Coronavirus آخرین: هشدار آلمان در برابر انتظارات بالا برای ریاست اتحادیه اروپا

این وزیر امور خارجه آلمان گفت: پس از همه گیر بازیابی مورد نیاز یک “تعادل بین آرمان های بلند پروازانه و اهداف واقع بینانه.” کشورهای اروپایی در حال آماده سازی برای کاهش محدودیت ها در ممکن است. دنبال DW برای آخرین.

  • مقامات دولتی هشدار می دهند در برابر انتظارات بالا برای آلمان ریاست اتحادیه اروپا
  • کشورهای اروپایی طرح برنامه ای برای بازگشت به زندگی
  • بیل گیتس میاد آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برای coronavirus پاسخ

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:19 مقامات چینی گزارش سه مورد جدید از رمان coronavirus مارک عمده قطره از 11 روز قبل از. چینی وزارت بهداشت گفت: هيچ جدید, مرگ و میر, مارک نزدیک به دو هفته بدون هیچ گونه coronavirus مربوط به مرگ و میر.

اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و در چین در شهر ووهان مقامات چینی موفق شده اند شامل مرگبار پاتوژن با تصویب سنگین محدودیت در زندگی عمومی از جمله مستندات سراسر شهر بود.

منتقدان اما متهم کرده اند که دولت چین از obfuscating ریشه های ویروس و ارائه شفافیت کافی در مورد چگونه آن را به شدت کاهش میزان انتقال است.

00:35 مایکروسافت موسس میلیاردر و نیکوکار بیل گیتس گفت: Frankfurter Allgemeine Zeitung روزنامه که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان شد “یک رهبر و یک صدای روشن” برای پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس در آلمان است.

دروازه یک شهروند آمریکایی با انتقاد از دولت آمریکا برای عدم هماهنگی در سراسر کشور بهداشت عمومی اقدامات اولیه در, گفت: “آزمایش های لازم را ندارند و اولویت است.” در مقابل آلمان مقیاس در سراسر کشور تست به زودی بعد از عمده شیوع بیماری در ایالت نوردراین-وستفالن.

ما در سخت ترین آمار کشور در جهان با بیش از 54,800 کشته و نزدیک به 1 میلیون عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده است در زیر آتش برای بازی کردن به شدت همه گیر در اوایل.

00:30 اسقف ایتالیایی به نام دولت به سهولت محدودیت در توده و گفت: مؤمنان باید دسترسی به آیینهای کلیسا.

“[اسقف] را قبول نمی کند دیدن تمرینات از آزادی عبادت بود به خطر بیافتد” گفت: بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی پس از نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته مشخص شده در برنامه برای سهولت مستند محدودیت در مه.

کنفرانس اسقفی ایتالیا, رسمی مجمع اسقف های کاتولیک در این کشور مدیترانه ای است تحت فشار به دولت اجازه می دهد جرم است. پس از ایتالیا تصویب در سراسر کشور مستند آخرین ماه کلیساها مجبور شده اند به چشم پوشیدن از مراسم عمومی و مجالس.

12:09 عنوان اوایل این هفته نخست وزیر بوریس جانسون می تواند اعلام کند قصد دارد به سهولت محدودیت با هدف مهار رمان coronavirus pandemic, با توجه به روزانه تلگراف.

بر اساس این گزارش جانسون است که با توجه به “اصلاح” مستند اقدامات به جای بلند کردن آنها به منظور جلوگیری از موج دوم انتقال.

جانسون است که به عنوان بازگشت به کار پس از گذراندن هفته دوره نقاهت بعد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. مدت کوتاهی پس از دریافت تایید از عفونت او بستری شده در بخش مراقبت به دلیل وضعیت او رو به وخامت است. او پس از بهبود.

انگلستان دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از پاتوژن.

12:01 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت مونیخ-بر اساس روزنامه Süddeutsche Zeitung که اروپایی ها باید در حد متوسط انتظارات خود را برای آلمان به ریاست شورای اروپا بعد از این سال. او گفت: انتظارات قرار داده شده در دولت آلمان شد “،”

در اوایل این ماه Maas به حال متعهد یک برنامه بلند پروازانه برای آلمان ریاست جمهوری که مهمترین آنها مربوط به بعد از همه گیر بازیابی از اروپا است. او گفت: آن را به مقدار یک “coronavirus ریاست جمهوری است.”

اما کمتر از دو هفته بعد او به نظر می رسد به راه رفتن به عقب که تعهد. او گفت: لازم است برای پیدا کردن یک تعادل منطقی بین جاه طلب آرمان و اهداف واقع بینانه.”

آلمان را به عنوان یک کلید رهبر سیاسی در اروپا با توجه به آن نقش ابزاری در توسعه اتحادیه اروپا به آنچه در آن است امروز به عنوان پیشرفت منطقه یورو پروژه به عنوان بلوک نیروگاه اقتصاد است. برخی از ناظران بر این باورند آلمان ریاست جمهوری می تواند برلین فرصت را برای رهبری پس از همه گیر بازیابی و هدایت آینده پروژه اروپایی.

00:00 خوش آمدید به روز دوشنبه به روز رسانی های زنده مقاله در coronavirus بیماری همه گیر. برای روز یکشنبه را به روز رسانی اینجا را ببینید: Coronavirus آخرین: ایتالیا می بیند کمترین مرگ و میر روزانه در 6 هفته

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ls/aw (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>