Coronavirus آخرین: اروپا هنوز هم در چشم طوفان ” به عنوان جهانی موارد پیش افتادن از 2 میلیون

به عنوان در سراسر جهان تعداد coronavirus موارد پیشی گرفتن 2 میلیون و آلمان مشخص شده برنامه های خود را به تدریج خود را بالا ببرد مستند. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی coronavirus موارد پیش افتادن از 2 میلیون با بیش از 134,000 و میر گزارش شده
  • هشدار صندوق بین المللی پول آسیا رشد را ‘متوقف’
  • چه کسی می گوید چندین کشور اروپایی هنوز به احساس پر تاثیر در حالی که دیگران در حال تجربه یک آرامش

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

10:30 از بانک جهانی رئیس آفریقا اقتصاددان آلبرت Zeufack گفته DW جامعه بین المللی واقعا نیاز به “گام به بالا و کمک به آفریقا صورت این بحران است.”

“آفریقا نیز نیاز به هماهنگی درون بنابراین اتحادیه آفریقا در حال کار به وضوح با هر دو صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به مذاکره با طلبکاران,” او گفت:. “این مهم است به درک که بسیاری از آفریقا بدهی متعلق به بخش خصوصی است.”

10:00 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen تکرار یک عذرخواهی به ایتالیا به نمایندگی از اروپا برای شکست خود را به انجام بیشتر برای کمک در شروع این بیماری همه گیر. “درست است که هیچ کس واقعا آماده برای این است. این هم درست است که بیش از حد بسیاری از آنها وجود ندارد در زمانی که ایتالیا نیاز به یک دست یاری در ابتدا او گفت:” در پارلمان اروپا.

او گفت که پس از یک شروع بد اتحادیه اروپا نشان داده است که قادر به همبستگی. “حقیقت این است که آن را قبل از هر کس متوجه شدم که ما باید با حمایت از یکدیگر برای محافظت از خودمان است.”

“واقعی اروپا ایستاده است تا یکی که وجود دارد برای هر یک از دیگر زمانی که مورد نیاز است ، که در آن یکی از امدادگران از لهستان و پزشکان از رومانی صرفه جویی در ایتالیا زندگی می کند. که در آن فن از آلمان با ارائه یک تاسیسات در اسپانیا است.”

09:50 به سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که اروپا همچنان در “چشم طوفان” با این بیماری همه گیر.

“هنگامی که ما را به اثبات اقدامات در محل — حصول اطمینان از که ما می توانیم شناسایی منزوی و تست تمام موارد مشکوک و قرنطینه و نظارت بر سلامت از همه مخاطبین ارائه مراقبت به کسانی که به آن نیاز; به همراه فاصله فیزیکی اقدامات صورت لزوم — ما می تواند به توقف این ویروس در آن آهنگ” مدیر منطقه ای هانس Kluge به خبرنگاران گفت: در جلسه.

او گفت: حدود نیمی از جهان COVID-19 موارد ثبت شده در اروپا که هفته آینده بسیار مهم برای منطقه است.

“مورد اعداد در سراسر منطقه همچنان به صعود. در 10 روز گذشته تعداد موارد گزارش شده در اروپا است و تقریبا دو برابر به نزدیک به 1 میلیون نفر است.”

به نام او برای همبستگی و هشدار داده بود وجود دارد هیچ راه سریع به حالت عادی.

او گفت: وجود نشانه های مثبت در آینده از, اسپانیا, ایتالیا, آلمان, فرانسه و سوئیس در هفته های اخیر اما او هشدار داد که وضعیت بدتر شد و در انگلستان, ترکیه, اوکراین, بلاروس و فدراسیون روسیه است.

