Coronavirus آخرین: فرانسه تحمیل گسترده تعطیلی

اسپانیا و فرانسه در تصویب جارو اقدامات اضطراری و گسترده تعطیلی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آزمایش منفی برای جدید کروناویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus خود را دکتر می گوید:
  • همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز Begona گومز, دارای آزمایش مثبت برای ویروس
  • اسپانیا با اعلام وضعیت اضطراری و بخشی از مستند در تلاش برای متوقف کردن گسترش
  • اکثر مغازه ها و رستوران ها و امکانات سرگرمی در سراسر فرانسه بسته شده اند و مردم خواست در خانه بمانند
  • انتخابات محلی در فرانسه و بایرن هنوز هم برنامه ریزی شده به پیش بروید

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

06:43 تایوان است گزارش شش جدید COVID-19 عفونت — بالاترین تک روز پس از افزایش شیوع آغاز شد. همه این موارد در ارتباط بودند اخیر به خارج از کشور سفر به مصر و اروپا و ژاپن و تایلند است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه تایوانی بهداشت و وزیر رفاه چن Shih-چانگ خواست ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. تایوان تا کنون گزارش شده 59 موارد coronavirus از جمله یک مرگ.

06:38 بانک مرکزی امارات متحده عربی اعلام کرده است 27 میلیارد دلار (€24 میلیارد دلار) بسته محرک برای کمک به بانک های کشور در مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

06:21 در حالی که زندگی در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا آورده شده است به یک وقفه مردم در آلمان نیز محدود کردن فعالیت های خود در پاسخ به شیوع کروناویروس. بیشتر بخوانید درباره آنچه در آلمان انجام شده است در اینجا.

06:12 رأی باز در دولت آلمان از بایرن که در آن انتخابات محلی در حال وقوع با وجود coronavirus بحران است. برخی از 10 میلیون نفر واجد شرایط هستند به بازیگران برگه های رای برای انتخاب شهرداران و نمایندگان است. دولت جنوب ثبت بیش از 680 موارد COVID-19 — دوم-بیشترین تعداد در کشور پس از نوردراین-وستفالن. انتخابات محلی نیز در جریان در فرانسه.

A person wearing a mask walks past the Sagrada Familia on March 14, the first day of a state of emergency in Spain over coronavirus

اقدامات اضطراری در اسپانیا ميانگين سایت های مانند بارسلونا Sagrada Familia و مادرید پلازا شهردار خالی هستند

06:07 نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه خواهد شد به تعویق افتاد دو ماه به دلیل coronavirus محدودیت. در این صورت است که برنامه ریزی شده برای 17 مارس در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در آوریل 24. نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر, چهره اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. او هرگونه تخلف است.

05:48 سراسر کشور انتخابات محلی در فرانسه در حال پیش رفتن با وجود تازه و دور از محدودیت های اعلام شده توسط دولت است. رای گیری روز یکشنبه یک کلید آزمون برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی که می گوید: نظر سنجی برای انتخاب شهرداران و شوراها باید در ادامه برای اطمینان دموکراتیک تداوم. این نگرانی وجود دارد که بهداشت و درمان ترس معنی برخی از رای دهندگان را انتخاب کنید به ماندن در خانه.

05:41 واتیکان می گوید آن هفته عید پاک جشن برگزار خواهد شد بدون یک جماعت با توجه به گسترش COVID-19.

05:33 بسیاری از coronavirus بیماران فوت کرده اند از سپسيس. بیشتر بخوانید درباره اندام اختلال و چگونه از آن اتفاق می افتد در اینجا.

An infographic showing that coughing into the elbow and washing hands regularly are important ways to protect against coronavirus infection

05:23 کره جنوبی را روزانه گزارش جدید کروناویروس عفونت کاهش یافته است زیر 100 برای اولین بار در بیش از سه هفته با توجه به آمار منتشر شده از سوی مقامات بهداشتی. آنها گفته بودند 76 موارد جدید ثبت شده در شنبه, آوردن تعداد کل تشخیص مردم به 8,162. تعداد مرگ و میر نیز افزایش 3 به 75.

05:08 ال سالوادور با اعلام وضعیت اضطراری و تصویب تعلیق بخشی از قانون اساسی به مبارزه با کروناویروس. این کشور در کنگره به تصویب یک سری از اقدامات از جمله محدودیت هایی در مجامع عمومی و محدودیت در جنبش رایگان برای 30 روز. ال سالوادور هنوز به رکورد یک مورد تایید شده از COVID-19 اما اعلام آن به شرح زیر حرکت دیگر کشورهای آمریکای مرکزی از جمله پاناما و هندوراس و گواتمالا به ممنوعیت تجمعات عمومی.

بیشتر بخوانید: جنوب آسیا رهبران به بحث در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس

04:46 مسافر در کشتی کروز که لنگر انداخت در جنوب نیوزیلند هستند که محروم از پیاده در حالی که سه نفر در هیئت مدیره تحت آزمایش برای coronavirus. طلایی شاهزاده خانم است که حمل 3,700 مردم متوقف در شهرک توریستی Akaroa, نزدیکی, Christchurch, در روز یکشنبه. یک مقام بهداشتی گفت: سه مسافر بودند قرنطینه توسط کشتی بعد از یکی از آنها توسعه COVID-19 علائم.

04:33 پلیس در فیلیپین آغاز شده آب بندی کردن سرمایه برای جلوگیری از coronavirus از گسترش. ماموران در حال بررسی درجه حرارت و مدارک شناسایی از افرادی که در حال عبور از طریق ده ها تن از ایستگاه های بازرسی در اطراف مانیل به عنوان بخشی از یک monthlong مستند. تمام پروازهای داخلی و از پرجمعیت شهر لغو شده است. روز شنبه در این کشور گزارش شده و در مجموع 111 عفونت از جمله هشت مرگ و میر.

03:40 هر کس که می رسد در استرالیا را به خود منزوی برای 14 روز نخست وزیر اسکات موریسون گفت. اندازه گیری است که می آید را به زور از نیمه شب یکشنبه با هدف توقف گسترش بیشتر این کروناویروس جدید در کشور است.

02:12 دولت بریتانیا توصیه کرده است شهروندان خود را در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا در میان شیوع کروناویروس. اسپانیا روز شنبه با قرار دادن آن 47 میلیون جمعیت تحت جزئی مستند به مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. انگلستان نیز در برابر توصیه های سفر به دیگر کشورهای اروپایی از جمله لهستان و استونی و همچنین بسیاری از کشورهای در آمریکا از جمله کلمبیا و پاناما. ما در روز شنبه تمدید آن coronavirus ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند.

02:09 بیش از نیمی از 300 coronavirus بیماران در بخش های مراقبت ويژه در فرانسه در سن زیر 60 با توجه به سر از این کشور در آژانس بهداشت عمومی. “آن ضروری است. در حال حاضر زمان برای تغییر رفتار ما” جروم Salomon گفت. یکشنبه, فرانسه آغاز شد و اجرای گسترده محدودیت در زندگی عمومی است.

01:32 چین که در آن شیوع آغاز شده است و در حال حاضر گزارش بیشتر موارد که از خارج از کشور نسبت به داخل. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است که 16 از 20 موارد جدید شناسایی شده در یکشنبه درگیر مردم ورود از خارج از کشور.

01:25 آخرین آمار و ارقام برای فرانسه که از نیمه شب بسته تمام رستوران ها و کافه ها سینما ها و مغازه های غیرضروری هستند 4,480 مورد تأیید و 91 و میر.

01:18 اسپانیا که در آن اقدامات اضطراری برای متوقف کردن گسترش ویروس بودند روز شنبه اعلام کرد در حال حاضر 6,391 موارد را تایید کرد. که افزایش بیش از 600 نفر از شنبه. اسپانیا ثبت شده 195 مرگ و میر.

00:40 دویچه وله خبرنگار الکساندرا فون Nahmen سهام یک بیانیۀ کاخ سفید گفت که رئیس جمهور ایالات متحده را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت و پس از چند تن از اعضای یک هیات برزیلی او ملاقات یک هفته ای پیش آمد با این ویروس.

00:30 اینجا یک روکش جهانی آمار و ارقام:

  • 156,102 موارد تایید شده در سطح جهانی
  • 5,819 میر جهانی
  • 72,624 بهبود

00:02 دنبال دیروز تحولات در اینجا: Coronavirus آخرین: اسپانیا برای رفتن به جزئی مستند بیش از coronavirus

00:01 جارو محدودیت در سراسر فرانسه که به دیدن تئاتر و غیرضروری مغازه ها بسته به اجرا در آمد.

نانومتر se/روپیه (AP, AFP ساعت و dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>