Coronavirus آخرین: برلین درصدد ریاست اتحادیه اروپا امیدوار است

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: پس از همه گیر بازیابی مورد نیاز یک "تعادل بین آرمان های بلند پروازانه و

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: پس از همه گیر بازیابی مورد نیاز یک "تعادل بین آرمان های بلند پروازانه و اهداف واقع بینانه." کشورهای اروپایی در حال آماده سازی برای کاهش محدودیت. دنبال DW برای آخرین.

  • برلین مقامات هشدار می دهند در برابر انتظارات بالا برای آلمان ریاست اتحادیه اروپا
  • وزیر اقتصاد آلمان می گوید احتیاط از ذات است وقتی که می آید به کاهش محدودیت
  • کشورهای اروپایی طرح برنامه ای برای بازگشت به زندگی
  • بیل گیتس میاد آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برای coronavirus پاسخ

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

06:20 در همان مصاحبه که در آن او در مورد لوفت هانزا در آلمان وزیر اقتصاد پیتر Altmaier همچنین خواستار احتیاط در تلاش برای کاهش تماس با محدودیت. "توصیه من این است که ما اقدام بسیار با دقت به طوری که در پایان ما را مجبور به بازگشت تسهیلات جدید به قوانین," او گفت:, و اضافه کرد که سر از هر دولتی انتظار می رود که بیا با هم به بحث در مورد آلمان خروج از برنامه. "من امیدوارم که ما می توانیم پس از آن در یک توافق مشترک نقشه راه با توجه به روش های مختلف [برای هر دولتی]," او گفت:.

Altmaier اضافه شده است که او انتظار ندارد برای دیدن یک بازگشت سریع به زندگی روزمره به عنوان قبل از coronavirus بیماری همه گیر. "هیچ کس سوال است که ما را به رنج می برند تماس محدودیت برای مدتی دیگر," او گفت:.

آلمان تصمیم خواهد گرفت که در کمک به دولت برای لوفت هانزا once هواپیمایی امر برای کمک و همه حقایق روی میز وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier گفت: پخش عمومی Deutschlandfunk.

"ما می خواهیم بزرگ و مهم شرکت است که نقش مهمی در بازار جهانی به رقابتی باقی می ماند پس از بحران" Altmaier گفت:, و اضافه کرد که شرکت های دریافت کننده کمک های دولت باید تعلیق سود سهام خود را و نشان دادن خویشتن داری در مدیریت پاداش.

لوفت هانزا مدیر عامل کارستن Spohr گفت: در این ماه که حامل پرچم را به دنبال کمک های دولتی در آلمان, اتریش, سوئیس و بلژیک با اشاره به ضرر و زیان به میزان €1 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار).

دولت آلمان است که گفته می شود با توجه به بسته نجات ارزش بین €9 میلیارد و 10 €میلیارد, به گفته منابع نزدیک به این موضوع است. وجود اختلاف نظر در این مورد چه شکل این کمک باید و در مورد درجه که دولت باید ملی هواپیمایی.

05:50 بیش از یک میلیون نفر در استرالیا دانلود یک دولت جدید گوشی های هوشمند نرم افزار طراحی شده برای کمک به کروناویروس تماس با ردیابی تلاش فقط یک روز پس از انتشار آن.

این "COVIDSafe" برنامه که با این نسخهها کار با استفاده از گوشی های هوشمند' بلوتوث توابع برای شناسایی دیگر کاربران در این نزدیکی است تبلیغ به عنوان یک گام برای کاهش اجتماعی فاصله اقدامات و بازگشایی رستوران ها و مدارس.

در ضمن سوالات بیش از حقوق و حریم خصوصی بوجود آمده اند در اروپا که در آن ایده استفاده از یک برنامه ردیابی نیز در دست بررسی است. آلمان به تازگی اعلام کرد که این willback غیر متمرکز پلت فرم نرم افزار های پشتیبانی شده توسط ما با تکنولوژی غول اپل و گوگل است.

در زیر ارائه شده برنامه داده خواهد شد ذخیره می شود فردی کاربران گوشی های به جای تحت یک پایگاه داده مرکزی. پیشنهاد اولیه برای ترویج برنامه با یک پایگاه داده مرکزی تحت سنگین موشکافی با منتقدان گفت: چنین برنامه ای خواهد بود تهاجمی است. سخت-آمار ایتالیا نیز با توجه به داوطلبانه پیگیری برنامه با بیش از یک صد رسمی طرح در حال حاضر در دست بررسی است.

04:55 با وجود اجتماعی فاصله کنوانسیون در محل در سراسر جهان تماشاگر بسته بندی شده به ترکمنستان ورزشگاه به جشن می گیرند این کشور را ملی اسب بعد.

فیلم پخش شده توسط تلویزیون دولتی روز یکشنبه نشان داد رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedov ریاست بیش از مسابقه به علامت ترکمن اسب روز جشن Akhal-Teke, اسب مرکزی نماد تبلیغات دولتی. این Akhal-Teke اسب مفتخر است هر سال به عنوان یک "شریک وفادار در طول قرن ها" که "را از آسمان آمد" با توجه به ترکمنستان گردشگری سایت.

در حالی که Berdymukhamedov تماشا دادرسی از یک جعبه مهر و موم معمولی تماشاگران پر ورزشگاه و دست تکان داد ترکمن پرچم. بر خلاف سال های گذشته, روزنامه نگاران دعوت نشده بودند تا یکشنبه ،

در اوایل این ماه در این کشور مسخره توصیه های رسمی با سازماندهی یک سری از توده ورزش حوادث از جمله توده دوچرخه سواری سفر 3,500 مردم به مناسبت روز جهانی بهداشت. ترکمنستان یکی از معدود کشورهایی در جهان به رکورد تنها یک مورد از COVID-19.

04:05 آلمان را تایید کرد تعداد coronavirus موارد افزایش 1,018 به 155,193 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 110 به 5,750 با توجه به رابرت کخ موسسه. هر دو از این اعداد و ارقام علامت کاهش از روز قبل که دیدم 1,737 عفونت های جدید و 140 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

03:05 فرانسوی, پلیس کشف و ضبط 140,000 ماسک صورت به مقصد اروپا بازار سیاه. منابع پلیس گفت دو مظنون دستگیر شده بودند تخلیه جعبه پر از ماسک در حومه پاریس.

یکی از متهمان ادعا می شود یک صاحب کسب و کار که در حال آماده شدن برای فروش ماسک برای کارگران ساختمانی به صورت قابل توجهی سود. ماسک خریداری شد در هلند با توجه به مشکوک.

در ماه مارس در فرانسه ممنوع رساله از ماسک محافظ به منظور اطمینان از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران به وسایل لازم به مقابله با این رمان coronavirus. مقامات فرانسوی هنوز به سهولت بان.

03:01 اینجا دور تا از آخرین تحولات در آمریکا:

کانادا: مقامات هشدار داده اند در مقابل استفاده از داروهای ضد مالاریا در کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus بیماران برجسته عوارض جانبی جدی از استفاده از مواد مخدر. این کشور گزارش کرده است 47,147 تایید عفونت با 2,663 مرگ و میر.

ما: نرخ بیکاری در ایالات متحده ممکن است تحت فشار قرار دادند به 16 درصد و یا بالاتر از این ماه به عنوان یک نتیجه از اقتصاد سازندگان: بیش از coronavirus مستندات, با توجه به کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett. قبل از بحران آمار کشور نرخ بیکاری لمس کردن در 50 سال اخیر از 3.5 درصد. با 1,330 مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت گذشته ایالات متحده به طور کلی مرگ و میر 54,841. این کشور گزارش کرده است 965,435 تایید coronavirus موارد بیشتر از هر کشور است.

مکزیک: دولت پاک مهاجر مراکز در سراسر کشور برای کنترل گسترش این بیماری همه گیر. اکثر سرنشینان فرستاده شده اند بازگشت به کشور خود از مبدا عمدتا در آمریکای مرکزی. مکزیک گزارش شده 14,677 coronavirus موارد و 1,351 مرگ و میر.

السالوادور: رئیس جمهور نایب Bukele مجاز است پلیس و ارتش به استفاده از نیروی مرگبار" علیه اعضای باند به کنترل موارد خشونت به عنوان کشور تلاش برای کنترل گسترش ویروس. ال سالوادور در حال حاضر تحت 300 coronavirus موارد با هشت مرگ و میر.

پاناما: این کشور گزارش داد 241 موارد جدید COVID-19 گرفتن تعداد کل عفونت به 5,779. پاناما مرگ و میر در حال حاضر در 165.

برزیل: با کمبود در تست و شانس این کشور زیرساخت های بهداشت و درمان در حال غرق برزیل است که به سرعت تبدیل شدن به یک ویروس کانون. در شهر مانائوس, مقامات مجبور به حفاری گورهای دسته جمعی دفن نزدیک به 100 اجساد در روز است. برزیل گزارش کرده است 63,100 تایید coronavirus موارد و 4,286 مرگ و میر.

پرو پرو جمهور مارتین Vizcarra به نام از شهروندان برای جمع آوری در اعداد بزرگ به خرید آبجو در طول coronavirus بحران است. پرو گزارش شده 27, 517 تایید موارد با 728 مرگ و میر.

کلمبیا: این کشور در حال آماده شدن برای استراحت خود را قرنطینه مورد نیاز به مردم بازگشت به ساخت و ساز و بخش های تولید و فعالیت های فیزیکی مجاز شروع دوشنبه. کلمبیا شروع اجباری پیشگیرانه انزوا در مارس 25 و انتظار می رود برای ادامه تا آوریل 11. این کشور گزارش کرده است 5,379 موارد ویروس ها با 244 مرگ و میر.

01:19 مقامات چینی گزارش سه مورد جدید از رمان coronavirus مارک عمده قطره از 11 روز قبل از. چینی وزارت بهداشت گفت: هيچ جدید, مرگ و میر, مارک نزدیک به دو هفته بدون هیچ گونه coronavirus مربوط به مرگ و میر.

اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و در چین در شهر ووهان مقامات چینی موفق شده اند شامل مرگبار پاتوژن با تصویب سنگین محدودیت در زندگی عمومی از جمله مستندات سراسر شهر بود.

منتقدان اما متهم کرده اند که دولت چین از obfuscating ریشه های ویروس و ارائه شفافیت کافی در مورد چگونه آن را به شدت کاهش میزان انتقال است.

00:35 مایکروسافت موسس میلیاردر و نیکوکار بیل گیتس گفت: Frankfurter Allgemeine Zeitung روزنامه که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان شد "یک رهبر و یک صدای روشن" برای پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس در آلمان است.

دروازه یک شهروند آمریکایی با انتقاد از دولت آمریکا برای عدم هماهنگی در سراسر کشور بهداشت عمومی اقدامات اولیه در, گفت: "آزمایش های لازم را ندارند و اولویت است." در مقابل آلمان مقیاس در سراسر کشور تست به زودی بعد از عمده شیوع بیماری در ایالت نوردراین-وستفالن.

ما در سخت ترین آمار کشور در جهان با بیش از 54,800 کشته و نزدیک به 1 میلیون عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده است در زیر آتش برای بازی کردن به شدت همه گیر در اوایل.

00:30 اسقف ایتالیایی به نام دولت به سهولت محدودیت در توده و گفت: مؤمنان باید دسترسی به آیینهای کلیسا.

"[اسقف] را قبول نمی کند دیدن تمرینات از آزادی عبادت بود به خطر بیافتد" گفت: بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی پس از نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته مشخص شده در برنامه برای سهولت مستند محدودیت در مه.

کنفرانس اسقفی ایتالیا, رسمی مجمع اسقف های کاتولیک در این کشور مدیترانه ای است تحت فشار به دولت اجازه می دهد جرم است. پس از ایتالیا تصویب در سراسر کشور مستند آخرین ماه کلیساها مجبور شده اند به چشم پوشیدن از مراسم عمومی و مجالس.

12:09 عنوان اوایل این هفته نخست وزیر بوریس جانسون می تواند اعلام کند قصد دارد به سهولت محدودیت با هدف مهار رمان coronavirus pandemic, با توجه به روزانه تلگراف.

بر اساس این گزارش جانسون است که با توجه به "اصلاح" مستند اقدامات به جای بلند کردن آنها به منظور جلوگیری از موج دوم انتقال.

جانسون است که به عنوان بازگشت به کار پس از گذراندن هفته دوره نقاهت بعد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. مدت کوتاهی پس از دریافت تایید از عفونت او بستری شده در بخش مراقبت به دلیل وضعیت او رو به وخامت است. او پس از بهبود.

انگلستان دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از پاتوژن.

12:01 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت مونیخ-بر اساس روزنامه Süddeutsche Zeitung که اروپایی ها باید در حد متوسط انتظارات خود را برای آلمان به ریاست شورای اروپا بعد از این سال. او گفت: انتظارات قرار داده شده در دولت آلمان شد "،"

در اوایل این ماه Maas به حال متعهد یک برنامه بلند پروازانه برای آلمان ریاست جمهوری که مهمترین آنها مربوط به بعد از همه گیر بازیابی از اروپا است. او گفت: آن را به مقدار یک "coronavirus ریاست جمهوری است."

اما کمتر از دو هفته بعد او به نظر می رسد به راه رفتن به عقب که تعهد. او گفت: لازم است برای پیدا کردن یک تعادل منطقی بین جاه طلب آرمان و اهداف واقع بینانه."

آلمان را به عنوان یک کلید رهبر سیاسی در اروپا با توجه به آن نقش ابزاری در توسعه اتحادیه اروپا به آنچه در آن است امروز به عنوان پیشرفت منطقه یورو پروژه به عنوان بلوک نیروگاه اقتصاد است. برخی از ناظران بر این باورند آلمان ریاست جمهوری می تواند برلین فرصت را برای رهبری پس از همه گیر بازیابی و هدایت آینده پروژه اروپایی.

00:00 خوش آمدید به روز دوشنبه به روز رسانی های زنده مقاله در coronavirus بیماری همه گیر. برای روز یکشنبه را به روز رسانی اینجا را ببینید: Coronavirus آخرین: ایتالیا می بیند کمترین مرگ و میر روزانه در 6 هفته

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ls/aw (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب