Coronavirus آخرین: کل اتحادیه اروپا است COVID-19

کل ایتالیا است که در مستند و COVID-19 تایید شده است در هر کشور عضو اتحادیه اروپا. دنبال DW برای آخرین coronavirus به روز رسانی.

  • بیش از 114,00 موارد coronavirus یا COVID-19, تایید شده اند در سراسر جهان
  • ایتالیا تحمیل محدودیت های مسافرتی در کل کشور برای جلوگیری از گسترش این بیماری
  • دو پیشرو در آلمان موسسات تحقیقاتی پیش بینی کرده اند که این کشور را به یک رکود اقتصادی در این سال

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

07:00 هند به پایان رسید تخلیه آن citzens از ویروس-آمار ایران. معاون وزیر خارجه هند Subrahmanyam Jaishankar در توئیتر خود نوشت: “اولین دسته از 58 هندی زائران آورده بودن بازگشت از ایران.”

هند در حال کار بر روی بازگشت از سرخپوستان دیگر وجود دارد در ادامه سخنانش اظهار داشت.

06:30 قبرس تایید اولین مورد از این COVID-19 (coronavirus SARS-CoV-2). این کشور در گذشته در اتحادیه اروپا با تایید موارد است. 64-سال-دکتر بود که به تازگی از انگلستان یکی از دو نفر تست مثبت در این جزیره است.

05:45 اتریش “فوری توصیه” شهروندان به بازگشت به خانه از ایتالیا. مقامات بهداشتی وجود دارد اعلام کرد یک مستند در سراسر کشور مؤثر بر حدود 60 میلیون نفر از شهروندان.

05:15 رئیس جمهور چین بازدید ووهان کانون شیوع این بیماری برای اولین بار پس از بحران فوران در ماه ژانویه — نشانه آن است که پکن معتقد است که کنترل آن اقدامات پرداخت.

رسانه های دولتی نشان داد Xi, پوشیدن ماسک و صحبت از طریق ویدئو-لینک به کارگران پزشکی و بیماران در یکی از بیمارستان در شهرستان.

یازدهم سفر به چین گزارش داد یک جست و خیز کردن در موارد عفونت. ملی کمیسیون بهداشت گزارش فقط 19 عفونت های جدید در روز دوشنبه از 40 روز قبل از.

China Xi Jinping visits the School of Medicine at Tsinghua University in Beijing

شی جین پینگ با مراجعه به ووهان دیده می شود به عنوان یک نشانه از پکن است که این ویروس را تحت کنترل

04:40 coronavirus شیوع هنوز به اوج خود رسیده در آلمان و محدودیت بیشتر به زندگی روزمره می توان انتظار داشت, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفته است.

“هدف اصلی این است که به سرعت شیوع” او نوشت: در یک پست مهمان برای تلخیص بیلد منتشر شده در اواخر روز دوشنبه.

اوایل روز دوشنبه آلمان گزارش داده بود آن دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

04:29 کانادا توانسته coronavirus مرگ است. مقامات بهداشت در مجمع الجزایر استان بریتیش کلمبیا گفت: قربانی یک مرد بود که زندگی در سالمندان مرکز مراقبت.

04:15 رئیس جمهور چین بازدید ووهان که در آن شیوع کروناویروس سرچشمه در روز سه شنبه اولین سفر خود را به شهرستان پس از همه گیری آغاز شد و در پایان سال گذشته است.

در این بازدید سرزده سیگنال است که مقامات بر این باورند که شیوع بیماری بوده و تحت کنترل در آورد. چین گزارش داد تنها 19 اخبار موارد COVID-19 روز سه شنبه به پایین ترین رقم از این کشور آغاز شده به اشتراک گذاری داده ها در ژانویه 21.

03:55 آمریکایی راک گروه Pearl Jam است به تعویق انداختن پا برای اولین بار از آمریکای شمالی بهار تور با توجه به coronavirus نگرانی.

“سطح خطر برای مخاطبان ما و جوامع خود است که به سادگی بیش از حد بالا برای ما آسایش سطح” یک بیانیه امضا شده توسط گروه سه شنبه منتشر شد گفت.

“این قطعا کمک کنید وجود دارد که بدون پاک کردن پیام ها از دولت ما توجه به امنیت مردم و توانایی ما برای رفتن به محل کار” این بیانیه ادامه داد. “بدون داشتن نمونه ملی ما در بخش بهداشت و درمان توانایی پیش از این ما هیچ دلیلی برای این باور است که آن را تحت کنترل در هفته های آینده پیش رو است.”

این گروه را تحسین کرد از واشنگتن امور خارجه ایالات متحده در حال حاضر بیشتر تحت تاثیر COVID-19 شیوع.

03:50 چین هوبئی — کانون شیوع کروناویروس — با توجه به اجازه می دهد مردم را به کم یا متوسط-مناطق با خطر شروع به سفر. در جلسه بین مقامات استان و مقامات مورد بحث اجرای استفاده از یک “سلامت کد” یک تلفن همراه مبتنی بر ابزار مانیتورینگ برای تسهیل سفر در منطقه است.

03:20 در نور از شیوع کروناویروس رئیس آلمان در بازار آزاد-لیبرال دموکرات آزاد (FDP) گفته است باید آن را آسان تر برای مردم به کار از خانه.

“بسیاری از مردم در حال حاضر ترجیح می دهند به کار از خانه از ترس از عفونت” گفت: FDP رئیس مسیحی Lindner. “باید وجود داشته باشد یک راست به محل کار از خانه…بخش عمومی به عنوان یک کارفرما باید منجر به راه و به طور فعال به ارائه کارکنان خود فرصت برای کار از خانه است.”

03:08 رئیس Ifo موسسه تحقیقات اقتصادی یک مونیخ مبتنی بر نهاد گفت: coronavirus مربوط به رکود اقتصادی در آلمان را می توان “اجتناب ناپذیر است.”

“وجود دارد برخی از نشانه هایی از رکود اقتصادی قریب الوقوع است” Ifo جمهور کلمنس Fuest گفت, آلمانی, روزانه Augsburger Allgemeine. “متاسفانه بسیاری از virologists هستند گفت: شیوع این بیماری فروکش می تواند در تابستان اما بازگشت در پاییز. در آن صورت یک رکود اقتصادی خواهد بود اجتناب ناپذیر است.”

02:50 دولت ژاپن را تایید کرده است یک پیش نویس از یک “وضعیت اضطراری” لایحه که در صورت تصویب توسط مجلس اجازه می دهد نخست وزیر شینزو آبه به اعمال اقدامات شدید برای مبارزه با گسترش coronavirus. این لایحه شامل اقدامات است که به مقامات اجازه می دهد به نگه داشتن مردم در داخل و به دست گرفتن ساختمان به استفاده از آنها به عنوان بیمارستان.

یک سخنگوی دولت گفت که این کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است یک نقطه.

02:36 بعد از گزارش خود اولین مورد از coronavirus امروز مغولستان قرار دادن آن در شهرستانها مستند.

“پایتخت Ulaanbaatar و همه استان مراکز قرنطینه می شوند تا مارس 16 برای جلوگیری از شیوع” معاون نخست وزیر Enkhtuvshin Ulziisaikhan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

02:20 اتریش, وزارت امور خارجه است به نام در هر یک از شهروندان در حال حاضر در ایتالیا — اروپایی کشور بدترین ضربه توسط COVID-19 شیوع — به بازگشت به خانه.

“اتریش مسافران هستند به شدت توصیه می شود برای بازگشت به اتریش” بیانیه ای در وب سایت وزارت بخوانید.

همه از ایتالیا است که در حال حاضر تحت تاثیر یک سفر مستند که منع شهروندان خود را از خروج از کشور.

02:08 کره جنوبی یکی از کشورهای بیشتر متاثر از شیوع گزارش شده کمتر از 150 جدید روزانه موارد برای اولین بار در دو هفته. روز دوشنبه این کشور را تایید کرد در مجموع 131 موارد جدید.

01:55 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نام coronavirus تهدید “اغراق آمیز است.”

“به نظر من که ویروس مخرب قدرت است اغراق آمیز باشد. شاید از آن است که حتی به طور بالقوه بودن اغراق آمیز به دلایل سیاسی” Bolsonaro گفت.

رهبر راست گفت که اخیر سقوط بازارهای جهانی “در واقع با این قیمت نفت که غرق 30 درصد و با کروناویروس موضوع بیش از حد.”

01:45 مرکزی آمریکا کشور پاناما خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus.

01:26 یک خانه سالمندان در سیاتل, واشنگتن, در مرکز شیوع این بیماری در آمریکا گزارش کرده است 31 بیشتر موارد تایید شده. پس فوریه 19, 26, از صفحه اصلی را 120 نفر از بیماران فوت کرده اند. کالبد شکافی تایید کرده اند که حداقل 13 از مرگ و میر به علت coronavirus.

01:23 برای سومین روز متوالی در چین گزارش کرده است هیچ محلی جدید کروناویروس انتقال.

01:20 در کره جنوبی گزارش داد 35 موارد جدیدی از کروناویروس آوردن ملی در مجموع به 7,513.

01:12 مغولستان خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus — یک ملی فرانسه مشغول به کار در کشور است.

00:22 در سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد 80,754 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس تا کنون. نزدیک به 60 ، 000 در حال حاضر به بهبود است. نه مورد جدید تایید شد در سرزمین اصلی در روز دوشنبه نسبت به 40 روز قبل از.

00:12 رئیس موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی (DIW) انتظار coronavirus را در یک رکود اقتصادی در آلمان در این سال است.

“این احتمال که آلمان را تجربه رکود اقتصادی در این سال — اشتغال رفتن به رنج می برند آشکار” موسسه ارشد اقتصادی پیش بینی نوئل Michelsen گفت, آلمانی, روزانه برلینر Morgenpost.

kp/rc (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>