Coronavirus آخرین: تقسیم رهبران اتحادیه اروپا نگاه کنید به بهبود

رهبران اتحادیه اروپا در حال تنظیم به چانه زدن بیش از یک سپر بسته به کمک دست و پا زدن اقتصاد بازیابی از COVID-19 بیماری همه گیر. آلمان تنظیم شده است برای شروع آزمایشات بالینی ممکن است coronavirus واکسن. دنبال DW برای آخرین.

  • رهبران اتحادیه اروپا به نظر می رسد تقسیم می شود که چگونه به کمک بلوک اقتصادهای بازیابی
  • جدید کروناویروس عفونت افزایش در آلمان برای سومین روز متوالی
  • گوگل می گوید: “با حمایت دولت’ گروه در حال هدف قرار دادن موسسات مانند که
  • نیویورک در حال راه اندازی یک کمپین برای پیگیری و منزوی COVID-19 موارد
  • وجود دارد بیش از 2,629,000 تایید COVID-19 موارد و 183,450 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز موسسه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

06:00 رییس جمهور جهان, انجمن پزشکی, یک فدراسیون ملی انجمنهای پزشکی است انتقاد از تصمیم گرفته شده توسط تمام ایالات آلمان به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک ،

“من پوشیدن یک ماسک از ادب و همبستگی, اما من فکر می کنم آن را یک الزام قانونی است اشتباه حرکت” انجمن رئیس جمهور Ulrich Frank, Montgomery, گفت, آلمانی, روزانه Rheinische Post. “مردم با پوشیدن ماسک فکر می کنم آنها بی خطر هستند و آنها را فراموش نکنید, مهم ترین عامل است که به نگه داشتن حداقل فاصله از سایر افراد است.”

مونتگمری اضافه شده است که با پوشیدن ماسک های نادرست می تواند خطرناک تر از پوشیدن آنها در همه. ویروس جمع آوری پارچه از ماسک است که باعث می شود آن را بسیار آسان برای تبدیل شدن به آلوده هنگامی که از بین بردن آن را از چهره خود را به او توضیح داد.

او گفت: تنها واقعی پزشکی ماسک صورت باید و لازم است که نیاز به استفاده از روسری و یا پارچه های دیگر است “خنده دار.”

در همان زمان او گفت: همه “واقعا موثر ماسک” باید محفوظ است و برای استفاده توسط پزشکی شخصی.

05:40 شرکت در آلمان انتظار می رود محدودیت به زندگی عمومی به گذشته در مجموع 3.9 ماه با توجه به بررسی آمار و ارقام منتشر شد پنج شنبه از کشور ifo موسسه تانک فکر می کنم که آهنگ های کسب و کار در آلمان آب و هوا.

این آمار و ارقام جدید نشان می دهد که 50 درصد از شرکت های آلمانی معرفی شده اند Kurzarbeit یا کوتاه مدت کار می کنند در حالی که 18 درصد از شرکت ها می خواهند برای شغل را کاهش دهد.

کوتاه از زمان کار است و یک مکانیزم در آلمان است که اجازه می دهد تا شرکت های آمار در رکود اقتصادی به یا ارسال و کارگران خود را در خانه و یا به طور قابل توجهی کاهش ساعت خود را بدون نیاز به ذخیره کردن آنها با دولت پرداخت برخی از کارکنان حقوق و دستمزد.

“برای بسیاری از شرکت ها در کوتاه زمان کار است روش انتخابی برای کوسن عدم فروش و برای حفظ نیروی کار خود را در کوتاه مدت” مدیر ifo بررسی کلاوس Wohlrabe گفت.

حدود 15 درصد از شرکت های تولید متوقف یا بسته.

برخی از 84 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته اند اشاره به کاهش فروش به دلیل coronavirus بحران هر چند 45 درصد باور دارند که آنها را از دست دادن در آینده است.

برخی از 41 درصد از شرکت ها در بخش صنعت و 53 درصد در تجارت, تجربه کرده اند مشکلات گرفتن لوازم ضروری را تحویل داده است.

Coronavirus شیوع باعث شده است که 76 درصد از شرکت های آلمانی برای افزایش تعداد کارکنان مشغول به کار از خانه.

05:10 UN دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: coronavirus همه گیر است “بحران انسان است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر.”

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در حساب توییتر خود اشاره به این حادثه تلخ هشدار در مورد این بیماری همه گیر را “نامتناسب اثرات در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و در خطر از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ.”

او افزود که با “افزایش ethnonationalism پوپولیسم ، استبداد و فشار علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به این بیماری همه گیر.”

04:50 جدید کروناویروس موارد در آلمان افزایش یافت 2,352 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان بهداشت عمومی موسسه. جدید تلفات با قرار دادن تعداد عفونت های سراسر کشور در 148,046.

پنج شنبه مشخص شده سومین روز متوالی افزایش عفونت فقط به عنوان کشورهای فدرال در سراسر کشور شروع به شل کردن مستند محدودیت. آلمان نیز شمارش 215 COVID-19 مرگ و میر در مجموع 5,094, RKI گفت.

RKI ارقام تکیه داده ها از دولت محلی و مقامات بهداشتی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از دیگر آمار منتشر شده از جمله کسانی که از دانشگاه جانز هاپکینز.

04:00 سران اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد توسط videolink در روز پنج شنبه برای مذاکرات بیش از یک بسته کمک اقتصادی به کمک بلوک اقتصادهای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اگر چه همه از اتحادیه اروپا 27 کشور عضو توافق کرده اند که یک بسته محرک بالقوه بالغ بر صدها میلیارد یورو خواهد بود لازم وجود اختلافات عمیق بر سر اینکه چگونه باید آن را تامین می شود.
Intensions یادآور منطقه یورو از بحران مالی به شدت مدیون ایالت های جنوبی دوباره بسته نسبتا مالی پایدار کشورهای شمالی به انجام بلند کردن اجسام سنگین.

اسپانیا و ایتالیا که هر دو به شدت تحت تاثیر COVID-19 هستند خواستار “همبستگی” از کشورهایی مانند آلمان و هلند که در رد این ایده از یک mutualized اتحادیه اروپا بدهی طرح شناخته شده به عنوان “coronabonds.”

وجود دارد انتظارات پایین برای دستیابی به موفقیت در روز پنج شنبه با یک دیپلمات گفتن AFP news agency که رهبران هستند و نه حتی انتظار می رود به صدور یک بیانیه مشترک پس از دیدار.

در دعوت نامه رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل خواست رهبران اتحادیه اروپا به “نسبت” یک اروپایی بازیابی صندوق با هدف بلند مدت بازسازی بلوک اقتصاد پس از همه گیر فروکش.

رهبران انتظار می رود در روز پنج شنبه به درخواست کمیسیون اروپا برای ارائه یک ارزیابی از نیازهای دراز مدت کمک های مالی. آنها همچنین ثبت نام در 540 میلیارد یورو ($584 میلیارد دلار) کمک های اضطراری بسته به توافق وزیران دارایی اتحادیه اروپا در اوایل ماه آوریل است.

“یک ابزار های مختلف است که در جدول” Franziska Brantner عضو مجلس فدرال آلمان را حزب سبز گفت: DW وقتی پرسیده شد که در مورد حزب اصرار بر استفاده از اصطلاح “coronabonds” در این زمان بحران است.

“من می دانم که دولت و نیروهای محافظه کار تلاش کرده اند به فریم آن را به عنوان همان بحث که در سال 2008 گفت:” Brantner. اما “آن است که در مورد ما shouldering ایتالیایی بدهی” او تاکید کرد رد اتهامات که coronabonds که در اصل یک نسخه جدید از یوروباندز که منجر به اختلافات عمیق بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حين و پس از بحران مالی از یک دهه پیش.

03:50 دو خانه گربه ها تبدیل شده اند به اولین حیوانات مبتلا به این رمان کروناویروس در آمریکا. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) فرض است که این گربه تا به حال قرارداد این ویروس از یک انسان است. حیوان خانگی گربه ها که در نیویورک زندگی می کنند دولت انتظار می رود به طور کامل بهبود می یابند.

CDC خواست مردم را به اقدام در برابر حیوانات خانگی خود را که می تواند “سازش رفاه خود را.” سلامت موسسه اضافه شده است که هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی نقش مهمی در گسترش این ویروس.

02:45 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: همه اعضای سازمان بهداشت جهانی (WHO) باید به همکاری با یک بررسی مستقل به گسترش coronavirus پیشنهاد شده توسط دولت استرالیا.

“اگر شما در حال رفتن به یک عضو از یک باشگاه مانند سازمان بهداشت جهانی وجود دارد باید مسئولیت ها و تعهدات متصل به آن” موریسون خبرنگاران در کانبرا است.

“ما می خواهم دنیا را امن تر خواهد بود وقتی که می آید به ویروس … من امیدوارم که هر ملت دیگر توان آن را به چین و یا هر کس دیگری را به اشتراک گذاری است که هدف.”

02:30 Daimler AGیکی از آلمان بزرگترین خودروسازان پیش بینی شده است 78% کاهش در سود قبل از بهره و مالیات (EBIT) به €617 میلیون در سه ماهه اول سال 2020 است. خودروساز اتومبیل های مرسدس بنز و وانت واحد کسب و کار است که باعث می شود یاد مرسدس بنز مارک اتومبیل های پیش بینی شده بیش از 55 درصد کاهش کسر. دایملر گفت که نتايج آن تحت تاثیر کاهش تقاضای مصرف کننده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این شرکت اعلام کرد که آن کل واحد فروش برای سال 2020 خواهد شد کمتر از سال گذشته با سقوط انتظار می رود در سراسر انواع خودرو – ماشین ون کامیون و اتوبوس. انتظار این است که این فشار پایین پایین خط.

دایملر را کم نور و هوا به شرح زیر است که از BMW AG, دیگر خودروساز آلمانی. لوکس خودروساز گزارش 21 درصد کاهش در گروه فروش در سه ماهه اول سال 2020 در اوایل این ماه.

02:00 گروه کاری تجارت و سرمایه گذاری از کشورهای G20 ملاقات روز چهارشنبه برای بحث در مورد اقدامات برای کاهش اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس در تجارت, سرمایه گذاری و زنجیره تامین.

این گروه همچنین در مورد بالا بردن سرعت بهبود اقتصادی از طریق افزایش سرمایه گذاری بین المللی. در ضمن استرالیا, یک عضو G20 نام عضو سازمان ملل برای پایان دادن به مرطوب حیات وحش ایران ،

“خطرات وجود دارد با حیات وحش مرطوب بازارها و آنها می تواند به عنوان یک خطر برای ما کشاورزی به عنوان آنها می تواند به بهداشت عمومی گفت:” دیوید Littleproud استرالیا وزیر کشاورزی.

00:10 احزاب در آلمان به “ائتلاف بزرگ” در حال توافق بر اعطای بسته کمک مالی برای حفاظت از کارکنان و شرکت ها از اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به کروناویروس بحران خاموش کردن گسترده عصری اشتغال بخش کوتاه مدت مزایای بیکاری تمدید خواهد شد و افزایش در مراحل.

Markus Söder, Annegret Kramp-Karrenbauer, Norbert Walter-Borjans, and Saskia Esken, (picture-alliance/dpa/AP/M. Schreiber)

جزئیات بسته کمک اقدامات اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی با فاصله اجتماعی

کارگران که تا به حال خود را در ساعت کاهش می یابد 50 درصد دریافت خواهد کرد افزایش پرداخت تا 77 درصد از کل درآمد خالص پس از ماه چهارم از دریافت مزایای. کسانی که هنوز دریافت مزایای پس از هفت ماه دریافت خواهد شد بین 80 و 87 درصد. سطح کنونی از جبران خسارت است که بین 60 تا 67 درصد.

آلمان فدرال استخدام آژانس فراهم می کند کوتاه-زمان بیکاری در زمانی که کارفرمایان به طور موقت مجبور به کوتاه شدن کارگران ساعت. این طرح نیز طراحی شده برای جلوگیری از مردم را از به طور دائم از دست دادن شغل خود را به دلیل “غیر قابل اجتناب” حوادث.

کمک بسته همچنین شامل کاهش مالیات برای سخت ضربه پذیرایی صنعت و کسب و کارهای کوچک با مالیات بر ارزش افزوده کاهش به 7 درصد.

گرفتن بر روی چهار coronavirus اخبار اینجا.

آلمان فدرال موسسه واکسن پل ارلیک موسسه (PEI) داد چراغ سبز برای آلمان اولین آزمایش بالینی بالقوه واکسن در برابر SARS-CoV-2.

این “BNT162b1” واکسن توسعه یافته بود ماینز-بر اساس شرکت داروسازی BioNTech و بخش اول از دو بخش کارآزمایی بالینی شامل 200 داوطلب سالم بین سنین 18 و 55.

هدف این است که برای تعیین پاسخ ایمنی بدن و این که آیا این واکسن باعث می شود هیچ گونه عوارض جانبی ناخواسته. مرحله دوم تست تمرکز خواهد کرد در بالاتر از خطر افراد است.

واکسن را توسعه Ugur Sahin گفت: BNT162b1 به اصطلاح RNA واکسن که با استفاده از مواد ژنتیکی از ویروس برای تحریک پاسخ ایمنی در بدن است.

“آزمایش واکسن نامزدها در انسان ها یک نقطه عطف مهم در راه بی خطر و موثر واکسن در برابر COVID-19 برای جمعیت در آلمان و در سطح بین المللی” PEI در بیانیه ای گفت.

گوگل هشدار داده است که “دولتی” هکرها در حال هدف قرار دادن نهادهای بین المللی مانند که با فیشینگ و حملات مخرب.

این که دیگر سلامت بدن کارگردانی در سراسر جهان در تلاش برای مبارزه با COVID-19 آمده اند تحت پایدار دیجیتال حملات توسط کسانی که به دنبال اطلاعات مرتبط با این بیماری همه گیر.

گوگل گفت: آن بود که تا کنون شناسایی شده 18 میلیون بدافزار و فیشینگ Gmail پیام در روز متصل به COVID-19.

این ایالت نیویورک به زودی هماهنگ با همسایه نیوجرسی و کانکتیکات در کنار هم قرار دادن “ردیابی ارتش” برای پیدا کردن و منزوی کردن افراد آلوده به COVID-19 و ردیابی تماس از هر کسی آلوده فرماندار نیویورک اندرو کومو می گوید. شهر نیویورک و منطقه اطراف آن در کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jcg, wmr/اس ام اس (AFP AP “رویترز” dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole