جهان مجموعه ای است به صورت غیر منتظره ای آرام, عید پاک با مستندات اعمال شده در سراسر جهان است. در همین حال شورای امنیت سازمان ملل به جلسه برای اولین بار به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی مورد تأیید ایستاده در بیش از 1.5 میلیون با بیش از 94,000 مرده
  • اتحادیه اروپا تنظیم شده است به انتشار یک و نیم تریلیون یورو بلافاصله به مقابله با همه گیری ناشی از رکود اقتصادی
  • شورای امنیت سازمان ملل به جلسه برای اولین بار به بحث در مورد COVID-19
  • روز جمعه بیش از 2 میلیارد مسیحیان را دور ماندن از کلیسا و بسیاری دیگر از وقایع و تعطیلات لغو شده است

04:20 آلمان دیده است 2,373 مرگ و میر و 113,525 موارد تایید شده از روز قبلی به روز رسانی از این کشور در کنترل بیماری آژانس موسسه کخ رابرت (RKI). دانشگاه جانز هاپکینز که منتشر شمارش جهانی همه گیر قرار می دهد, آلمانی, مرگ و میر در 2,607 از 118,235 موارد است. دو چهره متفاوت به عنوان RKI بستگی دارد بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده است در اطراف یک بار در روز, در حالی که JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی است.

04:00 بوروندی قصد دارد برای انجام با آن انتخابات ریاست جمهوری در مارس 20, به عنوان جهان در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. شرق کشور آفریقایی است گزارش 3 تایید موارد COVID-19 اما حزب حاکم نامزد عمومی Evariste Ndayishimiye ذکر “خدا حفاظت” اجازه دهید به زندگی روزمره ادامه به صورت عادی.

“نترس. خدا را دوست دارد بروندی و اگر مردم وجود دارد که تست مثبت آن است به طوری که خدا ممکن است آشکار قدرت خود را در بوروندی,” او گفت:.

03:50 کره جنوبی گزارش کرده است 27 موارد جدیدی از کروناویروس در روز جمعه و آن را نهمین روز متوالی زمانی که موارد جدید شماره کمتر از 100 است. در این کشور شاهد کاهش پس از اوج خود در اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 مورد در هر روز است.

جنوب شهر Daegu است که این کشور coronavirus کانون تا کنون با 6,807 موارد ثبت شده صفر عفونت های جدید برای اولین بار محلی آژانس خبری Yonhap گزارش شده است. اما سلامت رسمی Jeong Eun-kyeong هشدار داده است در برابر خوشنودی بالا بردن امکان گسترده تر “آرام گسترش” به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات کاسته و زندگی عمومی شروع به بازگشت به حالت عادی.

03:45 در استرالیاپلیس بازرسی و گشت زنی برای به اجرا درآوردن یک coronavirus مستند منجر به مقامات تصرف غیر قانونی مواد مخدر. روز جمعه پلیس در کوئینزلند گران یک وسیله نقلیه حمل ماری جوانا به ارزش$450,000 (€260,736; $285,300) در یک ایست بازرسی مرزی. چند جمله موارد گزارش شده در نیو ساوت ولز و سیدنی است.

در علاوه بر این به اتهام مربوط به مواد مخدر جرائم مردم نیز جریمه برای اینکه در خارج از منزل در طول مستند بدون دلیل معتبر.

02:00 ایالات متحده گزارش 32,385 جدید تایید coronavirus موارد و بیش از 1700 نفر در روز پنج شنبه. تعداد مرگ و میر است که کمی پایین تر از روز قبلی تلفات.

تعداد کل عفونت در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که هم اکنون 461,437 با مرگ و میر بالا به 16,478 مرگ و میر.

01:40 سرزمین اصلی چین گزارش 42 مورد جدید از coronavirus در جمعه یکی دیگر از سقوط از 63 روز قبل از. بسیاری از عفونت های جدید در میان مسافران از خارج از کشور.

با وجود کاهش تعداد چین همچنان نگران موج دوم عفونت به طور بالقوه باعث مسافران است. به عنوان شهر و مسافرت محدودیت ها برداشته این هفته بسیاری از مردم در داخل چین سفر خواهد کرد برای اولین بار در ماه.

در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ گزارش کرده است افزایش موارد جدید به تازگی و اتباع چینی از ورود به استان از کشور همسایه روسیه است.

01:10 در اینجا یک دور کردن از آخرین از آمریکا:

کانادا: نخست وزیر جاستین ترودو گفت که این کشور نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن برای coronavirus توسعه یافته است.

“اولیه قله بالای منحنی شاید در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان او گفت:” مدت کوتاهی پس از مقامات بهداشت پیش بینی شده همه گیر می تواند کشتن 11,000 به 12 ، 000 نفر در کشور است.

“احتمال وجود خواهد داشت کوچکتر شیوع بیماری برای چند ماه بعد از آن ، این خواهد بود که طبیعی است. تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته” ترودو گفت:, و اضافه کرد که کانادایی ها باید هوشیار برای یک سال.

در زمان بیماری همه گیر به پایان می رسد و کانادا می توانید ببینید بین 934,000 به 1.9 میلیون COVID-19 موارد با توجه به پیش بینی های منتشر شده توسط دولت فدرال است. تا کنون در کانادا بیش از 19,000 تایید موارد 407 فوت کرده اند.

برزیل ریو دو ژانیرو را تایید کرد اولین coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهر فقیر نشین و یا محله های فقیرنشین که در آن فقر, فقیر, بهسازی, و ازدحام بیش از حد می تواند منجر به گسترده انتقال است. این شامل دو مرگ در رکینها, امریکا بزرگترین زاغه. برزیل شده است سخت ترین ضربه COVID-19 با بیش از 800 مرگ و میر تا کنون.

برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta یک بار دیگر به مبارزه طلبیده خود را رئیس جمهور Jair Bolsonaro با امتناع از تایید استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا, داروی برای درمان COVID-19. Mandetta تقریبا از دست داده و کار خود را در روز پنج شنبه برای حمایت از سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

شیلی: این کشور خواهد بود صدور گواهینامه به افرادی که از بهبود COVID-19 اجازه می دهد آنها را به حرکت آزادانه در این کشور وزیر بهداشت گفت. “کسانی که با توجه به تخلیه پزشکی گواهی خواهد آزاد شود از همه انواع قرنطینه یا محدودیت به طور خاص به دلیل آنها می تواند کمک به جوامع خود بسیار از آنها در برخواهد داشت هیچ خطر” جیمی Manalich گفت. گواهی صادر خواهد شد به افرادی که دچار COVID-19 اما تست منفی دو هفته بعد. بیش از 1200 نفر شناسایی شده اند به عنوان بهبود بیماران. شیلی دارای 5,546 مورد تأیید و 48 نفر کشته شده اند.

اکوادور صدها نفر از اکوادور زندانیان خواهد ساخت تابوت برای کمک به گوایاکیول کانون یکی از بدترین شیوع کروناویروس در آمریکای لاتین آماتور کمبود. Andean کشور تایید کرده است 4,965 موارد از coronavirus با 272 مرده است. حدود 68 درصد از موارد در گوایاکیول.

00:45 به شورای امنیت سازمان ملل متحد روبرو شده است و برای اولین بار به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. مجازی دیدار که به میزبانی آلمان و در محل پس از نه شورا 10 غیر عضو دائم نامیده می شود برای یک جلسه به بحث در مورد خود را در انفعال.

بدن متهم است با حفظ صلح و امنیت بین المللی است اما کشورهای عضو آن باید مخالفت کرد چه شکل این کار را باید در هنگام برخورد با COVID-19 شیوع.

“همه گیر نیز شمار قابل توجهی از تهدید به حفظ صلح و امنیت بین المللی — به طور بالقوه منجر به افزایش ناآرامی های اجتماعی و خشونت است که تا حد زیادی تضعیف توانایی ما برای مبارزه با بیماری” دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این شورا در بسته-درب نشست.

هر دو ایالات متحده و چین شده اند و تمایلی به دریافت این شورا درگیر در برخورد با جهانی همه گیر. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اصرار داشت در اشاره به این ویروس منبع چینی در بحث در مورد آن آزار دهنده پکن.

آلمان در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان یک “صلح و امنیت بین المللی موضوع” اما چند کشور دیگر به ویژه چین و روسیه و آفریقای جنوبی گفت: مسائل بهداشتی نمی شد و بخشی از شورای امنیت مختصر.

00:30 به ایالات متحده ثانیهبه دور ترین موارد از هر کشور در جهان است. بیش از 460,000 مردم آلوده شده اند و 16,478 فوت کرده اند.

Dr. Anthony Fauci بالا ما عفونی-بیماری های متخصص گفت که نیاز به بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 نفر در این کشور دیده می شود کاهش شدید.

“در همان زمان به عنوان ما شاهد افزایش مرگ و میر ما شاهد آن هستیم نه کاهش چشمگیر نیاز به بستری شدن در بیمارستان” Fauci گفت. “آنچه ما در حال انجام کار است.”

شهر نیویورک همچنان ادامه دارد به خصوص به شدت ضربه با یک رکورد تعداد مرگ 799 گزارش روز پنج شنبه. “شما نمی توانید استراحت” هشدار داد فرماندار اندرو کومو در حالی که همچنین ابراز امیدواری که در جامعه فاصله اقدامات ممکن است کار. شهر نیویورک نیز اعلام کرد که استخدام کارگران قرارداد برای کمک به دفن مرده در جزیره هارت یک محل به طور سنتی مورد استفاده برای دفن کسانی که با هیچ شناخته شده نزدیک ترین خویشاوندان.

ایالت میشیگان تمدید اقامت در خانه سفارش از طریق به مارس 30 میان باور گسترده که کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار. تجمعات و سفر باقی می ماند به طور قابل توجهی محدود در دولت است.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اتحاد پیوست و خواستار آزادی جامع نژادی اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس برای قرار دادن یک نور افکن در “ساختاری نژادپرستی است.” با بایدن مجموعه را به نفع نامزدی حزب دموکرات بسیاری از دموکرات ها خواستار پستی سیستم رای به بیشتر به طور گسترده ای معرفی شده پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در مورد اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم در جای خود.

آمار و ارقام جدید نشان می دهد که نزدیک به 17 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس را به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. حدود 6.6 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته آمار منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده نشان داد. این است که در علاوه بر این به بیش از 10 میلیون دلار در هفته قبل از آن.

00:00 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus همه گیر. گرفتن در تمام روز پنج شنبه در این تحولات در اینجا: Coronavirus — بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت های

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

اد/ rc (AP, Reuters, AFP, dpa, EFE)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de