Coronavirus آخرین: فرانسه گسترش محدودیت های چشم ‘new york’

سیاستمداران در اروپا ابراز امیدواری کرد که گسترش coronavirus ممکن است در یا در نزدیکی اوج خود است. تعدادی از جدید COVID-19 نفر در چین شروع به پریدن کرد به مدت شش هفته ، دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

  • تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان نزدیک به دو میلیون نفر با بیش از 117,000 و میر گزارش شده
  • فرانسه گسترش آن coronavirus مستند اقدامات تا مارس 11 گفت: این روز نشانه شروع یک مرحله جدید
  • آلمان در نظر گرفته کاهش مستند محدودیت های به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده
  • ایتالیا و فرانسه و آمریکا دیدن یک قطره در COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته
  • چین گزارش افزایش روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید برای اولین بار در بیش از یک ماه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

21:00 مردم به طور فزاینده ای در حال حرکت زندگی خود را آنلاین به منظور حفظ تماس در حالی که فاصله فیزیکی در طول بیماری همه گیر. که خطرات آن به گفته یکی از DW مفسر.

20:00 وزرای بهداشت از گروه 20 نفره از عمده قدرت اقتصادی صحبت خواهد شد توسط ویدئو کنفرانس در آوریل 19 به نشانی تاثیر coronavirus در جهانی بخش بهداشت و درمان عربستان G20 دبیرخانه گفت.

این زیر یک جلسه از رهبران G20 در ماه گذشته زمانی که آنها متعهد به سهم ملی بهترین شیوه و به منظور توسعه یک مجموعه ای از اقدامات فوری برای مقابله با این بیماری همه گیر.

19:40 در اینجا خلاصه ای از آخرین رویدادها در اروپا:

فرانسه یافته coronavirus مستند اقدامات تا زمانی که ممکن است 11. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت که تاریخ را نشانه آغاز یک مرحله جدید در این کشور مبارزه علیه شیوع بیماری با مدارس و creches به تدریج باز کردن.

فرانسه گزارش داد 574 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه آوردن مجموع آن به حدود 15000 نفر. تعدادی از COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای پنجمین روز متوالی در حال اجرا است. “این بیماری همه گیر است که شروع به کم کردن سرعت. نتایج وجود دارد” پاکسازی گفت.

تعداد افراد کشته شده توسط COVID-19 در انگلستان افزایش یافت به 11,329 دوشنبه. کشور پنجم-بالاترین مرگ و میر در سطح جهان است.

وزیر امور خارجه Domic Raab که ایستاده است در صورت نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از coronavirus گفت: وجود “نشانه های مثبت” انگلستان بود شروع به غلبه بر بحران اما اذعان کرد وجود دارد “هنوز یک راه طولانی برای رفتن.”

“ما هنوز هم گذشته اوج این ویروس,” او گفت:.

اسپانیا شروع اجازه می دهد برخی از مردم بازگشت به کار در روز دوشنبه اما سخت مستند در جای خود باقی مانده برای خیلی از کشور است. فعالیت هایی مانند تولید و ساخت و ساز مجاز به رزومه, اما مغازه ها و کافه ها همچنان بسته است.

در اسپانیا نرخ مرگ و آهسته پس از رسیدن به اوج در اوایل این ماه. این کشور در حال حاضر حدود 170,000 عفونت و بیش از 17,500 مرگ و میر.

ایتالیا تلفات رز بالاتر از 20 ، 000 در روز دوشنبه. کشور گزارش 566 جدید مرگ و میر افزایش از یکشنبه. هر چند فشار در بخش های مراقبت ويژه آغاز شده است به سهولت دولت ایتالیا هفته گذشته گسترش آن در سراسر کشور مستند اقدامات تا زمانی که ممکن است 3. برخی از کتابفروشیها و لوندرس را آغاز بازگشایی بر اساس محاکمه شروع روز سه شنبه.

در آلمانکشور برتر علمی آکادمی گفت: دولت می تواند با خیال راحت شروع به بازگشایی برخی از مدارس در حالی که هنوز رعایت بهداشت قوانین. فروشگاه ها و رستوران ها نیز می تواند بازگشایی, اگر, اجتماعی, فاصله مقررات به شدت به اجرا گذاشته است.

آکادمی اضافه شده که ماسک مورد نیاز باید معرفی و در حالی که ادارات دولتی می تواند به تدریج بازگشایی سفر و اکثریت قریب به اتفاق وقایع عمومی باید به آرامی و تدریجی دوباره معرفی شده است.

ایرلند , وزیر بهداشت گفت: سخت اجتماعی فاصله اقدامات را باید در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن موثر و یا درمان در دسترس است. دولت ایرلند تمدید اقامت خود را در خانه و اقدامات تا زمانی که ممکن است 5.

“وجود ندارد رفتن به سحر و جادو نقطه در شروع ممکن است که در آن زندگی به عنوان ما می دانستیم که قبل از coronavirus می توانید رزومه” سیمون هریس گفت: خبرنگاران به عنوان کشور عفونت افزایش تعداد بالای 10000 با 365 مرگ و میر. “راستگو بودن, اجتماعی, فاصله رفتن به باقی می ماند یک بخشی از زندگی نه فقط در انگلستان بلکه در سراسر جهان تا زمانی که ما به یک واکسن یا درمان موثر.”

بلاروس رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو ادعا کرد هیچ کس در کشور می میرند از coronavirus و اجتماعی فاصله مورد نیاز نمی باشد. بر خلاف بسیاری از کشورها در سراسر جهان بلاروس به تصویب رسید هر مستند اقدامات است. این کشور نگه داشته است مرزهای خود و کلیساها باز و حتی خود را مجاز لیگ فوتبال به ادامه بازی در مقابل جمعیت.

لوکاشنکو توصیف کرده است COVID-19 به عنوان یک “جنون” و پیشنهاد نوشیدن ودکا و بازدید از سونا می تواند به مبارزه با ویروس.

“هیچ کس نمی خواهد بمیرد از coronavirus در کشور ما است. من علنا اعلام این” لوکاشنکو گفت. “ما در حال حاضر ترکیبی از داروها برای نجات مردم است.”

بلاروس وزارت بهداشت ثبت شده حدود 3000 coronavirus موارد و 29 و میر اما لوکاشنکو ادعا کرد کسانی که مرگ و میر به علت شرایط بهداشتی اساسی.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داد شهروندان به آماده شدن برای یک “فوق العاده” بحران کشور گزارش 2,500 جدید کروناویروس عفونت بالاترین روزانه افزایش است. در یک ویدئو کنفرانس با مقامات پوتین گفت: چند هفته آینده خواهد بود “قاطع” و حتی پیشنهاد نظامی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از گسترش این ویروس در صورت لزوم.

دولت باید “در نظر گرفتن تمام حالات برای وضعیت چگونه خواهد شد حتی پیچیده ترین و فوق العاده,” او گفت:.

روز دوشنبه روسیه را سخت ترین ضربه در شهر مسکو شروع به صدور دیجیتال مجوز برای ساکنان در تلاش برای کاهش مستند نقض.

18:58 که کاخ سفید منتشر کرده است در بیانیه ای گفت که این ایده از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به آتش دولت بالا پزشکی متخصص Anthony Fauciشد “مسخره است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد انتقاد از Fauci روز یکشنبه با هشتگ #FireFauci, سوخت رسانی شایعاتی که تهمت بود به دنبال سرنگونی دکتر از نقش خود است.

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت. “دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

شایعه گردش اند برای هفته بیش از این روابط سرد بین تهمت و Fauci به عنوان ما این است که بدترین آمار کشور در جهانی coronavirus بیماری همه گیر. بیش از 560,000 مردم آلوده شده اند و حداقل 22,000 مرده اند.

18:36 فرانسه یافته coronavirus مستند اقدامات تا زمانی که ممکن است 11. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت که تاریخ را نشانه آغاز یک مرحله جدید در این کشور مبارزه علیه شیوع بیماری با مدارس و creches به تدریج باز کردن.

پاکسازی در ابتدا صادر stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار بسته شدن در مارس 17. “بیش از چهار هفته بعدی قوانین باید احترام او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت.

فرانسه گزارش داد 574 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه آوردن مجموع آن به حدود 15000 نفر. تعدادی از COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای پنجمین روز متوالی در حال اجرا است. “این بیماری همه گیر است که شروع به کم کردن سرعت. نتایج وجود دارد” پاکسازی گفت.

“با تشکر برای تلاش های خود را هر روز ما را ساخته اند پیشرفت,” او اضافه شده است. “اما در کشور ما به اندازه کافی آماده برای این بحران است. ما تمام خواهد شد و قرعه کشی تمام عواقب.”

پاکسازی اذعان فرانسه را به ادامه به صورت coronavirus بحران برای چند ماه.

17:57 نیویورک فرماندار اندرو کومو می گوید: “بدترین است” در این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مرگ و میر در کشور در صدر 10,000 دوشنبه.

“من باور دارم که ما در حال حاضر می توانید شروع در مسیر عادی,” او گفت. “بدترین است اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است.”

کومو گفت که 671 نفر تا به حال جان بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 10,056. این نخستین بار بود که در یک هفته است که روزانه تعداد مرگ و میر زیر 700 اما فرماندار هشدار داده بودند هنوز هم در حال مرگ در “وحشتناک سطح از درد و غم و اندوه.”

“این ویروس بسیار خوب در آنچه در آن می کند. آن را یک قاتل است,” او گفت:.

کومو در نشست با فرمانداران از کشورهای همسایه در روز دوشنبه به آمده تا با یک طرح برای بازگشایی اقتصاد است. مقامات گفته اند که از آن خواهد شد یک فرایند تدریجی با تمرکز بر کارگران ضروری و نیاز گسترده تست.

نیویورک کانون COVID-19 بیماری همه گیر. دولت حساب برای تقریبا نیمی از بیش از 22 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

17:45 در بریتانیاو افغانستان Dominic Raab گفت که داده ها نشان می دهد بریتانیا است که هنوز از طریق اوج coronavirus بحران است.

انگلستان باید انتظار تعداد مرگ و میر روزانه برای ادامه به افزایش در این هفته به دنبال یک فلات از دو تا سه هفته با توجه به پاتریک blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی.

“شما می خواهم انتظار می رود که (فلات) برای رفتن برای دو یا سه هفته اما من نمی تواند کاملا مطمئن شوید که در این زمان که” blue palace hotel گفت: در روزانه دولت در کنفرانس خبری. پس از فلات تعداد مرگ و میر روزانه باید شروع به رها کردن او اضافه شده است.

