Coronavirus آخرین: رئیس جمهوری آلمان خواستار همبستگی

فرانک والتر اشتاین مایر آلمان رئیس دولت مورد اختلاف است این مقایسه است که بسیاری از آنها ساخته شده بین مبارزه

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

فرانک والتر اشتاین مایر آلمان رئیس دولت مورد اختلاف است این مقایسه است که بسیاری از آنها ساخته شده بین مبارزه COVID-19 و جنگ. جهانی موارد پایه در حدود 1.7 میلیون دلار با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

  • رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر درخواست آلمانی ها برای نشان دادن همبستگی
  • ایالات متحده می شود اولین بار در کشور به رکورد 2000 نفر از مرگ در 24 ساعت
  • آمریکا بسیاری از موارد در جهان با بیش از 500,000 آلوده
  • جهانی مورد تأیید ایستاده تقریبا 1.7 میلیون با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر
  • ایران اجازه می دهد تا "کم خطر" کسب و کار برای بازگشایی, به جز در تهران

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

15:00 آلمانی جمهور فرانک والتر اشتاین مایر تنظیم شده است به درخواست تجدید نظر به آلمانی ها برای نشان دادن همبستگی با یکدیگر و با بقیه اروپا — در میان coronavirus بحران است.

در یک سخنرانی به پخش در تلویزیون در این شب اشتاین مایر اختلافات مقایسه است که بسیاری از آنها ساخته شده بین تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و جنگ.

"این بیماری همه گیر یک جنگ نیست. سازمان ملل نمی ایستادگی در برابر کشورهای دیگر سربازان در برابر سربازان" اشتاین مایر می گوید. "نه, این یک تست از انسانیت ما. آن است که آوردن هر دو بهترین ها و بدترین ها در مردم است. اجازه بدهید به ما نشان می دهد هر یک از دیگر در خودمان! و اجازه دهید ما نشان می دهد که در اروپا نیز هست."

"آلمان نمی تواند ظهور قوی و مناسب از این بحران اگر همسایگان ما قوی نیست و مناسب نیز هست."

"سی سال پس از الحاق آلمان — 75 سال پس از پایان جنگ — ما آلمانی ها هستند نه صرفا خواسته برای نشان دادن همبستگی ما موظف به انجام آن است."

آدرس اولین بار است که رییس جمهور آلمان ساخته شده است که درخواست تجدید نظر مستقیم به ملت دیگر در زمان کریسمس. هیچ گفتار و حتی بلافاصله پس از سقوط دیوار برلین.

14:15 کشور در سراسر اروپا خواست مردم برای خودداری از سفر بیش از آخر هفته عید پاک.

مقامات راه اندازی موانع در سراسر ایتالیا و اسپانیا برای متوقف کردن مردم از گرفتن تعطیلات سفر در حالی که ایتالیا به ویژه کمیسر ویروس به نام شهروندان را مسئول تصمیم گیری است.

'"آیا انجام کارهای احمقانه گفت:" دومنیکو Arcuri. "آیا رفتن به ادامه رفتار مسئولانه به عنوان شما انجام داده اند تا به امروز استفاده از سر خود را و شما احساس مسئولیت است."

"این ویروس شده است را شکست داد اما ما در مسیر درست ما دیدن شاخص اما نه انتهای تونل. در واقع انتهای تونل هنوز دور است."

در بریتانیا و پلیس به کارگردانی نظارت بر تجمع در پارک ها و ساحل در حالی که یک موتور سیکلت کشف و ضبط شد از سوار ساخت غیر ضروری سفر در انگلستان است.

پلیس همچنین ramped تا کنترل در هر دو طرف آلمانی-هلندی مرز در روز جمعه. ماموران در آلمان شروع تصادفی کنترل وسایل نقلیه در آینده از هلند و بازگشت کسانی که یک دلیل خوب برای ورود به آلمان.

مقامات هلندی نیز رد آلمانی مسافران از ورود به هلند, مگر اینکه آنها باید فوری دلیلی برای انجام این کار است. در ضمن, مرز بین هلند و بلژیک لوکزامبورگ و آلمان گزارش شده ضبط مقدار کم از ترافیک بیش از آخر هفته عید پاک نشان می دهد که مردم تا حد زیادی احترام به درخواست دولت به سفر.

13:40 بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون گزارش شده است راه رفتن و "در ادامه به پیشرفت های خوبی," داونینگ استریت اعلام کرده است.

جانسون صرف سه شب در بخش مراقبت های پیش از آن در هفته بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus. او در حال ساخت یک بازیابی خوب اما برخی از پزشکان می گویند که او ممکن است نیاز به یک ماه تا بازگشت به سلامت خوب است.

در عین حال وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده است برای او.

در سراسر بریتانیا و ایرلند شمالی یکی دیگر از 917 نفر از coronavirus در روز قبل آوردن مجموع به 9,875 آخرین پرش در مرگ و میر پایین تر از 980 مرگ و میر گزارش روز گذشته مشخص شده است که این بزرگترین افزایش روزانه مرگ و میر به تاریخ. مقامات بریتانیا همچنین گفت 78,991 مردم تا به حال آزمایش مثبت است.

13:30 موارد تایید شده در ایالات متحده گذرانده اند 500,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا تا کنون بیشتر موارد از هر کشور در جهان و تقریبا 18,777 نفر کشته شده اند.

ایالت نیویورک همچنان به شدت ضربه با خدمات اورژانس وجود دارد را تحت فشار افزایش می یابد. شهر نیویورک در زمینه های اطراف 5,400 آمبولانس درخواست در هر روز 40 درصد بیشتر از حد معمول و 911 اپراتور پاسخ تماس اضطراری در هر 15 ثانیه.

پس از بدترین روز در تاریخ ثبت شده است که در آن از 2000 نفر از ما به نظر می رسد مجموعه ای برای بعد از رسیدن به ایتالیا مرگ و میر که در حال حاضر در 18,849 — بدترین کشور در جهان است.

13:00 بلژیک گزارش شده تنها افزایش اندکی در آن روزانه تعداد مرگ برای اولین بار در روز نشان می دهد که یک "اوج" در مواردی ممکن است به زودی. مقامات بهداشتی می گویند 327 نفر کشته در جمعه آوردن مجموع تعداد مرگ به 3,346. این کشور دارای 28,018 تایید موارد کلی.

در همسایه هلند, موارد, افزایش 1,316 به 24,413 در مجموع با 132 جدید مرگ و میر. حداقل 2,652 مردم فوت کرده اند و در مجموع. جنوبی بنلوکس کشور لوکزامبورگ گزارش کرده است 3,115 مورد تأیید و 52 نفر فوت کرده اند و در مجموع.

مشغول مرز بین هلند و بلژیک لوکزامبورگ و آلمان گزارش شده ضبط مقدار کم از ترافیک در اولین روز از آخر هفته عید پاک پلیس گفته اند. این نشان می دهد که مردم به احترام درخواست دولت برای مردم به سفر به دیدار خانواده و یا سفر روز.

12:30 ساکنان دو روستا در مصر را مسدود دفن دکتر که درگذشت coronavirus. آنها ترسیده بودند از عفونت در حال گسترش جسد با توجه به رسانه های مصری.

64 سال درگذشت در قرنطینه در بیمارستان بود اما مجموعه به خاک سپرده شود در این روستا از همسرش در دلتای نیل. تظاهرات در تدفین در حال حاضر ثبت شده در کشور است. اسلام توصیه می کند سویفت دفن مرده منجر به ترس است که این ویروس ممکن است انتقال از مرده ها سالم.

حداقل 135 نفر در مصر درگذشت و با وجود 1,794 موارد تایید شده.

12:20 چینی نیمه خودمختار سرزمین ماکائو فروخته است بیش از 46 میلیون ماسک صورت در بیش از دو ماه و نیم مقامات محلی گفت: در روزانه COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی.
 
ماکائو دولت شروع سهمیه بندی فروش ماسک صورت در ژانویه 24, یکی از اولین اقدامات مقامات در زمان با توجه به کمبود جهانی در میان شیوع کروناویروس.

