Coronavirus آخرین: اتحادیه اروپا از برگزاری نشست فیلم بیش از اقتصادی

رهبران اتحادیه اروپا در حال برگزاری ویدئو کنفرانس به بحث در مورد استفاده از اورژانس امداد صندوق در میان بخش بین شمال و جنوب اروپا در طول راه رو به جلو است. دنبال DW برای آخرین.

  • رهبران اتحادیه اروپا به نظر می رسد تقسیم می شود که چگونه به کمک بلوک اقتصادهای بازیابی
  • جدید کروناویروس عفونت افزایش در آلمان برای سومین روز متوالی
  • گوگل می گوید: “با حمایت دولت’ گروه در حال هدف قرار دادن موسسات مانند که
  • نیویورک در حال راه اندازی یک کمپین برای پیگیری و منزوی COVID-19 موارد
  • وجود دارد بیش از 2,630,000 تایید COVID-19 موارد و 183,500 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز موسسه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

16:10 قدیمی ترین برادر ما سناتور الیزابت وارن درگذشت COVID-19 سیاستمدار و سابق ریاست جمهوری امیدوار گفت: در روز پنج شنبه

وارن برادر دونالد نی شاه ماهی, یک بازنشسته ما خلبان نیروی هوایی و یک کهنه سرباز جنگ ویتنام. او حدود سه هفته پس از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در سن 86 با توجه به Boston Globe newspaper.

“او جذاب و خنده دار یک رهبر” وارن گفت در توییتر.

15:38 مقامات روسی گزارش 4,774 جدید کروناویروس عفونت در پنجشنبه آوردن مجموع به 62,773. نزدیک به نیمی از بیماران جدید آزمایش مثبت با وجود داشتن هیچ “علايم بالينی” مقامات بهداشت گفت.

روزانه پرش در عفونت های کوچکتر از برخی از 5,236 جدید بیماران مبتلا به گزارش روز چهارشنبه و 5,642 گزارش روز سه شنبه.

مقامات همچنین تایید 42 جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه از جمله 27 در مسکو. با توجه به رسمی شمارش, 555 فوت کرده اند این ویروس در روسیه تا کنون.

15:25 در کشورهای در حال توسعه خواهد نیاز به در مورد $1 تریلیون (€923 میلیارد دلار از بدهی های خود را نوشته شده است برای کمک به آنها در مقابله با کروناویروس بحران با توجه به آژانس سازمان ملل متحد UNCTAD.

“این جهان است که در آن به صورت پیش فرض توسط کشورهای در حال توسعه در بدهی های خود اجتناب ناپذیر است” گفت: ارشد UNCTAD رسمی ریچارد Kozul-رایت.

یکی از ماموریت های UNCTAD سازمان ملل متحد برای تجارت و توسعه بدن است به منظور محدود کردن کشورها در مواجهه با بی ثباتی مالی و بدهی.

15:15 رهبران اتحادیه اروپا در حال ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد پاسخ به همه گیر به خصوص اروپا بازیابی صندوق به عنوان عضو دست و پنجه نرم کردن با هزینه های اقتصادی از یک بیماری همه گیر. کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا به نام برای استفاده از “coronabonds” برای کمک به کشورهایی است که سخت ترین ضربه شده است, اما هر دو کشور آلمان و هلند را قاطعانه رد این پیشنهاد.

پیش از این دیدار آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خطاب به مجلس فدرال آلمان. او گفت که آلمان و دیگر اعضای اتحادیه اروپا متحده آماده شد برای باز کردن کیف پول خود را کمی گسترده تر در روح همبستگی اما اجتناب از هر گونه طرح مانند اوراق قرضه که در آن بدهی خواهد بود شانه به طور مشترک.

Members of the European Council are seen on the screen of a video conference call with French President at the Elysee Palace in Paris, on April 23, 2020, as the country is under lockdown to stop the spread of the Covid-19 pandemic caused by the novel coronavirus.(Getty Images/AFP/I. Langsdon)

مانند بسیاری دیگر حتی به مرز اتحادیه اروپا در حال کار از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس بود که پرداختن به ویدئو کنفرانس گفت که بدترین سناریو را در منطقه یورو از دست دادن 15 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را با بیشتر از پیش بینی های خوش بینانه بودن 9 درصد. او هشدار داد که رهبران آنها در معرض خطر انجام “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.”

در آغاز این کنفرانس رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli گفت: “ما به شدت نگران است چرا که ما می توانید ببینید یک مارپیچ رو به پایین و ما در حال رفتن به نیاز به هر ابزار در دسترس است.” ساخت یک مقایسه با جنگ جهانی دوم بهبود اقتصادی Sassoli به نام رهبران به آمده تا با یک “طرح مارشال” برای پست-همه گیر EU.

14:48 فرانسه از مدارس شروع خواهد شد بازگشایی در مارس 11, اما پدر و مادر خواهد بود موظف به فرستادن فرزندان خود به کلاسجمهور امانوئل پاکسازی دفتر گفت: پس از مذاکرات با شهرداران محلی.

جوانترین دانش آموزان و کسانی که در بیشترین خطر از سقوط خواهد بود که برای اولین بار به رزومه کاری خود را به آموزش و پرورش است.

دیگر دانش آموزان به تدریج بازگشت در هفته بعد چه اندازه کلاس خواهد بود محدود به 15 دانش آموزان, به گفته وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer این محدودیت می تواند در حال حاضر چالش های لجستیکی.

در طول مذاکرات خود با شهرداران در پنجشنبه مرکن همچنین گفت: در صورت حمایت خواهد بود “توصیه می شود.”

به طور جداگانه پاریس گسترش آن در لیست داروهایی که مجاز به صادر نادیده گرفتن شهر بروکسل تماس به لغو محدودیت های اعمال شده با توجه به گزارش رویترز.

14:39 در انگلستان گزارش یکی دیگر از 616 مرگ و میر در بیمارستان های سراسر کشور قرار دادن کل مرگ در امکانات بهداشت و درمان در 18,738.

این کشور به ثبت بیش از 138,000 تایید عفونت.

آخرین روزانه افزایش است به طور قابل توجهی پایین تر از 759 مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه هنگامی که انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت: ملت بود “به اوج” از وقوع.

14:14 کرواسی آغاز خواهد شد آرامش خود را ضد همه گیر مستند دوشنبه آینده نخست وزیر Andrej Plenkovic گفت: توصیف شیوع به عنوان “تحت کنترل است.”

اتحادیه اروپا کشور باز خواهد شد بسیاری از فروشگاه های آن در هفته آینده و همچنین کتابخانه ها و موزه ها. ورزشکاران خواهد بود همچنین اجازه داده می شود به قطار.

اما کسب و کار که در تماس نزدیک با مشتریان مانند مو یا لوازم آرایشی و بهداشتی سالن, تنها باز, on May 4th, با توجه به نخست وزیر.

در سومین و آخرین مرحله شروع on May 11 کشور را بازگشایی برخی از مدارس راه اندازی مجدد داخلی ترافیک هوایی و بازگشایی مراکز خرید, کافی شاپ ها و رستوران ها اگر چه سالن های مهمان نوازی تنها می تواند خدمت به مشتریان خود را در خارج از منزل و یا بر روی تراس و بالکن.

برخی از اقدامات مانند اجتماعی فاصله دارد به ماندن در محل پس از مه 11 و Plenkovic مشخص نکرد که تمام محدودیت ها را برداشته بود.
کرواسی دارای کشش وسیعی از خط ساحلی دریای آدریاتیک است و یک مقصد توریستی محبوب بین المللی با مستند قرار دادن آن در معرض خطر از دست دادن مالی.

14:00 توییتر است که شروع به از بین بردن مواد مربوط به تماس, برای از بین بردن 5G اینترنت زیرساخت در نور گسترده اگر نه پوچ تئوری توطئه که به آن متصل است به کوروناویروس.

“ما ما گسترش ارشاد در تایید نشده ادعا می کند که تحریک مردم به شرکت در مضر فعالیت می تواند منجر به تخریب یا آسیب بحرانی 5G زیرساخت و یا می تواند منجر به وحشت گسترده ناآرامی های اجتماعی و یا در مقیاس اختلال” توییتر امنیتی اداره گفت.

5G دکل آمده اند تحت حمله در چندین کشور اروپایی در هفته های اخیر.

مقررات نیز اعمال خواهد شد به دیگر نادرست و مضر پیام های مربوط به این ویروس به عنوان مثال نادرست هشدار درباره کمبود مواد غذایی.

12:35 آفریقا ثبت شده 43 درصد افزایش در عفونت های گزارش شده در طول هفته گذشته موجب ترس آن می تواند تبدیل به آینده قاره به شدت تحت تاثیر قرار.

قاره خانه به 1.3 میلیارد نفر است “بسیار محدود” و “بسیار تیره و تار” تست ظرفیت جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. همانطور که در همه جا درست تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد به دور افتادن شناخته شده tally Nkengasong گفت.

سازمان بهداشت جهانی به تازگی منتشر شده یک گزارش هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند منجر به مرگ برخی از 300.000 نفر در حالی که هل دادن 30 میلیون به فقر است.

Nkengasong همچنین اعلام کرد که Jack Ma بنیاد متعلق به میلیاردر چینی خواهد بود اهدای 300 دستگاه تهویه مصنوعی به قاره اولویت این کشورها با هیچ کدام در دسترس ندارند. او با اشاره به این قاره را تامین مشکلات با تجهیزات پزشکی غیر منتظره ای در تقاضا بالا است.

“ما باید به رسمیت شناختن است که ما به عنوان یک قاره در حال رقابت برای همین منابع است که هر کس دیگری در جهان در حال رقابت برای” Nkengasong گفت.

12:00 ایتالیا آغاز شده است انجام تست آنتی بادی در لومباردی این کشور سخت ترین ضربه منطقه در coronavirus بحران است. بهداشت مقامات امیدوارند این تست آنتی بادی اطلاعات را در خدمت به عنوان یک راهنمای به عنوان آنها سعی می کنند کشور را از آن مستند.

آزمون, تولید شده توسط, ایتالیایی, بیوتکنولوژی شرکت DiaSorin نگاه را برای حضور آنتی بادی در خون و یا قرار گرفتن در معرض ویروس و اشاره به برخی از سطح از ایمنی.

مقامات بهداشتی در لومباردی باید گفت که برخی از 20,000 آزمون انجام خواهد شد هر روز. سلامت کارگران را آزمایش اول و پس از آن تحت قرنطینه نشان coronavirus علائم و کسانی که آنها را در تماس با و همچنین مردم با علائم خفیف.

اما دانشمندان در مورد قابلیت اطمینان از چنین آزمون و هشدار داده اند که هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها به عنوان به چگونه بدن بهبود از یک COVID-19 عفونت است.

ادامه مطلب: Coronavirus تست آنتی بادی و ایمنی گواهینامه های مطرح اخلاقی و علمی مشکلات

مطالعات اخیر به عنوان یکی از جمله های انجام شده در ماه مارس و آوریل توسط فرانسه انستیتو پاستور پیدا کرده اند که به اصطلاح “گله ایمنی” شد سخت تر برای رسیدن از باور.

علاوه بر این گزارش ها از چین و ژاپن و ایتالیا از بیمارانی که در حال غلبه بر ویروس ها و سپس تبدیل به reinfected اند شک و تردید در استفاده از “گله ایمنی” به عنوان موضوع به مقیاس مستندات.

برخی از 13000 نفر فوت کرده اند از coronavirus در پرجمعیت لومباردی. این رقم نشان دهنده بیش از نیمی از ایتالیا با مجموع مرده است.

11:29 یوفا به تعویق انداخته است به زنان اروپایی مسابقات فوتبال 2022 از آن اسلات اصلی از یک سال قبل به علت یک پرونده ایجاد شده توسط coronavirus.

این مسابقات بود که به معنای آغاز و در تابستان سال 2021 خواهد شد اما در حال حاضر شروع به در جولای 6 سال بعد پس از مردان معادل عقب رانده شد از سال 2020 با هم تداخل دارند با زنان نسخه از همان رویداد است.

آن است که برنامه ریزی برای استفاده از همان سالن که در اصل پیشنهاد برای میزبانی این رویداد در انگلستان است.

با توجه به تغییر زمان لیگ جمهور الکساندر Ceferin گفت: “هنگامی که ما تا به حال به یک فوری تصمیم در مورد به تعویق افتادن یوفا یورو 2020 ما همیشه به حال تاثیر بر UEFA women’s EURO 2021 در ذهن است. ما باید به دقت در نظر گرفته شده تمام گزینه های ما با تعهد به رشد فوتبال زنان در خط مقدم تفکر ما. با حرکت UEFA women’s EURO به سال بعد ما تضمین این که ما گل سرسبد زنان رقابت خواهد بود و تنها عمده مسابقات فوتبال از تابستان ارائه آن را با کانون توجه آن را سزاوار است.”

11:15 به نیمی از تمام coronavirus مرگ و میر در اروپا جای گرفته اند در خانه های سالمندان با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) اروپایی که به نام این یافته یک “فاجعه غیر قابل تصور.”

در یک نشست خبری که در اروپا مدیر دکتر هانس Kluge گفت: “عمیقا نگران کننده تصویر” بود که از آمدن به نور در مورد تاثیر این ویروس در دراز مدت خانه سالمندان که در آن مراقبت “است به شدت نادیده گرفته شده است.”

Kluge گفت: سلامت کارگران در این موسسه که اغلب overworked و underpaid هستند “قهرمانان گمنام” این بیماری همه گیر. به نام او برای آنها داده می شود بیشتر در دنده محافظ و پشتیبانی.

مدیر گفت که با وجود نشانه هایی از ثبات بحران به مراتب بیش از و که در هفته گذشته تعداد مورد افزایش یافته است, در شرق, در, روسیه, ترکیه و اوکراین در خاص است. در حال حاضر حدود نیمی از جهانی عفونت و مرگ و میر در اروپا هستند.

11:00 تایوان تمدید ممنوعیت حمل و نقل مسافر و محدودیت در پروازهای مستقیم به و از چین در ادامه تلاش ها به سپر جزیره از coronavirus بیماری همه گیر.

از اواسط ماه مارس تایوان دیده است و موج وارداتی از موارد COVID-19. به عنوان پنج شنبه خود حاکم جزیره گزارش شده و در مجموع 427 عفونت و شش مرگ و میر.

بسیاری از خارجی ها منع شده اند از ورود به تایوان از جمله از نزدیکی چین, هنگ کنگ و ماکائو است.

اما برخی از پروازهای مستقیم اتصال تایوان و چهار چینی در شهرهای پکن و شانگهای چنگدو و Xiamen هنوز در حال مجاز است.

اما کسانی که مجاز به ورود به کشور از جمله تایوانی اتباع شده اند ملزم به پایبندی به 14 روز خانه قرنطینه.

تایوان در دولت است گفت: زمانی که محدودیت های مسافرتی که با توجه به پایان می رسد در اواخر آوریل برداشته خواهد شد.

10:50 کشتی کروز که شد استرالیا بزرگترین منبع واحد از coronavirus عفونت به مجموعه بادبان از این کشور در سواحل یک ماه پس از آنکه مقامات دستور داد تا آن را ترک کنند.

روبی شاهزاده کشتی کروز بوده است و مربوط به 19 مرگ و میر در استرالیا و دو در ایالات متحده است. استرالیا دیده می شود 75 coronavirus مرگ و میر.

کشتی کروز است که موضوع یک پرونده جنایی به همین دلیل از 2700 مسافر اجازه داده شد به ساحل می آیند در سیدنی در مارس 19 قبل از آزمون نتایج نشان داده بود که مردم افتاده بود بیمار با COVID-19.

استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز (NSW) است و پس از توقیف کشتی های کروز از تماس در بنادر تا زمانی که دولت فدرال می تواند در توافق جدید سلامت پروتکل های.

دولت و پلیس دستور داده بود همه خارجی کشتی کروز به ترک NSW در اواخر ماه مارس بیش از ترس است که بیمار مسافران و خدمه می تواند پایمال سیدنی بیمارستان.

کشتی کروز خروج به تعویق افتاد پس از خدمه بیمار از جمله تعدادی از آنها را پس از درگذشت در سیدنی بیمارستان.

برخی از 300 خدمه فیلیپینی چپ کشتی در روز پنج شنبه برای گرفتن یک پرواز اجاره به مانیل. بیش از 500 خدمه در هیئت مدیره باقی می ماند.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises گفت: روبی شاهزاده خانم است که در حال حاضر رهبری برای فیلیپین.

Ruby Princess (picture-alliance/dpa/AAP/S. Saphore)

روبی شاهزاده مجموعه بادبان برای فیلیپین

10:10 در فرانسه فعالیت های اقتصادی شده است به کاهش حداقل توسط coronavirus همه گیر ملی این کشور مرکز آمار گفت. مقامات در حال حاضر وزن خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد حتی در حالی که این کشور در عفونت نرخ همچنان بالا است.

“مانند یک فرد قرار داده شده تحت بیهوشی اقتصاد فرانسه هم اکنون می توانید اطمینان حاصل شود تنها در آن عملکردهای حیاتی” در دفتر آمار INSEE گفت.

دفتر تخمین زده است که فعالیت در بخش خصوصی که حساب برای سه چهارم از تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 41%.

صنایع از جمله ساخت و ساز رستوران و گردشگری آمده اند برای متوقف مجازی از فرانسه تصویب مستند سفارشات در اواسط ماه مارس.

بیش از 10 میلیون کارمند در کشور — یک نفر از هر دو نفر شاغل در بخش خصوصی — باید گذاشته شده است پس از اقامت در خانه سفارشات اثر صورت گرفت. این تعداد به احتمال زیاد به افزایش دولت گفت: در اوایل این هفته.

با فشار اقتصادی نصب فرانسه در حال حاضر امیدوار است که اجازه می دهد تمام خرده فروشان برای بازگشایی, on May 11.

“خارج از انصاف و ما می خواهیم تمام خرده فروشان را قادر به باز کردن در مارس 11,” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: رادیو پخش, فرانسه, اطلاعات.

هنوز معلوم نیست که آیا این امکان پذیر خواهد بود در سطح ملی و یا فقط در سطح منطقه.

رستوران ها و کافه ها بسته باقی خواهد ماند.

09:40 پلیس تایلند از دستگیری افراد متعدد بیش از این کلاهبرداری ها شامل فروش ماسک صورت.

25-سال-پیر مرد و 38 ساله گام به مادر در میان افراد دستگیر شده برای conning تقریبا 1.5 میلیون بات ($46,000, €42,600) از یک قربانی که در فکر او خرید ماسک صورت از یک افسر پلیس است. معلوم نیست که چرا او می خواست بسیاری از ماسک های پلیس در بیانیه ای گفت:.

در یک مورد دیگر یک 30 سال بازداشت شد و پس از تبلیغات ماسک و دیگر محصولات در Facebook اما گفته نمی تواند از ارسال محصولات. زن به حال swindled بیش از 200 ، 000 بات از بیش از 100 نفر کشته شده است.

مقامات همچنین گفت: وجود دو زن دیگر موارد مربوط به فروش آسیا ماسک. کسانی که گناهکار overpricing کالا می توانید به پنج سال زندان و جریمه نقدی تا 100,000 بات.

با پوشیدن ماسک های صورت را تبدیل به هنجار در کشور از شیوع بیماری به عنوان مقامات بارها و بارها خواست شهروندان به آنها را می پوشند.

تایلند تا کنون گزارش شده و در مجموع 2,839 موارد و 50 مرگ و میر مربوط به COVID-19 با توجه به رسمی دولت آمار و ارقام.

09:30 بالقوه COVID-19 واکسن نباید انتظار می رود قبل از سال 2021 رئیس جمهور آلمان پل ارلیک موسسه کلاوس Cichutek گفت: یک روز پس از موسسه مجاز بالینی واکسن آزمایشی.

هدف نهایی این است برای ایجاد یک واکسن است که هر دو موثر و بدون عوارض جانبی مضر Cichutek گفت, آلمانی, عمومی, پخش Bayerischer Rundfunk.

پل ارلیک موسسه ارگان دولت فدرال به چراغ سبز برای شرکت زیست فناوری BioNTech برای شروع بحرانی آزمایشی در برخی از 200 شرکت کنندگان است. اگر موفق بزرگتر بالینی شامل هزاران یا ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان را دنبال کنید.

Cichutek گفت: نتایج اولیه از اولین انتقادی محاکمه می رسند می تواند در عرض سه ماه.

08:50 نخست وزیر فنلاند Sanna مرین را از خانه کار می کنند برای آینده قابل پیش بینی خود اعلام کرد که پنج شنبه. احتیاطی اندازه گیری ساخته شده بود پس از مارین اطلاع داده شد که تماس نزدیک کار در اقامتگاه رسمی آزمایش مثبت برای COVID-9.

“امکان قرار گرفتن در معرض بسیار کم است” یک بیانیه رسمی افزود فنلاندی PM symptomless و احساس خوب است.

فردی که قرارداد این ویروس بدون علامت. کسی نیست دیدار با نخست وزیر و اعضای خانواده او و یا او مشاوره کارکنان در هنگام کار در اقامت کرد.

08:35 چین وزارت امور خارجه پیشنهاد کرده است که استرالیا تماس به صورت مستقل پروب به کروناویروس اپیدمی شد چیزی بیش از مانور سیاسی و گفت: این کشور باید پایان آن تعصب ایدئولوژیک.

پیشتر نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفته بود که همه اعضای سازمان بهداشت جهانی (WHO) باید به همکاری با یک بررسی مستقل برجسته چین به عنوان اساسی در تحقیقات. اما چین با رد این پیشنهاد نشان می دهد آن است که با انگیزه های سیاسی.

چین متعهد شده است که اضافی $30 میلیون دلار به این که برای کمک به مبارزه جهانی علیه COVID-19. این اعلام در پی ایالات متحده تصمیم به تعلیق آن کمک مالی به این سازمان است.

08:25 انگلستان فقیر coronavirus تست ظرفیت تاخیر بیشتر می تواند به تلاش های به مقیاس دقیق مستند است که به شدت با چکش مصرف آن اقتصاد مبتنی بر دویچه بانک (DB) هشدار داد.

“انگلستان عقب تقریبا هر رسانه به اقتصاد بزرگ جهان وقتی که می آید به کروناویروس آزمون” دویچه بانک الیور هاروی گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“این خواهد مادی تاثیر دولت توانایی به دنبال ‘تست-و-ردیابی’ رویکرد وقتی که می آید به کاهش مستند” هاروی اضافه شده است.

DB هشدار می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون است recuperating از COVID-19 عوارض در کشور محل اقامت. او با انتقاد از سیاستمداران مخالف و برخی از اپيدميولوژيستها برای واکنش بیش از حد به آرامی به شیوع.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده شده 100,000 آزمون در هر روز تا پایان این ماه اما به عنوان از آوریل 21, تنها 22,814 آزمون تا به حال انجام شده است. در مجموع 559,935 افراد آزمایش شده در انگلستان است.

بریتانیا 18,100 مرگ و میر به علت COVID-19 و بیش از 134,600 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار.

07:30 “مرکل آمد به عنوان مادر ملت” گفت: DW سیاسی ویرایشگر Michaela Küfnerاضافه کرد که صدراعظم گفت: مردم دولت را ندارد همه پاسخ و که این کشور را مجبور به زندگی با اجتماعی محدودیت برای آینده قابل پیش بینی.

“[مرکل] صحبت کرد مانند جهان واقعی رهبر و روشن است که به رسمیت شناختن در اینجا در آلمان که بزرگترین اقتصاد اروپا از آن خواهد شد جای پای بخش قابل توجهی از این لایحه از این بحران” Küfner گفت.

07:05 در حالی که صحبت کردن به مجلس آلمانی پارلمان اروپا, آنگلا مرکل گفت که این کشور مجبور خواهد بود برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

“ما در حال زندگی در پایان مرحله بیماری همه گیر” او گفت:. “ما فقط در آغاز راه است.”

مرکل گفت: تصمیم گیری برای اعمال محدودیت در زندگی عمومی یکی از سخت ترین از chancellorship.

“ما نمی توانیم بازگشت به زندگی قبل از همه گیر” او گفت:. “زندگی روزمره ما متفاوت خواهد بود.”

او گفت: آلمان تا به حال نمی گذشت اوج در مقابله با ویروس ها و مرکل گفت که حتی به عنوان سرعت ویروس’ گسترش آهسته این کشور در “باریکترین یخ نازک” به عنوان آمار نشان داد که تحولات رخ داده در 10 روز زودتر.

در حالی که در تلاش برای گام در انگشتان پا از رهبران دولت مرکل گفت که او نگران بود برخی از کشور 16 متحده می تواند بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به سرعت.

“من احساس می کنم من باید نصیحت هر کس به اعتماد در اصل امید” او گفت:. “اجازه دهید ما را در معرض خطر عود و از دست دادن آنچه که ما به دست آورده اند. این امر می تواند شرم وحشتناک اگر ما امیدواریم که مجازات ما است.”

مرکل افزوده است که هدف دولت است که سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل ضعف به عنوان دیده شده است در کشورهای دیگر. او همچنین گفت که او با هدف ایجاد €500 میلیارد دلار در صندوق نجات در دسترس در ماه ژوئن.

“همه گیر نشان داده است که این خوب نیست که تمام تجهیزات پزشکی از خارج از کشور” صدراعظم گفت:, و اضافه کرد که آلمان و اتحادیه اروپا را گام برای تبدیل شدن به مستقل تر در تولید, شخصی, دنده محافظ.

06:30 coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند , آلمانی, مصرف کننده روحیه به یک رکورد کمتحقیقات بازار موسسه GfK را شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده نشان داد.

پس از ثبت نام 2.3 امتیاز در اوایل این ماه شاخص کاهش یافت و به قلمرو منفی و در حال حاضر نشسته در -23.4 امتیاز.

“مصرف آب و هوا در حال حاضر در حال سقوط آزاد” رولف Bürkl یک GfK محقق در بیانیه ای گفت. ارزش -23.4 است بی سابقه در تاریخ مصرفی آب و هوا نظرسنجی, او گفت:.

“خرده فروشان و تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات باید آماده برای قریب الوقوع بسیار شدید رکود اقتصادی” Bürkl گفت.

Gfk را شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده بر اساس یک نظرسنجی از 2000 مصرف کنندگان آلمان است.

آلمانی تمایل به صرفه جویی در یک بحران را تشدید کرده است سقوط Bürkl گفت.

یک نظرسنجی ردیابی درآمد مصرف کننده انتظارات نیز کاهش یافت و در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود پس از مطالعه آغاز شد و در سال 1980.

“ترس از دست دادن شغل به شدت افزایش یافته است در میان بسیاری از کارکنان” Bürkl گفت. “این است که مانع قابل توجهی را به مصرف است که به شدت توسط این واقعیت است که مغازه ها بسته اغلب آن را غیر ممکن به خرید stuff.”

06:00 رییس جمهور جهان, انجمن پزشکی, یک فدراسیون ملی انجمنهای پزشکی است انتقاد از تصمیم گرفته شده توسط تمام ایالات آلمان به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک ،

“من پوشیدن یک ماسک از ادب و همبستگی, اما من فکر می کنم آن را یک الزام قانونی است اشتباه حرکت” انجمن رئیس جمهور Ulrich Frank, Montgomery, گفت, آلمانی, روزانه Rheinische Post. “مردم با پوشیدن ماسک فکر می کنم آنها بی خطر هستند و آنها را فراموش نکنید, مهم ترین عامل است که به نگه داشتن حداقل فاصله از سایر افراد است.”

مونتگمری اضافه شده است که با پوشیدن ماسک های نادرست می تواند خطرناک تر از پوشیدن آنها در همه. ویروس جمع آوری پارچه از ماسک است که باعث می شود آن را بسیار آسان برای تبدیل شدن به آلوده هنگامی که از بین بردن آن را از چهره خود را به او توضیح داد.

او گفت: تنها واقعی پزشکی ماسک صورت باید و لازم است که نیاز به استفاده از روسری و یا پارچه های دیگر است “خنده دار.”

در همان زمان او گفت: همه “واقعا موثر ماسک” باید محفوظ است و برای استفاده توسط پزشکی شخصی.

05:40 شرکت در آلمان انتظار می رود محدودیت به زندگی عمومی به گذشته در مجموع 3.9 ماه با توجه به بررسی آمار و ارقام منتشر شد پنج شنبه از کشور ifo موسسه تانک فکر می کنم که آهنگ های کسب و کار در آلمان آب و هوا.

این آمار و ارقام جدید نشان می دهد که 50 درصد از شرکت های آلمانی معرفی شده اند Kurzarbeit یا کوتاه مدت کار می کنند در حالی که 18 درصد از شرکت ها می خواهند برای شغل را کاهش دهد.

کوتاه از زمان کار است و یک مکانیزم در آلمان است که اجازه می دهد تا شرکت های آمار در رکود اقتصادی به یا ارسال و کارگران خود را در خانه و یا به طور قابل توجهی کاهش ساعت خود را بدون نیاز به ذخیره کردن آنها با دولت پرداخت برخی از کارکنان حقوق و دستمزد.

“برای بسیاری از شرکت ها در کوتاه زمان کار است روش انتخابی برای کوسن عدم فروش و برای حفظ نیروی کار خود را در کوتاه مدت” مدیر ifo بررسی کلاوس Wohlrabe گفت.

حدود 15 درصد از شرکت های تولید متوقف یا بسته.

برخی از 84 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته اند اشاره به کاهش فروش به دلیل coronavirus بحران هر چند 45 درصد باور دارند که آنها را از دست دادن در آینده است.

برخی از 41 درصد از شرکت ها در بخش صنعت و 53 درصد در تجارت, تجربه کرده اند مشکلات گرفتن لوازم ضروری را تحویل داده است.

Coronavirus شیوع باعث شده است که 76 درصد از شرکت های آلمانی برای افزایش تعداد کارکنان مشغول به کار از خانه.

05:10 UN دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: coronavirus همه گیر است “بحران انسان است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر.”

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در حساب توییتر خود اشاره به این حادثه تلخ هشدار در مورد این بیماری همه گیر را “نامتناسب اثرات در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و در خطر از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ.”

او افزود که با “افزایش ethnonationalism پوپولیسم ، استبداد و فشار علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به این بیماری همه گیر.”

04:50 جدید کروناویروس موارد در آلمان افزایش یافت 2,352 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان بهداشت عمومی موسسه. جدید تلفات با قرار دادن تعداد عفونت های سراسر کشور در 148,046.

پنج شنبه مشخص شده سومین روز متوالی افزایش عفونت فقط به عنوان کشورهای فدرال در سراسر کشور شروع به شل کردن مستند محدودیت. آلمان نیز شمارش 215 COVID-19 مرگ و میر در مجموع 5,094, RKI گفت.

RKI ارقام تکیه داده ها از دولت محلی و مقامات بهداشتی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از دیگر آمار منتشر شده از جمله کسانی که از دانشگاه جانز هاپکینز.

04:00 سران اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد توسط videolink در روز پنج شنبه برای مذاکرات بیش از یک بسته کمک اقتصادی به کمک بلوک اقتصادهای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اگر چه همه از اتحادیه اروپا 27 کشور عضو توافق کرده اند که یک بسته محرک بالقوه بالغ بر صدها میلیارد یورو خواهد بود لازم وجود اختلافات عمیق بر سر اینکه چگونه باید آن را تامین می شود.
Intensions یادآور منطقه یورو از بحران مالی به شدت مدیون ایالت های جنوبی دوباره بسته نسبتا مالی پایدار کشورهای شمالی به انجام بلند کردن اجسام سنگین.

اسپانیا و ایتالیا که هر دو به شدت تحت تاثیر COVID-19 هستند خواستار “همبستگی” از کشورهایی مانند آلمان و هلند که در رد این ایده از یک mutualized اتحادیه اروپا بدهی طرح شناخته شده به عنوان “coronabonds.”

وجود دارد انتظارات پایین برای دستیابی به موفقیت در روز پنج شنبه با یک دیپلمات گفتن AFP news agency که رهبران هستند و نه حتی انتظار می رود به صدور یک بیانیه مشترک پس از دیدار.

در دعوت نامه رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل خواست رهبران اتحادیه اروپا به “نسبت” یک اروپایی بازیابی صندوق با هدف بلند مدت بازسازی بلوک اقتصاد پس از همه گیر فروکش.

رهبران انتظار می رود در روز پنج شنبه به درخواست کمیسیون اروپا برای ارائه یک ارزیابی از نیازهای دراز مدت کمک های مالی. آنها همچنین ثبت نام در 540 میلیارد یورو ($584 میلیارد دلار) کمک های اضطراری بسته به توافق وزیران دارایی اتحادیه اروپا در اوایل ماه آوریل است.

“یک ابزار های مختلف است که در جدول” Franziska Brantner عضو مجلس فدرال آلمان را حزب سبز گفت: DW وقتی پرسیده شد که در مورد حزب اصرار بر استفاده از اصطلاح “coronabonds” در این زمان بحران است.

“من می دانم که دولت و نیروهای محافظه کار تلاش کرده اند به فریم آن را به عنوان همان بحث که در سال 2008 گفت:” Brantner. اما “آن است که در مورد ما shouldering ایتالیایی بدهی” او تاکید کرد رد اتهامات که coronabonds که در اصل یک نسخه جدید از یوروباندز که منجر به اختلافات عمیق بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حين و پس از بحران مالی از یک دهه پیش.

03:50 دو خانه گربه ها تبدیل شده اند به اولین حیوانات مبتلا به این رمان کروناویروس در آمریکا. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) فرض است که این گربه تا به حال قرارداد این ویروس از یک انسان است. حیوان خانگی گربه ها که در نیویورک زندگی می کنند دولت انتظار می رود به طور کامل بهبود می یابند.

CDC خواست مردم را به اقدام در برابر حیوانات خانگی خود را که می تواند “سازش رفاه خود را.” سلامت موسسه اضافه شده است که هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی نقش مهمی در گسترش این ویروس.

02:45 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: همه اعضای سازمان بهداشت جهانی (WHO) باید به همکاری با یک بررسی مستقل به گسترش coronavirus پیشنهاد شده توسط دولت استرالیا.

“اگر شما در حال رفتن به یک عضو از یک باشگاه مانند سازمان بهداشت جهانی وجود دارد باید مسئولیت ها و تعهدات متصل به آن” موریسون خبرنگاران در کانبرا است.

“ما می خواهم دنیا را امن تر خواهد بود وقتی که می آید به ویروس … من امیدوارم که هر ملت دیگر توان آن را به چین و یا هر کس دیگری را به اشتراک گذاری است که هدف.”

02:30 Daimler AGیکی از آلمان بزرگترین خودروسازان پیش بینی شده است 78% کاهش در سود قبل از بهره و مالیات (EBIT) به €617 میلیون در سه ماهه اول سال 2020 است. خودروساز اتومبیل های مرسدس بنز و وانت واحد کسب و کار است که باعث می شود یاد مرسدس بنز مارک اتومبیل های پیش بینی شده بیش از 55 درصد کاهش کسر. دایملر گفت که نتايج آن تحت تاثیر کاهش تقاضای مصرف کننده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این شرکت اعلام کرد که آن کل واحد فروش برای سال 2020 خواهد شد کمتر از سال گذشته با سقوط انتظار می رود در سراسر انواع خودرو – ماشین ون کامیون و اتوبوس. انتظار این است که این فشار پایین پایین خط.

دایملر را کم نور و هوا به شرح زیر است که از BMW AG, دیگر خودروساز آلمانی. لوکس خودروساز گزارش 21 درصد کاهش در گروه فروش در سه ماهه اول سال 2020 در اوایل این ماه.

02:00 گروه کاری تجارت و سرمایه گذاری از کشورهای G20 ملاقات روز چهارشنبه برای بحث در مورد اقدامات برای کاهش اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس در تجارت, سرمایه گذاری و زنجیره تامین.

این گروه همچنین در مورد بالا بردن سرعت بهبود اقتصادی از طریق افزایش سرمایه گذاری بین المللی. در ضمن استرالیا, یک عضو G20 نام عضو سازمان ملل برای پایان دادن به مرطوب حیات وحش ایران ،

“خطرات وجود دارد با حیات وحش مرطوب بازارها و آنها می تواند به عنوان یک خطر برای ما کشاورزی به عنوان آنها می تواند به بهداشت عمومی گفت:” دیوید Littleproud استرالیا وزیر کشاورزی.

00:10 احزاب در آلمان به “ائتلاف بزرگ” در حال توافق بر اعطای بسته کمک مالی برای حفاظت از کارکنان و شرکت ها از اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به کروناویروس بحران خاموش کردن گسترده عصری اشتغال بخش کوتاه مدت مزایای بیکاری تمدید خواهد شد و افزایش در مراحل.

Markus Söder, Annegret Kramp-Karrenbauer, Norbert Walter-Borjans, and Saskia Esken, (picture-alliance/dpa/AP/M. Schreiber)

جزئیات بسته کمک اقدامات اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی با فاصله اجتماعی

کارگران که تا به حال خود را در ساعت کاهش می یابد 50 درصد دریافت خواهد کرد افزایش پرداخت تا 77 درصد از کل درآمد خالص پس از ماه چهارم از دریافت مزایای. کسانی که هنوز دریافت مزایای پس از هفت ماه دریافت خواهد شد بین 80 و 87 درصد. سطح کنونی از جبران خسارت است که بین 60 تا 67 درصد.

آلمان فدرال استخدام آژانس فراهم می کند کوتاه-زمان بیکاری در زمانی که کارفرمایان به طور موقت مجبور به کوتاه شدن کارگران ساعت. این طرح نیز طراحی شده برای جلوگیری از مردم را از به طور دائم از دست دادن شغل خود را به دلیل “غیر قابل اجتناب” حوادث.

کمک بسته همچنین شامل کاهش مالیات برای سخت ضربه پذیرایی صنعت و کسب و کارهای کوچک با مالیات بر ارزش افزوده کاهش به 7 درصد.

گرفتن بر روی چهار coronavirus اخبار اینجا.

آلمان فدرال موسسه واکسن پل ارلیک موسسه (PEI) داد چراغ سبز برای آلمان اولین آزمایش بالینی بالقوه واکسن در برابر SARS-CoV-2.

این “BNT162b1” واکسن توسعه یافته بود ماینز-بر اساس شرکت داروسازی BioNTech و بخش اول از دو بخش کارآزمایی بالینی شامل 200 داوطلب سالم بین سنین 18 و 55.

هدف این است که برای تعیین پاسخ ایمنی بدن و این که آیا این واکسن باعث می شود هیچ گونه عوارض جانبی ناخواسته. مرحله دوم تست تمرکز خواهد کرد در بالاتر از خطر افراد است.

واکسن را توسعه Ugur Sahin گفت: BNT162b1 به اصطلاح RNA واکسن که با استفاده از مواد ژنتیکی از ویروس برای تحریک پاسخ ایمنی در بدن است.

“آزمایش واکسن نامزدها در انسان ها یک نقطه عطف مهم در راه بی خطر و موثر واکسن در برابر COVID-19 برای جمعیت در آلمان و در سطح بین المللی” PEI در بیانیه ای گفت.

گوگل هشدار داده است که “دولتی” هکرها در حال هدف قرار دادن نهادهای بین المللی مانند که با فیشینگ و حملات مخرب.

این که دیگر سلامت بدن کارگردانی در سراسر جهان در تلاش برای مبارزه با COVID-19 آمده اند تحت پایدار دیجیتال حملات توسط کسانی که به دنبال اطلاعات مرتبط با این بیماری همه گیر.

گوگل گفت: آن بود که تا کنون شناسایی شده 18 میلیون بدافزار و فیشینگ Gmail پیام در روز متصل به COVID-19.

این ایالت نیویورک به زودی هماهنگ با همسایه نیوجرسی و کانکتیکات در کنار هم قرار دادن “ردیابی ارتش” برای پیدا کردن و منزوی کردن افراد آلوده به COVID-19 و ردیابی تماس از هر کسی آلوده فرماندار نیویورک اندرو کومو می گوید. شهر نیویورک و منطقه اطراف آن در کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jcg, wmr/اس ام اس (AFP AP “رویترز” dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktirici