Coronavirus آخرین: بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت های

نخست وزیر بریتانیا است که هنوز هم در بیمارستان پس از نیاز به مراقبت های ویژه درمان برای COVID-19. شورای امنیت سازمان ملل متحد تنظیم شده است به برگزاری اولین جلسه اختصاص داده شده به این بیماری همه گیر کوروناویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون برگ مراقبت های ویژه همچنان در بیمارستان
  • آنگلا مرکل می گوید که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات مسئول به زمان
  • شورای امنیت سازمان ملل متحد تنظیم شده است به برگزاری اولین جلسه اختصاص داده شده به بحث در مورد این بیماری همه گیر
  • جهانی مورد تأیید گذشت 1.5 میلیون نفر و بیش از 87,000 اند:
  • وزرای مالی منطقۀ یورو موافقت خود را با €500 میلیارد دلار در دسترس “فورا” برای تحریک اقتصاد اتحادیه اروپا

23:59 ما خواهد بود با بسته شدن این زندگی می کنند به روز رسانی در حال حاضر. برای همه آخرین تحولات به روز جمعه نورد پوشش.

23:40 Dr. Anthony Fauciبالا ما عفونی-بیماری های متخصص گفت که نیاز به بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 نفر در این کشور دیده می شود کاهش شدید.

“در همان زمان به عنوان ما شاهد افزایش مرگ و میر ما شاهد آن هستیم نه کاهش چشمگیر نیاز به بستری شدن در بیمارستان” Fauci گفت. “آنچه ما در حال انجام کار است.”

22:20 در ایالات متحده نزدیک به 17 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس را به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

حدود 6.6 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته آمار منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده نشان داد. این است که در علاوه بر این به بیش از 10 میلیون دلار در هفته قبل از آن.

در ضمن استودیو یونیورسال است که خاموش کردن آن به ما پارک در اواسط ماه مارس زمانی که این ویروس در زمان برگزاری در کشور افزایش یافته تعطیلی تا مه 31.

22:15 وزیران دارایی اتحادیه اروپا ساخته شده اند دستیابی به موفقیت بزرگ در coronavirus اقتصادی پاسخ, پس از ماراتن مذاکرات به طول انجامید که در اواخر پنج شنبه شب.

نمایندگان 19 کشور منطقه یورو به توافق را €500 میلیارد دلار ($547 میلیارد دلار) در دسترس “فورا” برای تحریک اقتصاد اتحادیه اروپا آن را به عنوان مبارزه با, اقتصادی, خرید اینترنتی مداوم بیماری همه گیر.

ادامه مطلب در اینجا: وزرای اتحادیه اروپا را در دستیابی به موفقیت در coronavirus اقتصادی پاسخ

22:04 آفریقای جنوبی است گسترش مستند اقدامات بیشتر از 14 روز در روز پنج شنبه. اولیه مستند 21 روز به طول انجامید.

آفریقای جنوبی دارای بیشترین موارد در آفریقا در 1,934 و 18 نفر کشته شده اند.

20:45 در بلژیکپلیس راه اندازی یک جدید بازرسی در مرکز بروکسل برای جلوگیری از “غیر ضروری” سفر. پلیس در حال بررسی درایور های اسناد و مدارک و درخواست از آنها هدف از سفر خود را.

دویچه وله گئورگ Matthes گزارش:

بلژیک وارد شده مستند در مارس 18. این کشور تا کنون گزارش 24,983 موارد COVID-19 با 2,523 مرگ و میر.

20:06 شورای امنیت سازمان ملل متحد تنظیم شده است به برگزاری اولین جلسه اختصاص داده شده به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در روز پنج شنبه.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را کوتاه خواهد کرد این شورا در یک بسته تصویری جلسه است و انتظار می رود به بحث COVID-19 و تاثیر آن بر عملیات حفظ صلح ویژه, سیاسی, ماموریت های بشردوستانه و پاسخ.

در این جلسه به شرح زیر سنگین انتقادات در بخشی از گروه های حقوق و خواستار افزایش امنیت شورای مشارکت در مدیریت جهانی و همه گیر.

هنوز هم وجود دارد نگرانی از بسته طبیعت از این نشست است. سازمان ملل متحد قدرتمند ترین بدن “گم شده در عمل در #COVID19 بحران تا کنون… Bizarrely, Bizarrely این جلسه قرار است خصوصی و غیر قابل دسترس به جهان عمومی” لوئیس Charbonneau, سازمان ملل متحد, مدیر دیده بان حقوق بشر توییتی.

19:41 اولی ایتالیا بخش تنظیم شده است برای کمک 50,000 ماسک برای بیمارستان ها در داخل کشور است. ایتالیایی سیستم بهداشت و درمان شده است گرفتار کمبود تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و دستکش.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان با بیش از 18,000 COVID-19-مربوط به مرگ و میر و تقریبا 144,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

چند خودروسازان و برخی از مسابقه تیم شده اند دوباره purposing اغلب خفته خطوط تولید به بوسیله اسباب گردنده از تجهیزات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر. یکی از این طرح با نام پروژه Pitlane گرد هم آورده هفت های مختلف, انگلیسی, بر اساس فرمول 1 تیم به کار بر روی دستگاه تنفسی برای انگلستان خدمات بهداشت ملی.

18:28 نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت است اما هنوز در بیمارستان سخنگوی گفت: در روز پنج شنبه.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که این کشور در “بسیار ارواح خوب است.”

جانسون در بیمارستان بستری شد و در روز یکشنبه پس “مداوم” coronavirus علائم و ارسال به واحد مراقبت های ویژه در روز دوشنبه پس از خود علائم بدتر شده است. او دریافت اکسیژن بود اما لازم نیست کمک از دستگاه تنفس مصنوعی.

