Coronavirus آخرین: اروپا تنظیم به زندگی در مستند

بوریس جانسون اعلام کرده سخت اجتماعی فاصله اقدامات در انگلستان است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اقتصاد آمریکا دوباره باز خواهد شد “به زودی.” دنبال DW برای آخرین.

  • بوریس جانسون اعلام کرده سخت اجتماعی فاصله اقدامات در انگلستان
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد اجازه دهید به این بیماری همه گیر کوروناویروس “به نوبه خود به مدت طولانی مشکل مالی” خواهد شد و تصمیم گیری در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از 15 روز تعطیلی در هفته آینده منقضی می شود
  • ایتالیایی موارد باید آهسته با 602 جدید مرگ و میر و 4,789 موارد جدید
  • جهانی مرگ و میر از این SARS-CoV-2 همه گیر است و بیش از 16,000 اطراف 365,000 مردم آلوده
  • آلمان بیش از 29,000 موارد COVID-19 با بیش از 120 مرگ و میر تا کنون.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: آلمان شمارش هزینه های اقتصادی shutdown

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

09:00 در اینجا یک نمای کلی از برخی از تازه ترین محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای در اروپا:

بریتانیا: در شب دوشنبه بریتانیا تحمیل 3-هفته مستند با امکان تمدید. مردم ممکن است تنها خانه های خود را ترک برای رفتن به محل کار و خرید مواد غذایی دکتر مراجعه کنید و یا برای ورزش است. تجمعات بیش از دو نفر مجاز نمی باشد.

فرانسه: این کشور گسترش یافته قبلا تحمیل مستند محدودیت. مردم ورزش هنوز هم ممکن است بیرون بروید اما دونده و واکر ممکن است تنها بیرون رفتن برای یک ساعت در روز و باقی می ماند باید در عرض یک کیلومتر از خانه های خود. ترین بازار شده اند مورد نیاز است ، پس رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی قرار دادن کشور در مستند یک هفته پیش, مردم را تنها مجاز به ترک خانه لازم است دلایل, به عنوان در انگلستان است.

هلند: هلند دولت تمدید ممنوعیت آن در تجمعات هل دادن پایان تاریخ از تاریخ 6 آوریل تا ژوئن 1. اگر مردم نمی پیروی از قوانین یک مستند تحمیل خواهد نخست وزیر Mark Rutte گفته است. هر کس نیاز به نگه داشتن یک فاصله حداقل 1.5 متر بین خود و افراد دیگر.

ایتالیا: در روز شنبه نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد که بسته شدن از همه “غیر ضروری کارخانه ها.” محدودیت های قرار داده شده در کانون در اطراف میلان تمام شده در روز یکشنبه و اقدامات ملی برنامه ریزی شده به پایان می رسد در روز چهارشنبه. اما کونته در انتظار اعلام این هفته که آیا محدودیت خواهد بود reimposed به طور نامحدود. ایتالیا شده است زندگی می کنند و مستند برای هفته ها.

اسپانیا: پس از ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر کشور های اروپایی بیشتر تحت تاثیر coronavirus. جنوبی کشور اروپایی نیز در مستند با نخست وزیر پدرو سانچز گسترش اسپانیا در وضعیت اضطراری به مدت 15 روز بیشتر از این یکشنبه گذشته. مردم ملزم به ماندن در خانه به جز ضروری سفر.

آلمان: روز یکشنبه آنگلا مرکل ممنوع تجمعات بیش از دو نفر در سراسر کشور برای دو هفته. رستوران ها و کسب و کار است که نیاز به تماس فیزیکی نزدیک بسته شده اند. مردم نیز نیاز به ماندن 1.5 متر دور از یکدیگر ، آلمان در حال رفتن به طول های بزرگ برای جلوگیری از مجموع مستند که هنوز هم در کارت اگر مردم نمی احترام به قوانین جدید.

08:50 توکیو المپیک مشعل رله آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده در شمال شرقی ژاپن ، اما بدون مشعل و بدون رله رسانه های ژاپنی گزارش کرده اند.

به جای مشعل المپیک را حمل و نقل با ماشین در یک فانوس بنابراین به عنوان برای تضعیف جمعیت از جمع آوری به دیدن این رویداد است.

08:15 تایلند نخست وزیر اعلام کرد که یک ماه وضعیت اضطراری به اجرا در خواهد آمد در روز پنج شنبه. قدرت های در دسترس به دولت تحت قانون شرایط اضطراری شامل توانایی برای تحمیل حکومت ممنوعیت سفر نزدیک ساختمان های بدون حکم و سانسور رسانه ها. این حرکت همچنین اجازه می دهد تا برای استقرار نیروهای نظامی برای اجرای.

تایلند اولین کشوری بود که در خارج از چین به رکورد مورد کوروناویروس. کشور جنوب شرق آسیا در حال حاضر دارای 827 موارد گزارش شده و چهار مرگ و میر.

07:45 کشورهای اتحادیه اروپا را آغاز کرده اند تا همکاری برای کمک به کشورهای عضو سخت ترین ضربه مرگبار شیوع کروناویروس. بعد از یک مرحله اولیه از بسیاری از کشورهای منزوی خود را از یکی دیگر از آلمان پرواز بیش از هفت تن از تجهیزات پزشکی به ایتالیا از جمله 300 هواکش به لمباردی, با توجه به پخش Südwestrundfunk.

در ضمن بیمارستان در آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ را همه گرفته در coronavirus بیماران از کشورهای همسایه. علاوه بر این بسیاری از اتحادیه اروپا و سازمان ملل باید پیش نویس مشترک سفارشات برای تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی به منظور خرید مقادیر بزرگتر در قیمت های ارزان تر و به طور مساوی توزیع تجهیزات.

07:30 کشورهای اتحادیه اروپا را آغاز کرده اند تا همکاری برای کمک به کشورهای عضو سخت ترین ضربه مرگبار شیوع کروناویروس. بعد از یک مرحله اولیه از بسیاری از کشورهای منزوی خود را از یکی دیگر از آلمان پرواز بیش از هفت تن از تجهیزات پزشکی به ایتالیا از جمله 300 هواکش به لمباردی, با توجه به پخش Südwestrundfunk.

در ضمن بیمارستان در آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ را همه گرفته در coronavirus بیماران از کشورهای همسایه. علاوه بر این بسیاری از اتحادیه اروپا و سازمان ملل باید پیش نویس مشترک سفارشات برای تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی به منظور خرید مقادیر بزرگتر در قیمت های ارزان تر و به طور مساوی توزیع تجهیزات.

06:30 آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور خواهد بود که برای اولین بار به انتشار یک کاتالوگ جریمه برای متخلفان از جدید در سراسر کشور محدودیت در جنبش های اجرا شده در روز یکشنبه. با توجه به بیلد روزنامه خوب از €800 ($865) خواهد بود وضع در برابر مردم ساخت غیر مجاز و بازدید به خانه های پرستاری و بیمارستان در حالی که مردم جمع آوری در گروه های بیش از دو خواهد بود با ضربه €200 جریمه و پیک نیک و کباب را متحمل خواهد شد €250.

علاوه بر این بر اساس این گزارش کسانی که عامل یک, بار, باشگاه یا باشگاه جریمه خواهد شد €5,000. دولت وزیر کشور هربرت Reul گفت: Bild که جریمه باید آن را روشن است که نقض اقدامات نمی شد “بی اهمیت جرائم.”

“مجازات آزار آنها را به” او گفت:. اقدامات آن را ممکن است به مجازات کسانی که “آگاهانه مخاطره افتادن سلامت شهروندان خود را.”

05:35 چین هوبئی استان اعلام کرد روز سه شنبه که این امر بالابر محدودیت های مسافرتی و دوباره اجازه حرکت به داخل و خارج از استان در 25 مارس به غیر از ووهان کانون شیوع کروناویروس.

سفر محدودیت برداشته خواهد شد در ووهان در مارس 8, پس از بیش از دو ماه از کامل مستند.

04:57 صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) می گوید: از آن شده است نزدیک به یک دوجین از کشورها در خاورمیانه و آسیا که به دنبال حمایت مالی برای مقابله با کروناویروس بحران است.

“این چالش خواهد بود به خصوص دلهره آور برای منطقه را شکننده و جنگ زده متحده — مانند عراق و سودان و یمن” جهاد Azour مدیر صندوق خاورمیانه و آسیای مرکزی وزارت نوشت: در صندوق بین المللی پول پست وبلاگ.

Azour گفت: این بیماری همه گیر است و باعث بحران اقتصادی است که می تواند به شدت مانع رشد در منطقه است. او رفت و به نوشتن که صندوق بین المللی پول هیئت اجرایی در نظر کشورهای’ درخواست برای کمک های اضطراری در روزهای آینده با قرقیزستان انتظار برای دریافت اولین پرداخت از وقوع.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: هیچ پدران مجاز در تحویل اتاق

03:22 در اینجا آخرین است, از سراسر آمریکا:

ایالات متحده: دوشنبه دیدم چند ما governers سفارش مردم در کشورهای خود را به ماندن در خانه. واشنگتن که دیده می شود یک چهارم از COVID-19 مرگ و میر در کشور شد آخرین به صدور چنین حکمی.

نیویورک در حال حاضر کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با 157 مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر.

در مجموع 42,000 مردم گزارش می شود شما با COVID-19 در ایالات متحده و حداقل 559 نفر کشته شده اند.

پورتوریکو: همه ورودی پروازهای تجاری شده اند دستور داد به زمین در اصلی فرودگاه بین المللی. آن است که تنها فرودگاه در جزیره با متوسط اسکنر. شده اند وجود دارد 31 مورد از COVID-19 و دو مرگ در پورتوریکو.

برزیل: رئیس جمهور Jair Bolsanaro مجبور شد به عقب فرمان است که اجازه شرکت به حالت تعلیق در پرداخت حقوق به کارگران در طول شیوع کروناویروس. تصمیم خود را پس از نصب, انتقاد از قانونگذاران و مردم خود پاسخی دریافت به شیوع.

برزیل دارای بیشترین موارد تایید شده از coronavirus در آمریکای لاتین در 1,891. سی و چهار مرگ و میر گزارش شده در کشور عمدتا در سائو پائولو.

کوبا: این کشور است که مهر و موم آن مرزهای شنبه. همه باقی مانده از گردشگران خارجی را قرنطینه می شود و تا زمانی که آنها می توانید ترتیب برای سفر خود را. از روز شنبه وجود دارد 32,574 گردشگران گزارش در کوبا.

نخست Minisiter مانوئل ماررو گفت که شهروندان کوبا هم اجازه داده نمی شود کشور را ترک کنند. شهروندان از ورود در کوبا خواهد بود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

کوبا گزارش داد 40 نفر از COVID-19. یک نفر مرده است.

03:04 در اینجا آخرین است, از سراسر آسیا:

تایلند: چهار نفر فوت کرده اند از coronavirus در تایلند با توجه به سلامت رسمی ذکر شده توسط رویترز،. این کشور تایید کرده است 827 مورد عفونت تا کنون. کابینه است و انتظار می رود به بحث در مورد اقدامات اضافی برای کمک به افراد مبتلا به این بیماری همه گیر بعد از آن در روز سه شنبه.

کره جنوبی: 76 coronavirus موارد گزارش شده در کره جنوبی روز سه شنبه در ادامه روند رو به پایین در عفونت های جدید. تعداد کل موارد در حال حاضر در 9,037 با 120 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مقامات محکم مرز چک برای جلوگیری از ویروس از re-entering با مردم ورود از خارج از کشور.

میانمار: این کشور توانسته دو تایید موارد coronavirus. وزارت بهداشت گفت: بیماران سالخورده 36 و 26 هر دو شهروندان میانمار که به تازگی از آمریکا و انگلیس.

قبل از اعلام این خبر, میانمار بوده است پرجمعیت ترین کشور در جهان نیست که هر coronavirus موارد است. هفته گذشته دولت ممنوع تجمع جرم و بسته مرزهای زمینی اما کافه ها و رستوران ها باز باقی می ماند.

هند: در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 شیوع هند گرفته, مرحله بی سابقه ای از خاموش کردن آن عظیم آموزش شبکه — یک سرویس به طور معمول استفاده شده توسط بیش از 20 میلیون مسافر در هر روز. آن را در حال حاضر بسته دریا و رودخانه بنادر و قصد دارد به زمین تمام داخلی پروازهای مسافری از روز شنبه پس زودتر مراحل به ممنوعیت ورود بین المللی. هند گزارش کرده 415 coronavirus عفونت و هفت مرگ و میر. مناطق است که باید موارد قرار داده شده اند و تحت مستند با همه اما ضروری خدمات بسته شده است. ترس وجود دارد که این کشور بهداشت عمومی زیرساخت دست و پنجه نرم می اگر موارد به خروش در راه آنها باید در جای دیگر.

نپال: هند همسایه نپال شروع یک هفته مستند در روز سه شنبه. اندازه گیری را محدود می کند “, هوای آزاد, جنبش از افراد به جز برای خرید دارو و اورژانس فعالیت” به گفته یک سخنگوی دولت این کشور به نقل از خبرگزاری فرانسه.

فیلیپین: مقامات بهداشتی در فیلیپین گزارش کرده اند 39 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به 501 رویترز گزارش. سلامت معاون ماریا روساریو Vergeire به خبرنگاران گفت: 33 بيمار مرده بود تا کنون از این ویروس در حالی که 19 تا به حال بهبود است.

ماکائو: ساکنان هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین و تایوان که سفر در خارج از کشور در دو هفته گذشته ممنوع خواهد شد از ورود به خاک از روز چهارشنبه رویترز گزارش.

ماکائو رهبر هو Iat Seng خبر داد و گفت: کسانی که تا به حال شده است در خارج از کشور هنوز هم تحت قرنطینه برای 14 روز. ماکائو یک قمار hub محبوب با گردشگران چینی در حال حاضر مرزهای خود را بسته به تمام بازدید کنندگان خارجی در هفته گذشته. آن را تا کنون تایید 25 coronavirus موارد است.

01:21 ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید آن را ثبت کرده است 78 مورد جدید از COVID-19 ویروس و همچنین هفت مرگ و میر.

هفتاد و چهار نفر از کسانی که عفونت شد “وارداتی” و درگیر مردم ورود به تازگی از خارج از کشور با توجه به کمیسیون. تنها یک مورد ثبت شده در مرکز شهر ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

انتقال در داخل چین به طور چشمگیری کاهش یافته در هفته های اخیر در حالی که تعدادی از موارد در میان افرادی که از کشورهای دیگر افزایش یافته است به 427.

حدود 90 درصد از 81,496 بیماران آلوده در چین بهبود یافته اند از ویروس. بیش از 3200 نفر کشته شده اند

ادامه مطلب: هند coronavirus مبارزه پیچیده توسط مردم dodging قرنطینه

00:54 آمریکا خواستار بازی های المپیک 2020 در توکیو به تاخیر می افتد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما را تشویق کمیته بین المللی المپیک را به تمام مراحل مورد نیاز برای اطمینان از این بازی ها انجام می شود تحت امن و عادلانه شرایط برای همه رقبای” ما در المپیک و پارالمپیک کمیته در بیانیه ای گفت:. این درخواست پس از یک نظرسنجی از ورزشکاران آمریکا نشان داد حمایت قاطع برای به تعویق افتادن.

این رویداد برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 24, اما ورزشی و ورزشکاران در سراسر جهان شده است هل دادن آن را به نقل مکان کرد برای سال آینده به جای.

حرکت پژواک مشابه خواستار به تعویق افتادن از کانادا و استرالیا.

بیشتر بخوانید: Coronavirus است ورزشکاران المپیک ‘در حال اجرا در نقطه’ — ورزشی دانشمند

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus تحولات در اینجا: Coronavirus آخرین: انگلستان رول در سراسر کشور مستند

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>