افراد در ماکائو مجاز به خرید ده ماسک هر ده روز از حدود پنجاه و داروخانه ها در این سرزمین است.

11:17 آلمان متعهد شده است حمایت مالی بیشتر برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. وزیر بهداشت ینس Spahn در روز شنبه اعلام کرد که درمانگران دندانپزشکان و متخصصان توانبخشی نیز قادر خواهد بود به درخواست برای کمک های مالی. آلمانی پخش RND گزارش داد که جزئیات دقیق از حمایت خواهد شد نورد در هفته های آینده.

"بسیاری از بیماران هستند طبعا تمایلی به دنبال درمان در لحظه" Spahn گفت. "به منظور حفظ عملکرد خوب سیستم های ما اطمینان را به وجود بودجه کافی برای این شیوه است."

بیشتر بخوانید: آلمان اخلاق شورا و نقش آن در بحران coronavirus

11:15 هند است که به گسترش آن در سراسر کشور مستند شامل گسترش coronavirus, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, اعلام کرده است. او را فاش نمی کند چه مدت تمدید خواهد بود. "امروز هند موقعیت بهتر در بسیاری از کشورهای توسعه یافته از آنجا که ما شروع به مستند زود است. اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر همه سود خواهد بود از دست رفته" Kejriwal ارسال شده در توییتر.

پیشتر در روز شنبه نخست وزیر نارندرا مورد بحث با وزرای دولت از طریق تماس تصویری به تصمیم می گیرید که آیا به طول 21 روز مستند بود که در ابتدا برنامه ریزی شده تا پایان روز سه شنبه.

ادامه مطلب: COVID-19 بحران افزایش کشمیر مستند

10:31 یک خانه سالمندان در غرب آلمان است و آخرین بخشی تخلیه پس از ده ها تن از ساکنان آن را آزمایش مثبت برای coronavirus. سی و هفت نفر از 70 ساکنان این تسهیلات در زانکت آگستین در نزدیکی شهر بن گرفته شده بودند به بیمارستان های محلی در شب جمعه با توجه به کاریتاس مدیریت و پشتیبانی سازمان (CBT). نزدیک به 40 نفر از پرستاران نیز آزمایش مثبت پخش عمومی WDR گزارش شده است. اضطراری تیم شده است پیش نویس در به دنبال پس از غیر آلوده ساکنان با توجه به کمبود پرسنل.

یکی دیگر از آلمانی پرستاری, خانه هانس-Lilje-Haus در ولفسبورگ نیز تبدیل به یک نماد از خطرات ناشی از سالمندان از COVID-19. تا کنون حدود نیمی از آن 165 ساکنان تبدیل شده اند آلوده و 33 فوت کرده اند. این ویروس به سرعت از طریق دیگر سالمندان خانه در سراسر اروپا است. در اسپانیا از 1500 پرستاری مراقبت ساکنان درگذشت تا پایان ماه مارس در فرانسه برخی از 2400 نفر مردهاند در امکانات است تا به این هفته.

ادامه مطلب: نظر: انکار بستر مرگ بازدیدکننده داشته است در همه گیر غیر انسانی

10:16 ده نفر در یک عمده نفتی کارگر اردوگاه در قزاقستان را مثبت آزمایش با توجه به مقامات محلی. 2000-تخت اردوگاه واقع شده است در کنار Chevron-led Tengiz نفت میدان یکی از بزرگترین در آسیای مرکزی است. اپراتور Tengizchevroil گفت: این اردوگاه شده و قفل شده است و کارگران تنها می تواند وارد این میدان نفتی پس از 14 روز از قرنطینه. دولت قزاقستان گفت: نه از این موارد تشخیص داده شد و پس از ردیابی تماس های از اولین فرد آلوده.

09:40 اسپانیا ثبت شده 510 جدید مرگ و میر پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در 19 روز. آخرین به وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد این کشور است که مدیریت برای پهن کردن منحنی از نظر تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19. این کشور به طور کلی مرگ و میر در حال حاضر در 16,353.

09:22 آلمان دیده است 4,133 جدید تایید موارد مصرف آن شمارش به 117,658 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). این بیماری عفونی کنترل آژانس گفت 171 بیشتر مردم بیش از گذشته 24 ساعت. در این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در 2,544. جداگانه شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) قرار داده و تعداد مرگ و میر در آلمان در 2,736. دو چهره متفاوت به عنوان RKI بستگی به انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده است در اطراف یک بار در روز, در حالی که JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی است.

09:15 به انگلستان می گوید آن است که بیش از حد به زودی برای تعیین اینکه آیا اوج coronavirus عفونت در این کشور را تصویب کرده است. که با وجود داده ها نشان می دهد که میزان افزایش در تعداد از افراد در بیمارستان بستری شده با COVID-19 بیماری است
درست.

وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت که دولت نیاز به شواهد بیشتری قبل از آن می توانید شروع به ایجاد تغییرات به آن مستند اقدامات آغاز شد که سه هفته پیش.

بریتانیا گزارش کرده 980 بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 روزانه افزایش بزرگتر از ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با بیشترین تعداد coronavirus مرتبط با مرگ و میر.

09:05 داشتن اجتناب بدترین چین coronavirus شیوع جنوب شرقی آسیا است که شاهد افزایش مرگ و میر. اندونزی تایید کرده است یکی دیگر از 21 ویروس-مرگ و میر ناشی از مصرف کل به 327.

تایلند گزارش شده دو مرگ و میر بیشتر معنی 35 نفر فوت کرده اند در این کشور از ژانویه تاکنون است. بیشتر استانها ممنوع کردن فروش الکل پیش از سال نو تایلندی و یا پاشش آب Songkran جشن. دولت به تعویق افتاد تعطیلات که معمولا برگزار شد از مارس 13-15.

مالزی تایید کرده است 3 جدید مرگ و میر در حالی که فیلیپین می گوید: 26 بیشتر مردم فوت کرده اند وجود دارد.

08:51 "کم خطر" فعالیت های اقتصادی از سر گرفته اند در سراسر بسیاری از ایران به عنوان جمهوری اسلامی ایران به دنبال راه اندازی مجدد آن زده اقتصاد است. برخی از کسب و کار مجاز برای بازگشایی, به غیر از کسانی که در تهران آن را دنبال کت و شلوار از مارس 18.

حسن روحانی رئیس جمهور خواست ایرانیان به احترام به قوانین است که آیا در محل باقی می ماند. "کاهش محدودیت به این معنا نیست نادیده گرفتن سلامت پروتکل های اجتماعی فاصله و سلامت دیگر پروتکل های محترم باید به طور جدی توسط مردم" روحانی بیان شد که توسط دولت خبر.

ایران تلاش کرده است برای جلوگیری از گسترش عفونت است اما دولت نیز نگران آن است که اقدامات برای محدود کردن زندگی عمومی می تواند اجسام در حال حاضر تحریم-اقتصاد کتک.

08:35 روسیه گزارش کرده است 1,667 جدید کروناویروس موارد آوردن ملی شمارش از موارد تایید شده به 13,584. تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور افزایش یافته است 12 تا 106 کرملین coronavirus بحران مرکز پاسخ گفت.

در روز شنبه شهردار مسکو گفت: این شهرستان که به تدریج معرفی یک سیستم عبور برای ساکنان مستند.

08:12 حدود 1,300 استرالیایی که سفر در خارج از کشور به تازگی به اتمام دو هفته در قرنطینه اجباری در سیدنی. مسافران را تحت نهایی آزمون سلامت قبل از آنها مجاز به بازگشت به خانه با توجه به نیو ساوت ولز (NSW) پلیس ایالتی. کسانی که وارد فرودگاه بین المللی سیدنی پس از یک بخشنامه صادر شده در مارس 29 ارسال شد به طور مستقیم به یک مرکز قرنطینه.