17:30 روزانه coronavirus موارد در ایتالیا کاهش یافته است اما مرگ و میر ناشی از COVID-19 گل رز در روز دوشنبه.

این کشور مرگ و میر را در صدر 20,465 با 566 جدید مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته با توجه به رم مبتنی بر عمران سازمان حفاظت.

ایتالیا مرگ و میر است و دومین در جهان پس از ایالات متحده است. افزایش عفونت های جدید آهسته به 3,153 از قبلی 4,092. تعداد موارد جدید به پایین ترین سطح از آوریل 7.

تعدادی از بیماران بدحال از سوی دیگر کاهش یافته است برای دهمین روز پیاپی.

دوشنبه شاهد کاهش در بیماران دریافت کننده مراقبت های ویژه از اوج 4,068 در مارس 3 به 3,260 تایید بهبود در این کشور coronavirus COVID-19 روند.

هفته گذشته ایتالیا گسترش آن در سراسر کشور مستند تا زمانی که ممکن است 3.

17:20 همیشه از رومئو و ژولیت, بالکن همراه شده است با عشق در برابر شانس. در حال حاضر انزوای اجتماعی به دلیل COVID-19 معنی عاشقان شده اند با استفاده از خود را streetside گالری به عنوان یک محل به کراوات گره در. ادامه مطلب در اینجا از DW.

17:00 پلیس در صربستان را از اتهام مدیر دولتی مراقبت از سالمندان خانه در جنوب شهر Nis پس از 139 از ساکنان آن به ترتيب مبتلا به کوروناویروس.

این مرد بازداشت شد و به اتهام هر دو “تشدید جنایت علیه بهداشت عمومی” و گسترش بیماری ها با توجه به صربستان در تالار وزارت کشور.

بسیاری از 135 نفر زندگی می کردند که در مرکز و چهار کارکنان تا کنون دچار علائم خفیف ویروس.

با توجه به صربی اپیدمیولوژی Branislav Tiodorovic یک “فقدان نظم و انضباط” و “اجازه می دهد از پیاده روی در خارج و بازديد” تا به حال منجر به شیوع.

تا کنون coronavirus کشته شدن 85 نفر در کشور بالکان.

16:40 coronavirus است 10 بار کشنده تر از آنفولانزای خوکیسازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما می دانیم که COVID-19 سریع گسترش می یابد و ما می دانیم آن است که کشنده 10 بار کشنده تر از 2009 آنفولانزای همه گیر” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

Tedros همچنین هشدار داد کشورها در برابر لغو مستندات بیش از حد به سرعت.

“این تصمیم گیری باید بر اساس اولین و مهمترین در حفاظت از سلامت انسان و هدایت آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس و چگونه آن را رفتار” او گفت:. “اقدامات کنترلی باید برداشته شود بسیار به آرامی و با کنترل. این نمی تواند اتفاق می افتد همه در یک بار.”

این است که مجموعه ای به انتشار استراتژیک راهنمایی برای کشورهای در حال برنامه ریزی برای لغو محدودیت یا مستندات ارائه مشاوره در مورد چگونه برای رفتن در مورد انجام این کار. این که تاکید کرد که کاهش در محدودیت به این معنا نیست که انتقال را متوقف کرده اند.

“در نهایت توسعه و تحویل امن و موثر واکسن مورد نیاز خواهد بود به طور کامل قطع انتقال” Tedros توضیح داد.

16:15 در سراسر کشور مستند در هند برای جلوگیری از گسترش از کروناویروس که باعث مشکلات اقتصادی برای همه شهروندان است به آسیب رساندن به این کشور را کارگران جنسی که در حال پیدا کردن آن غیر ممکن است برای زنده ماندن. بیشتر بخوانید از دویچه وله میز آسیا در اینجا.

15:50 مرگ و میر در انگلستان بیمارستان از coronavirus افزایش یافته است 717 به 11,239. این افزایش روزانه پایین برای چند روز اگر چه این ممکن است به دلیل تعداد اغلب رها کردن پس از یک آخر هفته با توجه به تاخیر در تلفیقی داده است.

تعداد کل مرگ و میر ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر است. انگلستان در حال حاضر 89,554 تایید موارد COVID-19 پنجم-بالاترین در جهان است.

کارشناسان هشدار داده اند که بریتانیا ممکن است به زودی تبدیل به بدترین آمار کشور در اروپا و حتی سبقت ایتالیا.

صدراعظم از خزانه Rishi Sunak نیز گفت که او انتظار می رود انگلیسی, تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن تا 30 درصد به دلیل جاری مستند.

15:42 Top دانشمندان آلمانی گفت که این کشور می تواند شروع به کاهش عمومی محدودیت پس از مارس 19. آنگلا مرکل خواهد این را به حساب زمانی که دولت تصمیم می گیرد که چگونه برای ادامه.بیشتر بخوانید از DW اخبار تیم اینجا.

15:32 ولادیمیر پوتین می گوید روسیه ممکن است نیاز به استفاده نظامی خود را برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. این کشور گزارش داد یک رکورد 2,558 جدید COVID-19 موارد در دوشنبه آوردن مجموع آن تعداد از عفونت به بیش از 18,000 با 148 مرگ و میر.

