Coronavirus آخرین: اروپا, جهان, کاهش, مستندات

به عنوان عفونت نرخ آهسته و مرگ و میر فروکش برخی از کشورهای در حال استراحت محدودیت. آلمان به زودی اعلام تصمیم خود. دنبال DW برای آخرین.

  • صندوق بین المللی پول پیش بینی رکود اقتصادی جهانی بزرگتر از سال 2009 سقوط مالی در سال 2020
  • تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان نزدیک به 2 میلیون mark با بیش از 120.000 گزارش مرگ و میر
  • هند و فرانسه اعلام کرده اند که آنها در حال گسترش مستند محدودیت
  • آلمان در نظر گرفته کاهش مستند محدودیت های به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. بیش از 125,000 موارد تایید شده در کشور است.
  • رئیس جمهور نسبت ناروا داده و چابک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او در دفاع از خود رکورد

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

19:26 ما بانوی اول Melania Trump صحبت با همتای آلمانی خود در روز سه شنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و ابراز همبستگی با آلمان و بقیه اروپا.

Elke Büdenbender همسر رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر توصیف تماس به عنوان “یک ژست خاص اطلس دوستی” با توجه به بیانیه های ارسال شده به آژانس خبری dpa.

“من بسیار امیدوارم که این وضعیت در کشور خود را به زودی بهبود و به نوبه خود برای بهتر” Büdenbender گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به این بیانیه.

آمریکا و بانوی اول توییتی پس از تماس که این دو تا به حال در مورد تحولات ویروس “را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از این دروغ است که پدید آمده است.”

شوهر او رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مالی در هفته های اخیر برای گسترش اطلاعات نادرست در مورد ویروس از جمله شعار اثرات ضد مالاریا دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس با وجود ناکافی تست.

19:08 فرانسه احضار سفیر چین در پاریس پس از چند اظهارات بحث برانگیز از او.

“من ساخته شده من روشن مخالفت برخی از نظرات اخیر زمانی که سفیر … احضار شد صبح امروز” وزیر امور خارجه Jean-Yves Le Drian در بیانیه ای گفت. او گفت: نظر بودند و نه در خط با کیفیت “روابط دو جانبه” بین دو کشور.

Le Drian با اشاره به بیانیه های مکرر از سفارت به رخ کشیدن “موفقیت” از دولت چین در مبارزه با کروناویروس و به انتقاد از غرب پاسخی به این بیماری همه گیر.

یک بیانیه منتشر شده در سفارت چین وب سایت به شدت انتقادی از پاسخ متهم سیاستمداران به دنبال ایجاد یک قربانی از چین است.

“هنگامی که ده در خطر است, آن تف کردن آن جوهر به blacken آب و طول می کشد این فرصت را به فرار. این یک تاکتیک شناخته شده به برخی از غربی سیاسی و فرهنگی نخبگان. آنها به سادگی می خواستم به سرزنش چین خود را برای ناتوانی در مقابله با این بیماری همه گیر و بسیاری از فجایع که دنبال کرد و در این راه سفید کردن’ خود” چینی بیانیه ای گفت:.

18:45 در ایتالیا 602 جدید مرگ و میر گزارش شده از 566 روز قبل از. میزان عفونت های جدید آهسته از 3,153 به 2,972 کوچکترین روزانه شمارش از مارس 13.

چهره های جدید می آیند ایتالیا است که خانههای گلی خالی نقطه هنگامی که آن را ممکن است استراحت مستند محدودیت. برخی از کسب و کارهای کوچک اجازه داده شد به بازگشایی در این هفته.

تعداد کل مرگ و میر در ایتالیا می ایستد در 21,067 دوم در جهان پس از ایالات متحده است. شده اند وجود دارد 162,488 تایید موارد از شیوع آمد به نور در ایتالیا برای اولین بار در فوریه 21.

17:55 , آلمانی, غول پیکر, لباس آدیداس است امن €3 میلیارد دلار ($3.3 میلیارد دلار) وام دولتتا حد زیادی از دولت متعلق به بانک انکشافی KfW. با توجه به این فروشگاه در سراسر جهان تعطیلی این شرکت بسیار سود آور دهکدهای از دست داد بسیاری از فروش. به عنوان یک شرط برای وام این شرکت موافقت کرده است برای انصراف از سود سهام به عنوان وام اجرا می شود. این شرکت به تازگی به عقب ردیابی از آن اعلام کرد که این امر برای جلوگیری از پرداخت اجاره برای فروشگاه خود را.

17:15 دولت فرانسه را, توسط, مارس 11 پرده یک طرح برای از بین بردن سراسر کشور محدودیت.

“رئیس جمهوری خواسته است تا دولت برای آماده سازی خروج کامل طرح جامع طرح من این فرصت را به آن را در حال حاضر زمانی که آن آماده است و قبل از تاریخ مارس 11,” نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: شورای ملی است. “اما آن را باید توسعه یافته در مشورت با بسیاری از سهامداران به واقعا به چالش کشیدن.”

رئیس دولت گفت که “سراسر مه 11, ما شده اند قادر به کاهش تعداد بیماران در بخش مراقبت های ما شده اند قادر به اجازه می دهد که در بیمارستان به دست آوردن مجدد یک فرم از ظرفیت در صورت بی سابقه ای استرس در شدت موج اول.”

او گفت: مدارس می تواند “به تدریج” بازگشایی, اما به احتمال زیاد در عمل به شیوه ای متفاوت به قبل از.

“واقعی وجود دارد ضروری [برای بازگشایی مدارس,], اما آن را نمی توان در هزینه های سلامت است.” او گفت که او تا به حال به اطمینان حاصل شود که نابرابری های اجتماعی بود و نه بدتر از عدم دسترسی به آموزش و پرورش است.

پس از چهار هفته در مستند رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دیروز تمدید محدودیت تا زمانی که ممکن است 11.

16:26 مدارس در آلمان است پرجمعیت ایالت نوردراین-وستفالن (NRW), ممکن است شروع به باز کردن در به عنوان کمی تا یک هفته. دولت وزیر آموزش و پرورش ایوان Gebauer دولت و خانواده وزیر یواخیم مهر گفت: آژانس خبری dpa که دولت برنامه ریزی شده بود به شل محدودیت پس از تعطیلات عید پاک. یک هفته بعد از آن شروع می شود, اجازه می دهد که روز اول-مراکز مراقبت به سر عامل.

Gebauer گفت که او “شرکت هدف” به بازگشایی مدارس پس از هفته جاری از تعطیلات در درجه اول برای فعال کردن آنها را برای برگزاری امتحانات و اجازه می دهد دانش آموزان به تحصیلات تکمیلی. این را NRW اول دولت متعهد به بتن جدول زمانی برای بازگشایی مدارس است.

جزئیات بودند نازک بر روی جدول زمانی برای مدارس و اما بعد مراکز مراقبت از خواهد شد در مراحل. اولین گام خواهد بود به بازگشت به قدیمی ترین کودکانی که در مورد شروع مدرسه. با “کنترل تعداد” کودکان اقدامات بهداشتی می تواند پس از آن معرفی می شود در یک شیوه ای اهل تفریح و بازی قبل از آنهایی که جوان می تواند reintegrated “در چند مرحله.”

“دائم عدم اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و مراقبت خواهد بود به لحاظ اجتماعی غیر مسئولانه” گفت: تمبر.

دولت premiers خواهد شد دیدار با آنجلا مرکل فردا به تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که شروع به شل شدن محدودیت. NRW دولت برتر آرمین Laschet زودتر خواستار وحدت در میان 16 متحده در مورد چگونه به انجام این کار.

15:23 گروه هفت (G7) سازمان ملل در حمایت از به طور موقت تعلیق بازپرداخت بدهی برای کشورهای فقیرآنها اعلام کرد در روز سه شنبه. وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی گفت: آنها تایید شده اما تنها اگر G20 دولت نیز موافقت کرد. نمایندگان گفتند: “آماده برای ارائه یک زمان محدود تعلیق بدهی ها پرداخت” بدهکار به دولت خود را “اگر با تمام دوجانبه رسمی طلبکاران در G20 و توافق با باشگاه پاریس.” این ابتکار با هدف “ارائه نقدینگی پشتیبانی برای کمک به این کشورها در مقابله با سلامتی و اقتصادی اثرات بحران است.”

G7 نیز نامیده می شود بیشتر برای کمک به صندوق بین المللی پول برنامه برای حمایت از فقیرترین کشورها و گفت: بدهی تلاش باید شامل طلبکاران خصوصی به صورت داوطلبانه است.

G7 شامل کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده است.

14:25 , ایتالیایی, پلیس جریمه یک زن در رم €400 یورو ($440) برای گرفتن حیوان خانگی خود را به لاک پشت بیرون برای قدم زدن و شکستن این کشور سخت coronavirus سلول قوانین.

“زن راه رفتن با یک لاک پشت” رم پلیس اعلام کرد در یک بیانیه است. بر خلاف سگ, لاک پشت های در نظر گرفته نمی به عنوان یک “دلیل موجه” به خارج از خانه در طول coronavirus مستند سخنگوی پلیس Nunzio Carbone گفت: فرانسه آژانس خبری AFP.

Carbone گفت: لاک پشت بود “به عنوان بزرگ به عنوان یک پیتزا” اما نه با پوشیدن یک دسته سه تایی. 60 سال لاک پشت واکر در میان رکورد 30,000 افرادی که دریافت جریمه بیش از تعطیلات عید پاک دوره است.

14:02 دوچرخه سواری, بزرگترین, رویداد, تور فرانسهشده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. سه هفته ای تور بود به شروع در مدیترانه شهر زیبا در ژوئن 27, اما سازمان دهندگان می گویند آن است که غیر ممکن است برای این اتفاق می افتد در حال حاضر. فرانسه را لغو کرده است تمام وقایع عمومی با جمعیت زیادی تا اواسط ماه جولای. سازمان را با دوچرخه سواری در بدن حاکم در پایان ماه زمانی که آنها تصمیم خواهد گرفت که آیا به لغو و یا برنامه ریزی مجدد این رویداد است. این رویداد آخرین لغو شد در سال 1946 هنگامی که فرانسه شد و دوره نقاهت بعد از جنگ جهانی دوم. آن را نیز متوقف شد و در طول جنگ جهانی اول.

13:40 تولید کننده خودرو آلمانی آئودیبا نام تجاری فولکس واگن گروه از سر گرفته است و برخی از تولید در اروپا پس از سه هفته متوقف شد.

صد کارکنان بازگشت به خط مونتاژ در مجارستان در شهر گیور, یک آئودی سخنگو افزود که این امر در عمل فقط یک تغییر به جای سه بار در روز است. چند صد موتور تولید خواهد شد هر روز به عنوان مخالف به حالت عادی 8,000.

فیزیکی فاصله بین کارگران به اجرا گذاشته خواهد شد و کاری از جنس پلکسی گلاس تقسیم و تجهیزات حفاظتی ارائه شده است. اتوبوس حمل و نقل کارگران این کارخانه خواهد شد به طور مداوم ضد عفونی.

آئودی قصد دارد برای از سرگیری تولید در شهر نکازاولم و پایتخت بلژیک بروکسل در آوریل 20 و همچنین در شهر اینگولشتات در 27 آوریل. تولید همچنان در انتظار نگه داشته در مکان های دیگر.

کره جنوبی خودروساز هیوندای دوباره شروع به کار در آن Nosovice گیاه در شرق جمهوری چک, خود تنها گیاه در اتحادیه اروپا است.

13:33 عکس, ارشد, آلمانی, سیاستمداران کهنه به یک آسانسور در نقض آشکار اجتماعی فاصله توصیه شده است گردان های آنلاین. فدرال وزیر بهداشت ینس Spahn سر از صدارت Helge براون Hesse دولت برتر Volker Bouffier و دیگر دولت ارقام در میان 10 نفر در این ماجرا به یک آسانسور در بیمارستان دانشگاه Gießen شمال فرانکفورت. این عکس برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده توسط نگار بدو Weissenborn. Spahn در پاسخ به صدای جیر جیر کرد و گفت: “واضح است این می توانست بهتر است. نگه داشتن فاصله خود را حتی با یک ماسک صورت. و دفعه بعد فقط نگاهی به پله ها.”

13:10 جهان را وارد آن عمیق ترین رکود اقتصادی در یک قرن بین المللی پول (IMF) پیش بینی کرده است. جهانی خروجی را رها حدود 3 درصد در سال 2020 است. برای مقایسه تولید ناخالص داخلی جهانی کاهش یافت فقط 0.1% در طول بحران مالی جهانی.

اما اگر ویروس موجود است وجود دارد می تواند یک چرخش سریع با رشد 5.8 درصد در سال 2021 صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی جهان پیش بینی کرد.

نویسندگان گفت که در حال تغییر سریع سرعت همه گیر ساخته شده و آن را دشوار است برای پیش بینی که وجود دارد “شدید خطرات ناشی از بدتر نتیجه” با توجه به “عدم اطمینان شدید در اطراف قدرت بازیابی.”

ادامه مطلب: صندوق بین المللی پول پیش بینی بدترین اقتصادی ضربه های پس از رکود بزرگ

“بسیار بدتر رشد نتایج ممکن است و شاید حتی به احتمال زیاد” این گزارش هشدار داد: “اگر این بیماری همه گیر و مهار اقدامات گذشته دیگر در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه هستند و حتی بیشتر به شدت ضربه… یا اگر گسترده زخم اثرات ظهور با توجه به تعطیلی شرکت و گسترش بیکاری است.”

12:58 مختلف دولت premiers در آلمان ابراز احتیاط در مورد محدودیت های آرامش بخش در هر زمان به زودی.

نیدرزاکسن را استفان ویل هشدار داد در برابر جامع کاهش محدودیت: “هیچ یک از ما باید تحت این توهم که ما را به ما زندگی دوباره از هفته آینده.” او گفت: ممکن است برخی از کاهش تدریجی گرفته شده گام به گام و تحت ارزیابی است. “اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از ما می توانید رفتن به کنسرت, دوباره با هم, به عنوان مثال.” او گفت: افکار عمومی به نظر می رسید بیشتر به نفع حفظ محدودیت — که به تائید اخیر در سراسر کشور رای گیری.

هسن Volker Bouffier گفت: دولت های فدرال و ایالتی احتمالا موافق به استراحت محدودیت در خرده فروشی و عمده فروشی تجارت. اما او گفت که او شک و تردید در مورد توصیه به بازگشایی مدارس ابتدایی برای اولین بار گفت Hesse خواهد بود به احتمال زیاد به باز کردن مدارس برای دانش آموزان اول به عنوان آنها به احتمال زیاد و با رعایت فاصله اجتماعی و بهداشت مقررات. بازتاب نیدرزاکسن او گفت: هر شل شدن محدودیت برداشته خواهد شد به آرامی خواهد بود و در مشورت با کشورهای دیگر.

برلین Michael Müller گفت: هر شل شدن اتفاق نمی افتد تا زمانی که حداقل مارس 27 یا ممکن است 1. قبل از اقتصاد می تواند به درستی راه اندازی مجدد او گفت که ایمنی کارگران را باید تضمین شده است.

آرمین Laschetبرتر آلمان پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع نام به صورت یکپارچه عمل توسط 16 ایالت فدرال در شل شدن محدودیت.

این کشور premiers خواهد شد دیدار با صدراعظم آنگلا مرکل روز چهارشنبه برای بحث در مورد چگونه به جلو حرکت کند. فدرال وزیر بهداشت ینس Spahn به نام برای با استانداردهای رایج. “یک چارچوب در نهایت اطمینان از سطح بالایی از پذیرش در میان جمعیت می گوید:” Spahn. او گفت که او انتظار می رود اشتراکات در خطوط اساسی اضافه کرد که اگر چه ایالات متحده باید “مارس در گام … این بدان معنی نیست که همه چیز همان است.”

11:45 آلمانی بنیاد Patientschutz به نام برای آلمان به منظور توسعه یک فرایند در چگونه آن را شمارش coronavirus مرگ و میر.

“سه ماه پس از اولین عفونت در آلمان و ما هنوز هیچ استاندارد قوانین” بنیاد مدیر Eugen Brysch گفت:, و اضافه کرد که ارقام درست هستند مهم است به درک چگونه به آن را حذف با پیشرفت. Byrsch به نام برای, پس از مرگ, تست لازم باشد در مواردی که ویروس هنوز تشخیص داده شده است. آن است که “نه معقول و منطقی” به بحث در مورد در حال حرکت به دور از coronavirus محدودیت به زندگی بدون آمار از وضعیت روشن Byrsch گفت.

همه بیمارستان ها در آلمان بررسی کنید که آیا تمام بیمارانی که مرگ به حال coronavirus.

11:15 رهبران اتحادیه در بنگلادش گفت: حداقل 10,000 پوشاک کارگران در سراسر ده ها تن از کارخانه اخراج شده است با توجه به تاثیر coronavirus. “این شماره است که تقریبا هر روز” رهبر اتحادیه کارگری Babul اختر گفت: در مصاحبه با DPA. بنگلادش است دوم تنها به چین به عنوان بزرگترین پوشاک ساز در سراسر جهان با کارخانه ها در این کشور گزارش داد که حدود 3.5 میلیارد دلار در خرید های لغو شده یا به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل شیوع.

10:40 ایران گزارش کرده است که تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر در کشور در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است به زیر 100 برای اولین بار در یک ماه. “متاسفانه ما از دست 98 از هموطنان ما آلوده به این بیماری… اما بعد از یک ماه انتظار, این اولین روزی است که مرگ و میر شده است دو چهره” سخنگوی وزارت بهداشت کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

ایران در مجموع coronavirus مرگ و میر می ایستد در 4,683.

09:57 ترکیه به تصویب یک قانون است که ده ها هزار نفر از زندانیان از زندان به سر می برند برای جلوگیری از گسترش coronavirus در میان بازداشت شده اند. برخی 45,000 زندانیان منتشر خواهد شد به طور موقت تا پایان ماه مه. انتشار دوره ممکن است تمدید شود سه بار برای حداکثر دو ماه در هر زمان. در ضمن مقایسه تعداد زندانیان نیز منتشر خواهد شد به طور دائم تحت قانون.

منتقدان ناودان لایحه به استثنای کسانی که زندانی در تهران که شامل روزنامه نگاران و سیاستمداران بودند که زندانی پس از یک کودتای شکست خورده تلاش در سال 2016.

09:36 “ما باید واقعا نمی تواند انتظار برای دیدن این واکسن برای 12 ماه یا بیشتر” یک سازمان جهانی بهداشت سخنگوی کرده است, گفت:, و اضافه کرد که 90 درصد از موارد می آیند از اروپا و آمریکا. “ما قطعا شاهد اوج نشده است.”

09:25 coronavirus مرگ و میر در انگلستان می تواند 15 درصد بالاتر از گذشته نشان داد. اطلاعات جدید منتشر شده روز سه شنبه توسط دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد که از مارس 3, COVID-19 ذکر شده در گواهی مرگ از 6,235 مردم در انگلستان و ولز است. “هنگامی که به دنبال در اطلاعات برای انگلستان این است که 15 درصد بالاتر از بیمه خدمات درمانی اعداد به عنوان آنها شامل همه اشاره COVID-19 در گواهی فوت از جمله مشکوک COVID-19 و همچنین مرگ و میر در جامعه” گفت: فایرفاکس آمار نیک راه راه.

بر خلاف داده های روزانه به اشتراک گذاشته شده توسط دولت است که نشان می دهد مرگ و میر بیمارستان جدید ارقام شامل همه جامعه, مرگ و میر, از جمله خانه های پرستاری ، تازه ترین آمار دولت نشان داد که 11,329 مردم مرده بود از coronavirus در بيمارستان در انگلستان از روز شنبه.

09:00 رابرت کخ موسسه جمهور Lothar Wieler صحبت در حمایت از ادامه آلمان عمل quarantining برای 14 روز افرادی که می رسند در آلمان از دیگر کشورها است.

زمانی که در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا وجود دارد برنامه ای برای صدور گواهی که تایید که کسی که تا به حال عفونت مصون است به coronavirus Wieler گفت: “در حال حاضر وجود ندارد هر کسی که می داند اگر افرادی که در حال حاضر آلوده واقعا سیستم ایمنی هستند و اگر آنها ایمنی بدن, چه مدت آنها ایمنی بدن است.”

RKI خواهد خود را از اطلاعات و دانش موجود به مرکل و آلمان وزیر و رئیس جمهور به عنوان آنها در مورد آینده محدودیت به زندگی عمومی در روز چهارشنبه به عنوان دیگر کارشناسان و موسسات را نیز انجام دهد. اما “این تصمیم ما” بعد چه اتفاقی خواهد افتاد Wieler گفت.

08:27: در اینجا آخرین است, خلاصه در COVID-19 در آسیا:

آسیای جنوب شرقی: رهبران 10 کشور متعلق به انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) برگزار شد اولین ویدئو کنفرانس اجلاس تعهد به مقابله با رمان coronavirus. آنها در توصیف این بیماری همه گیر را به عنوان منطقه “بدترین بحران بهداشت عمومی” در 100 سال است.

بودایی در سال جدید لغو: پلیس مالزی دستگیر 62 کارگران مهاجر برای شکستن قفل قوانین گفته برگزاری یک پارتی آخر هفته به جشن Thingyan. بودایی جشن های سال جدید لغو شده است با توجه به شیوع ویروس. مالزی مقامات برخی از 10000 نفر برای نقض قرنطینه اقدامات است. این سال را سالانه جشنواره آب نیز لغو شده است در کامبوج و تایلند که در آن تعطیلات ملی شناخته شده است به عنوان Songkran. تایلند و معمولا در جشن Songkran از مارس 13 تا 15 که در آن معمولا جمعیت بسته در خیابان ها و آب نگه دارید دعوا.

سنگاپور: شهر-دولت در گزارش خود بزرگترین پرش در یک روز با 386 جدید کروناویروس موارد بسیاری از آنها مرتبط با کارگران خارجی که حساب برای بیش از یک سوم از این کشور نیروی کار و بسیاری از آنها زندگی در خوابگاه شلوغ. افزایش به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 2,918. همه غیر ضروری کسب و کار و مدارس تعطیل شده اند در بخشی از مستند تا زمانی که ممکن است 4. مقامات اجازه می دهد معلمان به سر با استفاده از ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم بعد از آن معلق شده بود در هفته گذشته زمانی که gatecrashers قطع یک کلاس و استفاده از هرزه زبان.

چین: چین گفت: آن را به ارمغان آورده است داخلی آن شیوع بیماری تحت کنترل است اما خطرات رو به رشد موج دوم coronavirus موارد در آورده از خارج از کشور با بازگشت سازمان ملل. این کشور گزارش داد 89 جدید عفونت 86 که وارد شده از خارج از کشور.

هند: بزرگترین مستند تمدید شده است حداقل تا مارس 3, نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد. “از زاویه اقتصادی ما پرداخت یک قیمت” مودی گفت: در سراسر کشور آدرس. “اما زندگی مردم هند به مراتب با ارزش تر است.”

استرالیا و نیوزیلند: این دو کشور را رد کرد و خواستار کاهش coronavirus محدودیت در سفر و تجمعات عمومی با وجود موفقیت های خود را در مهار گسترش این بیماری است که دیده می شود تعدادی از عفونت های جدید به طور چشمگیری سقوط در دو هفته گذشته. در ضمن در استرالیا کشور جزیره تاسمانی مقامات محلی دستور داد رسیدگی به گزارش یک “غیر قانونی” مهمانی شام با حضور کارکنان پزشکی که باعث شیوع COVID-19 و دو بیمارستان در دولت به نزدیک است.

08:05 آخرین coronavirus ارقام در آلمان نشان می دهد “برخی از مثبت الگوهای” رئیس جمهور رابرت کخ موسسه, استاد, Lothar Wieler گفت: در این موسسه نشست خبری روزانه. “به تصویب رسید محدودیت مشغول به کار هستند. که خبر خوبی است.” وی افزود: “هنوز وجود ندارد یک سیگنال روشن است که این ارقام در حال کاهش است.”

Wieler گفت که کمتر مورد جدید ثبت شد بیش از آخر هفته. او هشدار داد که این به احتمال زیاد مربوط به یک کندتر گزارش روند مربوط به تعطیلات عید پاک است.

آلمان گزارش کرده است 2,969 کل coronavirus مرگ و میر. این نشان دهنده یک ملی coronavirus مرگ میزان 2.4%. ادامه افزایش مرگ و میر در آلمان است که با توجه به افزایش شیوع بیماری در خانه های پرستاری و بیمارستان های که در آن بیماران در معرض خطر قرار دارد.

07:50 نخست وزیر هند نارندرا مودی اعلام کرد قبل از آن که مستند محدودیت تمدید خواهد شد تا 3 مه. DW خبرنگار Manira چودری در دهلی نو می گوید: “به طور کلی مردم در حمایت از این تصمیم. رهبران محلی با آنها نخست وزیر مودی برگزاری بود بحث بیش از یک هفته گذشته گفت: آنها در حمایت از این فرمت حتی قبل از آن امروز اعلام شد و کارشناسان پزشکی نیز گفت: آنها در حمایت از مستند بودن افزایش یافته است.”

“اما وجود دارد یک جناح مخالفان و منتقدان که می گویند که در حالی که کروناویروس یک مشکل بزرگ فقر نیز یک مشکل بزرگ در کشور” چودری می افزاید.

“در چند روز آینده می توان انتظار داشت که برخی دستورالعمل ها به مرور توسط دولت است. آنچه که ما باید به یاد داشته باشید این است که هند یک کشور با یک بسیار بالا و تراکم جمعیت. ما مردم زندگی کهنه در مناطق و محله های فقیرنشین اجتماعی که در آن فاصله است نه در همه ممکن است.”

“زمانی که مجبور مستند اعلام شد ما شاهد یک مدرن خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر قصد بازگشت به روستاهای احتمالا حامل ویروس با آنها. بسیاری از کارشناسان نیز گفت که هند دیده نمی شود اوج آن در تعداد به عنوان رتبهدهی نشده و در حال آماده شدن برای که هفته آینده دوباره بسیار مهم خواهد بود برای دیدن همه چیز به نوبه خود در اطراف” چودری گفت: در دهلی نو.

07:42 Covid-19 می تواند نگه دارید, آلمانی, فوتبال استادیوم خالی برای بیش از یک سال و رئیس جمهور از لئوپلدینا آکادمی علوم گفته است.
“این قطعا بسیاری از ماه, اما آن نیز می تواند تا یک سال و نیم” رئیس جمهور جرالد Haug گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه ARD. آلمانی فوتبال متوقف شده است از اواسط ماه مارس برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. امیدوار به ادامه این فصل در پشت درهای بسته با شروع از ممکن است. Haug گفت: “قطعا می تواند عاقلانه” نیست اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در زمانی که وجود دارد هیچ COVID-19 واکسن که ممکن است آماده شود تا پایان سال است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رهبران تمام ایالات آلمان مورد بحث در چهار شنبه چگونه محدودیت در عمومی باید رو به جلو در میان شیوع. آلمانی لیگ فوتبال اعضای ملاقات جمعه به تصمیم می گیرید که چگونه این لیگ را ادامه دهید.

07:33 نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز سه شنبه گفت که این کشور “در اوج” از آن شیوع کروناویروس. چهار نفر از COVID-19 روز قبل در نیوزیلند کشور مرگبارترین دوره 24 ساعته به تاریخ. “ما با موفقیت بیش از اوج اما این است همان چیزی که به عنوان خروج از جنگل” protocol wine studio گفت که این کشور در “چالش برانگیز ترین هفته” از آن ماه بلند مستند.

نیوزیلند گزارش شده است نه coronavirus مرگ و میر و 1,366 کل موارد. شش نفر از مرگ و میر در ارتباط بودند به یک خانه سالمندان در شهر کرایستچرچ.

7:00 انتخاب یک رهبر جدید حزب آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) است به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و تا زمانی که برنامه ریزی کنفرانس حزب در ماه دسامبر با توجه به coronavirus زمان رهبر حزب Annegret Kramp-Karrenbauer گفته است.
“تصور من این است که نزدیکتر ما را وادار به شکستن تابستان با امکان ویژه کنفرانس حزب کمتر نیاز برای یک کنفرانس که برگزار خواهد شد تنها چند هفته قبل از عادی است” گفت: Kramp-Karrenbauer. “ما امیدواریم که البته این وضعیت خواهد شد در چنین راهی است که ما می توانیم به طور منظم کنفرانس حزب در ماه دسامبر در اشتوتگارت,” او اضافه شده است.

ویژه کنگره برای انتخاب یک رهبر جدید برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است. از آن زمان شده است لغو شد. رهبر جدید خواهد بود قرار است به اجرا به عنوان صدراعظم در آلمان بعدی فدرال انتخابات در 2021. مرکل گفته است او نمی خواهد به دنبال یک پنجم مدت به عنوان رهبر کشور.

06:40 وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire است گفت که او انتظار دارد که اقتصاد فرانسه به قرارداد 8% این سال است.

06:37 اتریش روز سه شنبه یکی از اولین کشورهای اروپایی به لغو آن مستند اقدامات با تعداد محدودی از مغازه ها بازگشایی. برای DW داستان کامل اینجا را کلیک کنید.

06:35 به انگلستان تا به حال حدود 1.4 میلیون مزایای رفاه ادعا می کند در میان coronavirus مستند. “این در حال حاضر به حدود 1.4 میلیون”, انگلیسی, کار و حقوق بازنشستگی وزیر ترزا Coffey گفت. این رقم شامل جهانی اعتبار و جویندگان کار’ کمک هزینه یا کمک هزینه استخدام پشتیبانی. “ما قادر به پردازش و مدیریت کسانی که ادعا می کند,” او اضافه شده است.

06:08 لهستان, وزیر بهداشت گفت: کشور خواهد شد و شروع به آزاد کردن اقتصاد در مارس 19. “از 19 ما به آرامی شروع به آزاد کردن اقتصاد” وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت: در یک مصاحبه رادیویی.

سخنگوی دولت Piotr مولر گفت که محدودیت در مغازه ها به احتمال زیاد برای اولین بار مطرح شده و اضافه کرد که یک مقام رسمی تصمیم گرفته خواهد شد در روز چهارشنبه یا پنج شنبه.

05:48 به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به انتشار آخرین نسخه از چشم انداز اقتصادی جهان در روز سه شنبه. قبلی رشد اقتصادی جهانی انتظارات از 3.3 درصد در سال 2020 به شمار می رود تجدید نظر قابل توجهی پایین. Swathes بزرگی از اقتصاد جهانی تعطیل شده اند برای مبارزه با گسترش coronavirus.

“ما انتظار داریم بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت.

5:12 تعداد coronavirus موارد در آلمان افزایش یافت 2,082 روز دوشنبه به کل از 125,098 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت. این علائم چهارمین روز متوالی است که تعداد موارد جدید در این کشور کاهش یافته است. قبل از آن آلمان دیده بود چهار روز مستقیم که در آن تعداد موارد جدید افزایش یافته بود.

مرگ و میر افزایش 170 به 2,969 بین دوشنبه و سه شنبه.

05:05 به نرخ بیکاری در استرالیا پیش بینی شده است به 10 درصد در ماه ژوئن به دلیل coronavirus بحران جدید برآورد از کشور و خزانه دار را پیش بینی. این اولین باری خواهد بود که استرالیا بیکاری رسیده است و دو رقم از آوریل سال 1994. “شوک اقتصادی در مواجهه با اقتصاد جهانی از coronavirus است مراتب مهم تر از آنچه که دیده بود در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش گفت:” خزانه دار جاش Frydenberg در بیانیه ای.

04:45 هند در سراسر کشور coronavirus مستند تمدید شده است تا مارس 3, نارندرا نخست وزیر گفته است.

21-day مستند های اعمال شده در 25 مارس برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به امروز.

“تا مارس 3, هر, هندی را مجبور به ماندن در مستند. من درخواست همه سرخپوستان است که ما را متوقف coronavirus از گسترش به مناطق دیگر” نخست وزیر گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، دولت را ارائه گسترده دستورالعمل در چهار شنبه.

هند داده ها نشان می دهد که این کشور در حال حاضر بیش از 10,300 موارد coronavirus با 339 مرگ و میر در میان آنها است.

04:37 فدرال آلمان وزیر دادگستری صحبت کرده است در برابر پیشنهادات خود را برای منزوی به طور خاص و مزمن افراد بیمار به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس گفت: این امر تجاوز خود به حقوق اساسی بشر.

“هر شخص حق دارد به حقوق خود بدون در نظر گرفتن سن”, آلمانی, وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: آلمان RND آژانس خبری روز سه شنبه. “و آن را در همه مورد است که تنها برخی از گروه های در معرض خطر هستند. افراد جوان می تواند به شدت بیمار است.”
“حفره نسل در برابر هر یک از دیگر است که قطعا این روش درست است,” او گفت:, و اضافه کرد که “قفل کردن” برخی از گروه های جمعیتی یک گزینه نیست.

برخی از سیاستمداران آلمانی را به نام مردم بیش از سن 65 سال و کسانی که با بیماری های مزمن می شود محروم از زندگی روزانه در طول coronavirus بحران در حالی که افراد جوان که تصور می شود در کاهش خطر ابتلا به عوارض می تواند به آرامی به زندگی عادی بازگشت.

03:58 کره جنوبی گزارش کرده است 27 جدید موارد حفظ آن رگه هایی از کمتر از 100 مورد برای نزدیک به دو هفته است. روند رو به پایین است آشکار در این کشور کانون Daegu و همچنین شهرهای مجاور. کره جنوبی ثبت کرده است و در مجموع 10,564 عفونت و 222 مرگ و میر.

03:55 ژاپن گزارش شده 390 موارد جدید آوردن تعداد کل عفونت به 7,645. در حالی که این کشور در حال حاضر تحت یک وضعیت اضطراری, فروشگاه های مواد غذایی و موسسات مشابه هنوز هم از دیدن گروه زیادی از مردم به عنوان آنها در تلاش به سهام تا در ضرورت.

03:29 در اینجا آخرین است, از سراسر آمریکای لاتین

برزیل: یک مطالعه جدید نشان داده است که برزیل ممکن است 12 بار بیشتر از موارد هستند که رسما گزارش شده است. اختلاف نسبت داده شده به پایین تست و منتظر نتایج. آخرین آمار و ارقام: 23,723 آلوده 1,355 مرگ 173 بازیافت.

مکزیک: مکزیک ثبت 353 مورد جدید از این ویروس به ارمغان آورد که این کشور در مجموع به 5,014 عفونت. این کشور معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفته است که تعدادی از عفونت ممکن است بسیار بالاتر حتی تا 26,500 موارد است. آخرین آمار و ارقام: 5,014 آلوده 332 مرگ و میر 1,964 بازیافت.

اکوادور: دولت اکوادور حذف 771 بدن از شهر گوایاکیول کانون کشور شیوع کروناویروس. این شهرستان شده است در برخورد با یک افزایش در مرگ و عوارض که سیستم بیمار مجهز برای مقابله با, منجر به چندین اجساد که در سمت چپ خیابان. مقامات پیش بینی به 3,500 COVID-19 مرگ و میر در ماه های آینده. آخرین آمار و ارقام: 7,529 آلوده, 355, مرگ و میر, 597 بازیافت.

کلمبیا: این کشور گزارش شده 76 عفونت های جدید و سه مرگ و میر آوردن تعداد کل موارد به 2,852. با توجه به وزارت بهداشت و درمان تنها 1,256 آزمايشات انجام شده در دوشنبه پایین تر از هر دو شنبه (3,193) و یکشنبه (1,364). آخرین آمار و ارقام: 2,852 آلوده, 112, مرگ و میر, 319 بازیافت.

پرو: در پنج هفته پس از پرو برای اولین بار coronavirus عفونت گزارش شده این کشور دیده می شود نزدیک به 10 ، 000 مورد و بیش از 200 مرگ و میر. پیشرفت و میر در حال کاهش یافته است از 29 درصد به 14 درصد افزایش تصاعدی در تست بیش از دو هفته گذشته. آخرین آمار و ارقام: 9,784 آلوده 216 مرگ و میر 2,642 بازیافت.

شیلی: وزیر بهداشت Jaime Manalich به ارمغان آورد تا مسائل مربوط به سلامت روانی و خشونت را به عنوان او در مورد نیاز به “احتیاط و عقل” در حالی که بحث قرنطینه اقدامات است. او همچنین گفت که یک پتو استفاده از قرنطينه می تواند منجر به مردم سرپيچي از دستورات در انبوهی. آخرین آمار و ارقام: 7,525 آلوده, 82, مرگ و میر, 2,367 بازیافت.

02:35 سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داده است که کار به خوبی در حال انجام برای پیدا کردن یک واکسن. سازمان توییتی اعلام از جمله یک لیست از کارشناسان و گفت: “تحت چه کسی هماهنگی یک گروه از کارشناسان از سراسر جهان در حال کار به سمت توسعه واکسن در برابر COVID-19.”

02:13 نیوزیلند گزارش شده است چهار coronavirus-مرگ و میر ناشی از آن کمترین روزانه مرگ و میر تا کنون. با 17 مورد جدید تعداد کل عفونت افزایش یافته است به 1,366.

“این یک یادآوری جدی از آنچه در خطر است اینجا” در این کشور مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: به عنوان تلفات گل رز به نه. شش نفر از تعداد کل مرگ و میر بودند از یک سالخورده-مرکز مراقبت در Christchurch.

نیوزیلند وزیر مالیه گفت که این کشور می تواند نگه داشتن آن نرخ بیکاری به زیر 10%, حتی به وزارت خزانه داری اعلام کرد که این نرخ می تواند به 26 درصد اگر سختی مستند اقدامات تمدید شد.

01:54 دادگاه عالی هند اعلام کرده است که خصوصی آزمایشگاه تست در کشور خواهد شد که به ارائه رایگان coronavirus ارزیابی به کسانی که از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش اصلاح یک تصمیم قبلی که دستور خصوصی آزمایشگاه برای تست همه رایگان از هزینه.

دادگاه ثابت 4,500 تومان (60 دلار) درپوش تست برای افرادی که استطاعت آن را. بيمارستان های دولتی ارائه تست رایگان از هزینه.

نخست وزیر نارندرا تنظیم شده است برای رسیدگی به این کشور در ساعت 10 صبح به وقت محلی (4:30 صبح به وقت تهران). تصمیم گیری در گسترش هند در سه هفته مستند به پایان می رسد که در روز سه شنبه انتظار می رود در این آدرس. بسیاری از ایالات در حال حاضر اعلام کرد یک فرمت از مستند تا مارس 30.

ادامه مطلب: COVID-19: کارگران جنسی رنج می برند در طول اجتماعی فاصله در هند

01:47 صندوق بین المللی پول (IMF) نشان داده است آن هیئت اجرایی با توجه به چراغ سبز برای 1 میلیارد دلار (€915 میلیون دلار) در بودجه اضطراری برای غنا و $442 میلیون (€404 میلیون دلار) برای سنگال برای فعال کردن هر دو کشور برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

01:30 معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کشور تست شده است بیش از 100 ، 000 نفر در هر روز به تعداد کل موارد در ایالات متحده به 581,679.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هم قرار دادن دستورالعمل های جدید برای همه کشورها و سرزمین و همچنین به عنوان راهنمایی برای جوامع رنگ شده اند که تحت تاثیر این ویروس به طور نامتناسبی.

معاون رئیس جمهور افزود که این کشور باید یک تست برای آنتی بادی ویروس “خیلی زود” با حداقل چهار بالینی جریان برای مطالعه و استفاده از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus درمان است.

Donald Trump and Mike Pence (Reuters/L. Millis)

معاون رئیس جمهور مایک پنس حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان یک واکنش در برابر رئیس جمهور و مدیریت بحران

01:22 ایالات متحده گزارش کرده است 1,509 فتح کرد گرفته شد coronavirus مربوط به مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته یک سقوط از 1,514 یک روز پیش از آن. تعداد کل مرگ و میر در کشور افزایش یافته است به 23,529.

01:18 جو بایدن ستایش است محلی برای بیرون آمدن در هفته گذشته به رای دادن در ویسکانسین اولیه او به پایان رسید تا برنده. ریاست جمهوری امیدوار همچنین ابراز تشکر از کسانی که کمک اداره انتخابات به خصوص در شرایط اما گفت: “هرگز آن را باید به آن می آیند. هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و دموکراسی ما. در عوض ما شاهد جمهوریخواهان حاضر به زندگی مردم در معرض خطر برای خود اهداف سیاسی خود.”

00:59 ده ها تن از پزشکان و پرستاران به طور خلاصه مسدود شده یک خیابان در شهر مکزیک به تقاضا بیشتر دنده محافظ. سلامت کارگران از اکتبر 1 بیمارستان ها نمایش داده می شود دست نوشته علائم در حالی که شعار آنها نیاز به کمک بیشتر.

00:44 چین هوبئیقبلا جهانی کانون coronavirus شیوع گزارش شده بدون ویروس جدید مربوط به مرگ و میر در آن به روز رسانی روزانه. چین تا کنون گزارش شده و در مجموع 3,341 مرگ و میر در سرزمین اصلی است.

این کشور گزارش کرده است 86 جدید وارداتی موارد آوردن تعداد کل coronavirus موارد در سرزمین اصلی به 82,249.

00:34 یک خانه سالمندان در ایالت ویرجینیا تبدیل به یکی از بدترین خوشه در ایالات متحدهثبت نام 42 مرگ و میر ناشی از جهانی همه گیر. از 163 ساکنان Canterbury توانبخشی & بهداشت و درمان مرکز در نزدیکی ریچموند 127 آزمایش مثبت است.

00:28 فرانسه در جشنواره تئاتر آوینیون لغو شده است. به عنوان یکی از بزرگترین هنرهای, جشنواره, این تنها دومین بار است که این جشنواره لغو شده است پس از آن تاسیس شد و در سال 1947.

“شرایط برای 74 نسخه از جولای 3 برای 23, 2020 دیگر ملاقات امروز” سازمان در بیانیه ای گفت. “ما همه امیدواریم که به عنوان طولانی به عنوان آن اجازه داده شد اما وضعیت نیروهای ما را به استفاده از یک سناریو های مختلف.”

00:21 تعداد کل تایید coronavirus موارد در جهان است که به سرعت نزدیک شدن 2 میلیون, با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

00:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که دولت او شد به قرار دادن با هم یک برنامه برای بازگشایی اقتصاد کشوربه عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده شروع به فلات. در همان زمان بسیاری از فرمانداران دولت در حال برداشتن گام برای بازگشایی اقتصاد خود را بدون ورودی از رئیس جمهور. در طول coronavirus نشست خبری گفت که او را با ایالات اما تماس نهایی در بازگشایی اقتصاد خواهد بود گرفته شده توسط رئیس جمهور.

“آنها نمی توانند هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس,” او گفت: قبل از اینکه گفت: “اقتدار کل است. فرمانداران را می دانند.”

پس از برخی از اصطکاک با دولت بالا متخصص بهداشت Dr. Anthony Fauci, که گفت که بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده اند اگر ما تا به حال عمل کرده و بیشتر به سرعت برگ برنده استفاده می شود در این نشست خبری به نشان می دهد که همه چیز خوب بود. Fauci گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود توجه به توصیه های داده شده توسط برترین کارشناسان پزشکی و اعلام کرد کاهش, تلاش ها برای کنترل شیوع این بیماری با وجود مقاومت مواجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که این کشور به اندازه کافی هواکش برای مقابله با این بیماری همه گیر به رغم خواسته برای اطلاعات بیشتر. “آنها تمام هواکش آنها نیاز دارید” رئیس جمهور گفت:. “ما آنها را از بسیاری از هواکش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از رکورد خود در برخورد با شیوع با پخش تصویری برای نشان دادن اثربخشی دولت او پاسخ قبل از سوال از خبرنگاران.

00:05 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در تمام روز دوشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ببینید/jsi (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>