یک آمریکایی و یک شهروند کشته شده اند و رنج می برند علائم کروناویروس, مارک اولین غیر چینی مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

آخرین آمار و ارقام

جهانی بهداشت مقامات گزارش کرده اند 34,800 موارد coronavirus در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق موارد در سرزمین اصلی چین که در آن وجود دارد تایید 34,546 عفونت.

این ویروس کشته 722 نفر در چین از جمله دو خارجی. بسیاری از مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

ادامه مطلب: چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus

3,399 مورد جدید گزارش شده در طی یک دوره 24 ساعته در چین نیز به عنوان یکی دیگر از 86, مرگ و میر, چینی مقامات بهداشتی میگویند.

Workers pack medical masks in plastic

یکی دیگر از آخرین لحظات بیمارستان

دوم موقت بیمارستان باز در ووهان شهرستان در مرکز شیوع کروناویروس در روز شنبه. این Leishenshan بیمارستان دارای 32 بخش با مجموع 1500 تخت و جراحی در اتاق عمل. اول پزشکی خدمه وارد صبح روز شنبه. بيماران با توجه به پیگیری های بعد در روز.

این شهر به سرعت در حال تبدیل ساختمان به بیمارستان برای مقابله با تعداد بالا coronavirus عفونت. اولین موقت بیمارستان با 1000 تخت باز کرده بود روز دوشنبه پس از یک سریع در 10 روز مرحله ساخت و ساز.

همانطور که از شنبه این استان بود 24,953 تشخيص موارد از coronavirus. Coronavirus را کشته است 699 نفر در استان هوبئی.

اولین غیر چینی مرگ و میر

سفارت آمریکا گزارش روز شنبه thata 60 ساله شهروند ایالات متحده که تا به حال قرارداد coronavirus درگذشت در ووهان در روز پنج شنبه اولین غیر چینی بیمار شناخته شده به تسلیم شدن به عفونت است.

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: بیش از 30000 آلوده در چین

یک مرد ژاپنی در ووهان نیز درگذشت و پس از نشان دادن علائم سازگار با ویروس, ژاپن, وزارت امور خارجه تایید کرد هر چند علت مرگ ذکر شده بود به عنوان ذات الریه ویروسی به علت مشکلات در تشخیص این بیماری است.

کشتی کروز بحران

کروز کشتی گیر در بندر یوکوهاما در ژاپن آغاز شد چهارمین روز از قرنطینه در روز شنبه. سه نفر سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای عفونت ژاپن وزارت بهداشت گفت: آوردن تعداد موارد تایید شده در هیئت مدیره به 64 از جمله یک مورد بسیار مهم است. یک مسافر که تا به حال متحرك کشتی در ماه ژانویه بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در اطراف 3,700 بین المللی مسافر و خدمه در حال حاضر در رشته کشتی. آنها ممکن است اجازه پیاده تا 19 فوریه در اولین.

در تایوان مقامات شروع غربالگری برخی از 1700 تایوانی مسافران در کشتی کروز ستاره دلو پس از آن در بازگشت از ژاپن است. در روز پنج شنبه, تایوان آن گفته بود دیگر نمی خواهد اجازه می دهد بین المللی کشتی های کروز به اسکله در بنادر است. یک استثنا ساخته شده بود برای SuperStarAquarius به دلیل آن است که حمل تایوانی اتباع.

سلاح ساز نیش ترمزی میزند از نمایشگاه هوایی

لاکهید مارتین پارسیان, آمریکا, سلاح, ساز گفت: در روز جمعه که آن را نمی خواهد شرکت در یک نمایشگاه هوایی در سنگاپور در هفته آینده با استناد به نگرانی های بیش از coronavirus.

این شرکت با اشاره به جمعه تصمیم سنگاپور وزارت بهداشت به اعلام کد پرتقال بهداشت هشدار.

“ما مشخص شد این بود که در بهترین منافع کارکنان و هم تراز با وزارت دفاع تصمیم به کاهش حضور خود” این شرکت اعلام کرد.

kp/rc (AP, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im