مستند.

05:41 شهر نیویورک شهردار اندرو کومو اعلام کرد اواخر روز شنبه که به ریاست جمهوری در انتخابات مقدماتی است که با تاخیر به دلیل coronavirus. به جای در نظر گرفتن محل در آوریل 28, آن را در حال حاضر محل در ژوئن 23.

“بهداشت عمومی اولویت شماره یک ما است و ما انجام خواهد داد این حیاتی روند دموکراتیک در یک امن تر تاریخ” او در توییتر نوشت.

شهر نیویورک تبدیل به مرکز بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 30,700 تایید موارد عفونت و 672 مرگ و میر.

بیش از یک دوجین متحده تاخیر در انتخابات از جمله انتخابات مقدماتی برای تعیین اینکه آیا جو بایدن یا برنی ساندرز را اجرا خواهد کرد به عنوان نامزد حزب دموکرات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

05:23 چینی مقامات بهداشت در روز یکشنبه گزارش شده 45 مورد جدید از عفونت کروناویروس در سرزمین اصلی یک قطره از قبلی’ روز 54. اما یکی درگیر مسافران از ورود به کشور از خارج از کشور. پنج نفر نیز کشته شدند از عفونت است.

در هفته گذشته چین تا به حال تنها شش مورد تأیید داخلی انتقال این ویروس منجر به تعجب که آیا گسترش در داخل کشور متوقف شده است.

مستند محدودیت های بود که در جای خود از اواخر ماه ژانویه در ووهان شهر در مرکز این ویروس شیوع در ماه دسامبر کاسته شد در روز شنبه. اما مسافرت های بین المللی محدودیت های برقرار شد در همان روز.

05:00 اولین فدرال ایالات متحده زندانی زندان مرده است از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. Patrick Jones 49 سال زندانی اتهام مواد مخدر درگذشت در جنوب ایالت لوئیزیانا اداره فدرال زندانها گزارش شده است.

وجود دارد بیش از 2.2 میلیون نفر در پشت میله های زندان در آمریکا به کمترین تعداد در جهان است. مقامات بهداشت و عدالت کیفری فعالان ترس این ویروس می تواند گسترش rampantly در آمریکا, زندان, سیستم تشکر به متراکم شرایط زندگی فقیر بهداشت و دسترسی محدود به خدمات بهداشتی و درمانی.

بسیاری از زندانیان سقوط به دسته پر خطر با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی. زندان کارگران که سفر در داخل و خارج از امکانات روزانه نیز در معرض خطر ابتلا و گسترش بیماری است.

شده اند وجود دارد حداقل 350 تایید موارد عفونت در زندانها در سطح دولت است. برخی از ایالات آمریکا شروع به انتشار در سطح پایین مجرم که در معرض خطر هستند.

ادامه مطلب: Coronavirus: کشورهای تقلا برای بازیابی گردشگران رشته در آسیا

04:46 آلمان و بهداشت عمومی موسسه رابرت کخ موسسه (RKI) گفت: موارد عفونت کروناویروس صعود به حال توسط 3,965 شنبه, رسیدن به مجموع در سراسر کشور از 52,547. تعداد مربوط به مرگ و میر رشد 64 به 389.

با توجه به کروناویروس مرکز تحقیقات اجرا شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده تعداد کل عفونت در آلمان است 57,695.

تفاوت در اعداد را می توان به اطلاعات مختلف منابع. RKI منتظر دریافت آن تعداد از مقامات محلی و منطقه ای که بدان معنی است که وجود دارد می تواند گاهی اوقات تاخیر در ارتباطات به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته و سپس یک پرش ناگهانی در موارد. در مقابل دانشگاه جانز هاپکینز به طور فعال به منابع آن تعداد از رسمی عمومی به روز رسانی و به طور مستمر به روز رسانی آن بالغ.

ادامه مطلب: Coronavirus: چرا نرخ مرگ متفاوت است ؟

04:34 کره جنوبی 105 موارد جدید عفونت کروناویروس که از نیمه شب شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. این کشور در مجموع 9,583.

کره جنوبی شده است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل برای داشتن نهاد گسترده تست و اجتماعی فاصله در اوایل شیوع اقدامات که ذکر شده است به عنوان کمک به کاهش سرعت این ویروس گسترش یافته است. آن برقرار نیست یک مستند که بسیاری از سخت-آمار کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا انجام داده اند.

اما آن را تقویت کنترل خود در هفته های اخیر به مسافران بازگشته اند از دیگر نقاط جهان افزایش ترس از موج دوم از عفونت.

03:45 نخست وزیر بوریس جانسون که خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 را با نوشتن یک نامه به هر خانوار در بریتانیا ترغیب مردم به ماندن در خانه و اقدامات احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

“ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر” می خواند یک کپی از متن های ارسال شده به رسانه های بریتانیا. “اما ما در حال ساخت مناسب آماده سازی و بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 17000 COVID-19 موارد و 1,019 مرگ و میر در انگلستان است.

03:15 کانادا برتر جاستین ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از خانه است که هر کسی نمایش علائم COVID-19 نمی شود مجاز به هیئت مدیره پروازهای داخلی و یا قطار های مسافری بین شهری در کانادا. محدودیت خواهد اثر را در روز دوشنبه.

سوفی ترودو همچنین اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او بهبود از COVID-19 بعد از اینکه تشخیص داده در اواسط ماه مارس. او شوهر خود جدا شده است و کار از خانه با وجود داشتن قرارداد این بیماری است.

02:45 در اینجا آخرین است, از نیویورک COVID-19 کانون در آمریکا:

ما در مرکز کنترل بیماری ها (CDC) با صدور یک هشدار سفر اصرار ساکنان نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی به خودداری از “غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز موثر بلافاصله.” CDC گفت: هشدار به صدق نمی کند “صنایع انتقادی” مانند حمل و نقل عمومی یا بهداشت حرفه ای.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت اطلاعات پیش بینی ها نشان می دهد شیوع کروناویروس در نیویورک را به اوج در “14 تا 21 روز است.”

کشورهای دیگر ابراز نگرانی مردم از ورود هواپیمای نیویورک در ایالت رود آیلند, چک کردن پلاک و گفتن نیویورکی است که آنها باید خود قرنطینه برای 14 روز. تگزاس و فلوریدا نیز صادر شده خود قرنطینه سفارشات برای مردم سفر از نیویورک است.

02:00 مکزیک معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell به نام ساکنان این کشور را به ماندن در خانه به مدت یک ماه گفت: این تنها راه برای متوقف کردن گسترش coronavirus. مکزیک را به دولت رفته از کم اهمیت جلوه دادن تهدید به پله تا تماس های اجتماعی فاصله پس از COVID-19 موارد دو برابر در یک هفته. مکزیک در حال حاضر بیش از 700 موارد است.

01:30 وزیر دارایی اولاف شولز گفت: آلمان نمی خواهد سهولت محدودیت در زندگی عمومی در موعد مقرر به دلایل اقتصادی. در مصاحبه ای با بیلد am Sonntag , روزنامه Scholz گفت: او با رد این ایده که “ما باید قبول مردم در حال مرگ برای اقتصاد را اجرا کنند.”

کاستن از محدودیت ها مانند باز کردن بسته کسب و کار و رستوران ها باید صرفا بر اساس معیار های پزشکی, Scholz گفت. در آمریکا رئیس جمهور تهمت و انتقاد قرار گرفته بود در هفته گذشته گفت: او می خواست ملت “باز و مشتاق برای رفتن” عید پاک.

00:55 نوزاد مبتلا COVID-19 درگذشت, شنبه در شیکاگو در ایالت ایلینوی است. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که “وجود دارد قبل از هرگز شده است یک مرگ در ارتباط با COVID-19 در نوزاد.”

00:45 بعد از مواجهه با واکنش شدید از رهبران دولت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تصمیم گرفت در برابر تحمیل یک جارو مستند در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن به جای امید بستن برای یک “قوی مشاوره سفر.”

“قرنطینه لازم نیست” او در توییتر نوشت. او افزود که بیشتر بتن دستورالعمل صادر خواهد شد به زودی.

00:20 coronavirus تلفات شات گذشته 20,000 در اروپا در روز شنبه با ایتالیا و اسپانیا هر یک گزارش بیش از 800 کشته در یک روز. جهانی مرگ و میر COVID-19 در حال حاضر در بیش از 30000 با بیش از نیمی از این مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا به تنهایی. آلمان در حال حاضر بیش از 57,000 COVID-19 موارد و 400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

00:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک “اجرا قرنطینه” برای شهر نیویورک و مناطق در کشورهای همسایه از نیوجرسی و کانکتیکات است.

“ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه کوتاه مدت دو هفته در نیویورک است. احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید در روز شنبه.

فرماندار نیویورک اندرو کومو با سی ان ان گفت او نمی داند که چگونه یک قرنطینه می تواند “از نظر قانونی قابل اجرا” گفت: آن را به مقدار “فدرال اعلام جنگ است.” او افزود که رئیس جمهور نشده بود و در عین حال مطرح شده این موضوع را با او.

“من نمی صحبت کردن با او در مورد هر قرنطینه” کومو گفت. “من حتی نمی دانم چه معناست.”

00:02 Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده دو برابر شده اند از روز شنبه با تعداد مرگ و میر با شکوه از 2000 در روز شنبه.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 500 از COVID-19 مرگ و میر در شهر نیویورک است که در اکثر موارد در ایالات متحده در حدود 30,000. ما در حال حاضر 121,117 COIVD-19 موارد بر اساس روز شنبه به اعداد اضافه کردن بیش از 20 ، 000 موارد در 24 ساعت.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: بیش از 10 ، 000 مرده از coronavirus در ایتالیا

wmr/rs (AP, AFP, dpa, Reuters)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>