18:19 کاکس Bazar منطقه در بنگلادش به بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان میانمار قرار داده شده در زیر “کامل مستند” مقامات گزارش روز پنج شنبه.

مقامات بهداشت ابراز ترس است که این ویروس می تواند به اثبات می شود بسیار کشنده و سرعت در حال گسترش در سراسر اردوگاه که در آن بسیاری از مردم قرار دارد در حاجت.

منطقه “قرار داده خواهد شد تحت کامل مستند — بدون ورود بدون خروج — تا زمانی که این وضعیت را بهبود می بخشد ،” بیانیه ای گفت:.

18:08 اوگاندا 75 ساله رئیس جمهور Yoweri Museveni منتشر شد یک خانه تمرین تصویری برای کمک به شهروندان در شکل نگه دارید در طول coronavirus مستند.

سابق سرباز سرش می دویم. در اطراف دفتر خود را با پوشیدن یک tracksuit خاکستری و پس از آن مجموعه ای از 30 فشار یو پی اس. این ویدئو منتشر شد در رئیس جمهور حساب توییتر.

“شما لازم نیست برای رفتن در خارج از منزل به ورزش گفت:” در این پست. “در اینجا من تظاهرات چگونه شما می توانید ورزش در داخل خانه و ایمن ماندن.”

18:00 آمریکا بهبود اقتصادی از coronavirus بحران خواهد بود شاخص از بقیه جهان را در مسیر بازیابی مارسل Fratzscher رئیس موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی گفت: DW.

“اگر ما نمی نقاهت جهان بازیابی نخواهد شد,” او گفت:. “ما احتمالا دو یا سه ماه پس از چین در پس این به این معنی است که تا زمانی که اقتصاد آمریکا در حال بهبود است به طور قابل توجهی از اقتصاد جهان را در یک وضعیت دشوار است.”

رکود اقتصادی نیز می تواند ایجاد یک بحران بدهی در بازارهای نوظهور باعث ترکیبی از کاهش قیمت کالاها و وابستگی به سرمایه گذاری خارجی او اضافه شده است. “این خطر بزرگ ما رو” Fratzscher گفت.

17:27 تعداد پزشکان کشته COVID-19 در سخت-آمار ایتالیا رسیده 100 روز پنجشنبه پس از مرگ یک پزشک خانواده در استان ونیز.

62 سال بود 100 پزشک برای قربانی به بیماری, دکتر, انجمن Fnomceo گزارش شده است. Fnomceo بعد اعلام کرد پنج مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع به 105.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایتالیا تلاش کرده اند با کمبود تجهیزات حفاظت فردی قرار دادن آنها در افزایش خطر ابتلا به ویروس.

سایر کارکنان پزشکی در علاوه بر این به پزشکان نیز تبدیل به قربانیان COVID-19. روز شنبه, پزشکان,’ اتحادیه Anaao Assomed گزارش داد که 40 پرستاران و امدادگران و کارکنان مراقبت نیز درگذشت.

ایتالیا ثبت شده است که بیشترین مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus به تاریخ با گزارش مرگ و میر 17,669. جنوبی کشور اروپایی با جمعیت بیش از 60 میلیون نفر در حال حاضر دارای بیش از 139,000 موارد گزارش شده.

17:21 فرانسیس باز عید پاک جشن در خالی کلیسای سنت پیتر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

حدود دوازده راهبه روحانیون و laypeople پیوست پاپ برای این سرویس. فرانسیس جشن با جمعی از شام خداوند اما اوراق سنتی شستن پای وفادار بیش از نگرانی از عفونت است.

واتیکان پخش این مراسم در بال غربی از کلیسای آنلاین. کاتولیک ایستگاه های تلویزیونی نیز نشان داد این جرم است.

A general view shows Pope Francis (Rear L) celebrate the In Coena Domini Mass of the Lord's Supper of Maundy Thursday, commemorating the Last Supper of Jesus with his disciples and inaugurating the Easter triduum, on April 9, 2020 behind closed doors at St. Peter's basilica in the Vatican, during the lockdown aimed at curbing the spread of the COVID-19 infection, caused by the novel coronavirus. (Getty Images/AFP/A. Di Meo)

روز پنج شنبه در این رویداد به هیچ وجه اول بسیار مقایسه به پایین خدمات برگزار شد در واتیکان در طول شیوع کروناویروس

17:05 مسکو خواهد بود و اختتامیه آن گورستان برای بازدید کنندگان به جز برای مردم ساماندهی مجالس ترحیم و مردم حضور آنها در این شهر شهردار سرگئی سوبیانین گفت: در وب سایت خود را.

این حرکت در می آید یک هفته قبل از تعطیلات عید پاک در روسیه است. مسیحیان ارتدوکس در روسیه و چند کشور دیگر به دنبال یک ویژه تقویم مذهبی برای تعطیلات امسال عید پاک در حال سقوط در 19 آوریل.

در سال های گذشته حدود 1 میلیون نفر را به دیدار قبرها از دوستان خود در پالم یکشنبه عید پاک و تعطیلات دیگر در آوریل سوبیانین گفت.

“متاسفانه این امکان پذیر خواهد بود در بهار امسال گفت:” در یک stOk من’llement. “خطر ابتلا به عفونت با کروناویروس جدید بسیار بالا است و ما نمی توانیم به خطر اندازد Muscovites به خصوص افراد مسن و آنهایی که اکثریت را از گورستان بازدید کنندگان است.”

محدودیت در محل باقی بماند تا زمانی که دیگر مستند اقدامات برداشته سوبیانین اضافه شده است.

16:50 بیش از 1.6 میلیون نفر در فرانسه شده اند ممکن است با آلوده coronavirus با توجه به پزشکان عمومی اتحادیه میلی گرم در فرانسه.

این اتحادیه بر اساس طرح خود را در پاسخ به یک نظرسنجی آنلاین, ارسال شده توسط 2,048 از اعضای آن است.

