Coronavirus آخرین: آلمان وعده €1 میلیارد دلار برای مقابله با شیوع

آلمان متعهد شده است €1 میلیارد دلار برای مبارزه با COVID-19 کل ایتالیا است که در مستند و coronavirus موارد تایید شده اند در هر کشور عضو اتحادیه اروپا. دنبال DW برای آخرین coronavirus به روز رسانی.

 • بیش از 116,00 موارد coronavirus یا COVID-19 (Coronavirus SARS-CoV-2), تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 4000 مرگ و میر
 • ایتالیا تحمیل محدودیت های مسافرتی در کل کشور برای جلوگیری از گسترش این بیماری
 • دولت آلمان متعهد شده است €1 میلیارد دلار (1.1 میلیارد دلار) برای مقابله با COVID-19 که در آن وجود دارد بیش از 1200 موارد
 • دو پیشرو در آلمان موسسات تحقیقاتی پیش بینی کرده اند که این کشور را به رکود اقتصادی در این سال

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

15:35 صدراعظم آلمان قانونگذاران گفت که همه “غیر ضروری” حوادث باید لغو شود و این که اقتصاد نمی کند و نیاز به یک کلاسیک بسته محرک اما “تزریق نقدینگی.”

15:25 بیشتر رویدادهای ورزشی برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته از جمله آلمان-ایتالیا دوستانه در تاریخ 31 مارس در باواریا شهر نورنبرگ. فرانسه لیگ 1 و 2 مسابقات نیز به توان بدون طرفداران در حال حاضر تا 15 آوریل است.

14:53 گزارش زیر از هواپیما مصرف کردن و فرود با تقریبا هیچ مسافران روی عرشه کشتی کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرده است آنها حرکت خواهد کرد برای متوقف کردن این به اصطلاح روح را پرواز.

در حال حاضر تحت قانون حمل و نقل هوایی, هواپیما نیاز به انجام حداقل 80 درصد از آنها “فرود اسلات” به از دست دادن نیست به رقبا.

“این است که چرا این کمیسیون را به جلو بسیار به سرعت در قانون در مورد به اصطلاح فرودگاه اسلات … آن را نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با اجتناب از به اصطلاح “پرواز روح” زمانی که شرکت های هواپیمایی پرواز تقریبا خالی هواپیما به سادگی به حفظ حافظه” رییس کمیسیون Ursula von der Leyen اعلام کرد.

ادامه مطلب: Coronavirus و خطرات دیگر: چگونه به سالم ماندن در هواپیما

14:39 دولت آلمان متعهد شده است €1 میلیارد دلار (1.1 میلیارد دلار) برای مقابله با COVID-19 شیوع. وجود دارد بیش از 1200 موارد تایید شده در آلمان و دو نفر فوت کرده اند در پرجمعیت ترین ایالت شمال راین وستفالن.

اعلام شده در پارلمان آلمان با آنگلا مرکل مرکز-راست CDU حزب گروه پارلمانی, رهبر, رالف Brinkhaus.

“وزیر بهداشت و درمان و مقامات بهداشتی را دریافت کنید تمام منابع لازم را به عمل در ‘کرونا-بحران’,” او گفت:.

14:32 دولت آلمان با هدف برنامه ریزی یک جلسه میان آنگلا مرکل و اتحادیه های کارگری و کارفرمایان در روز جمعه برای بحث در مورد تاثیر COVID-19 در بازار کار با توجه به خبرگزاری رویترز.

بیشتر بخوانید: آلمان سوپر مارکت ها گزارش coronavirus وحشت-خرید

14:23 جمهوری دموکراتیک کنگو خود را تایید کرده است اولین مورد از COVID-19. بیمار شد و بنا به گزارش یک شهروند بلژیکی. کشورهای جنوب صحرای آفریقا گزارش شده تعداد نسبتا کمی از موارد جدید شیوع تا کنون.

ادامه مطلب: کروناویروس در کشورهای جنوب صحرای آفریقا: یک هفته در نقد و بررسی

14:17 یک دلار هنگ کنگ نماینده مجلس متهم کرده است مقامات زندان از “برده داری مدرن” پس از گزارش آمده است که زندانیان زن بودند که مجبور به کار از طریق شب به تولید میلیون ها نفر از ماسک صورت بعد از COVID-19 شیوع باعث شده کمبود.

“همه افراد در بازداشت شرکت در شیفت شب هستند به صورت داوطلبانه” یک سخنگوی هنگ کنگ تادیبی بخش خدمات گفت: خبرگزاری رویترز.

14:09 شمال کشور آفریقایی مراکش خود را تایید کرده است اولین مرگ ناشی از کوروناویروس — 89 ساله مبتلا به بيماری های مزمن بیماری های تنفسی.

14:07 چیزهایی که باید نقل مکان کرد و سریع در روز سه شنبه به ویژه در اروپا است. اگر شما نگران هستید و یا مطمئن نیستید که چگونه واکنش نشان می دهند به شیوع کروناویروس در منطقه خود را DW جمع آوری تمام اطلاعات شما در توییتر موضوع.

14:02 “گزارش های اخیر نشان می دهد که COVID-19 ویروس در داخل زندانهای ایران” نوشت: سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران در گزارش جدید.

هزاران نفر از ایرانیان دستگیر شدند در پی نوامبر سال 2019 شد. “ازدحام بیش از حد تغذیه نامناسب و عدم رعایت بهداشت نیز نگرانی های جدی” سازمان ملل متحد جاوید الرحمان گفت. او خواسته است تا این کشور برای آزادی زندانیان سیاسی به طور موقت به دلیل شیوع کروناویروس خواستار شرایط “ناگوار و نگران کننده است.”

13:52 ایتالیا رفته به مستند — اما برای بسیاری از زندگی باید به صورت عادی. روزنامه نگار Alessio پرونه به صحبت کرد DW از میلان.

“ایتالیا هرگز بسته به تمام مدارس سراسر کشور — حتی در طول جنگ جهانی دوم با وجود درگیری در سراسر کشور است. در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد قرنطینه برای برای کل کشور است و آن را عظیم” او گفت: صحبت کردن در تماس تصویری. Petrone را از دست است که قادر به ترک میلان.

“شما از خانه کار می کنند,” او گفت: اظهار نظر در مورد چگونه زندگی رفت و در چنین شرایط است. “شما را در انجام کار. سوپر مارکت ها به طور کامل مواجه نگردند. پس از آن این مخلوط از دیدن خیابان های خالی اما همچنین حمل با زندگی خود را.”

13:44 لهستانی کلی آزمایش مثبت برای COVID-19 — پس از بازگشت از شورای نظامی در آلمان است. لهستانی وزارت دفاع در توییتر تایید کرد که تمام کسانی که تا به حال شده است با کلی شده بود به قرنطینه.

13:42 جمهوری چک خواهد شد پیوستن به دیگر کشورهای اروپایی مرکزی در بسته شدن مدارس, نخست وزیر Andrej بابیان اعلام کرد در روز سه شنبه.

“بهتر است فعال باشد به جای مقابله با این مشکل به بعد و یا حتی خیلی دیر به عنوان مورد در ایتالیا,” او گفت.

13:31 عنوان افراطی اقدامات اتخاذ شده در ایتالیا برای مقابله با COVID-19 واتیکان اعلام کرده است که در میدان سنت پیتر و کلیسای سنت پیتر بسته شده اند به گردشگران و هدایت گروه تا ماه آوریل است.

13:22 شهردار یک شهر فرانسه است در دفاع از شکستن رکورد جمع 3,500 مردم لباس پوشیدن و به عنوان Smurfs آخر هفته گذشته به عنوان جمع آوری بسیاری از سراسر اروپا لغو شد نگرانی از COVID-19 گسترش یافته است.

“ما نباید زندگی را متوقف … این فرصت را به می گویند که ما زنده هستند” شهردار پاتریک لکلرک از Landerneau در غرب فرانسه گفت: AFP news agency.

فرانسه ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر در روز یکشنبه.

12:55 اسپانیا در مجلس به حالت تعلیق تمام فعالیت های مجلس برای حداقل یک هفته پس از یک نماینده مجلس از آن راست Vox حزب تایید شد به این ویروس گزارش روزنامه ال پایس. این countra نیز تبدیل به آخرین به لغو همه پروازهای مستقیم به و از ایتالیا تا بعد در ماه مارس است.

12:45 رهبران اروپایی خواهد شد برگزاری یک اجلاس از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه بعد از ظهر برای هماهنگی واکنش به شیوع و عواقب اقتصادی آن. بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen باید هر دو تایید مجازی خود را حضور و غیاب.

12:26 بعد از چهار هفته پزشکان در آلمان خواهد بود قادر به دادن مرخصی استعلاجی بیش از تلفن. اقدامات اعلام شد به منظور نگه داشتن بیماران که ممکن است شما با COVID-19 (coronavirus SARS-CoV-2) از اعمال جراحی GP بیشتر و جلوگیری از انتقال.

12:10 در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus در سراسر اروپا و بسیاری از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد ایتالیا:

 • شرکت هواپیمایی اتریش — حامل گفته است که توقف تمام پروازهای بین وین و شمال ایتالیا تا مارس 28. دولت اتریش روز سه شنبه ممنوع هر کسی بدون گواهی سلامت از ورود به اتریش از ایتالیا از جمله کسانی که سفر با هواپیما و قطار.
 • شرکت هواپیمایی رایان ایر — اروپا بزرگترین بودجه پرواز شرکت هواپیمایی حامل لغو همه پروازهای داخلی در ایتالیا و کاهش آن برنامه پرواز به شمال ایتالیا.
 • بریتیش ایرویز
 • Norwegian Air Shuttle
 • Wizz هوا
 • Easyjet — حامل لغو بسیاری از پروازها به مقصد میلان و ونیز و ورونا
 • لوفت هانزا و شرکت تابعه Eurowings — آلمانی هواپیمایی در ادامه به ارائه پرواز به ایتالیا در حالی که گفت این است که نگه داشتن چشم و نزدیک در این وضعیت است.

11:40 بازارهای مالی در اروپا و آسیا در پشت صحنه روز سه شنبه پس از درد و رنج خود بزرگترین ضرر و زیان در بیش از یک دهه با توجه به کاهش قیمت نفت و نگرانی از شیوع کروناویروس.

11:21 کل مرگ و میر از coronavirus عبور از 4000 نفر را در روز شنبه با بیش از 114,000 مجموع موارد در سراسر جهان است.

Infografik Verlauf der COVID-19-Epedemie 10.3.2020 EN

10:53 اتریش است که ممنوعیت ورود به هر کسی که از ایتالیا بدون گواهی سلامت صدراعظم Sebastian Kurz گفت: در روز سه شنبه. اتریش نیز ممنوع همه داخلی حوادث با بیش از 100 شرکت کننده و وقایع در فضای باز بیش از 500 نفر.

اتریش زودتر صادر سطح 6, سفر هشدار ایمنی ارائه مشاوره به شهروندان خود در برابر سفر به ایتالیا. اتریشی در ایتالیا هنوز هم مجاز به سفر خانه اگر آنها موافقت خود را با صرف دو هفته در قرنطینه.

10:17 تمام حوادث دسته جمعی خواهد بود و لغو در لهستان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است. این ممنوعیت شامل بازی های فوتبال و کنسرت.

10:03 دولت صربستان است ممنوعیت ورود خارجی ها از مناطق تجربه برخی از بدترین COVID-19 شیوع است. خارجی ها به امید سفر از ایتالیا و بخش هایی از چین, کره جنوبی, ایران و سوئیس خواهد تمام شود.

09:58 رئیس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli گفت که او در خود به انزوا در بروکسل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از بازگشت از ویروس-آمار ایتالیا.

“مجلس ادامه خواهد داد به کار به ورزش وظایف آن است. هیچ ویروس می تواند بلوک دموکراسی” گفت: Sassoli در بیانیه ای.

09:20 فرانسیس گفته کشیش های کاتولیک در طول یک توده در واتیکان به “شجاعت” به بیرون بروید و مردم بیمار توسط coronavirus. نظرات خود آمد و تنها چند ساعت پس از ایتالیا قرار داده بود روی زمین افتاده. بهداشت جهانی Organizationadvises اجتناب از تماس با افراد دیگر اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19.

08:45 آلمانی در ایالت زاکسن-آنهالت در کشور خود را تایید اولین مورد از COVID-19 ویروس به این معنی که هر کدام از 16 ایالت آلمان در حال حاضر یک مورد تایید شده.

08:08 دولت ایتالیا آماده است در حدود €10 میلیارد دلار ($11.4 میلیارد دلار) برای تقویت اقتصاد خود را و مبارزه با اثرات coronavirus. وزیر توسعه اقتصادی استفانو Patuanelli گفت: این باعث خواهد شد که ملی کسری بودجه به افزایش به کمتر از 3 درصد است.

07:46 تایوان مقامات می گوید آن چیده شده ویژه چارتر پرواز به بیش از 400 تایوان اتباع رشته در ووهان به تایپه. آنها رشته شده اند در این شهرستان در کانون شیوع کروناویروس ماه پس از آن قرار شد در مستند توسط دولت چین.

بهداشت و وزیر رفاه چن Shih-چانگ گفت: تایوان دارای ظرفیت کافی برای هر دو قرنطینه و ویروس تست برای مقابله با صدها نفر از evacuees در یک بار.

مسافر تنها قادر خواهد بود به هیئت مدیره پرواز اگر آنها آزمایش منفی برای این ویروس و بدون تب است.

07:00 هند به پایان رسید تخلیه شهروندان خود از ویروس-آمار ایران. معاون وزیر خارجه هند Subrahmanyam Jaishankar در توئیتر خود نوشت: “اولین دسته از 58 هندی زائران آورده بودن بازگشت از ایران.”

هند در حال کار بر روی بازگشت از سرخپوستان دیگر وجود دارد در ادامه سخنانش اظهار داشت.

06:30 قبرس تایید اولین مورد از این COVID-19. این کشور در گذشته در اتحادیه اروپا با تایید موارد است. 64-سال-دکتر بود که به تازگی از انگلستان یکی از دو نفر تست مثبت در این جزیره است.

05:45 اتریش با صدور یک هشدار سفر به تمامیت ایتالیا. همچنین “فوری توصیه” شهروندان به بازگشت به خانه از ایتالیا. مقامات بهداشتی وجود دارد اعلام کرد یک مستند در سراسر کشور مؤثر بر حدود 60 میلیون نفر از شهروندان.

05:15 رئیس جمهور چین بازدید ووهان کانون شیوع این بیماری برای اولین بار پس از بحران فوران در ماه ژانویه — نشانه آن است که پکن معتقد است که کنترل آن اقدامات پرداخت.

رسانه های دولتی نشان داد Xi, پوشیدن ماسک و صحبت از طریق ویدئو-لینک به کارگران پزشکی و بیماران در یکی از بیمارستان در شهرستان.

یازدهم سفر به چین گزارش داد یک جست و خیز کردن در موارد عفونت. ملی کمیسیون بهداشت گزارش فقط 19 عفونت های جدید در روز دوشنبه از 40 روز قبل از.

