صدراعظم مرکل کابینه را تایید کرده است این اقدام برای همه, گردشگری, سفرهای خارج از کشور. در ضمن ما در حال حاضر بیش از 1 میلیون نفر از COVID-19. دنبال DW برای آخرین.

– ایالات متحده بیش از 1 میلیون coronavirus موارد و خود را بیش از 58,000 مرگ و میر بیش از مرگ و میر از جنگ ویتنام

– شرکت های آلمانی در مورد یک پتانسیل موج insolvencies

– چین برنامه ریزی ملی برای 22 مه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

09:05 سنگاپور هواپیماهای بدون سرنشین تحویل سرویس کردم تا در جریان توزیع ویتامین ها به یک کشتی با اپراتور خود گفت: این دستگاه می تواند به طور قابل توجهی کاهش تماس انسان در طول بیماری همه گیر.

سنگاپور است که در یک ماموریت به آغوش نوآوری در فن آوری به عنوان راهی برای مقابله با یک نیروی انسانی کمبود در یک شهر-دولت فقط 5.7 میلیون نفر است. اما مفید نتیجه با توجه به این شرکت است که تولید کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین است که آن را نیز کاهش می دهد تعامل فیزیکی میان شیوع.

در هوایی بدون سرنشین دستگاه تحویل دو کیلوگرم (4.4 پوند) از ویتامین ها به کشتی های متعلق به شرق و اقیانوس آرام در حمل و نقل آن اولین مشتری پرداخت, گفت:, F-هواپیماهای بدون سرنشین این شرکت در پشت این سرویس است. پرواز به طول انجامید هفت دقیقه و تحت پوشش فاصله 2.7 کیلومتر (1.7 کیلومتر). “علاوه بر کارآمد بودن تحویل هواپیماهای بدون سرنشین همچنین می تواند به کاهش غیر ضروری تماس انسان در میان COVID-19 pandemic گفت:” F-هواپیماهای بدون سرنشین اجرایی Nicolas Ang.

بیشتر بخوانید: پلیس آلمان mull استفاده گسترده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تاج-نظارت

08:26 ترکیه, تمدید تعطیلی مدارس تا پایان اردیبهشت, وزیر آموزش و پرورش Ziya Selcuk گفت.

آنکارا اعلام اولیه بسته شدن در مارس 12 پس از آن گزارش خود اولین مورد از COVID-19. تقریبا 115,000 موارد بعد و با مرگ و میر حدود 3,000, Selcuk یک کنفرانس خبری گفت انتظار ندارد در مدارس برای بازگشایی دوباره تا ماه ژوئن در اولین.

08:15 Coronavirus موارد در روسیه در حال نزدیک شدن 100,000 فلات به عنوان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به میدان فرستاد انتقاد برای دست زدن به بحران است.

روسیه گزارش 5,841 موارد جدید طی 24 ساعت آوردن آن مجموع شماره پرونده به 99,399. مرگ و میر نیز افزایش یافته و به 972 پس از 108 بیشتر مرگ و میر.

در روز سه شنبه پوتین تمدید نسبی اقتصادی تعطیل, به علت منقضی روز پنج شنبه از طریق آوریل 11. روسیه مخالفت فعالان صحنه های آنلاین و اعتراض به مستند اقدامات این ادعا که دولت با استفاده از همه گیر به اعمال محدودیت های غیر قانونی است که نقض حقوق مردم.

با توجه به یک دولت وابسته به نظرسنجی اعتماد پوتین نشسته در 28 درصد در میان شهروندان روسیه به پایین ترین رقم در 14 سال است.

08:05 روی شاخ مشهور بودن نیمی از-گربه-مربیان عمل Siegfried & Roy, آخرین, افراد مشهور به آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

شاخ این روزنامه گفت: ما خروجی رسانه ها ABC: “ما می توانیم تایید می کنند که روی شاخ دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 و در حال حاضر پاسخ خوبی به درمان است. مهمتر از همه Siegfried & Roy مثبت ارسال آرزوهای خود را به هر کس نهفته این بیماری همه گیر. ما هیچ نظر بیشتر بر روی ‘ بازیابی در این زمان و از هر کس به احترام حق خود را به حفظ حریم خصوصی است.”

شاخ حرفه ای کار با حیوانات خطرناک در لاس وگاس به پایان رسید و پس از یک ببر حمله در سال 2003.

07:40 عنوان آلمان آغاز می شود کاهش مستند محدودیت های دانش آموزان در برخی از نقاط کشور در حال آماده سازی برای بازگشت به مدرسه. برای مدیران و معلمان است که به معنی اجرای فیزیکی, فاصله, قوانین و استانداردهای بهداشت.

07:15 برجسته آلمان به وام دهنده, دویچه بانک, نوشته شده در از دست دادن برای سه ماهه اول سال 2020 در حالی که انگلیسی سیستم بانکی بارکلیز ثبت نام غلت سود خالص برای همان دوره زمانی.

با وجود کسری €43 میلیون ($46.6 میلیون دلار) اعلام شده توسط فرانکفورت-بر اساس داخ گروه دویچه بانک باقی می ماند خوش بین در میان رکود اقتصادی در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر. آلمان بانک مدیر عامل مسیحی دوخت که نظارت بر تعمیرات اساسی از موسسه مالی و گفت: “در زمان بحران ما قادر به ارائه قوی و ارقام نشان داده اند که عملکرد قوی در حمایت از مشتریان ما در همه ما هسته کسب و کار.”

بارکلیز دیدم سود خالص خود را شاقول 42 درصد در سه ماهه اول ضربه شوک اقتصادی موجب شده توسط رمان coronavirus. اما مانند آن آلمانی رقیب این بانک صحبت کردیم تا شانس خود را از در حال ظهور به شدت از این دوره دشوار است.

“با وجود این رکود ناشی از COVID-19 همه گیر به موقعیت باقی می ماند قوی” یک بیانیه رسمی به عنوان خوانده شده. “تاثیر COVID-19 آمد در اواخر چه بود تا آن نقطه خوب سه ماهه.”

06:43 گردشگری یک صنعت عمده در یونان. و دولت در آتن امیدوار است یونان در نزدیکی-COVID-رایگان وضعیت ممکن است آن را یک لبه بیش از رقیب مقصد مدیترانه. اما بدون یک واکسن علیه coronavirus گردشگران ممکن است بخواهید برای سفر به یونان باید آن را باز کنید تا دوباره.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

06:40 هتل در لهستان خواهد بود برای باز کردن کسب و کار در طول تعطیلات تابستان سخنگوی دولت Piotr مولر گفته رادیو دولتی. این تعطیلات تابستان به طور سنتی رخ می دهد در ماه های ژوئیه و اوت.

اعلام می آید با وجود این تعداد از عفونت از رمان coronavirus در ادامه به افزایش در کشور است.

بعد در چهارشنبه لهستانی دولت تنظیم شده است تا اعلام کند که آیا آن را بازگشایی برخی از کسب و کار در هر زمان به زودی, در حالی که آن را به تازگی تمدید تعطیلی مدارس تا مارس 24.

06:18 چین را متهم استرالیا از “خرده حقه” را به عنوان آن تف بیش از همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش است.

دولت استرالیا شده و خواستار یک تحقیق بین المللی به چگونگی شیوع شروع یک مفهوم است که دریافت کوتاهی از پکن است.

06:02 آلمانی اقتصادی موسسه Ifo نشان داده است: “هیچ گونه نگرانی در اعداد است که نقطه را به یک موج ورشکستگی” مجموعه ای برای ضربه زدن به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا در ماه های آینده.

با توجه به مطالعه تعدادی از شرکت های آلمانی دیدن وجود خود را در معرض خطر از بحران ناشی از شیوع بیماری است. در واقع Ifo گفت که 29.2 درصد از شرکت های مورد بررسی احساس آنها می تواند زنده ماندن برای حداکثر سه ماه تحت اقدامات محدود کننده در حال حاضر در محل. بیشتر 52.7% پیشنهاد آنها می تواند زنده ماندن بیش از شش ماه تحت شرایط فعلی.

در روز سه شنبه Ifo منتشر شد بیشتر پیش بینی ها از جمله پیش بینی است که اقتصاد آلمان خواهد قرارداد با 6.6% به طور کلی در سال 2020 با توجه به شیوع جهانی از COVID-19.

05:29 یک تعطیلات در خارج از کشور به دنبال بسیار بعید است برای بسیاری از مسافران در این تابستان. اما از طریق کتاب ما می توانیم فرار از ما coronavirus انزوا به کشور ما را از دست ندهید و تجارب ما طلب است. تیم تحریریه از DW سفر میز قرار داده و با هم چند سودای سفر به خارج-الهام خواندن نکات.

05:16 ایرباس به ذکر COVID-19 به عنوان مسئول برای از دست دادن خالص تقریبا €500 میلیون دلار ($542 میلیون دلار) در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان planemaker مدیر عامل شرکت به تشریح لحظه به عنوان “بدترین بحران صنعت هوافضا تا کنون شناخته شده است.”

€481 میلیون ضرر قرار داده و به زمینه هنگامی که هواپیمای ایرباس’ سود خالص شد €40 میلیون دلار در همین بازه زمانی در سال گذشته است.

“ما شاهد یک جامد به ماه هر دو صورت تجاری و صنعتی اما ما به سرعت دیدن تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر از طریق آینده در اعداد” گفت: Airbus مدیر عامل گیوم Faury.

04:45 کشورهای متعدد را نمی شیوع بیماری به اندازه کافی جدی و نادیده بین المللی مشاوره در طول فاز اولیه این بیماری همه گیر با توجه به یک دفاع فکر می کنم تانک گزارش.

“این بحران نشان می دهد که ملل مختلف را تا حدی نادیده گرفته شده و یا حتی رد سیگنال های هشدار اولیه” گفت: Christian Haggenmiller یک دکتر با موسسه آلمانی برای دفاع و مطالعات استراتژیک (GIDS). پزشکی متخصص به خصوص انتقاد از ایالات متحده به عنوان کشور “بسیار گسترده به معنی” اما ویروس “در نظر گرفته نمی شد یک اولویت فعلی سیاسی رهبری است.”

این GIDS یک همکاری بین ارتش آلمان و هلموت اشمیت در دانشگاه هامبورگ نظامی موسسه آموزشی.

04:25 آلمان گزارش کرده است 1,304 بیشتر موارد COVID-19 در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 202 موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد در آن به روز رسانی روزانه.

هر دو آمار یک پرش در روز سه شنبه ارقام زمانی که 1,144 جدید عفونت گزارش شده توسط RKI و تعداد مرگ و میر ثبت شده برای این دوره 24 ساعته شد 163.

اروپا پرجمعیت ترین کشور در حال حاضر در مجموع از 157,641 ثبت نام عفونت و مرگ و میر از این ویروس در حال حاضر در 6,115.

03:56 آلمانی کابینه است به گسترش آن سخت در سراسر جهان هشدار سفر تا اواسط ماه ژوئن به گزارش مجله اشپیگل.

انتشار اشاره کرد پیش نویس قطعنامه ای از وزارت امور خارجه حاکی از این است که اندازه گیری باید در محل باقی می ماند “تا اطلاع ثانوی” و حداقل تا ژوئن 14. این مشخص نیست که آیا سفر اجازه خواهد داشت در طول تعطیلات تابستان گفت: تنها که این وضعیت باید به دقت مورد بررسی با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و نزدیک به زمان.

این سند گفت: این سفر با هدف هشدار به منظور محدود کردن گسترش coronavirus و جلوگیری از آلمانی گردشگران داخلی یک بار دیگر گرفتن رشته در خارج از کشور.

آلمان با صدور اخطار برای همه غیر ضروری سفر در 17 مارس است. مرز با همسایگان خود تنها ممکن است عبور توسط حمل و نقل ترافیک مسافران و یا دیگران که ممکن است یک دلیل معتبر.

ادامه مطلب: وقتی که و چگونه: پس از coronavirus سفر در اتحادیه اروپا است تا در هوا

03:15 تقریبا نیمی از آلمانی ها فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب برای بازگشایی مرزها با دیگر کشورهای اروپایی برای آینده تابستان, تعطیلات, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این نظرسنجی در بر داشت که 48 درصد از مردم پشتیبانی ممنوعیت سفر به خارج از کشور در حالی که 20 درصد حمایت ایده تنها باز کردن مرزها به فرد کشور است. حدود 13 درصد از پاسخ دهندگان گفت: سفر در داخل اتحادیه اروپا باید به طور کامل بازسازی تابستان.

محدودیت های مسافرتی در محل هستند در سراسر اروپا برای جلوگیری از گسترش این coronavirus و آلمان هشدار داد شهروندان خود در برابر همه غیر ضروری سفر.

در حدود یک سوم آلمانی ها مورد بررسی گفت: آنها شده بود مجبور به ترک اصلی خود برنامه های تعطیلات به دلیل بیماری همه گیر. حدود 22 درصد گفت: آنها تا به حال لغو سفرهای خارج از کشور اما 18 درصد گفت: آنها چسبیده به سفر خود را برنامه.

ادامه مطلب: ‘همه گیر پوپولیسم’: آلمان می بیند افزایش در تئوری های توطئه

02:50 در اینجا آخرین coronavirus اخبار از آمریکا:

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او در نظر دارد انجام چک ویروس در برخی پروازهای بین المللی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اعلام شد که ایالات متحده ثبت آن میلیون عفونت و مرگ و میر پیشی گرفتن تعداد آمریکایی کشته شده در جنگ ویتنام.

همچنین در روز سه شنبه, presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در ایالت اوهایو. این اولین ایالت در انتخابات برگزار می شود از طریق پست الکترونیکی با توجه به شیوع کروناویروس.

مکزیک را به وزارت بهداشت گزارش شده 1,223 جدید کروناویروس موارد آوردن کشور از مجموع شمارش به 16,752. مرگ و میر می ایستد در 1,569 از جمله 135 جدید مرگ و میر. دولت گفت که انتظار دارد که تعداد واقعی افراد آلوده به طور قابل توجهی بالاتر است.

بیشتر بخوانید:مکزیک کارتل های مواد مخدر تبدیل موسسات خیریه در بیماری همه گیر کوروناویروس

ال سالوادور یافته مستند اقدامات تا زمانی که ممکن است 16. این کشور آمریکای مرکزی را قرنطینه در محل پس از مارس 21, یکی از دقیقترین در منطقه است. مردم تنها می تواند به ترک خانه های خود برای فعالیت های ضروری و یا برای خرید مواد غذایی یا دارو. کسانی که بدون دلیل به اندازه کافی خوب می تواند بازداشت و به “مهار مراکز” که در آن آنها نظارت خواهد کرد تا 30 روز.

دیده بان حقوق بشر دولت را متهم به نقض حاکمیت قانون با آن مستند. ال سالوادور گزارش شده 345 موارد COVID-19 و نه مرگ.

برزیل در حال حاضر ثبت نام بیش از 5 ، 000 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus و آن را تنها کشور آمریکای جنوبی که بیشتر تلفات از چین است.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان یک رکورد 474 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 71,886 موارد در کشور است.

پرو دارای بیش از 30000 عفونت و 854 coronavirus مرگ و میر — دوم-بالاترین مرگ و میر در منطقه پشت برزیل. بیش از 500 مورد گزارش شده در این کشور در زندان به سر می برند که در آن یک شورش در این هفته منجر به نه زندانی مرگ و میر.

02:20 چین گزارش 22 مورد جدید از coronavirus در روز چهارشنبه. اما یکی وارد شد موارد است.

جدید مرگ و میر گزارش شده است. این ارقام نشان می دهد افزایش وارداتی موارد به عنوان تنها 3 جمله موارد گزارش شده در روز سه شنبه.

وجود دارد کاهش در موارد بدون علامت از 40 روز قبل به 26.

چین دیده می شود در مجموع 82,858 COVID-19 موارد به تاریخ. مرگ و میر می ایستد در 4,633.

در حالی که اجتماعی فاصله محدودیت شده اند آرام مقامات در حال تنظیم دقیق پروتکل قرنطینه برای کسانی که از خارج از کشور و سایر نقاط کشور است.

در ضمن چین پارلمان را برگزاری آن در نشست سالانه on May 22, بیش از دو ماه بعد از اصل برنامه ریزی شده با توجه به شین هوا اخبار آژانس.

ادامه مطلب: پس از coronavirus نمی نوشتن کردن چین به عنوان جهان کارخانه

01:26 جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی که نیاز به پردازش گوشت گیاهان به باز بماند در طول همه گیر برای محافظت از این کشور در تامین مواد غذایی.

منظور از دفاع تولید اقدام به طبقه بندی گوشت پردازش به عنوان زیرساخت های حیاتی.

بیش از 20 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در حال حاضر متوقف عملیات به دلیل coronavirus نگرانی و کارگران سقوط بیمار در حالی که بسیاری دیگر کاهش تولید.

“این تعطیلی را تهدید می کند ادامه داد: عملکرد ملی گوشت و مرغ زنجیره تامین تضعیف زیرساخت های حیاتی در دوران ملی اضطراری” منظور متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام خشم اتحادیه های کارگری که متهم کرد کاخ سفید از قرار دادن گوشت لوازم بالاتر از سلامت کارگران. حدود 6,500 مواد غذایی-فرآوری و بسته بندی گوشت می آمد کارگران آلوده شده اند و یا در معرض این ویروس در محل کار در حالی که 20 فوت کرده اند با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: عدم اقدام می تواند منجر به “اکثریت” از ما گوشت گیاهان پردازش به طور موقت بسته کاهش در دسترس بودن گوشت در مغازه ها به میزان 80 درصد است.

صحبت خواست نامش فاش نشود ، گفت: دولت خواهد ارائه راهنمایی به گیاهان گوشت به حداقل رساندن خطرات بهداشتی برای مثال با تشویق کارگران مسن تر و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت در خانه بمانند.

00:58 بیش از 200 اتومبیل کار در یک کشتارگاه در آلمان آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به بیانیه ای از رومانی وزارت امور خارجه ذکر شده توسط خبرگزاری فرانسه (AFP).

وزارت گفت: کسانی که آلوده شده بود جدا شده و با بسیاری از آنها تنها به نشان دادن علائم جزئی و یا هیچ در تمام. آنها تا به حال تمام شده است کار در یک کشتارگاه در جنوب غربی شهر در آلمان بیرکنفلد که در آن بسیاری از کارکنان در رومانیایی.

“مقامات آلمانی می گویند 300 کارکنان تأييد COVID-19 و در حال حاضر در قرنطینه. تا کنون هیچ اطلاعات دقیق در مورد تابعیت از کسانی که آلوده اما اکثریت (بیش از 200) در رومانیایی شهروندان” خبرگزاری فرانسه به نقل از وزارت عنوان کرد و گفت.

هزاران تن از شهروندان رومانی سفر به آلمان هر سال به صورت فصلی کار می کنند. این وزارت افزود که 200 بود “نه کارگران فصلی” اما نه شاغل بودند توسط پيمانكاران فرعي در کشتارگاه.

بیشتر بخوانید: آلمان پیش نویس رومانیایی مزرعه کار برای بیماری همه گیر کوروناویروس

00:06 شرکت هواپیمایی اتریش می گوید آن را برای اعمال €767 میلیون دلار ($830 میلیون) در کمک به دولت برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

سخنگوی لوفت هانزا تابعه گفت: بخش زیادی از بودجه خواهد بود پس دادنی وام و مانده کمک های مالی است که هنوز در حال مذاکره است.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان مجبور شده اند به زمین پرواز در میان محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان. برخی به دنبال کمک دولت, در حالی که دیگران گفته اند آنها برنامه ریزی برای مقابله و بدون آن.

دولت اتریش ساخته شده است روشن است که این امر تنها به ارائه حمایت مالی در ازای کار تضمین می کند و همچنین اطمینان داد که وین نگه داشتن جایگاه خود را به عنوان یک انتقال hub.

لوفت هانزا آلمان گل سرسبد حامل در حال حاضر در حال مذاکره بالقوه بسته نجات با دولت آلمان. این شرکت که همچنین دارای شرکت های تابعه در بلژیک و سوئیس به دنبال کمک های دولتی در این کشورها و همچنین یک سخنگوی گفت: آژانس France-Presse.

ادامه مطلب: وقتی که و چگونه: پس از coronavirus سفر در اتحادیه اروپا است تا در هوا

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: ما شمارش قرار می دهد عفونت در بیش از 1 میلیون

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi, nm/rt (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im