دولت های اروپایی در حال عجله برای کنترل گسترش COVID-19. بریتانیا پرده برداری از یک “پلان” فرانسه بسته بیش از 100 مدارس و سیاستمداران آلمانی خواستار گام برای محافظت از اقتصاد است.

در یک روز پر مشغله از تحولات در اینجا آخرین است, در coronavirus:

– تعدادی از عفونت ها می ایستد در 90,900 در سطح جهانی با بیش از 3000 مرگ و میر

– چین گزارش کرده است کاهش در تعداد موارد

– چه کسی می گوید شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن بزرگترین نگرانی

– در آلمان و 188 نفر قرارداد ویروس

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT).

12:24 فرانسه بسته شده است حدود 120 مدارس در شمال کشور موثر بر حدود 35000 دانش آموزان. وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفت بیشتر می تواند توقیف در روزهای آینده.

فرانسه گزارش کرده 191 مورد از این ویروس و و سه مرگ و میر.

12:17 اوکراین توانسته coronavirus مورد. مقامات بهداشتی می گویند یک مرد که به تازگی از ایتالیا تا به حال COVID-19 علائم.

12:08 ژاپن در المپیک وزیر اشاره کرده است که توکیو بازی ها ممکن است به تعویق افتاد به بعد با توجه به کوروناویروس. وزیر Seiko هاشیموتو قانونگذاران گفت که این کشور قرارداد برای برگزاری بازی های المپیک مشخص می کند که بین المللی رویداد ورزشی باید برگزار شود در طول این دوره از سال 2020 ندارد به لگد کردن در جولای 24 عنوان برنامه ریزی شده.

11:54 نمایشگاه کتاب لایپزیگ در شرق آلمان است که لغو شد به دلیل شیوع ویروس به گفته یک سخنگوی.

این رویداد دومین در نوع خود در آلمان بود و به جای برنامه ریزی شده از مارس 12-15 با تمرکز بر آثار
از جنوب شرقی اروپا. آن را به حال شده است انتظار می رود به رسم 2500 شرکت کنندگان از 51 کشور و همچنین هزاران نفر از بازدید کنندگان.

11:15 اتحادیه اروپا فعال خود در پاسخ به بحران ساز اجازه می دهد تا برای سریع تر تصمیم گیری در هماهنگی پاسخ به شیوع کروناویروس.

شورای اروپا که نشان دهنده کشورهای عضو گفت: فرایند شناخته شده به عنوان “یکپارچه بحران سیاسی پاسخ” اجازه می دهد اتحادیه اروپا به تمرکز بر “توافق” و همچنین شامل کشورهای همسایه از جمله انگلیس یا سوئیس.

10:37 انگلستان افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin است گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که آن را بعید است که بریتانیا می خواهد قفل کردن هر شهرستانها برای جلوگیری از coronavirus از گسترش اما او افزود که دولت را نگه دارید گزینه های خود را باز کنید.

“قفل کردن یک شهر است مفید ترین زمانی که آن را شروع در یک مکان با یک انتقال بالا در آن محل و کجای” Ersin گفت. “بعید به نظر می رسد ما خواهد بود که در وضعیت متوسط تا دراز مدت آینده است.”

10:32 دولت بریتانیا اعلام کرده است یک “طرح نبرد” برای مقابله با گسترش coronavirus. اقدامات مشخص شده در این طرح عبارتند از: امکان تعطیلی مدارس و اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: آن را “بسیار محتمل” تعداد ویروس موارد افزایش خواهد از زمان شمارش 39 و هشدار داده است که به عنوان بسیاری از یک پنجم از کارکنان می تواند بیمار و غیبت از محل کار خود در “پیک هفته” از وقوع.

10:15 دفعات بازدید: چگونه همه چیز گشوده روز دوشنبه در اینجا.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im