China Xi Jinping visits the School of Medicine at Tsinghua University in Beijing

شی جین پینگ با مراجعه به ووهان دیده می شود به عنوان یک نشانه از پکن است که این ویروس را تحت کنترل

04:40 coronavirus شیوع هنوز به اوج خود رسیده در آلمان و محدودیت بیشتر به زندگی روزمره می توان انتظار داشت, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفته است.

“هدف اصلی این است که به سرعت شیوع” او نوشت: در یک پست مهمان برای تلخیص بیلد منتشر شده در اواخر روز دوشنبه.

اوایل روز دوشنبه آلمان گزارش داده بود آن دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

04:29 کانادا توانسته coronavirus مرگ است. مقامات بهداشت در مجمع الجزایر استان بریتیش کلمبیا گفت: قربانی یک مرد بود که زندگی در سالمندان مرکز مراقبت.

04:15 رئیس جمهور چین بازدید ووهان که در آن شیوع کروناویروس سرچشمه در روز سه شنبه اولین سفر خود را به شهرستان پس از همه گیری آغاز شد و در پایان سال گذشته است.

در این بازدید سرزده سیگنال است که مقامات بر این باورند که شیوع بیماری بوده و تحت کنترل در آورد. چین گزارش داد تنها 19 اخبار موارد COVID-19 روز سه شنبه به پایین ترین رقم از این کشور آغاز شده به اشتراک گذاری داده ها در ژانویه 21.

03:55 آمریکایی راک گروه Pearl Jam است به تعویق انداختن پا برای اولین بار از آمریکای شمالی بهار تور با توجه به coronavirus نگرانی.

“سطح خطر برای مخاطبان ما و جوامع خود است که به سادگی بیش از حد بالا برای ما آسایش سطح” یک بیانیه امضا شده توسط گروه سه شنبه منتشر شد گفت.

“این قطعا کمک کنید وجود دارد که بدون پاک کردن پیام ها از دولت ما توجه به امنیت مردم و توانایی ما برای رفتن به محل کار” این بیانیه ادامه داد. “بدون داشتن نمونه ملی ما در بخش بهداشت و درمان توانایی پیش از این ما هیچ دلیلی برای این باور است که آن را تحت کنترل در هفته های آینده پیش رو است.”

این گروه را تحسین کرد از واشنگتن امور خارجه ایالات متحده در حال حاضر بیشتر تحت تاثیر COVID-19 شیوع.

03:50 چین هوبئی — کانون شیوع کروناویروس — با توجه به اجازه می دهد مردم را به کم یا متوسط-مناطق با خطر شروع به سفر. در جلسه بین مقامات استان و مقامات مورد بحث اجرای استفاده از یک “سلامت کد” یک تلفن همراه مبتنی بر ابزار مانیتورینگ برای تسهیل سفر در منطقه است.

03:20 در نور از شیوع کروناویروس رئیس آلمان در بازار آزاد-لیبرال دموکرات آزاد (FDP) گفته است باید آن را آسان تر برای مردم به کار از خانه.

“بسیاری از مردم در حال حاضر ترجیح می دهند به کار از خانه از ترس از عفونت” گفت: FDP رئیس مسیحی Lindner. “باید وجود داشته باشد یک راست به محل کار از خانه…بخش عمومی به عنوان یک کارفرما باید منجر به راه و به طور فعال به ارائه کارکنان خود فرصت برای کار از خانه است.”

03:08 رئیس Ifo موسسه تحقیقات اقتصادی یک مونیخ مبتنی بر نهاد گفت: coronavirus مربوط به رکود اقتصادی در آلمان را می توان “اجتناب ناپذیر است.”

“وجود دارد برخی از نشانه هایی از رکود اقتصادی قریب الوقوع است” Ifo جمهور کلمنس Fuest گفت, آلمانی, روزانه Augsburger Allgemeine. “متاسفانه بسیاری از virologists هستند گفت: شیوع این بیماری فروکش می تواند در تابستان اما بازگشت در پاییز. در آن صورت یک رکود اقتصادی خواهد بود اجتناب ناپذیر است.”

02:50 دولت ژاپن را تایید کرده است یک پیش نویس از یک “وضعیت اضطراری” لایحه که در صورت تصویب توسط مجلس اجازه می دهد نخست وزیر شینزو آبه به اعمال اقدامات شدید برای مبارزه با گسترش coronavirus. این لایحه شامل اقدامات است که به مقامات اجازه می دهد به نگه داشتن مردم در داخل و به دست گرفتن ساختمان به استفاده از آنها به عنوان بیمارستان.

یک سخنگوی دولت گفت که این کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است یک نقطه.

02:36 بعد از گزارش خود اولین مورد از coronavirus امروز مغولستان قرار دادن آن در شهرستانها مستند.

“پایتخت Ulaanbaatar و همه استان مراکز قرنطینه می شوند تا مارس 16 برای جلوگیری از شیوع” معاون نخست وزیر Enkhtuvshin Ulziisaikhan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

02:20 اتریش, وزارت امور خارجه است به نام در هر یک از شهروندان در حال حاضر در ایتالیا — اروپایی کشور بدترین ضربه توسط COVID-19 شیوع — به بازگشت به خانه.

“اتریش مسافران هستند به شدت توصیه می شود برای بازگشت به اتریش” بیانیه ای در وب سایت وزارت بخوانید.

همه از ایتالیا است که در حال حاضر تحت تاثیر یک سفر مستند که منع شهروندان خود را از خروج از کشور.

02:08 کره جنوبی یکی از کشورهای بیشتر متاثر از شیوع گزارش شده کمتر از 150 جدید روزانه موارد برای اولین بار در دو هفته. روز دوشنبه این کشور را تایید کرد در مجموع 131 موارد جدید.

01:55 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نام coronavirus تهدید “اغراق آمیز است.”

“به نظر من که ویروس مخرب قدرت است اغراق آمیز باشد. شاید از آن است که حتی به طور بالقوه بودن اغراق آمیز به دلایل سیاسی” Bolsonaro گفت.

رهبر راست گفت که اخیر سقوط بازارهای جهانی “در واقع با این قیمت نفت که غرق 30 درصد و با کروناویروس موضوع بیش از حد.”

01:45 مرکزی آمریکا کشور پاناما خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus.

01:26 یک خانه سالمندان در سیاتل, واشنگتن, در مرکز شیوع این بیماری در آمریکا گزارش کرده است 31 بیشتر موارد تایید شده. پس فوریه 19, 26, از صفحه اصلی را 120 نفر از بیماران فوت کرده اند. کالبد شکافی تایید کرده اند که حداقل 13 از مرگ و میر به علت coronavirus.

01:23 برای سومین روز متوالی در چین گزارش کرده است هیچ محلی جدید کروناویروس انتقال.

01:20 در کره جنوبی گزارش داد 35 موارد جدیدی از کروناویروس آوردن ملی در مجموع به 7,513.

01:12 مغولستان خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus — یک ملی فرانسه مشغول به کار در کشور است.

00:22 در سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد 80,754 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس تا کنون. نزدیک به 60 ، 000 در حال حاضر به بهبود است. نه مورد جدید تایید شد در سرزمین اصلی در روز دوشنبه نسبت به 40 روز قبل از.

00:12 رئیس موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی (DIW) انتظار coronavirus را در یک رکود اقتصادی در آلمان در این سال است.

“این احتمال که آلمان را تجربه رکود اقتصادی در این سال — اشتغال رفتن به رنج می برند آشکار” موسسه ارشد اقتصادی پیش بینی نوئل Michelsen گفت, آلمانی, روزانه برلینر Morgenpost.

اد kmm, kp/ng (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>