در ضمن NSW health, مقامات می گویند که تقریبا نیمی از اعضای خدمه از روبی شاهزاده کشتی کروز که شکایت از coronavirus علائم آزمایش مثبت است. 97 نفر از مردم که نشان داد آنفولانزا مانند علائم تنفسی, 46 دریافت نتایج مثبت است. چند خدمه حذف شده از کشتی به بیمارستان خشکی. این کشتی در حال حاضر لنگر انداخت در جنوب سیدنی.

07:38 برزیل اولین کشور در آمریکای لاتین به تایید بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر. وزارت بهداشت گزارش 1,056 کشته و نزدیک به 20 ، 000 عفونت در سراسر کشور.

در همین حال رئیس جمهور Jair Bolsonaro گرفتار شده است شکستن خود دولت توصیه های اجتماعی فاصله پس از پسر او توییتی تصویری از رهبر راست مراجعه به یک نانوایی در برازیلیا پایتخت در روز پنج شنبه بدون ماسک صورت. او نیز گرفتار خوردن و نوشیدن با چند نفر ایستاده نزدیک او.

07:27 تعداد موارد تایید شده در هند افزایش یافته است به 7,471 از جمله 239 مرگ و میر. نارندرا نخست وزیر برگزار خواهد شد مذاکرات با کشورهای بعد تصمیم بگیرید که آیا به گسترش آن در سراسر کشور مستند فراتر از هفته آینده.

تعدادی از مقامات دولتی خواسته اند تا نخست وزیر به طولانی شدن مهار اقدامات که با توجه به اجرا در روز سه شنبه با وجود افزایش بیکاری و خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر از شهری به مناطق روستایی است. حداقل دو ایالت اوریسا در شرق و پنجاب در شمال — تصمیم به گسترش این مستند تا پایان ماه آوریل است.

میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند در پر جمعیت زاغه نشین که در آن انتقال ویروسی می تواند فاجعه آمیز مقامات هشدار داده اند.

07:16 بنگلادش یافته در سراسر کشور مستند 11 روز تا 25 آوریل پس از تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 424 با 27 تایید مرگ. دولت مستقر ارتش در سراسر کشور به اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

06:40 ترکیه است بیدار شدن از خواب به یک 48 ساعت منع رفت و آمد در سراسر 31 شهر از جمله استانبول و آنکارا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

شهروندان شد به ماندن در خانه شروع و در نیمه شب جمعه یک تصمیم گیری است که باعث شده در آخرین لحظات وحشت خرید در شهرستانها است. مردم دیده می شد صف خارج فروشگاه های بسیاری از شکستن اجتماعی, فاصله, قوانین, در حالی که مبارزه با فوران در استانبول منطقه با توجه به محلی آژانس های خبری.

مقامات بعد گفت که نانوایی داروخانه ها و دیگر مغازه های فروش کالاهای اساسی می تواند باز باقی می ماند. دولت می گوید که دستور داد مقررات منع رفت و آمد در میان نگرانی هایی است که یک پیش بینی آخر هفته آفتابی آب و هوا خواهد مردم منجر به چشم پوشی خود انزوا مشاوره.

06:14 پلیس در اتریش آغاز خواهد شد fining ماسک صورت با متخلفان که از روز شنبه این کشور به وزارت بهداشت اعلام کرده است. مردم در فضاهای عمومی بدون یا یک ماسک یا شال خود را برای پوشش دهان و بینی می تواند انتظار خوب از €25 ($27.34). کسانی که نقض دیگر قوانین قرنطینه مانند بازدید از مناطق تلقی خارج از مرزهای جریمه خواهد شد €50.

06:06 برخی از coronavirus بیماران بستری در چین نمایش داده می شود علائم عصبی از جمله سکته مغزی آگاهی تغییر داده و یا مغز خونریزی, یک مطالعه جدید نشان داده است. این پژوهش به رهبری, چینی, متخصص مغز و اعصاب بو هو نگاه 214 موارد شدید بیماری های کروناویروس در ووهان در فاز اولیه این بیماری همه گیر.

این تیم متوجه شد که 36 درصد از بيماران نمایش داده می شود علائم عصبی است که در زمان به نظر می رسد در غیاب معمول تر COVID-19 شاخص مانند تب و سرفه و تنگی نفس. پزشکان کشف کردند که مسائل عصبی تر شد مشترک به عنوان شدت بیماری افزایش یافته است. تمام بيماران بیمار به اندازه کافی به حکم بستری و حدود 53 سال سن.

یا نه coronavirus عفونت به طور مستقیم باعث سکته مغزی است و معلوم نیست این تیم گفت. اما موارد شدید COVID-19 می تواند در ارتباط با عصبی حوادث. مطالعه آنلاین منتشر شده در جمعه ماهانه کارشناسی مجله پزشکی JAMA Neurology.

بیشتر بخوانید: پلیس آلمان mull استفاده گسترده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تاج-نظارت

05:32 نرخ جرم و جنایت در سراسر جهان کاهش یافته است به عنوان ویروس نگه می دارد و مردم در داخل خانه آسوشیتد پرس گزارش داد. در سراسر آمریکای لاتین, جرم و جنایت پایین به سطح نهان در دهه. ال سالوادور گزارش به طور متوسط دو قتل در هر روز در ماه گذشته به پایین از قله 600 در هر روز چند سال پیش. این کاهش به دلیل سختگیرانه امنیتی و مواد مخدر truces اما تحلیلگران می گویند که این کشور مستند است به احتمال زیاد رانندگی کردن آن بیشتر است. پرو در ضمن دیدم جنایات گزارش شده شاقول 84% در ماه گذشته.

پلیس آفریقای جنوبی می گویند در هفته اول کشور را مستند, گزارش تجاوز بودند را از 700 به 101 بیش از مدت مشابه گذشته سال است. جدی حمله به موارد سقوط از 2,673 به 456 و قتل کاهش یافته و از 326 به 94.

در نیویورک آمریکا کانون این ویروس عمده جرائم از جمله قتل و تجاوز به عنف و سرقت, حمله, grand larceny و سرقت خودرو کاهش 12 درصد از فوریه تا مارس است. در شیکاگو امریکا یکی از خشن ترین شهرستانها مواد مخدر, دستگیری
باید میزان 42 درصد در هفته از شهر تعطیل در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

در همان زمان مقامات اجرای قانون در سراسر جهان نگران افزایش گزارش نشده خشونت خانگی در طول مستندات.

05:16 کره جنوبی می گوید آن را ضمیمه الکترونیکی مچبند به کسانی که نقض خود قرنطینه سفارشات به عنوان آن به نظر می رسد برای تقویت نظارت از مخاطبین از coronavirus موارد است. کسانی که شکستن قرنطینه سفارشات می تواند جریمه تا آنجا که $8,200 (€7,499) و به صورت یک سال در زندان است.

ارشد وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho با اشاره به حریم خصوصی و آزادی مدنی نگرانی اما گفت: تعداد زیادی از مردم در زیر قرار داده شده خود قرنطینه رشد کرده است به طور قابل توجهی پس از کره جنوبی شروع به اجرای 14 روز قرنطينه برای همه خارجی واردان در تاریخ 1 آوریل.

مقامات می گویند آنها ارائه خواهد شد رضایت اشکال برای دستگاه های فعلی به اجرای قوانین استفاده از مچبند کافی نیست. پلیس و مقامات محلی کمک خواهد کرد تا نظارت عمومی رعایت شود.

04:51 نیویورک بیمارستان کارگران را پرداخت ادای احترام به همکاران که درگذشت از COVID-19 در طول یک شب زنده داری در مقابل بیمارستان کوه سینا در منهتن. پرستاران و پزشکان بسیاری از نگه داشتن عکس از این مرحوم در سخنرانی های خود به یاد همکاران آنها از دست داده است. "ما در اینجا به افتخار به دعا و به یاد داشته باشید ما قهرمانان به خاک افتاده گفت:" پرستار جوآن Mee واه لوو در طول خدمت. ميزان مرگ و مير بهداشت و درمان کارگران در نیویورک شناخته نشده است.

این شهر بیشترین تاثیر را ما به شهر, نزدیک به 95,000 coronavirus عفونت و مرگ و میر 5,800.

ادامه مطلب: اپل, گوگل, تیم تا به نرم افزار به کم کردن سرعت گسترش coronavirus

04:40 دو سوم از آلمانی می گویند آنها راضی با دولت در پاسخ به همه گیری با توجه به نظرسنجی انجام شده در این هفته است. برخی از 66 درصد از پاسخ دهندگان احساس مثبت در مورد آلمان دست زدن به بحران بهداشت و درمان افزایش از 54 درصد از دو هفته قبل. تعداد کسانی که مخالف کاهش از 38 درصد به 27 درصد نسبت به همین بازه زمانی. حتی حامیان راست جایگزین برای آلمان (AfD) راضی تر هستند از آنها دو هفته پیش: 45% در مقابل 27%. بیش از 2000 نفر از مردم نظرسنجی از طرف آلمان DPA news agency.

04:28 پسر از یک آمازون قبیلهشناخته شده برای آسیب پذیری خود را به بیماری مرده است پس از ابتلا به کروناویروس به گفته مقامات در برزیل. 15 سال از بومی Yanomami قبیله شده بود در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در شمال کشور است. محلی و فعالان حقوق بشر گفت: پسر آمده بود در تماس با "بسیاری" دیگر مردم بومی پس از او شروع به نشان دادن علائم. جدا شده قبیله — و دیگران زندگی در جنگل — به خصوص در معرض خطر از بیماری ها در آورده از جهان خارج است. یک روزنامه نگار محلی هشدار داده است که عمده شیوع COVID-19 در میان جوامع بومی را به مقدار یک "نسل کشی است."

بیشتر بخوانید: آلمان اخلاق شورا و نقش آن در بحران coronavirus

03:51 وزیر دارایی پیتر Altmaier به نام برای اصلاحات ساختاری به افزایش در این کشور پس از همه گیر اقتصاد است.

"خالص بسته های محرک اقتصادی تمرکز بر ارائه مشوق هایی برای سرمایه گذاری و مصرف است. این تقریبا قطعا مورد این زمان. اما ما نیز به فوریت نیاز به اصلاحات ساختاری به منظور اقتصاد آلمان در مسیر برگشت پس از این مجبور مکث" Altmaier گفت: روزنامه های محلی Augsburger Allgemeine.

برجسته اقتصادی موسسه در آلمان به تازگی گزارش داد که تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد شیب با 4.2 درصد در سال جاری با توجه به این ویروس ناشی از اقدامات است که بسیاری از کسب و کار به طور موقت. Altmaier برشمرد اقتصادی "برنامه تناسب اندام" برای کشور است. به نام او برای اقتصاد به استفاده از "موانع غیر ضروری" و مقررات دولتی بیش از حد. او همچنین خواستار برنامه ریزی زمان به نصف می شود و این کشور برای حرکت سریع تر در دیجیتالی.

بیشتر بخوانید: آلمان خانه های بازنشستگی جدا سالمندان از COVID-19 تهدید

02:22 یک coronavirus زده کروز کشتی وارد بندر مونته ویدئو در روز جمعه به مسافران اجازه پیاده اروگوئه را اعلام کرد. این کشتی شده است لنگر در سواحل اروگوئه پس از 27 ماه مارس است. این کشور تا به حال در ابتدا حاضر به مسافران اجازه پیاده شدن به گرگ مورتیمر پس از 128 از 217 مسافر و خدمه آزمایش مثبت برای COVID-19.

در مجموع 112 مسافر از نیوزیلند و استرالیا تخلیه شد از بوش کروز. Evacuees حمل و نقل خواهد شد در امتداد یک "بهداشتی راهرو" به مونته ویدئو را در فرودگاه بین المللی. آنها خواهد شد و سپس پرواز به استرالیا گفت: مقامات بهداشتی. بیشتر از هشت نفر بیمار مبتلا به این ویروس شده اند تخلیه بیمارستان در شهرستان پایتخت کشور. چند مسافر و همچنین به عنوان خدمه باقی می ماند روی عرشه کشتی کروز.

"اگر همه چیز به خوبی می رود اروگوئه تکمیل خواهد شد پیچیده اما لازم ماموریت های انسان دوستانه ایم" این کشور وزیر خارجه ارنستو Talvi. "ما در نظر نمی آن را یک گزینه بلکه یک تعهد اخلاقی."

00:59 در ایالات متحده تبدیل شده است اولین بار در کشور به رکورد بیش از 2000 coronavirus مرگ و میر در یک روز. در مجموع 2,108 نفر از این ویروس در 24 ساعت گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

این کشور در حال حاضر ثبت 18,586 مرگ و میر در آینده نزدیک به سبقت ایتالیا به عنوان کشوری با کمترین تلفات. آخرین آمار ایتالیا نشان می دهد 18,849 مرگ و میر.

ایالات متحده نیز نزدیک به نیم میلیون مورد تأیید از COVID-19 با 496,535 از 8:30 p. m. (0030 UTC شنبه) – افزایش 35,098 در 24 ساعت گذشته.

00:52 coronavirus سفر می تواند تا 4 متر (13 فوت) در هوابر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در حال ظهور بیماری های عفونی – یک مجله از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

زمان سازمان بهداشت جهانی (WHO) دستورالعمل های توصیه نگه داشتن حداقل 1 متر (3 فوت) به دور از هر سرفه یا عطسه. در آلمان مقامات توصیه به نگه داشتن یک 1.5 متری (4.9 فوت) فاصله از دیگران هنگامی که در.

محققان با بررسی نمونه هوا از بيمارستان با COVID-19 بيمار در ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر. محققان به رهبری یک تیم در آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی در پکن آزمایش سطح و درجه نمونه از بخش مراقبت های ويژه و عمومی COVID-19 بخش است.

آنها دریافتند ویروس مملو از ذرات معلق در هوا – قطرات کوچک از ویروس است که تبدیل به حالت تعلیق باقی می ماند و هوابرد –تا 4 متر دور از بیماران. این تیم دریافتند این ویروس بیشتر به شدت متمرکز در طبقه از بخش. سطوح بالا نیز یافت می شود در اغلب لمس سطوح مانند کامپیوتر موش trashcans تخت ریل و دستگیره های درب و همچنین در کف کفش از کارکنان پزشکی.

00:15 یک روکش از حوادث روز گذشته:

در طول بعد از ظهر مرگ و میر از این بیماری همه گیر عبور 100,000.

ایالات متحده باقی مانده است, کشور با بیشترین تعداد coronavirus موارد به بیش از 492,000 توسط شب. که روزانه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عفونت منحنی در این کشور بود و مسطح.

برزیل جمهور Jair Bolsonaro باعث جنجال با تبریک پیروان در خیابان های پایتخت, برازیلیا — نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

آلمان اعلام کرد که مسافران از ورود به کشور از خارج از کشور باید قرنطینه در خانه برای دو هفته. هزاران نفر از مردم را تحت تاثیر قرار بود روز جمعه در فرودگاه فرانکفورت — آلمان بزرگترین مرکز حمل و نقل.

ساکنان در 31 شهرستانها در سراسر ترکیه آغاز شد 48 ساعت منع رفت و آمد از نیمه شب به وقت محلی در روز جمعه. مقامات آن گزارش 908 مرگ و میر ناشی از این ویروس و 42,282 عفونت.

چندین کشور اعلام کرد پسوند مستند اقدامات در آورده برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته گفت که او ساخته شده است "دشوار" تصمیم به گسترش این کشور مستند تا زمانی که ممکن است 3. ایرلند و پرتغال نیز برنامه ریزی برای گسترش محدودیت در زندگی عمومی تا زمانی که ممکن است.

Coronavirus تلفات منحنی در اسپانیا پهن بیشتر است. دولت خود را آماده برای شروع کاهش یکی از دقیقترین مستندات. رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus بعد هشدار داده است که بلند کردن اجسام coronavirus اقدامات قبل از موعد مقرر می تواند منجر به یک "مرگبار تجدید حیات."

00:00به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در تمام روز جمعه تحولات در اینجا: جهانی در صدر تلفات 100,000
 
در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

mvb/mm (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im