که خواهد شد در هفته آینده انتشار دستورالعمل در مورد چگونه به آرامش مستند اقدامات اما هر رول پشت باید مشروط به چند شرط:

  • سیستم های بهداشتی باید ظرفیت برای شناسایی ایزوله و تست بیماران و همچنین ردیابی و quaranting اطلاعات تماس
  • شیوع خطرات به حداقل برسد در بالا و آسیب پذیری تنظیمات مانند خانه سالمندان
  • محل کار اقدامات پیشگیرانه در حال تاسیس
  • واردات خطرات می تواند موفق
  • جوامع درگیر هستند و می گویند در انتقال

09:30 به فدراسیون صنایع آلمان (BDI) می گوید: این استقبال از توافق بین دولت فدرال و دولت های ایالتی برای استراحت محدودیت در آلمان است. اما با انتقاد از این تصمیم تنها به باز کردن مغازه ها تا 800 متر مربع است. آن را نیز نامیده می شود برای محکوم کردن اقدامات ماسک صورت که اجباری نیست اما بسیار توصیه می شود ،

فولکس واگن و مرسدس بنز اعلام کرده اند آنها را راه اندازی مجدد تولید در برخی از آنها آلمانی گیاهان هفته آینده پس از کاهش محدودیت.

تولید خودرو هرگز ممنوع در آلمان اما این زمین را متوقف کند و پس از مقامات محدود حرکت مردم و بسته نمایندگی خودرو.

“با تصمیم گیری های دولت فدرال و دولت های ایالتی در آلمان و شل شدن محدودیت در دیگر کشورهای اروپایی, شرایط تاسیس شده اند برای از سرگیری تدریجی تولید” Ralf Brandstaetter Chief Operating Officer فولکس واگن با نام تجاری در بیانیه ای گفت:.

08:45 حدود 3 درصد از جمعیت هلند ممکن است آنتی بادی به coronavirus دانشمندان هلندی گزارش شده است.

هلند و موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست (RIVM) گفت که آزمایش خون اهدا کنندگان نشان داد حدود 3% از نمونه ها حاوی آنتی بادی است.

RIVM مدیر Jaap van Dissel گفت هلندی رسانه ها است که می تواند این مقدار به حدود نیم میلیون نفر است اما هشدار داد که این نه لزوما به این معنی آنها سیستم ایمنی.

آزمايش انجام شده بر روی خون و پلاسما از ده ها هزار نفر از اهدا کنندگان. این RIVM قبلا گفت که یک سطح ایمنی در حدود 60 درصد است که مورد نیاز برای گله ایمنی را به اثر.

08:30 آلمان بزرگترین metal festival — Wacken Open Air — لغو شده است این سال است. تمام وقایع عمومی در آلمان ممنوع شده است حداقل تا پایان ماه اوت.

ما رو به unprecented وضعیت ما در 30 سال: آن است که با قلب سنگین است که ما باید اعلام کند که وجود خواهد داشت هیچ Wacken Open Air سال جاری” سازمان اعلام کرد در وب سایت خود.

این جشنواره که به طور معمول جذب 75,000 مردم برنامه ریزی شده بود به اجرا از 30 جولای تا آگوست 1.

این ممنوعیت در حوادث منجر به لغو رویدادهای مهم از جمله چندین جشنواره های موسیقی از جمله طوفان و Southside و احتمالا جشن اکتبر.

08:15 99 ساله و جانباز از انگلستان شده است و با استفاده از راه رفتن قاب برای جمع آوری پول برای بهداشت و درمان بریتانیا کارگران مبارزه با کروناویروس.

کاپیتان تام مور در ابتدا می خواستم به افزایش 1000 پوند با راه رفتن 100 دور از باغ خود را. پس از تلاش خود به دست آورد در سراسر کشور توجه مور مطرح 12 میلیون ($15 میلیون €13.8 میلیون نفر) و مورد استقبال در سراسر خط پایان با یک گارد افتخار.

08:00 روسیه گزارش کرده است یکی دیگر از 3,448 موارد جدید از 3,388 روز قبل. در حال حاضر وجود دارد 27,938 موارد تایید شده.

برخی از 34 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 232.

شهرهای روسیه در حال تلاش به دنبال رهبری مسکو و تحمیل مستند قرنطینه اقدامات در سراسر کشور است. پایتخت تاکنون متحمل فشار از رشد نمایی.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هشدار داد این هفته که وقوع بود “نه بهتر.” او گفت مقامات به آماده شدن برای بدترین سناریو و گفت: ارتش می تواند درگیر.

07:00 رسانه های انگلستان گزارش داد که دولت به زودی اعلام سه هفته از فرمت اجتماعی فاصله سیاست. وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید: شیوع شروع به اوج اما بلند کردن اقدامات خواهد اجازه دهید آن را “اجرای شایع است.”

“ما فکر می کنیم آن است که خیلی زود به یک تغییر” هنکاک گفته خبرگزاری رویترز. “در حالی که ما دیده ایم مسطح از تعداد موارد و خوشبختانه مسطح از تعداد مرگ و میر آن را آغاز کرده و به پایین آمده است.”

تقریبا 13000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 بيمارستان در کشور هر چند واقعی مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است.

06:25 در آلمانوجود دارد بیش از 130,000 تایید موارد با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). در حال حاضر وجود دارد 130,450 موارد در آلمان افزایش 2,866 در یک روز. این دومین روز متوالی که در آن عفونت نرخ صعود کرد.

برخی از 315 نفر از COVID-19 به مدت مشابه در آوردن مجموع به 3,569.

در مورد 77,000 مردم بهبود در کل.

RKI اعداد پشت تاخیر جان هاپکینز (JHU) دفعات مشاهده شده است. این است که با توجه به روشهای مختلف جمع آوری اطلاعات: در حالی که RKI متکی به شماره فرستاده شده به آنها توسط مقامات دولتی و collates بالغ, JHU منابع شماره از اطلاعات رسمی که در دسترس عموم است و سپس جمع آوری آن است.

آلمان اعلام کرد آن را امتحان کنید و شروع به عقب محدودیت از مارس 4.

آنگلا مرکل رئیس sta است در ضمن دفاع از این تصمیم به صورت تدریجی و با احتیاط آرامش از اقدامات. “هیچ یک از ما گرفته اند این تصمیم به آرامی از آنجا که البته ما احساس می کنید که مردم در حال حاضر می خواهم به بازگشت به زندگی” Helge براون گفت: پخش عمومی ARD صبح magazine.

05:50 استرالیا تمدید محدودیت های آن حداقل برای یکی دیگر از چهار هفته است. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مقامات را گسترش خواهد, تست بهبود آن ردیابی تلاش و عمل به مهر و موم کردن محلی شیوع است. این سه سیاست را در چهار هفته به تصویب و پس از آن مقامات را ارزیابی مجدد. پارلمان فدرال را دوباره باز به صورت آزمایشی در هفته ممکن است.

استرالیا مستند اقدامات شامل جنبش محدودیت مدرسه تعطیلی و بستن رستوران ها و بارها. مقامات بهداشتی می گویند که تا کنون به حال موفقیت های بزرگ در مسطح منحنی تا حدودی به لطف آزمایش های گسترده ای از اقدامات را که گرفتار شده اند و 92 درصد از تمام موارد علامتی.

در ضمن نیوزیلند می گوید که انتظار دارد برای شروع کاهش محدودیت در هفته آینده اگر چه نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هشدار داد آن را نمی خواهد بازگشت به حالت عادی. نیوزیلند تا به حال موفقیت فوق العاده ای در کاهش ویروس با اقدامات از جمله بسته شدن مرزهای سراسر کشور stay-در-خانه سفارشات و سازندگان: همه اما ضروری کسب و کار و خدمات. یکی از اولین چیزهایی که آن را شل ممکن است اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن اگر آنها می توانند این کار را به شیوه ای امن. مدارس تا سال 10 مارس بازگشایی با حضور داوطلبانه و مجالس ترحیم و عروسی خواهد بود محدود به حداکثر 10 نفر است.

05:33 ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست کشورهای آفریقایی به سطح شیب دار تا تلاش در غیر این صورت آنها “می تواند در نهایت درد و رنج بزرگترین اثرات.” او گفت: سفرای آفریقایی که با وجود این قاره بی گناه بودن برای وقوع آن را هنوز هم ایستاده بود به رنج می برند بیشتر; بسیار شبیه با تغییر آب و هوا.

او تقدیر اوایل تلاش بسیاری از دولت ها به سرعت نرخ انتقال و بند اقتصاد. او در ستایش خاص برای اوگاندا تغییر زمان کمک های امنیت اجتماعی برای حمایت از کسب و کار نامیبیا ارائه اضطراری درآمد کمک های مالی به کارگران که مشاغل از دست رفته و مصر گسترش شبکه امنیت اجتماعی و کاهش مالیات برای صنایع و به تعویق انداختن مالیات بر زمین های کشاورزی.

04:50 در پارلمان اروپا تنظیم شده است برای دیدار در یک جلسه ویژه به بحث در مورد یک پاسخ مشترک از کشورهای عضو به این بیماری همه گیر کوروناویروس. کمیسر اروپا در امور Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل در حال به سر جلسه شروع در اطراف 0700 محلی UTC تنظیم شده اند.

پارلمان اروپا انتظار می رود به رای گذاشتن قطعنامه حاوی خواستار حفاظت بیشتر برای شهروندان اتحادیه اروپا در مواجهه با بحران بهداشت و درمان کمک های اتحادیه اروپا به حمایت از دولت های عضو سیستم های بهداشتی و یک استراتژی برای کنارگذاشتن اقدامات اضطراری.

پیش نویس قطعنامه همچنین با انتقاد از رفتار اعضای اتحادیه اروپا Hungaryand لهستان در طول coronavirus بحران است. اتحادیه اروپا قانونگذاران عادی تقویم جلسات در حال حاضر در حالت تعلیق به علت ویروس های مربوط به محدودیت. تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان اروپا به حضور در این جلسه حاضر و تمام خواهد رای خود را از طریق ایمیل. رای گیری خواهد شد و نتیجه را تا زمانی که در اواخر شب. پارلمانی رئیس جمهور David Sassoli را اعلام نتیجه در روز جمعه.

04:30 دولتی باواریا برتر مارکوس Söder می گوید جشن اکتبر مونیخ احتمالا اجرای این سال است. “من بسیار شک و تردید و از وضعیت فعلی امور من به سختی می توانید تصور کنید که این یک رویداد بزرگ است که در واقع ممکن است در این زمان,” او گفت: پخش عمومی Bayerische Rundfunk. او گفت: تصمیم نهایی به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است, اما آن است که در آستانه لغو.

آلمان ممنوع اعلام کرده است تمام وقایع عمومی حداقل تا پایان ماه اوت. بزرگترین جشنواره آبجو جذب 6 میلیون نفر در هر سال. آن برنامه ریزی شده است برای شروع در سپتامبر 19.

03:37 سنگاپور گزارش شده 447 جدید کروناویروس موارد مصرف شهر-دولت تعداد کل عفونت به 3,699. حداقل 1,167 موارد گزارش شده از دوشنبه نشان می دهد یک افزایش شدید در تعداد.

در حالی که سنگاپور ستایش بود برای دست زدن به آن از اولین موج از عفونت های جدید موارد عمدتا مربوط به کشور را کارگران خارجی که عمدتا از هند و بنگلادش و دیگر کشورهای آسیایی است. زندگی در خوابگاه شلوغ با نزدیک به 20 نفر در یک مکان این جمعیت به حساب برای تقریبا نیمی از سنگاپور coronavirus موارد است.

03:36 کره جنوبی گزارش کرده است 22 جدید عفونت کروناویروس یک روز پس از کشور رفت و به پای صندوق های رای با رئیس جمهور مون جائه در حزب حاکم آینده با اکثریت مطلق. این چهارمین روز متوالی است که این کشور ثبت کرده است کمتر از 30 مورد جدید.

با وجود سقوط در عفونت های کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نگران است بیش از یک “آرام گسترش” است که می تواند بسیار گسترده تر از بخش عمومی به عنوان مردم چشم پوشیدن اجتماعی فاصله. تعداد کل عفونت می ایستد در 10,613 با 229 مرگ و میر.

03:13 اطلاعات نشان می دهد که ایالات متحده این است که “گذشته اوج” از شیوع کروناویروس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی نشست خبری روزانه. او اضافه کرد که داده های جدید “ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود رونمایی دستورالعمل برای کاهش coronavirus مربوط به محدودیت در ایالات متحده در روز پنج شنبه.

الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله ممکن است کاسته پایین انتقال مناطق در حالی که حفظ کنترل سختگیرانه تر در مکان هایی شده اند که برخورد سخت با این بیماری همه گیر. با این حال تصمیم نهایی باقی خواهد ماند و با ایالات فرمانداران.

02:40 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ناودان توسط رهبران جهان برای اعلام توقف موقت در بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در انتظار بررسی است. تهمت متهم کرد سازمان ملل متحد در سلامت بدن از “پوشش” coronavirus همه گیر و نامناسبی در پاسخ به گسترش COVID-19. در اینجا برخی از چیزهایی که کلیدی شما نیاز به دانستن در مورد این تصمیم و پیامدهای آن.

02:00 گرفتن چگونه آلمان قصد دارد به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در اینجا.

01:50 چین گزارش کرده است 46 جدید کروناویروس اما موارد جدید مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر. بسیاری از موارد جدید — 34 عفونت — آورده بودند از چین در حالی که سه داخلی موارد ثبت شده در پکن در میان سخت اقدامات پیشگیرانه. اضافی چهار مورد گزارش شده در استان هیلونگجیانگ که در آن مقامات در مورد شهروندان در آینده از روسیه است.

ادامه مطلب: شک و تردید بیش از چین ادعا می کنند از ضرب و شتم coronavirus

01:26 آسیا رشد اقتصادی است که به احتمال زیاد به رنج می برند صفر رشد برای اولین بار در 60 سال با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus با توجه به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

“این بسیار نامشخص و به چالش کشیدن بار برای اقتصاد جهانی گفت:” Changyong Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام بخش. “منطقه آسیا و اقیانوس آرام از این قاعده مستثنی است. تاثیر coronavirus در منطقه خواهد بود شدید در سراسر هیئت مدیره و بی سابقه” Rhee گفته مجازی اخبار جلسه.

01:14 نیکاراگوئه جمهور دانیل اورتگا ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در 34 روز چهارشنبه هنگامی که او ساخته شده یک آدرس تلویزیونی در coronavirus بیماری همه گیر.

در آدرس او گفت که تا به حال تنها یکی تایید مرگ ناشی از ویروس و این که این کشور در سه مورد تأیید بودند “وارد شده است.” او همچنین با انتقاد از ایالات متحده بالا برای آن مورد تعداد مرگ و میر.

“بزرگترین قدرت روی زمین نیست و قادر به ارائه خدمات برای شهروندان خود در شهرستانها ایالات متحده” او گفت:.

ارتگا همواره حاضر به اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات در نیکاراگوئه با این حال و به تشویق مردم به شرکت در تجمع جرم.

نیکاراگوا “نکرده کار متوقف شد چرا که اگر این کشور از توقف کار آن می میرد,” او اضافه شده است.

00:30 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در روز چهارشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

aw, lc, ببینید/rt (AFP, dpa, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>