بر اساس یک برون یابی از تعداد کل بیماران با علائم کروناویروس که پزشکان گزارش شاهد کارشناسان تخمین می زنند که 1.67 میلیون نفر یا حدود 2.5 درصد از جمعیت می تواند آلوده شده با این ویروس بین 17 مارس و آوریل 3.

فرانسه در حال حاضر فقط بیش از 83,000 تایید موارد این ویروس و مرگ و میر تقریبا 11,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

16:13 یک دادگاه رد یک coronavirus مستند اندازه گیری و مجاز ساکنان شمال شرقی ایالت مکلنبورگ-فورپومن به بازدید دریای بالتیک جزایر و سواحل و دریاچه محلی منطقه.

در یک تصمیم غیر منتظره روز پنج شنبه در گرایفسوالد دادگاه به طور موقت زده این ممنوعیت تا زمانی که کامل حاکم می تواند رسیده است. اندازه گیری قبلا صادر شده توسط دولت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ساکنان از سفر روز به سایت های محبوب در طول تعطیلات عید پاک در این آخر هفته.

دولت نیز اعمال دیگر اقدامات سختگیرانه مانند چک کردن خودرو در دولت مرزها به دیگر نقاط آلمان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گردشگران از بازدید از دولت است.

15:55 خارجی گیر در آلمان بر منقضی شدن ویزا با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت های مسافرتی را به ترس جریمه گفت: وزیر کشور فدرال Horst Seehofer. که دوره بدون جریمه را گسترش دهد از روز جمعه تا ژوئن 30, اما وزارت کشور همچنین می تواند تصمیم می گیرید بعد به گسترش این طرح فراتر از آن تاریخ ، ویزا برای سفر به آلمان هستند و به اصطلاح ویزای شنگن معتبر در بیشتر زمان عادی برای کل باز-منطقه مرزی در اروپا است.

15:06 مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان اعلام کرد مستند اقدامات در کشور خواهد بود طولانی مدت در یک ویدیو آنلاین در روز پنج شنبه. او مشخص نکرد پایان تاریخ.

“ما در حال توسعه آنها را به طور نامحدود” اوربان گفت: در این ویدئو. “ما را به تجدید نظر در اعمال محدودیت بر اساس بارگیری در این هفته.”

14:42 رمان coronavirus می تواند به کشتن بیش از 22,000 نفر در کانادا با توجه به دولت تخمین می زند. آن گفت: این کشور می تواند در هر نقطه بین 934,000 و تقریبا 2 میلیون مورد از این بیماری حتی اگر کانادایی ها به دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تا کنون در کشور به ثبت رسیده 436 مرگ و میر با بیش از 19,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

14:14 ممکن است آرامش را از اقدامات فعلی در آلمان تنها به آرامی رخ می دهد و بیش از یک دوره از زمان به دلیل “ما باید بسیار مراقب باشید” آنگلا مرکل گفته است.

“من واقعا دوست دارم به یکی و من خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که همه چیز همان است که بود, و ما می توانیم از رفتن یک بار دیگر, اما آن را فقط نمی خواهم که” مرکل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین.

او افزود که این کشور استراتژی خروج به حال گرفته شود “در گام های کوچک” برای جلوگیری از قریب به اتفاق آلمان در نظام سلامت است. مرکل هشدار داد که بزرگترین اشتباه دولت می تواند در این نقطه خواهد بود به رول محدودیت در شتاب تنها به معرفی آنها و یا معرفی اقدامات سخت تر هنوز در تاریخ بعد.

“خواهد بود که سخت ترین تصمیم ، و این که چرا ما نیاز به صبر” صدراعظم گفت. او همچنین مطرح شبح از روش های مختلف در سراسر ایالات آلمان در برخی از مناطق وجود دارد ادامه داد: منطقه ای اختلاف در مورد اعداد و غیره.

14:02 ارتش آلمان است اهدا 60 موبایل هواکش به انگلستان به انگلستان, خدمات بهداشت ملی تصدیق به دست آوردن کافی زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

یک سخنگوی بوندس گفت: این امر می تواند انتقال تجهیزات خود را از انبار در اولین فرصتی در دسترس.

آلمان وزارت دفاع تایید این خدمات را رایگان از هزینه است.

13:30 رکابزن اگان برنل است مزایده یک دوچرخه و چندین کشباف برای یک موسسه خیریه کودکان در کلمبیا است که کمک خواهد کرد که این کشور آمریکای جنوبی را جوانان رنج می برند که در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برنل در توییتر اعلام کرد که او خواهد بود مزایده زرد کشباف یک Pinarello دوچرخه و سفید نیوجرسی او به دست آورده به عنوان بهترین سوار جوان در سال 2019 Tour de France.

“ما در حال حاضر رو به یک مشکل در اینجا در کلمبیا و سراسر جهان, و من می خواهم به یک گزاره است. همراه با فوندکین Exito ما در حال رفتن به اجرای یک حراج بزرگ با برخی از چیزهای بزرگ است که امیدوارم از دیدن بسیاری از شما شرکت” برنل گفت: در یک پیام ویدئویی.

تمام درآمد حاصل خواهد شد به فوندکین Exito فراهم می کند که مواد غذایی و لوازم به کودکان در میهن خود.

در همین حال یکی دیگر از دوچرخه سواری افسانه آلبرتو کونتادور است مزایده دوچرخه او سوار در سال 2011 تور ایتالیا و تور دو فرانس همان سال به جمع آوری پول در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“مبارزه علیه این COVID-19 همچنان ادامه دارد و من می خواستم به تلاش اضافی. من قصد دارم به حراج این دوچرخه مورد استفاده در این تور و تور 2011 که به معنای زیادی به من. وجوه مطرح شده را به صلیب سرخ. من انجام آن را در eBay” 37 ساله اسپانیایی سوار گفت.

کونتادور برنده 2011 Giro d’italia و پنجم به پایان رسید به طور کلی در تور دو فرانس که در سال بود اما بعد از رد صلاحیت هر دو برای دوپینگ.

13:10 بریتانیا در مورد افزایش اضافه برداشت بانک مرکزی انگلستان محاوره شناخته شده به عنوان “راه و روش تسهیلات” اما به طور موثر راه را به درخواست بانک مرکزی برای چاپ پول برای دولت به منظور کمک به جبران اقتصادی ضربه ناشی از شیوع کروناویروس.

دولت “راه و روش تسهیلات” است استفاده می شود به طور موقت کمک به تامین مالی هزینه های اورژانس اقدامات وزارت خزانه داری و بانک مرکزی نشان داد در یک بیانیه مشترک.

£370 میلیون ($455 میلیون €420 میلیون) تسهیلات تمدید شده است با مقدار نامعلومی در حالی که دولت متعهد به پمپ در میلیاردها پوند به تنفس زندگی را به یک بیمار اقتصاد است. دولت است که در ادامه به صدور اوراق قرضه به منظور بالا بردن وجوه و همچنین با اورژانس بودجه تنها بخشی از پاسخ خود را.

12:55 ژاپن اعلام گزارش افزایش 181 جدید کروناویروس موارد دیگر روزانه افزایش رکورد.

توکیو فرماندار Yuriko Koike خواسته است تا شرکت ها برای تغییر سرعت به کار از راه دور و پایبند به این شهر اقامت-در-خانه درخواست.

افزایش موارد می آید بر روی پاشنه از نخست وزیر ژاپن به تازگی اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر استان. آبه مردم خواست برای کاهش تعاملات انسانی به میزان 80 درصد سطح توصیه شده توسط کارشناسان برای کمک به جلوگیری از شیوع این بیماری در حدود یک ماه است.

از دیروز ژاپن شمارش 4,768 مورد تأیید و 96 مرگ و میر.

12:28 تعداد موارد ثبت شده در هلند افزایش یافته 1,213 آوردن تعداد کل عفونت به 21,762, سلامت, مقامات گفت. شده اند وجود دارد 148 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, هلند,’ موسسه بهداشت عمومی (RIVM) نشان داد در آن به روز رسانی روزانه. در مجموع 2,396 شناخته شده به فوت در کشور است.

این RIVM گفت: آمار و ارقام واقعی هستند مسلما بالاتر به عنوان نه همه موارد و یا مرگ و میر در هلند تایید توسط تست.

11:48 مدیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است که انتشار یک کتاب داستان برای کمک به کودکان در مقابله با COVID-19 شیوع.

Tedros Adhanom Ghebreyesus در توئیتر خود نوشت: “قبلی شرایط اضطراری انسانی به ما نشان داده اند چگونه حیاتی آن است که به آدرس ترس & نگرانی از افراد جوان که زندگی به عنوان آنها می دانند که آن را وارونه تبدیل شده است. ما فقط راه اندازی یک کتاب داستان برای کمک به کودکان درک و آمدن به شرایط با COVID-19.”

کتاب تولید شده با همکاری بیش از 50 سازمان کار در انسان دوستانه بخش از جمله که این صندوق کودکان سازمان ملل متحد, کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان, فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر, و نجات کودکان.

11:43 آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) متوقف اضطراری پرداخت به منظور کمک به مترجمان آزاد و کسب و کارهای کوچک از طریق coronavirus بحران بعد از کشف کلاهبرداران با استفاده از وب سایت های جعلی برای فریب متقاضیان است.

NRW, وزارت امور اقتصادی گفت: این شکایت با پلیس در روز سه شنبه پس از وب سایت های جعلی به نظر می رسد “برجسته” در آنلاین نتایج جستجو. پرداخت متوقف شد در بعد از ظهر چهارشنبه در توافق با دولت جنایتکار دفتر (LKA).

در یک عمل شناخته شده به عنوان “فیشینگ” اپراتورها ایجاد سایت های جعلی که تقلید رسمی دولت سایت اما باید کمی تغییر URL. آنها پس از جمع آوری اطلاعات شخصی وارد شده در فرم درخواست در سایت های خود از جمله نام و آدرس و مالیات و شماره حساب بانکی. اپراتورها زمان داده “احتمالا برای اهداف جنایی” گفت: محققان گزارش آلمانی خروجی اخبار RND.

“ما از آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر در حال انتظار برای انتقال پول برای درک و صبر گفت:” وزارت. این LKA راه اندازی یک پرس و جو و آن را “از ادامه تحقیقات برای شناسایی جعلی برنامه های کاربردی” وزارت اضافه شده است.

پرداخت از بين €9000 و €15,000 ($9,800 و $16,000) در دسترس هستند برای کسب و کار که استخدام تا 10 نفر است. پرداخت بخشی از یک بسته نجات مالی توسط دولت آلمان با هدف کمک به شرکت ها و کارگران از اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

11:38 به سازمان بهداشت جهانی (WHO) بوده و تحت موشکافی همیشه از موارد برای اولین بار شروع به ظهور در چین در نوبه خود از سال است. که با توجه به شدت در اوایل این هفته زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از این که پاسخ اولیه به این بحران خواستار آن “چین-محور.”

سابق نخست وزیر سوئد کارل بیلدت هر چند تا فنر به سازمان دفاع توصیف صدای شیپور حمله که به عنوان “غیر عاقلانه” در مصاحبه با دویچه وله. بیلدت گفت: DW: “وجود خواهد داشت یک بحث در مقرر زمان. در حال حاضر ما باید برای مبارزه با بحران است که ما در. و چه کسی است که ما را در جهان به منظور کمک به ما. و آن را نشانی از نیاز به پول است.”

بیلدت است که یک عضو از یک گروه از 165 رهبران جهانی چه کسانی نوشته اند نامه ای سرگشاده به G20 دولت خواستار فوری و هماهنگ پاسخ به بحران است. در این نامه خواستار 8 میلیارد دلار (€7.35 میلیارد دلار) در بودجه اضطراری و همچنین اقدامات لازم برای محافظت از اقتصاد جهانی است.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ نیز در حمایت از این که. اشاره به این حادثه تلخ منتشر شد بیانیه ای گفت: “باور من این است که سازمان بهداشت جهانی باید حمایت شود به عنوان آن را کاملا حیاتی به جهان تلاش برای پیروزی در جنگ علیه COVID-19.”

10:32 یک مطالعه انجام شده در هاینزبرگ — یک منطقه در نزدیکی آلمانی-هلندی مرزی بود که به خصوص ضربه گیر — یافت می شود که 15 درصد از کسانی که مورد بررسی قرار گرفت آزمایش مثبت نتیجه توسعه ایمنی به COVID-19.

هندریک Streeck یک virologist در دانشگاه بن و یک تیم از محققان صرف هفته گذشته انجام اولین “COVID-19 مورد مطالعه خوشه.”

Streeck گفت: نرخ مرگ و میر در منطقه تبدیل شده بود به طور قابل ملاحظه ای پایین تر از آنچه که در حال حاضر ثبت نام برای کشور به عنوان یک کل. در منطقه هاینزبرگ تنها 0.37% از افرادی که قرارداد این ویروس فوت کرده است. این رقم پنج برابر کمتر از میانگین ملی است که در حال حاضر در 1.98% با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

استفان Pusch (CDU), District مدیر هاینزبرگ گفت که محدود اقدامات حفاظتی را دارا بودند یک اثر. منحنی عفونت شماره مسطح است و “هاینزبرگ است اجتناب از یک فاجعه بزرگ است.”

هاینزبرگ به برخی 42,000 مردم و گزارش کرده است 1,442 عفونت با 43 نفر در حال مرگ بیش از هر زمان دیگر منطقه اداری در آلمان است. برخی از رسانه ملی آغاز شده است برای اشاره به آن به عنوان “آلمان در ووهان.”

10:30 شده است وجود دارد افزایش در تعداد کسب و کار در آلمان تقاضا برای کوتاه مدت کار طرح گفت: آژانس کار فدرال (BA). این افزایش ناشی از اقدامات دولت است که بسیاری از کسب و کار به تعطیل در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. حدود 650,000 کسب و کار تا به حال اعمال شده برای این طرح توسط آوریل 6 تا از 470,000 در پایان ماه مارس. این نشان دهنده افزایش 40 درصد در یک هفته.

تحت کوتاه مدت کار طرح شناخته شده در آلمان به عنوان “Kurzarbeit,” رسمی استخدامی پرداخت یک درصد از حقوق و دستمزد است که کارگران از دست دادن به علت کار موقت نمایند. هدف آن به کارفرمایان اجازه می دهد به نگه داشتن خود را از کارگران شاغل در کمبود.

در پاسخ به کروناویروس همه گیر آلمان اصلاحی این طرح به آن را آسان تر برای شرکت ها درخواست این طرح با هدف جلوگیری از زیان کار است. در زیر تغییرات از 10% از کارکنان شرکت باید تحت تاثیر کار کمبود به درخواست این طرح— به جای آن از حد معمول 33%.

BA گفت: آن را نمی کند و در عین حال می دانم که چگونه بسیاری از مردم در این طرح اعمال خواهد شد. “ما تنها قادر به دقیقا می دانند که پس از ساعات کار پرداخت شده است گفت:” رئیس BA, Detlef Scheele. مقامات آلمانی در حال برآورد است که تعداد زیادی از مردم نهفته می تواند به عنوان بالا به عنوان 2.1 میلیون نفر — “قابل توجهی” بالاتر از 1.4 میلیون ثبت شده پس از بحران مالی در سال 2009 گزارش AFP news agency.

09:10 وزیران دارایی اتحادیه اروپا با توجه به دیدار دوباره در روز پنج شنبه به عنوان گروه تلاش برای ترش کردن یک معامله برای مبارزه با اقتصادی انشعابات گیر پس از شکست برای غلبه بر تفاوت های خود را در طولانی مذاکرات در اوایل این هفته.

برای بحث سه پیشنهاد اقدامات که به اطراف €500 میلیارد دلار ($540 میلیارد دلار). اقتصادی بسته شامل یک پیشگیرانه خط اعتباری از منطقه یورو را نجات صندوق مکانیسم ثبات اروپا (ESM); یک صندوق ضمانت از بانک سرمایه گذاری اروپا برای کسب نقدینگی و حمایت اتحادیه اروپا برای حقوق کارگران که در غیر این صورت بود گذاشته.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته تاکید کرد که اهمیت این مذاکرات به عنوان او گفت: آینده اتحادیه اروپا در خط. “ما نیاز اقتصادی و اجتماعی پاسخ در سطح اروپا” کونته به بی بی سی گفت. “این یک چالش بزرگ به وجود اروپا است. اگر اروپا نتواند به آمده تا با یک پولی و سیاست مالی کافی برای بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم نه تنها ایتالیایی ها اما شهروندان اروپایی خواهد بود عمیقا نا امید کرد.”

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا نتواند به توافق در coronavirus بازیابی مقابله

08:50 نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های پس از بستری در بیمارستان لندن با کروناویروس در روز یکشنبه. “او را با ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان” وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden گفت: خدمات عمومی پخش بی بی سی. “من فکر می کنم همه چیز برای او بهتر است.”

جانسون بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه شب رنج می برند از علائم مداوم COVID-19. او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه که در آن او موفق به دریافت اکسیژن حمایت کرده است اما قرار داده نشده است در ونتیلاتور. وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده است در جانسون در طول غیبت خود را.

“نخست وزیر همچنان به پیشرفت مداوم. او همچنان در بخش مراقبت های ویژه گفت:” نخست وزیر ترکیه روز چهارشنبه – های اخیر خود را به روز رسانی.

تعداد coronavirus موارد در کشور می ایستد در 61,474 با توجه به آخرین آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 7000 نفر فوت کرده اند در این کشور تا کنون. مرگ و میر است که انتظار می رود در ادامه به افزایش بیش از آخر هفته عید پاک.

دولت پاسخ اضطراری, جلسه, شناخته شده به عنوان COBR را در روز پنج شنبه بحث در مورد چگونه آن را باید در مقابله با مروری بر مستند اقدامات است. Raab است که انتظار می رود به صندلی نشست.

08:45 اروپای شرقی کارگران فصلی شده اند از ورود به آلمان برای کمک به با بهار برداشت به رغم محدودیت های مسافرتی مربوط به این بیماری همه گیر. برلین و دوسلدورف فرودگاه مجموعه, برای دریافت farmworkers از رومانی لهستان و بلغارستان به عنوان دو Eurowings پروازها به علت زمین در دوسلدورف در روز پنج شنبه و یک در برلین. پرواز با بیشتر کارگران است که به علت در کارلسروهه در جنوب آلمان روز جمعه.

رمانی است که اجازه می دهد کارگران فصلی به ترک این کشور با وجود این همه گیر و دولت آلمان توافق کردند که هفته گذشته به قبول 80,000 کارگران موقت تحت شرایط سخت.

تا کنون 20,000 برداشت کارگران باید ثبت رسیده است Eurowings سخنگوی تایید کرد. فصلی کارگران در حال انتظار برای کمک به با بهار برداشت از سفید مارچوبه خاص مورد علاقه در میان آلمانی ها و همچنین تعدادی از محصولات دیگر است.

بیشتر بخوانید: آلمان پیش نویس رومانیایی مزرعه کار برای بیماری همه گیر کوروناویروس

08:03 اسپانیایی نخست وزیر پدرو سانچز ابراز خوش بینی در مورد کشور خود را برای مبارزه با شیوع زیر را “دلگرم کننده” نشانه.

“آتش شروع به آمده و تحت کنترل” گفت: مجلس قبل از رأی گیری در فرمت از یک وضعیت اضطراری توسط دو هفته دیگر تا مارس 26. با این وجود مهم است که هوشیار باشند او هشدار داد. “آخرین چیزی که ما باید اجازه می دهد می تواند یک لغزش از آنجا که بیش از یک شکست آن به معنای عود.”

بنابراین نخست وزیر اصرار مجلس به بازگشت او در تماس های خود را به تمدید وضعیت اضطراری در فراسوی زمان پایان تاریخ را به عنوان او آن را گفت: “یک معیار اساسی برای حفاظت از زندگی و سلامت شهروندان است.” وجود “شواهد غیر قابل انکار” که دولت از زنگ کار سانچز گفت و تاکید کرد که داده است شروع به نشان دادن “تشویق” نشانه هایی که “ما در حال خم منحنی.”

از نظر یک استراتژی خروج سانچز گفت: آرامش کشور را سخت مستند اقدامات خواهد بود “مبهوت و بسیار محتاط است.”

07:46 پلیس در استرالیا کشف و ضبط کرده اند جعبه سیاه از روبی شاهزاده کشتی کروز. این کشتی در مرکز تحقیقات جنایی پس از هزاران نفر از مسافران — بسیاری از آنها آشکارا آلوده — اجازه داده شد به پیاده در ماه مارس پخش coronavirus.

کشتی تبدیل شده است و این کشور بزرگترین منبع coronavirus. بیش از 600 نفر از COVID-19 و 15 مرگ و میر مرتبط به کشتی.

“کشتی باید یک جعبه سیاه و سفید بسیار شبیه به بین المللی هواپیما و که و شواهد دیگر کشف و ضبط شده است برای بررسی بیشتر گفت:” نیو ساوت ولز (NSW) دولت کمیسر پلیس میک فولر.

محققان همچنین خطاب به کاپیتان کشتی بود که “بسیار مفید است.” این کشتی سوار شد توسط محققان در یک صنعتی بندر در جنوب سیدنی. حدود 1000 نفر از خدمه از ملیت های مختلف باقی می ماند در هیئت مدیره کشتی. در مجموع 18 خدمه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیشتر از 200 در حال نشان دادن علائم.

سه چهارم از آنها را می خواهید به ماندن در کشتی گفت: فولر. “آنها احساس امنیت در کشتی و من فکر می کنم که یک نتیجه خوب.” استرالیا در روز پنج شنبه ثبت پایین ترین افزایش در coronavirus موارد در بیش از سه هفته. مقامات گزارش 96 موارد جدید اولین بار وجود داشته است و کمتر از 100 روز پس از 17 مارس است.

06:41 Fujifilm اعلام کرده است آن را شروع فاز دو از آزمایش های بالینی از ضد آنفولانزا مواد مخدر Avigan برای افراد مبتلا به کروناویروس در آمریکا. حدود 50 COVID-19 بيمار را در محاکمات است. آزمون انجام خواهد شد با همکاری بریگهام و بیمارستان زنان بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشگاه پزشکی ماساچوست به مدرسه گزارش خبرگزاری رویترز. در ژاپن Fujifilm شروع سومین مرحله از آزمایشات بالینی بر روی این دارو Avigan برای COVID-19 بيمار در پایان ماه مارس.

06:29 تعداد موارد تایید شده در آلمان افزایش یافت 4,974 بیش از گذشته 24 ساعت به 108,202 کوهنوردی برای سومین مستقیم بعد از چهار روز گذشته از قطره ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی نشان داد.