در طی یک ویدئو کنفرانس با مقامات دولت پوتین اشاره کرد که ارتش روسیه فرستاده بود پزشکان و تجهیزات داخلی به ایتالیا و صربستان در هفته های اخیر و همچنین در دفاع از حمل و نقل تجهیزات پزشکی به آمریکا.

“شما نیاز به استفاده از این تجربه البته و به یاد داشته باشید که همه این گزینه ها از جمله گزینه های وزارت دفاع در صورت نیاز می تواند و باید درگیر در اینجا” رئیس جمهور روسیه گفت.

مناطق مختلفی در روسیه در حال حاضر در مستند از جمله سخت ترین ضربه منطقه مسکو. ساکنان گفته شده است به ماندن در خانه مگر اینکه خرید مواد غذایی به دنبال درمان های پزشکی و یا انجام دیگر کارهای ضروری.

15:05 با بیماری همه گیر کوروناویروس توقف تقریبا تمام زندگی ورزش در bookmakers به دنبال بازی های کازینو آنلاین و مجازی ورزش است. در حالی که مسابقات فوتبال و اسب دوانی, ممکن, مجازی, خطرات همه بیش از حد واقعی است. بیشتر بخوانید از دویچه وله تیم های ورزشی در اینجا.

14:55 پلیس در برلین شکست بزرگ جشن تولد جمع آوری در ساعات اولیه روز جمعه با تجاوز آلمان و اجتماعی فاصله محدودیت.

16-ساله شد جشن با 31 نفر دیگر در یک آپارتمان در پایتخت آلمان مرکزی Mitte محله. مادر دختر ظاهرا اجاره ملک به ویژه برای این مناسبت است.

“اگر یک دختر با هم با 31 مهمانان جشن تولد 16 و مادر خود را ظاهرا اجاره 2.5 اتاق آپارتمان در Mitte برای این منظور پس از آن متاسفانه ما نیست توقف فقط به گفتن تبریک” برلین پلیس توییتی.

پلیس افزود که تمام 32 حزب شرکت کنندگان و همچنین به عنوان مادر و آپارتمان صاحبخانه بودند و در حال بررسی برای ارتکاب جرم و نقض اجتماعی فاصله قوانین در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

14:00 در اندونزیمحققان هشدار داده اند که دولت قصد دارد اجازه می دهد میلیون ها نفر از مردم را به ترک خانه خود و روستاها در پایان ماه مبارک رمضان می تواند منجر به افزایش عفونت کروناویروس.

خروج شناخته شده به عنوان “mudik” در اندونزی به طور سنتی پیروی از اسلام روزه در ماه است. رئیس جمهور Joko Widodo مقاومت کرده است تماس است که او باید به جای ممنوعیت سفر پیش از جشنواره است. او امیدوار است که مقامات قادر خواهد بود برای متقاعد کردن مردم برای ماندن در خانه و بدون اعمال محدودیت های جدی در زندگی عمومی است.

کارشناسان بهداشت می گویند وجود دارد می تواند یک میلیون عفونت در جزیره جاوا در ژوئیه اگر mudik می گیرد.

اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت ترین در جهان ثبت کرده است که بیشترین مرگ و میر از هر کشور آسیایی به غیر از چین و خود را از دولت دریافت کرده است سنگین انتقاد خود را برای دست زدن به بحران است.

اندونزی 4,557 مورد تأیید و 399 نفر کشته شده اند.

13:13 دولت آلمان از بایرن است “با احتیاط خوش بینانه” در مبارزه با کروناویروس به عنوان نرخ ابتلا به عفونت کند.

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است امکان را به همه روشن است اما “ما دلیل باید با احتیاط خوش بینانه گفت:” بایرن وزیر بهداشت ملانی Huml به آلمان آژانس خبری DPA.

در مجموع 33,329 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در روز دوشنبه. این نماینده 547 موارد بیشتر از روز قبل و یا یک افزایش 1.7%. در گذشته اعداد استفاده می شود به افزایش قابل توجهی سریع تر با توجه به dpa.

“این اقدامات تعطیلی مدارس و اقامت در خانه محدودیت هایی که تحت تاثیر قرار گرفته” گفت: Huml.

با توجه به تعطیلات عید پاک نتایج آزمون از برخی از آزمایشگاه های از دست رفته بودند به این معنی که آخرین ارقام مشاهده می شود “با احتیاط” اضافه شده Huml.

12:46 این تعداد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در هلند افزایش یافته 86 به 2,823 هلندی مقامات بهداشتی می گویند.

موسسه ملی بهداشت گفت: در مجموع تایید coronavirus موارد افزایش پیدا کرده 964 به 26,551.

نخست وزیر هلند به دادگاه تجدید نظر به ملت خود را به پایبندی به اجتماعی فاصله قوانین پیش از آخر هفته عید پاک. او هشدار داد که این امر مدت زمان طولانی را برای این کشور به حالت عادی بازگشت.

12:04 آلمان آکادمی ملی علوم Leopoldina, گفت: دولت می تواند با خیال راحت شروع به بازگشایی برخی از مدارس در حالی که هنوز رعایت بهداشت قوانین است که برای کمک به محدود کردن گسترش COVID-19. شروع مجدد مدارس می تواند کمک به عادی سازی جدید قوانین بهداشتی و کمک به احیای زندگی عمومی گفت: آکادمی.

آن هشدار داده است که عفونت های جدید نیاز به باقی می ماند در سطح قابل کنترل برای مدارس به بازگشایی شد. دولت باید آن را یک نیاز به پوشیدن ماسک صورت در حمل و نقل عمومی و در برخی جاهای دیگر اضافه شد.

آنگلا مرکل و رهبران آلمان 16 متحده تنظیم شده عملا دیدار در 15 آوریل برای ارزیابی در سراسر کشور محدودیت در زندگی عمومی است. پیشنهادات خود را از آکادمی خواهد بود از نزدیک در نظر گرفته توییتی DW سیاسی خبرنگار کیت بردی.

10:54 دبی امارات شرکت هواپیمایی عمل محدود خدمات مسافر به الجزایر, تونس, جاکارتا, Manila, تایپه, کابل و شیکاگو گفت: این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای در وب سایت خود را. دولت متعلق به خطوط هوایی به حالت تعلیق خدمات به طور منظم در ماه گذشته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

پرواز خواهد بود خروجی تنها به “تسهیل ساکنان و بازدید کنندگان که مایل به بازگشت به خانه گفت:” بیانیه است. آن را می گویند نیست که پرواز را به کار گیرند. در طول پرواز مسافران را ملزم به اعمال اجتماعی فاصله دستورالعمل و پوشیدن ماسک در فرودگاه و هواپیما. کابین چمدان را نمی توان مجاز و خدمات غذایی خواهد بود “اصلاح شده برای کاهش تماس با ما در خدمات غذایی و خطر ابتلا به عفونت است.”

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر ارائه می دهد خروجی خدمات به لندن و فرانکفورت.

10:48 سنبله در تعداد COVID-19 بيمار باعث شده است تا مقامات کوزوو پایتخت پریشتینا, برای قرار دادن شهر تحت قرنطینه. وزارت بهداشت گزارش 79 موارد جدید در بعد از ظهر یکشنبه آوردن مجموع در این شهرستان به 362. هفت نفر فوت کرده اند از این بیماری است.

قرنطینه مقررات به این معنی است که مردم تنها با مجوز ممکن است وارد کنید و یا ترک شهر. یکی دیگر از شش کوزوو را 38 مناطق نیز تحت قرنطینه. با توجه به اطلاعات از سفارت آلمان در پریشتینا مدارس و دانشگاه ها وجود دارد بسته شده اند پس مارس 12 و تمام رسانه های خرده فروشی و رستوران ها و میله های به غیر از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها از مارس 14.

09:31 پلیس ساخته شده خارجی گردشگران در هند شمالی Uttarakhand دولت نوشتن “من متاسفم” 500 بار به عنوان یک مجازات برای نقض در سراسر کشور مستند رسانه های محلی گزارش. هند اعلام کرد 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونت. مردم مجاز به ترک خانه های خود تنها به موارد ضروری و پزشکی است.

ده گردشگران از کشورهای آمریکا و استرالیا و مکزیک و اسرائیل گرفتار شده بودند پیاده روی در کنار رودخانه گنگ در ریشیکش. به عنوان مجازات آنها هر دستور به نوشتن “من دنبال مستند I am sorry” 500 بار بر روی ورق کاغذ.

این Uttarakhand دولت آرام محدودیت در حرکت از 7 صبح تا 1 بعد از ظهر به وقت محلی (0130 – 07:30 UTC) برای مردم برای تکمیل کارهای خود و دریافت منابع. اما رومینگ در اطراف بدون هیچ دلیلی مجاز نیست گفت: Vinod شارما مسئول پلیس پست در Tapowan گزارش News18.

“آنها مهمان کشور ما هستند اما بارها و بارها با شکستن قوانین توسط loitering,” شارما گفت: آلمان آژانس خبری dpa. او افزود که وجود دارد حدود 600 گردشگران در ریشیکش یک معبد هندو در شهر شناخته شده برای آن معنوی و یوگا خلوت.

هند به گسترش مستند تا مارس 30. آن است که تا کنون دیده می شود در مجموع 9,240 coronavirus موارد از جمله 331 مرگ و میر.

08:42 نخست وزیر ژاپن شینزو آبه را “ماندن در خانه” پست های رسانه های اجتماعی را به خود جلب کرده نقد به مردم تلاش از نظر مالی با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است. آبه صادر حالت اضطراری سه شنبه گذشته به مدت هفت استان از جمله توکیو و اوزاکا درخواست ساکنان در این مناطق به در خانه باقی می ماند.

این کلیپ ویدئویی کوتاه در آبه در Twitter و Facebook یک تقسیم صفحه نمایش: در یک طرف آبه دیده می شود بر روی مبل آغوش گرفتن سگ خود را و نوشیدن یک فنجان چای. نیم دیگر را نشان می دهد محبوب نوازنده Gen Hoshino نواختن گیتار و آواز خواندن یک آهنگ آرامش بخش. “شما نمی دیدن دوستان خود را. شما اصلا به نوشیدن احزاب است. اما همه اقدامات مانند اینها کمک به نجات بسیاری از زندگی” نوشته آبه در یک عنوان همراه با پست در توییتر.

بسیاری از واکنش نشان داد و با عصبانیت از دیدن پست خود به عنوان خارج از لمس. “غیر منظم کارگران تنها آب آشامیدنی مادران تنها در تلاش برای زنده ماندن بدون پرداخت قبوض آب و برق موقت کارگران مجبور به ترک آپارتمان خود شما در حال تماشای آبه آرامش بخش در خانه ؟ زنده ماندن و عصبانی!” توییتی Mitsuteru سودا رسمی در اتحادیه ملی عمومی کارگران توکیو Tobu.

برخی از کاربران توییتر با اشاره به این که برخی از مردم مجبور به سفر به کار و نمی تواند اجتناب از استفاده از شلوغ قطار. نوشته های دیگران است که هر کس می تواند در خانه نشستن روی مبل های لوکس.

Hoshino گفت: بعد از آن در Instagram که کلیپ از او آواز مورد استفاده قرار گرفت و بدون اجازه او.

08:33 چین گفته است که آن “آفریقا برادران” هستند نه اینکه تبعیض در کشور آمریکا اتهامات که آفریقایی هستند بدرفتاری در جنوب شهر گوانگژو به عنوان ضد خارجی احساسات دامن زده است توسط coronavirus بحران است. سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian را رد کرد و این اتهامات را به عنوان یک پیشنهاد به صدمه زدن به پکن روابط با کشورهای آفریقایی.

گزارش های پدید آمده در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر از آفریقایی بودن اخراج از خانه های خود و خودداری از اسکان در هتل ها در این شهر با بسیاری از در چین از ترس دوم COVID-19 موج معرفی شده از خارج از کشور.

07:14 برخی از اسپانیا را غیر ضروری کارگراناز بخش هایی مانند ساخت و ساز و صنعت در حال بازگشت به محل کار خود را در روز دوشنبه. می آید دو هفته پس از دولت دستور داد تمام غیر ضروری فعالیت به توقف در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus. پلیس دست از ماسک صورت برای بازگشت کارگران در مترو و ایستگاه های قطار.

اسپانیا روز یکشنبه گزارش داد که پایین ترین رشد روزانه در عفونت در سه هفته. نخست وزیر پدرو سانچز اصرار داشت که این کشور “به مراتب از پیروزی” در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما همه مشتاق به بازگشت در خیابان… اما ما تمایل بیشتری برای پیروزی در جنگ و جلوگیری از عود,” او گفت:.

اکثر اسپانیا جمعیت باقی می ماند تحت مستند در خانه های خود. مدارس, میله, رستوران ها, فرهنگی, مکانهای تفریحی و مراکز تمام باقی می ماند بسته شده است.

ادامه مطلب: اسپانیا در مورد پایه درآمد برای فقیرترین میان coronavirus خرید اینترنتی

Police in Spain are seen handing out face masks to people at metro and train stations

پلیس در اسپانیا دیده می شود توزیع ماسک صورت برای مردم در مترو و ایستگاه های قطار

06:20 چین روز دوشنبه گزارش داد که کمترین روزانه تعداد coronavirus موارد پس از 6 مارس با 108 عفونت های جدید ثبت شده است. ده از موارد به صورت محلی منتقل می شود, افزایش جدید پس از چند روز در پایان ماه مارس است که در آن هیچ گونه عفونت ها ثبت شد. دیگران در میان مسافران بازگشت از خارج از کشور با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

رسانه های دولتی گزارش داده اند که مردم با عبور از روسیه در حال گسترش این ویروس در شهر مرزی Suifenhe در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ. برخی از 300 مورد تاييد شده بود در شهر دوشنبه. این کشور در تلاش است برای جلوگیری از موج دوم COVID-19 عفونت پس از اولین شیوع کشته شدن بیش از 3000 نفر و بیمار بیش از 80 ، 000.

06:06 مقامات دستور کارگران در یک واحد از سامسونگ صفحه نمایش کارخانه در شمال ویتنام به قرنطینه می شود و پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش خبرگزاری رویترز. 25 ساله و کارگر در EQC-SI واحد از سامسونگ صفحه نمایش کارخانه در بس نینها پروینک آزمایش مثبت در یکشنبه, با توجه به بیانیه منتشر شده در روز دوشنبه توسط ضد COVID-19 نیروی کار از همسایه Bac Giang province.

فن آوری های غول پیکر سامسونگ تایید است گفت: خطوط تولید خود در این کشور شده بود را تحت تاثیر قرار. سامسونگ الکترونیک بزرگترین سرمایه گذار خارجی در جنوب شرقی آسیا کشور است. حمل و نقل محصولات خود را به حساب برای حدود یک چهارم از ویتنام صادرات است. ویتنام دارای 262 تایید موارد با مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر بخوانید درباره ویتنام استراتژی برای مقابله با COVID-19 بحران در اینجا: چگونه ویتنام است که برنده آن ‘جنگ’ در coronavirus

05:57 رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می رود که می گویند در یک ملی آدرس در دوشنبه شب چه مدت فرانسه ادامه خواهد داد تا در مستند پس از یک فرمت به محدودیت های فعلی فراتر اولیه پایان تاریخ 15 آوریل اعلام شد هفته گذشته است.

رسانه ها بر این باورند که این اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس اولین بار در جای خود قرار داده در 17 مارس می تواند در حال حاضر گذشته تا اواسط ماه مه حداقل با فرانسه در شورای علمی توصیه یک دوره حداقل شش هفته.

مردم در فرانسه ممنوع شده است از ترک خانه های خود را برای بیش از یک ساعت در روز و باقی می ماند باید در شعاع 1 کیلومتری از خانه های خود. آنها اجازه بیرون رفتن تنها به دلایل از قبیل خرید لوازم ضروری و یا ورزش.

05:00 منابع دولتی در هند می گویند که این کشور می خواهد برخی از صنایع به از سرگیری تولید پس از 15 آوریل حتی اگر یک زمان سه هفته مستند با توجه به پایان روز سه شنبه است که انتظار می رود تمدید شود تا پایان مارس.

یک منبع گفت: خبرگزاری رویترز که هر گونه عملیات تولید که انجام راه اندازی مجدد خواهد باید مطابق با دستورالعمل های بهداشتی که هنوز در حال کشیده شده است. یک نامه از وزارت صنایع به وزارت خانه دیده می شود, رویترز اشاره, خودرو, پارچه, دفاع و الکترونیک به عنوان بخش هایی که می تواند از سرگیری تولید.

اقتصاددانان هشدار داده اند که هند در حال حاضر متزلزل اقتصاد خواهد بود به شدت تحت تاثیر این مستند با بیکاری احتمالا افزایش به سطح رکورد. هند تا به حال 9,205 موارد عفونت کروناویروس با 331 نفر در حال مرگ از COVID-19 همانطور که از صبح روز دوشنبه.

03:11 منطقه ما قاضی حکم کرد که Alabama نمی ممنوعیت سقط جنین به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به شیوع بیماری است. قاضی Emma Thompson منتشر دستور مقدماتی به دنبال درمانگاه برای جلوگیری دولت از منع سقط جنین به عنوان بخشی از ممنوعیت های انتخابی روش های پزشکی در طول بیماری همه گیر. تامپسون گفت: سقط جنین ارائه دهندگان می توانند انتخاب کنند که آیا یک روش می توانید صبر کنید.

“بر اساس زمان ثبت متهمان تلاش برای مبارزه با COVID-19 نیست بیشتر آسیب پایدار اعمال شده توسط محرومیت از یک فرد حق فسخ بارداری, توسط بی بار و یا افزایش خطر در بیماران تحمیل شده توسط یک تاخیر روش یا ابر غیرمجاز پیگرد قانونی در برابر دهندگان” تامپسون اعلام کرد.

03:00 نهایی بازگشت از 500 آلمانی مسافران از نیوزیلند اتفاق خواهد افتاد امشب در یک لوفت هانزا پرواز از اوکلند به فرانکفورت. به همین مناسبت Auckland آسمان برج روشن خواهد شد در رنگ های آلمان پرچم ملی به عنوان A380 می کند پایین گذر بیش بندر در این نزدیکی هست. نیوزیلند تا به حال یکی از بیشترین تعداد آلمانی ها رشته در خارج از کشور (حدود 12000) پس از سفر از محدودیت های بیش از COVID-19 اثر صورت گرفت.

02:15 در اینجا آخرین است, از سراسر آمریکا:

مکزیک: مقامات بهداشت تایید کرده اند 442 عفونت های جدید و 23 جدید مرگ و میر. معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: مکزیک ممکن است به عنوان بسیاری از 26,500 افراد آلوده گفت: تعداد زیادی که شما احتمالا لازم نیست که علائم و یا تشخیص داده نمی شد. آخرین آمار و ارقام: 4,219 آلوده 273 مرگ و میر 1,772 بازیافت.

ایالات متحده: آمریکا ممکن است آماده به آرامی شروع بازگشایی در برخی از دولت مقامات بالا پیشنهاد کرده اند به امید ظهور که شیوع نگه دارید. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا می خواستم بزرگترین اقتصاد جهان به “مشتاق برای رفتن” عید پاک یکشنبه. با این حال بسیاری از کشور باقی مانده در یک وقفه و کلیساها در زمان جشن های آنلاین برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که به کشته شدن بیش از 22,000 نفر در سراسر کشور است. در ضمن تهمت به دفاع از رکورد خود در میان اتهامات که او در پاسخ تهدیدات شیوع در ایالات متحده است. آخرین آمار و ارقام: 556,044 آلوده 22,073 مرگ و میر 42,735 بازیافت.

کانادا: تعدادی از کشورها اصولا کانادا خواسته اند ایران را به تعویق دانلود داده ها در جعبه های سیاه و سفید از یک سیم اوکراین پرواز بین المللی با توجه به محدودیت های مسافرتی. ایمنی حمل و نقل کانادا (TSB) رئیس جمهور کتی فاکس تاکید کرد که سازمان ملل نگران هستند “اضطراب برای دانلود و تحلیل ضبط ادامه” اما که همه کشورها “ارائه شده سازگار واکنش نشان می دهد که سفر غیر ممکن بود در این زمان و به احتمال زیاد برای برخی از زمان آمده است.” وجود 57 شهروندان کانادایی که در جریان سقوط هواپیما در ژانویه 8. آخرین آمار و ارقام: 24,299 آلوده 717 مرگ و میر 7,172 بازیافت.

برزیل: 97-سال-بانوی پیر تبدیل شده است و این کشور قدیمی ترین بازمانده از coronavirus. جینا Dal Colleto در بیمارستان بستری شد در مارس 1 و شانس خود را به نظر می رسد حداقل است. اما Dal Colleto هم اکنون منتشر شده است در یک صندلی چرخدار از سائو پائولو را در ویلا نوا ستاره بیمارستان به تشویق از پزشکان و پرستاران است. برزیل بدترین آمار کشور در آمریکای لاتین است. آخرین آمار و ارقام: 22,192 آلوده 1,223 مرگ 173 بازیافت.

پرو: وزارت بهداشت گزارش آن را انجام داده است 45,272 تست سريع به عنوان از آوریل 12. پرو تا کنون ثبت نام 7,519 موارد با 193 مرگ و میر. آخرین آمار و ارقام: 7519 آلوده 193 مرگ و میر 1,798 بازیافت.

اکوادور: رئیس جمهور لنین مورنو و اعضای کابینه گرفته اند 50 درصد کاهش پرداخت. چهره های سیاسی ساخته شده و این حرکت به عنوان کشور آمریکای جنوبی دعوا به دفع رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. آخرین آمار و ارقام: 7,466 آلوده 333 مرگ و میر 501 بازیافت.

السالوادور: کنگره به تمدید اضطراری ملی است که اجازه می دهد تا دولت به طولانی شدن برخی اقدامات بهداشت. فرمت معنی خواهد بود که قانونگذاران در حال حاضر اضافی چهار روز که در طی آن آنها گفت: آنها را به کار با دولت رئیس جمهور نایب Bukele و کار بر روی مشکلات متصل به اقتصاد و بهداشت و حقوق بشر است. آخرین رقم: 125 آلوده 6 مرگ و میر, 21 بازیافت.

01:09 پرو بازداشت یک شهروند چینی به صورت غیر قانونی انجام coronavirus تست با کیت های به سرقت رفته از این کشور آمریکای جنوبی را به وزارت بهداشت. Tianxing ژانگ دستگیر شد در لیما پرو پایتخت به عنوان او در مورد به انجام آزمون با دو زن در درب خانه خود پلیس را تایید کرد. زنان پرداخت کرده ژانگ برای انجام سریع خانه تست.

36 ساله “شد اقدام به انجام سریع آزمایشات COVID-19 که او به سرقت رفته” از لیما سور اقتدار بهداشت که در آن او کار می کرد به گفته پلیس در بیانیه ای. ژانگ با پوشیدن یک ماسک و یک نور آبی پزشکی صحن زمانی که او دستگیر شد توسط دولت و پلیس امنیتی.

00:49 یک روکش از حوادث روز گذشته:

پاپ فرانسیس ارائه همدردی برای کسانی که نمی توانند برای خداحافظی به عزیزان خود را در حالی که تماس در اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نشان دادن همبستگی. او نظرات خود را در طول عید پاک توده بود که livestreamed به میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان را رد کرد, استعفای وزیر کشور سلیمان Soylu. پیشتر در روز یکشنبه Soylu گفت: او استعفا بیش از bungled دو روز مقررات منع رفت و آمد در شهرهای مهم ترکیه.

در ما, Anthony Fauci این متخصص بیماری همه گیر شده است که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بخش هایی از این کشور می تواند شروع به کاهش محدودیت در انعکاس احساسات ابراز قبلا توسط استفان هان کمیسر غذا و دارو.

ایتالیا گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر از تاریخ 19 مارس با یک تلفن از 431. شکل علائم افت قابل ملاحظه ای از روز قبل هنگامی که آن را گزارش 619 مرگ و میر. همچنین این گزارش کاهش موارد و تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه.

در آلمانفرانکفورت پلیس مورد حمله قرار گرفتند توسط اراذل و اوباش در حدود 20 نفر با سنگ و میله های آهن در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفته است. در ضمن آلمان تنظیم شده است منجر به “کروناویروس ریاست جمهوری” زمانی که کشور راس چرخش اتحادیه اروپا شورای ریاست جمهوری در ماه جولای.

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در سمت چپ بیمارستان ستایش از کشور خدمات بهداشت ملی (NHS). دولت هر چند هشدار داده که بریتانیا به خطرات داشتن بالاترین مرگ و میر از COVID-19 در اروپا به عنوان تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری در انگلستان بيمارستان پیشی گرفته 10,000.

00:26 جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است ادعا می کند به عنوان “خبر جعلی” است که او را نادیده گرفته هشدار از وقوع برابر کارشناس مشاوره اجتماعی فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای رد این اتهامات گفت: “اگر این خبر جعلی حزب مخالف هل دادن با همه آنها ممکن است این واقعیت است که رئیس جمهور تهمت ‘نادیده گرفته اوایل هشدار در مورد خطر,’ پس چرا رسانه ای و حزب دموکرات شدیدا انتقاد من وقتی که من نهاد سفر بان کی مون در چین ؟ آنها گفتند: ‘در اوایل و نه لازم است.’ فاسد رسانه ای!”

رئيس جمهور در نظرات آمده در پی نیویورک تایمز گزارش حاکی از این است که ما بهداشت عمومی, مشاور,,,, Dr Anthony Fauci و دیگر مقامات ارشد توصیه شده بود تهمت به پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات در ماه فوریه است. در آن زمان این پیشنهاد رد شد توسط رئیس جمهور تنها برای او به عقب برگردند و یک ماه بعد.

خواسته در سی ان ان چرا دولت نمی توجه به مشاوره Fauci گفت: “شما می دانید که … که من چند بار گفته اند ما به آن نگاه کنید از خالص بهداشت نبوده است. ما را توصیه. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. آن است که آنچه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

00:05 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن همه از روز یکشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi/روپیه (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme