Coronavirus آخرین: آلمان برطرف COVID-19 محدودیت در زمین بازی کلیساها

آلمان بلند خواهد شد برخی از coronavirus محدودیت برای بازگشایی, زمین بازی ها, موزه ها و گالری ها و پارک ها. اما صدراعظم مرکل گفت: عمده حوادث باقی خواهد ماند و ممنوع است. دنبال DW برای آخرین.

آلمان اعلام کرده است یک رکورد تعداد زیادی از مردم در کوتاه زمان کار دستمزد یارانه طرح در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

– دولت آلمان خواهد صبر کنید تا زمانی که ممکن است 6 تا تصمیم گیری در مراحل بعدی به سهولت مستند

– تولید مثل رای دادن در آلمان است که در 0.76 از 1.0 روز دوشنبه

– کره جنوبی گزارش کرده هیچ افزایش روزانه در محلی عفونت برای اولین بار پس از فوریه 15

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

23:03 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان می دهد که coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه ویروس شناسی در چین است.

تهمت و ادعا کرد که او تا به حال دیده شواهد ارتباط این ویروس به دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی است اما به هر گونه اطلاعات بیشتر.

“بله, بله, من,” گفت: در حال پرسید: اگر او تا به حال دیده می شود هر چیزی را به او درجه بالایی از اعتماد به نفس برای ادعای خود در مورد منشاء این ویروس.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که او گفت:” در سخنرانی خود در کاخ سفید به رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آژانس اطلاعاتی آمریکا در حال کاوش چگونه این ویروس برای اولین بار پدید آمده و مراحل چین در زمان برای جلوگیری از گسترش عفونت به بقیه جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات آمد و حتی به عنوان جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیدند پیش از آن در روز است که این ویروس تا به حال در چین نشات گرفته بود اما نه انسان ساخته شده است.

اضافه کردن به خود را در جنگ از کلمات با پکن مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: یک احتمال وجود دارد که چین هم نمی تواند متوقف کردن گسترش COVID-19 یا اجازه دهید آن را گسترش.

“حداقل آنها به نظر می رسد تلاش می شود تا حدودی شفاف با ما,” او گفت که پکن تلاش برای بررسی چگونگی این بیماری همه گیر آغاز شد.

“اما ما در حال رفتن به پیدا کردن. به شما امکان یادگیری در نه چندان دور آینده. اما آن را یک چیز وحشتناک است که اتفاق افتاده است — که آیا آنها ساخته شده است یک اشتباه و یا اینکه آیا آن آغاز شده به عنوان اشتباه و سپس آنها ساخته شده یکی دیگر. و یا آیا کسی چیزی را بر روی هدف است ؟ ” او گفت:.

رئیس جمهور همچنین گفت که تعرفه ها در برابر چین می تواند یک امکان در پاسخ به پکن را از دست داده و وقوع.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: از خفاش ها به pangolins, چگونه ویروس رسیدن به ما ؟

23:03 صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به تصویب صدها میلیون دلار در وام برای اتیوپی و مالی برای کمک به کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. واشنگتن-بر اساس قرض دهنده مورد تایید $411 میلیون دلار برای اتیوپی از آن سریع ابزار تامین مالی و همچنین 12 میلیون دلار در بدهی تحت یک برنامه جداگانه.

مالی را نیز دریافت خواهد کرد $200 میلیون دلار برای کمک به پلاگین شکاف در هزینه های دولت برای کاهش تاثیر این ویروس. غرب کشور آفریقایی است که یکی از فقیرترین و گرفتار شده است برای سال ها توسط جهادی و قبیله ای و خشونت. کارشناسان هشدار داده اند این می تواند به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

صندوق بین المللی پول همچنین با توجه به در نظر گرفتن یک درخواست برای برخی از 500 میلیون دلار تامین مالی اضطراری برای مبارزه با کروناویروس در اکوادور روز جمعه. اکوادور شده است در میان سخت ترین ضربه کشورها در آمریکای لاتین تقریبا با 25,000 مورد تأیید و حداقل 900 مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: چگونه به خلاص شدن از شر صندوق بین المللی پول بدهی?

21:45 خرده فروشی آنلاین کرگدن آمازون است گزارش افزایش فروش به فروشگاه های مردم از خانه با توجه به کروناویروس اما هزینه های اضافی مرتبط با این بیماری همه گیر خورده اند به سود.

در 3 ماه اول از سال 2020 درآمد حاصل از افزایش 26 درصدی به بیش از 75 میلیارد دلار اما سود تضعیف 29 درصد از یک سال پیش به $2.5 میلیارد دلار است. سهام آمازون کاهش یافت و در حدود 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

مدیر اجرایی جف بزوس گفت: این شرکت به طور معمول انتظار می رود به حدود 4 میلیارد دلار سود عملیاتی در این زمان سه ماهه دوم.

“اما این نیست شرایط عادی است. ما انتظار می رود به صرف تمامیت است که 4 میلیارد دلار و شاید کمی بیشتر در COVID-هزینه های مربوط به گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن” بزوس گفت.

20:10 نظامی آمریکا کشتی را ترک کرده است نیویورک پس از گذراندن یک ماه در این شهرستان کمک به کاهش بار قرار داده و در بیمارستان زمانی که تعداد موارد coronavirus در شهرستان مشخصی.

این USNS راحتی به سمت چپ اسکله منهتن در اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر به سر به عقب به ما یک پایگاه نیروی دریایی در نورفولک ویرجینیا. این 894-پا بلند (272 متری) کشتی تا به حال در این شهرستان وارد شده در مارس 30.

1000 تخت کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از پیش بینی برآورد کلان شهر نیاز به دو برابر تعداد تخت بیمارستان به 110,000 به منظور مدیریت اوج COVID-19 شیوع.

طرح های دیگر برای رسیدگی به موارد پیش بینی شده شامل درمان بیماران در چادر در پارک مرکزی و تبدیل خانه ما باز در مسابقات تنیس به اورژانس بیمارستان های صحرایی.

بستری شدن در بیمارستان شد و در نهایت کمتر از حد انتظار ، تنها 182 بيمار تحت درمان در کشتی نیروی دریایی در بیانیه ای گفت: حدود 70 درصد COVID-19. مجموع بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک به اوج خود رسید و در 20 ، 000 در اواسط ماه آوریل در زیر ظرفیت شهرستان دائمی بیمارستان.

بیش از 17,800 ساکنان شهر نیویورک درگذشت از ویروس و 7,820 باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

20:00 گروهی از صربی رهبران اپوزیسیون به صحنه اعتراض های عمومی در طول coronavirus حکومت نظامی در بلگرادبه انتقاد از دولت را مستند اقدامات و پاسخ آن به غیر متمرکز اعتراض در روز قبل.

در بلگراد اعتراض دیدم چند از سیاستمداران غیر حزب حاکم نشستن در مراحل پارلمان اروپا با جمعیت حامیان و مخالفان طرفدار دولت معترضان همچنین ظاهر شدن در صحنه است.

دولت صربستان تحت کنترل قدرتمند Aleksandar Vucic در پاسخ به آرامی در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر اما پس از آن به شدت تغییر دوره و تحمیل برخی از سخت ترین مستند اقدامات در اروپا است. در علاوه بر این به یک کشور مقررات منع رفت و آمد این محدودیت شامل ممنوعیت خارج جنبش برای افراد مسن.

دولت شده است به آرامی کاهش مستند در روزهای اخیر. اما این باعث موج جدیدی از انتقاد با اعلام 83-ساعت-گارد ملی از پنجشنبه شب تا صبح روز دوشنبه با هدف جلوگیری از مردم از تجمع در مارس 1st آخر هفته.

در طول هفته مردم در سراسر صربستان ضرب دیده و گلدان های خود را و منفجر سوت از خانه های خود را در یک کمپین لقب “سر و صدا در برابر دیکتاتوری.” اعتراض ادامه داد: در روز پنج شنبه با وجود Vucic اعلام کرد که برنامه ریزی شده حکومت نظامی خواهد بود برش های کوتاه در روز قبل.

19:30 دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: او با ابراز تاسف از فقدان رهبری جهانی و جامعه بین المللی تقسیم می شوند پاسخ به کروناویروس بحرانگفت: او ترس وجود خواهد داشت ناکافی برای حمایت از کشورهای فقیر.

در پاسخ به یک سوال در مورد جهانی رهبری اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه که جامعه بین المللی تقسیم شد در زمانی که آن را “مهم تر از همیشه به متحد باشند.”

“وجود دارد … قطع ارتباط بین رهبری و قدرت. ما می بینیم قابل توجه نمونه هایی از رهبری اما آنها معمولا در ارتباط با قدرت است. و که در آن ما می بینیم قدرت ما گاهی اوقات نمی بینم لازم رهبری” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

“من امیدوارم که این خواهد بود که غلبه هر چه زودتر به جای بعد,” او اضافه شده است.

نظرات خود را یک روز پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم چین با استفاده از این بیماری همه گیر به صدمه زدن به شانس خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است.

اشاره به این حادثه تلخ توصیف نقش چین و آمریکا در مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان “کاملا حیاتی است.”

“سهم چین و ایالات متحده هر دو به مبارزه COVID-19 و به همه جنبه های دیگر در توسعه روابط بین المللی است که به نظر من کاملا ضروری است و من امیدوارم که آن را تبدیل به ممکن است در آینده,” او گفت:.

برای بیش از یک ماه به شورای امنیت سازمان ملل متحد شده است تلاش برای مذاکره قطعنامه که تصدیق نیاز به همکاری بیشتر بین دو کشور برای مبارزه با گسترش coronavirus و خواستار آتش بس از همه بشردوستانه جنگ در حال حاضر در حال وقوع در سراسر جهان است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: او می ترسید وجود دارد خواهد بود کافی و پشتیبانی از جامعه بین المللی برای کشورهای در حال توسعه هر دو از نظر شیوع پاسخ و همچنین پرداختن اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی. درخواست برای $2 میلیارد دلار (€1.8 میلیارد دلار) برای کمک به این کشور شد تا کنون تنها نیمی از بودجه, او گفت:.

19:10 بیش از 60,000 نفر کشته شده اند توسط جدید کروناویروس در آمریکامراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: در روز پنج شنبه.

با 2,552 بیشتر مرگ و میر ثبت شده در سراسر کشور ما مرگ و میر رسیده 60,057. آژانس همچنین گزارش داد 26,512 موارد جدید در مجموع 1,031,659. روزانه پرش بالاتر است 23,901 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه و 23,459 گزارش روز چهارشنبه اما آن باقی مانده است و زیر 29,355 موارد جدید در روز سه شنبه.

19:08 برتر آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع خواست کاستن از محدودیت در رستوران اما هشدار داد از عوارض ناشی از الکل است.

سالن در آلمان پرجمعیت ترین ایالت و سراسر کشور در حال حاضر می تواند تنها تحت عمل سخت محدودیت معمولا اجازه می دهد آنها را برای ارائه به بایگانی اطلاعات و یا ارائه مواد غذایی, اما نه برای خدمت به مشتریان در سایت.

برتر آرمین Laschet به نام “بتن چشم انداز” برای کافه ها و رستوران ها در حال مبارزه برای زنده ماندن از بحران اما اشاره کرد که صنعت مهمان نوازی بود “در میان اکثر مناطق حساس” از بحران.

“اگر الکل خدمت اجتماعی فاصله سفارش به سرعت فراموش شده,” او گفت:.

باواریا برتر مارکوس Söder گفت که کاهش مستند اقدامات در این شعبه خواهد بود “بزرگترین چالش است.”

Söder به ذکر است که سفارش به پوشش صورت حس کمی ساخته شده در مکان های که در آن مردم به خوردن و نوشیدن و نیز اشاره کرد و مسائل را با الکل و اجتماعی فاصله.

دستورالعمل برای بازگشایی مناطق خاصی از اقتصاد باید وجود داشته باشد در واقعیت و “نه تنها بر روی کاغذ,” او اضافه شده است.

18:40 ملل متحد برنامه جهانی غذا را آغاز کرده است ارسال هواپیما با تجهیزات پزشکی به کشورهای در حال توسعه به ویژه آسیب پذیر به coronavirus بیماری همه گیر.

اولین پرواز ترک فرودگاه لیژ در بلژیک در روز پنج شنبه یک بوئینگ 757 هواپیمای باری حامل 16 تن لوازم پزشکی — ماسک و دستکش و دارو و سرنگ — مقصد برای بورکینا فاسو.

خوشحالی خود از هواپیما در طول coronavirus بحران نه تنها مسافر سفر و همچنین حمل و نقل از تجهیزات پزشکی.

“امروز [چالش] برای پیدا کردن هواپیماهای باری کابوس است. قیمت ها بالا رفته و توسط چهار یا پنج بار گفت:” عامر Daoudi, این برنامه شرکت, پاسخگو, مدیر. “شما همچنین ممکن است آن را دریافت کند امروز یا روز بعد یا یک هفته.

“ما نیاز به ظرفیت ارائه خدمات به بسیاری از شکننده کشور در سراسر جهان. هوا پل در حال رفتن به پوشش تقریبا 120 کشور جهان است.”

17:44 فرانسه وزارت ورزش گفت: جاگر و دوچرخه سواران باید “حداقل فاصله 10 متر” (33 فوت) از هم جدا.

مقامات شده اند احساس خطر توسط صدها نفر از دوندگان ازدحام پیاده رو و تفرجگاهها در هفته های اخیر. این وضعیت منجر به مقامات در پاریس به بان کی مون در طول روز در حال اجرا است.

اجتماعی فاصله دستورالعمل در فرانسه در حال حاضر نشان می دهد مردم حفظ یک فاصله حداقل یک متر. مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که این فاصله به اندازه کافی برای دوندگان و دوچرخه سواران که گسترش ویروس ذرات بسیار دورتر از یک فرد ایستاده هنوز.

ورزشی وزارت روشن نیست چگونه اندازه گیری خواهد اجرا شود. اما بیش از 10 نفر را مجاز به جمع آوری برای هر گروه ورزش و فعالیت است.

دولت به تازگی لغو تمام رویدادهای ورزشی تا سپتامبر از جمله لیگ 1 و لیگ 2 را برترین لیگ های فوتبال و بالای آن 14 لیگ راگبی.

فرانسه گزارش داد 289 coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه افت بیش از 100 از چهارشنبه و کاهش بیشتر در تعداد زیادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

جروم Salomon فرانسه را بالا سلامت گفت: این افزایش به ارمغان آورد و کشور را از کل مرگ و میر به 24,376 جهان پنجم بالاترین رقم پس از ایالات متحده و ایتالیا و انگلیس و اسپانیا.

روزانه تلفات به خوبی از 427 گزارش روز چهارشنبه.

آخرین آمار و ارقام ادامه داد: بیشتر خوش بینانه روند دیده می شود در روزهای اخیر با تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش توسط 188 به 4,019. این شماره به اوج خود رسید و در 7,200 در 9 آوریل.

17:16 نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و نام خود را معاون رئیس جمهور در دولت است.

Mishustin نشان داد که نتایج در یک کنفرانس ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین.

“آن را فقط در حال حاضر شناخته شده است که coronavirus تست دادم برگشتم مثبت” Mishustin گفت پوتین که پشتیبانی PM تصمیم از توزیع بیش از کمر به معاون نخست وزیر آندری Belousov.

Mishustin نیز گفت: او را دنبال دولت دستورالعمل و خود منزوی اما افزود او در نظر گرفته شده برای “حفظ تماس فعال با همکاران و [پوتین] از طریق تلفن و ویدئو کنفرانس.”

54 ساله سیاستمدار دستچین توسط پوتین برای موفقیت طولانی-زمان سابق-نخست وزیر دیمیتری مدودف که استعفا بیش از یک اصلاحات قانون اساسی رهبری توسط رئیس جمهور.

شنبه اعلام می آید حدود یک ماه پس از انگلستان رهبر بوریس جانسون همچنین آزمایش مثبت برای ویروس. جانسون بود که در نهایت در بیمارستان بستری و تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه تنها از سرگیری وظایف خود را در این هفته.

17:05 انگلستان است که در حال حاضر “گذشته اوج” از COVID-19 شیوع نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از بستری با این بیماری است.

انگلستان به ثبت نام بیش از 26,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, ساخت آن مرگ و میر در رتبه دوم در اروپا پس از ایتالیا.

وقتی پرسیده شد که در مورد مرگ و میر Johnson, در دفاع از دولت خود پاسخ.

“من فکر می کنم که به طور کلی ما درست در زمان مناسب” جانسون گفت: با توجه وجود دارد “بنابراین بسیاری از دلایل برای امیدوار بود در دراز مدت است.”

نخست وزیر بریتانیا نیز متعهد به ارائه یک منوی “گزینه ها” در آرامش این مستند در هفته آینده.

16:50 آرایشگران و آرایشگاه در آلمان گفت: آنها انتظار یک “خسته کننده” تقاضا برای خدمات خود را هنگامی که سالن در آلمان بازگشایی در روز دوشنبه.

“ما شاهد بزرگ قریب به اتفاق درخواست برای خدمات مو” گفت: مدیر مرکزی انجمن آرایشگری یورگ مولر اضافه کرد که برخی از سالن ها رزرو کردن سه هفته گذشته تاریخ coronavirus محدودیت ها برداشته شود.

تقاضا اما نمی قادر خواهد بود برای برقراری تعادل در درآمد از دست رفته در حالی که این محدودیت در محل, او گفت:.

“آرایشگری نمی تواند قطع یا رنگ دوبرابر مو” مولر گفت.

سالن مو در آلمان بسته شده اند پس مارس 23 به عنوان یک اندازه گیری به سرعت گسترش coronavirus. مولر گفت: بخش دهکدهای از دست داد نزدیک به نیم میلیارد یورو درآمد در آن زمان.

به منظور بازگشایی سالن ها نیاز به نگاهی دقیق بهداشت اقدامات احتیاطی. هر دو آرایشگری و مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک صورت در طول قرار ملاقات و مشتریان باید موهای خود را شسته در سالن. سالن معاف از رعایت قوانین است که نیاز مردم به حفظ حداقل فاصله بین هر یک از دیگر, اما باید مراقبت کنند که این سالن به درستی تهویه مناسب.

16:30, لهستانی, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت: ساکنان که به طور منظم عبور از مرز لهستانی برای کار یا تحصیل قادر خواهد بود به انجام این کار دوباره در مارس 4 بدون نیاز به انجام 14 روز در قرنطینه.

قوانین جدید اعمال می شود به کارکنان و دانش آموزان که صلیب به آلمان و لیتوانی و اسلواکی و جمهوری چک. مطلب را ادامه خواهد داد به ممنوع برای دیگران مگر اینکه آنها تحت دو هفته قرنطینه.

“رشد جدید کروناویروس موارد نسبتا کم است و پایدار. ما برنده نشده با این بیماری همه گیر اما ما به طور فزاینده ای آن را تحت کنترل بیشتر” Morawiecki نوشت: در یک پست در Facebook صفحه.

“این بدان معنی است که ما می توانیم بیشتر تصمیم گرفت گام به اجازه می دهد زندگی اقتصادی برای سرعت بخشیدن به.”

لهستان یکی از اولین اتحادیه اروپا متحده به بستن مرزهای خود با توجه به جدید کروناویروس.

16:00 برترین آژانس جاسوسی ایالات متحده گفت: برای اولین بار است که آن معتقد جدید کروناویروس که در چین نشات گرفته بود و نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی.

“جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) در بیانیه ای گفت.

“این (جامعه اطلاعاتی) ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” به آن اضافه شده است.

این بیانیه بود در تضاد کامل با تئوری های توطئه منتشر شده توسط برخی از حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پیشنهاد کرده اند که COVID-19 فرار از یک دولت چین سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه که در آن آن را به حال شده است توسط دانشمندان است.

برای هفته ما مقامات آشنا با هوش گزارش اند و در برابر این تئوری های توطئه است. این ویروس است که به جای اعتقاد به شکسته در یک بازار گوشت در چین در شهر ووهان و یا از یک ووهان دولت آزمایشگاهی که اعتقاد بر این است به انجام بیولوژیکی خطر پژوهش است.

15:25 محتاط در مورد بلند کردن اجسام مستند اقدامات بیش از حد به سرعت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رهبران دولت گفت: این کشور باز خواهد بود تا بخش هایی از زندگی عمومی اما به خاطر ممنوعیت رویدادهای مهم.

آلمانی ها یک بار دیگر خواهد بود اجازه ملاقات برای مراسم مذهبی خود را به کودکان به زمین بازی و بازدید از موزه یا باغ وحش آنگلا مرکل گفت. اجتماعی فاصله مقررات خواهد شد اما در محل باقی می ماند.

14:55 کرواسی برای شکستن رکورد رکود اقتصادی با تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا کشور, پیش بینی برای کوچک کردن 9.4% در سال 2020 است.

این امر علامت “بزرگترین افت سالانه” پس از استقلال جنگ به پایان رسید که در سال 1995 گفت: نخست وزیر Andrej Plenkovic.

دریای آدریاتیک کشور یک مقصد توریستی محبوب است. با تعطیلات هواپیما لغو شد در سراسر اروپا و جهان با توجه به همه گیر کرواسی در برابر یک تهدید برای صنعت گردشگری خود است که باعث می شود تا حدود یک پنجم از اقتصاد کشور.

14:00 ایتالیا است که بازگشایی دو فرودگاه در هفته آینده آن را به عنوان شروع آرامش بخش مستند اقدامات است.

ایتالیا, حمل و نقل وزارت گفت رم Ciampino فرودگاه بین المللی و فرودگاه فلورانس در Peretola خواهد بازگشایی در مارس 4, زمانی که کشور در حال حاضر coronavirus مستند منقضی می شود. افتتاح فرودگاه اجازه می دهد برای تست یک سیستم غربالگری برای coronavirus وزارت گفت: بدون توضیح.

Ciampino است رم ثانویه در فرودگاه بین المللی, در حالی که این فرودگاه در Peretola دومین فرودگاه در توسکانی.

وزارت گفت: قطار نیز اضافه کردن جدید از راه دور اتصالات “برای اطمینان از حداقل خدمات ضروری است.”

بسیاری از ایتالیایی ها را سر به کار هنگامی که سراسر کشور مستند در محل قرار داده و در 9 مارس منقضی می شود در هفته آینده.

13:55 در دانمارکاز coronavirus گسترش است هر چه سریعتر از این کشور آغاز شد و به تدریج شل شدن محدودیت در اواسط ماه آوریل با توجه به دولت سرم موسسه است که مسئول آماده سازی برای عمل در برابر بیماری های عفونی.

این رای نشان می دهد که متوسط تعداد عفونت های یک فرد بیمار باعث بالا رفته فقط کمی در دو هفته گذشته است و هنوز هم در زیر 1.0, موسسه گفت. یک مقدار کمتر از 1 به معنی گسترش ویروس رو به کاهش است.

“با این حال هیچ نشانه ای وجود دارد که COVID-19 اپیدمی است شتابان” موسسه گفت.

13:35 اقتصاد در منطقه یورو می تواند کوچک در بین 5 ٪ و 12 ٪ در سال 2020 با توجه به کروناویروس بحران, رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB) کریستین لاگارد گفته است.

“ما مواجه با یک انقباض اقتصادی از قدر و سرعت است که بی سابقه است در تاریخ اخیر” لاگارد گفت در فرانکفورت.

“به عنوان مهار اقدامات به تدریج برداشته این حالات پیش بینی بهبود در فعالیت های اقتصادی اگر چه خود را با سرعت و مقیاس باقی می ماند بسیار نامشخص,” او اضافه شده است.

آمار و ارقام از Eurostat — آمار دفتر اتحادیه اروپا — پنج شنبه منتشر شده تخمین زده است که اقتصاد منطقه یورو منقبض نزدیک به 4 درصد در سه ماهه اول.

تاثیر در سه ماهه دوم به احتمال زیاد “و حتی بیشتر شدید” لاگارد گفت. در هفته های اخیر بانک مرکزی اروپا درهم برای تقویت اقتصاد منطقه یورو با اقدامات محرک اقتصادی که شامل نگه داشتن نرخ بهره در پایین تاریخی و همچنین €750 میلیارد دلار ($814 میلیارد) همه گیر اورژانس باند خرید برنامه. این به ارمغان می آورد موسسه مالی مجموع دارایی خرید به اطراف €1.1 تریلیون این سال است.

لاگارد گفت که “بالاترین اولویت برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

“ما باید به یاد داشته باشید که هر مرگ یک تراژدی است,” او گفت:.

13:15 بیش از 30 میلیون نفر در ایالات متحده را در زمینه نرخ بیکاری از اواسط ماه مارس در میان coronavirus بحران با توجه به آمار و ارقام جدید منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده.

بیش از 3.84 میلیون کارگر در هفته گذشته به تنهایی زمینه برای مزایای بیکاری پس از coronavirus اقدامات تعطیل کردن کسب و کار در سراسر کشور وادار به میلیون ها نفر از کارفرمایان برای اخراج کارگران است.

گزارش این هفته به پایان رسید که در 25 آوریل نشان داد که میانگین تعداد مردم برای استفاده از مزایای شغلی برای چهار هفته گذشته به شروع به پریدن کرد بیش از 5 میلیون نفر است.

اقتصاددانان پیش بینی شده است که نرخ بیکاری برای ماه آوریل می تواند افزایش یابد به عنوان بالا به عنوان 20٪. که آن را بالاترین نرخ پس از آن به 25% در طول رکود بزرگ.

13:10 سازمان جهانی بهداشت خاطر نشان کرد که بیماری های عفونی دیگر از رمان coronavirus نیاز به نگهداری در بررسی از طریق واکسیناسیون در طول زمان بیماری همه گیر.

“خدمات ایمن سازی ضروری است. اگر آنها شده اند قطع سوس گوجه فرنگی اقدامات باید انجام شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” هانس Kluge منطقه ای مدیر که اروپا ،

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تاثیر COVID-19 به تقویت شده با غفلت از دیگر حیاتی حفاظت از بهداشت و درمان اقدامات است.”

کشور نیاز به اطمینان حاصل شود که سیستم های بهداشتی مجهز برای سایر بیماری های عفونی نیز در حالی که باقی مانده اختصاص داده شده به مراقبت از افراد مبتلا به کروناویروس جدید.

که اروپایی شعبه ویژه در مورد یک سرخک که متاثر از 6000 نفر در این قاره را در ژانویه و فوریه این سال است.

12:40 ایالت و قلمرو استرالیا مقامات را شروع کرده اند آرامش بخش coronavirus مربوط به محدودیت های این کشور و دیدم یک تعداد کم از عفونت های جدید.

مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که قلمرو پایتخت استرالیا به عنوان رایگان از coronavirus.

کانبرا و مناطق اطراف آن آزاد شد از این بیماری پس از دو بيمار بهبود یک شبه.

پایتخت به حدود 427,000 مردم در حال ثبت 106 نفر و سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 قبل از از بین بردن همه شناخته شده عفونت فعال با پنج شنبه.

استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز را به سهولت جمع آوری محدودیت از روز جمعه اجازه می دهد تا حداکثر دو بزرگسالان و کودکان خود را به بازدید از دیگران است.

دولت جزیره تاسمانی که بدترین شیوع کروناویروس سرانه است گفت: آن را نمی خواهد استراحت محدودیت حداقل تا هفته آینده.

در ضمن قلمرو شمالی آن باقی مانده است تا حد زیادی عاری از این ویروس تنها با 28 مورد و بدون مرگ و میر اعلام کرد, جامع ترین, آرامش بخش از coronavirus اقدامات در کشور است.

رستوران ها و کافه ها ورزشگاه کتابخانه ها و سالن های زیبایی در روستایی دولت اجازه خواهد داشت برای باز کردن از شنبه هر چند فاصله قوانین هنوز هم اعمال می شود. خاک بود و مرزهای خود را بسته به ایالتی و خارج از کشور مسافران در مارس 23.

ایالت ویکتوریا و استرالیای جنوبی در ادامه به بررسی چگونگی و زمانی که به محدودیت در زندگی عمومی است.

تمام کشورهای استرالیا و مناطق هنوز مرزهای خود را بسته است.

12:25 برنامه های کاربردی برای پناهندگی در اتحادیه اروپا کاهش یافته است 43 درصد در ماه مارس در مقایسه با فوریه با توجه به محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده چرا که از COVID-19 با توجه به پناهندگی اروپا حمایت دفتر (EASO).

وجود دارد 34,737 برنامه های کاربردی ارائه شده در ماه مارس, یک قطره تقریبا نصف نسبت به ماه فوریه است. این EASO همچنین اشاره کرد که قبل از وقوع رسیده و اروپا و برنامه های کاربردی در ژانویه و فوریه افزایش یافته بود 16 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون اروپا منتشر شده مشاوره به کشورهای عضو در راه برای اطمینان از تداوم مراحل پناهندگی. عضو بودند را تشویق به ادامه پردازش برنامه های کاربردی پناهندگی به طور معمول در حالی که احترام مستند محدودیت های اعمال شده در هر کشور است.

11:58 فرانسیس’ خیریه فرستادهکاردینال کنراد Krajewski از لهستان اهدا کرده است پول به یک کشیش وظیفه کمک به تغییر جنسیت کارگران در ایتالیا بدون کار باقی مانده با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کشیش نوشت: به Krajewski گفتن “داستان از این افراد است. آنها پول به دست آورده کردن کتاب بدیهی است که شاید آنها مشکلات با اسناد و نمی توانید برای یارانه” کاردینال گفت.

کشیش پدر Andrea Conocchia است نظارت بر برخی از 20 کارگران جنسی در شهر ساحلی Torvaianica حدود 40 کیلومتر (24.9 مایل) در جنوب رم است.

“این افراد انسان هستند که گرسنه بودند” کاردینال گفت, ایتالیایی, روزانه, Corriere della Sera. “آنها بیشتر از آمریکای لاتین, آنها واقعا دوست دارم پاپ که از آرژانتین… و ما همه فرزندان خدا.”

11:50 ایران را به وزارت بهداشت گزارش 71 جدید مرگ و میر در آوردن این کشور به شمار مرگ و میر به 6,028.

“تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری به طور موثر عبور از 6000 امروز” سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: در تلویزیونی سخنان. این وزارت همچنین گزارش داد 983 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به 94,460. بیش از 75,100 از کسانی که آلوده به ویروس شده بود منتشر شد از بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد در حالی که 2,976 هنوز در وضعیت بحرانی در زمان اعلام.

ایران تعطیل, مدارس, دانشگاه ها, سینما و استادیوم در تلاش برای مهار این ویروس اما از آوریل 11, مجاز است مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد آن است. این وزارتخانه همچنین ابداع سلامت پروتکل های اجازه می دهد تا جمعه و نماز به recommence در برخی از شهرستانها.

11:40 آلمانی انتظار می رود که دولت اعلام طیف وسیعی از اقدامات است که می بینیم برخی از مستند محدودیت کاسته. اما بهداشت و اجتماعی فاصله قوانین اجباری خواهد بود نگهداری می شود.

  • زمین بازی خواهد شد با پدر و مادر ساخته شده مسئول فرزندان خود را در همه زمان ها;
  • خدمات مذهبی از جمله مراسم عروسی اجازه خواهد داشت
  • موزه ها و باغ وحش, باغ گیاه شناسی باز خواهد شد یک بار دیگر

آنگلا مرکل است که انتظار می رود به ایجاد یک بیانیه با جزئیات بیشتر همراه با رهبران شانزده آلمانی متحده بعد در روز پنج شنبه.

11:33 محکومیت گرفته اند به آفتاب, خارج از منزل پس از unbacked ادعاهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی سیستم عامل است که نور خورشید و ویتامین D را فراهم می کند می تواند کاهش سرعت و یا کشتن کروناویروس جدید, بین المللی, فرانسوی, آژانس خبری AFP گزارش شده است.

برخی از اندونزی واحدهای نظامی و پلیس نیز گنجانیده آفتاب جلسات خود را به ورزش صبح روال AFP گفت.

هفته گذشته یک مقام ارشد رسمی ایالات متحده اعلام کرد که با توجه به تحقیقات جدید نور خورشید می تواند به سرعت از بین بردن ویروس. مطالعه نشده است به طور مستقل مورد بررسی قرار اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با شوق و ذوق با اشاره به مطالعه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در یک کشور که در آن پوست روشن شده است در ارتباط با طبقه اجتماعی بالا و بسیار در پی پس از زیبایی های استاندارد محکومیت علاقه ناگهانی در آفتاب باعث شده است تا رئیس جمهور Joko Widodo دولت برای هشدار دادن از خطرات ناشی از سرطان پوست و توصیه های حفاظت از آفتاب.

روند جدید نیز نگران برخی از پزشکان. “افشای بدن به نور مستقیم خورشید خوب است برای گرفتن ویتامین D اما نه به طور مستقیم برای جلوگیری از بیماری” گفت: Dirga ساکتی Rambe, یک دکتر در جاکارتا OMNI Pulomas بیمارستان.

او اذعان کرد که ویتامین D ارائه شده توسط قرار گرفتن در معرض آفتاب مهم است که برای سیستم ایمنی بدن انسان, اما تاکید کرد که “آفتاب نمی کشتن ویروس است که باعث COVID-19.”

11:15 نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت که در برخی از مناطق ممکن است قادر به سهولت مستند اقدامات با سرعت بیشتری نسبت به دیگران اما هشدار داد در برابر از بین بردن محدودیت در همان زمان در سراسر هیئت مدیره.

مناطق به رهبری راست متمایل احزاب که بخشی از دولت ملی را رد کرده اند خواستار تدریجی و مبهوت کاستن از محدودیت های که کونته می گوید حیاتی برای جلوگیری از موج دیگری در عفونت. کالابریا در جنوب غربی ایتالیا اعلام کرد که در کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی بلافاصله به عنوان طولانی به عنوان آنها به جداول در فضای باز.

در یک سخنرانی در پارلمان, او گفت که او خواهد بود مایل به کار با مناطق در آینده به آنها را قادر به استراحت اقدامات پیش از پیشنهاد پایان دادن به محدودیت های اعمال شده در یک ماه – اگر آنها تا به حال در خصوص نرخ پایین از عفونت است.

“وجود خواهد داشت یک برنامه ریزی بر اساس ناگهانی طرح توسط فردی مقامات محلی بلکه یکی بر اساس یافته های علمی,” کونته گفت.

کالابریا در جنوب غربی ایتالیا اعلام کرد که در کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی بلافاصله به عنوان طولانی به عنوان آنها به جداول در فضای باز.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه گیر دارای 203,591 ثبت موارد و مرگ و میر 27,682.

11:02 ژاپن در حال آماده سازی برای گسترش آن وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه گذشته آن زمان انقضای تاریخ مارس 6, با توجه به خبرگزاری رویترز.

تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده در یک جلسه در روز جمعه. نخست وزیر شینزو آبه اولین اعلام وضعیت اضطراری در هفت استان از جمله توکیو در 7 آوریل.

ژاپن گزارش کرده است 13,965 تایید موارد COVID-19 و 425 نفر کشته شده اند.

10:52 یک کرون شهر تبدیل به سنتی منبع به سعی و دفع coronavirus: فضولات مرغ.

دانشگاه جنوبی شهر لوند شروع به پخش کود مرغ در آن پارک مرکزی در این منجر به آن سالانه Walpurgis Night در روز پنج شنبه.

سوئد دارای عناوین ساخته شده در سراسر جهان برای مصرف بسیار کمتر شدید رویکرد مقابله با شیوع کروناویروس اجازه می دهد بزرگتر تجمعات و — به جای اجرای اجتماعی فاصله اقدامات — درخواست شهروندان برای حفظ امن فاصله است.

Walpurgis Night جشن شمالی کشور اروپایی را تغییر از سه روز زمستان به sunnier دیگر روز بهار. این رویداد است که به طور معمول جشن با پیکنیک و احزاب و معمولا جذب هزاران نفر از مردم.

“این یک پارک که در آن معمولا از 30000 نفر جمع اما با COVID-19 این است که در حال حاضر غیر قابل تصور” لوند شهردار فیلیپ سندبرگ و گفتگو کرد. “ما نمی خواهیم لوند برای تبدیل شدن به یک کانون برای گسترش این بیماری است.”

10:45 اتحادیه اروپا تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 3.5 درصد در سه ماه اول سال 2020 با توجه به آمار جدید نشان داد توسط بلوک. در ضمن تولید ناخالص داخلی منطقه یورو در این گروه از کشورها در داخل اتحادیه اروپا که با استفاده از یورو منقبض شده توسط 3.8%. ارقام علامت یکی از بزرگترین قطره در رشد پس از اتحادیه اروپا آغاز به کار.

اتحادیه اروپا کمیسر امور اقتصادی Paolo Gentiloni گفت که این آمار و ارقام باید الهام بخش رهبران اتحادیه اروپا برای تصویب یک طرح بازیابی. تا کنون طرح شده اند مانع از اختلافات بین کشورها.

“مقدماتی فلش برای منطقه یورو و اتحادیه اروپا تولید ناخالص داخلی بیشتر است نشان می دهد که اروپا در حال تجربه یک شوک اقتصادی بی سابقه در دوران مدرن” او گفت:. “این بسیار حیاتی است که اتحادیه اروپا منجر به این چالش است.”

10:30 بوندس لیگا و بخش دوم بازیکنان فوتبال تست خواهد شد برای coronavirus از پنج شنبه های لیگ برتر فوتبال (DFL) را تایید کرد.

آلمان به حالت تعلیق فوتبال در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این DFL امیدوار است که این آزمون بخشی از آن بهداشت و ایمنی مبارزات انتخاباتی خواهد بازیکنان را قادر می سازد برای از سرگیری مسابقات در پشت درهای بسته از ماه مه به بعد.

این DFL هنوز هم امیدوار به تکمیل لیگ فصل بود که تغییر با توجه به شیوع 30 ژوئن.

در مجله ورزشی کیکردو دور از coronavirus تست مورد نیاز است برای باشگاه های فوتبال به سر تمرین تیم.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمانی تبدیل در برابر بوندسلیگا بازگشت در پشت درهای بسته

10:00 برای قربانیان خشونت خانگیبه مستندات اعمال شده در پاسخ به coronavirus را ساخته اند زندگی و حتی بیشتر غیر قابل تحمل. اجتماعی کارگران هشدار می دهند که توقف از بازدید خانه به خانواده ها در شرایط دشوار است مشكل.

ادامه مطلب: پشت درهای بسته: UK استفاده داخلی موج در طول coronavirus مستند

09:15 تایید coronavirus موارد در اسپانیا افزایش یافته است به 213,435 تا بیش از 500 از چهارشنبه. مرگ و میر افزایش به 24,543 از 24,275.

در حالی که اسپانیا همچنان این کشور با بزرگترین تایید تعداد موارد در اروپا اما انگلستان و ایتالیا تا به حال بیشتر مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

آمار و ارقام جدید نشان می دهد که اقتصاد اسپانیا نیز منقبض شده توسط 4.1 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. اسپانیا همچنان در درک یکی از دقیقترین مستندات در اروپا است.

08:43 مدارس در مجارستان بسته باقی خواهد ماند تا پایان مارس و حوادث با بیش از 500 شرکت کنندگان اجازه داده نخواهد شد تا مرداد 15, نخست وزیر ویکتور اوربان اعلام کرده است.

اوربان بود قبلا مواخذه توسط اتحادیه اروپا برای استفاده از lockdown محدودیت را به تلاش برای به دست گرفتن کنترل بیشتر بر مجارستانی مجلس و در سراسر کشور. اوربان گفت: برخی از محدودیت خارج از بوداپست خواهد بود کاسته هفته آینده. این شهر پایتخت بوده است و بدترین آمار شیوع.

مجارستان دارای 2,775 مورد تأیید و 312 نفر فوت کرده اند.

08:20 سر از آلمان آژانس بهداشت عمومی قرار داده است این عفونت رای در آلمان در 0.76 روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

Dr Lothar Wieler از رابرت کخ موسسه (RKI) نیز شناور گسترده تر تست از کسانی که بدون هیچ نشانه ای برای آلمان به درک بهتر در مورد چگونه بسیاری از مردم هستند و یا آلوده شده اند.

“ما بسیار خوش شانس بوده است در آلمان,” او گفت آلمان نسبتا پایین مرگ و میر. “اما به یاد داشته باشید — این ویروس در کشور ما و آن را به ماندن در اینجا برای بسیاری از ماه آمده است.”

عفونت رای دادن یا R-شماره (تولید مثل) شماره اشاره به چگونه بسیاری از مردم به طور متوسط در حال آلوده توسط هر فرد آلوده. تعداد در آلمان بوده است معلق در هوا در اطراف 0.7 طول بیشتر از مارس اما مشخصی برای 1.0 روز دوشنبه به آلمان کاسته برخی از محدودیت در زندگی عمومی است. به منظور به سرعت شیوع این رای به باقی می ماند در زیر 1.0.

بیشتر بخوانید: آلمان, آنگلا مرکل, هشدار عجله به شل coronavirus محدودیت

08:00 شرکت آلمانی امضا کرده اند تا یک رکورد 10.1 میلیون کارگر برای یک دولت حقوق و دستمزد طرح برای پوشش کاهش ساعت کار با توجه به آمار و ارقام جدید منتشر شده توسط آژانس کار فدرال (BA).

تعداد زیادی از مردم ادعا مزایای بیکاری افزایش یافت 308,000 از مارس تا آوریل مصرف کلی مجموع به 2.644 میلیون.

سنبله علامت اولین بار است که بیکاری و بیکاری افزایش یافته است در ماه آوریل است. نرخ بیکاری افزایش 0.7 درصد به 5.8%.

با توجه به کروناویروس همه گیر بازار کار است که تحت فشار گفت: با رئیس Detlef Scheele.

“تقاضا برای کارکنان جدید به معنای واقعی کلمه سقوط” Scheele گفت.

07:57 موارد تایید شده در روسیه گذشت 100,000, مقامات اعلام کرده اند. رکورد روزانه ظهور 7,099 به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 106,498.

مرگ و میر افزایش یافته است به 1,073 با 101 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

پیش از آن در هفته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داد که بدترین هنوز هم ممکن است به آمده و تمدید زمان مستند آوریل 11.

07:45 انگلستان است که در مسیر تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در اروپا و تایید تعدادی از عفونت در حال حاضر پیشی گیرد و آلمان است.

دولت بریتانیا مواجه است انتقاد خود را برای دست زدن به بحران پس از ناکامی در دیدار با هدف تست 100,000 نفر در روز. در روز سه شنبه بیش از 52,000 آزمون انجام شد و دولت تایید کرده است که این هدف را نمی توان ملاقات کرد.

نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار صبح امروز پس از گذراندن چند شب در بخش مراقبت های ویژه با کوروناویروس. دولت تنظیم شده است به بررسی گسترش این مستند در هفته آینده. و وزارت بهداشت هشدار داد کسب و کار در مورد پیش بینی بازگشایی بیش از حد به زودی.

بریتانیا 166,441 مورد تأیید و 26,166 نفر کشته شده اند.

07:16 صدراعظم آلمان آنگلا مرکل رئیس ستاد گفته گوینده N-TV که آلمان را “قطعا” به گسترش محدودیت های فعلی حداقل تا مارس 10. نظرات خود را می آیند ساعت قبل از مرکل است که با توجه به برگزاری مذاکرات با آلمان 16 دولت premiers در مورد چگونه به حرکت رو به جلو در coronavirus بحران است.

اجتماعی فاصله محدودیت در آلمان در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در مارس 3. سر از صدارت Helge براون کلمات به نظر می رسد به داش امید بسیاری از آلمانی ها که زندگی ممکن است شروع به حالت عادی در این تاریخ. براون تایید زیادی بحث خواهد شد در تاریخ 6 مه.

آلمان شروع به استراحت برخی از محدودیت های این هفته با بسیاری از مغازه ها بازگشایی. با این حال مرکل در حال حاضر هشدار داد که هر گونه افزایش در ميزان عفونت ممکن است منجر به مستندات در حال تنگ تر یک بار دیگر.

آلمان 161,539 مورد تأیید و 6,467 نفر کشته شده اند.

ادامه مطلب: Coronavirus: بلند کردن مستندات با کشورهای اروپایی به راه خود را

07:08 کاپیتان تام مورانگلیسی جانباز که مطرح شده بیش از 27 میلیون پوند در بریتانیا به خدمات بهداشت ملی شده است همراه با آرزوهای خوب برای تولد 100. این صد ساله به اتمام 100 دور از باغ خود را برای کمک به تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

ادامه مطلب: پس از جمع آوری میلیون ها نفر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, انگلیسی, جنگ جهانی دوم دامپزشک در صدر UK singles نمودار

06:58 جنگ زده یمن است گزارش های متعدد coronavirus عفونت و مرگ دو نفر. این علائم اولین بار یمن تایید کرده است هر گونه مرگ و میر ناشی از ویروس است.

یک مقام رسمی در بندر شهر عدن گفت: تعداد موارد احتمال افزایش در روزهای آینده. وجود دارد در حال حاضر 22 موارد تایید شده اما گروه های مدافع حقوق بشر و مقامات برآورد تعداد واقعی ارقام ممکن است بسیار بالاتر است. سازمان ملل متحد شناسایی یک “بسیار احتمال واقعی” است که این ویروس در گردش خون در جوامع است.

میلیون ها نفر در صورت قحطی و فقدان مراقبت های پزشکی و شیوع می تواند ویرانگر به خصوص برای 24 میلیون نفر که تکیه می کنند به طور منظم کمک کند. با توجه به شیوع بیماری با علائم مشابه مانند تب دانگ ممکن است وجود دارد بسیاری از موارد که از دست رفته شده است.

“ما تمام شده است در انتظار برای این لحظه آماده شدن برای آن وجود ما کمیاب [سلامت] قابلیت” به گفته یک مقام رسمی در جدایی طلب جنوب شورای موقت (STC) که روز یکشنبه اعلام کرد حکومت خودگردان در عدن و دیگر مناطق جنوبی است.

06:40 اوکراین در حال حاضر بیش از 10 ، 000 مورد تأیید و 261 نفر فوت کرده اند که وزیر بهداشت اعلام کرده است.

دولت اوکراین قرار است یک مستند در محل تا زمانی که ممکن است 11. کارشناسان در این کشور انتظار می رود این بیماری همه گیر به قله وجود دارد در اوایل ممکن است.

06:22 آلمانی مجلس و سیاست خارجی متخصص یورگن Hardt خواستار یک تحقیقات مستقل به علل این بیماری همه گیر کوروناویروس و خواست اجرای بین المللی استانداردهای بهداشت محیط در فضاهای عمومی.

“هدف نه تنها باید شفاف توضیح علل اما همچنین توسعه و اجرای بین المللی استانداردهای بهداشت, به خصوص برای حیوانات بازارهای” Hardt گفت: Augsburger Allgemeine روزانه. “مستقل و شفاف بین المللی تحقیقات رهبری است که می تواند سهم مهمی در. چین همچنین باید اجازه دهد این در جهت منافع خود,” او اضافه شده است.

“این باید به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که شواهد لازم است که هنوز هم در دسترس است. با توجه به دامنه گیر هر کشوری در جهان دارای یک مسئولیت به برخورد شفاف با علل و اقدامات” گفت: Hardt.

05:27 سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg اهدا $100,000 (€92,000) او برنده جایزه از یک کرون بنیاد به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) برای استفاده در آن coronavirus پاسخ.

“مانند آب و هوا بحران coronavirus همه گیر است که یک کودک حقوق بحران” Thunberg, 17 گفت: در بیانیه یونیسف. “آن را بر تمام کودکان در حال حاضر و در بلند مدت اما گروه های آسیب پذیر خواهد بود و نهفته ترین,” او اضافه شده است.

یونیسف گفت: این بودجه استفاده خواهد شد در درجه اول به آدرس “کمبود مواد غذایی تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی خشونت و از دست آموزش و پرورش است.”

دانمارکی NGO عمل انسان را مطابقت Thunberg را, اهدا, این بیانیه اضافه شده است.

05:10 آمریکا قیمت نفت افزایش یافت دلار بالاتر از 17 (€15.66) هر بشکه با توجه به بهبود تقاضا و کوچکتر از حد انتظار افزایش در ذخایر. وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام آمریکا معیار افزایش 16.4 ٪ به $17.53 در هر بشکه در تجارت پس از افزایش بیش از یک چهارم روز قبل. قیمت نفت خام برنت بین المللی نشانگر این بود تا با 10.4 درصد در $24.90.

مقابله با بالا تولید کنندگان برای کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نیز به مجموعه اثر را در روز جمعه با نشانه هایی است که برخی از کشورها در حال حاضر شروع به محدود کردن تولید در خط با توافق.

قیمت نفت ضربه پایین تاریخی پیش از آن در زمانی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت فرو منفی برای اولین بار به دلیل عرضه بیش از حد نفت و کمبود امکانات ذخیره سازی.

04:09 آلمان ثبت کرده است 1,478 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد به 159,119 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). RKI همچنین گزارش داد در مجموع 173 جدید مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 6,288.

روز چهارشنبه RKI اعلام کرد که عفونت رای به کاهش 0.75 معنی است که 10 نفر با این ویروس آلوده 7.5 افراد دیگر به طور متوسط. RKI را حفظ کرده است که این میزان باید کمتر از 1.0 به منظور اجازه دهید همه گیر مردن است. پیشتر در ماه آوریل آن را به عنوان بالا به عنوان 1.3.

03:38 کره جنوبی روز پنجشنبه در گزارش جدید داخلی موارد coronavirus برای اولین بار از ماه فوریه آن اوج.

مقامات بهداشتی نیز گفت: هیچ محلی انتقال صورت گرفت در طول یک محلی انتخابات پارلمانی صورت گرفت که در اوایل این ماه با افزایش اقدامات ایمنی از جمله نیاز به رای دهندگان به پوشیدن دستکش و ماسک.

چهار وارداتی موارد ثبت شده با در نظر گرفتن مجموع شمارش از عفونت به 10,765. همچنین این اولین بار در مدت دو ماه است که کره جنوبی را روزانه عفونت تعداد باقی مانده زیر پنج سال ،

مرگ و میر افزایش یک تا 247.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت که 9,059 مردم را بهبود و منتشر شده است از قرنطینه.

02:36 آلمان است نیروبخش خود را برای انتشار آمار و ارقام جدید که نشان خواهد داد که چقدر coronavirus همه گیر نهفته است مردم اشتغال است. آژانس کار فدرال (Bundesagenteur für Arbeit) است که با توجه به اعلام مارس آمار در روز پنج شنبه (0800 UTC). این انتظار می رود آنها را به فاش کردن یک رکورد تعداد برنامه های کاربردی برای “short-زمان کار” دستمزد یارانه طرح شناخته شده به عنوان Kurzarbeit.

ادامه مطلب: کوتاه از زمان کار: یک ابزار حیاتی در آلمان اقتصادی زراد خانه برابر coronavirus

رکورد قبلی که در سال 2009 زمانی که 1.44 میلیون آلمانی دیده این طرح در خرید اینترنتی از بحران مالی جهانی. کارشناسان پیش بینی کرده اند روز پنج شنبه در این شماره به مراتب بیش از این است و برای اکثر برنامه های کاربردی از کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها و هتل ها و کلینیک های خصوصی. وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier در روز چهارشنبه صحبت از افزایش در یک مقیاس بی سابقه است. بیکاری اعداد نیز انتظار می رود با وجود این یارانه دستمزد طرح. در ماه مارس در آلمان نرخ بیکاری بود 5.1%.

00:50 کشور تحت coronvirus مستند در اروپا دیدم 11,000 کمتر مرگ و میر زودرس به دلیل بهبود کیفیت هوا گفت: یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه.

به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم در خانه ماند و کارخانه ها بسته باقی ماند در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس منطقه شاهد کاهش آلودگی هوا و سوخت های فسیلی آلودگی است.

با توجه به مطالعه سطح دی اکسید نیتروژن (NO2) و ذرات آلودگی شناخته شده به عنوان PM2.5 کاهش یافت و 37% و 10% بود.

نتايج نشان داد که منافع در آلمان ، انگلیس و ایتالیا بیش از معادل بیش از 1500 مرگ و میر زودرس در هر کشور است.

“تجزیه و تحلیل ما بر مزایای فوق العاده ای برای سلامت عمومی و کیفیت زندگی که می توان با سرعت در حال کاهش سوخت های فسیلی در پایدار و پایدار” گفت: Lauri Myllyvirta نویسنده سرب از مطالعه انجام شده توسط هلسینکی-بر اساس مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک.

Myllyvirta گفت: اثرات “مشابه و یا بزرگتر در بسیاری از دیگر نقاط جهان است.”

این مطالعه گزارش شده است که چین را دیدم 25% و 40% کاهش در NO2 و PM2.5 سطح در طول دقیقترین مدت از مستند. هوبئی استان که در آن همه گیر شروع شد دیدم حتی واضح تر کاهش است.

“بنابراین ما به دنبال در یک تعداد بیشتری از اجتناب مرگ” Myllyvirta گفت.

بیشتر بخوانید: Coronavirus زباله های پلاستیکی آلاینده محیط زیست

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: که در دفاع از خود COVID-19 پاسخ

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

اد mvb,se/rt (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>