این موسسه کخ گزارش فعلی مرگ و میر می ایستد در 2,107 زیر 246 بیشتر مرگ و میر.

آلمان دریافت کرده است جهانی برای به رسمیت شناختن آن تست سخت است اما آخرین آمار نشان می دهد که اجتماعی کشور فاصله اقدامات ممکن است به خوبی در محل باقی می ماند فراتر از زمان مهلت مارس 19.

06:27 گزارش به سفارش آکسفام کرده است هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند فشار به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیارد نفر به فقر در سراسر جهان است. رکود اقتصادی می تواند به عنوان بسیار به عنوان یک 20 درصد انقباض درآمد این گزارش در بر داشت. تحت این سناریو 548 میلیون نفر خواهد بود تحت فشار قرار دادند در زیر $5.50 (€5.07) یک روز بانک جهانی فقر در آستانه. این گزارش منتشر شد پیش از این صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و بانک جهانی بهار جلسات تنظیم به جلو بروید هفته آینده.

“ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که احساس در سراسر جهان است. اما برای مردم فقیر در کشورهای فقیر که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن وجود دارد تقریبا هیچ تورهای ایمنی برای جلوگیری از آنها را از افتادن به فقر” گفت: خوزه ماریا ورا آکسفام بین المللی موقت, مدیر اجرایی, در بیانیه ای در وب سایت شرکت.

آکسفام به نام به صورت نقدی کمک های مالی صادر می شود بیشتر پشتیبانی ارائه می شود برای کسب و کارهای کوچک و برای لغو $1 تریلیون (€922 میلیارد دلار) بدهی برای کشورهای در حال توسعه. بانک جهانی مختلف فقر خطوط. این تعریف فقر شدید به زندگی در $1.90 (€1.75) یک روز یا کمتر و بالاتر از خط فقر زندگی در کمتر از $5.50.

05:29 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn مشخص شده است در شرایطی که شرکت های آلمانی می تواند از سرگیری عملیات عادی. آلمان دستور داد غیر ضروری کسب و کار به تعطیل در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus شیوع گسترش یافته است.

یک شرط مشخص شده توسط Spahn است “که کارخانه و یا کسب و کار را می توان با خیال راحت برای کارمندان و مشتریان گفت:” کسب و کار در آلمان, روزنامه Handelsblatt. کسب و کار و یا بخش هایی که می تواند اطمینان حاصل شود که آنها در حال اجرای بهداشت و اجتماعی فاصله قوانین خواهد بود قادر به بازگشت به حالت عادی بیشتر به راحتی گفت Spahn. در هر نقطه که در آن مردم می آیند و نزدیک تماس با بخش خصوصی از جمله رویدادهای مهم و یا باشگاه ها خواهد شد نیاز به یک زمان طولانی “تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

اولین گام برای خروج از coronavirus-متوقف می شود و ممکن است پس از عید پاک Spahn گفت: Handelsblatt. او گفت: آلمان بود دیدن “بسیار مثبت روند” در عفونت آمار و ارقام اما باید آن را ادامه خواهد داد. اگر آن را ندارد “ما قادر خواهد بود به صحبت کردن با دولت premiers درباره بازگشت تدریجی به حالت عادی پس از تعطیلات عید پاک.”

اقتصادی موسسات پیش بینی شده در روز چهارشنبه که تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در آلمان می گیرند با 4.2 درصد در سال جاری با توجه به این ویروس ناشی از مستند.

03:30 عنوان ایالت نیویورک رو به حدود 150,000 تایید موارد COVID-19 واحد بیشترین مرگ و میر در عرض یک روز پزشکی حرفه ای در حال تبدیل شدن به بعید است راه های مقابله با ویروس است. پرسنل نظامی وارد شده اند به کمک های پزشکی تلاش و برخی از هتل ها در حال تبدیل به امکانات پزشکی.

“صرف روز با استعداد تیم نیویورک سلامت سیستم مقاوم سازی برخی از هتل های نیویورک برای افزایش COVID بیماران,” دکتر, Syra Madad از شهر نیویورک سلامت سیستم در توییتر نوشت.

پزشکان و پرستاران در نیویورک ابراز “شگفتی” در سرعت گسترش ویروس در دولت که در آن تقریبا 5000 نفر فوت کرده اند.

“هر شماره یک چهره” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: تعهد به پرواز پرچم نیمه افراشته برای بزرگداشت قربانیان.

“این ویروس به حمله آسیب پذیر و حمله ضعیف است و کار ما به عنوان یک جامعه برای حفاظت از ضعیف و آسیب پذیر است.”

03:00 کره جنوبی گزارش کرده است آن کوچکترین روزانه پرش در تایید coronavirus موارد در بیش از شش هفته از ماه فوریه 20.

در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس در کره جنوبی یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در جهان پس از چین بود و رو به مرگ و میر روزانه شماره در صدها.

اما در روز پنج شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری ها می گویند که 39 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته شواهد بیشتر از رکود. مرگ و میر افزایش چهار آوردن تعداد کل مرگ و میر به 204.

موارد جدید در روز سه شنبه و چهارشنبه به ترتيب 47 و 53.

وجود دارد هنوز هم نگرانی در کشور در مورد افزایش مداوم در عفونت های ناشی از ورود بین المللی به عنوان کشور برطرف محدودیت اقدامات است. بسیاری از موارد جدید گزارش شده در پایتخت سئول که در آن بسیاری از پروازهای بین المللی می رسند.

01:40 در ایالات متحده گزارش شده بیش از 2000 مورد جدید از coronavirus روز چهارشنبه برای دومین روز در یک ردیف. وجود دارد بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر کشور و نزدیک به 15000 نفر فوت کرده اند.

ایالت نیویورک تقریبا یک سوم از تمام مرگ و میر در ایالات متحده است و استقبال از کمک نظامی در بیمارستان های سراسر کشور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید حمله خود را در سازمان بهداشت جهانی گفت که ما کمک به مراتب بیش از سهم عادلانه خود را از کمک های مالی به سازمان ملل و “ارزیابی مجدد” سهم خود را.

آمار جدید نشان می دهد که COVID-19 است که با داشتن یک نامتناسب اثر بد بر روی آفریقایی-آمریکایی است. حدود 42 درصد از مرگ و میر گزارش شده تا کنون بوده است از ما شهروندان آنها را تا حدود 21 درصد از جمعیت کشور.

محققان آمریکایی آغاز کرده اند یکی دیگر از تست ایمنی جدید تجربی COVID-19 واکسن. آنها را به انجام گسترده ایمنی تست ضربه که فقط نیاز به یک پوست عمیق jab.

اگر چه موارد در ادامه به افزایش رئيس جمهور تهمت همچنین اعلام کرده است که دولت او شروع به در نظر گرفتن چگونه آنها رسیدگی خواهد شد یک استراتژی خروج از این مستند. او گفت که او می خواهد ما اقتصاد برای بازگشایی با “انفجار بزرگ.”

00:45: در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین از آمریکا:

کانادا: بسیاری از بیش از 16000 Air Canada کارکنان که گذاشته شد به دلیل coronavirus دوباره استخدام شدهاند این شرکت تایید کرده است. این شرکت هواپیمایی که قادر به انجام این کار به دلیل یک دولت بسته امداد برای کسب و کار.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت که این بسته در حال حاضر در دسترس برای کسب و کار است که کاهش یافته است 15 درصد از درآمد خود را به جای که قبلا اعلام شده 30 درصد.

ترودو همچنین هشدار داد این کشور به بریس برای “دردناک” نرخ بیکاری منتشر می شود در روز پنج شنبه به عنوان اقتصاد همچنان به رنج می برند. “این رفتن به یک روز سخت برای کشور ما,” او گفت: “روزانه در کنفرانس مطبوعاتی.

کانادا دارای بیش از 18,000 مورد تأیید و 407 نفر کشته شده اند.

برزیل: وزیر بهداشت Luis Henrique Mandetta گفته است که برزیل تلاش به منبع هواکش از چین را شکست و به جای آن دولت است تبدیل به برزیل شرکت.

نگرانی هایی نیز در مورد افزایش تاثیر شیوع را در میان برزیل بومی جمعیت در آمازون پس از اولین مورد گزارش شده در میان Yanomani مردم در این کشور بزرگترین رزرو. دولت مشترک برنامه ای برای ساخت یک بیمارستان صحرایی برای جوامع بومی.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنین اعلام کرد که برزیل شد, منابع, دارو هیدروکسی کلروکین از هند برای کمک به تولید دارو است.

برزیل تقریبا 16,000 مورد تأیید و 819 نفر کشته شده اند.

اکوادور: Andean کشور است که در تلاش برای مقابله با تعداد زیادی از مرده. دولت در حال آماده سازی اضطراری دفن زمین در حالی که گزارش شده است از برخی از بدن از دست رفته قبل از دفن شد.

گزارش زیر از بزرگترین شهر این کشور گوایاکیول جمهور لنین مورنو به نام برای رسیدگی به چگونه بدن هستند برخورد شود.

رسانه های محلی همچنین گزارش داد که این کشور به فوریت استخدام بیش از 600 جدید پزشکی حرفه ای برای کمک به مقابله با بحران.

اکوادور دارای 4,450 تایید موارد COVID-19 و 242 نفر کشته شده اند.

ونزوئلا: سازمان ملل متحد هواپیمای حامل 90 تن از سلامت آب و فاضلاب کمک وارد ونزوئلا برای کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر. حمل و نقل شامل 28,000 تجهیزات حفاظتی کیت برای سلامت کارگران است.

ونزوئلا است که در وسط یک بحران اقتصادی است که منجر به مهاجرت دسته جمعی و در سراسر کشور کمبود مواد غذایی. قرنطینه و اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است طلسم خبر بدتر برای کسانی که در مشکلات اقتصادی.

“این اولین بار است که سازمان ملل متحد برای حمل و نقل در حمایت از ونزوئلا COVID-19 شیوع گفت:” پیتر Grohmann سازمان ملل متحد انسانی هماهنگ کننده برای ونزوئلا است.

ونزوئلا دارای 166 مورد تأیید و نه نفر کشته شده اند. نسبتا پایین اعداد ممکن است به دلیل کمبود گسترده تست.

مکزیک: دولت مکزیک در حال راه اندازی یک تحقیق به “تحویل خانه” خدمات جنسی از جمله رقص جدول و نوار عمل می کند. شب باشگاه گزارش تبلیغات خدمات پس از آنها مجبور به بستن اجتماعی فاصله گرفته است.

مکزیک نیز گزارش داد بیش از 100 مرگ و میر شهروندان مکزیکی در ایالات متحده است. نگرانی ها در مورد افزایش شیوع این بیماری ممکن است در اثر ما را غیر قانونی مکزیکی جمعیت. حدود 11 میلیون مکزیکی در آمریکا 4 میلیون نفر به طور غیر قانونی. دولت مکزیک اذعان کرده است تعداد موارد در جامعه ممکن است در بالا به عنوان تنها موارد آنها در مورد کسانی که گزارش کنسولگری.

حدود 20 بهداشت حرفه ای در یک بیمارستان خارج از شهر مکزیک باید آزمایش مثبت, مارک عمده دوم شیوع در میان پزشکان در کشور است.

وجود دارد 2,785 موارد تایید شده در مکزیک و 141 نفر کشته شده اند.

00:00 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در تمام چهار تحولات در اینجا: سوئیس نگاه به کاهش مستند

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

kmm,jsi,ed/aw (AP, Reuters, AFP, dpa, EFE)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>